فرجام خواهی مجدد بارسا برای محرومیت سوارز

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرجام خواهی مجدد بارسا برای محرومیت سوارز : لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا تاکید کرد قهرمانی با بارسا برای او مهم تر از به ثمر رساندن گلهای فراوان است. دنیس سوارز سه روز پس از ثبت اولین گلش برای بارسا، امشب موفق شد دو گل دیگر نیز به ثمر برساند تا بهترین روزهای فوتبالی خود را در حال تجربه باشد. پاکو آلکاسر، مهاجم جوان بارسا فاش کرد لوییس سوارز همیشه از او در رختکن بارسلونا حمایت کرده است. لوئیس سوارز، ستاره بارسا، فاش کرد به دلیل اینکه این باشگاه علی رغم اتفاقی که برای او در جام جهانی رخ داد، برای ید او اقدام کرد، به گریه افتاد. ممکن است لوییس سوارز به علت توهین به داور دیدار بارسا برابر والنسیا دچار محرومیت شود. لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا تاکید کرد قهرمانی با بارسا برای او مهم تر از به ثمر رساندن گلهای فراوان است. دنیس سوارز، بازیکن جوان بارسا از احتمال پیوستن ایسکو به بارسا استقبال کرد. لوییس سوارز با باز دروازه سلتاویگو تبدیل به دهمین گ ن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا شد. لوییس سوارز هرچند هفته گذشته یک گل حیاتی برای بارسا مقابل اتلتیکو به ثمر رساند ولی او به وضوح از روزهای اوج خود به دور است. لوییس سوارز، ستاره گ ن بارسا در مورد پیروزی تیمش در خانه اسپورتینگ صحبت کرد. لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسا از جبران ش ت 4-0 برابر psg ناامید نیست. فرجام خواهی مهاجم جنجال ساز اروگوئه ای در دیوان داوری ورزش مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش رویترز از مادرید ، سخنگوی باشگاه بارسلونا اعلام کرد دادگاه رسیدگی به فرجام خواهی لوئیس سوآرس مهاجم اروگوئه ای از محرومیت 4 ماهه وی ، 17 مرداد در سوئیس برگزار می شود.

سوآرس 27 ساله به علت گاز گرفتن کتف جورجو کیه لینی م ع تیم ایتالیا در . آ ین تلاش بازیکن بایرلورکوزن برای رفع محرومیت عجیبش نتیجه نداد. در هفته سوم لالیگا پای لوئیس سوارز هم به گ نی باز شد و توانست پنجمین گل بارسا را وارد دروازه اسپانیول کند. لوییس سوارز، ستاره گ ن بارسلونا در مورد دیدار حساس فردا شب تیمش برابر پاری سن ژرمن صحبت کرد. لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا با گل دقیقه نود آبی اناری ها را از باخت در زمین حریف نجات داد. لیونل مسی و لوییس سوارز امروز در اقدامی جالب از کفش طلاهایشان در خلال تمرینات بارسا رونمایی د. لیونل مسی و لوییس سوارز امروز در اقدامی جالب از کفش طلاهایشان در خلال تمرینات بارسا رونمایی د. لوئیس سوارز در نیمه اول بازی با اسپورتینگ خیخون گل سوم بارسا را در دقیقه 27 به ثمر رساند و روی گل اول نیز تقریبا همه کار انجام داد ولی گل به نام م ع حریف به ثبت رسید. لیونل مسی و لوئیس سوارز که علاوه بر هم تیمی بودن در بارسا دوستانی بسیار صمیمی نیز هستند در مصاحبه ای متفاوت با تلویزیون اروگوئه شرکت د. پائولو دیبالا و لوییس سوارز ستارگان یووه و بارسا رکورد ضعیفی را در این فصل لیگ قهرمانان به ثبت رسانده اند. لوئیس سوارز سومین فصل حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد و در این مدت توانسته به یک مهاجم غیر قابل جایگزین در جمع آبی اناری ها بدل شود. بارسلونا در اولین دیدارش در سال 2018 مقابل سلتاویگو در کوپا دل ری، لیونل مسی، لوئیس سوارز و آندرس اینیستا را در اختیار نخواهد داشت. لارس لاگربک، سرمربی نروژ به انتقاد از لوئیس سوارز و تمارض های او در جریان پیروزی بارسا مقابل پاری سن ژرمن پرداخت. جهات فرجام خواهی از آرای صادره از دادگاه های بدوی و تجدید نظر
جهات فرجام خواهی مواردی بشرح ذیل است که اگر شعبه دیوان عالی آنها را احراز کند، رای فرجام خواسته نقض مى شود. ادامه مطلب بارسا در دیداری که تیم برتر میدان بود، نتوانست از فرصت های متعدد گ نی استفاده کند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد. پس از محرومیت دنی کارواخال از همراهی رئال در دو دیدار اروپایی، باشگاه قصد دارد برای فرجام خواهی این محرومیت، درخواستی به یوفا ارائه دهد. دنیس سوارز، هافبک جوان بارسا معتقد است که این تیم بدون مسی هم توان ارائه بازی های مقتدرانه را دارد. لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسلونا در مورد مسی و نیمار، دو فوق ستاره هم تیمی خود در بارسا صحبت کرد. لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای باسلونا امروز نیز موفق شد با زدن 2 گل در برابر لاس پالماس، از عوامل اصلی پیروزی تیمش لقب بگیرد. لوییز سوارز ، ید جدید آبی اناری ها که در تمرین دیروز شرکت کرد ، خوش حال است که شایستگی این را دارد که با هم تیمی های جدیدش تمرین کند . سوارز قبل از این از حضور در تمرینات و شرکت در بازی های بارسا به مدت 4 ماه محروم بود . بازیکن اروگوئه ای کاتالان ها گفت : « بسیار خوش حال هستم که به فوتبال باز گشته ام و با هم تیمی هایم تمرین می کنم . این موقعیت بدی بود تا من ناراحت شوم . من دارم جزای اشتباهی را می دهم که خودم درست کرده ام . من پیش از این عذر خواهی کرده ام ولی این عذر خواهی فراموش شده است . » کلیپ اختصاصی از بارسا نیوز : لایی های سوارز به لوییز لوییس سوارز در برابر پاریس سنت ژرمن موفق شد تا پنجمین و ششمین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا برای بارسلونا به ثبت برساند . نکته ی حائز اهمیت روی هر دو گل او ، عبور دادن توپ از بین پای داوید لوییز بود . این کاری است که سوارز در لباس لیو ول نیز برابر این م ع انجام داده است . در کلیپی که برای شما آماده کرده ایم لایی های این مهاجم اروگوئه ای به م ع برزیلی را مشاهده خواهید فرمود . منبع دنیس سوارز، ستاره جوان بارسا به تمجید از عملکرد پائولینیو هافبک برزیلی این تیم پرداخت. مسی، نیمار و سوارز: سه گانه ی گ نی مسی، نیمار و سوارز لوییز سوارز پتانسیل گ نی بیشتری به تیم می بخشد . دارند کفش طلای فعلی اروپا، در کنار لیونل مسی و نیمار ، یکی از مهلک ترین خطوط حمله ی تاریخ فوتبال را شکل خواهند داد .

فصل قبل ، ستاره ی اروگوئه ای با زدن 31 گل در صدر ج گ نان لیگ جزیره جای گرفت . این در حای بود که او شروع فصل را به دلیل محرومیت از دست داد . تنها کریستیانو رونالدو ،که در عنوان کفش طلا با سوارز شریک است ، توانست به تعداد گلهای او برسد . و حالا با بازی سوارز در کنار مسی و نیمار ، بارسا اطمینان دارد که وحشت را در دل م عین در قاره اروپا جای خواهد داد .
جشنواره گل فصل قبل لئو مسی سومین گ ن برتر اروپا و دومین در لالیگا با 28 گل (در مجموع تمام مسابقات 41 گل ) بود و توانست امید های تیمش را برای ب جام تا آ ین روز مسابقات حفظ نماید . به رغم از دست دادن مسابقات زیادی در طول فصل به دلیل مصدومیت ، نابغه آرژانتینی همچنان از شانس ب عنوان بهترین گ ن اروپا برخوردار بود .

نیمار نیز که فصل گذشته مشغول همهانگ شدن با فوتبال اروپا و دست و پنجه نرم با مصدومیت ها بود ، توانست 9 گل در مسابقلت خانگی لیگ و در مجموع 15 گل در تمامی مسابقات وارد دروازه حریفان کند . بعنوان بخشی از این خط حمله بی نظیر ، می توان اطمینان داشت که او در فصل دوم خود گل های بیشتری نسبت به فصل گذشته به ثمر برساند .

در مجموع ، نیزه سه شاخه خط حمله ی بارسلونا 68 بار در فصل قبل موفق به گ نی شدند و این بدان معناست که فصل آینده در نوکمپ دلایل زیادی برای امیدواری و نگاه رو به جلو وجود دارد . گل ها تضمین شده اند ،و آن گل ها مطمئنا بارسا را به ب جام هایی که آن ها را در گذشته از دست داده ، امیدوار خواهد کرد . http://gigpars.com/upload/keun_10731587_758391140901338_1972305049_n.jpg
در حال حاضر کفه ترازو کاملا به سمت رئال است. بیل ، بنزما و رونالدو تا کنون 40 گل زده اند و 17 پاس گل داده اند در حالی که مسی ، نیمار و سوارز به آمار 17 گل و 13 پاس گل رسیده اند. درست است که سوارز با دو ماه تاخیر به تمرین بارسا اضافه شد اما بیل هم نزدیک به یک ماه مصدوم بود و فاصله 23 گل و 4 پاس گل را نمی توان به این سادگی ها نادیده گرفت. دنیس سوارز، ستاره جوان بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ختافه، تاکید کرد که تردید منتقدان در مورد کیفیت تیمی بارسا در این فصل اشتباه بوده است. حمیدرضا صدر به بازنگری شرایط لوییز سوارز در بارسا پرداخته، به فصل نومید کننده ستاره اروگوئه ای... شب گذشته لوئیس سوارز موفق شد در ورزشگاه اتحاد، دو گل به منچسترسیتی بزند تا تیمش در نهایت، 2-1 پیروز از انگلیس به اسپانیا بازگردد. سوارز که در اوایل حضورش در بارسا عملکرد خوبی نداشت، به نظر به فرم خوبی رسیده و کلایورت به تمجید از ستاره سابق لیو ول پرداخت.
او گفت:" سوارز در جایی که نیاز بود حاضر بود و برای همین است که بارسلونا او را یده است. او کیفیتش را به خوبی نشان داد. با وجود اینکه کمی با خوش شانسی در گل اول توپ به او رسید، با دقت تمام توپ را وارد گل کرد."
کلایورت درباره قهرمان احتمالی لیگ قهرمانان گفت:" تیم های زیادی در چمپیونزلیگ خوب کار کرده اند. البته که بایرن مونیخ از مدعیان است . آنها نه تنها در بوندس لیگا، بلکه در چمپیونزلیگ هم خیلی قوی هستند. رئال و بارسا هم عالی بوده اند. بارسا در اتحاد، بازی را کاملا در اختیار داشت. طریقه بازی شان عالی بود. آنها یکی از مدعیان هستند، مثل رئال و بایرن. چلسی هم تیم خوبی است ولی آنها به یک نتیجه خوب مقابل پاریس سنت ژرمن نیاز دارند که کار راحتی نخواهد بود."
با مشخص شدن تاریخ ال کلاسیکوی دور رفت، لوئیس سوارز مهاجم جدید بارسا در صورت ادامه داشتن محرومیتش هم می تواند مابل رئال مادرید به میدان برود
مراسم قرعه کشی دیدارهای 20 تیم حاضر در لالیگا برای رقابت در فصل جدید، دقایقی قبل برگزار شد و تیم ها حریفان خود را شناختند. با حضور دنیس سوارز در ترکیب امروز بارسا برابر ختافه، این تیم باید باز هم 800 هزار یورو به سیتی پرداخت کند. دادگاه عالی ورزش محرومیت اعلام شده توسط کمیته انضباطی فیفا برای سوارز را تائید کرد. بازیکن اروگوئه ای به علت گاز گرفتن شانه کیه لینی در جام جهانی به چهار ماه دوری از میادین فوتبال محروم شده بود.
این بازیکن گذشته در دادگاه عالی ورزش از خود دفاع کرد اما در نهایت این نهاد محرومیت قبلی وی را تائید کرد و وی باید چهار ماه از میادین فوتبال دور باشد.
این دادگاه البته اعلام کرد که بر خلاف حکم فیفا ، این بازیکن حق تمرین با بارسا را خوهد داشت. او در هفته های اخیر فرصت تمرین با هم تیمی های جدید خود را پیدا نکرده بود. پس از فرجام خواهی اینتر، محرومیت پریشیچ کاهش پیدا کرد اما ایکاردی کماکان دو جلسه محروم خواهد بود. با حضور دنیس سوارز در ترکیب امروز بارسا برابر ختافه، این تیم باید باز هم 800 هزار یورو به سیتی پرداخت کند. یوفا اسامی 10 بازیکن برتر اروپا را منتشر کرد که در این بین ، لیونل مسی و لوییز سوارز از بارسا در بین این بازیکنان قرار دارند . البته برای تعیین 3 بازیکن نهایی ، دوباره قرعه کشی خواهد شد . بارسا نیوز مسی و سوارز فصل گذشته را به خوبی پشت سر گذاشتند . لیونل مسی آرژانتینی در مجموع بازی های فصل گذشته 41 گل به ثمر رساند . این در حالی است که مسی نزدیک به 10 بازی را به دلیل مصدومیت نتوانست انجام دهد . سوارز نیز توانست در لیگ برتر انگلیس با 31 گل آقای گل شود و کفش طلای اروپا را در کنار رونالدو دریافت کند . کرایف : سوارز باعث بهتر شدن مسی و نیمار می شود اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که لوئیز سوارز کیفیت تیم لوئیز انریکه را بهبود می بخشد . یوهان کرایف می گوید که سوارز باعث بهتر شدن نمایش های مسی و نیمار می شود .
کرایف به خبرنگاران گفت :" احتمالا حضور سوارز باعث بهتر شدن رابطه مسی و نیمار در زمین از نظر تاکتیکی می شود . فصل گذشته زوج مسی و نیمار جواب نداد برای همین باید ببینیم که با ورود سوارز چه اتفاقی می افتد .
بارسا خوب شروع کرده ولی جوایز در ماه می اهدا می شود . تغییرات زیادی در تیم رخ داده برای همین شروع خوب یک نکته مثبت است . انریکه موارد لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد . " پاکو آلکاسر، مهاجم جوان بارسا فاش کرد لوییس سوارز همیشه از او در رختکن بارسلونا حمایت کرده است. لوئیز سوارز ، ید جدید بارسلونا از هتل مجلل سه برای آماده سازی خود استفاده می کند. به گزارش ورزش سه و به نقل از اسپورت، این بازیکن که حق حضور در هیچ گونه زمین ورزشی را تا پایان محرومیت چهار ماهه خود ندارد، این روزها در هتل سه برای آماده سازی بدنی خود استفاده می کند.

مهاجم جدید بارسلونا در این هتل استراحت می کند و دو ساعت در روز در سالن بدنسازی وزنه می زند . سوارز در باقی روز نیز بقیه تمرینات را پشت سر می گذارد یا این که وقت خود را در هتل سپری می کند.

این هتل سه رستوران و چهار است دارد و یکی از رستوران های مجلل بارسلونا به شمار می رود.

نتیجه درخواست فرجام خواهی مهاجم اروگوئه ای در مورد کاهش محرومیتش، روز توسط دادگاه عالی ورزش مورد بررسی قرار خواهد گرفت. %da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86+%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%a8+%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87+%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af+%d9%84%d9%88%d8%a6امروز سالروز تولد لوئیس سوارز است و مهاجم بارسا 30 ساله شده است. ادامه: کارتون جالب درباره تولد لوئیس سوارز فرجام خواهی مجدد هاکان چارهان اوغلو، بازیکن ترکیه ای بایرلورکوزن برای بخشش محرومیت ۴ ماهه این بازیکن نتیجه نداد و دوران دوری او از میادین رسما شروع شد. دلیل محرومیت این بازیکن، رعایت ن بندی در… لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا مدعی شد که مطمئن نیست محرومیت لوئیس سوارز، مهاجم تیمش پس از ا اج در دیدار شب گذشته مقابل اتلتیکو بخشیده شود.