فریاد ثانیه ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد فریاد ثانیه ها : http://cr7-cronaldo. / ثانیه به ثانیه با رئال مادرید+نکته جالب دوران کودکی خامسمرجع خبری رئال مادرید : پاتریسیا، خامس رودریگز یک شبه موزه را در خانه خود با پیراهن های یادگاری خامس رودریگز به راه انداخته است.

جدا از پیراهن اسطوره اش کریستیانو، پیراهن های یادگاری و امضا شده دیگری را در اختیار دارد. یکی از این پیراهن ها مربوط به تقابل ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید بی صدا در خود میشکنم وتو ش تم را نمی بینی . سکوت میکنم وتو این بلند ترین فریاد را نمیشنوی .
توبرایم خورشید بودی اما رفتی وغروب را بر دشتدلم

گستر جایی سراغ داری عاری از خاطره تیک تاک

ساعت ،مرگ ثانیه ها رادر فراغت فریاد می زند .تلخ است
خیلی تلخ ،ماندن وبی تو ،جای خالی ات را حس . معضل جدید رئال مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید پس از ید ناواس و کروس و انتقال احتمالی خامس رودریگز ، چاره ای به جز چهارمین ید تابستانی که یک مهاجم خواهد بود، ندارد.

ج موراتا دیروز قطعی شد. این بازیکن به تورین سفر کرده است تا آ ین جزئیات انتقال خود را نهایی کند. او با مبلغ ۲۰ میلیون یورو ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچیدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یادآور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگ.

1. شنگ شان از چین تایپه، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 48 صدم ثانیه

2. کازوکی شیمیزو از ژاپن، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 77 صدم ثانیه

3. پوپو آریو از اندونزی، با زمان یک دقیقه و 39 ثانیه و 70 صدم ثانیه

4. حسین زنجانیان از ایران، با زمان یک دقیقه و 41 ثانیه و 99 صدم ثانیه

.

.

.

10. حسین رفیعی از. من از تکرار این روزها خسته ام و از گذشتنش خسته تر
از تکرارهای تکراری دلتنگم آ و از تکراری هایی که دیگر تکرار نمی شوند دلتنگ تر
کدام تکرار ها ؟!
همان تکرار هایی ، که عطر او را دارد
کدامین عطر ؟!
همان عطری که ریشه در خیال دارد
و هوس جوانه زدن به سرش نمی زند !

آری از ماندن وامانده ام آ
از واماندن در ماندن وامانده . وقتی اتومبیلی با سرعت هشتاد کیلومتر در ساعت به مانعی برخورد می کند: در 2 صدم ثانیه: سپر در هم می شکند. اتومبیل فشاری برابر سی برابر وزن خود را تحمل می کند.
در 4 صدم ثانیه: راننده و سرنشینان هر کدام با فشاری درحدود 2 تن به جلو پرتاب می شوند.
در 5 صدم ثانیه: بدن راننده با همان نیروی 2 تنی با فرمان اتومبیل برخورد می کند.
در 7 صدم ثانی. وقتی اتومبیلی با سرعت هشتاد کیلومتر در ساعت به مانعی برخورد می کند: در 2 صدم ثانیه: سپر در هم می شکند. اتومبیل فشاری برابر سی برابر وزن خود را تحمل می کند.
در 4 صدم ثانیه: راننده و سرنشینان هر کدام با فشاری درحدود 2 تن به جلو پرتاب می شوند.
در 5 صدم ثانیه: بدن راننده با همان نیروی 2 تنی با فرمان اتومبیل برخورد می کند.
در 7 صدم ثانی.
چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یاداور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگوید با م. تیم بزرگسالان شیدان در هفته چهاردهم مسابقات آسیا ویژن به مصاف تیم دوم ج ی آرمان سازندگی رفت و علی رغم ارائه یک بازی خوب به خصوص در نیمه دوم و در حالی که تا ۶ ثانیه مانده به پایان بازی با یگ گل از حریف خود جلو بود باپذیرفتن یک گل تن به تساوی ۱- ۱ داد و ۲ امتیاز مهم را ازدست داد تا تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ برتر به هفته های پایانی کش. فریاد خواهم زد خودم را، در لابلای شعرهایم گم کن مرا باکت نباشد, در جای امنی هست جایم گم کن مرا و دور تر شو، تا نقطه باشم , نقطه باشم امّا دوباره جست و جو کن،اینجاست, اینجا ردّ پایم هق هق ترین آهنگ سالم، اندوه من اندازه ی کوه تو گریه کن البرز البرز، پژواک زخمت در صدایم گاهی بجای تو در این شعر،فریاد خواهم زد عزیزم فریاد خواهم زد تو را هم،. رئیس قوه قضاییه گفت: موضوع مظلومیت و 70 ساله فلسطین مساله نظام سلطه جهانی است و حمایتی که از این غصب انجام می دهند و در طول این سالها فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند. در سنگلاخ ثانیه ها مانده ام غریب / پشت سرم سکوت نشسته ست و پیش رو / تصویر تیره ای که تلنبار غصه هاست / دیگر برای دیدن من چشم زندگی/ از شوق، عاری است/ پاهای خسته ام/ خونین و بی رمق / از رفتن و ادامه ی راه، ایستاده اند / اینجا بهشت گمشده ی زندگانی است؟؟/ اینجا همان دشت پر از مهربانی است؟؟/ آیا ی نیست که دستان مرگ را / با دستهای منتظرم آشنا کند؟. شعری از محمد رحیم سلیمی
فریاد بی صدا چه شد تبسمم بگو به من چه شد
گوش های ان همه کرند بگو چه شد
در ارگ دلان سیاه و سیر جیبشان پرند
پیدا نمیشود ی فریاد حق زند
فریاد زند و بگوید که جرمت چه بود
سر از بدن جدا شده گناهت چه بود
خسته ام از جنگ خود انتحار
از این همه سال های بی بهار
از خون دل خوردن برادران
از اشک دیده .  به بهانه آمدنت دست به قلم بردم. نمی دانی چقدر شگفت آور بود لحظه ای که خبر دادند اولین گروه از مرز وارد خاک ایران شدند. هلهله و شادی بودو سینی های شیرینی که دست به دست می گشت. چشمم به مادر افتاد ، چادر گل گلی اش را ،که برای آ ین بار در سفر مشهد برایش یده بودی، به سرکرده بود. از چشمانش قطره عشق جاری بود و از لبانش خنده ی وصال. عجله داشت، انگار می خواست زودتر از همه اسارت دلش را به رخت بکشد. صدایم کرد : ماه بانو پس چرا نمی آیی، الان می رسن و ما هنوز هیچ کاری نکردیم. او نمی دانست که من بی قرارتر از اویم. آرام به نظر می رسیدم اما در دلم اتشفشانی بود که لحظه به لحظه به سرازیر شدن عطش دیدار نزدیک و نزدیک تر می شد. احساس بی وزنی می ، انگار در خلاء هستم. ناگهان صدای بلند صلوات و فریاد شادمانه ی مادربزرگم مرا از آن حال سکر آور خارج کرد، حالا تو بودی و مادر و یک دنیا سکوت و چشمهایی که همدیگر را فریاد می زدند. منگ بودم، نمی شناختمت نه آنکه اصلا نشناسمت، چرا که در تمام این سالها مشق هر روزه ام درس هایی بود که مادر از تو می داد و من حالا برای پس دادن تمام آنها پای دیکته ی وصل تو ایستاده بودم. ی تو و مادر چه بود نمی دانم، سر که بلند کردی چشمانت فقط مرا می طلبید و دیگر هیچ. آهسته و آرام به سویت آمدم، صدای نجوایت به گوشم رسید. یاد لالایی ک نه ام افتادم. همیشه این آهنگ با من بود، در ثانیه ثانیه وجودم. روبروی تو بودم و چشمانت با من دردل می کرد، نمی دانم چند دقیقه طول کشید، مثل پرنده ای پرواز کنان در آغوشت جا گرفتم و بلند فریاد زدم: باباجونم، بابا یی... و دستان نوازشگر تو بود که بر سر ورویم کشیده می شد و لبهای پر از لبخندت که می گفت: عزیز دل بابا، قربان تو بابا. شاد بودم نه برای خودم، برای تمام چشم انتظارانی که پس از سالها اسپند دیدار دود د و حالا سالها از آن روزها می گذرد. من قد کشیدم و بزرگ شدم ولی هیچ لحظه ای برایم شیرین تر از روز بازگشت تو نبود، روزی که تمام ایران لباس بلند انتظار را از تن در آورد و حریر ابریشمی وصال را در برگرفت. اثر : مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) نکا برنامه کامل لالیگا در فصل 2014 -2015 اعلام شد + تصاویر همه هفته هامرجع خبری رئال مادرید : بر اساس قرعه کشی انجام شده رقابت های لالیگ از روز 24 ماه آگوست ( 1 شهریور ) با بازی تیم های سویا و والنسیا آغاز خواهد شد و همچنین تیم های بارسلونا و رئال مادرید در این هفته از رقابت ها میزبان، و تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ، م ع عنوان قهرمانی رقابت ها میهمان خواهد بود.

از دیگر بازی های مهم این فصل می توان به رویارویی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در یوم سانتیاگو برنابئو در هفته سوم رقابت ها و الکلاسیکو در هفته نهم رقابت ها در روز 26 ماه اکتبر در یوم سانتیاگو برنابئو و در هفته 28 رقابت ها در روز 22 ماه مارس در یوم نیوکمپ و همچنین جدال تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته 18 رقابت ها در یوم ویسنته کالدرون و در هفته 37 رقابت ها در یوم نیوکمپ اشاره کرد. تمامی برنامه مسابقات لالیگا در ادامه مطلب مشاهده کنید : لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید حامد حدادی بهترین بازیکن ایران در دیدار برابر چین بود. تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش از رقابت های کاپ آسیا به مصاف چین رفت و با نتیجه 64 بر 51 تن به ش ت داد. در این مسابقه حامد حدادی با ب 15 امتیاز و تاثیرگذاری 16 بهترین بازیکن ایران بود.

** آمار کامل بازیکنان ایران به شرح زیر است:

سامان ویسی: 25 دقیقه و 18 ثانیه،9 امتیاز،4 ریباند،4 پاس منجر به گل، 3 توپ ربایی و تاثیرگذاری 17

بهنام یخچالی: 36 دقیقه و 13 ثانیه، 2 امتیاز، 4 ریباند

اوشین ساهاکیان: 29 دقیقه و 54 ثانیه، 4 امتیاز، 1 ریباند، 2 پاس منجر به گل، 2 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

محمد جمشیدی: 18 دقیقه و 42 ثانیه،5 امتیاز

حامد حدادی، 25 دقیقه و 12 ثانیه، 15 امتیاز، 9 ریباند، 2 بلاک شات و تاثیرگذاری 16

روزبه ارغوان: 9 دقیقه و 40 ثانیه،2 امتیاز، 1 ریباند

سجاد مشایخی: 15 دقیقه و 47 ثانیه، 6 امتیاز، 3 ریباند، 4 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

آرمان زنگنه: 2 دقیقه و 48 ثانیه، 2 امتیاز،1 ریباند و تاثیرگذاری 3

محمدرضا اکبری: 21 دقیقه و 36 ثانیه ، 3 امتیاز، 4 ریباند، 1 پاس منجر به گل و تاثیرگذاری 1

یونس لاله زاده: 4 دقیقه، 3 امتیاز، 1 ریباند

اصغر کاردوست: 10 دقیقه و 37 ثانیه، 4 ریباند، 1 بلاک شات و تاثیرگذاری 3

ارسلان کاظمی در ترکیب تیم ملی ایران حضور نداشت.

در ترکیب تیم ملی چین شانگ گائو با ب 13 امتیاز و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن تیمش بود. او موثرترین بازیکن میدان بود. هالین دانگ نیز با 10 امتیاز و 11 ریباند دیگر بازیکن موثر چین نام گرفت. گزارشگر انگلیسی زبان یک شبکه تلویزیونی در هنگام گل بلژیک تا چند ثانیه فریاد می زد: شگفت انگیز! باورن ی! مثل بازی های پلی استیشن! +زندگی مجموعه ای از ثانیه های بی تکرار است.آری.ثانیه های بی تکــــرار.ثانیه هایی که هیچگاه تکرار نخواهند شد. ثانیه هایی که هیچ کدام به عقب باز نخواهند گشت. و از دست دادن این ثانیه های بی تکرار تنها افسوس را برایمان خواهند گذاشت. گاهی یک عمر افسوس می خوریم به خاطر از دست دادن ثانیه ای ... پس قدر بدان این ثانیه های بی تکرار زندگیت را. قدر . بزرگ خوش نویسی استان، جناب آقای علی اشرف صندوق آبادی، که بی شک از مفا استان و از نام آوران خوش نویسی کشور هستند، اخیراً لطف کرده و از سر محبت و بزرگواری ذاتی شان، شعر "ثانیه های" من را با خط نازنین و انه ی خود نگاشته و به بنده تقدیم کرده اند و حتی خود همراه با دو تن دیگر از ان انجمن خوش نویسان استان زحمت کشیده، آوردند و لحظاتی کلبه ی حق. مردی به دربار خان زند می رود و با ناله و فریاد می خواهد تا کریمخان را ملاقات کند. سربازان مانع ورودش می شوند. خان زند در حال کشیدن قلیان ناله و فریاد مرد را می شنود و می پرسد ماجرا چیست؟ پس از گزارش سربازان به خان، وی دستور می دهد که مرد را به حضورش ببرند.

مرد به حضور خان زند می رسد و کریمخان از او می پرسد: «چه شده است چنین ناله و ف. آغاز راه است. حرف ها از آرمان های بزرگ است. ساختنی های رشک برانگیز. راه هایی که به مهر پا خواهد خورد. آرمان هایی که رنگ نخواهد باخت. همیشه سخن گفتن از آن آرمان هاست. اینکه نیاید روزی که ی وقیعت را نزد یکی از ما در غیبت دیگری کند. نیاید روزی که ی به مخیله اش ج افکندن میان تو و من باشد. نیاید روزی که من از تو تلخی و دوری بشنوم. رو به چراغ های . 1 _ این بازی با 7 دقیقه تاخیر از ساعت 16:07 دقیقه از سر گرفته شد 2 _ هواداران تیم میزبان جو بسیار سنگینی را در سالن ی هفتم تیر قرچک برای تیم گیتی پسند ساخته بودند3 _ مجید تیکدری نژاد و محمد طاهری و رضا لک از سوی هواداران منصوری مورد تشویق قرار گرفتند 4 _ گل اول بازی را تیم منصوری قرچک به ثمر رساند 5 _ گل دوم بازی را هم منصوری 2 دقیقه بعد از گل او. اسپارک owl؛ صفر تا ۱۰۰ در ۱.۹ ثانیه
اسپرت برقی و ژاپنی اسپارک owl، با رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۱.۹ ثانیه، اولین خودروی جاده‌ای است که شتاب اولیه‌ای کمتر از ۲ ثانیه ثبت می‌کند. دلم میخواد برم بالای کوه و فریاد بزنم،از ته دلم فریاد بزنم! تلافی همه ی حرفایی که فقط در جوابشون سکوت !چرا سکوت ؟ یا طرف برام خیلی حقیر بود که ارزش جواب نداشت یا اینقدر دوسش داشتم که نمی تونستم جواب بدم ،ولی همشون جمع شدن،شدن یه بغض که هرچی میباری ... شدن یه فریاد که گوشمو داره کر میکنه... قوانین بسکتبال قوانین زمانی بسکتبال در چهار دوره ۱۰ دقیقه ای (بین المللی) یا ۱۲ دقیقه ای (اِن.بی.اِی) انجام می شود. زمان استراحت بین دوره اول و دوم و بین دوره سوم و چهارم ۲ دقیقه و بین دوره دوم و سوم (بین دو نیمه) ۱۰ دقیقه است. وقت اضافه در بسکتبال ۵ دقیقه می باشد. پس از استراحت بین دو نیمه زمین حمله و دفاع دو تیم عوض می شود. اصطلاحاً به زم. ثانیه ثانیه دارد می گذرد ماه رمضان میهمانی خدا ثانیه به ثانیه نزدیک می شود شب قدر بهتر است سکوت کنم و برای همه ی دل ها آرامش بخواهم برای همه روزی و روزهای خوب برای همه تقدیر زیبا و عشق پاک برای همه برآورده شدن حاجات و برای همه مان ظهور مردی که ناجی ماست خدایا من خوب نیستم، دوستان که درخواست دعا دارند شرمنده تر می شوم به خوبی و مهربان. کره جنوبی به زودی سریعترین اینترنت در جهان موسوم به "برودباند" را راه اندازی می کند. سرعت انتقال داده در این سیستم «10 گیگابایت» در ثانیه است. به گزارش العربیه: قرار است این سیستم در کره جنوبی در تاریخ 20 اکتبر و طی کنفرانس مشترک "اتحادیه جهانی مخابرات" و "وزارت علوم و ارتباطات" این کشور افتتاح شود.با راه اندازی این سیستم، کره جنوبی به . کـــــــــوه پسر و پدری داشتند در کوه قدم میزدند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد، به زمین افتاد و داد کشید:آآآییی!! ص از دوردست آمد:آآآییی!! پسرم با کنجکاوی فریاد زد: کی هستی؟ پاسخ شنید: کی هستی؟ پسرک خشمگین شد و فریاد زد ترسو! باز پاسخ شنید: ترسو: پسرک با تعجب از پدرش پرسید: چه خبر است؟ پدر لبخندی زد و گفت: پسرم، توجه کن و بعد با صدای ب. یکی از ان در حوزه قانون جذب نظریه جالبی را ارائه کرده است او می گوید: اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا می خواهد تمرکز کند توجه کل هستی به سمت این شخص جلب میشود و اگر این تمرکر به ۶۸ ثانیه برسد اتفاقاتی شگفت انگیز رخ میدهد. یکی از ان در حوزه قانون جذب نظریه جالبی را ارائه کرده است او می گوید: اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا می خواهد تمرکز کند توجه کل هستی به سمت این شخص جلب میشود و اگر این تمرکر به ۶۸ ثانیه برسد اتفاقاتی شگفت انگیز رخ میدهد. شعر محل گریز است گریز به نرم ترین و لطیف ترین وجه ممکن اما چه باید کرد دیر گاهیست که لطیف نیستم روح مثل سمباده زبر و تیز شده و هر ی هم تنی به تنت بزنه از درد فریاد میکشه اما خود روح چی اون کجا باید فریاد بزنه شاید براده هاش فریادی باشه و عمری که مثل اون براده ها از آن کم میشود از امروز مینویسم هر چی به ذهنم برسه از روزگار زندگی جامعه و .... این روزها به یاد روزگاری نه چندان دور می افتم.زمانی که من حیران و صامت،افسرده و سیاهپوش به جست و جوی تو بودم و هرچه در پی پی تو لورده تر میشدم،پنهان تر میشدی .من در جاده ی بی انتها آرام آرام در پی حقیقت مشکوک بودم و تو در تعقیب منِ بهت زده به راه می افتادی.آنجا که از ظلم راه فریاد می زدم،میگریستی وآن زمان که خاک جامه ی خود پاک می ،لبخند. آی غزه؛ در برهوت غیرت و مسلمانی فریاد مظلومی را در دفاع از مظلوم بپذیر دوباره جهان رنگ خون و مظلومیت گرفته است. رمضان خونین غزه به پایان خود نزدیک می شود و هر روز و هر لحظه در صیام عاشقانه بنده و معبود در باریکه ظلم خیز ی، زنی و کودکی و جگر گوشه ای از دنیای به خاک و خون کشیده می شود و هیچ را فریاد رسی نمی بیند. خدایا جهان را چه شده است؟ چه شده است که عده ای شمشیر مسلمانی خود را وحشیانه به روی برادر مسلمان خود تیز کرده اند و هر روز در نقطه ای از این دنیای وسیع در ، عراق، افغانستان، پا تان، یمن، لیبی و مصر ... برادر کشی به راه انداخته اند و این کشتار ددمنشانه را نشانه مهرداد محمدی بازیکن تیم ان می گوید که تمام بازی های تیم ملی را دنبال می کرده و حضور میلاد باعث شده که حتی یک ثانیه را هم از دست ندهد. ثانیه ها را قدر بدانیم ... شاید لحظاتی بیاید که ... که دیگر هیچ ثانیه شماری لحظات ناب با هم بودن را «ثبت» نکند ....... آرزویم برای همه ی انسان ها، بلکه همه ی موجودات این است : «نیامدنِ لحظاتِ بی هم بودن» شاهد تیم ملی مصر با گل ثانیه های آ ی محمد صلاح از روی نقطه پن ی برابر کنگو، پانزدهمین تیم صعود کننده به جام جهانی روسیه لقب گرفت. بسم الله الرحمن الرحیم انتظار،مهدویت،ثانیه ها،مهدی،عشق روزها در حال گذر شب ها در حال عبور این زمان است که در گذرِِ جاری حضورت قدم می زند در خلقت و گرنه تا تو که صاحب زمانش هستی " هستی " : زمان را ارزشی برای گذشتن نیست ثانیه ها را به نام ت به عشق ت : به سبک بالی می گذرانم که غرق م در حضورت که لبریزم از داشتنت و تو تمام دارایی من ی در زمین یاد هست ؟ فقط از تو نامی می شناختم و نَسَبی و آن هم به بودنت بود و بس اما حال : مرا ببین که چه حوّای بیقراری شده ام برای آدم م مولای من : اگر قرار به عشق و عاشقی باشد آن هم به رسم ابتدای خلقت : من فقط تو را برای عشقبازی انتخاب می کنم تنها تو را که لایق عاشقانه های خ در خلقت تو که والاترین انسانی در آفرینش تو که قراره خلقت از ابتدا تا انتها به آرامش نگاه ت بسته است مرا بخوان مرا بخواه : اجازه بده : کمی در خلوت های عاشقانه ام تنهایی ام را با تو قسمت کنم : برای ت یک دنیا عشق کنار گذاشته ام با دسته ای نرگس کم است اما به بزرگواری ات قبول کن که از وقتی تو شدی دارایی ام : تمام داشتن های دنیا برای م حقیر می آید این من این خیابان دنیا این تو این مسیر روشن ظهور : چشم به راه م نشانه ام : دسته ی زیبای نرگسی که در دست دارم آمدی : مرا حتما می بینی اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اکنون لحظه هایم سرشار از بیقراریست حوالی خیابان احساسم رگبار شدید باران است/میخوام در این شب دلگیر فریاد زنم برای تو /برای دوست داشتنمان/ میخواهم اینجا فریاد زنم که ی نیست بشنود/ لعنت به این اهنگی که شنیده میشود و به پای آن صد ژاله اشک میریزم/ لعنت به این همه جبر روزگار/لعنت به سکوت تو؛سکوت من/لعنت به ثانیه های آ که حقیقت نمایان میشو. در م خم ابروی تو در یاد آمد ح ی رفت که محراب به فریاد آمد زین حضوری که دلم با تو به محراب نمود ز حسد حور ملک بین که به فریاد آمد ای که بر عشق گرانت به سجود آمده ام دل ز هر سوی که رفت ، روی تو در یاد آمد زاهدی که عبادت به احد بهر مباهات کند زین ستایش ز تو و عشق زل به فریاد آمد دل از آن زلف کمندت نتواند که گریخت چه عجب وقت اذان موی تو در یاد آم. آرازبسکت-به گزارش خبرگزاری تسنیم، میثم میرزایی با ب 9 امتیاز، 7 ریباند و یک پاس گل، موثرترین بازیکن ایران در دیدار 2 تیم ایران و چین تایپه «ب» در سی و ششمین دوره مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز بود. تیم ملی «ب» بسکتبال ایران در چهارمین بازی خود در جام ویلیام جونز، امروز ( ) مقابل تیم چین تایپه «ب» قرار گرفت و با نتیجه 75 بر 85 ش ت خورد. تی. از حضرت صادق (ع) مرویست که حضرت المؤ منین (ع) را درد چشمى عارض شد.
حضرت رسول (ص) به عیادت آن حضرت تشریف برده مشاهده فرمود که آن حضرت از درد صیحه و فریاد مى کشند. آقا رسول اللّه (ص) فرمود: آیا این ناراحتى و فریاد از جزع و بى تابى است یا از شدت درد؟ حضرت المؤ منین (ع) فرمود! یا رسول اللّه من هنوز دردى نکشیدم که سخت تر از این درد باشد.
آقا ر. غرق شده م در بی حوصله گی هایم ! تو نیستی و من تمامِ خود را فریاد میزنم زیر آب داشت منفجر می شد داشت از اش می زد بیرون تلفن را برداشت و بیست دقیقه از فرایاد شروع شد هر چه صدای شنونده می کوشید فریاد همان فریاد بود گاهی تنها با لرزشی خفیف همراه بود با حرفهای نگفته ای که می پاشید روی دیوارهای اتاق انگار خونی که در جریان بود در میان اش کم فشار میشد و فریادها میرسید به صداهایی در حد نجوا بعد از بیست دقیقه فریاد حالا . مردم کرمان همراه با امت ی ایران فریاد مرگ بر و قدس شریف را سر داد. ۶۰ ثانیه: رونمایی اچ تی سی از یو 11
اگر فرصت مطالعه‌ی مهم‌ترین اخبار زومیت را نداشتید، ۶۰ ثانیه برای شما است تا در کمترین زمان اخبار مهم را مرور کنید.
تقصیر یاس ها ... من باید به تعداد تمام ثانیه های بی عقربه ی ِ جنونم اشک هایم را بغض کنم و بغض هایم را سکوت کنم و سکوت هایم را ببرم جایی کنج یک تنهایی فریاد بزنم که فقط خدا بشنود و برای دل کویر زده ام چند نَم باران بفرستد ... این غروب هایی که گذشت دیگر به یاس ها نگاه نکرده ام هنوز هم شب ها عطرشان دیوانه ترم می کند ... اصلا همه چیز تقصیر یا. اکنون لحظه هایم سرشار از بیقراریست حوالی خیابان احساسم رگبار شدید باران است/میخوام در این شب دلگیر فریاد زنم برای تو /برای دوست داشتنمان/ میخواهم اینجا فریاد زنم که ی نیست بشنود/ لعنت به این اهنگی که شنیده میشود و به پای آن صد ژاله اشک میریزم/ لعنت به این همه جبر روزگار/لعنت به سکوت تو؛سکوت من/لعنت به ثانیه های آ که حقیقت نمایان میشو. ۶۰ ثانیه: از رفع waze تا رونمایی از یو 11 آیز
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهیم داشت. ۶۰ ثانیه: از بی بی 2 تا رونمایی از نوکیا 7
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهید داشت.