فرقه گرایی حمایت

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرقه گرایی حمایت : آیا وه ت یک فرقه دست ساز است؟ آیا اصولا ارتباطی میان این فرقه با وجود دارد؟ فرق وه ت با اهل سنت چیست؟ آیا وه ت فقط با شیعیان سر ناسازگاری دارد؟ برای آشنایی با این فرقه ساخت انگلیس با گزارش ویژه مشرق همراه شوید. وی در ادامه مدعی شد که ایران سیاست های فرقه گرایانه در منطقه دنبال می کند و فرقه گرایی در قانون اساسی این کشور ذکر شده است. وی در ادامه مدعی شد که ایران سیاست های فرقه گرایانه در منطقه دنبال می کند و فرقه گرایی در قانون اساسی این کشور ذکر شده است. وزارت امور خارجه امروز با انتشار بیانیه ای مداخله جویانه ، ضمن حمایت از فرقه انحرافی بهائیت خواستار سرکردگان این فرقه شد. شفقنا- دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در دیدار با منتخبانی از کلیمیان ایران بر ضرورت رفع تبعیضات ساختاری و فرهنگی میان پیرو ادیان، تاکید کرد و گفت: فرقه گرایی و خودبرتربینی یک معضل فرهنگی است که اگر اصلاح نشود آفت امنیت و انسجام ملی ماست. به گزارش شفقنا به […] مقام ارشد وزارت خارجه انگلستان در سخنرانی در پارلمان این کشور ضمن حمایت از فرقه ضاله بهائیت، مدعی آزار و شکنجه مذهبی در ایران و برخی کشورهای دیگر شد. فرقه منحرف دراویش گنابادی؛ فرقه ای که انتشار و تصاویری از مراسم های داخلی آن ها دید و تفکرات انحرافی آنان را از مسلمانان جدا کرده و انحرافات آنان را به درستی روشن می سازد.

از جمله فرقه هایی که با هدایت مستقیم سرویس های سیا و موساد و اتاق فکر صهیونیستی فعالیت می کند فرقه t.s.m است. این فرقه یکی از گروهای فعال و انحرافی است که با جذب عده ای از افراد غافل در کشورمان و خارج از کشور فعالیت می کند....
ادامه مطلب
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه گرایی حمایت شده دانست. مواجهه رضا(ع) با فرقه های منحرف گرچه در ادامه برخوردهای باقر و صادق(ع) با این گروه ها بود و اصلی ترین محور آن بر روشنگری و تلاش های علمی و فرهنگی بنا شد، اما به روشنی تفاوت هایی با ان دیگر داشت؛ چرا که فرقه های مختلف با روش ها و رویکردهای گوناگون مشغول به فعالیت بودند. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت فرقه گرایی - 100 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت فرقه گرایی - 100 اسلاید
 پاو وینت فرقه گرایی - 100 اسلاید    •در کشور ما نیز فرقه های شبه عرفانی از سال 1376 شروع به شکل گیری د و در سال 1381 به اوج خود رسیدند و فعالیت هایشان را می توان در 3 حوزه خلاصه کرد.
1ـ کتاب: چاپ 5000 عنوان کتاب به زبان فارسی با تیراژ 10000 نسخه با حداقل 14 بار تجدید چاپ (با قیمت های نازل و جلدهای زیبا).
2ـ سایت: راه اندازی حدود 5000 سایت به زبان فارسی با صوت  و تصویر
3ـ محافل: در تهران فقط هفته ای 600 محفل با حضور 200 ـ 300 جوان با میانگین سنی 17 سال برگزار می کنند•با توجه به انحرافات و کاستی ها و آسیب هایی که برای این جریانات ذکر شده، بر ماست که با  بررسی ضعف ها و کاستی های این فرق و روشنگری در مورد آن ها و شناخت دقیق عرفان ی با یکی دیگر از ابعاد تهاجم فرهنگی مبارزه کنیم. •برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت فرقه گرایی - 100 اسلاید
یک حدیث است هم شیعه گفته و هم سنی. همه گفته اند. که پیغمبر فرمود: یهودی ها 71 فرقه شدند، ی ها 72 فرقه شدند.

مسلمان ها 73 فرقه می شوند. بعد پیغمبر فرمود: «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» (بحارالانوار/ج30/ص335) یک فرقه از اینها نجات پیدا می کند. «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» یک فرقه «ناجیه» است.

خوب همه می گویند: ما هستیم. تمام فرقه های مسلمان می گویند: .  متاثر از فرقه خا اریه / شوقعلیشاه پدر حاج حسین اله کرم بنده 30/40 سال پیش این نوع عزاداری را ندیدم قبل از ما هم عزاداریها شدن و نبود ... روضه خوانی و سوز و گریه با معنا و محتوا بود ... زمان جنگ عده ای از رزمندگان که با حاج حسین اله کرم مراودت داشتند وقتی برای مرخصی به تهران میآمدند وعده اشان صنف لباس فروشی بود ... حاج منصور با حضور این افراد بازارش رونق گرفت ... از سویی چون پدر اله کرم (شوقعلیشاه) یک فرقه صوفی بوده... سبک صوفیان در بین این افراد رواج یافت لازم به ذکر است برادر حاج حسین (حاج ) برادر کوچکتر بزرگ این فرقه میباشد در این کتاب سعی شده است بابهره گیری از تحقیقات آکادمیک و بررسی های میدانی آن، به بررسی بنیادی و سیستماتیک فرقه ی تروریستی مجاهدین پرداخته شود.
از آن جا که تعداد بسیار زیادی از اقشار گرفتار فرقه ی رجوی از عامی تا تحصیلکرده از فرقه ی تروریستی مجاهدین جدا شده اند ، سعی شده تا با انطباق اظهارات مستند رهاشده ها از فرقه رجوی، به ماهیت واقعی و زشت ان دسترسی پیدا نمود و آن گاه مشخص می شود که تحقیقات علمی خانم تالر سینگر، انطباق کامل و صددرصدی با فرقه ی مجاهدین دارد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حمله عده ای از وابستگان فرقه با چراغ سبز پلیس لندن به سفارت ایران چهره حقیقی این فرقه را برملا کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه گرایی حمایت شده دانست. بنام خدا خانواده ها و انی که عزیزی از آنها در اسارت فرقه رجوی هست برایشان خیلی سخت است که عزیزشان مدتهاست با آنها تماس نداشته و یا به آنها سری نزده. ولی آیا عدم تماس با خانواده و ملاقات با خانواده خواست اسیران در بند فرقه هست یا داستان چیز دیگری است ؟ جهت اطلاع همه انی که عزیزی از آنها در فرقه رجوی اسیر است و همه انی که به نحوی اخبار و وقایع فرقه رجوی را دنبال می کنند بایستی به چند موضوع اشاره کنم تا وقایع فرقه آنگونه که هست آشکار شود. برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حالا که دراویش افراطی با اقدامات و اغت ات خود باعث هزینه تراشی برای نظام شده اند، مسؤولان امنیتی نباید در کنترل این فرقه نوظهور، تندرو و آشوب گر سهل انگاری کنند. تکرار پیوسته این حوادث می تواند نشانه هایی از روحیه گرفتن فرقه گرایی حمایت شده ای باشد که وجه دیگر آن را در سرکوب و کشتار جاری در عربستان و بحرین و جنگ خونین در یمن شاهد هستیم روایتی از (ص) که در منابع معتبر اهل سنت نیز وجود دارد، ان را دوازده نفر اعلام می کند و از میان فرقه های مختلف شیعیان – و بلکه مسلمانان – این تنها شیعه یه است که دوازده نفر را با ذکر دقیق نام و نشان به عنوان می شناسد. توضیح مطلب آنکه میان فرقه های شیعی، « یه»، «زیدیه» و «اسماعیلیه» مهم ترین آنها می باشند و تنها این انشعابات هستند که در .  مقایسه نقش موعود باوری در پیدایش دو فرقه مورمونیسم و شیخیه

چکیده برداشت نادرست از آموزه ظهور یا بازگشت منجی موعود، نظر به جایگاه و اهمیت این آموزه در ادیان ابراهیمی، از جنبه های مختلف در طول تاریخ، نقش مهمی در پیدایش فرقه های متعددی در این ادیان داشته است. در ، فرقه شیخیه و در یت فرقه مورمون ها از این دسته اند. در ، پیروان شیخ احمد احسایی با ادعای کشف و شهود و طرح نظریه رکن رابع به عنوان نایب خاص عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف)، موجب ج فرقه شیخیه از بدنه اصلی تشیع شدند. در یت نیز جوزف اسمیت با ادعایی مشابه، یعنی ادعای تجربه مکاشفه و نیز دریافت مأموریتی اصلاح گرایانه، به منظور مقدمه چینی برای بازگشت عیسی ، مورمونیسم را پایه گذاری کرد. نکته قابل توجه در خصوص این دو فرقه، شباهت نحوه پیدایش این دو فرقه است که در این مقاله بررسی خواهد شد. عالیجناب باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحدۀ ؛

ما گروهی از جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق ایران (p.m.o.i) و قربانی این فرقۀ تروریستی سخنرانی بسیار مهم شما در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۴ در مورد تروریسم و فرقه گرایی را در سایت وزارت خارجه مطالعه کردیم، لازم است ابتدا تحسین و تبریک خود را نسبت به درک عمیق شما از تروریسم و فرقه گرایی د. 25شهریور مصادف است با تخلیه کامل قرارگاه عنکبوتی اشرف از عناصر و وابسته های فرقه رجوی. قرارگاهی که یادآور ، دردها و رنج های پدران و مادران چشم انتظار است . به همین منظور ویژه نامه ای را که خاطرات آن روزها را به تصویر می کشد ، تنظیم نموده ایم . امید است یادآوری آن خاطرات بر عزم خانواده ها بر تلاشی این فرقه تروریستی بیفزاید . اهمیت قرارگ. فرقه تروریستی مجاهدین، در ازای همگامی با رژیم دیکتاتوری صدام، در سرکوب مردم عراق و اقدامات تروریستی بر علیه مردم ایران از حمایت های رژیم بعث برخوردار شده بود و در پرتو چتر حمایتی رژیم بعث، ساختار فرقه ای خود را حفظ می کرد، تا کماکان اعضاء را اسیر امیال و خواسته های ان فرقه نگاه دارد و به اقدامات تروریستی مبادرت کند.
فرقه مذکور پ. کتاب «فرقه ها و انشان» به زبان فرانسه،در ۲۰۸ صفحه و توسط خانم دومینیک بیتون، محقق و نویسنده صاحب نام فرانسوی در ناحیه آنژو فرانسه و با قیمت ۱۳٫۹۰ یورو منتشر شده است.این کتاب نگاهی عمیق به خطر حضور و فعالیت فرقه ها در جامعه فرانسه داشته و با استفاده از روش های علمی، تجربیات و منابع بسیار زیاد از اعماق و مکانیزم های ایدئولوژی درونی آ. بنده 30/40 سال پیش این نوع عزاداری را ندیدم قبل از ما هم عزاداریها شدن و نبود ... روضه خوانی و سوز و گریه با معنا و محتوا بود ... زمان جنگ عده ای از رزمندگان که با حاج حسین اله کرم مراودت داشتند وقتی برای مرخصی به تهران میآمدند وعده اشان صنف لباس فروشی بود ... حاج منصور با حضور این افراد بازارش رونق گرفت ... از سویی چون پدر اله کرم (شوقعلیشاه) . نویسنده سریال « روح» با اشاره به اتفاقات این مجموعه از پرداختن به فرقه های انحرافی یاد کرد و اینکه تحقیقات زیادی در این حوزه داشته است. ایرنا نوشت: فرقه یی «شاهدان یهوه» به حکم دادگاه عالی روسیه سازمانی افراط گرا شناخته و فعالیت آن در این کشور ممنوع اعلام شد. جوزف اسمیت دو قرن پیش و در حالی که کمتر از 15 سال داشت ادعا کرد فرشته ای به نام " مورونی" بر او نازل شده و دستوراتی به او داده است. او سپس 10 سال بعد با انتشار کت به نام " مورمون" پایه های اعتقادی فرقه مذهبی "مورمون ها" را بنا کرد. اردوغان طی مصاحبه با شبکه آرتی پی پرتغال، گفت: «آیا صحنه بازی برای توسعه طلبی فرقه ای ایران است؟ بله هست. آیا عراق نیز چنین صحنه ای است (برای ایران)؟ بله هست. من این مسئله را توسعه طلبی فارسی می دانیم تا توسعه طلبی فرقه ای. باید بطور خاص بگویم که من توسعه طلبی فارسی را تایید نمی کنم.» باند مفلوک ، پلید وغرق دربحران فرقه رجوی سالهاست که قسمتی ازسایت اگرخود تحت عنوان به اصطلاح "مزدوران را بشناسید" را بطور ثابت برای ابرازهذیان گویی وحشت آلود و زبونانه خود علیه اقدامات افشاگرایانه اعضای رهایافته ازفرقه درنظر گرفته است! سران این فرقه مافیایی و صفت همواره دراین بخش از سو مه خود سعی د بطور دوره ای هر بار چند نفری از اع. دوری و فاصله گرفتن از افه ها، برای جماعت پیشرفته شادمانی فراهم می کند، اما اعضای فرقه گنابادی با سجده در مقابل بزرگان خود کار را به جایی رسانده اند که می توان از آن ها به عنوان بت پرستان عصر علم و تکنولوژی یاد کرد.
شکی در این نیست که اهم اعضای فرق مختلف با راه و روشهایی که شیوخ و اقطاب فرقه ها از دیر زمان برایشان تبیین نموده اند راه به بی راهه می برند، فرقه صوفی گنابادی یکی از همین فرقه های منحرف است که با توجه به این که جهان امروزی د ی پیشرفت علم و تکنولوژی می باشد, در اغلب مجالس باز هم اعضای این فرقه تشویق به سجده اقطاب و ب ایی مراسمات دست بوسی و پابوسی می کنند!! یوسف مردانی از شیخ المشایخ فرقه گنابادی در یکی از مجالس سخنرانی اذعان کرد که از راه بت پرستی به خدا پرستی می رسیم!!. اعتراف سریع مردانی صدقعلی شاه فرقه گنابادی در این برهه از زمان که جای بسی تامل دارد، به نوعی سر پوش نهادن به اعمالی است که انتشار تصاویر و های این مجالس، برای خود اعضای فرقه سئوال برانگیز شده است، شیخ الشیوخ فرقه برای توجیه اعضاء و سر شیره به اصطلاح فقرا در سخنرانی خود اینگونه گفت که از راه بت پرستی به خدا پرستی می رسیم!!. سرخوردگی بعد از هر عمل ناشایست گریبانگیر آن شخص می شود. http://94.182.147.237/files/fa/news/1395/8/5/4364_581.mp3 متأسّفانه چنانکه می دانیم بعداز رحلت جانسوز رسول أکرم ص فرقه های مختلفی درمیان مسلمین پدید آمدند که تعدادشان بسیار زیاد است و این مقاله به هیچ وجه گنجایش ذکر همة آنها را ندارد و برای اطّلاع از أحوال و عقاید آنها باید به کتب مفصّلی مراجعه شود که دربارة فرقه های گوناگون جهان ، تألیف شده اند. أمّا در اینجا فقط به عنوان نمونه به ذکر چند. در ۲۷ آبان ماه، پربازدیدترین اخبار به ماجرای بست نشینی یاران برمی گردد که خبرگزاری قوه قضاییه آنها را "فرقه زنبیلیه" خواند. دراویش گنابادی یک فرقه قدرت یاب و بحران طلب و آشوب ساز است که به جای کشکول، قمه زیر بغل خود دارد. (بسم الله الرحمن الرحیم)
حکم ارتداد محمدعلی طاهری رییس فرقه انحرافی حلقه پس از ارسال جزوات، آثار سمعی و بصری، سی دی ها و مدارک موجود برای مراجع تقلید صادر شد. مراجع تقلید با بررسی جزوات و سی دی های موجود از رییس فرقه انحرافی حلقه با ارائه توضیحاتی او را مرتد اعلام د. اعضای فرقه گنابادی شب گذشته یکی از معلمان جوان دبیرستان فرهنگ را با ضربات چاقو مجروح کرده اند. درحال حاضر بالغ بر۱۰۳فرقه درکشور ایران فعالیت می کنند که فع رین آنها فرقه یت تبشیری است . این فرقه که با آن صهیونیسم ی نیز یادمی شود وابسته به و بوده و زیر نظر سرویسهای اطلاعاتی موساد و سیا اداره می گردد . هم اکنون فردی به نام سعید عابدینی با ایجاد یک کلیسای خانگی غیر قانونی در منزلش اقدام به جذب نفرات می نماید از اه این فرقه می توان ب. سید حبیب الله تدینی/ نقد و بررسی فرقه ی گنابادی

فرقه ی نعمت اللهی گنابادی از دیر باز یک فرقه ی سازماندهی شده و بوده است و نقش مشایخ در آن، برجسته تر از سایر فرق درویشی است. این فرقه از اواسط سلطنت «ناصرالدین شاه» با کمک مشایخ و مجازین به دستگیری علاوه بر تهران در سایر ا و حتی پس از انقلاب ی در خارج از کشور گسترش یافته اند. گنابادی
fergeha_65322 چندی پیش به خبری برخورد مبنی بر حمایت یک سیاستمدار دانمارکی از فرقه رجوی و اینکه کت نوشته و مریم عضدانلو را مورد تفقد قرار داده است . دستگاه تبلیغاتی فرقه این فرد را با تیتر : شخصیت برجسته و سیاستمدار دانمارکی ؛ بنام ینس کریستین لوند و از حزب سوسیال دموکراتها معرفی کرده بود . ناگفته نماند که سوسیال دموکراتها اکنون حکومت ائتلافی دانمارک را بهمراه احزاب دیگر در دست دارند . دوستان و حتی همکاران بسیارزیادی در حزب سوسیال دموکرات دانمارک دارم که با انها تماس گرفته و جویای چند و چون قضیه حمایت گردیدم . با تماسهای اولیه مشخص شد که مانند همیشه ؛ فرقه از سیستم پشت پا اندازی سود جسته است . سیستم پشت پا اندازی یک شیوه معمول در فرقه هست . بدین صورت که چند نفر از فرقه ائی ها به اجتماعات سیاستمداران میروند ؛ وقتی فرد شناخته شده ائی رد میشود ؛ یکی از نفرات به... برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود


پاو وینت بررسی مفاهیم و ساختار فرقه ها

پاو وینت بررسی مفاهیم و ساختار فرقه ها در 24 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptدسته بندی
جامعه شناسی


بازدید ها
8


فرمت فایل
pptx


حجم فایل
439 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
24
 پاو وینت بررسی مفاهیم و ساختار فرقه ها گزارش تخلف برای پاو وینت بررسی مفاهیم و ساختار فرقه هاپاو وینت بررسی مفاهیم و ساختار فرقه ها


فروشنده فایل
کد کاربری 16539
تمام فایل ها

کاربر
پاو وینت بررسی مفاهیم ساختار فرقه ها در 24 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt
برخی از عناوین اسلاید ها:
تعریف فرقه

تعاریف و خصوصیات فرقه

تعریف روابط فرقه

سرمنشاء گروه و نقش

دو ویژیگی عمده فرقه

ساختار تشکیلاتی،یا روابط بین و پیروان

مولفه های شناسایی ساختار تشکیلاتی یه فرقه

برنامه های هماهنگ شده مجاب سازی ذهنی

خصوصیات عمومی این فاکتور خیلی مهم در تعریف فرقه ها

انواع فرقه ها

افراد خود به جستجوی فرقه ها نمیروند

محکوم قربانی

تفاوت فرقه ها با گروه های معمولی

پاو وینت فرقه ها در میان ماپاو وینت بررسی مفاهیم ساختار فرقه هاساختار فرقه هامفاهیم فرقه ها

آیا وه ت یک فرقه دست ساز است؟ آیا اصولا ارتباطی میان این فرقه با وجود دارد؟ فرق وه ت با اهل سنت چیست؟ آیا وه ت فقط با شیعیان سر ناسازگاری دارد؟ برای آشنایی با این فرقه ساخت انگلیس به ادامه مطلب رجوع کنید............. منبع:پایگاه خبری تحلیلی بازسازی بقیع یتی که در نفرت پراکنی و ایجاد دشمنی با تصویر سُنّی انجام داده و می دهد، فرقه قرار است برای ملکوک چهره تشیّع در سطح جهانی و همچنین تحریک دشمنی اهل سُنّت با شیعه انجام دهد. اخیرأ مطلبی را در یکی از سایت های فرقه ضد انسانی رجوی دیدم تحت عنوان دستگیری بهزاد علیشاهی در هلند .
فرقه ترور و وحشت مجاهدین از فرط خوشحالی می خواهند بال درآورند که یکی از جداشدگان ازاین فرقه در زندان و یا بازداشت هلند قرار گرفته . البته قبلا همسر آقای بهزاد علیشاهی بطور مبسوط در این خصوص روشنگری کرده است. برای مطالعه کامل به اد. ارشاد د ی حوادث اخیر نسبت به وقوع درگیری فرقه ای هشدار داد. مهدویت در فرقه کیسانیه فرقه کیسانیه با نام محمد حنفیه و مختارابن عبیده ثقفی پیوند خورده است. بنا بر مشهور کیسان لقب مختار است.یکی ازعقاید کیسانیه، مهدویت محمد ابن حنفیه است که به مختار لقب کیسان داد و او را به گرفتن انتقام خون حسین از قاتلانش ساخت. آنها به سه فرقه منشعب گشتند که دو فرقه از آنان معتقد گشتند که محمد ابن حنفیه نمرده و ن. سخنگوی کمیسیون حقوقی از حضور مسئولان در این نشست برای بررسی نقایص قانونی در برخورد با فرقه های نوظهور خبر داد. اشتری با بیان اینکه با هر فرقه و تفکری که امنیت را به خطر بیندازد، قاطعانه برخورد می کنیم، گفت: این اغت گران ی در کمترین زمان ممکن محاکمه و به سزای عملشان می رسند. گرگان - ایرنا- رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه گلستان گفت: سرچشمه توهمات گرو تروریستی برگرفته از افکار وه ت بوده و فتواهای این فرقه چهره را در جهان خدشه دار کرده است. منتقد فعال فرقه انحرافی عرفان حلقه از شکایت محمدعلی طاهری به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی تبرئه شد.