فرجام خواهی مجدد بارسا برای محرومیت سوارز

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرجام خواهی مجدد بارسا برای محرومیت سوارز : لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا تاکید کرد قهرمانی با بارسا برای او مهم تر از به ثمر رساندن گلهای فراوان است. دنیس سوارز سه روز پس از ثبت اولین گلش برای بارسا، امشب موفق شد دو گل دیگر نیز به ثمر برساند تا بهترین روزهای فوتبالی خود را در حال تجربه باشد. پاکو آلکاسر، مهاجم جوان بارسا فاش کرد لوییس سوارز همیشه از او در رختکن بارسلونا حمایت کرده است. لوئیس سوارز، ستاره بارسا، فاش کرد به دلیل اینکه این باشگاه علی رغم اتفاقی که برای او در جام جهانی رخ داد، برای ید او اقدام کرد، به گریه افتاد. دنیس سوارز، ستاره جوان بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ختافه، تاکید کرد که تردید منتقدان در مورد کیفیت تیمی بارسا در این فصل اشتباه بوده است. لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا تاکید کرد قهرمانی با بارسا برای او مهم تر از به ثمر رساندن گلهای فراوان است. دنیس سوارز، بازیکن جوان بارسا از احتمال پیوستن ایسکو به بارسا استقبال کرد. لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسا در خصوص پیروزی 1-4 تیمش برابر رم صحبت کرد. خبرگزاری آریا-ف و کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید مدعی شد که بازی دادن به سوارز در پست های کناری در بارسلونا کار اشتباهی است.
به گزارش خبرگزاری آریا، مهاجم اروگوئه ای در تابستان با 88 میلیون یورو از لیو ول به بارسا منتقل شد. با این حال، او در 770 دقیقه حضور در میادین، تنها 2 گل برای بارسا به ثمر رسانده است و کاپلو معتقد است که بازی داد. تمرینات سوارز برای حضور در ال کلاسیکو + ع مدت محرومیت لوئیس سوارز قبل از دیدار ال کلاسیکو به پایان می رسد و مهاجم بارسا برای رسیدن به شرایط ایده آل سرسختانه به تمرین می پردازد. ستاره اروگوئه ای در تابستان با انتقالی 88 میلیون یورویی از لیو ول به بارسا پیوست و به دلیل گاز گرفتن جورجیو کیه لینی، م ع تیم ملی ایتالیا، برای چهار ماه از حضور در میادین محروم شد. سوارز از انگیزه بالایی برای حضور در برنابئو و دیدار ال کلاسیکو در روز شنبه هفته آینده برخوردار است و باید دید که آیا انریکه تصمیم می گیرد که در مادرید از سه مهاجم ( مسی، نیمار و سوارز) در خط آتش تیمش استفاده کند.
لوییس سوارز، ستاره بارسا و سابق لیو ول در مورد عدم اعطای بازوبند کاپیتانی به وی در این سالها صحبت کرد. به نظر می رسد روزهای شیرین سوارز در لباس بارسا تمامی ندارد و او در برابر پی اس جی نیز یک بار دیگر ارزش های خود را به اثبات رساند. فرجام خواهی مهاجم جنجال ساز اروگوئه ای در دیوان داوری ورزش مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش رویترز از مادرید ، سخنگوی باشگاه بارسلونا اعلام کرد دادگاه رسیدگی به فرجام خواهی لوئیس سوآرس مهاجم اروگوئه ای از محرومیت 4 ماهه وی ، 17 مرداد در سوئیس برگزار می شود.

سوآرس 27 ساله به علت گاز گرفتن کتف جورجو کیه لینی م ع تیم ایتالیا در . لوییس سوارز، ستاره بارسا و سابق لیو ول در مورد عدم اعطای بازوبند کاپیتانی به وی در این سالها صحبت کرد. در هفته سوم لالیگا پای لوئیس سوارز هم به گ نی باز شد و توانست پنجمین گل بارسا را وارد دروازه اسپانیول کند. لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا با گل دقیقه نود آبی اناری ها را از باخت در زمین حریف نجات داد. لوئیس سوارز ستاره بارسا در مقابل سویا بود. او یک گل قیچی برگردان تماشایی زد و یک پاس گل هم داد. لیونل مسی و لوییس سوارز امروز در اقدامی جالب از کفش طلاهایشان در خلال تمرینات بارسا رونمایی د. لیونل مسی و لوییس سوارز امروز در اقدامی جالب از کفش طلاهایشان در خلال تمرینات بارسا رونمایی د. لیونل مسی و لوئیس سوارز که علاوه بر هم تیمی بودن در بارسا دوستانی بسیار صمیمی نیز هستند در مصاحبه ای متفاوت با تلویزیون اروگوئه شرکت د. لوئیس سوارز ستاره بارسا در مقابل سویا بود. او یک گل قیچی برگردان تماشایی زد و یک پاس گل هم داد. پائولو دیبالا و لوییس سوارز ستارگان یووه و بارسا رکورد ضعیفی را در این فصل لیگ قهرمانان به ثبت رسانده اند. لوئیس سوارز سومین فصل حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد و در این مدت توانسته به یک مهاجم غیر قابل جایگزین در جمع آبی اناری ها بدل شود. نیمار، ستاره برزیلی بارسا در مورد رابطه خود با لیونل مسی و لوییس سوارز، تمدید قرارداد مسی و شرایط تیم ملی برزیل صحبت کرد. مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس معتقد است که لیونل مسی و لوئیس سوارز در دیدارهایی که تیمشان باید دفاع کند، عملا کمکی به تیم نمی کنند. جهات فرجام خواهی از آرای صادره از دادگاه های بدوی و تجدید نظر
جهات فرجام خواهی مواردی بشرح ذیل است که اگر شعبه دیوان عالی آنها را احراز کند، رای فرجام خواسته نقض مى شود. ادامه مطلب رکنا: لوئیس سوارز به احتمال فراوان تا یک ماه دیگر باید از ناحیه زانو مورد جراحی قرار بگیرد. پس از محرومیت دنی کارواخال از همراهی رئال در دو دیدار اروپایی، باشگاه قصد دارد برای فرجام خواهی این محرومیت، درخواستی به یوفا ارائه دهد. لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا کمک فراوانی در نهایی شدن انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا داشت. لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای باسلونا امروز نیز موفق شد با زدن 2 گل در برابر لاس پالماس، از عوامل اصلی پیروزی تیمش لقب بگیرد. لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسلونا در مورد مسی و نیمار، دو فوق ستاره هم تیمی خود در بارسا صحبت کرد. لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای باسلونا امروز نیز موفق شد با زدن 2 گل در برابر لاس پالماس، از عوامل اصلی پیروزی تیمش لقب بگیرد. فرجام خواهی باشگاه بارسلونا برای کاهش محرومیت نیمار مورد قبول قرار نگرفت. کلیپ اختصاصی از بارسا نیوز : لایی های سوارز به لوییز لوییس سوارز در برابر پاریس سنت ژرمن موفق شد تا پنجمین و ششمین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا برای بارسلونا به ثبت برساند . نکته ی حائز اهمیت روی هر دو گل او ، عبور دادن توپ از بین پای داوید لوییز بود . این کاری است که سوارز در لباس لیو ول نیز برابر این م ع انجام داده است . در کلیپی که برای شما آماده کرده ایم لایی های این مهاجم اروگوئه ای به م ع برزیلی را مشاهده خواهید فرمود . منبع سوارز ؛ نیمار همیشه شوخی میکنه اختصاصی بارسا نیوز سوارز مهاجم اروگوئه بارسلونا که عملکرد بسیار خوبی در تیم بارسا داشته است در مورد شرایط خود یک مصاحبه کرد،سوارز در بازی ماقبل منچستر سیتی ارزش های خود را به همگان ثابت کرد. "یک ماه پیش خیلی نگران وضعیت خودم بودم،من موقعیت های را در بعضی از بازی ها از دست دادم که یک بازیکن معمولی از دست نمیده و انتقاد های زیادی از من شد خوشحالم که میتوانم به تیم محبوبم کمک کنم". من روز های خوبی رو با مسی و نیمار گذرونم این باعث خوشحالی من است،نیمار همیشه در تمرینان شوخی های جالبی میکنه و همه بازیکنان رو میخدونه من اکثر اوقات با مسی و ماسکرانو چای مینوشم. دنیس سوارز، ستاره جوان بارسا به تمجید از عملکرد پائولینیو هافبک برزیلی این تیم پرداخت. http://gigpars.com/upload/keun_10731587_758391140901338_1972305049_n.jpg
در حال حاضر کفه ترازو کاملا به سمت رئال است. بیل ، بنزما و رونالدو تا کنون 40 گل زده اند و 17 پاس گل داده اند در حالی که مسی ، نیمار و سوارز به آمار 17 گل و 13 پاس گل رسیده اند. درست است که سوارز با دو ماه تاخیر به تمرین بارسا اضافه شد اما بیل هم نزدیک به یک ماه مصدوم بود و فاصله 23 گل و 4 پاس گل را نمی توان به این سادگی ها نادیده گرفت. دادگاه عالی ورزش فرجام خواهی باشگاه اتلتیکومادرید را در رابطه با کاهش محرومیت دیگو پابلو سیمئونه رد کرد. فرجام خواهی باشگاه اتلتیکومادرید در رابطه با محرومیت مهاجم برزیلی-اسپانیایی توسط کمیته انضباطی رد شد. حمیدرضا صدر به بازنگری شرایط لوییز سوارز در بارسا پرداخته، به فصل نومید کننده ستاره اروگوئه ای... مسی و سوارز در دیدارهای اخیر بارسلونا عملکرد درخشانی داشتند و در 10 گل اخیر آبی اناری ها نقش مستقیم داشتند. شب گذشته لوئیس سوارز موفق شد در ورزشگاه اتحاد، دو گل به منچسترسیتی بزند تا تیمش در نهایت، 2-1 پیروز از انگلیس به اسپانیا بازگردد. سوارز که در اوایل حضورش در بارسا عملکرد خوبی نداشت، به نظر به فرم خوبی رسیده و کلایورت به تمجید از ستاره سابق لیو ول پرداخت.
او گفت:" سوارز در جایی که نیاز بود حاضر بود و برای همین است که بارسلونا او را یده است. او کیفیتش را به خوبی نشان داد. با وجود اینکه کمی با خوش شانسی در گل اول توپ به او رسید، با دقت تمام توپ را وارد گل کرد."
کلایورت درباره قهرمان احتمالی لیگ قهرمانان گفت:" تیم های زیادی در چمپیونزلیگ خوب کار کرده اند. البته که بایرن مونیخ از مدعیان است . آنها نه تنها در بوندس لیگا، بلکه در چمپیونزلیگ هم خیلی قوی هستند. رئال و بارسا هم عالی بوده اند. بارسا در اتحاد، بازی را کاملا در اختیار داشت. طریقه بازی شان عالی بود. آنها یکی از مدعیان هستند، مثل رئال و بایرن. چلسی هم تیم خوبی است ولی آنها به یک نتیجه خوب مقابل پاریس سنت ژرمن نیاز دارند که کار راحتی نخواهد بود."

الکلاسیکوی سوم آبان اولین بازی رسمی لوئیز سوارز، مهاجم اروگوئه ای در پیراهن بارسلونا خواهد بود. بارسلونا در بیانیه ای این خبر را تائید کرد و بدین ترتیب مهاجم اروگوئه ای برای اولین بار در مقابل رئال در پیراهن بارسا بازی می کند. دادگاه عالی ورزش محرومیت اعلام شده توسط کمیته انضباطی فیفا برای سوارز را تائید کرد. بازیکن اروگوئه ای به علت گاز گرفتن شانه کیه لینی در جام جهانی به چهار ماه دوری از میادین فوتبال محروم شده بود.
این بازیکن گذشته در دادگاه عالی ورزش از خود دفاع کرد اما در نهایت این نهاد محرومیت قبلی وی را تائید کرد و وی باید چهار ماه از میادین فوتبال دور باشد.
این دادگاه البته اعلام کرد که بر خلاف حکم فیفا ، این بازیکن حق تمرین با بارسا را خوهد داشت. او در هفته های اخیر فرصت تمرین با هم تیمی های جدید خود را پیدا نکرده بود. پس از فرجام خواهی اینتر، محرومیت پریشیچ کاهش پیدا کرد اما ایکاردی کماکان دو جلسه محروم خواهد بود. فرجام خواهی باشگاه بارسلونا برای محرومیت سه جلسه ای نیمار رد شد و به این ترتیب، این ستاره برزیلی در دیدار پیش روی تیمش مقابل رئال مادرید غیب خواهد بود. با حضور دنیس سوارز در ترکیب امروز بارسا برابر ختافه، این تیم باید باز هم 800 هزار یورو به سیتی پرداخت کند. کرایف : سوارز باعث بهتر شدن مسی و نیمار می شود اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که لوئیز سوارز کیفیت تیم لوئیز انریکه را بهبود می بخشد . یوهان کرایف می گوید که سوارز باعث بهتر شدن نمایش های مسی و نیمار می شود .
کرایف به خبرنگاران گفت :" احتمالا حضور سوارز باعث بهتر شدن رابطه مسی و نیمار در زمین از نظر تاکتیکی می شود . فصل گذشته زوج مسی و نیمار جواب نداد برای همین باید ببینیم که با ورود سوارز چه اتفاقی می افتد .
بارسا خوب شروع کرده ولی جوایز در ماه می اهدا می شود . تغییرات زیادی در تیم رخ داده برای همین شروع خوب یک نکته مثبت است . انریکه موارد لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد . " یه سوال دارم ازتون شما با اومدن سوارز موافقین ؟؟؟؟؟ خودم اصلا موافقن نیستم چون ما همیشه بازیکنامون با اخلاق و با ادب بودن از اینیستا و ژاوی و پویول بگیر تا پپ و تیتو هیچ وقتم وحشی تو باشگاهمون نبوده و نخواهد بود سوارزم که تو اخلاق هیچ بهره ای نبرده اگه بهم بگن این فصل سه گانتون با اومدن سوارز تضمینه بازم با اومدنش مخالفم بازیکنی که . لوئیز سوارز ، ید جدید بارسلونا از هتل مجلل سه برای آماده سازی خود استفاده می کند. به گزارش ورزش سه و به نقل از اسپورت، این بازیکن که حق حضور در هیچ گونه زمین ورزشی را تا پایان محرومیت چهار ماهه خود ندارد، این روزها در هتل سه برای آماده سازی بدنی خود استفاده می کند.

مهاجم جدید بارسلونا در این هتل استراحت می کند و دو ساعت در روز در سالن بدنسازی وزنه می زند . سوارز در باقی روز نیز بقیه تمرینات را پشت سر می گذارد یا این که وقت خود را در هتل سپری می کند.

این هتل سه رستوران و چهار است دارد و یکی از رستوران های مجلل بارسلونا به شمار می رود.

نتیجه درخواست فرجام خواهی مهاجم اروگوئه ای در مورد کاهش محرومیتش، روز توسط دادگاه عالی ورزش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.