فریاد ثانیه ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد فریاد ثانیه ها : http://cr7-cronaldo. / ثانیه به ثانیه با رئال مادرید+نکته جالب دوران کودکی خامسمرجع خبری رئال مادرید : پاتریسیا، خامس رودریگز یک شبه موزه را در خانه خود با پیراهن های یادگاری خامس رودریگز به راه انداخته است.

جدا از پیراهن اسطوره اش کریستیانو، پیراهن های یادگاری و امضا شده دیگری را در اختیار دارد. یکی از این پیراهن ها مربوط به تقابل ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید http://cr7-cronaldo. / ثانیه به ثانیه با رئال مادرید+نداشتن دفاع چپ ، نکته مهم در تور مرجع خبری رئال مادرید : مارسلو چهاردهم مرداد از تعطیلات بر می گردد و کوئنهت رائو در حال ریکاوری از مصدومیت خود است. بدین ترتیب آنج در مقابل اینتر، رم و یونایتد دفاع چپ ذاتی نخواهد داشت. در چهار جلسه تمرینی ، کارلو از آربلوا ، ناچو و حتی کارواخال در این پست تست گرفته است.

این پست برای آربلوا و ناچو پست جدیدی نیست. هر دو ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید مرجع خبری رئال مادرید : معضل جدید رئال مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید پس از ید ناواس و کروس و انتقال احتمالی خامس رودریگز ، چاره ای به جز چهارمین ید تابستانی که یک مهاجم خواهد بود، ندارد.

ج موراتا دیروز قطعی شد. این بازیکن به تورین سفر کرده است تا آ ین جزئیات انتقال خود را نهایی کند. او با مبلغ ۲۰ میلیون یورو ............. لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچیدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یادآور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگ.

1. شنگ شان از چین تایپه، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 48 صدم ثانیه

2. کازوکی شیمیزو از ژاپن، با زمان یک دقیقه و 37 ثانیه و 77 صدم ثانیه

3. پوپو آریو از اندونزی، با زمان یک دقیقه و 39 ثانیه و 70 صدم ثانیه

4. حسین زنجانیان از ایران، با زمان یک دقیقه و 41 ثانیه و 99 صدم ثانیه

.

.

.

10. حسین رفیعی از. من از تکرار این روزها خسته ام و از گذشتنش خسته تر
از تکرارهای تکراری دلتنگم آ و از تکراری هایی که دیگر تکرار نمی شوند دلتنگ تر
کدام تکرار ها ؟!
همان تکرار هایی ، که عطر او را دارد
کدامین عطر ؟!
همان عطری که ریشه در خیال دارد
و هوس جوانه زدن به سرش نمی زند !

آری از ماندن وامانده ام آ
از واماندن در ماندن وامانده . وقتی اتومبیلی با سرعت هشتاد کیلومتر در ساعت به مانعی برخورد می کند: در 2 صدم ثانیه: سپر در هم می شکند. اتومبیل فشاری برابر سی برابر وزن خود را تحمل می کند.
در 4 صدم ثانیه: راننده و سرنشینان هر کدام با فشاری درحدود 2 تن به جلو پرتاب می شوند.
در 5 صدم ثانیه: بدن راننده با همان نیروی 2 تنی با فرمان اتومبیل برخورد می کند.
در 7 صدم ثانی. رمان ثانیه های نفس گیر کتاب ثانیه های نفس گیر رمان های نفس گیر رمان ثانیه نفس گیر رمان ثانیه های گیر رمان ثانیه های نفس
ادامه مطلب
چقدر زیباست سکوت شب ...
خلوت تنهایی ...
پیچدن فقط یه صدا ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
تیک تاک ...
چقدر زیباست سکوت من ...
خلوت تنهایی ...
تیک تاک ...
یاداور چیست ؟!
سکوت همه و همه و فریاد عقربه ها ...
تیک تاک ...
زمان میگذرد ...
وقت تنگ است ...
یک چشم برهم زدن ...
تیک تاک ...
خوب فکر میکنم چی میخواهد بگوید با م. پدر و پسری در کوه پدر و پسری مشغول قدم زدن در کوه بودند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد، به زمین افتاد و ناخودآگاه فریاد کشید: آآآی ی ی !!
ص از دوردست آمد: آآآی ی ی!!
پسرک با کنجکاوی فریاد زد: کی هستی؟
پاسخ شنید: کی هستی؟
پسرک خشمگین شد و فریاد زد: ترسو!
باز پاسخ شنید: ترسو!
پسرک با تعجب از پدرش پرسید: چه خبر است؟
پدر لب. فریاد خواهم زد خودم را، در لابلای شعرهایمگم کن مرا باکت نباشد, در جای امنی هست جایم گم کن مرا و دور تر شو، تا نقطه باشم , نقطه باشمامّا دوباره جست و جو کن،اینجاست, اینجا ردّ پایم هق هق ترین آهنگ سالم، اندوه من اندازه ی کوه تو گریه کن البرز البرز، پژواک زخمت در صدایم گاهی بجای تو در این شعر،فریاد خواهم زد عزیزمفریاد خواهم زد تو را هم، د. رئیس قوه قضاییه گفت: موضوع مظلومیت و 70 ساله فلسطین مساله نظام سلطه جهانی است و حمایتی که از این غصب انجام می دهند و در طول این سالها فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند. در سنگلاخ ثانیه ها مانده ام غریب / پشت سرم سکوت نشسته ست و پیش رو / تصویر تیره ای که تلنبار غصه هاست / دیگر برای دیدن من چشم زندگی/ از شوق، عاری است/ پاهای خسته ام/ خونین و بی رمق / از رفتن و ادامه ی راه، ایستاده اند / اینجا بهشت گمشده ی زندگانی است؟؟/ اینجا همان دشت پر از مهربانی است؟؟/ آیا ی نیست که دستان مرگ را / با دستهای منتظرم آشنا کند؟. شعری از محمد رحیم سلیمی
فریاد بی صدا چه شد تبسمم بگو به من چه شد
گوش های ان همه کرند بگو چه شد
در ارگ دلان سیاه و سیر جیبشان پرند
پیدا نمیشود ی فریاد حق زند
فریاد زند و بگوید که جرمت چه بود
سر از بدن جدا شده گناهت چه بود
خسته ام از جنگ خود انتحار
از این همه سال های بی بهار
از خون دل خوردن برادران
از اشک دیده .  به بهانه آمدنت دست به قلم بردم. نمی دانی چقدر شگفت آور بود لحظه ای که خبر دادند اولین گروه از مرز وارد خاک ایران شدند. هلهله و شادی بودو سینی های شیرینی که دست به دست می گشت. چشمم به مادر افتاد ، چادر گل گلی اش را ،که برای آ ین بار در سفر مشهد برایش یده بودی، به سرکرده بود. از چشمانش قطره عشق جاری بود و از لبانش خنده ی وصال. عجله داشت، انگار می خواست زودتر از همه اسارت دلش را به رخت بکشد. صدایم کرد : ماه بانو پس چرا نمی آیی، الان می رسن و ما هنوز هیچ کاری نکردیم. او نمی دانست که من بی قرارتر از اویم. آرام به نظر می رسیدم اما در دلم اتشفشانی بود که لحظه به لحظه به سرازیر شدن عطش دیدار نزدیک و نزدیک تر می شد. احساس بی وزنی می ، انگار در خلاء هستم. ناگهان صدای بلند صلوات و فریاد شادمانه ی مادربزرگم مرا از آن حال سکر آور خارج کرد، حالا تو بودی و مادر و یک دنیا سکوت و چشمهایی که همدیگر را فریاد می زدند. منگ بودم، نمی شناختمت نه آنکه اصلا نشناسمت، چرا که در تمام این سالها مشق هر روزه ام درس هایی بود که مادر از تو می داد و من حالا برای پس دادن تمام آنها پای دیکته ی وصل تو ایستاده بودم. ی تو و مادر چه بود نمی دانم، سر که بلند کردی چشمانت فقط مرا می طلبید و دیگر هیچ. آهسته و آرام به سویت آمدم، صدای نجوایت به گوشم رسید. یاد لالایی ک نه ام افتادم. همیشه این آهنگ با من بود، در ثانیه ثانیه وجودم. روبروی تو بودم و چشمانت با من دردل می کرد، نمی دانم چند دقیقه طول کشید، مثل پرنده ای پرواز کنان در آغوشت جا گرفتم و بلند فریاد زدم: باباجونم، بابا یی... و دستان نوازشگر تو بود که بر سر ورویم کشیده می شد و لبهای پر از لبخندت که می گفت: عزیز دل بابا، قربان تو بابا. شاد بودم نه برای خودم، برای تمام چشم انتظارانی که پس از سالها اسپند دیدار دود د و حالا سالها از آن روزها می گذرد. من قد کشیدم و بزرگ شدم ولی هیچ لحظه ای برایم شیرین تر از روز بازگشت تو نبود، روزی که تمام ایران لباس بلند انتظار را از تن در آورد و حریر ابریشمی وصال را در برگرفت. اثر : مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) نکا برنامه کامل لالیگا در فصل 2014 -2015 اعلام شد + تصاویر همه هفته هامرجع خبری رئال مادرید : بر اساس قرعه کشی انجام شده رقابت های لالیگ از روز 24 ماه آگوست ( 1 شهریور ) با بازی تیم های سویا و والنسیا آغاز خواهد شد و همچنین تیم های بارسلونا و رئال مادرید در این هفته از رقابت ها میزبان، و تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ، م ع عنوان قهرمانی رقابت ها میهمان خواهد بود.

از دیگر بازی های مهم این فصل می توان به رویارویی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در یوم سانتیاگو برنابئو در هفته سوم رقابت ها و الکلاسیکو در هفته نهم رقابت ها در روز 26 ماه اکتبر در یوم سانتیاگو برنابئو و در هفته 28 رقابت ها در روز 22 ماه مارس در یوم نیوکمپ و همچنین جدال تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته 18 رقابت ها در یوم ویسنته کالدرون و در هفته 37 رقابت ها در یوم نیوکمپ اشاره کرد. تمامی برنامه مسابقات لالیگا در ادامه مطلب مشاهده کنید : لطفا به ادامه مطلب بروید + http://cr7-cronaldo. -ثانیه به ثانیه با رئال مادرید حامد حدادی بهترین بازیکن ایران در دیدار برابر چین بود. تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش از رقابت های کاپ آسیا به مصاف چین رفت و با نتیجه 64 بر 51 تن به ش ت داد. در این مسابقه حامد حدادی با ب 15 امتیاز و تاثیرگذاری 16 بهترین بازیکن ایران بود.

** آمار کامل بازیکنان ایران به شرح زیر است:

سامان ویسی: 25 دقیقه و 18 ثانیه،9 امتیاز،4 ریباند،4 پاس منجر به گل، 3 توپ ربایی و تاثیرگذاری 17

بهنام یخچالی: 36 دقیقه و 13 ثانیه، 2 امتیاز، 4 ریباند

اوشین ساهاکیان: 29 دقیقه و 54 ثانیه، 4 امتیاز، 1 ریباند، 2 پاس منجر به گل، 2 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

محمد جمشیدی: 18 دقیقه و 42 ثانیه،5 امتیاز

حامد حدادی، 25 دقیقه و 12 ثانیه، 15 امتیاز، 9 ریباند، 2 بلاک شات و تاثیرگذاری 16

روزبه ارغوان: 9 دقیقه و 40 ثانیه،2 امتیاز، 1 ریباند

سجاد مشایخی: 15 دقیقه و 47 ثانیه، 6 امتیاز، 3 ریباند، 4 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

آرمان زنگنه: 2 دقیقه و 48 ثانیه، 2 امتیاز،1 ریباند و تاثیرگذاری 3

محمدرضا اکبری: 21 دقیقه و 36 ثانیه ، 3 امتیاز، 4 ریباند، 1 پاس منجر به گل و تاثیرگذاری 1

یونس لاله زاده: 4 دقیقه، 3 امتیاز، 1 ریباند

اصغر کاردوست: 10 دقیقه و 37 ثانیه، 4 ریباند، 1 بلاک شات و تاثیرگذاری 3

ارسلان کاظمی در ترکیب تیم ملی ایران حضور نداشت.

در ترکیب تیم ملی چین شانگ گائو با ب 13 امتیاز و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن تیمش بود. او موثرترین بازیکن میدان بود. هالین دانگ نیز با 10 امتیاز و 11 ریباند دیگر بازیکن موثر چین نام گرفت. فریاد سرخ تو قلب جلاد را رنگین نمی کند اما بر جسم نحیف آهنگر زمان همچو پتکش رعشه بر می آورد آه! چشمان سیاه تو شب را می آفریند اما چه سود چشمان مردمان شهر ما همه کور است! فریاد مزن ای رهگذر کوچه های تنگ قلب من فریاد تو گوش کوه را کر می کند ولی از های ضمخت مردمان شهر ما پژواک آهی بر نمی آید بیا به وسعت قلبم برای خود کلبه ای بساز که زمین عقی. لجم گرفته اری از ثانیه ها همه جوره هی میدوند و میدوند اما وقتی می رسید به جایی که باید بگذرند عقربه ها از کار می افتند درست مثل ثانیه های انتظار مثل روزای طولانی حتی طولانی تر از یلدا ثانیه ها یخ زده اند دقایق سردند فقط یادت خانه دلم را گرم نگه داشته است نگذار در این فصل سرما یخ بزنم از بی ی مولا بزرگ خوش نویسی استان، جناب آقای علی اشرف صندوق آبادی، که بی شک از مفا استان و از نام آوران خوش نویسی کشور هستند، اخیراً لطف کرده و از سر محبت و بزرگواری ذاتی شان، شعر "ثانیه های" من را با خط نازنین و انه ی خود نگاشته و به بنده تقدیم کرده اند و حتی خود همراه با دو تن دیگر از ان انجمن خوش نویسان استان زحمت کشیده، آوردند و لحظاتی کلبه ی حق. امروز کارم لنگ 8 ثانیه ناقابل بود... فکرشو نمی ... واسه 8 ثانیه دعا ... اما نشد. باز پی به ناتوانی خودم بردم . توی کائنات خداوند بزرگ، هشت سال به چشم نمیاد. چه برسه به هشت ثانیه ! کم آوردم. خدا وقتی نخواد ، نمیـــــــــشــــــــــــــــــــــــه حتی اگه زمین و زمان رو به هم برسونی. خداجونم هنوز من حکمتت رو درک ن . هزار تا سوال بی جواب دارم ... آغاز راه است. حرف ها از آرمان های بزرگ است. ساختنی های رشک برانگیز. راه هایی که به مهر پا خواهد خورد. آرمان هایی که رنگ نخواهد باخت. همیشه سخن گفتن از آن آرمان هاست. اینکه نیاید روزی که ی وقیعت را نزد یکی از ما در غیبت دیگری کند. نیاید روزی که ی به مخیله اش ج افکندن میان تو و من باشد. نیاید روزی که من از تو تلخی و دوری بشنوم. رو به چراغ های . 1 _ این بازی با 7 دقیقه تاخیر از ساعت 16:07 دقیقه از سر گرفته شد 2 _ هواداران تیم میزبان جو بسیار سنگینی را در سالن ی هفتم تیر قرچک برای تیم گیتی پسند ساخته بودند3 _ مجید تیکدری نژاد و محمد طاهری و رضا لک از سوی هواداران منصوری مورد تشویق قرار گرفتند 4 _ گل اول بازی را تیم منصوری قرچک به ثمر رساند 5 _ گل دوم بازی را هم منصوری 2 دقیقه بعد از گل او. دلم میخواد برم بالای کوه و فریاد بزنم،از ته دلم فریاد بزنم! تلافی همه ی حرفایی که فقط در جوابشون سکوت !چرا سکوت ؟ یا طرف برام خیلی حقیر بود که ارزش جواب نداشت یا اینقدر دوسش داشتم که نمی تونستم جواب بدم ،ولی همشون جمع شدن،شدن یه بغض که هرچی میباری ... شدن یه فریاد که گوشمو داره کر میکنه... ثانیه ثانیه دارد می گذرد ماه رمضان میهمانی خدا ثانیه به ثانیه نزدیک می شود شب قدر بهتر است سکوت کنم و برای همه ی دل ها آرامش بخواهم برای همه روزی و روزهای خوب برای همه تقدیر زیبا و عشق پاک برای همه برآورده شدن حاجات و برای همه مان ظهور مردی که ناجی ماست خدایا من خوب نیستم، دوستان که درخواست دعا دارند شرمنده تر می شوم به خوبی و مهربان. نیستی و دلتنگ تو هستم ، با اینکه همیشه به یادتم ، باز هم در این یاد در فکر تو هستم نیستی و اشک است که حلقه زده در چشمانم ، یک لحظه در فکر رفتم که کاش اینک بودی در کنارم که آرامش بدهی به قلبم ، دلم گرفته همنفسم تو خودت میدانی که وقتی نباشی در کنارم ، مثل حالا آشفته و پریشانم در این هوایی که دلم گرفته ، کاش میشد در کنارم بودی و با حضورت آرا. بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب انگیز افزوده می شود. هر چند همگان از همه ی این پایگاه ها بازدید می کنند، اما برخی از آن ها، ویژگی هایی دارند که بازدیدکنندگان هر از گاهی را به کاربران همیشگی تبدیل می کنند. awt image مهدوی گفت: در هر 3 ثانیه یک نفر به دیابت دچار می شود و در هر 6 ثانیه یک نفر به دلیل ایین بیماری جان خود را از دست می دهد. روز قدس فریاد های الله اکبر، مرگ بر ، مرگ بر ، و هیهات من الذله، در آسمان شهر مقدس پیشوا طنین انداز شد و مردم قهرمان و ولایتمدار حمایت خود را از آرمان و ی در قدس شریف، فریاد زدند و در پایان این مراسم، ضمن قرائت قطعنامه، پرچم و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. یکی از ان در حوزه قانون جذب نظریه جالبی را ارائه کرده است او می گوید: اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا می خواهد تمرکز کند توجه کل هستی به سمت این شخص جلب میشود و اگر این تمرکر به ۶۸ ثانیه برسد اتفاقاتی شگفت انگیز رخ میدهد. شعر محل گریز است گریز به نرم ترین و لطیف ترین وجه ممکن اما چه باید کرد دیر گاهیست که لطیف نیستم روح مثل سمباده زبر و تیز شده و هر ی هم تنی به تنت بزنه از درد فریاد میکشه اما خود روح چی اون کجا باید فریاد بزنه شاید براده هاش فریادی باشه و عمری که مثل اون براده ها از آن کم میشود از امروز مینویسم هر چی به ذهنم برسه از روزگار زندگی جامعه و .... این روزها به یاد روزگاری نه چندان دور می افتم.زمانی که من حیران و صامت،افسرده و سیاهپوش به جست و جوی تو بودم و هرچه در پی پی تو لورده تر میشدم،پنهان تر میشدی .من در جاده ی بی انتها آرام آرام در پی حقیقت مشکوک بودم و تو در تعقیب منِ بهت زده به راه می افتادی.آنجا که از ظلم راه فریاد می زدم،میگریستی وآن زمان که خاک جامه ی خود پاک می ،لبخند. پدر و پسری مشغول قدم زدن در کوه بودند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد، به زمین افتاد و ناخودآگاه فریاد کشید: آآآی ی ی !!
ص از دوردست آمد: آآآی ی ی!!
پسرک با کنجکاوی فریاد زد: کی هستی؟
پاسخ شنید: کی هستی؟
پسرک خشمگین شد و فریاد زد: ترسو!
باز پاسخ شنید: ترسو!
پسرک با تعجب از پدرش پرسید: چه خبر است؟
پدر لبخندی زد و گفت: پسر. ثانیه ها را قدر بدانیم ... شاید لحظاتی بیاید که ... که دیگر هیچ ثانیه شماری لحظات ناب با هم بودن را «ثبت» نکند ....... آرزویم برای همه ی انسان ها، بلکه همه ی موجودات این است : «نیامدنِ لحظاتِ بی هم بودن» شاهد

peikeshomal مهمترین رویدادهای هفته گذشته در 90 ثانیه 90 ثانیه با پیک شمال پیک شمال ـ 90 ثانیه , peikeshomal
لینک های : گوگل تصمیم گرفته تبلیغات آزاردهنده سی ثانیه ای اول کلیپ های یوتیوب را حذف کند. بر اساس گزارشات جدید، این تصمیم از سال ۲۰۱۸ اجرایی خواهد شد و کاربران می توانند سی ثانیه زودتر نسبت به قبل کلیپ ها را ببینند. مشاور رئیس جمهور نوشت: من به ۱۳۰۳ ثانیه آن افتخار و بابت ۱۰ ثانیه آن عذرخواهی می کنم. بسم الله الرحمن الرحیم انتظار،مهدویت،ثانیه ها،مهدی،عشق روزها در حال گذر شب ها در حال عبور این زمان است که در گذرِِ جاری حضورت قدم می زند در خلقت و گرنه تا تو که صاحب زمانش هستی " هستی " : زمان را ارزشی برای گذشتن نیست ثانیه ها را به نام ت به عشق ت : به سبک بالی می گذرانم که غرق م در حضورت که لبریزم از داشتنت و تو تمام دارایی من ی در زمین یاد هست ؟ فقط از تو نامی می شناختم و نَسَبی و آن هم به بودنت بود و بس اما حال : مرا ببین که چه حوّای بیقراری شده ام برای آدم م مولای من : اگر قرار به عشق و عاشقی باشد آن هم به رسم ابتدای خلقت : من فقط تو را برای عشقبازی انتخاب می کنم تنها تو را که لایق عاشقانه های خ در خلقت تو که والاترین انسانی در آفرینش تو که قراره خلقت از ابتدا تا انتها به آرامش نگاه ت بسته است مرا بخوان مرا بخواه : اجازه بده : کمی در خلوت های عاشقانه ام تنهایی ام را با تو قسمت کنم : برای ت یک دنیا عشق کنار گذاشته ام با دسته ای نرگس کم است اما به بزرگواری ات قبول کن که از وقتی تو شدی دارایی ام : تمام داشتن های دنیا برای م حقیر می آید این من این خیابان دنیا این تو این مسیر روشن ظهور : چشم به راه م نشانه ام : دسته ی زیبای نرگسی که در دست دارم آمدی : مرا حتما می بینی اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم آرازبسکت-به گزارش خبرگزاری تسنیم، میثم میرزایی با ب 9 امتیاز، 7 ریباند و یک پاس گل، موثرترین بازیکن ایران در دیدار 2 تیم ایران و چین تایپه «ب» در سی و ششمین دوره مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز بود. تیم ملی «ب» بسکتبال ایران در چهارمین بازی خود در جام ویلیام جونز، امروز ( ) مقابل تیم چین تایپه «ب» قرار گرفت و با نتیجه 75 بر 85 ش ت خورد. تی. روز مادر آروم گذشت. خودم خواستم این طور بگذره. دست روی دست گذاشتم تا ثانیه به ثانیه از کنارم عبور کنه. فقط امروز و اونم چند روز بعد از گذشتن روز مادر بود که توی یه جای خلوت، یه گوشه از خونه مون خاطرات این روز یقه ام رو گرفت. می پرسید نمی تونی فراموش کنی. گفتم می دونم اما خواستم چند روز بگذره و بعد بیام سروقتت. یادم هست مادری داشتم از برگ . غرق شده م در بی حوصله گی هایم ! تو نیستی و من تمامِ خود را فریاد میزنم زیر آب داشت منفجر می شد داشت از اش می زد بیرون تلفن را برداشت و بیست دقیقه از فرایاد شروع شد هر چه صدای شنونده می کوشید فریاد همان فریاد بود گاهی تنها با لرزشی خفیف همراه بود با حرفهای نگفته ای که می پاشید روی دیوارهای اتاق انگار خونی که در جریان بود در میان اش کم فشار میشد و فریادها میرسید به صداهایی در حد نجوا بعد از بیست دقیقه فریاد حالا . مردم کرمان همراه با امت ی ایران فریاد مرگ بر و قدس شریف را سر داد. ۶۰ ثانیه: از بی بی 2 تا رونمایی از نوکیا 7
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهید داشت. باشگاه صنعت مس کرمان اعلام کرد: خانواده ی بزرگ مس همصدا با ملت حق طلب ایران، برای مسلمانان یک صدا فریاد می شود.  انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد فرمانده نیروی دریایی پاسداران :
انهدام ناو یی ۵۰ ثانیه طول می کشد : the commander of the iranian guard navy
it takes 50 seconds to destroy american ship

قائد القوات البحریة للحرس الثوری الإیرانی :
یستغرق ۵۰ ثانیة لتدمیر سفینة أمریکیة اکنون لحظه هایم سرشار از بیقراریست حوالی خیابان احساسم رگبار شدید باران است/میخوام در این شب دلگیر فریاد زنم برای تو /برای دوست داشتنمان/ میخواهم اینجا فریاد زنم که ی نیست بشنود/ لعنت به این اهنگی که شنیده میشود و به پای آن صد ژاله اشک میریزم/ لعنت به این همه جبر روزگار/لعنت به سکوت تو؛سکوت من/لعنت به ثانیه های آ که حقیقت نمایان میشو. بازیکن تیم فوتسال آزاد گفت: فوتسال بازی ثانیه هاست و ما توانستیم در ثانیه پایانی برنده مسابقه امروز شویم. کره جنوبی به زودی سریعترین اینترنت در جهان موسوم به "برودباند" را راه اندازی می کند. سرعت انتقال داده در این سیستم «10 گیگابایت» در ثانیه است.

به گزارش العربیه، قرار است این سیستم در کره جنوبی در تاریخ 20 اکتبر و طی کنفرانس مشترک "اتحادیه جهانی مخابرات" و "وزارت علوم و ارتباطات" این کشور افتتاح شود.

با راه اندازی این سیستم. فریاد مرگ بر و مرگ بر در آسمان زنجان طنین انداز است.