ع مصدومیت شدید گرت بیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع مصدومیت شدید گرت بیل : محمد ناصری پس از برخورد با مهاجم ان از ناحیه صورت و زیر چشم دچار مصدومیت شد. با توجه به مصدومیت شدید وزنه بردار ملی پوش اصفهانی، وی در آستانه از دست دادن مسابقات جهانی قرار گرفت. م ع ایرانجوان بوشهر در دیدار روز گذشته مقابل بادران دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. م ع کهنه کار سپیدرودی ها از میانه های نیمه اول دچار مصدومیت شدید شد، مصدومیتی که در نهایت او را به بیمارستان کشاند. باشگاه چلسی پس از مصدومیت شدید تورس در دیدار شب گذشته، پیام های حمایت خود را از این بازیکن در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. اسماعیل فرهادی در اوا نیمه اول بازی با استقلال اهواز دچار مصدومیت شدیدی شد و به بیمارستان منتقل شد. دیدار تیم های اورتون و وست بروم از هفته بیست و چهارم لیگ برتر، تحت تاثیر مصدومیت شدید جیمز مک کارتی، هافبک اورتون، قرار گرفت. م ع کهنه کار سپیدرودی ها از میانه های نیمه اول دچار مصدومیت شدید شد، مصدومیتی که در نهایت او را به بیمارستان کشاند. هافبک شماره 7 پرسپولیس در برخورد با هافبک عربستانی دچار مصدومیت شد. پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران که به دلیل مصدومیت مدت ها از میادین دور بود بالا ه امروز تمرینات خود را از سر گرفت. فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: آتش سوزی در قسمت اتاقک کارگری ملک مس ی در جاده خاوران، مصدومیت کارگر جوان را به همراه داشت.
محمدامین بهرامی دروازه بان تراکتورسازی که دچار مصدومیت شده بود به تمرینات این تیم بازگشت. بحران مصدومیت م عان منچستریونایتد با آسیب دیدگی مار روخو در دیدار امشب مقابل اندر شدت گرفت. در روزهایی که در استقلال انواع و اقسام حاشیه ها وجود دارد و مصدومیت بازیکنان این تیم هم پایانی ندارد، یکی از ارکان دفاعی استقلال پژمان منتظری با مصدومیت شدید از ناحیه کتف هم روبه رو شده است. رونالدو که به علت مصدومیت قبلی اش تا آستانه از دست دادن جام جهانی 2014 برزیل پیش رفته بود با تلاش کادر پزشکی تیم این کشور توانست بار دیگر به میادین بازگردد اما دوباره در تمرینات مصدوم شد و همین موضوع باعث نگرانی شدید کادر فنی پرتغال شد.

به نقل از تسنیم، با این حال گویا مصدویت او جدی نیست چون توانست با یک روز استراحت بار دیگر به جمع ملی پوشان پرتغال بازگردد. رونالدو در حالی به تمرینات گروهی پرتغال بازگشته که وضعیت سلامتی نانی و ف و کوئنترائو هم مورد تایید پرشکان پرتغال قرار گرفته است. م ع استقلال گفت: تجربه خوبی از مصدومیت هایم در گذشته نداشتم و به همین دلیل زود از بازی بیرون آمدم تا این مصدومیت تشدید نشود. خسرو حیدری در پایان دیدار تیم های استقلال و پیکان که با برتری پرگل آبی پوشان به پایان رسید، گفت: در دو سه هفته اخیر واقعا توانستیم امتیازهای خوبی جمع کنیم تا این موضوع نویدبخش فصلی خوب برای استقلال باشد.
به نقل از فارس، وی ادامه داد: مقابل پیکان هم بازی را بردیم و هم فوتبال خوبی ارائه کردیم. امیدوارم با ساختن تیمی خوب بتوانیم فصلی خوب را برای استقلال و هوادارانش بسازیم.
حیدری در مورد تعویضش در نیمه دوم گفت: تجربه خوبی از مصدومیت هایم در گذشته نداشتم و به همین دلیل زود از بازی بیرون آمدم تا این مصدومیت تشدید نشود.
م ع استقلال گفت: اوایل بازی گره خورده بود و توانستم با گ نی ام گره بازی را در همان دقایق نخست باز کنم. یک بار دیگر تأکید می کنم که خوشحالم بازی خوب مان با یک پیروزی پرگل همراه شد. یک دروازه بان فوتبال هنگام شروع مسابقه از کنار دروازه، دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد.
پزشک تیم ملی والیبال ایران گفت: مشکل مصدومیت سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران جدی نیست. سیامک افروزی در مورد مصدومیت آرمین تشکری که در جریان بازی برابر گریبان گیرش گفت: خوشبختانه مشکل تشکری جدی نیست و وی می تواند در بازی بعدی هم تیم ایران را همراهی کند. تنها مصدوم تیم در حال حاضر شهرام محمودی است که تا بعد از بازی برابر فرانسه اوضاعش بهتر خواهد شد.

به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر 2 از سد ، قهرمان لیگ جهانی گذشت. در جریان این مسابقه آرمین تشکری هنگام زدن سرویس دچار مصدومیت شد و افروزی، پزشک تیم ملی بلافاصله به مداوای وی پرداخت.

ملی پوشان ایران روز پنج شنبه در سومین مسابقه خود از ساعت 19 به مصاف فرانسه می روند. اتفاق عجیب در تراکتورسازی، آسیب دیدگی 4 بازیکن این تیم از ابتدای فصل از ناحیه رباط صلیبی است.
ویگل بازیکن تیم دورتموند دچار مصدومیت بسیار دل اشی شد که در ادامه ع آن لحظه را مشاهده خواهید کرد. م ع جدید تیم ان در جریان دیدار با تراکتور دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه زانو شد. در جریان دیدار پر برخورد پیکان و استقلال خوزستان ، دانیال ماهینی دچار مصدومیتی شدید و نگران کننده شد. م ع جدید تیم ان در جریان دیدار با تراکتور دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه زانو شد. ع ی که پایین گذاشتم مربوط به بازیکن سایپا حکیم نصاریه. حکیم یکی از بهترین دوستای سجاد مشکل پوره. متعصفانه حکیم در بازی مقابل ذوب اهن به دلیل برخورد از ناحیه سر با بازیکن ذوب اهن دچار مصدومیت شدید میشه و بعد بازی به بیمارستان منتقل میشه. هنوز خبری از وضعیت جدیدش در دست نیست. براش ارزوی سلامتی میکنیم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتیش و به د. نیما عالمیان به بهانه مصدومیت در مسابقات انتخ تیم ملی شرکت نکرد،اما نه تنها به تیم ملی انتخاب شد بلکه با همان مصدومیت برای لیگ به میدان رفت! پیام صادقیان از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد. در حالی که قرار است دربی پایتخت چند روز دیگر برگزار شود پیام صادقیان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

قرار است وضعیت وی پس از انجام ام آر آی فردا مشخص شود. وبسایت رسمی برنامه نود - م ع تیم نفت در اوا تمرین تیم نفت دچار مصدومیت شدیدی شد. به گزارش وب سایت نود، در اوا تمرین امروز تیم نفت میلاد ف الدینی م ع این تیم دچار مصدومیت شدیدی شد به طوری… در جریان دیدار پر برخورد پیکان و استقلال خوزستان ، دانیال ماهینی دچار مصدومیتی شدید و نگران کننده شد. تهران- ایرنا – تصادف شدید یک دستگاه خودروی پراید با یک کامیون در محور ورامین - چرمشهر باعث مصدومیت شدید راننده پراید شد. اوزیل در ادامه روند مصدومیت های اخیرش، بازهم به دلیل مصدومیت س شین شد. سایت گل از این مصدومیت کارتونی منتشر کرده با این مضمون: پزشک او چه ی است؟! بسمه تعالی کاپیتان فولاد خوزستان در مصاحبه ای اختصاصی با "ورزش سه"، می گوید : در روزهایی که تراکتور در تبریز بود در تمرین انفرادی دچار مصدومیت شدم . او درباره شائبه ساختگی بودن مصدومیتش هم می گوید : خیلی ها گفته اند که من خودم را به مصدومیت زده ام اما خدا ی مگر می شود گی رباط صلیبی پایم ساختگی باشد؟ من مدارک پزشکی دارم . به هرحال این مص. مارسلو سابقه زیادی در مصدومیت دارد. او فصل گذشته در سه مقطع مصدوم شد و در فصل جاری نیز در هفته های ابت از ناجیه پای راستش دچار مصدومیت ماهیچه ای شد و در غیاب او، مادرید چهار بازی متوالی را با تساوی به پایان برد تصادف شدید 6 دستگاه خودرو سبک و سنگین با یکدیگر، مصدومیت 7 شهروند را به دنبال داشت. برخورد شدید شش دستگاه خودرو سبک و سنگین با یکدیگر، مصدومیت هفت شهروند را به دنبال داشت. 1393-6 بی احتیاطی کارگر جوان در هنگام کار در ارتفاع 8 متری، برق گرفتگی و مصدومیت شدید وی را در پی داشت. بی احتیاطی کارگر جوان در هنگام کار در ارتفاع 8 متری، برق گرفتگی و مصدومیت شدید وی را در پی داشت.
به گزارش خبرگزاری آریا، به دنبال تماس تعدادی از همکاران یک برق کار با سامانه 125 آتش نشانی و درخواست کمک از ایشان، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ زنگ ایستگاه 26 را ساعت 15:45 دقیقه عصر روز گذشته به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه خودروی بالابر ایستگاه 56 بلافاصله به سمت شرق به غرب بزرگراه بابایی، روبروی شهرک حرکت د.
حمید فریادرس، رئیس ایستگاه 26 که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، جوانی 27 ساله که برای تعمیرات به بالای دکل تبلیغاتی رفته بود، به علت بی احتیاطی و برخورد میله با کابلهای برق دچار برق گرفتگی شده و در ارتفاع 8 متری گرفتار شده بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با هماهنگی عوامل شرکت برق ، اقدام به قطع برق کرده و پس از اطمینان از عدم وجود خطر، به وسیله بالابر 32 متری کارگر گرفتار شده را با رعایت اصول ایمنی به پایین منتقل د.
فریادرس در خاتمه گفت: آتش نشانان این کارگر جوان را که از چند ناحیه دچار سوختگی شده بود، به عوامل اورژانس تحویل دادند تا به مراکز درمانی انتقال یابد. آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و دادن تذکرات ایمنی به یت خود پایان دادند.
دیروز سالروز مصدومیت تلخ روزبه چشمی، هافبک دفاعی جوان و تاثیرگذار استقلال بود، دیروز دقیقا یک سال از آن بازی بی خاصیت استقلال و پدیده که چیزی جز یک مصدومیت نداشت گذشت. میزان ش تگی شدید و تکان دهنده در کمر نیمار به وسیله اشعه ای به وضوح مشخص شده است. به گزارش فارس، جدیدترین تصاویر از میزان مصدومیت نیمار منتشر شده است و میزان شدت و مصدومیت ستاره بارسلونا به وضوح در تصویری که پزشکان به وسیله اشعه ای گرفته اند، مشخص است. در این تصویر مشخص است که نیمار دچار قطع مهره کمر شده است. ستاره تیم ملی برزیل در برخوردی سنگین با زونیگا بازیکن کلمبیا در دقیقه 87 بازی دچار مصدومیت شد و جام جهانی را از دست داد. وبسایت رسمی برنامه نود - در دقایق پایانی دیدار اتلتیکو مادرید و دپورتیوو لاکرونیا مهاجم اتلتی برخورد بدی با م ع حریف داشت و به طرز شدیدی مصدوم شد. به گزارش وبسایت نود، برخورد شدید م ع دپورتیوو… تصادف شدید کامیون با خودروی رانا در بزرگراه شهید یاسینی منجر به مصدومیت دو سرنشین رانا شد. برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده خاوران، مصدومیت راننده جوان را به دنبال داشت. یکی از تلخ ترین صحنه های الکلاسیکوی ایران در ورزشگاه نقش جهان مصدومیت شدید م ع ملی پوش ان بود. سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: بر اثر انفجار شدید در یک ساختمان در خیابان خاوران علاوه بر مصدومیت دو پسر جوان، شیشه و پنجره های ۶ ساختمان اطراف محل حادثه ش ته شد. محسن مسلمان ، هافبک شماره ۷۷ پرسپولیس در اواسط دیدار برابر الاهلی عربستان دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد. این بازیکن در بازگشت به تهران و با توجه به تعطیلی تمرینات، اکنون به دنبال بررسی شرایط مصدومیت و… ستاره برزیلی خط حمله بارسلونا اعتراف کرد تصور می کرده مصدومیتش آنقدر شدید است که او را چندین ماه از میادین دور خواهد کرد.بازی روز پنج شنبه بارسلونا برابر ختافه در جام حذفی اسپانیا برای هواداران این تیم از بابت قطعی شدن صعود کاتالان ها به مرحله یک چهارم نهایی خوشحال کننده و از بابت مصدومیت نیمار غم انگیز بود. نیمار در دقیقه 28 بازی مصدوم و مجبور به ترک میدان شد. در ابتدا تصور می شد که ستاره برزیلی خط حمله آبی و اناری پوشان برای مدتی نسبتاً طولانی از میادین دور باشد اما نتایج معاینات روز کادر پزشکی بارسلونا نشان داد که او حداکثر 4 هفته خانه نشین می شود.
به گزارش تسنیم، نیمار در خصوص مصدومیتش در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: زمانی که به زمین خوردم، انواع و اقسام فکرها و سناریو ها از پیش چشمانم گذشت. فکر می گرفتار یک مصدومیت وحشتناک شده ام. به برنامه هایی که برای خودم در سال 2014 در نظر داشتم فکر می . تصور می باید آنها را فراموش کنم اما خدا یک بار دیگر با من بود و فهمیدم که وحشتم بی جا بوده است.
نیمار افزود: می خواهم از همه آنهایی که برایم دعا د تشکر کنم و به آنها بگویم نگران نباشد، چرا که من قصد دارم تمام تلاشم را انجام دهم تا اطمینان حاصل کنم که به موقع برمی گردم.
گفته می شود نیمار می تواند به بازی حساس بارسلونا و منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد. این بازی 18 فوریه 2014 (29 بهمن 1392) برگزار می شود و این بدان معنا است که نیمار دقیقاً یک ماه برای سپری دوره ریکاوری خود زمان دارد.
در همین حال اردو مارتینو، سرمربی بارسلونا درباره وضعیت نیمار گفت: احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا نیمار دوباره بتواند در کنار ما بازی کند اما خوشبختانه مصدومیت او به شدتی که تصور می شد نیست و همه هواداران می توانند آسوده خاطر باشند، چرا که او رو به راه است.
نیمار در مدت مصدومیت خود بازی های بارسلونا در لالیگا برابر تیم های لوانته، مالاگا، والنسیا و سویا را از دست خواهد داد و در جام حذفی اسپانیا نیز علاوه بر بازی رفت و برگشت برابر لوانته احتمالاً به بازی مرحله نیمه نهایی نیز نخواهد رسید.
برخورد شدید یک دوچرخه سوار با خودروی سواری، به مصدومیت شدید او منجر شد. باشگاه منچستریونایتد تایید کرده که یکی از دروازبانان اصلی خود را از دست داده است.  -------------------------------------------------------------------------------- اکیپ در تحلیل خود نوشت که مصدومیت ریبری به سود کریم بنزما تمام شده است. در حقیقت این منبع گزارش داد که با مصدومیت هافبک بایرن ، کریم می تواند با عمل بیشتری فعالیت کند و راحت تر بدرخشد. م ع استقلال به دلیل مصدومیت دو ماهی از میادین دور خواهد بود. وینگر ملی پوش پرسپولیس با توجه به مصدومیت صبح امروز mri گرفت. آ ین تمرین تیم ملی ایران برای انجام بازی دوستانه مقابل پاناما و ونزوئلا در ورزشگاه برگزار شد.