فرشته یخی

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرشته یخی : جن: تو خدارو دیدی؟ ...الان داری خدارو میبینی؟! فرشته مرگ: چطور یک فرشته مرگ ساده میتونه خدارو ببینه؟! جن: من دیدمش فرشته مرگ: چه شکلیه؟! جن: میدونی که...اون یه پروانه بود... فرشته مرگ: اون این شکلیه...اون تورو از صدمه زدن به هر پروانه ی زنده ای منع میکنه... جن: اگه میذاشت صورتشو ببینم...حداقل میتونستم ازش متنفر باشم... فرشته مرگ: درسته جن: اگه خ. شهرکتاب فرشته با انتشار خبری نسبت به سوء استفاده و بهره برداری غیرقانونی از تندیس و لوگوی جایزه فرشته اطلاعیه داد. فرشته اومدی از دور چطوره حال و احو یکم تن خسته ی راهی غباره رو پر و ب فرشته اومدی از دور ببین از شوق ت دم میدونستم میای حالا تو رو من خواب می دیدم چه خوبه اومدی پیشم تو هستی این یه تسکینه چقدر آرامشت خوبه چقدر فات شیرینه فرشته آسمان انگار خلاصه است تو دو تا ب تو می گی آ ش میان یه شب از ما دنب میان می ری نمی مونی تو ماله آسمونایی زمین جای . گوش آسمان تیره پر شد از صدای آوا بال های صد فرشته باز شد به شوق پروازهر فرشته توی دستش تحفه ای و هدیه ای داشت آسمان از آن هدایاماه را به ناز برداشتیک فرشته رود آبی توی دشت ها روان کرد یک فرشته آسمان راروشن از ستارگان کردیک فرشته گوی خورشید در دل سپیده آویخ آفتاب گرم ت د روز و شب به هم درآمیختشور و شوق جنب و جوشی در دل محمد افتا چون خدا. این روزها منو فرشته با نامردیهای زیادی دست و پنجه نرم می کنیم بابای فرشته آدم بسیار سخت گیریه و به راحتی به ازدواجمون راضی نمیشه رفته از یک عده آدم های مغرض تحقیق کرده اوناهم واقعیات رو بهش وارونه گفتن از طرف دیگه فرشته خانوم خواستگاری داشته که بهش جواب رد داده متاسفانه داره برعلیه من سمپاشی میکنه تا ازاین ازدواج منصرف بشم حتی تهد. شاعروفرشته ای با هم دوست شدند.فرشته،پری را به شاعر دادوشاعر شعری به فرشته....شاعر پر فرشته را لای دفتر شعرش گذاشت و شعرهایش بوی آسمان گرفت.فرشته شعر شاعر را کرد ودهانش مزه ی عشق گرفت. خدا گفت:دیگر تمام شد.دیگر زندگی برای هردویتان دشوار است زیرا شاعری که بوی آسمان را حس کند زمین برایش کوچک است وفرشته ای که مزه ی عشق را بچشد،آسمان برایش. برای من:
مسئله اینه که باید آدم به خودشون بفهمونه هیچ فرشته یا شبه فرشته یا حتی10درجه پایین تر از فرشته نیست.کلا آدم ها خیییییییلی هم متفاوت نیستن...و اینکه لطف زیادی باعث میشه آدماخیلی خودشونو تحویل بگیرن!!آدم!بفففففففففهم!

سربازی راهیِ واسه آدم ِ پسرا..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اما دخترا از هیچ راهی آدم نمیشن :پسرا جییییییغ دست هورااااااا )))آخه دخترا فرشته ان و فرشته ها آدم نمیشن ..دخترا جیییییییغ دست هووورااااا ))اما مقام. در همین حوالی فرشته ای نگران ماه مهت را می نگرد انگار سطرهای آسمان را می خواند با بالهای سوخته تاب خیز و توان او نابود گشته روز های خوبش پیش رویش نمایان می شوند دو چشمش سیاهی می رود و قانون نیستی اعمال می شود فرشته سقوط می کند * پویا خانی مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» به کارگردانی علیرضا افخمی هر روز ساعت ۱۰ صبح از شبکه یک سیما پخش می شود. کودکی که آماده ی تولد بودبه فرشته اش گفت فردا من به زمین می روماما من به این کوچکی و بدون هیچ کمکیچگونه می توانم برای زندگی به آنجا بروم؟فرشته پاسخ داد از میان بسیاری از فرشتگان فرشته ای برای تو برگزیده شده است و از تو مراقبت خواهد کرد.اما کودک هنوز نمی دانست که کی می رود .کودک دوباره گفت اینجا من هیچ کاری جز خندیدن و آواز خواندن ندار. بیبینم پرچم دخترا با لا می ره یا پسرا؟؟ سربازی راهی برای آدم پسراســـــــــت اما دخترا از هیچ راهی آدم نمیشــــــــن !!! پسرا دست جیغ هوراااااااااااااااااااااااااااااا اخه دخترا فرشته ان و فرشته ها هیچ وقت آدم نمیشن ! دخترا دست جیغ هورااااااااااااااااااااا اما مقام آدم از فرشته بالاتره پسرا موج مکزیکی .............. و اما آدم اشتباه می. این روزها به هر طرف از خیابانها و ساختمانها نگاه میکنم ،خ نمیبینم..برع فرشته او را که همه جا بالهایش را پهن کرده میبینم،گویی خدا بیشتر دوست دارد از طریق این فرشته اش با مردمانش ارتباط برقرار کند،فرشته ای بنام ...شاید هم اون بالا بالاها به خو عمیق و سنگین فرو رفته و مردمانش را بحال خود رها کرده...خو که هیچ دعایی و نذری و هیچ رعد و برقی ب.
یک زمانی، دوست عزیزی بود به نام پینوکیو؛ اما آدمک چوبی نبود: خود فرشته مهربون بود. انرژی آرزوهای خوبش رو به خوبی حس می . حالا اون دوست عزیز، هست، خیلی هم عزیزه . اما دیگه فرشته مهربون نبست.....


خدایابرای تو غیر ممکنی وجود ندارهغیر ممکن های زندگی همه ی ما رو ممکن کن........ این هفته به باغ خیابان فرشته با بیل مکانیکی یورش برده اند و قرار است به جای درخت ها، برج ۱۵طبقه بسازند. شهرداری اعلام کرده است که : قانونی است. اختصاصی از فایل هلپ فرشته بالدار با و پر سرعت .
فرشته بالدار
فرشته بالدار
با
فرشته بالدار
هنگامی که رسول خدا صَلَّی اللَّهُ عَلَیهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ به معراج رفت، بر فرشته ای از فرشتگان مرور نکرد، مگر آنکه با دیدن او شادمان گشت، تا آنکه با فرشته ای مواجه شد که شادمان نگشت و همچون دیگر فرشتگان شادی نکرد و سخنی نگفت و حضرت او را خاموش و دَرهم کشیده دید. رسول خدا صَلَّی اللَّهُ عَلَیهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ به جبرئیل فرمود: بر فرشته ای از فرشتگان مرور ن ، مگر آنکه شادمان بود و خوش آمد گفت؛ و لبخند، مهربانی و شادی از او دیدم، به جز این فرشته، او کیست؟ ادامه مطلب یک روز مردی خواب عجیبی دید.دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آن ها نگاه می کند.هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند وتند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این جا بخش دری. میگم فرشته ها که به خدا نزدیک ترن و هرچی خدا بگه بهش گوش میدن ، چرا باید مقامشون از ادمایی که اینقدرررر پست شدن و خدا رو کاملا فراموش پایین تره؟ اصلا انسان چرا اشرف مخلوقات وقتی این همه بدی داره ؟ و فرشته هایی که از این اشرف مخلوقات محافظت میکنن ، اع ون رو ثبت میکنن ، بهشون حرفای خدا رو میرسونن و در نهایت جونشونو میگیرن!  و اینکه فر. ایسنا نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را توضیح داد. رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را تشریح کرد. رئیس کمیته محیط زیست شورای ی شهر تهران از ت یب باغ 4 هزار متری در خیابان فرشته خبر داد. ایسنا نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را توضیح داد. شاعر و فرشته ای با هم دوست شدند. فرشته پری به شاعر داد و شاعر ، شعری به فرشته. شاعر پر فرشته را لای دفتر شعرش گذاشت و شعرهایش بوی آسمان گرفت و فرشته شعر شاعر را کرد و دهانش مزه عشق گرفت. خدا گفت : دیگر تمام شد. دیگر زندگی برای هر دوتان دشوار می شود. زیرا شاعری که بوی آسمان را بشنود، زمین برایش کوچک است و فرشته ای که مزه عشق را بچشد، آسمان . فرشته مرگ مسئولیتی که که از طرف خداوند بر دوش او نهاده شده را درست در زمان معین انجام میدهد، نه یک ثانیه زود تر و نه یک لحظه دیر تر، مصداق این مطلب را در زیر مشاهده کنید.
داستان فرشته بیکار
روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند، و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت ن. مجموعه: دنیای بازیگران

سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم سریال نوروزی ما فرشته نیستیم   این مجموعه در ایام نوروز ۹۳ از شبکه تهران پخش می گردد.

سریال ما فرشته نیستیم
داستان سریال ما فرشته نیستیم : در روزهای قبل از عید زندانیان برای گرفتن مرخصی تلاش زیادی می کنند و به برخی از آنها مرخصی داده می شود اما در این بین ۴ نفر از آنها که بیشترین استحقاق برای دریافت مرخصی داشتند با مرخصی شان موافقت نمی شود و بدینترتیب اتفاقات تازه ای آغاز می شود ….

کارگردان سریال ما فرشته نیستیم : فلورا سام

تهیه کننده  سریال ما فرشته نیستیم: مجید اوجی

بازیگران سریال ما فرشته نیستیم :   گوهر خیر ش,علی صادقی,محمدرضا شریفی نیا, لرستانی,فاطمه گودرزی,نرگس محمدی,نادر سلیمانی,سولماز آقمقانی,غلامحسین لطفی ,داریوش موفق …     تصاویر سریال ما فرشته نیستیم سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  نرگس محمدی در سریال (ما فرشته نیستیم)   سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم   تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم    منبع:ariapix.net از بازیگران بیشتر بدانید جدیدترین عسکهای منتشر شده از سریال نوروزی "ما فرشته نیستیم" محمدرضا شریفی نیا و گوهر خیر ش از زندان + تصاویر ضعیف ترین مجموعه نوروز 93 کدام بود؟ / «کلاه قرمزی» بی رقیب ماند ع های گوهر خیر ش، فاطمه گودرزی و محمدرضا شریفی نیا در «ما فرشته نیستیم» مروری بر کاراکتر بازیگران زن در سریالهای طنز نوروزی + تصاویر


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمایشگاه گروهی «ادراک» با محوریت هنرهای تجسمی و نقاشی، عصر پانزدهم بهمن ماه در گالری شهرکتاب فرشته افتتاح شد. هیزم شکنی مشغول قطع یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه. وقتی در حال گریه بود، یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می کنی؟ هیزم شکن گفت: تبرم توی رودخونه افتاده. فرشته رفت و با یه تبر طلایی برگشت و از هیزم شکن پرسید:"آیا این تبر توست؟" هیزم شکن جواب داد: "نه" فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره ای برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟ دوباره، هیزم شکن جواب داد: "نه". فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟ جواب داد: آره. فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به اوداد و هیزم شکن خوشحال روانه خونه شد. روزی دیگر هیزم شکن وقتی داشت با زنش کنار رودخونه راه می رفت زنش افتاد توی همان رودخانه. هیزم شکن داشت گریه می کرد که فرشته باز هم اومد و پرسید که چرا گریه می کنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آب. فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟ هیزم شکن فریاد زد: آره! فرشته عصبانی شد. " تو تقلب کردی، این نامردیه " هیزم شکن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با کاترین زتاجونز می اومدی.و باز هم اگه به کاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود که این بار گفتم آره. "اشک خدا"
زن ن نا کنار تخت پسرش در بیمارستان نشسته بود و می گریست. فرشته ایی فرود آمد و رو به زن گفت: ای زن من از جانب خدا آمده ام رحمت خدا برآن است که تنها یکی از آرزوهای تو را برآورده سازد, بگو از خدا چه می خواهی؟
زن رو به فرشته کرد و گفت: از خدا می خوام پسرم رو شفا بده.
فرشته گفت: پشیمان نمی شوی؟
زن پاسخ داد: نه!
فرشته گفت: پس. روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید کهسخت مشغول کارند و تند تند نامه های را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟ فرشته در حالیکه داشت نامه ای را باز می کرد گفت: اینجا بخش دریافت . کیک فرشته آبدار با آناناس له شده، یکی از کیک های خوش طعمی است که به سرعت می توانید در خانه تهیه کنید و دستور پخت آنچنان پیچیده ای ندارد. با طرز تهیه این کیک در «تابناک» آشنا می شوید. پری فراموشی - فرشته احمدی یکی میرود یکی می ماند. ی که رفته با چیزهای تازه مواجه می شود؛ آنکه جا مانده، ممکن است با آدم تازه ای آشنا شود اما انتظار برگشتن ی که رفته ، دائم توی ذهنش وول میزند. اینها یعنی زندگی! + پری فراموشی / فرشته احمدی / انتشارات ققنوس فرشته تصمیمش را گرفته بود. پیش خدا رفت و گفت :
خدایا می خواهم زمین را از نزدیک ببینم. اجازه می خواهم و مهلتی کوتاه. دلم بی تاب تجربه ای زمینی است ...
خدا درخواست فرشته را پذیرفت.
فرشته گفت: تا بازگردم بال هایم را اینجا می سپارم این بال ها در زمین چندان به کارم نمی آید.
خداوند بال های فرشته را بر روی پشته ای از بال های دیگر گذاشت . نمایشگاه گروهی «طراحان معاصر» با مجموعه ای از آثار فیگوراتیو هنرمندان جوان در گالری شهرکتاب فرشته ب ا می شود. شهروند نوشت: همه خو ده اند، جز «فرشته»؛ بچه مومشکی، چشم مشکی و گندمگونِ خانه که یک سمت صورتش به سقف است و آن یکی روی نازبالش آبی. «فرشته»، نخستین نوزادِ پاکِ خانه است؛ بی اعتیاد، بی خماری، بی نشئگی. نوزاد دو ماهه ای که حالا هوای اتاق آبی را نفس می کشد؛ آبی، همرنگ دیوار، همرنگ موکت و روبالشی های خانه. خانه، مرکز اقامتی ن و مادران معتاد. با رضایت خانواده های ایثارگر اهداکننده، فرشته های کوچک آسمانی به زندگی دوباره بازگشتند. خدایا میشه فقط بگی چرا؟؟ بیخیال... دنیایی ک تو ساختی واسم شده مثل پادگان، هر کاری میکنن تو هم حق نداری بپرسی چرا!! شاید ب قول همه حکمته!!!، ولی واقعا دلم میخواست تو هم عاشق میشدی و ب عشقت نمیرسیدی تا ح و میدیدم!!! خدایــــ ــــ ـ ـ ــ ـــا؛ دلم خیلی واسه فرشته کوچولوم تنگ شده واقعا دلم میخواد یکی از همین شبایی ک دارم از دلتنگیش میمیرم و ب. دختری وپسری عاشق هم میشن وتصمیم میگیرن باهم ازدواج کنن پدر دختره به شدت مخالفت میکنه. دختره که نمیتونه رضایت پدرش روبگیره تصمیم میگیره که باپسره فرارکنه... پدردختره وقتی متوجه موضوع میشه باازدواج اونهاموافقت میکنه... یک هفته قبل ازعروسی دختره درچاله ای می افته وتموم لباسهایش گِلی میشه دختره به خانه برمیگرده ولباسش رومیشوره ولی با. سربازی راهیه برای آدم پسرا
.
.
.
.
.
.
.
اما دخترا از هیچ راهی آدم نمیشن
پسرا جییییغ دسسست هوووووراااااااا
آخه دخترا فرشته ان و فرشته ها آدم نمیشن
دخترا جییییییغ دسسست هوراااااااااااا
.
.
.
.
.
.
.
اما مقام ادم از فرشته بالا تره
پسرا موووووووج مکزیییکی
ولی کدوم پسری با سر. نمی دانم در شهر کوچک من فریاد مرگ بر غاصب و مرگ بر تاثیرش بیشتر است یا دعاهای سر سفره افطار این دنیای کثیف سیاست تا کی برای عرض اندام باید قربانیانی خونین داشته باشد تکه تکه ورم کرده و متلاشی شده تا کی ؟خوب ! این اشرف خلایق وحشی کی رام می شود ؟چه وقت زمین ارام ترین خواب را خواهد داشت ؟ حالا می فهمم چرا فرشته ها به آفرینش آدم اعتراض داشتند ..اَتجعل ُ فیها من یفسد فیها و یسفک الدما ...ویسفک الدما خداجون آدمو می خوای چه کار ما که دوستت داریم نحن نسبح بحمدک و نقدّس لک و خدای من شما گفتی : اِنی اعلم ما لا تعلمون آخه شما چی می دونی که فرشته هات نمی دونن ؟؟ چرا آدم را آفریدی .... و خدا کلماتی در گوش آدم گفت و به فرشته ها گفت راست می گید بگین چی گفتم ؟ و فرشته ها گفتند سبحانک لا علم لنا الا ما علّمتنا خداجون فرشته هاتو راضی کردی به آفرینش من چطور منو راضی می کنی به آفرینش خودم ... باسمه تعالی آدمی بد کار به هنگام مرگ فرشته ای را دید که نزدیک در دروازههای جهنم ایستاده بود. فرشته ای به او گفت: یک کار خوب در زندگیت انجام داده ایو همان به تو کمک خواهد کرد. خوب فکر کن چی بوده! مرد به یاد آورد که یک بار هنگامیکه در جنگل مشغول رفتن بود عنکبوتی را سر راهش دید و برای آنکه آن را زیر پا لهنکند مسیرش را تغییر داد. فرشته لبخند. طرز تهیه نوعی کیک را به شما آموزش داده ایم که بسیار نرم و لطیف است. این کیک به نام «فرشته ی برفی» معروف است. در روزگاری که :زن را بـ ه "تن" می شناسندغیرت را "بددلی" می نامند (1)و باحجاب را " اُمل" می دانند ،تو همچنـان "فرشته" بمان (2)بانوی سرزمین من :)1. صادق(ع):مردی که غیرت ندارد،انسانی است که قلبش وارونه است{وسائل الشیعه/ج 7/ص 108}2. علی(ع):همانا عفیف و پاکدامن ، فرشته ای از فرشته هاست.{نهج البلاغه/حکمت 474}مثبت دونه:+مراقب پاکی هاتون باشید فرشته های مهربونمـ ...+با ربط : دیو چو بیرون رود فرشته در آید. axgig,ع گیگ پایگاه آپلود ع ویژه وبلاگنویسان گفتم: چرا بدنیا آمد؟ گفت هدیه ی خدا بود. گفتم: چه سودی داشت؟ گفت نور چشم پدر بود. گفتم: چه خواهد کرد؟ گفت ادامه دهنده راه خواهد بود. گفتم: با خودش چه میگوید؟ گفت هر چه که شد خواست خدا بود. یکی بود یکی نبود. مرد تنهایی بود که از دوستان آسمانیش جا مانده بود. روزها غصه میخورد و شبها گریه میکرد. تا اینکه خدااز آسمان فرشته ی مهربانی رابرایش فرستاد، زیبا و خوشبو همچون گل نرگس.تا دخترش باشد ی تنش باشد. مدتی گذشت. دختر فرشته ای زمینی شد و پدر مردی آسمانی. پدر گفت: دخترم من به آسمان میروم آیا تو روزها غصه میخوری و شبها گریه میکنی؟ دختر گفت: نه! من فرشته ام. فرشته ها گریه نمیکنند، تو برو. من نقشه ی آسمان رابه زمینیها خواهم داد و تا پایان راه با شما خواهم ماند.تو برو من تنها نیستم، زمین پر از فرشته است. وقتی آرون رمزی در دقیقه 79 دیدار شب گذشته آرسنال مقابل چلسی موفق به گ نی شد، بار دیگر این سوال در شبکه های اجتماعی داغ شد که چه ی قرار است از دنیا برود؟

ویدئو گردی گفتگو عیدانه با فرشته کریمی عیدانه , فرشته کریمی , ویدئو گردی
لینک های : روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه میکند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز میکنند، و آنها را داخل جعبه میگذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این ج. دو روز مانده به پایان جهان، تازه فهمیده که هیچ زندگی نکرده است، تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی مانده بود، پریشان شد. آشفته و عصبانی نزد فرشته مرگ رفت تا روزهای بیش تری از خدا بگیرد.

داد زد و بد و بیراه گفت!(فرشته سکوت کرد)

آسمان و زمین را به هم ریخت!(فرشته سکوت کرد)

جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت!(فرشته . بسم الله الرحمن الرحیم وَ قَالَ (علیه السلام): مَا الْمُجَاهِدُ الشَّهِیدُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَعْظَمَ أَجْراً مِمَّنْ قَدَرَ فَعَفَّ لَکَادَ الْعَفِیفُ أَنْ یَکُونَ مَلَکاً مِنَ الْمَلَائِکَةِ. و درود خدا بر او فرمود: مجاهد شهید در راه خدا، پاداش او بزرگتر از پاداش عفیف پاکدامنی نیست که قدرت بر گناه دارد و آلوده نمی گردد، همانا عفیف پاکدامن، فرشته ای از فرشته هاست. نهج البلاغه:حکمت 474