قاصدک

به نقل از خبرگزاریها در مورد قاصدک : قاصدک ! هان ، چه خبر آوردی ؟ از کجا وز که خبر آوردی ؟ خوش خبر باشی ، اما ، اما گرد بام و در من بی ثمر می گردی انتظار خبری نیست مرا نه ز یاری نه ز دیار و دیاری باری برو آنجا که بود چشمی و گوشی با برو آنجا که تو را منتظرند قاصدک در دل من همه کورند و کرند دست بردار ازین در وطن خویش غریب قاصد تجربه های همه تلخ با دلم می گوید که دروغی تو ، دروغ که. من میخوام قصه بگم،قصه باغ وقاصدک قصه از یه سرگذشت،قصه از چرخ فلک قاصدک داشت از رو جاش بلند می شد داشت میرفت از توی باغ،داشت پا می شد سایه ی قاصدک افتاد رو زمین گل میخک گفت تو هم رفتی ،همین! رفتی، اما دیگه یادت با منه عشق مهربون و شادت با منه قاصدک گریه میکرد، دست خودم نیست به خدا خودمم دلم تو باغه، بهم نگو تو بی وفا فاصله گرفته بود، قا. قاصدک!هان چه خبر آوردی؟

ازکجا وز که خبرآوردی؟

خوش خبرباشی اما اما گرد بام و بر من

بی ثمرمی گردی

انتظارخبری نیست مرا نه ز یاری نه ز دیار و دیاری باری

بروآنجا که تو را منتظرند

قاصدک! در دل من همه کورند وکرند

دست بردار ازین دروطن خویش غریب

قاصد تجربه های همه تلخ

با دلم می گوید:

قاصدک مغذی و افزایش دهنده اشتها است؛ گیاه قاصدک همچنین یبوست را درمان می کند؛ یبوست یکی از علل اصلی کاهش اشتها و مشکلات گوارشی است. ریشه گل قاصدک سرشار از فیبر است، بنابراین با دفع سموم بدن موجب رفع لاغری می شود. قاصدک خبر آورد که پاییز آمدنش نزدیک است قدر زندگی را بدان مرگ لحظه هم نزدیک است قاصدک گفت گر خواهی بهار عمرت پاییز نشود قدر بدان عشق را که همیشه به قلبت نزدیک است قاصدک گفت و من در خیال خود با او سفر دیدم که عشق تو را دارم بهار به بهار نزدیک است بر لبهایم لبخندی از عشق تو جاری گشت خندیدم قلبم را نشان دادم گفتم بهار عشق به من نزدیک است ق. رکنا: متأسفانه قاصدک یا گل قاصد معمولاً برای اکثر مردم به عنوان علف هرز مزاحمی به حساب می آید که در حیاط خانه ها یا فضاهای سبز می روید و باید از بین برود. با من ی چشم انتظار قاصدک ها نیست از عشق بویی در جهان ادمک ها نیست از نای من جز غم نوایی بر نمی خیزد اواز شادی در مرام نی لبک ها نیست دیگر درخت شعر هایم گل نخواهد داد سرشاخه های خشک جای شاپرک ها نیست سر را به دیوار جنون کوبیده ام یک عمر بر چهره ام هرچند ردی از ترک ها نیست من در جهان ادمک ها سخت تنهایم با من ی چشم انتظار قاصدک ها نیست (نیما . افزودن این گیاه به غذاهای دریایی و ماکارونی بسیار عالی خواهد بود. گل قاصدک می تواند به عنوان یک گیاه با بسیاری از غذاها سرو شود. سینمایی «قلب سفید قاصدک ها » از چهارشنبه بر روی سینماها می رود. قاصدک! هان، چه خبر آوردی؟
از کجا وز که خبر آوردی؟
خوش خبر باشی، اما، ‌اما
گرد بام و در من
بی ثمر می گردی انتظار خبری نیست مرا
نه ز یاری نه ز دیار و دیاری
باری
برو آنجا که بود چشمی و گوشی با
برو آنجا که تو را منتظرند قاصدک
در دل من همه کورند و کرند
دست بردار از این در وطن خویش غریب
قاصد تجربه های همه تلخ
قاصدک در غذا و به عنوان چای استفاده می کرده اند اما بسیاری از مردم هنوز مزایای این گیاه را دست کم می گیرند. این بار یاس و پیشرو باهم شروع به خوندن آهنگی به اسم قاصدک صلح که هنوز کامل نشده و احتمالا تا چند هفته ی دیگه واسه ی آماده بشه . شما میتونید بعد از چند هفته دوباره به این وب بیاین و این آهنگ زیبا رو کنید . اما الان در حال حاضر آهنگ در دسترس نیست . نام آهنگ : قاصدک صلح / تاریخ انتشار: بزودی / کیفیت :۱۲۸ مگابایت و ۳۲۰ مگابایت لطفا تا چند هفته دیگر منتظر بمانید.................................................................................
هتل قاصدک کیش هتل قاصدک کیش یک هتل 1 ستاره می باشد که دد واقع یک مهمان پذیر است مه دارای محیطی تمیز و قیمت مناسب می باشد. این هتل به اسکله و مرکز ید نزدیک است. با اینکه هتل قاصدک کوچک می باشد ولی دارای اتاق های دلبازی می باشد و کارکنان هتل بسیار خوش رو هستند. هتل درای یک رستوران است که در آن غذاهای ایرانی سرو می شو که گردشگران تور کیش در صورت تمایل می توانند غذای خود را در آن میل فرمایند . تور کیش تابستان 96 تور کیش تیر 96 تور کیش مرداد 96 تور کیش شهریور 96
هتل قاصدک کیش هتل قاصدک از هتل های تک ستاره جزیره زیبای کیش می باشد.هتل قاصدک،هتلی مقرون به صرفه و از لحاظ دسترسی به ساحل 20 دقیقه فاصله دارد.نرخ مناسب و امکانات رفاهی مناسب هتل قاصدک،مورد توجه بسیاری از گردشگران تور کیش قرار دارد.فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی کیش تنها 88 دقیقه فاصله دارد.اینترنت رایگان،تهویه هوای مناسب،کافی شاپ،رستوران، خانه،تلوزیون،صندوف امانات،سیستک اطفای حریق و ... از جمله امکانات هتل قاصدک می باشد. قاصدک کیش" src="http://xn----4mcbiy5irac.xn--pgboj2fl38c.net/images/ e/ elghasedak/ elghasedak-1.jpg" alt="هتل قاصدک کیش" /> قاصدک کیش" src="http://xn----4mcbiy5irac.xn--pgboj2fl38c.net/images/ e/ elghasedak/ elghasedak-2.jpg" alt="هتل قاصدک کیش" /> تور کیش هتل ترنج تابستان 96 تور کیش هتل ترنج تیر 96 تور کیش هتل ترنج مرداد 96 تور کیش هتل ترنج شهریور 96             قاصدک ها همه خوابند، پبامها گفتند تو که تنهایی ما همگی پیش تو می مانیم. از آن پس پیامی از من به ی دیگر نرسید... قاصدک!! هان! چه خبر آوردی؟ وز کجا وز که خبر آوردی؟ انتظار خبری نیست مرا نه ز یاری نه ز دیار و دیاری. باری برو آنجا که تورا منتظرند برو آنجا که بود چشمی و گوشی با قاصدک! در دل من همه کورند و کرند دست بردار ازین در وطن خویش غریب قاصد تجربه های همه تلخ با دلم می گوید که دروغی تو دروغ که فریبی تو فریب ... م. امید قاصدک ! هان ، چه خبر آوردی ؟
از کجا وز که خبر آوردی ؟
خوش خبر باشی ، اما ، اما
گرد بام و در من
بی ثمر می گردی
انتظار خبری نیست مرا
نه ز یاری نه ز دیار و دیاری باری
برو آنجا که بود چشمی و گوشی با
برو آنجا که تو را منتظرند
قاصدک
در دل من همه کورند و کرند
دست بردار ازین در وطن خویش غریب
قاصد تجربه های همه تلخ
با دلم می گوید
که دروغی تو ، دروغ
که فریبی تو. ، فریب
قاصدک هان ، ولی ... آ ... ای وای
راستی ایا رفتی با باد ؟
با توام ، ای! کجا رفتی ؟ ای
راستی ایا جایی خبری هست هنوز ؟
مانده خا تر گرمی ، جایی ؟
در اجاقی طمع شعله نمی بندم دک شرری هست هنوز ؟
قاصدک
ابرهای همه عالم شب و روز
در دلم می گریند مهدی اخوان ثالث http://www.iransong.com/g ?id=10074 دو پوستر و تیزر سینمایی «قلب سفید قاصدک ها » در آستانه اکران این رونمایی شد. دهم بهمن: آگاهی می تواند هویت ترا تغییر دهد. روزی یکی از آشنایان که اعتقادات مذهبی داشت می گفت آیا بقاء از دانه ای مانند دانه گل قاصدک می آید؟ آیا باد عاشق وزیدن است؟ و یا این که چیز شگفت آور دیگری در کار است؟ روزی در پارکی بر روی نیمکت نشسته بودم که گل قاصدکی در چمن توجهم را جلب کرد. به یاد حرف های آن دوست افتادم. آن قاصدک را بر روی صفح. قاصدک آمده بود و چه سرگردان بود گفتم او را:چه خبر آوردی؟هیچ نگفت!گفتم آیا خبر از کوی نگارم داری؟هیچ نگفت!گفتمش:خبر عهد و وفا...؟آه چه شد؟چه شد ای قاصدک بی خبرم؟!لب گشود و گفت این بار:آمدم تا خبری را ببرم!گفته آن یار تا نزد تو بیایم و بپرسم از تو ... بدو ادامه مطلب هتل قاصدک کیش
هتل قاصدک کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد.گردشگران تور کیش که هتل به مراکز ید  تفرجگاه ها  برایشان اهمیت دارد این هتل گزینه خوبیست.لذا این هتل نسبت به قیمتش خدمات و امکانات رفاهی بسیار عالی را به مهمانانتور کیش خود ارائه می دهد.

هتل قاصدک کیش

تور کیش هتل مارینا بهار 96
تور کیش هتل مارینا فروردین 96
تور کیش هتل مارینا اردیبهشت 96
تور کیش هتل مارینا داد 96
هتل قاصدک کیش هتل قاصدک کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد.گردشگران تور کیش که هتل به مراکز ید تفرجگاه ها برایشان اهمیت دارد این هتل گزینه خوبیست.لذا این هتل نسبت به قیمتش خدمات و امکانات رفاهی بسیار عالی را به مهمانانتور کیش خود ارائه می دهد. هتل قاصدک کیش تور کیش هتل مارینا بهار 96 تور کیش هتل مارینا فروردین 96 تور کیش هتل مارینا اردیبهشت 96 تور کیش هتل مارینا داد 96 مرغک بیست و دوم اسفند را از این جا دریافت کنید.
قاصدک هفدهم اسفند
مرغک پانزدهم اسفند را از این جا دریافت کنید.
قاصدک دهم اسفند
مرغک هشتم اسفند را از این جا دریافت کنید.
قاصدک سوم اسفند
مرغک اول اسفند 92 را از این جا دریافت کنید. هتل قاصدک کیش هتل قاصدک کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد.گردشگران تور کیش که هتل به مراکز ید  تفرجگاه ها  برایشان اهمیت دارد این هتل گزینه خوبیست.لذا این هتل نسبت به قیمتش خدمات و امکانات رفاهی بسیار عالی را به مهمانانتور کیش خود ارائه می دهد. هتل قاصدک کیش تور کیش هتل مارینا بهار 96 تور کیش هتل مارینا فروردین 96 تور کیش هتل مارینا اردیبهشت 96 تور کیش هتل مارینا داد 96 قاصدک قاصدک دیگه نمی تونه پرواز کنه؛ دیگه نمی تونه با نرم بادی به این طرف و اون طرف بره. همین چند لحظه پیش آ ین نفری که اونو توی کفه دو دستش گرفت و توی گوشش پچ پچ کرد و پیغامشو داد، اونو فوت کرد، ولی قاصک از همون بالا محکم به زمین افتاد. آخه قاصدک خیلی چاق شده بود. بیچاره هر ی بهش رسید، هی توی گوشش حرف زد و پیغام تحویلش داد، اما هیچ ی نخواست ببینه قاصدک چه خبرهایی از دیگران و اینجا و اونجا براش آورده. دل قاصدک پر از حرف بود. گفت: همون بهتر که همین جا بمونم و زیر پای عابری له بشم و پُرزهام بشکنن و ازم جدا بشن. قاصدک غرق در غصه ش بود که دختری که منتظر باباش کنار درِ خونه نشسته بود، اونو میون کف دو دستش گرفت و با انگشت کوچولوش نازش کرد. دختر قاصدک رو به لب هاش نزدیک کرد و بوسیدش و یواشکی بهش گفت «چه خبر؟» بعد موهاشو کنار زد و اونو آروم به گوشش چسبوند. قاصدک گفت و گفت و گفت. دخترک همونجا خوابش برد. پدر اومد و اونو با خودش به خونه برد. پدر امروز دیرتر از قبل به خونه رسید. دختر چشمشو بازکرد و سراغ قاصدکو از بابا و مامان گرفت. اونا به هم نگاه و با هم گفتن »لابد خواب دیدی.» دختر به بیرون دوید. قاصدک رفته بود. سبک شده بود. اولین نرم بادی که اومده بود، سوارش شده بود و ... . پ.ن: گاهی باید فقط گوش بود و شنید. شاید ی بخواهد با ما درد دل کند. «فیلسوف» قاصدک ! هان ، چه خبر آوردی ؟
از کجا وز که خبر آوردی ؟
خوش خبر باشی ، اما ، اما
گرد بام و در من
بی ثمر می گردی
انتظار خبری نیست مرا
نه ز یاری نه ز دیار و دیاری باری
برو آنجا که بود چشمی و گوشی با
برو آنجا که تو را منتظرند
قاصدک
در دل من همه کورند و کرند
دست بردار ازین در وطن خویش غریب
قاصد تجربه های همه تلخ
با دلم می گوید
که دروغی تو ، دروغ
که فریبی تو. ، فریب
قاصدک هان ، ولی ... آ ... ای وای
راستی ایا رفتی با باد ؟
با توام ، ای! کجا رفتی ؟ ای
راستی ایا جایی خبری هست هنوز ؟
مانده خا تر گرمی ، جایی ؟
در اجاقی طمع شعله نمی بندم دک شرری هست هنوز ؟
قاصدک
ابرهای همه عالم شب و روز
در دلم می گریند
"مهدی اخوان ثالث" دانـــــلـــود آهنگ قاصدک با صدای محمدرضا شجریان تو آیا قاصدک های رها را دیده ای هرگز،
که از شرم نبود شاد پیغامی،
میان کوچه ها سرگشته می چرخند؟
نپرسیدی چرا وقتی که یاسی، عطر خود تقدیم باغی می کند
چیزی نمی خواهد و چشمان تو آیا سوره ای از این کتاب هستی زیبا،
تلاوت کرده با تدبیر؟ قاصدک ها شانه خالی کرده اند
دوستت دارم ها توی دلم حیران مانده اند
شاید هم راه خانه ات از حافظه باد پاک شده!
هرچه هست
کوهها هنوز مثل کوه ایستاده اند
زمین هم همچنان گرد است
آب هم از آب تکان نخورده
فقط انگار ی عشق را
از تمام قصه ها پاک کرده!گیلدا ایازی قلب سفید قاصدک ها افشین محمودی رایگان کامل قلب سفید قاصدک ها با کم حجم کیفیت بالا عالی hd سینمایی ایرانی جدید قلب سفید قاصدک ها بدون تگ آرم تبلیغاتی و ید اشتراک ویژه vip free, full & direct ghalbe sepide ghasedakha new iranian movie by afshin mahmoodi قلب سفید قاصدک ها ghalbe sepide ghasedakha سال ساخت: 1395 پخش: 96 پخش کننده: کول تهیه کننده: علی رویین تن نویسنده و کارگردان: افشین محمودی  قلب سفید <font style=قاصدک ها" width="530" height="742" data-mce-src="http://upd.cool .ir/uploads/ghalbe-sepide-ghasedak.jpg"> ادامه مطلب قاصدک های پریشان را که با خود باد برد با خودم گفتم مرا هم می توان از یاد برد ای که می پرسی چرا نامی ز ما باقی نماند سیل وقتی خانه ای را برد از بنیاد برد عشق می بازم که غیر از باختن در عشق نیست در نبردی اینچنین هر به خاک افتاد برد شور شیرین تو را نازم که بعد از قرن ها هر که لاف عشق زد، نامی هم از فرهاد برد جای رنجش نیست از دنیا که این تاراج.

قاصدک جهت موزیک ویدیو جدید سعید عرب به نام نفسم با کیفیت full hd به سایت قاصدک مراجعه کنید: http://www.ghasedak .net/tag/d
لینک های :
ســـاکت و ســــــاده و ســـبک بود،قاصــــــدکی که داشــت می رفت...

فرشته ای به او رسید و چیزی گفت...

قاصدک بی تاب شد و هزار بار چرخید و چرخید و چرخید...

قاصدک رو به فرشته کرد و گفت:

"اما شانه های من ظریف است!زیر بار این خبر می شکند!

من نازک تر از آنم که پیامی این چنین بزرگ را با خود ببرم.."

فرشته گفت:

"درست است،آنچه تو باید بر دوش بکشی نا ممکن است و سنگین،حتی برای کوه!

اما تو می توانی،زیرا قرار است بی قرار باشی.."

فرشته گفت:

"فراموش نکن،نام تو قاصدک است و هر قاصدکی یک .."

آن وقت فرشته خبر را به قاصدک داد و رفت و قاصدک ماند و خبری دشوار

که بوی ازل و ابد می داد...
حالا هزاران سال است که قاصدک می رود،

می چرخد و می رود،

می د و می رود

و همه می دانند که او با خود خبری دارد...

دیروز قاصدکی به حوالی پنجره ات آمده بود.خبری آورده بود و

تو یادت رفته بود که هر قاصدکی یک است.

پنجره بسته بود،تو نشنیدی و او رد شد...

اما اگر باز هم قاصدکی را دیدی،دیگر نگذار بی خبر بگذارد و برود...

از او بپرس چه بود آن خبری که روزی فرشته ای به او گفت و او این همه بی قرار ش آهنگ جدید رضا صادقی بنام قاصدک با کیفیت اصلی new  by reza sadeghi   ghaasedak   آهنگ جدید رضا صادقی بنام قاصدک ghaasedak , reza sadeghi ,  آهنگ جدید رضا صادقی ,  آهنگ رضا صادقی قاصدک ,  آهنگ قاصدک از رضا صادقی ,  آهنگ قاصدک رضا صادقی ,  آهنگهای رضا صادقی , رضا صادقی , قاصدک ,متن آهنگ قاصدک از رضا صادقی بانوی سرزمین آفتاب و ابر
گفته بودی
سروده های بهار را
ترجمان غربت چشمان منتظر دخترکی، معنا بخشید
که موقع پرواز دادن قاصدک
حتی باد هم بی اعتنا نمی وزید.
دریغا
هنگامی که قطره بارانی قاصدک را سرنگون کرد
ی قطره اشک دخترک را که بر روی گلبرگ ارکیده افتاد ندید
و من
مبهوت ندای آشنائی که گفت:
غریبه
برای دیدن ز. "قاصدک" منم می خوام تا مثل اون قاصدکا رها بشم برم تا شهر رویاها عطر خوش تنت رو دنبال م شاید منم غرق بشم تو اون چشا شهر به شهر کوچه به کوچه پی تو شاید تو برگردی بیای تو رویاها ................................... ................................... ترانه ای از : حمید رفیعی راد(کوروش_راد) به دانه های سرگردان و ان گل قاصد می مانند.. عاقبت به دست باد از جا کنده می شوند و آن وقت حیرت زده خیال می کنی رفت..گذشت.. تمام شد.اما پیدایشان می شود ، حتی وقتی نومیدانه انکار می کنی.. حتی وقتی از جایی می گذری که ردی از هیچ خاطره ای در آن نیست .یادهایت را باد سرخوشانه با خود می برد تا در دشتی که فردا از ان خواهی گذشت برویاند..قاصدک ها بی رحمانه تکثیر می شوند و در نهایت هیچ چیز فراموش نمی شود... هیچ چیز.
موضوع انشا: خود را به نسیم نوازشگر می سپارم موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، ، نوشتن انشا - enshay.blog.ir گل قاصدک بچه های بزرگ شده اش را آماده می کند تا با اولین باد بهاری،آن ها را در نسیم نوازشگر بهار رها کند. گل قاصدک به هر یک از بچه هایش یک دانه می دهد و موهایشان را شانه می کند تا به راحتی بتوانند در آسمان به پرواز درآیند. گل قاصدک از پرندگان مهاجر شنیده بود که نسیمی ملایم تا فردا می رسد.او به هر یک از بچه هایش یک کوله پشتی پر از غذا داده بود تا چند روزی که جای مناسبی برای ماندگار شدن پیدا می کنند از آن تغذیه کنند. فردا صبح،آمدن نسیم حس می شد.گل قاصدک بچه هایش ر دار کرد تا آماده ی رفتن شوند. با آمدن نسیم بچه ها یکی یکی می گفتند:(خود را به نسیم نوازشگر بهار می سپارم)و بعد خود را در آن رها می د تا به سرنوشت خود برسند. گل قاصدک با دیدن این لحظات، اشک شوق از چشمانش سرازیر شد و آنقدر به افق نگریست تا بچه ها در آن ناپدید شدند. نویسنده: بهداد نصیری  انشا، موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، نوشتن انشا- www.enshay.blog.ir غرق در سکوت مبهم، سایه ی بودنت را به تماشا نشسته ام. اما... در دلم غوغا به پاست... می کوبد... تند و تند به نبض خاطره ها. ♪ ♪ ♪ ♫ ♫ نسیم می نوازد ... بانگِ آغاز سحر را ♪ ♫ قاصدک می د و آرام می گیرد میان تمنای دستانم. سوی خدا می برم و تو را برایش می کنم ... لبخندِ لبانم جاری لحظه ها می شود... پابه پای تو در معبر خیال به پرواز درمی آیم... به انتها نر. ا*** "یک هدیه از خدا" ** در انتظارت امسال صد قاصدک رها شد// صد قلب پاک و آبی اسیر لحظه ها شد // وقتی که آمدی تو // خورشید خنده ای کرد// یک ماه و صد ستاره اظهار بندگی کرد// یک آسمان فرشته در حیرت از زمین شد// سجاده های مردم با عطر گل عجین شد// یک کوله بار خالی، پر شد ز عشق و ایمان / حرف دل مرا باز فهمید نور عرفان/ وقت سحر شدم ابر، آزاد گریه // از ناسپا. شما می توانید با خوردن چند گیاه ساده، کبد خود را پاک کنید. سالی یکبار با توجه به آلودگی هایی که در اطرافمان هست، باید کبد را پاکیزه کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، گیاهانی را که در زیر معرفی می شوند، می توانید از عطاری ها تهیه نمایید: آرتیشوک: دارای طعم تلخ و تند واضح با خاصیت پاک کنندگی خوب برای کید می باشد. مواد شیمیایی موجود در آرت. در این برنامه که در تاریخ 23مهر1393 و به مناسبت روز عصای سفید از طرف انجمن ن نایان شهرستان ورامین در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار گردید ،گروه موسیقی قاصدک با افتخار و با نیت خیرخواهانه و با هنرنمایی موسی فروزش، همایون فروزش، حسین توسلی،مهران اردستانی، شایان اسماعیلی و به س رستی و نوازندگی سعید اسماعیلی به اجرای برنامه پرداخ. در این برنامه که به مناسبت عید غدیرخم و از طرف اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان ورامین و با همکاری انجمن موسیقی شهرستان ورامین و با حضور پرشور مردم هنردوست و علاقمند. به موسیقی برگزار گردید ، گروه موسیقی قاصدک با هنرنمایی موسی فروزش،همایون فروزش، حسین توسلی، مهران اردستانی،شایان اسماعیلی و س رستی و نوازندگی سعید اسماعیلی به اجرای ب. کتاب «خطی در شن» نوشته جیمز بار با ترجمه محمدحسین شرفی ازسوی انتشارات قاصدک سپید منتشر شد. از قدیم رسم بود که اگر ستاره دنباله دار دیدی آرزو کنی…اگر قاصدک دیدی آرزو کنی…ستاره رد می شود.قاصدک را هم باد می برد.قدیمی ها خیلی چیزها را خوب می دانستند.می دانستند که آرزو ماندنی نیست.می دانستند نباید آرزو به دل ماند.آرزو را باید فوت کرد.رها کرد به حال خودشآرزو را روی دلهایتان نگذارید،نباید راکد بمانند.آب هم با آن همه شفافیتشی. روزهایم را با دید و بازدید های لوس عید و شب ها را با موسیقی سپری می کنم. دلم؟ روشن است. ۲۷ بهمن ۹۶ / تمام شهریه پرداختی، برای حمایت از ک ن کار، تقدیم موسسه قاصدک می شود. سالااااااام برووایی ها و سوزمارا و گوگولی های کافه معروف امروز چند تا لینک دارم کنید اول از همه کاپیتان در برنامه ی گلخانه برنامه ی گلخانه و این هم لینک کاپیتان در برنامه ی قاصدک های غدیر قاصدک های غدیر پارت اول قاصدک های غدیر پارت دوم و در آ هم لینک مستندی که از برنامه ی ورزش از نگاه دو پخش شد خانواده ها در اینچئون خانواده ها در این. ه خِره دردوران کودکی..در ییلاقهای ماسال گاهی که ابرسیاه که همرا بارانهای ریز مداوم روز ها گاهی چند هفته طول میکشید وان قدر تیره وتار میشد که چند قدمیرا هم نمیشد دید وبرای بچهها بخصوص خسته کننده وعذاب آور میشدوبرای همین باهم روی چمن ها راه میرفتند ودر حالیکه هرکدام یک گل قاصدک دست میگرفتند میخوندند .. ه ه پاپچین. پا ب. لبله کو پچین داس اومه تبر اومه پیسی سری مو اومه دَوَز .دَوَز تع را اُومه بعد نیت می دوآن گل قاصدک رافوت می د زلیخا صبا ای دوست وقت ن و خاموشی ات نبود وز این دیار دور فراموشی ات نبود

تو روشنا سرود وطن بودی و چو آب با خاک تیره روز هماغوشی ات نبود

میخانه ها ز نعره تو مست می شدند رندی حریف مستی و می نوشی ات نبود

دود چراغ موشی ان تو را چنین مدوهوش کرد و موسم خاموشی ات نبود

سهراب اضطراب وطن بودی و ی زینان به فکر داروی بیهوشی ات نبود

در ماند نغمه ازادی وطن ک شه جز به رفتن و چاووشی ات نبود

در چنگ تو سرود رهایی نهفته ماند زین نغمه ی هیچ گاه فراموشی ات نبود

ای سوگوار صبح نیشابور سرمه گون عصری چنین سزای سیه پوشی ات نبود پنج سال است که در فراق سرو آزاد موسیقی ایران زمین هستیم. بعد از او چه بر سر موسیقی آمد و چه اساتیدی را از دست دادیم. فردا سالگرد درگذشت پرویز موسیقی است. به همین بهانه آلبوم زیبای قاصدک (با کیفیت اصلی) که حاصل همکاری او با شجریان است و مجوز انتشار پیدا نکرد؛ تقدیم می گردد. دریافت آلبوم قاصدک ای دوست وقت ن و خاموشی ات نبود وز این دیار دور فراموشی ات نبود

تو روشنا سرود وطن بودی و چو آب با خاک تیره روز هماغوشی ات نبود

میخانه ها ز نعره تو مست می شدند رندی حریف مستی و می نوشی ات نبود

دود چراغ موشی ان تو را چنین مدوهوش کرد و موسم خاموشی ات نبود

سهراب اضطراب وطن بودی و ی زینان به فکر داروی بیهوشی ات نبود

در ماند نغمه ازادی وطن ک شه جز به رفتن و چاووشی ات نبود

در چنگ تو سرود رهایی نهفته ماند زین نغمه ی هیچ گاه فراموشی ات نبود

ای سوگوار صبح نیشابور سرمه گون عصری چنین سزای سیه پوشی ات نبود پنج سال است که در فراق سرو آزاد موسیقی ایران زمین هستیم. بعد از او چه بر سر موسیقی آمد و چه اساتیدی را از دست دادیم. فردا سالگرد درگذشت پرویز موسیقی است. به همین بهانه آلبوم زیبای قاصدک (با کیفیت اصلی) که حاصل همکاری او با شجریان است و مجوز انتشار پیدا نکرد؛ تقدیم می گردد. دریافت آلبوم قاصدک