قادریم دشمنان را 2 هزار کیلومتر آن سوی مرزها هدف بگیریم

به نقل از خبرگزاریها در مورد قادریم دشمنان را 2 هزار کیلومتر آن سوی مرزها هدف بگیریم : قادریم تا دشمنان را 2هزار کیلومتر آن سوی مرزها هدف بگیریم/تعداد کمی مستشاران در عراق و داریم سرتیپ دوم رمضان شریف سخنگوی پاسداران انقلاب ی در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی «نبأ» که در سالن همایش های پیام نور برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز به لطف ملت و ی معظم انقلاب و قدرت دفاعی کشور می توانیم از خود و حامیان مان دفاع کنیم اظهار داشت: در جنگ اراده ها انقلاب ی بر گفتمان شرق و غرب پیروز شده است و لذا دشمن تلاش می کند داشته های ما را کوچک و داشته های خود را بزرگ جلوه دهد. وی با اشاره به اینکه تعداد بسیار محدودی از مستشاران ایرانی در عراق و حضور دارند اظهارداشت: اما قدرت مستشاران ایرانی مقاومت و پیروزی را به ارمغان آورده است. رمضان شریف با اشاره به قدرت بالایی دفاعی ایران تاکید کرد: ما امروز در صنعت موشکی به پیشرفت های بالایی رسیدیم و قادر هستیم دشمنان خود را تا 2 هزار آن سوی مرزها نشانه گیریم.  شریف با اشاره به تاکید دشمن در گزینه نظامی و قدرت دفاعی ایران در مقابل مستکبرین عنوان داشت: دلیل اینکه دشمن می ترسد گزینه نظامی را عملیاتی کند قدرت مقابله به مثل جمهوری اسالامی ایران است. وی تاکید کرد: جارو جنجال های اخیر نزد ملت ما پشیزی ارزش ندارد و 22بهمن نشان داد که ملت ایران پای انقلاب و آرمان های انقلاب ی و گفتمان و ی ایستاده اند.  رمضان شریف در پایان خاطر نشان کرد: مفت یم که بگوییم مجربترین و کار آزموده ترین نیروهای دفاعی در اختیار ملت ایران است. فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی گفت: فرزندان ملت ایران در نیروی دریایی، 3 هزار کیلومتر دورتر از مرزها در حال دفاع از منافع ملی هستند. جانشین ستاد اربعین ناجا از وج ۹۵۰ هزار زائر اربعین حسینی از مرزها و همچنین صدور ۴۶۵ هزار گذرنامه و ۳۵ هزار دفترچه اقامت خبر داد. معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی گفت: دشمنان قبل از آنکه به مرزهای ما برسند نابود خواهند شد و دشمنان جرات و جسارت اینکه خود را به مرزها برسانند ندارند. تسنیم نوشت: حاتمی تاکید نمود که دشمنان، توان دفاعی با محوریت قدرت موشکی را هدف قرار داده اند که در واقع زمینه سازی برای تغییر مرزها است. سخنگوی پاسداران انقلاب ی در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم گفت: قادریم دشمنان مان را در دوردست ها هدف قرار دهیم. بازدید دریادار سیاری از مرکز تخصص های دریایی رشت
معاون هماهنگ کننده از حضور پرقدرت در مرزها برای مقابله با تهدیدات دشمنان خبر داد.
بندرعباس - فرمانده مرکزی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) گفت: وج از نشانه خباثت و شیطنت این کشور است و با حفظ امنیت در مرزها، مرزهای ایران را قتلگاه دشمنان خواهیم کرد. جانشین ستاد اربعین ناجا از وج ۹۵۰ هزار زائر اربعین حسینی از مرزها و همچنین صدور ۴۶۵ هزار گذرنامه و ۳۵ هزار دفترچه اقامت خبر داد.  انقلابدر عید پرشکوه مبعث خاتم حضرت محمد مصطفی(ص)، معظم انقلاب ی در دیدار مسئولان نظام، قشرهای مختلف مردم و سفیران کشورهای ی، بعثت را برنامه ای نورانی، جاودانه و تحول آفرین برای همه جوامع بشری خواندند و با اشاره به ضرورت ایستادگی برگرفته از تعالیم در مقابل دشمنان و زورگویان جهانی، افزودند: ملت با حضور در انتخابات پیشِ رو، دشمنان و ایران را مأیوس خواهد کرد ضمن اینکه لازم است نامزدهای محترم به مردم قول دهند برای پیشرفت کشور و باز گره ها، نگاهشان به خارج از مرزها نخواهد بود. تمام نقشه ها وتوطئه های دشمنان نظام در خارج از مرزها بر این استوار است که بین اقوام و مذاهب گوناگون تفرقه بیندازند. پاسخ به تهدیدات و حماقت های دشمنان چند بُعدی و ترکیبی بوده و تنها به درون مرزها محدود نخواهد ماند و چنانچه لازم باشد مانند اقدام اخیر که شلیک به آشیانه تروریستی در خارج از مرزها بود، هر زمان و هر مکان که لازم باشد، زیر ضربات قاطع و کوبنده نیروهای م ع امنیت و اقتدار نظام مقدس ایران قرار خواهد گرفت. کد خبر: ۳۰۲۰۸۰ تاریخ: ۲۹ داد ادامه مطلب معاون نخست ترکیه اعلام کرد کشورش به شلیک در مرزها پاسخ خواهد داد. رمضان شریف با اشاره به امنیت بالای مرزها گفت: اشراف اطلاعاتی خوبی بر مرزها داریم و قرارگاه حمزه و قدس در تامین امنیت مرزهای غربی و شرقی موفق بوده اند. سخنگوی ناجا، از حال خوب مرزها تا دستگیری اعضای باند جعل و کلاهبرداری و شناسایی انتشار دهندگان تهمت های ناروا به برخی از مسئولین رده بالا خبر داد. شور و عشق حسینی در آنسوی مرزها را در این گزارش مشاهده کنید. بازدید دریادار سیاری از مرکز تخصص های دریایی رشتمعاون هماهنگ کننده از حضور پرقدرت در مرزها برای مقابله با تهدیدات دشمنان خبر داد. کشور با تاکید بر اینکه هیچ وج غیرقانونی از مرزها نداشتیم، گفت: امسال بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ایرانی در همایش بزرگ شیعه در کربلا حضور داشتند. امیدوارم الان دیگه فهمیده باشند امنیت مرزها با حفظ نمیشه امنیت با جان فرزندان مون حفظ میشه... معاون ، امنیتی و اجتماعی استاندار اسان جنوبی گفت: بخش اقتصادی در مرزها باید سهل الوصول باشد و مسئله امنیت عمومی به لحاظ شرایط حساس امروزی باید در مرزها مورد توجه ویژه قرار گیرد.? رییس سازمان حج و زیارت خبر داد:بازگشت ۸۰۰ هزار زائر اربعین به ایران/ترافیک روان است رییس سازمان حج وزیارت کشورمان از بازگشت ۸۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از کربلای معلی به ایران ی خبر داد و وضعیت مرزها را بسیار خوب ارزی کرد و افزود: از این تعداد ۱۰۰ هزارر هوایی و ۷۰۰ هزار زمینی وارد کشور شده اند.سعید اوحدی، رییس سازمان حج وزیارت کشور در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از بازگشت ۸۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از کربلای معلی به ایران ی خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰۰ هزار زائر به صورت هوایی و ۷۰۰ هزار زائر به صورت زمینی وارد کشور شده اند.

وی که به صورت آنلاین مرزهای کشور را رصد می کرد، اظهار داشت: در تماسی که صبح امروز با مدیران حج وزیارت خوزستان و ایلام داشتم، اعلام د که وضعیت مرزها روان است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد و همچنین اتوبوس به اندازه کافی در مرزها مستقر شده اند.

رییس سازمان حج وزیارت کشور از فراهم امکانات تغذیه ای و تدارکات در تمامی مرزها خبر داد و گفت: خوشبختانه امکانات تغذیه و تدارکات کافی در مرزها وجود دارد و در حال حاضرظرفیت پذیرایی برای ۷۰۰ هزار نفر در مهران ایجاد شده است، این در حالی است که طبق پیش بینی های طی امروز و فردا ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار زائر از مرز مهران وارد کشور خواهند شد و ما دو برابر این ظرفیت امکانات فراهم کرده ایم.

وی ادامه داد: همچنین امکانات درمانی و پزشکی مورد نیاز برای زائران اربعین حسینی در مسیرهای بازگشت فراهم شده است و جمعیت هلال احمر کشورمان نیز به صورت شبانه روزی در مرزها به صورت رایگان به ارائه خدمات می پردازند.

اوحدی ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس راهور، تصریح کرد: خوشبختانه پلیس راهور در این مدت مدیریت خوبی را انجام داد و سبب شد تا وضعیت مرزها روان شود و هم اینک هیچ ترافیک سنگینی را شاهد نباشیم.

وی ادامه داد: طی امروز و فرداد وضعیت ترافیک کاهش خواهد یافت و از عصر روز وضعیت های راهای منتهی به مرزهای کشور به ح عادی خود باز خواهد گشت. سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی تاکید کرد: تا به امروز دو میلیون و ۲۳۰ هزار روادید برای زائران اربعین حسینی صادر شده است. فرمانده کل گفت: آمادگی های خوبی در بخش های مختلف برای مقابله با ناامنی ها و توطئه های دشمنان ایجاد شده است. جنگ رژیم صهیونیستی هشدار داد: فلسطینیان ن غزه در صورت نزدیک شدن به مرزها با اراضی ی با جان خود بازی کرده اند. جمعی از اقشار مختلف مردم، مسئولان لشکری و کشوری و سفیران کشورهای ی صبح امروز ( ) با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی دیدار د.  و صهیونیست ها با مخالفند چون در ایران بارزتر است/ ک داها به مردم قول دهند برای باز گره ها نگاهشان به بیرون از مرزها نباشددر عید پرشکوه مبعث خاتم حضرت محمد مصطفی(ص)، معظم انقلاب ی در دیدار مسئولان نظام، قشرهای مختلف مردم و سفیران کشورهای ی، بعثت را برنامه ای نورانی، جاودانه و تحول آفرین برای همه جوامع بشری خواندند و با اشاره به ضرورت ایستادگی برگرفته از تعالیم در مقابل دشمنان و زورگویان جهانی، افزودند: ملت با حضور در انتخابات پیشِ رو، دشمنان و ایران را مأیوس خواهد کرد ضمن اینکه لازم است نامزدهای محترم به مردم قول دهند برای پیشرفت کشور و باز گره ها، نگاهشان به خارج از مرزها نخواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه گفت: حدود ۴۰ هزار کیلومتر طرح جدید در قالب موافقت نامه در حال اجرا است که از این رقم حدود ۱۵ هزار و ۵۰۰ کیلومتر به بهره برداری رسیده است و ۱۳ هزار و ۹۶۹ کیلومتر در دست ساخت… تهران- ایرنا- معظم انقلاب در دیدار با مسئولان، سفیران کشورهای ی و اقشار مردم فرمودند: ملت با حضور در انتخابات پیشِ رو، دشمنان و ایران را مأیوس خواهد کرد ضمن اینکه لازم است نامزدهای محترم… فرماندار خوانسار گفت: حرکت انقلاب به سمت انقلاب جهانی است و اگر هرازگاهی از سوی دشمنان سنگی انداخته می شود به دلیل این است که در دنیا حرف اول را می زند و معادلات دشمنان را به هم زده تا جایی که خواب خوش دشمنان را گرفته است. باراک اوباما اظهار کرد، بستن مرزها مانع ایجاد فرصت های شغلی در آینده خواهد شد، زیرا چیزی که صنعت و تولید را تغییر می دهد اتوماسیون و هوش است. «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل در اتیوپی در اظهاراتی تلویحا به مواضع رئیس جمهور در «بستن مرزها» انتقاد کرده است. ریگان گفت: یک نهاد مقتدرو مقدسی است که در بیرون از مرزها تروریسم را به خاک مذلت نشانده است ودر داخل مرزجلوی نفوذ بیگانه را گرفته است. درحالیکه نیروهای زمینی و هوایی عمدتا -بجز شرایط جنگی و یا مواقع خاص- در محدوده مرزها عمل می کنند، اما ناوگان های دریایی برای انجام یت خود به فراتر از مرزها می روند و این شاید مهمترین وجه تمایز این… معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره امنیت مرزهای کشور گفت: کنترل بالایی در مرزها صورت می گیرد و اشراف کافی بر امنیت مرزها و درگیری با تروریست ها داریم. نخست عراق در دیدار با فرماندهان نیروهای مردمی این کشور و افطار با آنان گفت: دری که در مرزها از آن برای نفوذ به عراق استفاده می کرد، دیگر بسته شد. آزادسازى ٩٨٣ روستا
آزادسازى ١٦ ناحیه
آزادسازى ٨ منطقه
آزادسازى ٧ فرودگاه
آزادسازى ٧ پایگاه و اماکن نظامى
آزادسازى ٢٥ هزار کیلومتر مربع
پا ازى ١٥٠٠ کم از مرزها گارانتی خودرو ۲ سال یا ۴۰ هزار کیلومتر شد
نمایندگان مجلس، خودروسازان داخلی و خارجی را به ارائه‌ی گارانتی حداقل ۲ سال یا ۴۰ هزار کیلومتر موظف د. در پی حمله گروه های تروریستی به مرزبانان ایرانی و شهادت 10 تن از مرزبانان کشورمان، سخنان مقتدرانه سرلشکر «باقری» باعث شد سیاستمداران پا تان اقدام عملی خود را برای کنترل مرزها آغاز کنند. با سلام بر ملت غیور انقلاب ی ایران . من از ملت غیور انقلاب ی ایران به عنوان یک هم وطن ویک ایرانی می خواهم مواظب دشمنان داخلی این نظام وملت باشند تا نگذارند در کشور ایجاد هرج ومرج کنند. دشمنان خارجی در صد هستند کشور را به آشوب بکشند ،لذا از هم وطن نانم می خواهم هوشیاری کامل داشته باشند وبا هرگونه خطای توسط دشمنان به مسئولان نظام جموری . در این خصوص دستور معاون اول رییس جمهور، رییس گمرک کشور و معاون صنعت برای بازگشایی مجدد مرزها گرفته اما متاسفانه اقدامی عملی در این راستا تاکنون صورت نگرفته است. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور روز چهارشنبه فرامین اجرایی تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ها برای ورود مهاجران غیرقانونی را امضا کرد. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر ضرورت حمایت از مرزنشینان به عنوان اصلی ترین پایه های امنیت مرزها و هماهنگی و هم افزایی بیشتر دستگاه ها در موضوع امنیت مرزها تاکید کرد. رکنا: فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در سال ۹۷ نسبت به امسال اعتبارات بیشتری برای تجهیز مرزها اختصاص دادیم و در برنامه ششم توسعه این اقدامات و افزایش اعتبارات را در دستور کار داریم. جانشین ستاد اربعین ناجا از عبور ۴۳۰ هزار زائر اربعین حسینی از ابتدای ماه صفر تاکنون خبر داد. حسین اشتری پس از حضور در مرز مهران، از شرایط موجود برای عبور زائران از مرزها سخن گفت. سنندج- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای ی با بیان اینکه شغل کاذب کولبری در مرزها به دلیل عدم اشتغا ایی و نبود درآمد پایدار ایجاد شده است، گفت: با ایجاد زیرساخت های لازم و توسعه… معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره امنیت مرزهای کشور گفت: کنترل بالایی در مرزها صورت می گیرد و اشراف کافی بر امنیت مرزها و درگیری با تروریست ها داریم. سفر اشتری به مشهد فرمانده ناجا گفت: بنیه دفاعی و عملیاتی مرزها تقویت شده و برنامه ریزی های لازم برای اختصاص تجهیزات الکترونیکی، اپتیکی، سلاح های به روز اعم از سبک و سنگین و نیز ادوات لازم برای مرزها پیش بینی خواهد شد. فرمانده ناجا در دیدار با ، ولی فقیه دراستان گفت:نیروهای مستقر در مرزها در آمادگی کامل هستند. %d9%88%d9%82%d8%aa%db%8c+%d9%87%d9%86%d8%b1+%d9%85%d8%b1%d8%b2%d9%87%d8%a7+%d8%b1%d8%a7+%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d8%b4%da%a9%d9%86%d8%afیک طرف آثار منحصر به فرد هنرمند تبعه افغانستان را به معرض نمایش گذاشته اند و طرف دیگر آثار هنرمندانی که شهرت صنایع دستی ایران را تا ، سوئیس و کشورهای دیگر برده اند. ادامه: وقتی هنر مرزها را می شکند سریع کتاب دریافت معمولی عنوان: کتاب گذر از مرزها
حجم: 4.91 مگابایت
توضیحات: کتاب اندروید گذر از مرزها شامل خاطرات واقعی رضا شرفی از سالها زندگی در شوروی سابق می باشد.
* امکانات نرم افزار: جستجو، نشانه گذاری، تنظیم اندازه فونت و فاصله خطوط، انتخاب رنگ پس زمینه و رنگ خطوط ، ح شب و روز و...