قلعه نویی به فوتبال نه اما به استقلال تاج و سلطانی فر تبریک می گویم

به نقل از خبرگزاریها در مورد قلعه نویی به فوتبال نه اما به استقلال تاج و سلطانی فر تبریک می گویم : سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال خوزستان می توانست با سه تک به تک برنده شود، ما هم اگر از پن ی استفاده می کردیم کار به گل دقایق پایانی نمی کشید.

قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به فوتبال خوزستان به خاطر داشتن مربی باکلاسی مثل ویسی . سرمربی تیم فوتبال ان تاکید کرد که تیمش از استقلال بهتر است البته اگر به قلعه نویی بر نخورد!
زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از مسابقه استقلال با ان با بیان اینکه شوک بزرگی به خاطر تراژدی سقوط هواپیما به من دست داد و شاید چنین اتفاقی بر سر تیم ان می آمد اظهار کرد: به خانواده کشته شدگان این واقعه تسلیت می گویم و برای بازماندگانشان آرزوی صبر دارم. جنگ روانی سرمربی ان علیه قلعه نویی م ع – هافبک تیم فوتبال استقلال تاکید دارد با وجود شناخت قلعه نویی از استقلال، باید برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی آسیا ذوب آهن را ش ت دهند. رضایت قلعه نویی از اظهارنظر کفاشیان سرمربی استقلال از اظهارنظر رئیس فدراسیون فوتبال ابراز رضایت کرد. در پایان نشست خبری امروز قلعه نویی، یکی از خبرنگاران به سرمربی استقلال گفت که علی کفاشیات اعلام کرده در صورتی که استقلال در فهرست جدید تیم ملی، بیشتر از 3 بازیکن داشته باشد، برای اینکه این تیم در دربی با مشکل مواجه نشود، آنها را زودتر از موعد مقرر در اختیار باشگاه استقلال قرار خواهند داد، که قلعه نویی در پاسخ به وی عنوان داشت که «ما به همین موضوع هم راضی هستیم» تا به نوعی از اظهارنظر رئیس فدراسیون فوتبال ابراز رضایت کرده باشد. قلعه نویی در تازه ترین گفتگوی خود به شدت از شرایط حاکم بر فوتبال ایران و دروغ مدیران انتقاد و تاکید کرد که هیچ توافقی با تراکتورسازی و استقلال برای تسویه حساب بدهی هایش نداشته است. قلعه نویی همچنین به افشاگری از اتفاقات ان پرداخت و گفت: بعضی از مسئولان به منزل من آمدند تا محمدرضا ت را تغییر بدهند ولی من مخالفت . قلعه نویی در چند هفته گذشته بدترین روزهای تاریخ مربیگری اش را تجربه می کند، او حالا بعد از ش ت برابر پرسپولیس از جام حذفی هم حذف شد تا خیلی پایان روزهای او در لباس سرمربیگری استقلال را تصور کنند.
قلعه نویی بعد از ش ت استقلال برابر پرسپولیس برای اولین بار از سوی تماشاگران هو شد و حالا در فاصله 4 روز بار دیگر شعار «حیا کن،رها کن» را شنید.باید دید مدیران استقلال تا چه زمانی می توانند فشار تماشاگران تحمل کنند و از سرمربی تیم شان حمایت کنند. البته حرف های امروز افشارزاده در مورد مشکل بدنی استقلال بوی ن یتی از قلعه نویی را می داد. پیش وت تیم فوتبال استقلال می گوید قلعه نویی در دیدار روز گذشته ذوب آهن و استقلال سر وینفرد شفر کلاه گشادی گذاشته است! به نقل از سایت باشگاه استقلال، در حالی که تا دقایقی دیگر دیدار استقلال و بورسا اسپور آغاز می شود، ترکیب دو تیم مشخص شد. برای استقلال در این دیدار، گروسیان، ف الدینی، مگویان، عمران زاده، خلیلی، سندنیا، امید ابراهیمی، شهباز زاده، قاضی برهانی و علی رمضان زاده به میدان رفته اند.

این دیدار از شبکه بورسا پخش می شود.

پیش از ای. تیم فوتبال استقلال در شرایطی جایگاه تراکتورسازی در رده دوم ج رده بندی را از آن خود کرد که تیم قلعه نویی در نیم فصل دوم افت کرد و تیم منصوریان به اوج رسید. سرمربی استقلال می گوید تیمش در این فصل راحت تر از همیشه قهرمان لیگ می شود. قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره مصاف هفته گذشته تیمش برابر فولاد گفت: به کلیه بازیکنانم یک خسته نباشید می گویم. ما دو بار بازی با فولاد را آنالیز کردیم و اعتقاد دارم که این دیدار یکی از بهترین بازی های ما در این چند سال اخیر بود. فولاد دو بار به دروازه ما رسید اما ما هفت موقعیت با احتمالا 80 درصد گل داشتیم. در این بازی عد فوتبال رعایت نشد. قلعه نویی: امسال راحت تر از همیشه قهرمان می شویم قلعه نویی: استقلال خوزستان می توانست برنده شود/ مثل سال 83 باز هم 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه می آید سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال خوزستان می توانست با سه تک به تک برنده شود، ما هم اگر از پن ی استفاده می کردیم کار به گل دقایق پایانی نمی کشید. خبرگزاری فارس: قلعه نویی: استقلال خوزستان می توانست برنده شود/ مثل سال 83 باز هم 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه می آید به گزارش خبرگزاری فارس، قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به فوتبال خوزستان به خاطر داشتن مربی باکلاسی مثل ویسی تبریک می گویم زیرا سبک فوتبالش مشخص است. به خانواده کل استقلال هم تبریک می گویم و همه دیدند که دو استقلال چطور بازی د. وی افزود: استقلال خوزستان می توانست با سه تک به تک برنده شود، ما هم اگر از پن ی استفاده می کردیم کار به اینجا نمی کشید اما باز هم از بازیکنانم تشکر می کنم که به سه امتیاز شیریین رسیدند و به همه استقلالی ها تبریک می گویم که دو بازی خوب را دیدند. قلعه نویی گفت: فصل قبل هم می خواستیم بازیکن جوان بیاوریم، بازیکنان باید میدان ببینند، فصل گذشته درگیر لیگ قهرمانان آسیا بودیم و جوان در میدان است که آبدیده می شود. وی در مورد قهرمانی استقلال گفت: اکنون زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم، با بازگشت مصدومان وضعیت بهتر می شود در خط دفاع مشکلاتی داریم که باید برطرف شویم، اما به آینده استقلال خوشبین هستم و مثل سال 83 بازهم 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه خواهد آمد. سرمربی استقلال در مورد اینکه نگران خط حمله تیمش نیست، گفت: چرا باید نگران باشم؟ سه مهاجم خوب داریم، برهانی، شهباززاده و قاضی هستند. امسال برهانی سال بسیار خوبی خواهد داشت. - see more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930517000774#sthash.lvsayzgj.dpuf قلعه نویی گفت: متاسفم که برخی ها می گویند این بازی فینال لیگ برتر است زیرا تنها دو هفته از زمان بازی ها گذشته است. قلعه نویی پیش از بازی ان مقابل استقلال در نشست خبری اظهار کرد: من دو تسلیت باید بگویم. اول به بازماندگان حادثه دل اش هوایی که امیدوارم هیچ جای دنیا دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد دوم یک تسلیت به محمود خوردبین به خاطر درگذشت برادرش. حمله جدید قلعه نویی به برخی اهالی فوتبال سرمربی ذوب آهن می گوید که صعود استقلال اتفاقی مبارک برای وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است. بانک ورزش- به نظر می رسد قلعه نویی برای دومین فصل متوالی در رسیدن به جام قهرمانی ناکام مانده و در هفته های پایانی فقط برای آسیایی شدن تلاش می کند.
این در حالی است که قلعه نویی در سال های گذشته 3 جام قهرمانی برای آبی ها آورده و کماکان پرافتخارترین مربی این باشگاه در لیگ برتر به حساب می آید.
جالب اینکه استقلال هایی که قلعه نویی آن. قلعه نویی سرمربی ذوب آهن در پایان دیدار استقلال برای تبریک به سمت سرمربی استقلال رفت اما وینفرد شفر که غرق دست افشانی با همکارانش بود متوجه او نشد. سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:ند برخورد آ بازی قشنگی ها را زیر سوال برد.
به گزارش کاپ، قلعه نویی پس از تساوی یک بر یک مقابل پدیده در نشست خبری اظهار داشت: درگذشت آیت الله کنی را تسلیت می گویم.از مردم مشهد تشکر می کنم.در این چند روز همه گونه کار را از باشگاه پدیده و هیات فوتبال مشهد دیدیم. فضایی در فوتبال برای ما به وجود آمده که از حض. تیم فوتبال استقلال با ش ت راه آهن در اولین بازی، لیگ برتر چهاردهم را با پیروزی آغاز کرد.تیم استقلال در هفته اول لیگ برتر از ساعت 19 و 40 دقیقه در ورزشگاه تختی به مصاف راه آهن رفت که با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال به پایان رسید.رامین رضائیان در دقیقه 3 در داخل محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که با یک شوت دقیق گل راه آهن را به ثمر رساند. پیروزی بر راه آهن صدمین برد قلعه نویی پیش وت تیم فوتبال استقلال می گوید قلعه نویی در دیدار روز گذشته ذوب آهن و استقلال سر وینفرد شفر کلاه گشادی گذاشته است! عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه نسبت به شکایت به فیفا و afc گفت: این آقایان با نام استقلال مطرح شدند. پیش وت استقلال گفت: قلعه نویی سالها در استقلال بوده اما دلیلی نمی شود که وقتی سرمربی تراکتورسازی است، دیگر خوشحالی نکند. سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: در آستانه جام جهانی هستیم و باید کی روش و قلعه نویی اختلاف ها را کنار گذاشته و تعامل کنند. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه، گفت: تولد حضرت معصومه را به همه شیعیان تبریک می گویم و امیدوارم به یمن این روز عزیز همه مریضان و به خصوص غلامحسین مظلومی که از بزرگان فوتبال و کشور ما است شفا پیدا کند.
وی افزود: درباره بازی هم باید بگویم که ما دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال با برتری شاگردان قلعه نویی به پایان رسید. بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: وجم از تیم استقلال به نوعی خداحافظی از دنیای فوتبال بود. قلعه نویی: اگر اشتباه فردی نبود با اختلاف پرسپولیس را می بردیم!/داور تحت تاثیر نامه بود سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس نظر خود را عنوان کرد. خبرگزاری فارس: قلعه نویی: اگر اشتباه فردی نبود با اختلاف پرسپولیس را می بردیم!/داور تحت تاثیر نامه بود به گزارش خبرگزاری فارس، قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال گفت: به فوتبال تبریک می گویم و همچنین به پرسپولیس. بازی خوبی بود، همان طور که توصیه کرده بودیم گل خوردیم. این هم جزیی از فوتبال است و اگر اشتباه فردی نبود با اختلاف می ب . به داور خسته نباشید می گویم اما جهانبازی تحت تاثیر نامه قبل از بازی قرار گرفت. وی ادامه دادا: غیاثی هم گفته که پن ی بوده تعجب می کنم که چرا بنگر را ا اج نکرد.به صحنه پن ی کار ندارم تعجب می کنم که چرا به میلاد ف الدینی کارت داد؟! - see more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930902001604#sthash.bgpkjbzp.dpuf برای نیم فصل نیاز به تغییر داریم،سرمربی استقلال می گوید تیمش نیاز به جذب یک بازیساز و مهاجم دارد. قلعه نویی با اعلام این موضوع که از نتیجه به دست آمده در دربی 79 بسیار ناراحت است، گفت: من شب پس از بازی دوباره بازی را نگاه . ابتدا لازم می دانم به فوتبال ایران تبریک بگویم. در این بازی سه گل رد و بدل شد و چندین موقعیت داشتیم و شاهد بودید که دوبار نیز توپ به تیرک برخورد کرد. قلعه نویی: روی گل اول پرسپولیس نوری در آفساید پاس داد محمود یاوری با انتشار نامه ای انتخاب قلعه نوعی را به سعید آذری و هواداران این تیم تبریک گفت. کارشناس فوتبال گفت: قلعه نویی باید نگران رویارویی با استقلال قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا باشد. قلعه نویی: این بازی دو ستاره داشت/۳۰درصد استقلال بودیم سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی امروز مقابل راه آهن دو ستاره داشت. خبرگزاری فارس: قلعه نویی: این بازی دو ستاره داشت/۳۰درصد استقلال بودیم به گزارش خبرگزاری فارس، قلعه نویی پس از پیروزی 2 بر یک مقابل راه آهن در نشست خبری گفت: من چند سالی بود که چنین بازی از استقلال ندیده بودم البته این 30درصد استقلال بود. در این مسابقه دو ستاره داشتیم یکی استقلال و دیگری بازگشت وحید طالب لو به فوتبال بود. طالب لو روز پرفروغی را داشت اگرچه دو گل خورد اما چند موقعیت خوب گل زنی را از ما گرفت. از بازیکنان خودمان هم تشکر می کنم. قلعه نویی در مورد اینکه دفاع استقلال در این بازی ضعیف بود، گفت: کجای این دفاع ضعیف بود؟ 90 دقیقه توپ روی دروازه ما نیامد، بعد از گل بسیار خوب دفاع کردیم و ساختار دفاعی ما خیلی هم خوب بود. دو سه توپ هوایی روی دروازه ما آمد. سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا از یدهای استقلال راضی است، گفت: از بازیکنانم راضی ام البته از نظر بدنی آنها کمی مشکل دارند ولی در کل از تیمم ممنونم. - see more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930509000562#sthash.gydfjwpe.dpuf مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با عقد قراردادی ی اله رسما به ذوب آهن پیوست. هفته ششم لیگ برتر فوتبال با برتری پُرگل تیم ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان پیگیری شد. سرمربی استقلال گفت: در دیداری که حریف کم ترین خطر را روی دروازه ما داشت، بازی را به آنها واگذار کردیم قلعه نویی پس از ش ت یک بر صفر مقابل فولاد در نشست خبری گفت: تبریک می گویم این برد را به فولاد بازی خوبی بود. ما خیلی خوب شروع کردیم و می توانستیم در نیمه اول با دو گل بیرون بیاییم اما بی دقت بودیم و از موقعیت هایمان استفاده نکردیم وبا کمترین خطر بازی را باختیم. قلعه نویی: با کم ترین خطر به فولاد باختیم دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال در چارچوب هفته بیست و یکم با برتری ۲ بر یک شاگردان قلعه نویی به پایان رسید. امید ابراهیمی که هنوز قراردادش با استقلال را تمدید نکرده بازیکن مورد نظر قلعه نویی است و گویا صحبت هایی هم با این بازیکن داشته است. مدیرعامل سابق استقلال در مصاحبه ای اعلام کرده دیگر حاضر به بازگشت به فوتبال نیست اما شاید برای انتخابات کمیته المپیک ک دا شود. مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال امروز برای عقد قرارداد به این باشگاه می رود. تیم داشتن قلعه نویی در این فصل لیگ برتر بیش از همه برای سرمربی استقلال خوشحال کننده است. قلعه نویی با پیوستن به ملوان باری بزرگ را از دوش سرمربی استقلال برداشت. اینکه او بی تیم می ماند و در خانه فشار روانی بزرگی بود بر دوش پرویز مظلومی ، اینکه همیشه یک رناتیو قوی در خانه و بیکار مانده بود فشاری را روی سرمربی استقلال ایجاد می کرد که می توانست در صورت افتادن استقلال به چالش ، برایش مشکل ساز شود. بازیکن پیشین تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در بازی برگشت استقلال از حمایت هوادارانش برخوردار است اما نباید از ذکاوت قلعه نویی و ترکیب تیمش که برای هر تیمی خطرناک است غافل شویم. قلعه نویی برای تراکتورسازی زحمات زیادی کشیده ؛ او در هر جایی کار کرده با تعصب کارش را انجام داده و قطعا از برد تیمش خوشحال می شود. اینکه حاشیه هایی برای قلعه نویی درست می کنند، برایم عجیب است م ع تیم فوتبال استقلال تیمش را در سفر به ارمنستان همراهی خواهد کرد.حنیف عمران زاده م ع استقلال پیش از آغاز تمرین روز چهار شنبه اعلام کرد در صورتی که قلعه نویی به وی اجازه دهد در تهران خواهد ماند و به درمان پای مصدوم خود خواهد پرداخت و تیمش را در سفر به ارمنستان همراهی نمی کند. مخالفت قلعه نویی با درخواست حنیف عمران زاده بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: رفاقت من با قلعه نویی از قبل هم بیشتر شده و من برد پرگل تراکتورسازی را هم به دوست خوبم تبریک می گویم.
با تصمیم قلعه نویی تمرینات آبی پوشان در سال جدید تا روز چهار فروردین تعطیل خواهد بود.

به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با صلاحدید کادر فنی و تصمیم قلعه نویی تمرینات تیم فوتبال استقلال تا روز چهار فروردین تعطیل خواهد بود و بازیکنان استقلال که در اردوی تیم ملی و تیم ملی امید حضور ندارند می توانند تا آ. 2-1-201527114041.jpg «دلیلی ندارد که سمت قلعه نویی بروم»، جمشیدیان با بیان این جمله تصریح کرد: قبل از بازی به سمت نیمکت استقلال می روم و با همه دست می دهم اما سمت قلعه نویی نمی روم! هر بازیکنی جای من بود، هم این کار را می کرد، چون رفتن به سمت قلعه نویی یعنی توهین به خودم. همه هواداران استقلال، پرسپولیس و حتی ان در پیام های خود در صفحات شبکه های اجتماعی به این موضوع تأکید داشته اند که حرکت آن آقا (قلعه نویی) چقدر ناجوانمردانه بوده است.به اعتقاد من به دست آوردن هر چیزی به هر قیمتی کار درستی نیست و این مسئله را در سال های گذشته شاهد بودیم. مردم هم دیگر کارهای این آقا را نمی پسندند. قلعه نویی سرمربی ذوب اهن برای لحظاتی در جمع بازیکنان تیم جوانان استقلال به صحبت پرداخت. در ا ین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر دو تیم فوتبال ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر برابر هم قرار خواهند گرفت. بانک ورزش - قلعه نویی که امروز ملی پوشان خود را در تمرین می دید، از آنها خواست تا با جدیت تمرین کنند. سرمربی استقلال گفت: خواهشی که از شما دارم این است که تمرینات را با جدیت انجام دهید و قدر خودتان را بیشتر بدانید. مردم از شما انتظار زیادی دارند و دوست ندارند بی تفاوت باشید.

به گزارش بانک ورزش، پس از اینکه صحبت های قلعه نویی به پ. قلعه نویی تعداد پیروزی های خود برابر تیم سابقش استقلال افزایش داد.
قلعه نویی در پایان بازی با ذوب آهن که با حذف این تیم از جام حذفی همراه شد، برای دومین بار در طول این فصل از سوی تماشاگران هو شد. به گزارش "ورزش سه"، قلعه نویی در چند هفته گذشته بدترین روزهای تاریخ مربیگری اش را تجربه می کند، او حالا بعد از ش ت برابر پرسپولیس از جام حذفی هم حذف شد تا خیلی پایان روزهای او در لباس سرمربیگری استقلال را تصور کنند.

قلعه نویی بعد از ش ت استقلال برابر پرسپولیس برای اولین بار از سوی تماشاگران هو شد و حالا در فاصله 4 روز بار دیگر شعار «حیا کن،رها کن» را شنید.

باید دید مدیران استقلال تا چه زمانی می توانند فشار تماشاگران تحمل کنند و از سرمربی تیم شان حمایت کنند. البته حرف های امروز افشارزاده در مورد مشکل بدنی استقلال بوی ن یتی از قلعه نویی را می داد. همشهری آنلاین: آشتی کنان مهدی رحمتی و قلعه نویی در حاشیه دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان را ببینید. تشکر قلعه نویی از فروزان/ تشویق ویسی از سوی استقلالی ها سرمربی تیم فوتبال استقلال از دروازه بان این تیم به دلیل عملکرد خوبش تقدیر و تشکر کرد. خبرگزاری فارس: تشکر قلعه نویی از فروزان/ تشویق ویسی از سوی استقلالی ها به گزارش خبرگزاری فارس استقلال در هفته دوم لیگ برتر موفق شد استقلال خوزستان را با نتیجه یک بر صفر ش ت دهد. *در پایان این بازی عبدالله ویسی از سوی هواداران استقلال تشویق شد. * کریم بوستانی و قلعه نویی از محسن فروزان دروازه بان استقلال به دلیل عملکرد خوبش تشکر د. * بهرام افشار زاده در پایان بازی به رختکن استقلال رفت و به بازیکنان این تیم خسته نباشید گفت. - see more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930517000746#sthash.eomxtoxq.dpuf