فراخوان برای شرکت مردم در

به نقل از خبرگزاریها در مورد فراخوان برای شرکت مردم در : شرکت خودروسازی هوندا اعلام کرد به منظور تامین رضایت مشتریان و پاسخگویی به شکایات مطرح شده، فراخوان بزرگی در چین اعلام خواهد کرد. پاسداران با محکومیت اقدام رئیس جمهور در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی، ملت ایران را به شرکت در تظاهرات سراسری ضد یی ـ صهیونیستی روز فراخواند. چندی پیش از طریق وبلاگ و کانال تلگرام ریاضی برای همه اولین فراخوان ریاضی برای همه منتشر گردید.
اما به دلیل اینکه آثار ارسالی از نظر تعداد محدود بوده و از این تعداد نیز آثاری که به خوبی به مفهوم اعداد اول اختصاص داشته باشد قابل توجه نبود، این فراخوان در آینده دوباره منتشر خواهد گردید البته آثار ارسالی در گذشته در فراخوان بعدی شرک. مهر نوشت: پاسداران با محکومیت اقدام رئیس جمهور در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی، ملت ایران را به شرکت در تظاهرات سراسری ضد یی ـ صهیونیستی روز فراخواند. عصر خودرو- مرکز ایمنی خودروهای بار دیگر شرکت خودروسازی فورد را برای فراخوان بیش از یک میلیون و 300 هزار دستگاه خودروی ا پلورر تحت فشار گذاشته است. شرکت خودروسازی فورد ، ۱.۴ میلیون خودرو را به دلیل نقض در فرمان آنها در ی شمالی فراخوان زد. زمان آغاز فراخوان جذب و استخدام هیأت علمی سال 1393 ها معاون مرکز جذب وزارت علوم به برخی جزئیات فراخوان جذب هیأت علمی سال جاری، اشاره کرد. امین حکیم در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، اضافه کرد: فراخوان جذب هیأت علمی سال 93 از شهریورماه سال جاری آغاز می شود. وی با بیان اینکه فرایند بارگذاری ها از مردادماه آغاز می شود، اظهار داشت: داوطل. هزاران تن از مردم عراق امروز ( ) برای شرکت در تظاهرات میلیونی در میدان حریر در مرکز بغداد د. مقامات یی تحقیقات رسمی درباره فراخوان نزدیک به 7/ 1 میلیون دستگاه خودرو از سوی هیوندای و کیا را آغاز کرده اند. این فراخوان به دلیل مشکل موتور انجام شده است. مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران از فراخوان مشارکت سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه های ستاد هماهنگی خدمات سفر پایتخت در نوروز 96 خبر داد . ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکاران تلاش گر به خصوص عزیزانی که در فراخوان تهیه کلیپ آزمایشگاهی شرکت داشتند نتایج به دست آمده حضورتان اعلام می گردد. 1- نفر اول سرکار خانم نیلوفر برجیس از فارسان2- نفر دوم سرکار خانم زیبا محمدی ازاردل3- نفر سوم سرکار خانم شهلا پور حیدر از بروجن4- نفر چهارم سرکار خانم خاطره خسرویان ازاردل5- نفر پنجم جناب آق. آژانس استاندارهای روسیه اعلام کرد، شرکت خودروسازی نیسان موتور در حال فراخوان ۱۷ هزار و ۷۷۸ دستگاه از خودروهای داتسون خود در بازار این کشور است. فراخوان اعتراضی مردم استان کردستان در جهت محکومیت اغت ات و اقدامات اخیر معاندان انقلاب منتشر شد. ت کره جنوبی به شرکت های خودروسازی هیوندا و کیا دستور داد برای بازگردانی 240 هزار دستگاه خودروی تولید خود به علت پنج نوع نقص فنی افشا شده، فراخوان اعلام کنند. فراخوان هشتمین جشنواره دوسالانه ملی ک ن برای ک ن «قاصدک»، از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان منتشر شد. نهاد نظارت بر کیفیت محصولات بازار چین اعلام کرد، شرکت خودروسازی ولوو (چاینا) اینوستمنت قرار است برای 595 خودروی خود به دلیل وجود نقص در کمربند ایمنی فراخوان رفع عیب صادر کند. حجت ال احمد حمیدی گفت: در پی فراخوان دبیرخانه سومین جشنواره ملی ع "قاب خالی خورشید"، در بازه زمانی 30 روزه (از زمان انتشار فراخوان تا بامداد 26 آبان ) تعداد 886 نفر از عکاسان سراسر کشور با ارسال 6938 قطعه ع ، آثار خود را در بخش مسابقه سوگواره شرکت دادند. فراخوان سی و ششمین جشنواره ملی فجر اعلام شد که نسبت به فراخوان سال گذشته تغییراتی دارد. فراخوان شرکت در دوازدهمین جایزه کتاب سال شعر خبرنگار منتشر شد و متقاضیان تا 19 آبان فرصت دارند آثار خود را به آدرس ایمیل این جایزه ارسال کنند.
بچه ها اگه شما هم دوس داشتین و یه نمه ذوق رادیویی و این صوبتا دارین میتونین برید به رادیوبلاگیها و توی این دوتا فراخوان شرکت کنین من برای فراخوان دوم صدامو دادم رفت :))) و از اونجایی که میتونم یه نفرو دعوت کنم از حریر بانو جانمون میخوام بیاد تو میدون ^_^ و البته که همه ی شماهایی که این پست رو میخونید و مایلید :) گروه ادب: فراخوان برگزاری سومین جشنواره کشوری شعر «دانشجویی انقلاب ی» منتشر شد. ادامه: جشنواره شعر «دانشجویی انقلاب ی» فراخوان داد در آستانه آغاز به کار نهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر، مدیران این رویداد هنری تاکید د به دنبال حذف فراخوان و همچنین تقویت حضور مردم به عنوان اسپانسرهای اصلی هنر هستند. دبیر شانزدهمین جشن سینمای ایران فراخوان شرکت های انیمیشن را اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری کوتاه» متقاضیان شرکت در بخش مسابقه های انیمیشن ، می توانند از 28 دادماه تا پانزده تیرماه سال جاری (به مدت 15 روز کاری ) تمامی تولیدات انیمیشن خود را که از ابتدای تیر ماه 1390 تا پایان داد ماه 1393 تولید کرده اند و در دوره های گذشته جشن سینمای ایرا. فراخوان صعودبه قله ٣٥٧٤ متری الوند همدان درتاریخ ١١/٢١ الی ١١/٢٤ هزینه هرنفر اللحساب ٥٠٠٠٠ جهت ثبت نام مهلت ثبت نام تا ١١/١ برای ب اطلاعات بیشتر باماتماس بگیرید( سیدمهدی ضیاپور٠٩١٧٧٨٢٦٤١٥ محمدجوادبهشت رو٠٩١٧١٨٤٠٠٩٠) گروه کوهنوردشهیدشاکری لارستان وقتی صحبت از اسپرت ها به میان می آید هیچ نیست که یادی از لامبورگینی نکند. این شرکت حالا با یک بحران تمام عیار دست و پنجه نرم می کند و به خاطر احتمال آتش سوزی خودروهایش دست به یک فراخوان گسترده زده است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از فراخوان واحدهای تولیدی فارس برای شرکت در عرصه انتخاب واحد نمونه استان خبر داد. هدف اصلی جشنواره وبلاگ ها و وبسایت های موسیقی حمایت از حضور مجازی اهالی موسیقی در اینترنت است. هنوز نمی دانم به چه صورت ولی اگر همه چیز به خوبی پیش رود بنده هم ایفای نقشی در این جشنواره خواهم داشت. به هر حال لینک فراخوان را اینجا قرار می دهم: فراخوان مسعود دلخواه درباره فراخوان انتخاب بازیگر نمایش «مفیستو» برای اجرا در تالار مولوی اعلام کرد که استقبال دانشجویان و فارغ حصیلان تئاتری از این فراخوان شگفت انگیز و غافلگیرکننده بود. هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای استفاده از همه ظرفیت های علمی کشور، بر وم شرکت متقاضیان مشمول نظام وظیفه در فراخوان جذب هیات علمی تاکید کرد. فراخوان سومین جشنواره فرهنگی و وبلاگ نویسی و تمدید فراخوان بیست وسومیناجلاس سراسری در پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه استان به نشانی www.birjand.namaz.ir برای مشتاقان امر موجود می باشدلذا عزیزانی که تمایل به شرکت در فراخوانهای مذکور دارند می توانند به آدرس مذکور مراجعه نمایند . * به امید آنکه خداوند همه مارا از مبلغین و مروجین و اقامه کنندگ. فراخوان بورس تحصیلی آبار به دانشجویان برتر معماریفراخوان بورس تحصیلی آبار به دانشجویان برتر معماریشرکت ین مشاور آبار از دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۳ در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی معماری گرایش معماری مشغول به تحصیل در های اسان رضوی دعوت به شرکت در فراخوان می نماید.مخاطبین:
دانشجویان ترم یک کارشناسی ارشد (ورودی ۱۳۹۳) رشته معماری (گرایش معماری)
تسهیلات و امتیازات بورس تحصیلی
پرداخت مقرری ماهانه در طول دوره بورس
پرداخت کمک هزینه های جانبی در طول دوره بورس
اشتغال به کار در آبار به صورت وقت در حین تحصیل
اشتغال به کار یه صورت تمام وقت در آبار پس از فراغت از تحصیل
زمان ثبت نام فراخوان ۹۳/۰۸/۱۷ الی ۹۳/۰۹/۰۴داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت زیر مراجعه کنند. موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، برای شرکت ناشران، موسسات، نهادها، تشکل های نشر، اهالی قلم و آژانس های ادبی سراسر کشور جهت حضور در غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب پکن، فراخوان داد. فراخوان سومین شب شعر منطقه ای اهل بیت (ع) در شهرستان گراش برگزار می شود. فراخوان شرکت در نمایشگاه بین المللی دکوراسیون داخلی قطر منتشر شد. شورای انصارالله یمن طی فراخوانی خواستار شرکت گسترده مردم یمن در تظاهرات امروز صنعاء شد. این برنامه در روز پنجشنبه 16 مرداد در سراسر کشور انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی ، جمعی از دانشجویان های کشور قصد دارند ، پنجشنبه 16مردادماه 1393، جهت پیروزی حق برباطل، تعجیل در ظهور حضرت صاحب ا مان(عج)و گشایش کار مردم مظلوم غزه ، همزمان در سراسر کشور روزه بگیرند و برای مردم ستمدیده غزه که در برابر حملات وحشیانه صهیونیستهای کودک کش هیچ پناهی جز خداوند متعال ندارند ، دست به دعا بردارند.
دانشجویان و مردم انقل که علاقمند هستند در این طرح دانشجویی شرکت نمایند، برای احتساب آمار شرکت کنندگان در این طرح معنوی، عبار «روزه» یا roze را به سامانه 30008571 پیامک نمایند.
متن فراخوان بدین شرح است:

*ادعونی استجب لکم* پنجشنبه 16 مردادماه، روزه دسته جمعی دانشجویان وجوانان ایران ی جهت پیروزی حق برباطل، تعجیل در فرج وگشایش کارمردم مظلوم غزه ، لطفا اعلام عمومی نمایید. صلوات منبع : بسیج دانشجویی کشور فراخوان بیش از یک میلیون خودروی مرسدس بنز در سراسر جهان
شرکت دایملر اعلام کرد که بیش از یک میلیون خودروی مرسدس بنز برای تعمیر سیستم کیسه هوا فرا خوانده شده‌اند. داستان فراخوان خودروهای مبتلا به نقص، به دنیای غرب محدود نمی شود بلکه در همه کشورهای جهان به یک روند عادی تبدیل شده است. در پی استقبال گروه های شرکت کننده در جشنواره و تقاضای ایجاد فرصت بیشتر برای آمادگی گروه ها برنامه جشنواره یک هفته تغییر یافت با توجه به تغییرات در تقویم جشنواره و نیز بند اول شرایط حضور در جشنواره گروه های شرکت کننده اصلاحیه فراخوان را مطالعه نمایند. فراخوان شرکت در هشتمین جشنواره شعر فجر به گزارش روابط عمومی هشتمین جشنواره شعر فجر، فراخوان شرکت در هشتمین دوره این جشنواره از سوی ستاد اجرایی آن اعلام شد. بر اساس این گزارش، علاقمندان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند آثار خود را تا تاریخ 20 فروردین ماه 1393 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. همچنین محدودیت سنی برای علاقمندان اعلام . همزمان با فراخوان گروه های افراطی یهودی موسوم به "سازمان های هیکل" برای حضور صهیونیست ها در مسجد الاقصی بابت اهدای قربانی به مناسبت عید فصح، گروه های ی در شهر قدس هم فراخوان های متعددی برای تعطیلی مساجد مناطق، روستاها و شهرک های واقع در این شهر در روز و اقامه در مسجد الاقصی مطرح کرده اند. شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان از فراخوان 75 هزار خودروی خود در انگلیس به دلیل نقص فنی خبر داد. دبیر کل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی تمامی ت ها، شرکت های تجاری و مردم را در هر جا ترغیب نمود به منظور حفاظت از طبیعت که باعث تداوم حیات ما می شود، اقدام نمایند. علمای بحرین از مردم این کشور خواستند تا امشب در مراسم تشییع سه جوانی که اخیرا به دست رژیم آل خلیفه به شهادت رسیدند، شرکت باشکوهی داشته باشند. مشهد- ایرنا- گروهها، سازمانها، ارگانها، ادارات و شخصیتهای اسان رضوی با صدور بیانیه های جداگانه مردم را به حضور پرشور در روز جهانی قدس و بیعت مجدد با آرمانهای (ره) و معظم انقلاب…

ایسنا/ هیوندای موتور و کیا موتورز برای ۱.۴۸ میلیون خودرو در ، کانادا و کره جنوبی به دلیل مشکلات موتور فراخوان خواهند داد. به گزارش ایسنا، این فراخوان ممکن است به قیمت صدها میلیون دلار هزینه برای این دو شرکت تمام شود و نگرانی های ایمنی را احیا کند آن هم در شرایطی که این شرکت های کره ای با کاهش چشمگیر فروش خودرو در چین و کندی رشد تقاضا در و کره جنوبی روبرو هستند. این دو شرکت برای ۱.۱۹ میلیون خودروی سواری و شاسی بلند در ، ۱۱۴ هزار و ۱۸۷ خودرو در کانادا و ۱۷۱ هزار و ۳۴۸ خودرو در کره جنوبی به دلیل مشکلات موتور که خطر تصادف را افزایش می دهد، فراخوان می دهند.
ادامه خبر
شرکت خودروسازی bmw آلمان حدود ۱.۵ میلیون خودروی تولیدی خود بین سال های 2006 و 2011 را به نمایندگی های این شرکت فرا خواند.
فراخوان شرکت در شصتمین دورهٔ مسابقه بین المللی عکاسی بنیاد ورلد پرس فتو، یکی از معتبرترین و باسابقه ترین رویدادهای عکاسی مستند و فتوژورنالیسم، منتشر شد. امسال تغییرات زیادی در دسته بندی های موضوعی مسابقه ایجاد شده است. تمامی عکاسان واجد شرایط از سراسر جهان می توانند پس از مطالعهٔ راهنمای شرکت در مسابقه جهت شرکت در این مسابقه آثار خود را ارسال کنند بسم الله الرحمن الرحیم یک روز قبل از آنکه محمد ابوخودیر نوجوان فلسطینی ربوده شود و توسط شش جوان یهودی ، زنده زنده سوزانده شود، خانم آیلت شیکد (ayelet shaked) مجلس ، در خود فراخوان قتل عام فلسطینی ها را منتشر کرد!
این یک فراخوان برای نسل کشی است زیرا اعلام می کند که «کل مردم فلسطین دشمن است» این امر به نابود همه فلسطینی ها «از جمله افراد مسن و ن شان، شهرستان ها و روستاهای شان، اموال و زیرساخت های شان مشروعیت می بخشد.» این یک فراخوان برای نسل کشی است زیرا ی ها را برای کشتار و سلاخی مادران فلسطینی فرا می خواند، که به هنگام زایمان «چه مارها را بدنیا می آورند!»
اگر فراخوان خانم شکید مشمول تعریف قانونی فراخوان برای نسل کشی نشود، پس هیچ چیز را نمی توان نسل کشی نامید!
خانم شکید یکی از چهره های ارشد در حزب habeyit hayehudi (خانه یهودی) می باشد که این حزب بخشی از ائتلاف حاکم است!
این فراخوان در صفحه رسمی خانم شکید بیش از ۱۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شده و ۵۰۰۰ لایک دریافت کرده است… اقتصادنیوز : چند روزی از فراخوان خارج از عرف محمود برای واریز کمک های مردمی به یک حساب دو امضا به نام خودش و حمید بقایی می گذرد. آنگونه که از متن این فراخوان بر می آید، هدف از گلریزان و جمع…