فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد فولر مارتین اشمیت مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ خواهد بود : به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اکیپ اسطوره آلمانی را به عنوان یکی از گزینه ها برای پست خالی مدیر ورزشی بایرن مونیخ مطرح کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر برنامه های رافینیا ج موکلش از بایرن مونیخ در ژانویه را تایید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] توافق بایرن مونیخ با نابغه نروژی
رومینیگه چند روز قبل، خبر از احتمال توافق با "مارتین اودگارد"، نابغه 16 ساله نروژی داده بود و به نظر می رسد که این توافق نهایی شده باشد. به گزارش "ورزش سه"، اودگارد که از او به عنوان استعداد قرن یاد می شود، فردا 16 ساله خواهد شد و طبق قوانین فیفا قادر خواهد بود تا با هر باشگاه اروپایی قرارداد حرفه ای منعقد کند."اسپورت 1" امروز فاش ساخت که بین بایرن و اودگارد، توافق نهایی حاصل شده و این بازیکن به زودی به قهرمان بوندسلیگا می پیوندد. رئال مادرید و بارسلونا نیز به دنبال امضای قرارداد با این نابغه نروژی بودند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اسطوره فوتبال آلمان، تیم ملی کشورش را در کنار چند تیم دیگر، نامزدهای اصلی قهرمانی در جام جهانی روسیه می داند البته تاکید دارد که دفاع از عنوان قهرمانی در تاریخ جام های جهانی، هرگز کار راحتی نبوده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رسانه معتبر آلمانی اعلام کرد که لام فصل آینده بازی نخواهد کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مارتین اشمیت موفق شد برای سومین بار در مونیخ امتیاز ب کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرلورکوزن که به عنوان سرمربی آلمان را نایب قهرمان جهان کرد، با وجود باخت از اتلتیکو، به بازی برگشت امیدوار است. مدیر ورزشی اسبق بایرن مونیخ از باواریایی ها خواست به فکر انتخاب جانشین برای وی باشند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ مدعی شد که فیلیپ لام می تواند در آینده مدیر ورزشی موفقی در بایرن باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برندان راجرز سرمربی لیو ول از مدت ها پیش به دنبال جذب ژردان شاقیری مهاجم بایرن مونیخ بود و حتی در مذاکرات اولیه با مدیر برنامه های این بازیکن هم موفق بود اما در نهایت رو مه توتو اسپورت چاپ ایتالیا امروز نوشت که این مهاجم با رمی ها به توافق رسیده و طی چند روز اینده خبر رسمی این انتقال منتشر خواهد شد.

در صورت نهایی شدن این انتقال شاقیری پس از اوکان، اشلی کول و خوان ایتوربه چهارمین بازیکن جدید جالوروسی خواهد بود که در تابستان جاری به این تیم ایتالیایی می پیوندد. خدیرا شاید به عضویت بایرن مونیخ درآید
بنابه نوشته یک نشریه ورزشی معتبر احتمال دارد سامی خدیرا به تیم بایرن مونیخ آلمان ملحق شود. رو مه مارکا که در کنار آس و اسپورت، جزو سه رو مه ورزشی درجه یک اسپانیا محسوب می شود، چهارشنبه (امروز) گزارش کرد سامی خدیرا 27 ساله در فهرست بازیکنان مورد توجه بایرنی ها قرار دارد.

مطابق این گزارش وی می تواند با ب مجوز از رئالی ها به بایرن ملحق شود. این در حالیست که قرارداد وی با سفید پوشان تا تابستان سال آینده خواهد بود.

در شرایط کنونی به نظر می رسد آرسنال انگلیس جدی ترین گزینه برای بازیکن زحمتکشی باشد که با آلمان 2 هفته قبل قهرمان جهان شد.

خدیرا سال 2010 پس از رقابت های جام جهانی آفریقای جنوبی از اشتوتگارت به رئال پیوست. استیکر های بایرن مونیخ برای تلگرام
استیکر های باحال بایرن مونیخ استیکر های بایرن مونیخ بهترین استیکر های بایرن مونیخ استیکر های جدید بایرن مونیخ ادامه مطلب به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، این روزها انتخاب مدیر ورزشی بعدی بایرن مونیخ به موضوع داغ رسانه های آلمانی تبدیل شده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نیکلاس سوله، م ع بایرن مونیخ به تمجید از لئون گورتزکا پرداخت و مدعی شد که این بازیکن در بایرن مونیخ به موفقیت خواهد رسید. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فردی بوبیچ نسبت به سرمربی خود ایمان دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اشتفان افنبرگ از علاقه اش برای بازگشت به بایرن مونیخ صحبت کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به گزارش نشریه بیلد، بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند نسبت به جذب رالف هازن هوتل سرمربی موفق لایپزیک علاقه مند هستند اما رالف رانگنیک مدیر ورزشی این باشگاه اجازه وج سرمربی خود را نمی دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] • ماریو گوتزه (بایرن‎مونیخ) 6گل • ال اندر مه یر (فرانکفورت) • شینجی اوکازاکی (ماینتس) • م کروزه (مونشن گلادباخ) 5گل • کریم بلار (بایرلورکوزن) • سان هیونگ مین (بایرلورکوزن) • رابرت لواندووسکی (بایرن‎مونیخ) • تاریک الیونوسی (هافن هایم) • فرانکو دی سانتو (وردربرمن) 4گل • آرین روبن (بایرن‎مونیخ) • توماس مولر (بایرن‎مونیخ) • الیاس کاچ. دروازه بان بزرگ اسبق فوتبال آلمان و جهان حضورش در بایرن مونیخ به عنوان مدیر ورزشی را شایعه کذب خواند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولیور کان قصد برعهده گرفتن پست مدیریت ورزشی بایرن مونیخ را ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دروازه بان آلمانی پیشین آرسنال اعتقاد دارد ستاره شیلیایی این تیم ید خوبی برای بایرن مونیخ خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر ورزشی سابق بایرن مونیخ مصاحبه مفصلی با کیکر انجام داده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بایرن مونیخ می خواهد دروازه بان جدیدی به ترکیب خود اضافه کند. به نقل از بیلد، هاینس مولر دروازه بان فصل گذشته ماینتس امروز با بایرن مونیخ تمرین کرد و به نظر می رسد به زودی قراردادی با این باشگاه امضا خواهد کرد. په په رینا و تام اشتارک دروازه بانان ذخیره بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیستند و در چند بازی اخیر لئوپولد تسینگرله دروازه بان تیم دوم بایرن مونیخ روی نیمکت این تیم نشسته است. مولر 34 ساله تا پایان فصل گذشته با ماینتس قرارداد داشت و پس از آن بازیکن آزاد بوده است. مولر در مصاحبه با بیلد حضور در تمرینات بایرن را تایید کرده است و از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، خوان برنات م ع چپ اسپانیایی بایرن مونیخ قصد دارد در تابستان این تیم را ترک کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، میشائیل رشکه مدیر فنی باشگاه بایرن مونیخ می گوید جذب بازیکنان با قیمت های گزاف در فلسفه این باشگاه جایی ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شفقنا ورزشی : کارلو آنچ ، سرمربی بایرن مونیخ پس از ش ت 3-2 تیمش مقابل دورتموند و حذف از جام حذفی آلمان معتقد است که مقصر این ش ت تنها خود آنها بوده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی ، بایرن… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر ورزشی سابق بایرن مونیخ از انتخاب هاین به عنوان سرمربی جدید باواریایی ها کاملا رضایت دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع سابق تیم ملی آلمان در آستانه پیوستن به تیمی جدید قرار دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر اجرایی بایرن مونیخ به تکذیب مذاکرات برای جذب مدیر ورزشی گلادباخ پرداخت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم سابق بایرن مونیخ ممکن است در ژانویه به این تیم بازگردد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، از هفته پایانی بوندسلیگا بایرن مونیخ به مصاف فرایبورگ خواهد رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیاگو آلکانتارا به زودی قرارداد جدیدی با باشگاه بایرن مونیخ امضا خواهد کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، گورتسکا راهی بایرن مونیخ خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ به آرامی تبدیل به اف سی جرمنی می شود! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کینگزلی کومان در آستانه امضا قراردادی بلند مدت با بایرن مونیخ قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

باواریایی ها بازیکن 23 ساله تیم اینتراخت فرانکفورت را به خط میانی پرستاره خود اضافه د. سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان از عقد قرارداد میان باواریایی ها با سباستین رود، هافبک تیم اینتراخت فرانکفورت خبر داد.

به گزارش از تسنیم، رود 23 ساله که در پایان فصل مدت قراردادش با اینتراخت فرانکفورت به پایان می رسد، قراردادی 4 ساله با قهرمان زودهنگام فصل جاری بوندس لیگا بسته است که او را تا پایان فصل 18-2017 در آلیانتس آره نا نگه می دارد. به موجب این قرارداد، شاگرد جدید پپ گواردیولا از روز نخست ماه جولای به غول های مونیخ ملحق خواهد شد.

رود که در تابستان سال 2010 با قراردادی به ارزش 300 هزار یورو از تیم اوفنباخ به اینتراخت فرانکفورت پیوست، تا کنون 28 بازی در بوندس لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ اروپا برای تیم تحت هدایت آرمین فه انجام داده است.

او در خصوص انتقالش به تیمی که هافبک های بزرگی همچون آرین روبن، فرانک ریبری، باستین وشواین اشتایگر، خاوی مارتینس، تیاگو آلکانتارا و توماس مولر دارد، گفت: خوشحالم که این قرارداد منعقد شد. بایرن برای من یک گام بلند به سوی آینده است. امیدوارم به همراه بایرن مونیخ جام های زیادی ب کنم.

هنوز درباره رقم قراردادی که رود را از فرانکفورت به مونیخ منتقل می کند، خبری منتشر نشده است. رود دومین ید بایرن مونیخ برای فصل آینده پس از جذب روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بورسیا دورتموند محسوب می شود. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کریستین هیدل، مدیر ورزشی شالکه، واکنش تندی نسبت به صحبت های حسن سالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن درباره علاقه تیمش به گورتسکا نشان داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان بایرن مونیخ دلایل خود برای رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بایرن را بیان کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سنگربان سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ تصمیم ندارد سمت مدیریت ورزشی این تیم را بر عهده بگیرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دفاع راست برزیلی باواریایی ها انگیزه بالایی برای فصل جدید دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی بایرن مونیخ به ستایش یوونتوس پرداخت و از وضعیت خود در بایرن گفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هافبک جوان بایرن مونیخ می خواهد در فصل جدید خود را اثبات کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، خوان برنات م ع چپ 24 ساله و اسپانیایی بایرن مونیخ در شه ترک این باشگاه افتاده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بایرن مونیخ موفق شد در دی اف بی پوکال 0-6 برابر پادربورن به پیروزی برسد. به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از "ورزش سه"، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان، بایرن مونیخ موفق شد با ارائه نمایشی… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بازیکن سابق بایرن مونیخ از انتخاب کواچ راضی به نظر می رسد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روزهای سختی برای بایرن مونیخ فرا رسیده. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تام اشتارک در روز شنبه برای آ ین بار در ترکیب بایرن مونیخ به میدان می رود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پس از اینکه در انتهای فصل گذشته قرارداد ویکتور والدس، سنگربان ملی ‎پوش بارسلونا با کاتالان ها به پایان رسید و تأکید کرد قصد دارد تا چالشی جدید را تجربه کن ویکتور والدسد عنوان شد وی برای پیوستن به موناکو با مسئولان این باشگاه به توافق رسیده است ولی با مصدومیتی که در انتهای فصل گذشته برای والدس به وجود آمد او شانس حضور در این تیم فرانسوی را از دست داد، چرا که در تست پزشکی باشگاه موناکو نتوانست حدنصاب لازم را ب کند.

رو مه «اسپورت» چاپ کاتالونیا با انتشار گزارشی مدعی شد بایرن مونیخ به والدس پیشنهاد همکاری داده است. ظاهراً پپ گواردیولا تمایل دارد تا شاگرد پیشین خود را به عنوان ذخیره مانوئل نویر در بایرن داشته باشد. بازی زیر نظر گواردیولا می تواند والدس را برای حضور در جمع باواریایی ها ترغیب کند ولی باید دید این خبر تا چه حد صحت دارد و اصلاً مسئولان بایرن مونیخ علاقه ای به جذب دروازه بانی که اخیراً اصلاً بازی نکرده است دارند یا خیر.

والدس در سنین نوجوانی از تیم تنه ریف به بارسلونا پیوست و 12 فصل در تیم اول کاتالان ها بازی کرد. او در این مدت شش قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، دو قهرمانی در جام اروپا و دو قهرمانی در جام باشگاه های جهان ب کرد. سرمربی بایرن مونیخ که از حضور در این تیم آلمانی بسیار خوشحال است تاکید کرد می خواهد ۱۰ سال در این تیم مربیگری کند.