فریاد ثانیه ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد فریاد ثانیه ها : http://cr7-cronaldo. / ثانیه به ثانیه با رئال مادرید+نکته جالب دوران کودکی خامسمرجع خبری رئال مادرید : پاتریسیا، خامس رودریگز یک شبه موزه را در خانه خود با پیراهن های یادگاری خامس رودریگز به راه انداخته است.

جدا از پیراهن اسطوره اش کریستیانو، پیراهن های یادگاری و امضا شده دیگری را در اختیار دارد. یکی از این پیراهن ها مربوط به تقابل ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید http://cr7-cronaldo. / ثانیه به ثانیه با رئال مادرید+نداشتن دفاع چپ ، نکته مهم در تور مرجع خبری رئال مادرید : مارسلو چهاردهم مرداد از تعطیلات بر می گردد و کوئنهت رائو در حال ریکاوری از مصدومیت خود است. بدین ترتیب آنج در مقابل اینتر، رم و یونایتد دفاع چپ ذاتی نخواهد داشت. در چهار جلسه تمرینی ، کارلو از آربلوا ، ناچو و حتی کارواخال در این پست تست گرفته است.

این پست برای آربلوا و ناچو پست جدیدی نیست. هر دو ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید مرجع خبری رئال مادرید : معضل جدید رئال مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید پس از ید ناواس و کروس و انتقال احتمالی خامس رودریگز ، چاره ای به جز چهارمین ید تابستانی که یک مهاجم خواهد بود، ندارد.

ج موراتا دیروز قطعی شد. این بازیکن به تورین سفر کرده است تا آ ین جزئیات انتقال خود را نهایی کند. او با مبلغ ۲۰ میلیون یورو ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچیدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یادآور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگ.

1. شنگ شان از چین تایپه، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 48 صدم ثانیه

2. کازوکی شیمیزو از ژاپن، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 77 صدم ثانیه

3. پوپو آریو از اندونزی، با زمان یک دقیقه و 39 ثانیه و 70 صدم ثانیه

4. حسین زنجانیان از ایران، با زمان یک دقیقه و 41 ثانیه و 99 صدم ثانیه

.

.

.

10. حسین رفیعی از. من از تکرار این روزها خسته ام و از گذشتنش خسته تر
از تکرارهای تکراری دلتنگم آ و از تکراری هایی که دیگر تکرار نمی شوند دلتنگ تر
کدام تکرار ها ؟!
همان تکرار هایی ، که عطر او را دارد
کدامین عطر ؟!
همان عطری که ریشه در خیال دارد
و هوس جوانه زدن به سرش نمی زند !

آری از ماندن وامانده ام آ
از واماندن در ماندن وامانده . وقتی اتومبیلی با سرعت هشتاد کیلومتر در ساعت به مانعی برخورد می کند: در 2 صدم ثانیه: سپر در هم می شکند. اتومبیل فشاری برابر سی برابر وزن خود را تحمل می کند.
در 4 صدم ثانیه: راننده و سرنشینان هر کدام با فشاری درحدود 2 تن به جلو پرتاب می شوند.
در 5 صدم ثانیه: بدن راننده با همان نیروی 2 تنی با فرمان اتومبیل برخورد می کند.
در 7 صدم ثانی. پدر و پسر در کوه ها قدم می زدند. ناگهان پسرک زمین خورد و صدمه دید فریاد کشید ووواو... و ... با کمال تعجب شنید ص در کوهستان تکرار کرد ووواو... و ...با تعجب فریاد کشید" تو کی هستی؟" و جواب شنید" تو کی هستی؟"پسرک فریاد کشید" من تو را تحسین می کنم." صدا جواب داد "
چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یاداور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگوید با م. تیم بزرگسالان شیدان در هفته چهاردهم مسابقات آسیا ویژن به مصاف تیم دوم ج ی آرمان سازندگی رفت و علی رغم ارائه یک بازی خوب به خصوص در نیمه دوم و در حالی که تا ۶ ثانیه مانده به پایان بازی با یگ گل از حریف خود جلو بود باپذیرفتن یک گل تن به تساوی ۱- ۱ داد و ۲ امتیاز مهم را ازدست داد تا تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ برتر به هفته های پایانی کش. فریاد خواهم زد خودم را، در لابلای شعرهایمگم کن مرا باکت نباشد, در جای امنی هست جایم گم کن مرا و دور تر شو، تا نقطه باشم , نقطه باشمامّا دوباره جست و جو کن،اینجاست, اینجا ردّ پایم هق هق ترین آهنگ سالم، اندوه من اندازه ی کوه تو گریه کن البرز البرز، پژواک زخمت در صدایم گاهی بجای تو در این شعر،فریاد خواهم زد عزیزمفریاد خواهم زد تو را هم، د. رئیس قوه قضاییه گفت: موضوع مظلومیت و 70 ساله فلسطین مساله نظام سلطه جهانی است و حمایتی که از این غصب انجام می دهند و در طول این سالها فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند. در سنگلاخ ثانیه ها مانده ام غریب / پشت سرم سکوت نشسته ست و پیش رو / تصویر تیره ای که تلنبار غصه هاست / دیگر برای دیدن من چشم زندگی/ از شوق، عاری است/ پاهای خسته ام/ خونین و بی رمق / از رفتن و ادامه ی راه، ایستاده اند / اینجا بهشت گمشده ی زندگانی است؟؟/ اینجا همان دشت پر از مهربانی است؟؟/ آیا ی نیست که دستان مرگ را / با دستهای منتظرم آشنا کند؟. شعری از محمد رحیم سلیمی
فریاد بی صدا چه شد تبسمم بگو به من چه شد
گوش های ان همه کرند بگو چه شد
در ارگ دلان سیاه و سیر جیبشان پرند
پیدا نمیشود ی فریاد حق زند
فریاد زند و بگوید که جرمت چه بود
سر از بدن جدا شده گناهت چه بود
خسته ام از جنگ خود انتحار
از این همه سال های بی بهار
از خون دل خوردن برادران
از اشک دیده .  به بهانه آمدنت دست به قلم بردم. نمی دانی چقدر شگفت آور بود لحظه ای که خبر دادند اولین گروه از مرز وارد خاک ایران شدند. هلهله و شادی بودو سینی های شیرینی که دست به دست می گشت. چشمم به مادر افتاد ، چادر گل گلی اش را ،که برای آ ین بار در سفر مشهد برایش یده بودی، به سرکرده بود. از چشمانش قطره عشق جاری بود و از لبانش خنده ی وصال. عجله داشت، انگار می خواست زودتر از همه اسارت دلش را به رخت بکشد. صدایم کرد : ماه بانو پس چرا نمی آیی، الان می رسن و ما هنوز هیچ کاری نکردیم. او نمی دانست که من بی قرارتر از اویم. آرام به نظر می رسیدم اما در دلم اتشفشانی بود که لحظه به لحظه به سرازیر شدن عطش دیدار نزدیک و نزدیک تر می شد. احساس بی وزنی می ، انگار در خلاء هستم. ناگهان صدای بلند صلوات و فریاد شادمانه ی مادربزرگم مرا از آن حال سکر آور خارج کرد، حالا تو بودی و مادر و یک دنیا سکوت و چشمهایی که همدیگر را فریاد می زدند. منگ بودم، نمی شناختمت نه آنکه اصلا نشناسمت، چرا که در تمام این سالها مشق هر روزه ام درس هایی بود که مادر از تو می داد و من حالا برای پس دادن تمام آنها پای دیکته ی وصل تو ایستاده بودم. ی تو و مادر چه بود نمی دانم، سر که بلند کردی چشمانت فقط مرا می طلبید و دیگر هیچ. آهسته و آرام به سویت آمدم، صدای نجوایت به گوشم رسید. یاد لالایی ک نه ام افتادم. همیشه این آهنگ با من بود، در ثانیه ثانیه وجودم. روبروی تو بودم و چشمانت با من دردل می کرد، نمی دانم چند دقیقه طول کشید، مثل پرنده ای پرواز کنان در آغوشت جا گرفتم و بلند فریاد زدم: باباجونم، بابا یی... و دستان نوازشگر تو بود که بر سر ورویم کشیده می شد و لبهای پر از لبخندت که می گفت: عزیز دل بابا، قربان تو بابا. شاد بودم نه برای خودم، برای تمام چشم انتظارانی که پس از سالها اسپند دیدار دود د و حالا سالها از آن روزها می گذرد. من قد کشیدم و بزرگ شدم ولی هیچ لحظه ای برایم شیرین تر از روز بازگشت تو نبود، روزی که تمام ایران لباس بلند انتظار را از تن در آورد و حریر ابریشمی وصال را در برگرفت. اثر : مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) نکا برنامه کامل لالیگا در فصل 2014 -2015 اعلام شد + تصاویر همه هفته هامرجع خبری رئال مادرید : بر اساس قرعه کشی انجام شده رقابت های لالیگ از روز 24 ماه آگوست ( 1 شهریور ) با بازی تیم های سویا و والنسیا آغاز خواهد شد و همچنین تیم های بارسلونا و رئال مادرید در این هفته از رقابت ها میزبان، و تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ، م ع عنوان قهرمانی رقابت ها میهمان خواهد بود.

از دیگر بازی های مهم این فصل می توان به رویارویی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در یوم سانتیاگو برنابئو در هفته سوم رقابت ها و الکلاسیکو در هفته نهم رقابت ها در روز 26 ماه اکتبر در یوم سانتیاگو برنابئو و در هفته 28 رقابت ها در روز 22 ماه مارس در یوم نیوکمپ و همچنین جدال تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته 18 رقابت ها در یوم ویسنته کالدرون و در هفته 37 رقابت ها در یوم نیوکمپ اشاره کرد. تمامی برنامه مسابقات لالیگا در ادامه مطلب مشاهده کنید : لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید حامد حدادی بهترین بازیکن ایران در دیدار برابر چین بود. تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش از رقابت های کاپ آسیا به مصاف چین رفت و با نتیجه 64 بر 51 تن به ش ت داد. در این مسابقه حامد حدادی با ب 15 امتیاز و تاثیرگذاری 16 بهترین بازیکن ایران بود.

** آمار کامل بازیکنان ایران به شرح زیر است:

سامان ویسی: 25 دقیقه و 18 ثانیه،9 امتیاز،4 ریباند،4 پاس منجر به گل، 3 توپ ربایی و تاثیرگذاری 17

بهنام یخچالی: 36 دقیقه و 13 ثانیه، 2 امتیاز، 4 ریباند

اوشین ساهاکیان: 29 دقیقه و 54 ثانیه، 4 امتیاز، 1 ریباند، 2 پاس منجر به گل، 2 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

محمد جمشیدی: 18 دقیقه و 42 ثانیه،5 امتیاز

حامد حدادی، 25 دقیقه و 12 ثانیه، 15 امتیاز، 9 ریباند، 2 بلاک شات و تاثیرگذاری 16

روزبه ارغوان: 9 دقیقه و 40 ثانیه،2 امتیاز، 1 ریباند

سجاد مشایخی: 15 دقیقه و 47 ثانیه، 6 امتیاز، 3 ریباند، 4 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

آرمان زنگنه: 2 دقیقه و 48 ثانیه، 2 امتیاز،1 ریباند و تاثیرگذاری 3

محمدرضا اکبری: 21 دقیقه و 36 ثانیه ، 3 امتیاز، 4 ریباند، 1 پاس منجر به گل و تاثیرگذاری 1

یونس لاله زاده: 4 دقیقه، 3 امتیاز، 1 ریباند

اصغر کاردوست: 10 دقیقه و 37 ثانیه، 4 ریباند، 1 بلاک شات و تاثیرگذاری 3

ارسلان کاظمی در ترکیب تیم ملی ایران حضور نداشت.

در ترکیب تیم ملی چین شانگ گائو با ب 13 امتیاز و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن تیمش بود. او موثرترین بازیکن میدان بود. هالین دانگ نیز با 10 امتیاز و 11 ریباند دیگر بازیکن موثر چین نام گرفت. فریاد سرخ تو قلب جلاد را رنگین نمی کند اما بر جسم نحیف آهنگر زمان همچو پتکش رعشه بر می آورد آه! چشمان سیاه تو شب را می آفریند اما چه سود چشمان مردمان شهر ما همه کور است! فریاد مزن ای رهگذر کوچه های تنگ قلب من فریاد تو گوش کوه را کر می کند ولی از های ضمخت مردمان شهر ما پژواک آهی بر نمی آید بیا به وسعت قلبم برای خود کلبه ای بساز که زمین عقی. لجم گرفته اری از ثانیه ها همه جوره هی میدوند و میدوند اما وقتی می رسید به جایی که باید بگذرند عقربه ها از کار می افتند درست مثل ثانیه های انتظار مثل روزای طولانی حتی طولانی تر از یلدا ثانیه ها یخ زده اند دقایق سردند فقط یادت خانه دلم را گرم نگه داشته است نگذار در این فصل سرما یخ بزنم از بی ی مولا در عرض 6 ثانیه بر استرس خود غلبه کنید. هنگامی که دچار استرس می شوید بکوشید عضلات صورت خود را شل کنید وهیچ ح ی به آن ندهید . لبخند بزنید و مجسم کنید که این لبخند در تمام صورت وحتی در چشمان شما پخش شده وهمه صورت شما در حال خندیدن است

بعد به خود بگویید : چشمان من می درخشند ودر عین شادمانی و آرامش یک نفس عمیق بکشید وچشم خود را ببندید و. مردی به دربار خان زند می رود و با ناله و فریاد می خواهد تا کریمخان را ملاقات کند. سربازان مانع ورودش می شوند. خان زند در حال کشیدن قلیان ناله و فریاد مرد را می شنود و می پرسد ماجرا چیست؟ پس از گزارش سربازان به خان، وی دستور می دهد که مرد را به حضورش ببرند.

مرد به حضور خان زند می رسد و کریمخان از او می پرسد: «چه شده است چنین ناله و ف. امروز کارم لنگ 8 ثانیه ناقابل بود... فکرشو نمی ... واسه 8 ثانیه دعا ... اما نشد. باز پی به ناتوانی خودم بردم . توی کائنات خداوند بزرگ، هشت سال به چشم نمیاد. چه برسه به هشت ثانیه ! کم آوردم. خدا وقتی نخواد ، نمیـــــــــشــــــــــــــــــــــــه حتی اگه زمین و زمان رو به هم برسونی. خداجونم هنوز من حکمتت رو درک ن . هزار تا سوال بی جواب دارم ... 1 _ این بازی با 7 دقیقه تاخیر از ساعت 16:07 دقیقه از سر گرفته شد 2 _ هواداران تیم میزبان جو بسیار سنگینی را در سالن ی هفتم تیر قرچک برای تیم گیتی پسند ساخته بودند3 _ مجید تیکدری نژاد و محمد طاهری و رضا لک از سوی هواداران منصوری مورد تشویق قرار گرفتند 4 _ گل اول بازی را تیم منصوری قرچک به ثمر رساند 5 _ گل دوم بازی را هم منصوری 2 دقیقه بعد از گل او. وبلاگ سحاب نوشت: در این روز ها ثانیه به ثانیه که ما می گوییم و می خندیدم و به راحتی در خیابان ها راه می رویم مردم بی س ناه غزه ثانیه به ثانیه اشک می ریزند و گریه می کنند و در خیابان ها کشته می شوند. در این روز ها مردم غزه ذره ذره ی وجودشان آب می شود و ما این جا به راحتی آب می خوریم. این روز ها سخت است به ع های بی جان ک ن غزه نگاه کنیم ولی راحت است یک روز به نشانه حمایت در خیابان ها شعار دهیم چون این روز ها ک ن غزه در انتظارند ... این وظیفه ما است که از این راحتی های خود برای حمایت از گل های بی خار غزه استفاده کنیم و دل های زخم خورده آن ها را ترمیمی دهیم. مردم غزه از درد فریاد می زنند و ما ا ین روز ماه رمضان بی گناهی آنان را فریاد زدیم این بود حرف دل وبلاگنویسان مرجع وبلاگستان سحاب که در این روز با شرکت در و شعار دادن علیه و دلگرمی به مردم غزه و ک نشان دادند . آیا اینگونه که او الان آزادانه در حرم حضرت عبدالعظیم فریاد می زند که فلانی و بهمانی را ما نمی خواهیم،دیگر هم می توانستند آزادنه فریاد بزنند که او را نمی خواهند؟ البته که می توانستند فریاد بزنند او را نمی خواهند!اما سرنوشت آنانی که فریاد می زدند او را نمی خواهند در اختیار سعید مرتضوی دادستان مورد علاقه قرار می گرفت! نیستی و دلتنگ تو هستم ، با اینکه همیشه به یادتم ، باز هم در این یاد در فکر تو هستم نیستی و اشک است که حلقه زده در چشمانم ، یک لحظه در فکر رفتم که کاش اینک بودی در کنارم که آرامش بدهی به قلبم ، دلم گرفته همنفسم تو خودت میدانی که وقتی نباشی در کنارم ، مثل حالا آشفته و پریشانم در این هوایی که دلم گرفته ، کاش میشد در کنارم بودی و با حضورت آرا. کره جنوبی به زودی سریعترین اینترنت در جهان موسوم به "برودباند" را راه اندازی می کند. سرعت انتقال داده در این سیستم «10 گیگابایت» در ثانیه است. به گزارش العربیه: قرار است این سیستم در کره جنوبی در تاریخ 20 اکتبر و طی کنفرانس مشترک "اتحادیه جهانی مخابرات" و "وزارت علوم و ارتباطات" این کشور افتتاح شود.با راه اندازی این سیستم، کره جنوبی به . نشریه شاهرود پیام- ستون نگاه- محمد رضائیان :در شماره قبل نشریه گفتگویی از یکی از مسئولین مهم وتاثیر گذار شهر درج گردید که بازتاب زیادی هم دربین مردم داشت. در این گفتگو اعلام شده بود که شعار استان شاهواریک شعار غیر قابل تحقق است. ج شاهرود از استان که از زمان مرحوم حسینی شکل گرفت وتا به امروزبا نام استان شاهوار ادامه دارد خود سمبل یک ح. روز قدس فریاد های الله اکبر، مرگ بر ، مرگ بر ، و هیهات من الذله، در آسمان شهر مقدس پیشوا طنین انداز شد و مردم قهرمان و ولایتمدار حمایت خود را از آرمان و ی در قدس شریف، فریاد زدند و در پایان این مراسم، ضمن قرائت قطعنامه، پرچم و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. یکی از ان در حوزه قانون جذب نظریه جالبی را ارائه کرده است او می گوید: اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا می خواهد تمرکز کند توجه کل هستی به سمت این شخص جلب میشود و اگر این تمرکر به ۶۸ ثانیه برسد اتفاقاتی شگفت انگیز رخ میدهد. یکی از ان در حوزه قانون جذب نظریه جالبی را ارائه کرده است او می گوید: اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا می خواهد تمرکز کند توجه کل هستی به سمت این شخص جلب میشود و اگر این تمرکر به ۶۸ ثانیه برسد اتفاقاتی شگفت انگیز رخ میدهد. شعر محل گریز است گریز به نرم ترین و لطیف ترین وجه ممکن اما چه باید کرد دیر گاهیست که لطیف نیستم روح مثل سمباده زبر و تیز شده و هر ی هم تنی به تنت بزنه از درد فریاد میکشه اما خود روح چی اون کجا باید فریاد بزنه شاید براده هاش فریادی باشه و عمری که مثل اون براده ها از آن کم میشود از امروز مینویسم هر چی به ذهنم برسه از روزگار زندگی جامعه و .... این روزها به یاد روزگاری نه چندان دور می افتم.زمانی که من حیران و صامت،افسرده و سیاهپوش به جست و جوی تو بودم و هرچه در پی پی تو لورده تر میشدم،پنهان تر میشدی .من در جاده ی بی انتها آرام آرام در پی حقیقت مشکوک بودم و تو در تعقیب منِ بهت زده به راه می افتادی.آنجا که از ظلم راه فریاد می زدم،میگریستی وآن زمان که خاک جامه ی خود پاک می ،لبخند. آی غزه؛ در برهوت غیرت و مسلمانی فریاد مظلومی را در دفاع از مظلوم بپذیر دوباره جهان رنگ خون و مظلومیت گرفته است. رمضان خونین غزه به پایان خود نزدیک می شود و هر روز و هر لحظه در صیام عاشقانه بنده و معبود در باریکه ظلم خیز ی، زنی و کودکی و جگر گوشه ای از دنیای به خاک و خون کشیده می شود و هیچ را فریاد رسی نمی بیند. خدایا جهان را چه شده است؟ چه شده است که عده ای شمشیر مسلمانی خود را وحشیانه به روی برادر مسلمان خود تیز کرده اند و هر روز در نقطه ای از این دنیای وسیع در ، عراق، افغانستان، پا تان، یمن، لیبی و مصر ... برادر کشی به راه انداخته اند و این کشتار ددمنشانه را نشانه - مشخصات کلى طرح
• کارفــرما: وزارت نیرو، شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
• محل طرح: استان آذربایجان شرقى - 20 کیلومترى شمال شرقى عجب شیر
• دامنه ى خدمات: مطالعات مراحل توجیهى ، طراحى تفضیلى، نظارت عالیه و مقیم بر اجراى طرح
• اه اصلی:
- تامین نیاز آبى مصارف زارعى براى حدود 11.000 تار اراضى پایین دست سد و توسعه و بهبود سیستم آبیارى
- تامین نیاز شرب یا صنعت به میزان 5 میلیون مترمکعب در سال
• تاریخ ها:
- مطالعات توجیهى از سال 1369 تا سال 1375
- مرحله ى طراحى تفصیلى از سال 1376 تا سال 1379
- فاز اجرایى از سال 1380 تا سال 1390
2- مشخصات فنى
• نام رودخـانه: قلعه چاى
• آبدهى سالانه رودخانه: 76 میلیون مترمکعب (متوسط دراز مدت حجم آب رودخانه)
• نــوع سد: خاکى با هسته رسى ناتراوا
• ارتفاع سد: 77 متر از روى بستر و 85 متر از پى
• حجم خاکریزى بدنه: 7 میلیون مترمکعب
• حجم مفید و کـل مخزن: 72 و85 میلیون مترمکعب
• نوع سرریز: جانبى خارج از جسم سد با دهانه اوجى شکل بتنى
• ظرفیت تخلیه سرریز: 1115 مترمکعب بر ثانیه
• نوع سیستم انحراف: یک رشته تونل به قطر 5/3 در جناح چپ سد در تلفیق با فرازبند به ارتفاع 13 متر
• ظرفیت انحراف آب: 125 مترمکعب بر ثانیه
• ظرفیت مجراى آبگیر: 5/6 مترمکعب بر ثانیه
• ظرفیت مجراى تخلیه تحتانی: 4/15 مترمکعب بر ثانیه
• هزینه کل اجراى طرح: 1480 میلیارد ریال بر مبناى نرخهاى سال 1386 دونده مسابقات لیگ برتر دوومیدانی ایران در روز نخست با غیبت سجاد مرادی و ناکامی ملی پوشان جامانده از بازی های آسیایی به پایان رسید. دوی 100 متر 1- رضا قاسمی- نفت تهران- 10 ثانیه و 56 صدم ثانیه 2- محمدحسین ابارقی- نفت تهران- 10 ثانیه و 69 صدم ثانیه 3- سپهر اسد- خلیج فارس بوشهر – 10 ثانیه و 74 صدم ثانیه تیم ملی مصر با گل ثانیه های آ ی محمد صلاح از روی نقطه پن ی برابر کنگو، پانزدهمین تیم صعود کننده به جام جهانی روسیه لقب گرفت. اکنون لحظه هایم سرشار از بیقراریست حوالی خیابان احساسم رگبار شدید باران است/میخوام در این شب دلگیر فریاد زنم برای تو /برای دوست داشتنمان/ میخواهم اینجا فریاد زنم که ی نیست بشنود/ لعنت به این اهنگی که شنیده میشود و به پای آن صد ژاله اشک میریزم/ لعنت به این همه جبر روزگار/لعنت به سکوت تو؛سکوت من/لعنت به ثانیه های آ که حقیقت نمایان میشو. مشاور رئیس جمهور نوشت: من به ۱۳۰۳ ثانیه آن افتخار و بابت ۱۰ ثانیه آن عذرخواهی می کنم.
زمان میگذره و زندگی گامهایش را بی توقف، رو به مقصدی نامعلوم همچون ساعت دقیقه ها را پشت سر میگذاره ! دوستان قدر لحظه های ناب زندگیتون رو بدونید و نگذارید هدر بره چرا که حتی ثانیه ای از گذشت زندگی قابل بازگشت نیست ... گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org زندگی یک ساعت شماته داره

کوک شده برای مردن یا تولدی دوباره

زندگی یک ساعته

هر ثانیه اش یک نعمته

بدونید قدر همو آدما دم غنیمته

آی ادما دم غنیمته

روز مثل ثانیه و هفته مثل دقیقه هاست

عمر آدم شادی و غمگین به گذشته لحظه هاست

میگذره به خواب و بیداری و هوش و یا به مستی

خوش به حال اون ی که از غم و غصه جداست

عمری که گذشته برگشت نداره

پیری هم مردنو سوغات میاره

بیایید دور بریزیم کینه هارو

باید آدم جای سازش بزاره

فریاد فریاد فریاد ... برا دیدن تـــــصـــاویـــــــــــــــــر به ادامه مطلب هم بنگرید...!

روز مادر آروم گذشت. خودم خواستم این طور بگذره. دست روی دست گذاشتم تا ثانیه به ثانیه از کنارم عبور کنه. فقط امروز و اونم چند روز بعد از گذشتن روز مادر بود که توی یه جای خلوت، یه گوشه از خونه مون خاطرات این روز یقه ام رو گرفت. می پرسید نمی تونی فراموش کنی. گفتم می دونم اما خواستم چند روز بگذره و بعد بیام سروقتت. یادم هست مادری داشتم از برگ . برنامه ورزشی با استفاده از طناب به صورت این که در آن شما ده ثانیه به هفتاد درصد توان، ده ثانیه با صد در صد توان و ده ثانیه استراحت میکنید و این چرخه را به تعداد مشخص شده در ویدیو ادامه می دهید. داشت منفجر می شد داشت از اش می زد بیرون تلفن را برداشت و بیست دقیقه از فرایاد شروع شد هر چه صدای شنونده می کوشید فریاد همان فریاد بود گاهی تنها با لرزشی خفیف همراه بود با حرفهای نگفته ای که می پاشید روی دیوارهای اتاق انگار خونی که در جریان بود در میان اش کم فشار میشد و فریادها میرسید به صداهایی در حد نجوا بعد از بیست دقیقه فریاد حالا . مردم کرمان همراه با امت ی ایران فریاد مرگ بر و قدس شریف را سر داد. ۶۰ ثانیه: رونمایی اچ تی سی از یو 11
اگر فرصت مطالعه‌ی مهم‌ترین اخبار زومیت را نداشتید، ۶۰ ثانیه برای شما است تا در کمترین زمان اخبار مهم را مرور کنید.
تقصیر یاس ها ... من باید به تعداد تمام ثانیه های بی عقربه ی ِ جنونم اشک هایم را بغض کنم و بغض هایم را سکوت کنم و سکوت هایم را ببرم جایی کنج یک تنهایی فریاد بزنم که فقط خدا بشنود و برای دل کویر زده ام چند نَم باران بفرستد ... این غروب هایی که گذشت دیگر به یاس ها نگاه نکرده ام هنوز هم شب ها عطرشان دیوانه ترم می کند ... اصلا همه چیز تقصیر یا. ۶۰ ثانیه: رونمایی سامسونگ از گل ی نوت 8
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهید داشت. ۶۰ ثانیه: از بی بی 2 تا رونمایی از نوکیا 7
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهید داشت. فریاد مرگ بر و مرگ بر در آسمان زنجان طنین انداز است.  انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد فرمانده نیروی دریایی پاسداران :
انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد : the commander of the iranian guard navy
it takes 50 seconds to destroy american ship

قائد القوات البحریة للحرس الثوری الإیرانی :
یستغرق ۵۰ ثانیة لتدمیر سفینة أمریکیة