فرهنگیان اردبیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد فرهنگیان اردبیل : تعداد شرکت امتیاز پیام 11 50 بین المللی پروشات سادات خاتون آبادی 1 11 50 فرهنگیان مریم محمدحسنى 2 11 47 فرهنگیان شادی ابراهیمی 3 10 45 فرهنگیان سیده مریم 4 11 44 پیام نور قزوین فاطمه اسدالهی 5 11 44 رضا قاسمی 6 10 44 بقیه الله اعظم زهرافقیه لو 7 8 35 فرهنگیان نفیسه افتخاری 8 10 42 پیام نور قزوین معصومه بهرامی 9 11 42 فرهنگیان مهتاب الفتی نامبانی 10 11 42 فرهنگیا.  در حالی که جدال دو اردبیل هنوز فروکش نکرده بود دعوای دو تن دیگر بازار "کی بود کی بود من نبودم " را داغ تر کرد، معلوم نیست با این جنگ زرگری سرنوشت طرح هایی که نیازمند ل گری قوی و اتحاد نمایندگان استان اردبیل است به کجا ختم می شود. وجه تسمیه ی اردبیل: این نام در مآخذ گوناگون به صورتهای اَردویل، اَردُبیل، اَردُئیل و بیشتر اَردَبیل آمده است،اردبیل در منابع ارمنی به صورت آرتاوت و سپس آرتاول آمده است. مینورسکی معتقد است اَرته ویت به مرور به اردبیل تغییر شکلی یافته است. اگرچه «دائره المعارف » می نویسد: اشتفاق و معنای اردبیل به درستی معلوم نیست اما مینورسکی معتقد . مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: 120 مدرسه در استان جهت اسکان فرهنگیان در تعطیلات تابستانی آماده سازی شده است. بازاربزرگ اردبیل در میانه شهر و در طرفین خیابان واقع گردیده که درهر صورت به راحتی می توان آنرا پیدا کرد.
راسته های موجود در بازار اردبیل عبارتند از : راسته اصلی بازار، راسته قیصریه، علافان، راسته پیر عبد الملک، بازار زرگران، سراجان، بازارچه زنجیرلی، پارچه فروشان، کفاشان، مسگران، چاقو سازان، آهنگران و سراهای آن ها.
مجموعه بازار بزرگ اردبیل با طاق های جناغی و گنبدهای ساده پوشش یافته روشنایی داخل بازار از طریق روزنه های تعبیه شده در پوشش های گنبدی تأمین می شود. بخش اصلی سرا فضایی مستطیلی می باشد که پوشش آن متشکل از نه گنبد در میانه با چهار ستون مدور از سنگ خارا نگهداری می شود. از دیگر بخش های مهم بازار، چهار سوق یا بازار بزرگ قیصریه است. بر سر بازارچه شمال شرقی، سنگ نبشته ای به چشم می خورد که به علت فرسودگی امکان قرائت آن وجود ندارد این سنگ نوشته حاوی نام بانی و تاریخ ساخت بنای بازار اردبیل بوده است. مجموعه تاریخی بازار اردبیل در سال های اخیر از طرف سازمان میراث فرهنگی تعمیر و مرمت شده و به شماره 1690 به ثبت تاریخی رسیده است.
قسمت عمده بازار اردبیل در خیابان کشى هاى نیم قرن گذشته ت یب شده و ارتباط بعضى از بخش هاى آن با هسته مرکزى بازار از بین رفته است. فرهنگیان ایران در دهم اسفند نودوسه در تهران با در مقابل مجلس و در استان ها در مقابل ادارە کل و در شهرستان ها در ادارات اموزش و پرورش برای احقاق حقوق خود د، اهم خواستە های فرهنگیان؛ ۱ـ برابری حقوق فرهنگیان با دیگر کارمندان ت هم مدرک خود. ۲ـ ارتقای سطح معیشت فرهنگیان. ۳ـ شفاف سازی عملکرد صندوق فرهنگیان. ۴ـ عدم تبعیض علیه فرهنگیان. چه انی در فرهنگیان، کارشناسی ارشد می خوانند ؟ س رست فرهنگیان با اشاره به دریافت مجوز جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در فرهنگیان گفت: موفق به ب مجوز پذیرش دانشجوی ارشد در ۲ رشته تربیت بدنی و الهیات در ۳ کد رشته محل شدیم. تقارن سیزده آبان سال 93 با قیام خونین عاشورای حسینی باید این مهم را به ما گوشزد نماید که مثل همیشه آن چیزی که استکبار را از جامعه ی نا امید می کند همان استقامت و پایمردی است .سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت روز 13 آبان بیانیه ای صادر کرد . به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان نی ریز به نقل از بسیج فرهنگیان فارس ، در بخش هایی از این بیانیه آمده است :آنچه در این برهه از زمان و در آستانه قیام عاشورا و یوم الله 13 آبان بیش از همه باید مورد توجه قرار گیرد این است که دشمنی استکبار جهانی و عوامل منطقه ای و هم پیمانان خبیث آنان با عزیز و امت و ملت ایران، پایان نیافته بلکه جدی تر و عمیق تر نیز شده است . با نزدیک شدن سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری به استان اردبیل،غنچه لبخند مردم این دیار سرفراز به رسم مهمان نوازی شکوفا شده و تکاپو برای استقبال از کاروان تدبیر و امید در جای جای استان به چشم می خورد.
بی شک قابلیت های طبیعی،منحصربفرد و نیازمندی های قابل رفع اردبیل در جلب نظر ت محترم برای انتخاب مقصد هفتمین سفر استانی خود تاثیرگذار بوده است.
به گزارش ایرنا یکی از شاخص ها و ظرفیت های مهم استان اردبیل،مرزی بودن آن و همجواری با جمهوری آذربایجان است.
شیخ صفی همان طورکه ا مش پیداست دراردبیل میدان عالی قاپووجوددارد. شیخ صفی اززمان صفویان تاامروزه مورد توسط،مواظبت و...مردمان اردبیل وجوددارد. توسعه های من به شما هم وطنان عزیزاین است که از موزه شیخ صفی در اردبیل دیدن فرمایید آموزش و پرورش به مناسبت درگذشت سه تن از فرهنگیان استان اردبیل پیام تسلیت صادرکرد. صندوق ذخیره فرهنگیان در واکنش به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان توضیحاتی درباره تاسیس بانک فرهنگیان داد. تعداد شرکت امتیاز پیام 7 33 بین المللی پروشات سادات خاتون آبادی 1 7 30 فرهنگیان مریم محمدحسنى 2 7 30 فرهنگیان سیده مریم 3 7 30 ----------- رضا قاسمی 4 7 30 پیام نورآوج فهیمه افتخاری 5 7 30 پیام نور قزوین فاطمه اسدالهی 6 7 28 فرهنگیان مهتاب الفتی نامبانی 7 6 28 فرهنگیان نفیسه افتخاری 8 6 28 پیام نور قزوین معصومه بهرامی 9 7 27 فرهنگیان شادی ابراهیمی 10 7 27 فرهنگی.

تعداد شرکت
امتیاز

پیام


7
33
بین المللی
پروشات سادات خاتون آبادی
1
7
30
فرهنگیان
مریم محمدحسنى
2
7
30
فرهنگیان
سیده مریم
3
7
30

رضا قاسمی
4
7
30
پیام نورآوج
فهیمه افتخاری
5
7
30
پیام نور قزوین
فاطمه اسدالهی
6
7
28
فرهنگیان
مهتاب الفتی نامبانی
تعداد شرکت
امتیاز

پیام


7
33
بین المللی
پروشات سادات خاتون آبادی
1
7
30
فرهنگیان
مریم محمدحسنى
2
7
30
فرهنگیان
سیده مریم
3
7
30

رضا قاسمی
4
7
30
پیام نورآوج
فهیمه افتخاری
5
7
30
پیام نور قزوین
فاطمه اسدالهی
6
7
28
فرهنگیان
مهتاب الفتی نامبانی ایلنا/ بعد از گذشت یک هفته از تحصن معلمان در اعتراض به وضع معیشتی خود، شورای مرکزی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور با صدور بیانیه ای به تحلیل ریشه های این اعتراض صنفی پرداخت. این تشکل صنفی فرهنگیان در بخشی از این بیانیه از رئیس جمهور درخواست کرده است که به منظور آگاهی از مطالبات صنفی معلمان، امکان دیدار حضوری با نمایندگان تشکل های صنفی فرهنگیان را فراهم کند.

متن کامل این بیانیه در ادامه می آید: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه اموال فرهنگیان عمدتاً به زمین چسبیده است و در هوا نیست که ی آن را ببرد، گفت: به درخواست مکرر فرهنگیان جهت دریافت خودروی خارجی، ۳۲۷ دستگاه خودرو توزیع شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در حال حاضر 230 هزار دانش آموز از خدمات آموزشی 20 هزار فرهنگی در استان اردبیل بهره مند هستند. با عرض سلام خدمت تمامی داوطلبانی که قصد ورود به فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی تهران را دارند. به استحضار شما می رسانم که در دفترچه شماره 2 کنکور سراسری کد رشته فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی تهران بومی می باشند. داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته کد رشته های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی تهران را دارند باید دقت داشته باشند که هنگام انتخاب رشته کارت اعتباری مخصوص فرهنگیان به مبلغ 29000 ریال را یداری ند و همچنین شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای شرکت در رشته های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش در ویژه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم) و تربیت دبیر شهید رجایی تهران در انتهای دفترچه انتخاب رشته را مطالعه ند. خبرگزاری فرهنگیان : در راستای سیاست ها و اه ت «تدبیر و امید» برای ارتقای معیشت فرهنگیان و بهره مندی کلیه معلمان کشور از مزایا و خدمات مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، از مهرماه سال جاری تمامی فرهنگیان غیر عضو، به عضویت این صندوق درمی آیند. بپاس قدردانی از ای از زحمات بیدریغ افشار تموک در راستای تشکیل و راه اندازی انجمن های مردم نهاد در استان اردبیل روز پنج شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه موسسات فرهنگی اردبیل در نگارخانه ختایی اردبیل با حضور مسولین دستگاههای اجرایی استان از همسرفداکار تموک به عنوان چهره شاخص فرهنگی با اهدای لوح وتندیس ویزه تجلیل شد که این امر موجبا. س رست فرهنگیان گفت: پذیرش دانشجو در فرهنگیان کاهش داشته است اما فعالیت ما دچار انقطاع نشده است. شیخ صفی همان طورکه ا مش پیداست دراردبیل میدان عالی قاپووجوددارد.شیخ صفی اززمان صفویان تاامروزه مورد توسط،مواظبت و...مردمان اردبیل وجوددارد.توسعه های من به شما هم وطنان عزیزاین است که از موزه شیخ صفی در اردبیل دیدن فرمایید مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: مراکز آموزشی و رفاهی در شهرستانهای خلخال، مشگین شهر، گرمی و پارس آباد راه اندازی می شود. بسم الله الرحمن الرحیم س رست فرهنگیان در جلسه معاونان وزارت آموزش و پرورش و هیات رئیسه : مأموریت فرهنگیان، پرورش معلم اثر گذار است. برگزاری اولین دوره علمی، آموزشی مسؤولان حراست پردیس ها و مراکز آموزش عالی فرهنگیان س رست فرهنگیان در جلسه معاونان وزارت آموزش و پرورش و هیات رئیسه : مأموریت فرهنگیان ، … موفق و موید باشید. رئیس شورای شهر اردبیل گفت: باید هر چه زودتر دستگاههای اجرایی اردبیل مطالبات خود را به شهرداری اردبیل پرداخت کنند و نیاز است در این زمینه استاندار اردبیل توجه ویژه به این امر داشته باشد. رو مه از اردبیل گزارش داد:

اخیراً افرادی با لباس ها و سرو وضعی شبیه تکفیری ها در حاشیه ا به ویژه در مرکز استان اقدام به سر دادن شعارهای خاص و دعوت از مردم برای پیوستن به آنها می کنند که موجب ایجاد رعب و وحشت در اهالی شده اند. در آ ین بار فردی با هیکل درشت، سر تراشیده، ریش بلند و لباس عربی در خیابان علی سرباز اردبیل، با پیاده شدن ا. مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: ۱۲۰ مدرسه در استان جهت اسکان فرهنگیان در تعطیلات تابستانی آماده سازی شده است. تعاونی مصرف فرهنگیان آموزش و پرورش با واریز ن اقساط وام، فرهنگیان را شش میلیارد تومان به بانک سرمایه بد ار کرده است. فرماندار اردبیل گفت: فاضلاب شهر نیر کیفیت آب اردبیل را تهدید می کند و باتوجه به انتقاد شهروندان باید برای سالم سازی آب آشامیدنی اردبیل اهتمام بیشتری صورت گیرد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اقامت گردشگران نوروزی در مراکز اقامتی، خانه مسافر و ستاد اسکان فرهنگیان و چادرهای مسافرتی 11 درصد افزایش داشت. اردبیل پیشرودرطرح آموزش نانوایان به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی تی ایران، طرح آموزشی نانوایان در راستای عملیاتی ماده 110 قانون برنامه پنجساله پنجم از سال 89 اجرایی شده و تاکنون 83 هزار و 467 نفر نانوا در سراسر کشور از مزایای دوره های آموزشی پخت نان بهره مند شده اند. براساس این گزارش ؛ این طرح تاکنون با صرف هزینه ی 27 میلیارد ریال به . تیم های گیلان و قزوین به دیدار فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب راه یافتند.
به گزارش پایگاه خبری کشتی کرمانشاه ، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب، روزهای 24 و 25 آبان ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

در مسابقات روز نخست 20 دیدار مقدماتی برگزار شد که در پایان تیم های قزوین و گیلان بعنوان تیم های ن. به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اردبیل به مناسبت هفته بسیج مراسمی با حضور حجت ال بیدار ولی فقیه در سازمان حج و زیارت استان اردبیل و با شرکت کارکنان اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان اردبیل در این اداره کل برگزار شد . اسبق آموزش و پرورش گفت: بیمه طلایی فرهنگیان با اعتقاد به وم ارتقای وضعیت معیشتی و پایگاه اجتماعی فرهنگیان شکل گرفت. رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به نقش پر رنگ فرهنگیان در اساسنامه جدید صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:طرح تغییر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان به مجلس ارائه می شود. وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: برای ارتقاء و بهبود وضعیت حقوق و مزایای فرهنگیان و در راستای مفاد بند 2 ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه لایحه نظام حقوقی فرهنگیان در دست تدوین و اقدام است. مدیرعامل آب منطقه ای استان اردبیل گفت: به دلیل برداشت بس رویه آب از منابع زیرزمینی اردبیل٬ دشت اردبیل حدود ۶۳۲ میلیون مترمکعب کمبود آب دارد. خبرگزاری فرهنگیان: مشاور و مدیرکل امور شاهد و ایثارگران گفت: بر اساس قانون 30 درصد سهمیه استخدام های تی باید از جامعه ایثارگران باشد که در صورت استخدام در این وزارتخانه این قانون اجرا خواهد شد. به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، محمدحسین کفراشی در جمع فرهنگیان ایلام در مجتمع رفاهی فرهنگیان افزود: بر اساس قانون 30 درصد سهمیه استخد. عنوان خبر: خلاصه خبر: پایان هفته چهارم لیگ دسته اول با صدرنشینی هیئت اردبیلهفته چهارم لیگ دسته اول ووشو با صدرنشینی تیم هیئت اردبیل به اتمام رسید. ۱۳۹۳/۰۸/۲۳ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت های هفته سوم و چهارم لیگ دسته اول ووشو امروز (23 آبان ماه 1393) و به میزبانی آکادمی در تهران پیگیری شد. دیدارهای هفته سوم به شرح زیر به اتمام رسید: هیئت البرز صفر- شهرداری ملایر 11 هیئت لرستان 6- هیئت قزوین 2 شهرداری ملارد 5- هیئت اردبیل 8 در هفته چهارم نیز رقابت های زیر انجام شد: هیئت لرستان 9- انصار المهدی صفر شهرداری ملارد 5- شهرداری ملایر 6 هیئت اردبیل 11- هیئت قزوین 2 بدین ترتیب، هیئت اردبیل با 12 امتیاز، هیئت لرستان با 9 امتیاز و شهرداری ملایر با 6 متیاز رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در پایان هفته چهارم، برترین ها نیز مشخص شدند: فنی ترین تیم: هیئت اردبیل تیم اخلاق: شهرداری ملارد س رت نمونه: حمیدرضا زند ابرار (شهرداری ملایر) تالوکار برتر: حمیدرضا عسگری (شهرداری ملایر) سانداکار نمونه: امید کوشش (هیئت اردبیل) مربی نمونه: حسین محمدزاده (هیئت اردبیل) بخش هایی از مناظره دوم انتخابات ۹۶ به مساله فرهنگیان اختصاص پیدا کرد و جهانگیری بر خلاف واقع مدعی افزایش چشمگیر حقوق فرهنگیان در ت یازدهم شد. استاندار اردبیل گفت: با برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردبیل، ورزشگاه رضازاده اردبیل از استانداردهای جهانی برخوردار شده است . مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درباره برنامه صندوق برای واگذاری لیزینگی خودرو به فرهنگیان در سال آینده گفت: هرچه منابع ما بیشتر شود خدمات لیزینگ را گسترش می دهیم. مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای ی گفت: پروژه راه آهن اردبیل- میانه یکی از مطالبات جدی مردم اردبیل است که به دلیل عدم تأمین مالی تا به امروز به بهره برداری نرسیده است. گلایه معلمان از این است که اگر اعتبارات مربوط به پرداخت مطالبات فرهنگیان مشخص شده است که البته این 2700 میلیارد تومان به مدتی قبل باز می گردد، چرا وقتی به حساب فرهنگیان وارد نشده است، آن را رسانه ای می کنند. اداره کل اسناد، انتشارات و کتابخانه های فرهنگیان، اعلام کرد: کتاب های منتخب ان و مدیران گروه های درسی 16 رشته ی کارشناسی پیوسته از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در راستای تجهیز کتابخانه های پردیس ها و مراکز آموزش عالی این ، توسط معاونت پژوهش و فناوری تهیه شده و در آینده ای نزدیک ارسال خواهد شد. فرآیند ید کتاب های تخصیص یافته به پردیس ها و مراکز آموزش عالی فرهنگیان به پایان رسیده است و هم اکنون در مرحله ی تفکیک سازی بر اساس رشته محل ها می باشد. منبع: فرهنگیان خبرگزاری فرهنگیان: مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه رویکرد شفاف سازی در عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان تقویت شده است، گفت: عملکرد هیات مدیره موسسه در چارچوب قانون تجارت و سایر قوانین و مقررات جاری کشور، باعث افزایش چشمگیر اعتماد فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این نهاد اقتصادی و رفاهی شده است. خبرگزاری فرهنگیان: معاون آموزش و پرورش از پیش بینی اختصاص 13 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار به منظور اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان طی شش دوم ماهه سال جاری خبرداد. به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اسان شمالی، حمیدرضا کفاش در آیین تجلیل از معلمان نمونه در بجنورد اظهار کرد: اختصاص 35 هزار میلیارد . رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به نقش پر رنگ فرهنگیان در اساسنامه جدید صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:طرح تغییر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان به مجلس ارائه می شود.