فناوریهای نوین آموزشی

به نقل از خبرگزاریها در مورد فناوریهای نوین آموزشی : معاون و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور برهره گیری نهضت سوادآموزی از فناوریهای نوین تاکید کرد. هشتمین دوره مسابقات فوتسال مجموعه اقتصاد نوین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، تیم فوتسال بیمه نوین در این دوره از مسابقات در گروه 2 با تیم های منطقه 3، معاونت مالی و معاونت پشتیبانی و اداری بانک اقتصاد نوین هم گروه است.
نخستین دیدار بیمه نوین روز چهارشنبه 22 مرداد ماه با تیم معاونت مالی بانک اقتصاد نوین برگزار خو. همزمان با چهاردهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بیمه نوین برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در چهاردهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شرکت بیمه نوین موفق به ب تندیس . بیمه نوین نخستین شرکت بیمه ای دارنده تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به دریافت تقدیر نامه از مرکز مطالعات تعالی سازمانی شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در یازدهمین دوره جایزه تعالی سازمانی کشور، بیمه نوین در فرآیند ارزی و سنجش کارشناسان این سازمان در دی ماه سال جاری موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره در گروه خدمات گرد. با توجه به اهمیت بکارگیری فناوری ارتباطات در ارتباط هرچه موثر تر با همکاران و دانش اموزان بخشی از ارزشی گروه های اموزشی به این مورد اختصاص یافته است. در این راستا موارد ذیل را به اطلاع همکاران گرامی میرسانیم: 1- گروهها آموزشی که دارای وبلاگ وایمیل نیستند ضمن راه اندازی وبلاگ وایمیل آدرس آن را به پست الکترونیک [email protected] گروههای آمو. کتاب: مقدمات تکنولوژی آموزشی مولف: خدیجه علی آبادی خلاصه از : حسین روح پرور . فرهنگیان طراحی منظم آموزشی
در این بخش ابتدا مدلی برای طراحی منظم آموزشی ارائه می گردد. شما با اجزاء یا عناصر این مدل به طور مختصر آشنا می شوید. این مدل از روال سیستم ها و ارتباط که در فصل قبل با آن ها آشنا شدید استفاده می کند. عناصر این مدل آن گونه طراحی شد. با آمدن فناوریهای نوین و فضای مجازی مدت هاست که دوران غربت و مهجوریت کتاب را سپری می کنیم. مقدمه ورود تکنولوژی به عرصه اطلاعات و پدید آمدن فناوری اطلاعات ( information technology ) تمام ابعاد زندگی بشری را متحول کرد. و روند انجام امور کلی با گذشته های نه چندان دور از نظر کیفی وکمی تغییرکرده که در نتیجه این تغیر وتحولات ، ها ومراکز آموزشی با پدیده جدیدی به عنوان تکنولوژی آموزشی ( فناوری آموزشی ) رو به رو شده اند که این پدیده آموزش را ا. نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد دوشنبه 27 مرداد 1393 با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 1392 معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 ب. شرکت بیمه نوین مبلغ 98 میلیارد ریال بابت خسارت مربوط به وقوع آتش سوزی در محل فعالیت و انبار یکی از بیمه گذاران خود در منطقه حکیمیه تهرانپارس را پرداخت نمود.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در این حادثه آتش سوزی ساختمان، تأسیسات، تجهیزات و موجودی انبار قطعات الکترونیکی و مخابراتی بیمه گذار به طور کامل از بین رفت و شرکت بیمه نوین م. شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر مدل efqm گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در دوازدهمین دوره جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی کشور که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، جایزه تقدیرنامه دوستاره و لوح سپاس این جایزه به شرکت بیمه نوین اعطا گردید.
طراحی و تدوین استراتژی . به اطلاع می رساند کارگاه آموزشی تحلیل کتب درسی تاریخ روز دوشنبه مورخه 27/11/93 با حضور حداکثری دبیران تاریخ استان در مرکز گروههای آموزشی برگزار گردید آقای آرزو رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی بعنوان مدرس دوره به تحلیل کتب درسی تاریخ پرداخته و در ادامه آقای محمدحسینی رئیس اداره دوره دوم آموزش به بررسی علل افت درس تاریخ ایران جه. برگزار کنندگان: دانشکده فناوریهای نوین پزشکی علوم پزشکی تهران، انجمن نانوفناوری ایران، انجمن علوم اعصاب ایران
زمان برگزاری: ۱۰ الی ۱۱ دی ۱۳۹۳
ارسال خلاصه مقالات: ۱۵ آبان ۱۳۹۳
مکان برگزاری: تهران، ساختمان ستاد مرکزی علوم پزشکی تهران سایت همایش تذکر: کاربر محترم! این بخش پایگاه خبری بی باک بصورت کاملا آزاد توسط کاربران بارگذاری می شود، و انتشار و صوت در این... ادامه: ساخت ساختمان مجهز به فناوریهای سازگار با محیط زیست در س چکیده :در دهه های اخیر استفاده از وسایل ارتباط جمعی موجب بالا رفتن سطح آموزش و افزایش کارایی نظام آموزشی شده است. این مقاله به واسطه مروری بر شرایط استفاده از وسایل ارتباط جمعی و جوامعی که در آن موفق بوده اند، سیستم آموزشی فعال و کارآمد را سیستمی می داند که در کنار معلمان متخصص و آموزش دیده از تکنولوژی های نوین آموزشی و ارتباطی نیز . ب       با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی، اینجانب کانال تلگرامی فناوریهای شناسایی و ردی را راه اندازی نمودم و تمامی علاقمندان دعوت می نمایم در کانال فوق عضور شوند.  کانال تلگرامی فناوریهای شناسایی و ردی  بارکد، gps ، rfid ، ردی ، ردگیری ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند ، سنسور https://telegram.me/traceability_ir @traceabilit. با تصویب کمیته فرعی ی نهضت مطالعه مفید استان البرز؛ همایش بررسی شیوه های نوین در ترویج فرهنگ مطالعه در استان البرز برگزار می شود با پیگیری کمیته فرعی ی نهضت مطالعه مفید استان ، همایش ملی بررسی شیوه های نوین در ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح استان البرز برگزار می شود به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی ا. با یاری خداوند متعال و حمایت بخشهای مختلف فعال در عرصه آموزش کشور، هفتمین همایش ملی آموزش با اه " بهبود سطح کیفی فرآیند یاددهی ، یادگیری، معرفی طرح های کاربردی در حوزه آموزش و یادگیری ، ترویج فرهنگ پژوهشگری در دانشجویان" و با رویکرد " استاندارد سازی و تضمین کیفیت آموزشی "در اردیبهشت ماه سال 94 در تربیت دبیر شهید رجایی برگزار خواهد شد. شمندان و پژوهشگران گرامی می توانند تا تاریخ 10 بهمن ماه 93 با مراجعه با سایت همایش پس از عضویت نسبت به ارسال مقالات از طریق کارتابل شخصی خود اقدام نمایند.
آدرس وب سایت همایش: www.7theducation.ir ششمین همایش ملی آموزش

اه همایش: - بهبود سطح کیفی فرآیند یاددهی - یادگیری
- ترویج فرهنگ پژوهشگری در دانشجویان
- اطلاع رسانی در مورد آ ین یافته های علمی در زمینه فن آوری های نوین آموزشی
- بسط دانش و به اشتراک گذاری تجارب موفق در طرح های کاربردی در حوزه آموزش و یادگیری
- شناسایی چالش ها و رویکردهای توسعه ای جهت ارتقاء کیفیت آموزش در کشور محورهای همایش: محققان محترم می توانند در زمینه سایر موضوعات مرتبط با محورهای همایش نیز نسبت به ارائه مقاله اقدام نمایند. - روش های نوین آموزشی در علوم (فنی و ی، پایه، انسانی) تربیت بدنی و هنر
- تاثیر جهانی شدن در فرآیند آموزش
- آموزش و خلاقیت
- آموزش و فناوری اطلاعات
- آموزش و ارزشی
- آموزش و کارآفرینی
- آموزش فنی و حرفه ای
- تاثیر عوامل محیطی بر آموزش
- روش های نوین آموزش روابط عمومی بیمه نوین موفق به ب رتبه برتر رشته ارتباط درون سازمانی در سومین جشنواره روابط عمومی های صنعت بیمه شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین همایش ملی و ششمین همایش بین المللی بیمه و توسعه، روابط عمومی بیمه نوین موفق به دریافت نشان برتر در رشته ارتباطات درون سازمانی گردید. لوح تقدیر و تندیس . نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 92، معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 و 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 92، معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 و 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. سومین همایش ملّی فناوری های نوین صنعت ساختمان نویسنده : مسعود جوادی تاریخ شروع: پنج شنبه 20 شهریور 1393
تاریخ پایان: 21 شهریور 1393
مکان: مشهد - سالن همایش های صدا و سیما(صبا) برگزار کننده: وزارت راه و شهرسازی - اداره کل راه و شهرسازی اسان رضوی - دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان با احتساب یک دوره آموزشی جهت ارتقاء(ضمنا مقالات نیز قابل قبول می باشد) تلفن تماس با دبیرخانه: 05117675225
نمابر: 05117678394
آدرس سایت: www.mhud.ir
آدرس ایمیل: [email protected]
موضوعات:
نقش و تأثیر استفاده از فناوری های نوین در ساخت و سازها (زمان،هزینه و کیفیت)
آسیب شناسی موانع اجرایی و ارائه را ارهای موثر برای گسترش استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان
استفاده از فناوری و تکنولوژی های نوین در احیاء بافت های فرسوده(تجارب موفق در ایران و جهان)
اثرات صنعتی سازی و استفاده از فناوری های نوین صنعت ساختمان در الگوهای معماری (ارائه نمونه های موردی)
جایگاه فناوری های نوین صنعت ساختمان در نظام آموزشی ایران (گذشته ؛حال و آینده)
کنترل ؛بازرسی و نظارت بر تولید؛ اجرا و بهره برداری از فناوری های نوین در صنعت ساختمان
چالش های اساسی در ورود و بومی سازی فناوری های نوین صنعت ساختمان در ایران
کاربرد فناوری و تکنولوژی های نوین در هوشمند سازی ساختمان (ساختمان های هوشمند)
تکنولوژی و فناوری های نوین در شهرسازی و کاربرد آن در بهبود ایمنی، بهداشت و محیط زیست شهری (ارائه نمونه موردی)
جایگاه صنعتی سازی و فناوری های نوین صنعت ساختمان در قوانین ،مقررات،آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی
حاکم در ایران وجهان (فرصت ها و تهدیدها)
ارزی وضعیت صنعتی سازی و استفاده از فناوری های نوین صنعت ساختمان در ایران
ارزی رفتار سازه ای فناوری های نوین در ساختمان های بلند مرتبه
تجارب جهانی در صنعتی سازی و استفاده فناوری های نوین در صنعت ساختمان
معرفی و ارزی سیستم های سازه ای با رویکرد صنعتی و فناوری های نوین صنعت ساختمان (اسکلت و سقف)
معرفی و ارزی سیستم های غیر سازه ای با رویکرد صنعتی و فناوری های نوین صنعت ساختمان (دیوارهای داخلی،
اجزای معماری، تأسیسات مکانیکی و برقی)
بررسی نقش صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی در اصلاح الگوی مصرف انرژی
سیاست ها و ا امات طرح جامع صنعتی سازی کشور
معرفی و تحلیل مصالح نوین در سبک سازی ساختمان
write by : masoud javadi - architect engineer معرفی شعب برتر بیمه نوین در سال 92 شنبه 30 فروردین 1393

همزمان با همایش س رستان و رؤسای شعب بیمه نوین، شعبه برتر شرکت در سال 92 و شعب منتخب در فروش بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، عنوان شعبه نمونه شرکت بیمه نوین در سال 92 به شعبه بندرعباس به ریاست سید علیرضا حسینی تعلق گرفت. در انتخاب شعبه برتر پنج شاخص افزایش تولید و سهم از بازار، توازن تولید و توسعه، نظم و برنامه ریزی، سود آوری و شفافیت مالی لحاظ شده بود.
همچنین هشت شعبه نیز به دلیل دارا بودن ترکیب مناسب پرتفوی در شاخص بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی و تقدیر شدند. به ترتیب حق بیمه ب شده شعب قم به ریاست مریم مطوف، ساری به ریاست ابوالقاسم قنبری، اهواز به ریاست مهران عباسی، ارومیه با ریاست چنور میرزایی، زنجان به ریاست زهرا رحمتی، رشت به ریاست صدیقه فلاحتکار، تبریز به ریاست حامد قدس و اصفهان به ریاست محمدرضا بزرگ پور از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.
نخستین گردهمایی سراسری مدیران و رؤسای شعب بیمه نوین در سال 93 روز پنج شنبه 28 فروردین ماه در ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد.منبع:بیمه نوین تست زنی به روش ی مع تست زنی به روش ی مع
افزایش مهارت تست زنی به روش ی مع
پکیج تست زنی به روش ی مع شامل 7 سی دی و 5 جزوه
کنکور سراسری و آزاد ، کنکور کاردانی به کارشناسی کنکور کارشناشی ارشد و کلیه آزمونهای تستی
مجموعه جامع تست زنی به روش ی مع شامل هفت سی دی ، پنج جزوه دیجیتال و دو نرم افزار و فایلهای کلاسهای کنکور تهران در زمینه تس. قابل توجه معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران محترم مدارس هسته و گروه آموزشی مشاوره اداره آموزش و پرورش شهرستان کن ر در نظر دارد کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری ازز رفتارهای پرخطر(اعتیاد و ) را با حضور هیأت عملیاتی انجمن na در روز یک شنبه مورخ 13/2/94 رأس ساعت 10 صبح در محل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان برگزار نماید. بخشنامه ارسال شده است. . طرح های آموزشی ابت ترین مکانیسم ت ایرلند جهت برطرف نمودن محرومیت اقتصادی ـ اجتماعی کشور که در قالب طرح غنی سازی مناطق محروم به مورد اجرا درآمد، تدارک کمک های ویژه آموزشی و اختصاصی بودجه های مازاد به مدارس مناطق محروم کشور می باشد.مطابق چنین مکانیسمی مدارس مناطق محروم کشور از اولویت جهت برطرف نمودن نیازهای اقتصادی، اجتماعی و آموز. با توجه به تغییر شتابزده ای که امروزه در تمامی ساختارهای علمی، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی جوامع بشری بوجود آمده است باید گفت بقا و تداوم پیشرفتهای علمی و اقتصادی دنیا به پیشرفت در صنعت عظیم رایانه و فناوری اطلاعات و ب مهارتهای لازم وابستگی تام پیدا کرده است. در چنین شرایطی که حرکت با خیل فناوریهای رایانه ای به امری کلیدی در مسیر توس. معاون آموزشی وزارت علوم گفت: به منظور ارتقای کیفی بخشنامه ای برای ورود دروس متعدد به ها با هدف شیوه های نوین آموزشی ارسال شده است. « برگزاری کارگاه آموزشی پرسش و پاسخ فلسفه و منطق و فلسفه سال چهارم ویژه خواهران» گروه آموزشی فلسفه و منطق استان قم جهت رفع اشکالات احتمالی همکاران و در راستای اجرای برنامه عملیاتی در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان رفع اشکالات دروس فلسفه و منطق و فلسفه سال چهارم را برگزار نماید. مدرس این دوره : آقای مظفریان موضوع: رفع اشکالات دروس . صنعت ، معدن و تجارت گفت : صنعت با وجود دانش و فناوریهای نوین و شرکتهای دانش بنیان زنده است و ازطرفی شرکتهای دانش بنیان با اتصال به بازار و عرضه محصول قادر به ادامه فعالیت هستند. دوره آموزشی شیوه های نوین توانبخشی در امور معلولان با حضور کارشناسان و متخصصان یک موسسه توانبخشی آلمانی و با هدف بهره گیری از تجربه های این موسسه در همدان آغاز شد.
آ ین مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات 93/11/10
تاریخ شروع و پایان کنگره 93/11/23 به استحضار می رساند مرکز را ارهای دستی به توسعه پایدار با مشارکت ها و موسسات پژوهشی کشور برگزاری اولین کنگره سراسری فناوری های نوین ایران را در دستور کار دارد لذا از شما فرهیخته گرامی دعوت می گردد تا با ارسال مقاله ما را در اعتلای علمی هر چه بیشتر این همایش یاری رسانید

محورهای کنگره فناوری های نوین در حوزه محیط زیست
فناوری های نوین در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات
فناوری های نوین در حوزه صنایع و ایمنی صنعتی
فناوری های نوین در حوزه عمران
فناوری های نوین در حوزه معماری و شهرسازی
فناوری های نوین در حوزه برق و ict
فناوری های نوین در حوزه مکانیک
فناوری های نوین در حوزه دامپزشکی
فناوری های نوین در حوزه زیست فناوری
فناوری های نوین در حوزه علوم وگیاهان دارویی
فناوری های نوین در حوزه فناوری های ی
فناوری های نوین در حوزه فضای مجازی
فناوری های نوین در حوزه فناوریهای نرم و مدیریت
فناوری های نوین در حوزه کشاورزی
فناوری های نوین در حوزه نفت و انرژی
فناوری های نوین در سایر زمینه ها ارزشی مستمر و رویکرد نوین آموزشی ارزشی مستمر ارزی مداوم فرایند آموزش، کوشش ها و عملکردهای دانش آموزان برای ب نتایج و اه آموزشی است. این کوشش ها در کلاس یا خارج از کلاس و در طی یک دوره آموزشی مورد قضاوت قرار می گیرد. با ارزشی مستمر معلم نقاط ضعف و قوت جریان و عوامل آموزشی را در می یابد و در جریان آموخته های واقعی فراگیران قرار می گیرد و می تواند برنامه های جبرانی و ترمیمی را تدارک بیند. کانون فرهنگی – آمورشی راهبر برگزار می کند :
- دوره آموزشی " قدرت فکر و توانگری ( تکنولوژی فکر) - دوره آموزشی " خانواده خوشبخت "

- دوره آموزشی " تکنیکهای موفقیت و کامی "

- دوره آموزشی " ارتباطات مؤثر در زندگی و کار"

- دوره آموزشی " ازدواج و همسر ی "

- دوره آموزشی " مهارتهای زندگی "

- دوره آموزشی "مدیریت اثر. باغداران قزوینی با شرکت در کارگاه آموزشی با روش های نوین نگهداری باغات انگورآشنا شدند. کتاب جدید کیومرث نیازآذری رئیس آزاد ی ساری با عنوان نگرشی نوین به رفتار و روابط انسانی در سازمانهای آموزشی هزاره سوم منتشر شد .
در این کتاب که به چهار موضوع مهم رفتار سازمانی ، روابط بین اشخاص ، ارتباط در مدیریت و ارتباط در سازمانها اشاره شده است در قالب 14 فصل نگرش کلاسیک به رفتار و روابط انسانی در سازمانهای آموزشی ، روابط انسانی . نرخ قطعی سود مشارکت سال 93 بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین، معادل 22.3 درصد محقق شد سود مشارکت قطعی سال 91، طرح جامع بیمه عمر در سال 1393 معادل 22.3 درصد اعلام شد سود مشارکت قطعی سال 93، طرح جامع بیمه عمر معادل 22.3 درصد محقق شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیر عامل بیمه نوین با اعلام این مطلب گفت : سود مذکور در قالب سود مشارکت در منافع به اندوخته بیمه نامه های عمر این شرکت افزوده شد.
وی افزود: شرکت بیمه نوین در راستای صیانت از حقوق بیمه گذاران و مشتریان خود، مفت است در پنج سال گذشته به طور مستمر نسبت به اعلام سود تحقق یافته و اعمال آن در اندوخته بیمه نامه های عمر اندوخته دار خود در قالب سود مشارکت در منافع اقدام نموده است.
شرکت بیمه نوین با در نظر گرفتن رفاه و رضایت مشتریان خود در ارائه انواع خدمات بیمه ای به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز محصولات خود را با تخفیفات ویژه نوروزی ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت در راستای ارائه خدمات ویژه بیمه ای به هموطنان گرامی طرح تخفیف عیدانه را برای انواع محصولات بیمه ای خود اعم از بیمه های آتش. دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط بیمه نوین
در سیزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بیمه نوین موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، همزمان با سیزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور صنعت، معدن و تجارت و معاون برنامه ریزی و نظارت. ایسنا نوشت: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با استناد بر نتایج یک پژوهش ملی در مورد نحوه استفاده از فناوریهای نوین در سوادآموزی گفت: امکان استفاده از فناوری های جدید بدلیل زیرساختهای موجود و همچنین میزان آمادگی سوادآموزان برای پذیرش آنها ضعیف است؛ این در حالیست که محتوای آموزش قابل ارائه در فضای دیجیتالی کم است. کارگاه آموزشی " آشنایی با روش های نوین آموزشی و استفاده از فناوری در امر آموزش" در رازی کرمانشاه برگزار شد. کارگاه آموزشی خدمات نوین سلامت سالمندان ویژه پزشکان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه برگزار شد. لوح تقدیر برند برتر به بیمه نوین رسید
چهارشنبه 23 بهمن 1392
بیمه نوین موفق به دریافت تقدیرنامه برندینگ از نخستین جشنواره ملی برند برتر محبوب مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این جشنواره با هدف اهمیت اهتمام به برندینگ در کشور و توجه به حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت ها برگزار شد که در نهایت شرکت بیمه نوین موفق به د. واحد سلامت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه یک با همکاری مدیریت محله انقلاب جهت ارتقاء سطح سلامت و آگاهی اعضاء کانون پیشگیری از چاقی کلاس آموزشی پیشگیری از چاقی و اضافه وزن با رژیم غذایی و الگوی غذایی سالم را در روز شنبه مورخ 14/10/92 از ساعت 9 الی 10در خانه سلامت انقلاب برگزار نمودند.لازم به ذکر است در این کلاس آموزشی در خصوص عدم استفاده از. سود قطعی بیمه های عمر بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد  نرخ سود قطعی شده بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد سود مشارکت قطعی سال 92، طرح جامع بیمه عمر در سال 1392 معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 ، 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 ، 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین، ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. اولین جلسه عمومی باشگاه غارنوردی و دره نوردی کاوشگران روز یکشنبه 4 آبان 1393 در محل دفتر باشگاه از ساعت 19 الی 21 برگزار می گردد. دستورکار جلسه: 1- گزارش فعالیت های اجرا شده طی مهرماه 2- ارائه مبحث آموزشی درخصوص تغذیه در غارنوردی و دره نوردی توسط جناب اقای روشندل (توضیح : از این پس جلسات هفتگی و آموزشی هر دوهفته یکبار در روزهای یکشنبه از سا. فرهنگ و رسانه هاى نوین کد: 1030 نویسنده: محمد حسنى ویراستار: ذوالفقار ناص ور تهیه کننده: مرکز پژوهش هاى ى صدا و سیما ناشر: دفتر عقل لیتوگرافى: سروش مهر چاپ: نگارش نوبت چاپ: اول / 1385 شمارگان: 1400 بها: 14000 ریال حق چاپ براى ناشر محفوظ است پرینت بخش چگونه فرآیند آموزش را طراحی کنیم؟ طراحی آموزشی، پیش بینی و تنظیم رویدادهای آموزشی بر اساس اه ، محتوا و امکانات موجود با توجه به ویژگیها و ساخت شناختی دانش آموزان است. طراحی آموزشی، خواه مربوط به یک دروه کامل یا به یک جلسه ی آموزشی باشد، از اهمیت خاصی برخوردار است. توجه و دقت در تنظیم آن می تواند موجب کارایی و اثر بخشی تدریس شود.
مقاله کامل بررسی فناوریهای پزشکی از راه دور مقاله-کامل-بررسی-فناوریهای-پزشکی-از-راه-دوربررسی جامع تکنولوژیهای پزشکی از راه دور در قالب word همراه تصاویر فایل سیستم اساسی آموزش ب ایه ترکیبی از نظام های آموزشی انگلستان، فرانسه و قالب ریزی شده و شاید مدل آموزش بیشترین تأثیر را داشته است. نظام آموزشی زاپن به طور کلی از مقاطع آموزشی مختلف به شرح ذیل متشکل میگردد: . مراکز پیش دبستانی . مدارس ابت (شوگاکو) . مدارس مقدماتی متوسطه (چوگاکو) . مدارس تکمیلی متوسطه (کوکو ؛ کوتایگاکو) . مراکز ی