غیر فعال شدن ۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر

به نقل از خبرگزاریها در مورد غیر فعال شدن ۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر : مشهد-ایرنا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسان رضوی گفت: چهار هزار و 708 تعاونی غیر فعال از مجموع 13 هزار و 300 تعاونی استان از ابتدای سال 93 تا پایان دی ماه سال جاری شناسایی شده است. معاون ارتباطات با اشاره به آغاز طرح رجیستری گوشی و تبلت اپل از امروز گفت: گوشی هایی که پیش از رجیستر شدن از گمرک خارج شوند دیگر امکان ثبت در سامانه رجیستری برای فعال شدن را نخواهند داشت. اختصاصی از سورنا فایل آموزش ب درآمد از اینترنت + هدیه 10 هزار ایمیل فعال با و پر سرعت .
آموزش ب درآمد از اینترنت + هدیه 10 هزار ایمیل فعال
آموزش ب درآمد از اینترنت + هدیه 10 هزار ایمیل فعال آموزش ب درآمد از این پکیج به صورت حرفه ای و کاملا تست شده . 
این محصول رو یداری کنید و هر مشکلی داشتید در قسمت تماس با ما در میان بگذارید . 
با
آموزش ب درآمد از اینترنت + هدیه 10 هزار ایمیل فعال
معاون قرآن و عترت ارشاد با اشاره به افزایش 100 درصدی بودجه این معاونت از بیمه شدن چهار هزار و 500 فعال قرآنی خبر داد. رئیس مرکز آمار ایران گفت: از ۸۳۶ هزار نفر خالص جمعیت فعال تازه وارد به بازار کار، ۸۱۹ هزار نفر شاغل شدند. رئیس کل بانک مرکزی گفت: در طرح رونق تولید و حمایت از واحدهای کوچک و متوسط، 21 هزار واحد راکد و نیمه فعال با دریافت 150هزار میلیارد ریال تسهیلات به چرخه تولید بازگشتند. مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان گفت: در حال حاضر بالغ بر ۳۳ هزار دهیار در کل کشور فعال است که از این رقم ۱۱۹۲ دهیار در استان کردستان فعال هستند. رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت:تا پایان امسال بیش از 2 هزار نفر با بازگشت واحدهای معدنی نیمه فعال به چرخه تولید جذب بازار کار می شوند. مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه 5 هزار گوشی موبایل رجیستر نشده از شبکه خارج و غیرفعال شده است، گفت: با سازمان تعزیرات هماهنگ شده تا سریعاً به شکایت شاکیان رسیدگی شود. سخنگوی ت گفت: ۱۶ هزار و ۷۴۷ میلیارد تومان برای فعال سازی واحدهای صنعتی نیمه فعال و غیرفعال در سال ۹۵ اختصاص یافت. آ ین آمار ارائه شده از ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی از عبور این دامنه ها از مرز ۸۵۰ هزار دامنه، حکایت دارد و در ۱۰ماه اول امسال، بالغ بر ۱۰۰ هزار دامنه اینترنتی در ایران ثبت شده است. مرکز ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی پژوهشگاه دانش های بنیادی در تازه ترین آمار خود از ثبت ۸۵۰ هزار و ۸۶۹ دامنه اینترنتی خبر داده است که در مقایسه . عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تاکنون 50 هزار گوشی اپل در کشور فعال شده است. طرح رجیستری گوشی موبایل از ۲۸مهرماه با مانیتورینگ شبکه برای بررسی اص گوشی ها آغاز می شود و از اوایل آبان که احتمال دارد پنجم یا ششم آبان باشد، یک یا دو مدل گوشی قاچاق منتخب دیگر در شبکه فعال نخواهند شد.
هواپیماهای مسافری دارای سیستمی به نام elt هستند که با ضربه فعال می شود و موقعیت مکانی هواپیما را به… حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران به ۳۵ هزار و ۹۱۹ قرارداد و ارزش ۵ هزار و ۷۴ میلیارد ریال رسید. همچنین در معاملات روز پنجشنبه ۳ سر رسید فعال بازار آتی بورس کالا با روندی مثبت روبه رو شدند و ۲ سررسید دیگر نیز منفی بودند، به طوری که بر اساس آمار معاملات سکه تحویل تیر ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۷۳ هزار تومان، رشد ۰.. دلم یک جفت گوش میخواهد. گوشی غریبه. گوشی که بیاید و بنشیند تا حرفهایم را بشنود....و بعد برود. برود جایی که دستش به هیچ نرسد که حرف هایم را بازگو کند. برود جایی که دیگر نه من را ببیند و نه اطرافیانم را.گوشی میخواهم که بتوان حرف زد برایش. بدون هیچ ترسی از تحقیر شدن، تنهاتر شدن و یا حتی زیر پا گذاشتن غرور.گوشی باید باشد. گوشی باید باشد تا اط. گمرک جمهوری ایران اعلام کرد: حقوق و عوارض گمرکی واردات گوشی تلفن همراه مسافری ۱۶ درصد است. گمرک ایران اعلام کرد: حقوق و عوارض گمرکی واردات گوشی تلفن همراه مسافری 16 درصد است.   واردات گوشی تلفن همراه توسط مسافران مشمول 4 درصد حقوق گمرکی و یک درصد سود بازرگانی است که بر اساس بخشنامه مرکز واردات گمرک ایران سود بازرگانی دو برابر محاس. همشهری آنلاین: استاندار خوزستان طی سخنانی با اعلام ۱۸۰ هزار تار کانون فعال ریزگرد ها در این منطقه گفت عوامل انسانی اصلی ترین نقش را در فعال شدن کانون های گرد و غبار دارند. آ ین آمار ارائه شده از ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی در ایران از فعالیت بالغ بر ٩٦٧ هزار دامنه اینترنتی در کشور حکایت دارد. به گزارش مهر، بررسی ها براساس آمارهای مرکز ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی پژوهشگاه دانش های بنیادی، نشان می دهد که تا پایان سال ٩٦ بالغ بر ٩٦٧ هزار و ٩٨٩ دامنه اینترنتی متعلق به ایران از سوی کاربران به ثب. یک فعال رسانه ای ضد انقلاب چند قرارداد به ارزش بیش از ۲۳۱ هزار دلار با ت منعقد کرده است. تکنولوژی ژیروسکوپ گوشی های هوشمند سبب نفوذ پذیری ر ها در گوشی های هوشمند می شود ، و این قابلیت را در اختیار ر ها قرار می دهد ، که بتوانند با فعال میکروفون گوشی به استراق سمع و جاسوسی از کاربر گوشی بپردازند. این مشکل اغلب در گوشی های هوشمند سامسونگ فعال می شود و این مورد یک باگ امنیتی برای این گوشی هوشمند بحساب می آید و کاربر را دچار مشکل می نماید در ادامه نحوه فعال میکروفن و جاسوسی ر از گوشی های دارای تکنولوژی ژروسکوپ را برایتان توضیح خواهیم داد ، پس با ما باشید.


آموزش فعال ح شب اچ تی سی یو اولترا ؛ آسوده بخو د ح شب (night mode) یکی از قابلیت های جدید اندروید 7 نوقا است. این ویژگی، با حذف رنگ آبی صفحه نمایش گوشی های اندرویدی، چشم کاربر را در برابر نور نمایشگر محافظت می کند. به علاوه، فعال ح شب و حذف نور آبی، رنگ های صفحه نمایش را گرم تر کرده و کاربر آسوده تر به خواب خواهد رفت. به ... نوشته ویکی گجت: آموزش فعال ح شب در گوشی اچ تی سی یو اولترا اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. با آغاز طرح رجیستری گوشی موبایل از امروز، اگرچه تنها پایش گوشی ها انجام می شود و در فاز نخست گوشی هایی که پیش از این در شبکه فعال شده اند مشکلی نخواهند داشت، اما لازم است کاربران گوشی های کارنکرده خود را تا پیش از آغاز فاز دوم در روزهای آینده فعال کنند. برای هزار و 800 واحد صنفی فعال در شهرستان م آباد، سال گذشته پروانه بِ دائم صادر شده است. عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد که تاکنون ۵۰ هزار دستگاه گوشی اپل در کشور فعال شده است.   جواد حسینی کیا با بیان اینکه گمرک سالیانه از واردات موبایل 18 هزار میلیارد تومان درآمد دارد، گفت: با اجرای طرح رجیستری هزار میلیارد به این درآمدها افزوده می شود. وی با بیان اینکه در حال حاضر هم 50 هزار گوشی اپل در کشور فعال ش. اگرچه امروزه بسته های اینترنتی اپراتورها برای اکثر گوشی های هوشمند فعال است، اما همچنان نیاز به وای فای در برخی اماکن و در شرایطی که به هر دلیل اینترنت گوشی فعال نیست، حس می شود. معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت:با فعال سازی مجدد واحد های صنفی نیمه فعال در آذربایجان غربی برای 5هزار نفر اشتغا ایی می شود. بعد از اجرای رجیستری گوشی های ثبت نشده چه مدت کار می کنند
اجرای طرح رجیستری گوشی‌های موبایل همواره با ابهاماتی همراه است که یکی از آنها چگونگی ثبت گوشی‌های مسافری و مدت زمانی است که گوشی‌های ثبت نشده فعال خواهند بود. معاون حمل و نقل جاده ای اسان شمالی گفت: کارت هوشمند رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی که از ابتدای سال جاری بارنامه اخذ نکرده باشند غیر فعال می شود. طی 6 ماهه سال 95، در مجموع17 میلیون و 727هزار تن کالاهای نفتی و غیرنفتی از مرزهای زمینی و آبی وارد و 39میلیون و 74 هزار تن کالا از مرزهای کشور صادر شده است، که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته میزان واردات 8 / 6 درصد کاهش و میزان صادرات 7 / 44درصد افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرامرز مداح مدیرکل دفتر. سامسونگ به لحاظ تعداد گوشی های فعال شده از اپل پیشی گرفت
بر اساس برآوردهای cirp، سامسونگ در تعداد فعال‌سازی گوشی هوشمند در سه‌ماهه‌ی اول سال‌ ۲۰۱۸ به رتبه اول دست پیدا کرده است. طی 3 ماهه سال 94، در مجموع 9 میلیون و 400 هزار تن کالاهای نفتی و غیرنفتی از مرزهای زمینی و آبی وارد و 12 میلیون و 496 هزار تن کالا از مرزهای کشور صادر شده است، که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته میزان واردات 6 درصد کاهش داشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرامرز مداح مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان با اعلام این خبر افزود: از مجموع کالاهای صادر شده، میزان یک میلیون و 717 هزار تن کالا از طریق مرزهای جاده ای از کشور خارج و میزان 368 هزار تن از مرزهای جاده ای به کشور وارد شدند.
فرامرز مداح با اشاره به این که از مجموع واردات و صادرات سهم جاده 5 / 9 درصد و سهم دریا 5 / 90 درصد می باشد، اظهار داشت: از میان مرزهای جاده ای کشور، مرز بازرگان با سهم 55 درصدی فعال ترین مرز در زمینه واردات کالا به کشور به شمار می رود. پس از آن مرزهای آستارا و میرجاوه با 19 و 12 درصد در رده های بعدی قرار دارند.
وی افزود: عملکرد مرزهای جاده ای در زمینه صادرات کالا از کشور نشان می دهد طی 3 ماهه سال 94، مرز بازرگان با 23 درصد در رده نخست و پس از آن مرزهای دوغارون با 12 درصد و آستارا با 9 درصد قرار دارند.
مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات با بیان این که سهم کامیون های ایرانی در صادرات کالا 59 درصد و در جابه جایی واردات کالا 40 درصد بوده است، افزود: از مجموع کالاهای صادر شده بیشترین میزان به کشورهای افغانستان و ترکیه و از مجموع کالاهای وارد شده بیشترین میزان از کشورهای ترکیه و آذربایجان بوده است.
وی با اشاره به این که طی مدت مذکور، 70 هزار نفر مسافر توسط 8 هزار دستگاه وسیله نقلیه مسافری وارد کشور شدند، افزود: در جابه جایی این مسافران سهم اتوبوس 45 درصد، مینی بوس 8 درصد و سواری 47 درصد است.
همچنین تعداد 84 هزار نفر توسط 10 هزار دستگاه وسیله نقلیه مسافری از کشور خارج شدند که سهم اتوبوس 46 درصد ، مینی بوس 4 درصد و سواری 50 درصد بوده است.
مداح درخصوص آمار تردد وسایل نقلیه مسافری در مرزهای کشور گفت: در مدت مذکور، بیشترین تردد وسایل نقلیه مسافری در مرزهای دوغارون با 36 درصد و بیله سوار با 16 درصد بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع مسافران وارد شده به کشور 32 هزار نفر مسافر خارجی و 38 هزار نفر مسافر ایرانی بوده و از مجموع مسافران خارج شده از کشور 36 هزار نفر مسافر خارجی و 48 هزار نفر مسافر ایرانی از مرزهای جاده ای کشور خارج شدند. آ ین آمار ارائه شده از ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی در ایران از فعالیت بالغ بر ۹۵۰ هزار دامنه اینترنتی در کشور حکایت دارد. بررسی ها براساس آمارهای مرکز ثبت پسوندها و دامنه‌های اینترنتی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی، نشان می دهد که تا پایان آذرماه امسال بالغ بر ۹۴۳ هزار و ۳۱۲ دامنه اینترنتی متعلق به ایران از سوی کاربران به ثبت . فعال سازی ح پرتره در گوشی های پی ل، ن وس 6p و ن وس 5x
ح پرتره یکی از ویژگی‌های محبوب در گوگل پی ل ۲ است که نسل اول این گوشی از آن بی‌بهره بود. حالا این ویژگی برای نسل اول این گوشی یعنی گوگل پی ل نیز قابل دسترس است. قائم مقام صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات به بیش از 23 هزار واحد راکد و نیمه فعال در کشور خبر داد. تهران - ایرنا - معاون مسافری راه آهن گفت: بیش از یک میلیون و 762 هزار نفر مسافر بوسیله قطار در طرح نوروزی 96 جابجا شدند و ضریب قطارهای مسافری در این مدت 9 درصد نسبت به دوره ماقبل رشد داشته است. تعداد صندلی فعال در مرداد سال ۹۴ حدود ۲۵۷۲۲ صندلی پرواز بوده که در حال حاضر این رقم به بیش از ۳۰ هزار صندلی پرواز فعال رسیده است. دادستان عمومی و انقلاب اراک از وجود70 هزار سیم کارت فعال بدون هویت در استان مرکزی خبر داد. مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن اعلام کرد: از حدود یک میلیون و ۶۱۵ هزار بلیت که ظرفیت نوروزی قطارهای مسافری به حساب می آید تاکنون حدود ۳۰۰ هزار بلیت معادل ۲۰ درصد از کل ظرفیت به فروش رسیده است. یا وجود ابلاغ شرایط واردات گوشی موبایل مسافری توسط گمرک که می گوید ورود صرفا یک دستگاه موبایل با پرداخت حقوق گمرکی و دو برابر سود بازرگانی و عوارض مجاز است، فعلا به جز آیفون x ورود مسافری هیچ مدل گوشی دیگری ممنوع نیست. فقط ورود مسافری آیفون 10 ممنوع است
بر اساس اعلام قبلی گمرک، واردات گوشی به شکل مسافری فقط مشمول یک دستگاه با پرداخت حقوق گمرکی و دو برابر سود بازرگانی و عوارض، مجاز است؛ حالا اعلام شده که به‌جز آیفون x، ورود مسافری سایر گوشی‌ها ممنوع نیست. در حالی که پیشنهاد شده بود در روز اول رجیستری برای تمامی گوشی های فعال پیامکی مبنی بر قانونی یا غیرقانونی بودن گوشی ارسال شود، در تازه ترین تصمیم گیری ارسال پیامک کلی منتفی شده و پیامک صرفاً در پاسخ به استعلام گوشی های جدید یداری شده، ارسال می شود. امروزه تعداد گوشی هایی که از تراشه nfc استفاده می کنند و این سامانه را پشتیبانی می کنند روز به روز در حال افزایش است. (به طور مثال گوشی های هوشمند جدید) با استفاده از این تراشه اطلاعات به صورت کد شده بین دو وسیله رد و بدل می شود. البته اگر گوشی شما جدید نیست، این تراشه را می توان ید و بر روی باتری گوشی چسباند تا با ساده ترین گوشی هم این تکنولوژی در دسترس شما باشد. مهم ترین کاربرد nfc، پرداخت پول از طریق گوشی های هوشمند است. برای این منظور، کاربر اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را در گوشی ذخیره می کند و در زمان ید، گوشی را به دستگاه nfc خوان نزدیک می کند تا پرداخت انجام شود. بیشتر معاملات نیاز به تصدیق ندارند ولی در برخی موارد ممکن است فروشندگان در خواست تایید هویت کنند. بقیه متن در ادامه مطلب
دانستنی های گوشی موبایل

1-آیا میدانستید که برای در دسترس نبودن میتوانید از فویل آلومینیوم استفاده کنید و آن را دور گوشی بپیچید یعنی گوشی را با آن بسته بندی کنید؟

2-آیا میدانستید که در صورت استفاده از تصاویر متحرک در background گوشی مصرف باطری فوق العاده بالا می رود؟

3 -آیا میداسنتید که نصب و پاک برنامه ها در موبایل . رییس اسبق کانون صرافان گفت: «به علت تفاوت نرخ اسکناس دلار در داخل و خارج و آزاد بودن وج 10 هزار دلار برای هر مسافر، سیستم توزیع ارز به هر مسافر بین 500 هزار تا 800 هزار تومان هم جایزه می دهد.» آ ین آمار ارائه شده از ثبت پسوندها و دامنه های اینترنتی از ثبت ۸۷۰ هزار دامنه در اینترنت متعلق به ایران حکایت دارد و در سال ۹۵، بالغ بر ۱۱۷ هزار دامنه اینترنتی در ایران به ثبت رسیده است. بررسی ها براساس آمارهای مرکز ثبت پسوندها و دامنه‌های اینترنتی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی، نشان می دهد که تا پایان سال ۹۵ بالغ بر ۸۷۱ هزار و ۷۴۳ . سنسور اثر انگشت در گوشی های سونی سرانجام در نمایشگاه mwc 2017، سونی نیز در کنار تولیدکنندگان دیگر از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی کرد. هرچند، یکی از مواردی که در نمایشگاه بارسلون توجه بسیاری از افراد و رسانه ها را به خود جلب کرد، غیر فعال بودن سنسور اثر انگشت در گوشی های سونی مخصوص بازار بود. درواقع موبایل هایی که سونی ... نوشته علت غیر فعال بودن سنسور اثر انگشت در گوشی های سونی مخصوص بازار چیست؟ اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. ایرنا به نقل از معاون امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی نوشت: پیش از ت یازدهم، در مجموع 27 هزار دستگاه خودپرداز در کشور فعال بود، اما در حال حاضر تعداد آن به 42 هزار دستگاه افزایش یافته است. قرار نیست رجیستری هزینه بر واردات اضافه کند یا قیمت گوشی را افزایش دهد در نتیجه به ضرر مردم نیست اما عده محدودی که 70 درصد بازار گوشی را از قاچاق تامین می کنند و روی هر گوشی حدود 100 هزار تومان سود دارند… ا اضافه شدن گوشی‌های 3 برند دیگر به برندهای مشمول رجیستری، آ ین فرصت فعال این گوشی‌ها تا قبل از ساعت 23:59 روز جاری از طریق قرار دادن سیم کارت در گوشی است. طرح رجیستری گوشی تلفن همراه که از 14 آذر ماه آغاز شده است در مرحله اول فقط گوشی و تبلت های آیفون مشمول این طرح شده اند و از 4 دی ماه نیز سه برند جدید بلک بری، گوگل‌پی ل و موتورولا .