فرمانده کل امدادرسانی با قدرت ادامه دارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرمانده کل امدادرسانی با قدرت ادامه دارد : رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به ۳۵۸ تن از هموطنان در پنج استان کشور گفت: عملیات امدادرسانی در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام و مرکزی همچنان ادامه دارد. تسنیم نوشت: جانشین فرمانده کل گفت: امروز کشور ما صاحب قدرت و منزلت است و جایگاه ایران در بین قدرت های عالم، جایگاهی ممتاز است زیرا نظام ما با همه عناصر قدرت خود در حال عمل است. جانشین فرمانده کل با بیان اینکه امروز قدرت "رو به افول" است، تاکید کرد: اینکه یی ها تصور کنند ایران قدرت نظامی خود را کنار بگذارد، یک رؤیای ک نه است.   سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: امشب ششمین شب حادثه تلخ و ناگوار ز له در منطقهامدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد کرمانشاه است و همچنان امدادرسانی ادامه دارد.وی ادامه داد: سربازان ولایت مدار ، ف ان ملت قدرشناس ایران هستند و کمک رسانی به حادثه دیدگان را وظیفه شرعی خود می دانند.فرمانده نزاجا با بیان اینکه امدادرسانی بخش های مختلفی دارد، تاکید کرد: ارسال چادر و غذا یک بخشی از کمک رسانی است، اما مهم تر از آن در روزهای آتی نایلون، موکت و تجهیزات گرمایشی است، زیرا هوا رو به سردی رفته است.حیدری تصریح کرد: هرچه هوا رو به سردی برود مشکلات مردم بیشتر خواهد شد.فرمانده نیروی زمینی اظهار کرد: تامین امنیت، بخش دیگری از کمک به هموطنان عزیزمان است و ما نیز نیروهای مخصوص را ساماندهی کردیم و در بخش های مختلف شهر برای برقراری امنیت استقرار دادیم. البته حضور نیروهای نظامی و انتظامی دلگرمی را برای حادثه دیدگان به همراه دارد. فرمانده نیروی دریایی گفت: قطعا با سرلوحه قرار دادن تد ر فرماندهی معظم کل قوا و تکیه بر توان و دانش فرماندهان جوان، روز به روز بر قدرت دفاعی و بازدارندگی مان خواهیم افزود. همدلی و ، پشتوانه قدرت بازدارندگی کشور همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج و در پی پیروزی های جبهه مقاومت ی، صبح امروز (یکشنبه) سرلشکر عبدالرحیم فرمانده کل ایران با حضور در ستاد فرماندهی کل با سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی دیدار و گفت و گو کرد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادرسانی در 3 استان خوزستان، کرمانشاه و لرستان که متاثر از سیل و آب گرفتگی هستند همچنان ادامه دارد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرمانده یمنی با تشریح قدرت موشکی یمن گفت: این کشور در سایه برخورداری از ی حکیم و اتکا به نیروی علمی جوانان خود تا 10 سال دیگر به یکی از قدرت های موشکی برتر در سطح منطقه مبدل می شود. مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان های افسری با حضور فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله در افسری علی(ع) برگزار شد. ایسنا نوشت: معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر ضمن تشریح روند امدادرسانی ها در حادثه سیل و آبگرفتگی اخیر در چند استان کشور، گفت: امدادرسانی ها در استان های بوشهر، کرمان، هرمزگان و فارس همچنان ادامه دارد.
 و نقش مهمی را در کمک به ز له زده گان داشتند و مردم شاهدی بر این موضوع هستند
  به نقل از روابط عمومی پاسداران، ایران و پاسداران انقلاب ی از اولین ساعات وقوع ز له غرب کشور در محل حادثه حضور داشتند و به امدادرسانی به ز له زده گان مشغول بودند. به همین مناسبت محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی و کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی گفت وگویی انجام دادند.
محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی درباره اقدامات ضربتی ایران در کمک به ز له زده گان غرب کشور اظهار کرد: ما از همان دقایق اول ز له با سرتیپ حیدری ارتباط تلفنی داشتیم و در به صورت دو طرفه درباره ز له گفت وگو می کردیم. بنده به اقدامات برادران عزیز ایران و به خصوص نیروی زمینی آگاه هستم.
وی افزود: مهم این است که در دقایق اولیه حادثه، فرمانده نیروی زمینی در صحنه حضوری مقتدرانه داشتند و همچنان به حرکت پرتلاششان برای امدادرسانی به ز له زده گان ادامه می دهند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از ادامه امدادرسانی به سیل زدگان استان خبر داد. همشهری آنلاین: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادرسانی در ۳ استان خوزستان، کرمانشاه و لرستان که متاثر از سیل و آب گرفتگی هستند همچنان ادامه دارد. رئیس سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ٣٨٥٢ نفر خبر داد. فرمانده نیروی دریایی گفت: در طی سالهای پس از پیروزی انقلاب روند ارتقای توان دفاعی همواره ادامه داشته و قدرت بازدارندگی امروز ما قابل قیاس با گذشته نیست. فرمانده نیروی قدس پاسداران با حضور در مراسم عزاداری ماه محرم در اصفهان، درباره قدرت رو به افزایش ملت ایران صحبت کرد. فرمانده نیروی دریایی گفت: منطقه اقیانوس هند و بخصوص شمال آن توانایی تولید قدرت دارد بشرط آنکه یکپارچه باشد. همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل ، قدرت بازدارندگی را عامل اقتدار ایران دانست و گفت: آمادگی همیشگی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشور یکی از مهم ترین عوامل تأمین آرامش و امنیت روانی مردم است. مصاحبه و توصیه های مهری فرمانده راهنمایی و رانندگی درباره امدادرسانی مردم به مناطق ز له زده پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروری، قدرت نمایی بین دو ابر قدرت شرق و غرب روز به روز بیشتر شده و تا امروز هم ادامه دارد. فرمانده نیروی دریایی گفت: قدرت دفاعی خود را در حد و اندازه ای که برای دفع بزرگ ترین تهدیدات، پاسخی فراخور و محکم داشته باشد، شکل و سازمان داده ایم. تسنیم نوشت: فرمانده کل گفت: بدون شک امروز فضای مجازی در سلطه است اما در همین فضای مسموم فرهنگی و عقیدتی فردی مانند شهید حججی پیدا می شود که دنیا را تکان می دهد. رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل در سه استان گیلان، مازندران و اردبیل گفت: امدادرسانی در ۱۶ شهر و روستا همچنان ادامه دارد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از ادامه امدادرسانی به سیل زدگان استان فارس خبر داد. بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی گفت: دشمنان هر اشتباهی در خلیج فارس و تنگه هرمز کنند اسیر قدرت ایران می شوند. سرلشکر صالحی که در عرشه ناو جماران و در روز پایان رزمایش دریایی ولایت 94 با خبرنگاران سخن می گفت: قدرت نیروی دریایی را از خلیج فارس تا آب های آزاد و بین المللی به صورت پیوسته و ادامه دار دانست. سرلشکر صالحی که در عرشه ناو جماران و در روز پایان رزمایش دریایی ولایت 94 با خبرنگاران سخن می گفت: قدرت نیروی دریایی را از خلیج فارس تا آب های آز. مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: تضعیف قدرت در جهان محرز شده و این درحالی است که هر روز مقتدرتر می شود و اقتدار نرم این نظام دنیا را تحت تاثیر قرار داده است. اراک- مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: تضعیف قدرت در جهان محرز شده و این درحالی است که هر روز مقتدرتر می شود و اقتدار نرم این نظام دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.
خبرگزاری فارس: قدرت بازدارندگی نظامی؛ عامل اقتدار ایران/ احساس امنیت مردم با شنیدن صدای جنگنده‌های جانشین فرمانده کل قدرت بازدارندگی نیروهای نظامی را عامل اقتدار ایران دانست و گفت: وقتی مردم صدای هواپیماهای را می شنوند امنیت روانی پیدا می‌کنند. احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل در بازدید از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دل حامد در جمع کارکنان این پایگاه گفت: کارکنان پایگاه های مرزی کشور برای کنترل امنیت کشور اقدامات مهمی انجام می دهند که شایسته تقدیر است. وی تصریح کرد: شما در خط مقدم کارهای مهمی را انجام می دهید و خدمت شما در این منطقه برای امنیت کشور بسیار اهمیت دارد چرا که در قبال این کار با ارزش شما، مردم آرامش دارند و دشمن از همین فداکاری شما هراس جدی دارد. جانشین فرمانده کل آمادگی نیروهای مسلح و حضور ملت در صحنه را از عوامل موفقیت نظام معرفی کرد و افزود: آمادگی همیشگی شما سرمایه مهمی برای کشور است که نتیجه آن به دست آوردن آرامش و امنیت روانی برای مردم است به نحوی که وقتی مردم صدای هواپیماهای شما را می شنوند امنیت روان پیدا می کنند. وی ادامه داد: شما در همه حال باید آماده باشید و آماده بودن٬ دمیده شدن خون در یک نیروی نظامی است که برکات زیادی دارد و اولین برکت آن اعتماد به نفس است تا در هر شرایطی که به ما مأموریت بدهند با قوت و قدرت آن را به نحو احسن انجام می دهیم. پوردستان قدرت بازدارندگی نیروهای نظامی را عامل اقتدار ایران دانست و افزود: در شرایط کنونی و تحریم هایی که علیه ملت ما وجود دارد نیروهای متخصص ما وظیفه سنگین‌تری را بر عهده دارند و یکی از نیروهای پیش قدم در این عرصه نیروی هوایی است. فرمانده نیروی زمینی : سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در آئین تکریم و معارفه فرمانده قدیم و جدید قرارگاه مین ز این نیرو که صبح روز( ) برگزار شد، گفت: یکی از مهم ترین مولفه های قدرت هر کشور نیروی انسانی آن کشور است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کاشان - جانشین فرمانده کل گفت: قدرت موشکی ایران از قدرت های بی نظیر بازدارنده جهان بوده و بر دل رژیم گر قدس و رعشه افکنده است. سرلشکر سید عبدالرحیم طی حکمی از سوی آیت الله سید علی فرمانده معظم کل قوا به سمت فرمانده کل ایران منصوب شد. سرمربی فولاد خوزستان می گوید که روند آماده سازی این تیم با قدرت ادامه دارد. یوسف قربانی فرمانده هوانیروز نیروی زمینی ایران  در مورد اقدامات هوانیروز در ز له غرب کشور اظهار کرد: برابر دستورات فرمانده کل و فرمانده نیروی زمینی از ابتدای صبح روز بعد از ز له، ۵۶ فروند از بالگرد های ما وارد منطقه شدند و همچنین ۱۴۶ فروند دیگر هم آماده برای خدمت رسانی بودند.فرمانده هوانیروز ادامه داد: بالگرد ها در روز اول توانستند نزدیک به ۹۰۰ نفر از مصدومین را به بیمارستان های نزدیک منتقل کنند و در طول مدت امدادرسانی نیز بالگرد های هوانیروز ۹۰۰ سورتی پرواز انجام دادند که طی آن بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ نفر مصدوم جا به جا شدند.وی تصریح کرد: علاوه بر این اقدامات بالگرد های هوانیروز به مناطق صعب العبوری که امکان تردد خودرو نبود رفته و کار امدادرسانی را انجام دادند و وسایل گرمایشی و مایحتاج مردم را در اختیار آن ها قرار دادند. فرمانده کل گفت: قدرت واقعی ما در روحیه و فرهنگ ملت، عشق به ارزش ها، و آرمان های والای انقلاب نهفته است.دشمن سعی دارد قدرت ملت ایران را با دادن کدهای غلط مخدوش کند   سرلشکر سید عبدالرحیم فرمانده کل ایران در مراسم نوزدهمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد و گرامیداشت 110 شهید شاخص نیروهای مسلح که پیش از ظهر امروز 21 فروردین در موزه انقلاب ی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: دشمن سعی دارد قدرت ملت ایران را با دادن کدهای غلط مخدوش کند. قدرت واقعی ما در روحیه و فرهنگ ملت، عشق به ارزش ها، و آرمان های والای انقلاب نهفته است.وی ادامه داد: ما عشق ورزی مردم و جوانان به را در راهیان نور دیدیم؛ خانواده ها، جوانان و نوجوانان با شور و علاقه ای وصف ناشدنی در آن مناطقی که به لحاظ شرایط آب و هوایی وضعیت خوبی ندارد، حضور پیدا د.http://javaninews.ir  فرمانده با تنها بازمانده یک خانواده ز له زده در کرمانشاه، ع سلفی گرفت. به گزارش تسنیم، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل پاسداران در ادامه چهارمین حضورش در مناطق ز له زده برای سرکشی به روند خدمت رسانی به ... اگر رئیس جمهور آنقدر قدرت دارد که تلگرام را رفع کند، چرا از این قدرت برای عدم توقیف آن استفاده نکرد و پانزده روز این پیام رسان ادامه داشت، اگر قدرت نداشت که مانع شدنش شود، چگونه قدرت رفع ینگ این پیام رسان را به دست آورد؟ چگونه است ینگ بر عهده یک نهاد امنیتی گذاشته می شود، ولی رفع به رئیس جمهور نسبت داده می شود؟ چه خبر است واقعا؟ تسنیم نوشت: فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دشمن با نگرانی از قدرت و نفوذ منطقه ای ایران، ثبات و انسجام داخلی کشور را نشانه رفته است. هاله اسماعیل نژاد گفت: در دنیا ارکان قدرت دو کشور ایران و در تراز است و این همتراز بودن و توازن میان پایه های قدرت بسیار مهمتر از میزان قدرت است . و ایران قدرت رویارویی با را دارد. فرمانده نیروی دریایی گفت: ایجاد قدرت بازدارندگی ما به گونه ای بوده است که امریکایی ها از مدتی پیش اعلام د که به دنبال ایجاد توانی هستند که در برابر ایران بازدارنده باشد. تسنیم نوشت: جانشین فرمانده پاسداران گفت: مردم اطمینان داشته باشند پاسداران تا ا ین لحظه در کنار مردم حضور دارد. دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرمانده هوافضای پاسداران در دیدارهایی جداگانه با فرمانده کل بر افزایش پشتیبانی های رزمی و هم افزایی های دفاعی تأکید د. معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر آ ین آمار امدادرسانی در سیل و آبگرفتگی در 11 استان را تشریح کرد. جانشین فرمانده کل با تاکید بر ش ت در همه توطئه های چند دهه خود بر ضد ملت ایران،گفت: خورشید قدرت ظاهری در حال غروب است و قرن جدید قرن ظهور است. فرمانده خط میانی استقلال امشب یکی از درخشان ترین بازی های عمر فوتبال خود را انجام داد هرچند که بدشانس بود که نتوانست بازی را تا پایان ادامه بدهد. جانشین فرمانده کل پاسداران گفت: امروز آنقدر قدرت داریم که می توانیم با اطمینان بایستیم و یک الگوی جهان پسند ارائه کنیم که هم می جنگد هم محاصره می شود، اما پیشرفت می کند. جانشین فرمانده کل با بیان اینکه دشمنان امروزه سرش ته، بی رمق، مایوس هستند و فقط حرف می زنند، گفت: سناریوی جنگ نظامی به سبب ۳۸ سال قدرت افزایی، ایجاد زیرساختهای عظیم، مقاومت ی و قدرت بازدارندگی خاتمه یافته است. فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: اقتدار ما از خانواده های و ایثارگران و این انقلاب متعلق به خانواده و جانبازان است. فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: اقتدار ما… یک زن؛مگر چقدر قدرت دارددر بزند،و ی در رابرایش باز نکند...؟!یک در مگرچقدر قدرت داردبسته بماند،وقتی زنی عاشقدر می زند ... ؟!!
"چیستا یثربی"
برگرفته از کانال@baran_e_del