قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا استقلال به گروه مرگ افتاد

به نقل از خبرگزاریها در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا استقلال به گروه مرگ افتاد : مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل جدید 2018 برگزار شد و نمایندگان ایران گروه های خود را شناختند. قرعه کشی سرنوشت ساز مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در ما ی برگزار می شود؛ مراسمی که می تواند منجر به تقابل استقلال و پرسپولیس در این مرحله از مسابقات شود. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ب برگزار شد و در گروه g تیم های موناکو، پورتو، بشیکتاش و لایپزیش همگروه شدند. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ب برگزار شد و در گروه e تیم های اسپارتاک مسکو، سویا، لیو ول و مایبور همگروه شدند. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب برگزار شد و در گروه a تیم های بنفیکا، منچستریونایتد، بازل و زسکا مسکو با هم رقابت خواهند کرد. مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ برگزار شد و تیم ها حریفان خود را شناختند. ساعت 12:30 ظهر فردا طرفداران فوتبال در ایران چشم به قرعه کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارند تا حریفان استقلال و پرسپولیس را بشناسند؛ شاید هم دربی آسیایی در پیش باشد. مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم های استقلال و پرسپولیس در این مرحله رقبای خود را شناختند. مراسم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ما ی برگزار شد و نمایندگان ایران در این رقابت ها حریفان خود را لیگ قهرمانان آسیاشناختند.

مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران در ما ی آغاز شد.

تیم های فوتبال استقلال خوزستان، ذوب آهن و پرسپولیس در مرحله گروهی و استقلال نیز در مرحله پلی آف حریفان خود را شناختند. قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا هفته گذشته انجام شد و تیم های ایرانی رقبایشان را شناختند در این بین ذوب آهن که در پلی آف است می تواند صاحب آسان ترین گروه مسابقات باشد و خب استقلال سخت ترین گروه را در میان تیم های ایرانی به خود اختصاص داده است. سرمربی استقلال با دبل الهلال تیمی که فصل قبل موفق شده بود پرسپولیس را در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حذف کند موفق شد حکم صدرنشینی تیمش را از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا امضا کند. سرمربی استقلال با دبل الهلال تیمی که فصل قبل موفق شده بود پرسپولیس را در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حذف کند موفق شد حکم صدرنشینی تیمش را از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا امضا کند. پیش از شروع مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا با استفاده از تیم پرسپولیس به خاطر محرومیت تماشاگرانش به سایر کشورها هشدار داد. تیم های ایرانی این روزها در قرعه کشی روی دور شانس نیستند و یکی پس از دیگری سراغ گروه مرگ می روند. بعد از تیم ملی ایران این بار نوبت شفر و استقلال بود که در گروه مرگ آسیا قرار بگیرند و با تیم های بسیار سختی هم گروه شوند. شفقناورزشی- شفقناورزشی- قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و قرار گرفتن رئال برابر اتلتیکو، واکنش زیادی در فضای مجازی به دنبال داشته است. در شرایطی که دستکاری در قرعه کشی های لیگ قهرمانان سوژه اصلی… مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی آغاز شد که مسئولان کنفدراسیون با اشاره به محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگرانش در دیدار با لخویا به سایر کشورها هشدار داد. دو تیم ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حریفان خود را در مرحله یک چهارم نهایی شناختند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب برگزار شد و در گروه  b تیم های بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، اندر و سلتیک همگروه هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رکنا: دو تیم ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حریفان خود را در مرحله یک چهارم نهایی شناختند. با توجه به ضعیف تر بودن حریف قطری استقلال به نظر می رسد شفر در این قرعه کشی از برانکو برای رسیدن… استقلال خوزستان با پیروزی برابر الجزیره امارات صدرنشین گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا شد. استقلال تهران با پیروزی برابر لوکوموتیو ازب تان به تنهایی صدرنشین گروه اول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی ماند. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرعه سختی در لیگ قهرمانان آسیا داریم، اما در هر حال آماده مقابله با هر حریفی هستیم. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ب برگزار شد و در گروه g تیم های موناکو، پورتو، بشیکتاش و لایپزیش همگروه شدند. عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره قرعه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد. سایت ارم نیوز امارات گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا را گروه شانس برای تیم های عربی دانست و از قرعه الهلال عربستان تحت عنوان «فال نیک» یاد کرد. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ب برگزار شد و در گروه h تیم های رئال مادرید، بروسیا دورتموند، تاتنهام، آپوئل همگروه شدند. تیم استقلال خوزستان در 2 بازی ابت خود در لیگ قهرمانان آسیا 6 امتیاز ب کرده و صدرنشین گروه b این مسابقات است. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب برگزار شد و در گروه b تیم های بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، اندر و سلتیک همگروه هستند. تیم های ایرانی حریفان خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شناختند. مراسم قرعه کشی جام باشگاه های آسیا داد ماه در ویتنام برگزار می شود. براساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. وبسایت رسمی برنامه نود - پانزدهمین دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از روز دوشنبه آغاز خواهد شد. به گزارش وب سایت نود، استقلال یکی از چهار ایران در رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا، برای…
قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و تیم های بارسلونا و رئال مادرید با قرعه سختی مواجه شدند!
مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا قرعه کشی شد اما عده ای ادعا می کنند که در این قرعه… کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ را اعلام کرد. با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا که از ساعت 12 به وقت تهران آغاز شد، نمایندگان ایران رقبای خود در این رقابت ها را شناختند. عضو کمیته فنی استقلال گفت: پیروزی با نتیجه یک بر صفر مقابل الهلال حداقل حق استقلال از این بازی لیگ قهرمانان آسیا بود. با صعود دو ایران به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، اکنون باید انتظار قرعه ی احتمالی و جذ را کشید. گروه بندی لیگ قهرمانان اروپا عصر پنج شنبه در شهر موناکوی فرانسه برگزار می شود.
قرعه کشی تیم های 8 گروه 4تیمی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 20 و 15 دقیقه (به وقت تهران) پنج شنبه هفته جاری در شهر موناکو انجام خواهد شد. براساس اعلام اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» ، نمایندگان 32 تیم حاضر در این مرحله در موناکو به همین منظور حضور خواهند یافت تا از وضعیت گروه و رقبای خویش مطلع شوند. تا قبل از انجام قرعه کشی امشب و فرداشب 10 مسابقه پلی اف انجام خواهد شد تا چهره تمام تیم های حاضر این مرحله مشخص شود. گروه بندی لیگ قهرمانان اروپا عصر پنج شنبه در شهر موناکوی فرانسه برگزار می شود.
قرعه کشی تیم های 8 گروه 4تیمی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 20 و 15 دقیقه (به وقت تهران) پنج شنبه هفته جاری در شهر موناکو انجام خواهد شد. براساس اعلام اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» ، نمایندگان 32 تیم حاضر در این مرحله در موناکو به همین منظور حضور خواهند یافت تا از وضعیت گروه و رقبای خویش مطلع شوند. تا قبل از انجام قرعه کشی امشب و فرداشب 10 مسابقه پلی اف انجام خواهد شد تا چهره تمام تیم های حاضر این مرحله مشخص شود. تیم فوتبال استقلال خوزستان در دیدار خانگی با تیم الجزیره امارات موفق شد با ب عنوان تیم دوم گروه b به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. گروه مرگ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کار استقلال را برای صعود بسیار دشوار کرده است. رعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 2015 لیگ قهرمانان اروپا 2014 2015 قرعه کشی لیگ قهرمانان انجام شد و تیم ها، رقبای خود برای مرحله یک هشتم را شناختند. تیم های صدرنشین، در یک سید و تیم های دوم هر گروه در سید دیگری قرار گرفتند. در ابتدا کارل هاینز ریدله از قهرمانی در چمپینونز لیگ به همراه دورتموند صحبت کرد و عنوان کرد که یکی از بزرگترین افتخارات زندگی اش بوده است. سپس جورجیو مارکتی، رییس برگزاری لیگ قهرمانان، درباره ی نحوه ی قرعه کشی توضیحاتی به حضار ارائه کرد و پس از آن قرعه کشی انجام شد که بازی ها به شرح زیر است... کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: حیف بود تیمی مانند استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا غایب باشد. از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم استقلال تهران به عنوان دوم کشورمان در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد. با توجه به راهی پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دیدار این تیم مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر به تعویق افتاد. با توجه به راهی پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دیدار این تیم مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر به تعویق افتاد. قرعه کشی مرحلی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و الاهلی عربستان حریف پرسپولیس شد. قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا امروز صبح انجام شد، بر این اساس تیم های حاضر در 8 گروه چهار تیمی تقسیم شدند: گروه a: ان ایران - لوکوموتیو ازب تان - النصر امارات - (برنده الاتحاد عربستان و الوحدات اردن) گروه b: ذوب آهن ایران - النصر عربستان - لخویا قطر - (برنده بنیاد کار عربستان و الشباب امارات) گروه c: تراکتور سازی ایران - الهلال عربستان . مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.