فینال حساس جام جهانی کشتی آزاد ایران 4 3 کمی تا قهرمانی در جهان

به نقل از خبرگزاریها در مورد فینال حساس جام جهانی کشتی آزاد ایران 4 3 کمی تا قهرمانی در جهان : تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی مقابل مغولستان به فینال جام جهانی کشتی آزاد صعود کرد و در آستانه رسیدن به هشتمین قهرمانی و ششمین قهرمانی متوالی در این رقابت ها قرار گرفت. حسن یزدانی کشتی گیر کشورمان امشب در فینال رقابت های جهانی کشتی آزاد فرانسه روی تشک رفت و بدون دادن حتی یک امتیاز به حریفانش، قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان شد. خبرگزاری ایسنا: تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی مقابل مغولستان به فینال جام جهانی کشتی آزاد صعود کرد و در آستانه رسیدن به هشتمین قهرمانی و ششمین قهرمانی متوالی در این رقابت ها قرار گرفت. ... حسن یزدانی به فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان رسید. سرمربی تیم ملی کشتی آزاد معتقد است دیدار فینال جام جهانی، بهترین و حساس ترین مصاف این دوره از مسابقات بود که به قهرمانی تیم ایران انجامید. کرمانشاه – ایرنا – تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در دیدار فینال چهل و پنجمین دوره جام جهانی کشتی آزاد با پیروزی برابر تیم قدرتمند برای هشتمین مرتبه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در دور پایانی و مرحله فینال رقابت های جام جهانی کشتی آزاد 2017 کرمانشاه، تیم ایران قهرمانی را از آن خود کرد. تیم ملی کشتی آزاد ایران در فینال جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه را ۵ بر ۳ ش ت داد تا برای ششمین بار متوالی عنوان قهرمانی این رقابتها را بدست آورد. جام جهانی کشتی آزاد که با پیروزی ملی پوشان ایران مقابل در فینال رقابت ها و ششمین قهرمانی متوالی ایران پایان یافت، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشته است. همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی مقابل در فینال این مسابقات برای ششمین بار به مقام قهرمانی جهان دست یافت. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با پیروزی مقابل در فینال جام جهانی برای ششمین دوره متوالی به عنوان قهرمانی رسید. باپیروزی مقتدرانه برروسهاایران قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد.ایران 6 _ روسها 2
نتایج دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۴ که با قهرمانی دلاورمردان کشورمان به پایان رسید، به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۳ - ویکتور لبدوف ۴ (برنده)
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور ۱۲ (برنده) - مراد نوکادایف ۶
۶۵ کیلوگرم: سیداحمد محمدی ۱۰ (برن. باپیروزی مقتدرانه برروسهاایران قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد.ایران 6 _ روسها 2
نتایج دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۴ که با قهرمانی دلاورمردان کشورمان به پایان رسید، به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۳ - ویکتور لبدوف ۴ (برنده)
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور ۱۲ (برنده) - مراد نوکادایف ۶
۶۵ کیلوگرم: سیداحمد محمدی ۱۰ (برن. حسن یزدانی با اقتدار مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۷ جهان را ب کرد تا نخستین مرد طلایی کاروان کشتی ایران در این مسابقات لقب گیرد. تهران - ایرنا - بدنبال قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در چهل و پنجمین دوره از رقابت های جام جهانی کشتی با پیروزی در مقابل در دیدار فینال این رقابت ها، مدیران ورزش کشور با صدور پیام های جداگانه… حسن یزدانی با اقتدار مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۷ جهان را ب کرد تا نخستین مرد طلایی کاروان کشتی ایران در این مسابقات لقب گیرد. به گزارش "ورزش سه" از روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از پایان مرحله مقدماتی رقابت های چهار وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان مجتبی گلیج و امین طاهری در اوزان 84 و 120 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و محمد نامجومطلق نیز در دیدار رده بندی وزن 55 کیلوگرم حضور دارد.

با توجه به نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم رقابت . تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با پیروزی مقابل در فینال جام جهانی برای ششمین دوره متوالی به عنوان قهرمانی رسید. فینال وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد جهان بین کایل اسنایدر از و عبدالرشیدسعداله اف از روسیه برگزار شد. کشتی گیران آزاد کار ایران که در جام جهانی 2017 کرمانشاه به مقام قهرمانی رسیدند، کاپ قهرمانی خود در این مسابقات را به نمایندگی از مردم قهرمان خوزستان به مادر شهید «سعید سیاح طاهری» تقدیم د. وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی در فینال مدال طلا را از آن خود کرد. تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری ۵ بر ۳ مقابل برای هشتمین بار قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد. قهرمان کشتی آزاد در المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: بسیار مشتاقم که در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد و در حضور تماشاگران ایرانی به میدان بروم.
جام جهانی کشتی آزاد که با پیروزی ملی پوشان ایران مقابل در فینال رقابت ها و ششمین… کرمانشاه- ایرنا- تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در دومین دیدار خود از گروه دوم جام جهانی در کرمانشاه با ش ت قاطعانه 8 بر صفر برابر هند، در یک قدمی راهی به فینال قرار گرفت. رییس جمهوری در پیامی با تبریک قهرمانی دلاور مردان تیم ملی کشتی آزاد و اهتزاز پرچم پر افتخار کشورمان در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه ، تاکید کرد که این پیروزی، نشانۀ دیگری بر توانمندی و شایستگی… مسابقات چهار وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان، آغاز شد. رقابتهای کاراته قهرمانی جهان/ گنج زاده نخستین فینالیست تیم ایران

کاراته کا سنگین وزن ایران به دیدار پایانی رقابتهای کاراته قهرمانی جهان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه نخستین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی جهان که با حضور 1024 کاراته کا از 118 کشور جهان پیگیری می شود، سجاد گنج زاده کاراته کا سنگین وزن کشورمان در نیمه نهایی موفق شد با نتیجه 2 بر یک کاراته کایی از بوسنی را ش ت دهد و به دیدار فینال راه یابد.

گنج زاده در فینال روز شنبه باید به مصاف حریفی از مراکش می رود.

وی پیش از رسیدن به فینال نمایندگان و را 6 بر صفر ، تونس را 7 بر صفر، کرواسی را 9 بر یک و ماکائو را 5 بر صفر ش ت داده بود.
مازندران قهرمان مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان ایران شد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، رقابت های چهار وزن دوم و پایانی کشتی آزاد قهرمانی کشور در بابل به پایان رسید که در وزن 61 کیلوگرم آرش دنگسرکی از مازندران، در 70 کیلو سعید داداش پور از مازندران، در 86 کیلوگرم اسماعیل نجاتیان از اسان رضوی و در 125 کیلوگرم عبدالله قمی از مازندران به عناوین قهرمانی دست یافتند. همچنین تیم مازندران الف با 72 امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد، مازندران ب با 58 امتیاز دوم شد و تیمهای تهران(39 امتیاز) و توابع تهران (38 امتیاز) سوم و چهارم شدند.

حادثه بزرگ مسابقات دو ش ت احسان لشگری بود. لشگری دارنده مدال های برنز المپیک و جهان است که در نیمه نهایی 5 بر 2 به اسماعیل نجاتیان باخت و سپس در مسابقه رده بندی 6 بر 4 مغلوب محمدجواد ابراهیمی، کشتی گیر جوان مازندرانی شد و در رده پنجم قرار گرفت.

در فینال 61 کیلوگرم، بهنام احسان پور به دلیل مصدومیت به کشتی با آرش دنگسرکی ادامه نداد و دوم شد. در فینال 70 کیلوگرم سعید داداشپور از سد مسعود کمروند از استان مرکزی گذشت و اسماعیل نجاتیان با غلبه بر یوسف پناهنده از توابع تهران به عنوان قهرمانی 86 کیلوگرم رسید. در فینال 125 کیلوگرم هم عبدالله قمی از سد جعفر شمس ناتری گذشت و به مدال طلا رسید.

روز گذشته نیز در چهار وزن اول یونس سرمستی (57 کیلوگرم) از آذربایجان شرقی، محمدمهدی یگانه جعفری (65 کیلوگرم) از مازندران، مرتضی رضایی قلعه (74 کیلوگرم) از مازندران و اباذر ی (97 کیلوگرم) از مازندران به مدال طلا دست یافته بودند تیم ایزی پایپ کاشان به عنوان ایران با ب پیروزی برابر تایتان مرکوری ، عنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان را از آن خود کرد. الدار کورتانیدزه قهرمان نامدار کشتی آزاد گرجستان در رقابت های کشتی آزاد پیش وتان قهرمانی جهان به مدال طلا دست یافت. دیدار نهایی جام جهانی کشتی آزاد میان تیم های ملی ایران و با پیروزی حسن رحیمی آغاز شد. کشتی گیر وزن ۱۰۰ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان ایران مدال برنز را بر گردن آویخت. محسن مدهنی و مصطفی کایدخورده به دیدار فینال مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، در یونان راه یافتند. حسن یزدانی کشتی گیر مازندرانی که به یل جویبار هم شهرت دارد، امروز در رقابت های کشتی آزادقهرمانی جهان در وزن ۸۶ کیلوگرم به فینال رسید. حال و هوای او و اعضای کادر فنی تیم ایران را بعد از راهی به فینال در ویدئوی زیر ببینید. مهر نوشت : میزبانی کرمانشاه در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با امضای تفاهم نامه میان استانداری کرمانشاه و فدراسیون کشتی قطعی شد.  اولین مدال ازمسابقات کشتی‎قهرمانی‎جهانرحیمی برنز گرفت ب اولین مدال ازمسابقات کشتی‎قهرمانی‎جهان
حسن رحیمی با پیروزی 7 بر 4 برابر حریف ژاپنی اولین مدال تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی را ب کرد. به گزارش "ورزش سه"، حسن رحیمی با پیروزی برابر یوکی تاکاهاشی از ژاپن با نتیجه 7 ـ 4 مدال برنز این رقابت ها را به دست آورد.

نبرد رحیمی و تاکاهاشی در وقت اول با حساب یک بر صفر به سود حریف ژاپنی به پایان رسید. در وقت دوم حسن رحیمی با خاک حریف خود 2 بر یک پیش افتاد اما در ادامه با ضربه ای که به ابروی حریف ژاپنی وارد کرد، از داوران اخطار دوم را دریافت کرد و حریف ژاپنی نیز یک امتیاز گرفت. در ادامه حسن رحیمی موفق شد 2 بار حریف خود را خاک کرده و 5 امتیاز به دست بیاورد و 7 بر 4 از حریف خود پیش بیفتد و کشتی را با همین نتیجه اداره کرد.

وی پیش از رسیدن به دیدار رده بندی در دور اول ایوان مترولی از اسپانیا را 6 بر صفر ش ت داد و در دور دوم نیز 10 بر 2 نیکولا عیوضیان از اوکراین را از پیش رو برداشت.

وی در دور سوم و در حساس ترین کشتی مقابل ویکتور لبدوف از روسیه قرار گرفت و در پایان وی را مقتدرانه 7 بر یک ضربه فنی کرد.

رحیمی در نیمه نهایی مقابل یانگ از کره شمالی به روی تشک رفت و در عین ناباوری با نتیجه 5 بر 5 ش ت را پذیرا شد و به رده بندی رسید. ایران در فینال جام جهانی کشتی آزاد با نتیجه 5-3 را ش ت داد و قهرمان شد. حسن یزدانی با ب یک پیروزی دیگر به دیدار فینال وزن ۸۶ کیلوگرم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۷ جهان صعود کرد و به یکقدمی مدال طلا رسید. تیم ملی کشتی آزاد ایران در مرحله فینال رقابت های جهانی با نتیجه 5 بر 3 از سد تیم گذشت و برای ششمین سال متوالی قهرمان این مسابقات شد. ایران با پیروزی 5 بر 3 مقابل برای ششمین بار متوالی قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد. سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم، از صبح دیروز در شهر مشهد در حال برگزاری است که در فینال رقابت های کشتی فرنگی تیم ایران الف از سد گرجستان گذشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. هشتمین قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در چهل و پنجمین دوره جام جهانی در حالی رقم خورد که تماشاگران کرمانشاهی طی دو روز برگزاری این رقابت ها حمایت جانانه ای را از ملی پوشان کشتی ایران داشتند. جماران نوشت: معظم انقلاب ی در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، پیامی تشکرآمیز به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ابلاغ د. تیم ایران با برتری مقابل تیم روسیه در دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد برای سومین بار پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیدارهای کشتی گیران ایران در لینک های زیر قابل دریافت است. پیروزی قدرتمندانه پلنگ جویبار مقابل قهرمان روس بازگشت رویایی اسماعیل پور مقابل حریف روس حریف روس در حسرت امتیاز م. معاون اول رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد را تبریک گفت. کمیل به نقره رضایت دادپایان روز اول مسابقات کشتی قهرمانی جهان کمیل به نقره رضایت داد
کمیل قاسمی کشتی گیر وزن 125 کیلوی ایران با ش ت 4 بر 3 مقابل طاها آکگول از ترکیه به مدال نقره مسابقات جهانی کشتی رضایت داد. به گزارش ورزش سه، کمیل قاسمی در یک نمایش نه چندان قابل انتظار روی کم کاری 2 بار امتیاز از دست داد و یک بار هم در کنار تشک خاک شد تا 4 بر صفر از حریف عقب بیافتد. او پس از این عقب ماندگی تازه شروع به حمله کرد که ماحصل آن 3 امتیاز بود. کمیل که در لحظات پایانی می توانست حریف ترک را خاک کند در نهایت مغلوب زمان شد و به مدال نقره بسنده کرد.
رقابت های کشتی آزاد قهرمانان جهان در روز اول با ب 2 برنز و یک نقره به پایان رسید و ما امیدواریم فردا خوشرنگ ترین مدال ها را هم به دست بیاوریم.
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت جام جهانی 2017 را تبریک عرض میکنیم
پهلوانان کشتی کشورمان در چهل و پنجمین آوردگاه جام جهانی با رقابت هایی دلاورانه توانستند برای ششمین بار تیم های قدرتمند کشتی جهان را کنار زده و پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورند.
قهرمانی مقتدرانه دلیر مردان تیم ملی کشتی آزاد ایران را در مسابقات جهانی 2017 به مسئولان زحمتکش، کادرفنی و اعضای تیم ملی کشتی ایران تبریک می گوییم و برای ب موفقیت دلاورمردان کشورمان در رویداد های پیش رو آرزوی موفقیت داریم. اولین دیدار تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی مقابل ترکیه خواهد بود، دیداری که برنده آن صدرنشین گروه را مشخص می کند. رده بندی تیمی و انفرادی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهانی مشخص شد.