قورباغه ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد قورباغه ها : مارها قورباغه ها رو می خوردندوقورباغه ها غمگین بودند.قورباغه ها به لک لک ها شکایت د. لک لک ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند.لک لک ها گرسنه ماندند و شروع به خوردن قورباغه ها،قورباغه ها دچار اختلاف دیدگاه شدند،عده ای از آنها با لک لک ها کنار آمدند و عده ای دیگر خواهان بازگشت مارها شدند.مارها بازگشتند و همپای لک لک ها شروع به. frog rainbow (قورباغه رنگین کمان) از آنجایی که این قورباغه مرتباً تغییر رنگ می دهد بعضی مردم هندوستان این قورباغه را مقدس می دانند و می پرستند. به گزارش برترین ها روزانه صدها نفر برای پرستش این قورباغه به خانه شخصی به نام رگی کومر که، اولین بار آن را پیدا کرده است، می روند و از این حیوان درخواست معجزه می کنند. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد.
دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغ. قورباغه های آبی رنگ سمی در مناطق بسیار مرطوب زمین زندگی می کنند و در جنگل های باران زای ی شمالی و مرکزی یافت می شوند. زهر این قورباغه ها از سوی بومی های این منطقه برای سمی نیزه های شکار به کار می رود. جالب است بدانیم که این قورباغه ها برای هر کدام از ط هایشان، سمی جدا به کار می برند که با توجه به نوع شکار متفاوت است. سم این قورباغه به اندازه ای قوی است که قادر به کشتن ده انسان می باشد. این سم بر روی پوست این قورباغه ترشح می شود و تنها وسیله ی دفاعی او می باشد. قورباغه آبی اما سمی! مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها از این نابسامانی بسیار غمگین بودند تا اینکه قورباغه ها علیه مارها به لک لکها شکایت د. لک لکها چندی از مارها را خوردند و بقیه را هم تار و مار د و قورباغه ها از این حمایت شادمان شدند. طولی نکشید که لک لک ها گرسنه ماندند و شروع د به خوردن قورباغه ها. قورباغه ها ناگهان دچار اختلاف دیدگاه شدند. عده . همشهری آنلاین: یک قورباغه سبز درختی استرالیایی روز ۱۰ نوامبر (۱۹ أبان) ۲۰۱۷ در مراسم آغاز به به کار اپلیکیشن frogid موزه استرالیا که امکان شناسایی صداهای قورباغه را با تلفن های همراه می دهد، دیده می شود. ... ناشنوا باش !
چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند !
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مُرد...
دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قوربا. دستگاه تنفس در قورباغه :

در قورباغه بالغ شش ها، پوست و بافت پوششی درون دهان، دستگاه تنفس را تشکیل می دهد.

شش هایی که کوچک، ساده و چین خورده اند، اما چین خوردگی آن ها به اندازه ی مهره داران برتر نیست.
وقتی قورباغه هوا را در درون دهانش محبوس می کند، تنفس دهانی انجام می دهد. پوشش نازک دهان، رطوبت کافی و رگ های خونی فراوانی . چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد. دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغه های د. قورباغه ها و دوزیستان می توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه فرد آن ها در بزاق دهان شان است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بزاق چسبناک قورباغه یک مایع غیرنیوتنی است. یعنی می تواند هم به شکل مایع و هم به شکل جامد رفتار کند. این ترکیب غیرمعمول به قورباغه ها امکان می دهد ات، موش ها و حتی پرن. کشف اولین قورباغه با پوست فلورسنت
زیست شناسان موفق به کشف گونه‌ای از قورباغه درختی شدند که از خود نور منتشر می‌کند.  فرشته طائ ور تهیه کننده « قورباغه» از آغاز برداری این اثر تا ۱۰ روز آینده خبر داد. رفتار قورباغه ای -------------------------------------------------------------------------------- متن حکایت اگر قورباغه ای را به همراه مقداری از آبی که در آن زندگی می کند در ظرفی بریزید و آب را به آرامی گرم کنید خواهید دید که قورباغه به گرم شدن آب ع العملی نشان نمی دهد تا آن که آب جوش می آید و قورباغه می میرد. دلیل این رفتار این است که قورباغه یک حیوان خونسرد است و دمای ب. فرشته طائ ور خبر داد که مرحله ی اصلی برداری سینمایی عروسکی_ موزیکال " قورباغه" شامگاه 7 اسفند ماه آغاز شد. نخستین قورباغه فلورسنت دنیا در آرژانتین کشف شد. این قورباغه زیر نور مادون بنفش به رنگ سبز روشن می درخشد. گسترش جغرافیایی قورباغه ( جنس رانا )
این جنس در اکثر دنیا پراکندگی دارد و گونه جهان شمول آن ، رانا ریدیبوندوس است و از نظر تجاری گونه ای بسیار مهم محسوب می شود و در ایران نیز این گونه بومی بوده که طول آن تا 17 سانتی متر و وزن قورباغه بالغ حداکثر تا 500 گرم می رسد . قورباغه ها و دوزیستان می توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه فرد آن ها در بزاق دهان شان است. همشهری آنلاین: فرشته طائ ور خبر داد که مرحله ی اصلی برداری سینمایی عروسکی_ موزیکال " قورباغه" شامگاه ۷ اسفند ماه آغاز شد. خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپ به درون بیشه زار کنار زمین شد. خانم برای پیدا توپ به بیشه زار رفت که ناگهان با صحنه ای روبرو شد.

قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغه حرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت را برآورده می کنم.

خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد ک. میدونستید قورباغه میتونه در تاریکی رنگ هارو هم ببینه؟ بیشتر مهره دارها 2 نوع سلول بینایی دارن. یکی رنگ هارو میبینه و اونیکی در نور کم اجازه میده حداقل راهمون رو پیدا کنیم. اما قورباغه ها برخلاف همه مهره دارها ظاهرا اینطور نیستن. بر اساس تحقیق دانشمندهای « لوند» سوئد مشخص شد ساختار سلول های بینایی قورباغه طوریه که این موجود در تاریک. همشهری آنلاین: فرشته طائ ور تهیه کننده « قورباغه» از آغاز برداری این اثر تا ۱۰ روز آینده خبر داد. قورباغه‌ها و دوزیستان می‌توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه‌فرد آن‌ها در بزاق دهان‌شان است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بزاق چسبناک قورباغه یک مایع غیرنیوتنی است. یعنی می‌تواند هم به شکل مایع و هم به شکل جامد رفتار کند. این ترکیب غیرمعمول به قورباغه ها امکان می‌دهد . داستان قورباغه پخته (حتمــــــــــــا" بخوانـیـــــــــــد)

اگر شما یک قورباغه را داخل ظرفی از آب جوش بیندازید،قورباغه بلافاصله تلاش می کند تا از داخل آن به بیرون بجهد.اما اگر قورباغه را داخل ظرف آبی با حرارت معمولی بیندازید،وی در آن باقی می ماند. حال اگر ظرف آب را برروی شعله بگذارید و بتدریج دمای آب را افزایش دهید،اتفاق بسیار جالبی رخ می دهد .زمانی که که درجه حرارت آب تا حدود30 درجه سانتیگراد بالا می رود،قورباغه هیچ عملی انجام نمی دهد.در واقع تمامی نشانه ها دال بر این است که او از وضعیت خود راضی است.با افزایش تدریجی درجه حرارت،قورباغه سست تر و سست تر می شود تا آنجا که دیگر قادر به بیرون آمدن از ظرف نمی باشد .علی رغم اینکه هیچ مانعی برای وج از ظرف وجود ندارد،قورباغه در همانجا می ماند.

و اینگونه است که ما تبدیل به قورباغه هایی شدیم که با تغییرات روزانه مملکت از قبیل - تورم - نرخ بنرین و گوجه فرنگی و هزاران هزار چیز دیگه کنار می آئیم و قدرت جهش نداریم، روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
قورباغه به او گفت: اگر مرا از این تله آزاد کنی، 3 آرزوی تو را برآورده می کنم. زن قورباغه را آزاد کرد.
قورباغه گفت: متشکرم، اما من یادم رفت بگویم شرایطی برای آرزوهایت هست؛ هر آرزویی داشته باشی، شوهرت 10 برابر آن را می گیرد.
ز. روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
قورباغه به او گفت : اگر مرا از این تله آزاد کنی سه آرزوی تو را برآورده می کنم .
زن قورباغه را آزاد کرد و قورباغه گفت : "متشکرم" ولی من یادم رفت بگویم شرایطی برای آرزوهایت هست؛ هر آرزویی داشته باشی شوهرت 10 برابر آن را میگیر. باستان شناسان قورباغه های بدون سری را درون کوزه هایی دفن شده در قبری ۴۰۰۰ ساله یافتند که متعلق به کنعانیان بوده است. حالا کاری نداریم به این که این دو قورباغه با هم بازی می کنند یا دعوا، اما به نظر می رسد کشتی گیران قهاری هستند. کاربری در صفحه توئیتر خود قورباغه سبز رنگی را در صورت ترامپ نقاشی کرد که با استقبال بسیاری رو به رو شد. هر کیلو گوشت قورباغه بین ۷ تا ۸ دلار می ارزد؛ چیزی حدود ۳۰۰ هزار ریال تصویر جالب نشنال جئوگرافی از موش گرفتار شده در دهان قورباغه آفریقایی انقراض نسل بزرگی که طی آن سه چهارم گونه های حیات از جمله دایناسورها در زمین نابود شدند با پیدایش قورباغه ها همراه بود. انقراض نسل بزرگی که طی آن سه چهارم گونه های حیات از جمله دایناسورها در زمین نابود شدند با پیدایش قورباغه ها همراه بود. گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور می د.دو قورباغه از بین آنها درون گودال عمیقی افتادند.وقتی دیگر قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است ، به دو قورباغه گفتندشما دیگر می میرید... دو قورباغه نصایح آنها را نادیده گرفتند و سعی د با تمام توانشان از گودال بیرون ببرند.سرانجام یکی از آنها به آنچه دیگر قورباغه ها میگفتند اعتنا کرد و دست از . این نمای تلسکوپی، سح نشری ic 410 را نشان می دهد که به خاطر کم فروغ بودنش جز با تلسکوپ های بزرگ قابل تشخیص نیست. دو ابر کوچک گاز و غبار در پایین ع دیده می شوند که به «بچه قورباغه های ic 410» معروفند. شکار غیرمجاز، جنگل ز و تغییرات آب و هوایی مشکلات زیادی را برای دوزیستان ایجاد کرده است. در اکوادور که خانه 500 گونه دوزیست است شرکتی خصوصی برای دور بازارهای تجاری از شکارچیان غیرمجاز قورباغه اقدام به پرورش و فروش این گونه های محبوب در بازارهای بین المللی آموزشی و حیوانات خانگی کرده است. با این مرکز و قورباغه های خاص و زیبایی که پرور. و سال بعد از تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان با حضور 9 چهره سینمایی، یکی از سایت های سینمایی در گزارشی، وجی این شورا را صرفاً حمایت از تولید عروسکی « قورباغه» عنوان کرد. همشهری آنلاین: دوبله سینمایی « قورباغه» در نقش های مختلف با حضور هنرمندان به پایان رسید. رست است که افسانه معروفی درباره ازدواج دختری زیبا و شاهزاده یی که با طلسم جادوگر به شکل قورباغه درآمده بود، وجود دارد اما در نگاه اول به نظر نمی رسد ازدواج دو دختر هفت ساله هندی با قورباغه ها ارتباطی با چنین داستانی داشته باشد.

ویگنسواری و ماسیاکانی (vigneswari and masiakanni) دو کودکی بودند که هفته گذشته با پوشیدن ساری قرمز و سنتی هندی و آویختن جواهرات گرانبهایشان در دو جشن باشکوه جداگانه در د ده یی دورافتاده (villupuram) در منطقه تامیل نادوی هند با دامادهای قورباغه یی ازدواج د. این ازدواج هر یکصد سال یک بار صورت می گیرد و بخشی از جشن دیرینه من کوبی پونگال است.
فول قورباغه ای یا فول واگن بیتل نام یک مدل از خودروهای فول واگن و یکی از مشهورترین مدل های جهان است. این خودرو در ایران با نام فول قورباغه ای شناخته می شود و در برخی منابع ترجمه نیز از عبارت فول سوسکی و فول کفش دوزکی یاد شده. هدف از طراحی این خودرو، تولید خودرویی اقتصادی و قابل استفاده برای عموم مردم بود. این ماشین نخستین بار در سال ۱۹. شناگر جوان کشورمان با ثبت زمان ۲۹ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به فینال شنای ۵۰ متر قورباغه راه یافت. شناگر جوان کشورمان در فینال شنای 200 متر قورباغه هفتم شد و از ب مدال بازماند. گاهی حیوانات آنچنان کوچک هستند که حتی ممکن است متوجه حیات و مرگ شان نشوید! در این ویدیو کشف گونه های جدید از قورباغه را میبینیم که میتوانند بر روی ناخن تان قرار گیرند. با صدایشان آشنا شویم تا به آن ها آسیبی نرسانیم. همشهری آنلاین: سینمایی « قورباغه» با پشت سر گذاشتن ۸۰ درصد از مرحله برداری و ۳۰ درصد از مرحله تدوین، وارد مرحله جلوه های بصری شد. مرضیه محبوب، سازنده عروسک های کلاه قرمزی و شهرموش ها گفت: « قورباغه» اکنون در دست تولید است و ۱۴ عروسک برای این ساخته شده است. کتاب «چه ی پنیر قورباغه را به داد؟» اثر رضی صائب توسط انتشارات نیستان منتشر شد. به زودی سینمایی قورباغه، در یک نمایش ویژه با حضور عروسک ها و عوامل برای بچه های پرورشگاه های تهران، به صورت رایگان، نمایش داده خواهد شد. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما. ع روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک قورباغه اختصاص یافته است که بعد از بارش باران بر روی یک برگ قرار دارد و قطره های باران نیز بر بدنش نشسته اند. اختصاصی از رزفایل قورباغه را قورت بده - 21 روش برای غلبه بر تنبلی با و پر سرعت .
قورباغه را قورت بده - 21 روش برای غلبه بر تنبلی
قورباغه را قورت بده - 21 روش برای غلبه بر تنبلی از قدیم گفته اند اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده ای را قورت بدهی در بقیه روز خی راحت خواهد بود که سخت ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته اید. قورباغه شما در واقع بزرگترین و مهم ترین کاری است که باید انجام بدهید. همان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد همین طور برای انجام ان تنبلی خواهید کرد. قدیم ها همچنین گفته اند: اگر قرار است دو تا قورباغه را بخوری اول آن یکی را که زشت تر است بخور!» ... حرف آ این است: اگر باید قورباغه زنده ای را بخوری هیچ فایده ای ندارد که مدت زیادی بنشینی و به آن نگاه کنی … • در پاو وینت "قورباغه را قورت بده" به 21 روش برای غلبه بر تنبلی و ارائه بیشترین کار در کمترین زمان (بهره وری) ارائه شده است. • نوع و فرمت فایل : پاو وینت 28 اسلایدی با فرمت pptx – همراه با فایل pdf جهت استفاده در انواع تبلت و گوشی های اندروید - حجم فایل: 2.8 مگابایت
با
قورباغه را قورت بده - 21 روش برای غلبه بر تنبلی