فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود : به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سران بایرن مونیخ اکنون باید به دنبال پیدا یک مدیر ورزشی جدید باشند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به عقیده سامر، بایرن مونیخ در مدت زمانی که بدون مدیر ورزشی سپری می کرد، بدون ثبات بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] صالح حمیدزیچ مدتی پیش جانشین ماتیاس سامر در پست مدیر ورزشی تیم بایرن مونیخ شد. بیلد نگاهی داشته به فعالیت و طرز کار های او در مدت نه چندان طولانی که در پست مدیر ورزشی بایرن مونیخ فعالیت داشته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در اینجا توجه شما را به اخباری کوتاه از باشگاه بایرن مونیخ آلمان جلب می نماییم.
-فرانک ریبری با رفع مصدومیت خود به تمرینات تیمی بایرن باز گشت.
-رودی فولر اعتقاد دارد خطای تیاگو مستحق گرفتن کارت قرمز بودواین بازیکن باید از زمین مسابقه ا اج می شد.
-کلوپ در سخنانی کوتاه عنوان نمود می دانسته در مرحله بعدی جام حذفی به بایرن خواهد خورد و پیش بینی نمود تیمش میتواند مونیخیها را در الیانز ارنا ش ت دهد.
-رنه راموس مدیر برنامه های سرخیو راموس عنوان نمود برادرش در مادرید می ماند واخبار منشر شده در مورد پیوستن م ع رئال مادرید به بایرن مونیخ صحت ندارد.
-پس ازبازی بایرن مونیخ و لورکوزن روی اتوبوس باشگاه بایرن مونیخ شعارهای زشتی نوشته گردید گفته می شود این کارتوسط هواداران افراطی لورکوزن و به تحریک هواداران بورسیا دورتمند (دیوار زرد) صورت پذیرفته است.
-رودی فولر اعلام داشت به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد که کاسترو به باشگاه بایرن مونیخ ملحق شود.پپ به این بازیکن لورکوزن علاقه دارد.
-اسپانسرهای باشگاه بایرن مونیخ میخواهند به هر نحوی که شده یک ستاره بزرگ در تابستان به باشگاه باواریایی ملحق شود.
-مهدی بن عطیه در توییتر خود نوشت به احتمال فراوان به مدت 2 تا 4 هفته نمی تواند در تمرینات بایرن مونیخ شرکت کند و این م ع مراکشی در ماه اوریل در دسترس باشگاه مونیخی نخواهد بود.
-وضعیت مصدومیت باستین شوان اشتایگر هنوز مشخص نیست و پزشکان بایرن تلاش می نمایند این بازیکن را برای بازی با پورتو اماده سازند.
-پپ گواردیولا در سخنان کوتاه بار دیگر عنوان نمود دوران بسیار سختی را در این برهه زمانی در بایرن تجربه می نماید.پپ از روند مصدومیت بازیکنان کلی ناراضی می باشد.
-به گفته تی زد نامزد ماریو گوتزه سعی می نماید نامزدش را به ترک باشگاه بایرن مونیخ وپیوستن به یک باشگاه بزرگ در لندن راضی نماید.
-به گفته رسانه های اسپانیایی جرومه بواتنگ مورد توجه سران باشگاه بارسلونا قرار گرفته است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اسطوره فوتبال آلمان، تیم ملی کشورش را در کنار چند تیم دیگر، نامزدهای اصلی قهرمانی در جام جهانی روسیه می داند البته تاکید دارد که دفاع از عنوان قهرمانی در تاریخ جام های جهانی، هرگز کار راحتی نبوده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باشگاه بورسیامونشن گلادباخ از ما ابرل خواست تکلیفش را روشن کند و بگوید ماندنی است یا به بایرن مونیخ خواهد رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مراسم سالگرد پیش وت استقلال تهران در هفته جاری برگزار خواهد شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اولین مراسم سالگرد درگذشت مرحوم رضااحدی، روز پنجشنبه از ساعت 14الی16، بر سر مزار آن مرحوم، واقع در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران برگزار خواهد شد. مرحوم احدی، از اولین لژیونرهای فوتبال کشورمان پس از انقلاب به شمار می رود که در دهه60 به. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرلورکوزن که به عنوان سرمربی آلمان را نایب قهرمان جهان کرد، با وجود باخت از اتلتیکو، به بازی برگشت امیدوار است. برندان راجرز سرمربی لیو ول از مدت ها پیش به دنبال جذب ژردان شاقیری مهاجم بایرن مونیخ بود و حتی در مذاکرات اولیه با مدیر برنامه های این بازیکن هم موفق بود اما در نهایت رو مه توتو اسپورت چاپ ایتالیا امروز نوشت که این مهاجم با رمی ها به توافق رسیده و طی چند روز اینده خبر رسمی این انتقال منتشر خواهد شد.

در صورت نهایی شدن این انتقال شاقیری پس از اوکان، اشلی کول و خوان ایتوربه چهارمین بازیکن جدید جالوروسی خواهد بود که در تابستان جاری به این تیم ایتالیایی می پیوندد. خدیرا شاید به عضویت بایرن مونیخ درآید
بنابه نوشته یک نشریه ورزشی معتبر احتمال دارد سامی خدیرا به تیم بایرن مونیخ آلمان ملحق شود. رو مه مارکا که در کنار آس و اسپورت، جزو سه رو مه ورزشی درجه یک اسپانیا محسوب می شود، چهارشنبه (امروز) گزارش کرد سامی خدیرا 27 ساله در فهرست بازیکنان مورد توجه بایرنی ها قرار دارد.

مطابق این گزارش وی می تواند با ب مجوز از رئالی ها به بایرن ملحق شود. این در حالیست که قرارداد وی با سفید پوشان تا تابستان سال آینده خواهد بود.

در شرایط کنونی به نظر می رسد آرسنال انگلیس جدی ترین گزینه برای بازیکن زحمتکشی باشد که با آلمان 2 هفته قبل قهرمان جهان شد.

خدیرا سال 2010 پس از رقابت های جام جهانی آفریقای جنوبی از اشتوتگارت به رئال پیوست. مدیر ورزشی اسبق بایرن مونیخ از باواریایی ها خواست به فکر انتخاب جانشین برای وی باشند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ مدعی شد که فیلیپ لام می تواند در آینده مدیر ورزشی موفقی در بایرن باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ماتیاس سامر از مشکلات احتمالی بایرن مونیخ و لواندوفسکی در آینده می گوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] استیکر های بایرن مونیخ برای تلگرام
استیکر های باحال بایرن مونیخ استیکر های بایرن مونیخ بهترین استیکر های بایرن مونیخ استیکر های جدید بایرن مونیخ ادامه مطلب به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که سرژ گنابری در پایان فصل به باشگاه باز خواهد گشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مهاجم کنونی تیم ملی فوتبال آلمان به فوروارد اسبق تیم کشورش حمله کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فردی بوبیچ نسبت به سرمربی خود ایمان دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به گزارش نشریه بیلد، بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند نسبت به جذب رالف هازن هوتل سرمربی موفق لایپزیک علاقه مند هستند اما رالف رانگنیک مدیر ورزشی این باشگاه اجازه وج سرمربی خود را نمی دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] • ماریو گوتزه (بایرن‎مونیخ) 6گل • ال اندر مه یر (فرانکفورت) • شینجی اوکازاکی (ماینتس) • م کروزه (مونشن گلادباخ) 5گل • کریم بلار (بایرلورکوزن) • سان هیونگ مین (بایرلورکوزن) • رابرت لواندووسکی (بایرن‎مونیخ) • تاریک الیونوسی (هافن هایم) • فرانکو دی سانتو (وردربرمن) 4گل • آرین روبن (بایرن‎مونیخ) • توماس مولر (بایرن‎مونیخ) • الیاس کاچ. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ نتوانسته هاین را برای ماندن در تیم راضی کند. حالا سران این باشگاه به دنبال مربی جدید هستند. از توماس توخل به عنوان گزینه اول نام برده می شد که این سرمربی هم به باواریایی ها به دلایلی جواب رد داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دروازه بان آلمانی پیشین آرسنال اعتقاد دارد ستاره شیلیایی این تیم ید خوبی برای بایرن مونیخ خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولی هوینس بایرن مونیخ را قهرمان این فصل بوندس لیگا می داند و می گوید بعید است که بایرن مونیخ با توجه به شرایط کنونی ج در ۹ هفته باقی مانده جایگاه خود در ج را از دست بدهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مالکوم برای پیوستن به بایرن مونیخ چراغ سبز را نشان داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
• شینجی اوکازاکی (ماینتس) 5گل • ماریو گوتزه (بایرن‎مونیخ) • رابرت لواندووسکی (بایرن‎مونیخ) • ال اندر مه یر (فرانکفورت) • تاریک الیونوسی (هافن هایم) • فرانکو دی سانتو (وردربرمن) 4گل • کریم بلار (بایرلورکوزن) • آرین روبن (بایرن‎مونیخ) • الیاس کاچونگا (پادربورن) • موریتز استاپلکمپ (پادربورن) • پییر امریک اوبامیانگ (دورتموند) • ار. بایرن مونیخ می خواهد دروازه بان جدیدی به ترکیب خود اضافه کند. به نقل از بیلد، هاینس مولر دروازه بان فصل گذشته ماینتس امروز با بایرن مونیخ تمرین کرد و به نظر می رسد به زودی قراردادی با این باشگاه امضا خواهد کرد. په په رینا و تام اشتارک دروازه بانان ذخیره بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیستند و در چند بازی اخیر لئوپولد تسینگرله دروازه بان تیم دوم بایرن مونیخ روی نیمکت این تیم نشسته است. مولر 34 ساله تا پایان فصل گذشته با ماینتس قرارداد داشت و پس از آن بازیکن آزاد بوده است. مولر در مصاحبه با بیلد حضور در تمرینات بایرن را تایید کرده است و از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد قرارداد کریستین فروشتل، دروازه بان جوان و آینده دار بایرن مونیخ به زودی تمدید خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد به زودی تکلیف سرمربی بعدی بایرن مونیخ مشخص خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، میشائیل رشکه مدیر فنی باشگاه بایرن مونیخ می گوید جذب بازیکنان با قیمت های گزاف در فلسفه این باشگاه جایی ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع سابق تیم ملی آلمان در آستانه پیوستن به تیمی جدید قرار دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر اجرایی بایرن مونیخ به تکذیب مذاکرات برای جذب مدیر ورزشی گلادباخ پرداخت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از ید جدید این تیم تمجید ویژه ای کرد. کارل هاینتس رومنیگه با اعلام رسمی به خدمت گرفتن خامس رودریگس از رئال مادرید با قرارداد قرضی دو ساله به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، خوان برنات، م ع جوان بایرن مونیخ در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، از هفته پایانی بوندسلیگا بایرن مونیخ به مصاف فرایبورگ خواهد رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

باواریایی ها بازیکن 23 ساله تیم اینتراخت فرانکفورت را به خط میانی پرستاره خود اضافه د. سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان از عقد قرارداد میان باواریایی ها با سباستین رود، هافبک تیم اینتراخت فرانکفورت خبر داد.

به گزارش از تسنیم، رود 23 ساله که در پایان فصل مدت قراردادش با اینتراخت فرانکفورت به پایان می رسد، قراردادی 4 ساله با قهرمان زودهنگام فصل جاری بوندس لیگا بسته است که او را تا پایان فصل 18-2017 در آلیانتس آره نا نگه می دارد. به موجب این قرارداد، شاگرد جدید پپ گواردیولا از روز نخست ماه جولای به غول های مونیخ ملحق خواهد شد.

رود که در تابستان سال 2010 با قراردادی به ارزش 300 هزار یورو از تیم اوفنباخ به اینتراخت فرانکفورت پیوست، تا کنون 28 بازی در بوندس لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ اروپا برای تیم تحت هدایت آرمین فه انجام داده است.

او در خصوص انتقالش به تیمی که هافبک های بزرگی همچون آرین روبن، فرانک ریبری، باستین وشواین اشتایگر، خاوی مارتینس، تیاگو آلکانتارا و توماس مولر دارد، گفت: خوشحالم که این قرارداد منعقد شد. بایرن برای من یک گام بلند به سوی آینده است. امیدوارم به همراه بایرن مونیخ جام های زیادی ب کنم.

هنوز درباره رقم قراردادی که رود را از فرانکفورت به مونیخ منتقل می کند، خبری منتشر نشده است. رود دومین ید بایرن مونیخ برای فصل آینده پس از جذب روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بورسیا دورتموند محسوب می شود. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دیدار های آماده سازی پیش فصل بایرن مونیخ از امروز آغاز خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مصدومیت های پیاپی صبر مدیران بایرن مونیخ را به سر آورده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پاو وینت باک مینیستر فولر و لویی کان پاو وینت باک مینیستر فولر و لویی کان پاو وینت باک مینیستر فولر و لویی کان شامل 27 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید. . مقدمه:طرح های خلاقانه باک مینیستر فولر،معمار و مبتکر یی در سده گذشته میلادی مورد توجه معماران و جوام ...
دریافت فایل به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد بازیکن جوان باواریایی ها می خواهد تیمش را تغییر دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ به آرامی تبدیل به اف سی جرمنی می شود! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رناتو سانچز، هافبک 20 ساله پرتغالی پس از سپری یک فصل کابوس وار در سوانزی، به بایرن مونیخ بازگشته است و نیکو کواچ، سرمربی جدید این تیم مایل است تا سطح وی را ارزی کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کریستین هیدل، مدیر ورزشی شالکه، واکنش تندی نسبت به صحبت های حسن سالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن درباره علاقه تیمش به گورتسکا نشان داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان بایرن مونیخ دلایل خود برای رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بایرن را بیان کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سنگربان سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ تصمیم ندارد سمت مدیریت ورزشی این تیم را بر عهده بگیرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دفاع راست برزیلی باواریایی ها انگیزه بالایی برای فصل جدید دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ از کار زیر نظر یوپ هاین رضایت زیادی دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هافبک جوان بایرن مونیخ می خواهد در فصل جدید خود را اثبات کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، منابع آلمانی از توافق بایرن مونیخ با لئون گورتسکا خبر می دهند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، خوان برنات م ع چپ 24 ساله و اسپانیایی بایرن مونیخ در شه ترک این باشگاه افتاده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]