فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود : صالح حمیدزیچ مدتی پیش جانشین ماتیاس سامر در پست مدیر ورزشی تیم بایرن مونیخ شد. بیلد نگاهی داشته به فعالیت و طرز کار های او در مدت نه چندان طولانی که در پست مدیر ورزشی بایرن مونیخ فعالیت داشته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در اینجا توجه شما را به اخباری کوتاه از باشگاه بایرن مونیخ آلمان جلب می نماییم.
-فرانک ریبری با رفع مصدومیت خود به تمرینات تیمی بایرن باز گشت.
-رودی فولر اعتقاد دارد خطای تیاگو مستحق گرفتن کارت قرمز بودواین بازیکن باید از زمین مسابقه ا اج می شد.
-کلوپ در سخنانی کوتاه عنوان نمود می دانسته در مرحله بعدی جام حذفی به بایرن خواهد خورد و پیش بینی نمود تیمش میتواند مونیخیها را در الیانز ارنا ش ت دهد.
-رنه راموس مدیر برنامه های سرخیو راموس عنوان نمود برادرش در مادرید می ماند واخبار منشر شده در مورد پیوستن م ع رئال مادرید به بایرن مونیخ صحت ندارد.
-پس ازبازی بایرن مونیخ و لورکوزن روی اتوبوس باشگاه بایرن مونیخ شعارهای زشتی نوشته گردید گفته می شود این کارتوسط هواداران افراطی لورکوزن و به تحریک هواداران بورسیا دورتمند (دیوار زرد) صورت پذیرفته است.
-رودی فولر اعلام داشت به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد که کاسترو به باشگاه بایرن مونیخ ملحق شود.پپ به این بازیکن لورکوزن علاقه دارد.
-اسپانسرهای باشگاه بایرن مونیخ میخواهند به هر نحوی که شده یک ستاره بزرگ در تابستان به باشگاه باواریایی ملحق شود.
-مهدی بن عطیه در توییتر خود نوشت به احتمال فراوان به مدت 2 تا 4 هفته نمی تواند در تمرینات بایرن مونیخ شرکت کند و این م ع مراکشی در ماه اوریل در دسترس باشگاه مونیخی نخواهد بود.
-وضعیت مصدومیت باستین شوان اشتایگر هنوز مشخص نیست و پزشکان بایرن تلاش می نمایند این بازیکن را برای بازی با پورتو اماده سازند.
-پپ گواردیولا در سخنان کوتاه بار دیگر عنوان نمود دوران بسیار سختی را در این برهه زمانی در بایرن تجربه می نماید.پپ از روند مصدومیت بازیکنان کلی ناراضی می باشد.
-به گفته تی زد نامزد ماریو گوتزه سعی می نماید نامزدش را به ترک باشگاه بایرن مونیخ وپیوستن به یک باشگاه بزرگ در لندن راضی نماید.
-به گفته رسانه های اسپانیایی جرومه بواتنگ مورد توجه سران باشگاه بارسلونا قرار گرفته است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع جدید بایرن مونیخ می گوید که چیزهای جدیدی در این تیم خواهد آموخت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باشگاه بورسیامونشن گلادباخ از ما ابرل خواست تکلیفش را روشن کند و بگوید ماندنی است یا به بایرن مونیخ خواهد رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مارتین اشمیت موفق شد برای سومین بار در مونیخ امتیاز ب کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مراسم سالگرد پیش وت استقلال تهران در هفته جاری برگزار خواهد شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اولین مراسم سالگرد درگذشت مرحوم رضااحدی، روز پنجشنبه از ساعت 14الی16، بر سر مزار آن مرحوم، واقع در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران برگزار خواهد شد. مرحوم احدی، از اولین لژیونرهای فوتبال کشورمان پس از انقلاب به شمار می رود که در دهه60 به. مدیر ورزشی اسبق بایرن مونیخ از باواریایی ها خواست به فکر انتخاب جانشین برای وی باشند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ مدعی شد که فیلیپ لام می تواند در آینده مدیر ورزشی موفقی در بایرن باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، شالکه قصد واگذاری لئون گورتسکا به بایرن مونیخ را ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] استیکر های بایرن مونیخ برای تلگرام
استیکر های باحال بایرن مونیخ استیکر های بایرن مونیخ بهترین استیکر های بایرن مونیخ استیکر های جدید بایرن مونیخ ادامه مطلب سامر مدیر ورزشی پیشین بایرن مونیخ، به صحبت پیرامون وضعیت باشگاه تحت نظر هاین پرداخته است. او کار هاین را بی نظیر دانست. ماتیاس سامر در ابتدای مصاحبه با بیلد، به تمجید از آرین روبن پرداخت: اینطور که… خدیرا شاید به عضویت بایرن مونیخ درآید
بنابه نوشته یک نشریه ورزشی معتبر احتمال دارد سامی خدیرا به تیم بایرن مونیخ آلمان ملحق شود. رو مه مارکا که در کنار آس و اسپورت، جزو سه رو مه ورزشی درجه یک اسپانیا محسوب می شود، چهارشنبه (امروز) گزارش کرد سامی خدیرا 27 ساله در فهرست بازیکنان مورد توجه بایرنی ها قرار دارد.

مطابق این گزارش وی می تواند با ب مجوز از رئالی ها به بایرن ملحق شود. این در حالیست که قرارداد وی با سفید پوشان تا تابستان سال آینده خواهد بود.

در شرایط کنونی به نظر می رسد آرسنال انگلیس جدی ترین گزینه برای بازیکن زحمتکشی باشد که با آلمان 2 هفته قبل قهرمان جهان شد.

خدیرا سال 2010 پس از رقابت های جام جهانی آفریقای جنوبی از اشتوتگارت به رئال پیوست. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که سرژ گنابری در پایان فصل به باشگاه باز خواهد گشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رناتو سانچز می تواند تنها پس از یک سال حضور در بوندس لیگا از بایرن مونیخ جدا شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رسانه های شیلی معتقدند ال یس سانچز در آستانه انتقال به بایرن مونیخ قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولیور کان قصد برعهده گرفتن پست مدیریت ورزشی بایرن مونیخ را ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دروازه بان آلمانی پیشین آرسنال اعتقاد دارد ستاره شیلیایی این تیم ید خوبی برای بایرن مونیخ خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر ورزشی سابق بایرن مونیخ مصاحبه مفصلی با کیکر انجام داده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بایرن مونیخ می خواهد دروازه بان جدیدی به ترکیب خود اضافه کند. به نقل از بیلد، هاینس مولر دروازه بان فصل گذشته ماینتس امروز با بایرن مونیخ تمرین کرد و به نظر می رسد به زودی قراردادی با این باشگاه امضا خواهد کرد. په په رینا و تام اشتارک دروازه بانان ذخیره بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیستند و در چند بازی اخیر لئوپولد تسینگرله دروازه بان تیم دوم بایرن مونیخ روی نیمکت این تیم نشسته است. مولر 34 ساله تا پایان فصل گذشته با ماینتس قرارداد داشت و پس از آن بازیکن آزاد بوده است. مولر در مصاحبه با بیلد حضور در تمرینات بایرن را تایید کرده است و از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، میشائیل رشکه مدیر فنی باشگاه بایرن مونیخ می گوید جذب بازیکنان با قیمت های گزاف در فلسفه این باشگاه جایی ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شفقنا ورزشی : کارلو آنچ ، سرمربی بایرن مونیخ پس از ش ت 3-2 تیمش مقابل دورتموند و حذف از جام حذفی آلمان معتقد است که مقصر این ش ت تنها خود آنها بوده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی ، بایرن… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد به زودی تکلیف سرمربی بعدی بایرن مونیخ مشخص خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع سابق تیم ملی آلمان در آستانه پیوستن به تیمی جدید قرار دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از ید جدید این تیم تمجید ویژه ای کرد. کارل هاینتس رومنیگه با اعلام رسمی به خدمت گرفتن خامس رودریگس از رئال مادرید با قرارداد قرضی دو ساله به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، از دور رفت مرحله یک هشتم نهای لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ با آرسنال دیدار خواهد کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم سابق بایرن مونیخ ممکن است در ژانویه به این تیم بازگردد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مسئولان بایرن مونیخ از هم اکنون در فکر جانشین یوپ هاین در پایان فصل هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع سابق بایرن مونیخ می گوید که این تیم در آلمان تسلطی مطلق دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ به آرامی تبدیل به اف سی جرمنی می شود! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کینگزلی کومان در آستانه امضا قراردادی بلند مدت با بایرن مونیخ قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان بایرن مونیخ دلایل خود برای رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بایرن را بیان کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یورگن برانت، پدر و مدیر برنامه های یولین برانت هافبک جوان بایر لورکوزن توافقات با بایرن مونیخ را به کلی رد می کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی بایرن مونیخ به ستایش یوونتوس پرداخت و از وضعیت خود در بایرن گفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، منابع آلمانی از توافق بایرن مونیخ با لئون گورتسکا خبر می دهند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دفاع راست برزیلی باواریایی ها انگیزه بالایی برای فصل جدید دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

باواریایی ها بازیکن 23 ساله تیم اینتراخت فرانکفورت را به خط میانی پرستاره خود اضافه د. سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان از عقد قرارداد میان باواریایی ها با سباستین رود، هافبک تیم اینتراخت فرانکفورت خبر داد.

به گزارش از تسنیم، رود 23 ساله که در پایان فصل مدت قراردادش با اینتراخت فرانکفورت به پایان می رسد، قراردادی 4 ساله با قهرمان زودهنگام فصل جاری بوندس لیگا بسته است که او را تا پایان فصل 18-2017 در آلیانتس آره نا نگه می دارد. به موجب این قرارداد، شاگرد جدید پپ گواردیولا از روز نخست ماه جولای به غول های مونیخ ملحق خواهد شد.

رود که در تابستان سال 2010 با قراردادی به ارزش 300 هزار یورو از تیم اوفنباخ به اینتراخت فرانکفورت پیوست، تا کنون 28 بازی در بوندس لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ اروپا برای تیم تحت هدایت آرمین فه انجام داده است.

او در خصوص انتقالش به تیمی که هافبک های بزرگی همچون آرین روبن، فرانک ریبری، باستین وشواین اشتایگر، خاوی مارتینس، تیاگو آلکانتارا و توماس مولر دارد، گفت: خوشحالم که این قرارداد منعقد شد. بایرن برای من یک گام بلند به سوی آینده است. امیدوارم به همراه بایرن مونیخ جام های زیادی ب کنم.

هنوز درباره رقم قراردادی که رود را از فرانکفورت به مونیخ منتقل می کند، خبری منتشر نشده است. رود دومین ید بایرن مونیخ برای فصل آینده پس از جذب روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بورسیا دورتموند محسوب می شود. روزهای سختی برای بایرن مونیخ فرا رسیده. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، افعی ها می خواهند ستاره بایرن مونیخ را از چنگ بانوی پیر در بیاورند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره جوان فوتبال آلمان و باشگاه شالکه ۰۴، فوتبالش را در باشگاه بایرن مونیخ دنبال خواهد کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، نیکلاس زوله ید جدید بایرن مونیخ در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا رکوردی جالب به ثبت رساند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کورنتن تولیسو بازیکن جدید بایرن مونیخ می گوید برای بالا رفتن شانس حضورش در جام جهانی می خواهد بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد. ستاره کلمبیایی بایرن مونیخ ج از این تیم را رد کرد و عنوان کرد که در نیم فصل دوم بازیکن متفاوتی خواهد بود. شفقنا ورزشی: هافبک فصل قبل لیون با قرارداد با ارزش 41 میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست تا گرانترین ید تاریخ این باشگاه آلمانی لقب گیرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، بایرن مونیخ در ادامه فعالیت… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع راست برزیلی بایرن مونیخ در این تیم خواهد ماند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اسطوره لیو ول یورگن کلوپ را یکی از گزینه های اصلی بایرن می داند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم آرسنال در خانه و در شهر لندن میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیوستن لئون گورتسکا به بایرن مونیخ رنگ و بوی واقعی به خود گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یورگن کلوپ تلاش می کند مدیر بخش فیزیوتراپی بایرن مونیخ را به لیو ول بیاورد.