قورباغه های زندگی ام

به نقل از خبرگزاریها در مورد قورباغه های زندگی ام : قورباغه : زندگی شاید همین است!! چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند بقیه قورباغه ها درکنار گودال جمع شدند و وقتی که عمق گودال را دیدند به آن دو قورباغه گفتند : دیگر چاره ای نیست شما بزودی خواهید مرد. دو قورباغه این حرفها را نادیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند ا. مارها قورباغه ها رو می خوردندوقورباغه ها غمگین بودند.قورباغه ها به لک لک ها شکایت د. لک لک ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند.لک لک ها گرسنه ماندند و شروع به خوردن قورباغه ها،قورباغه ها دچار اختلاف دیدگاه شدند،عده ای از آنها با لک لک ها کنار آمدند و عده ای دیگر خواهان بازگشت مارها شدند.مارها بازگشتند و همپای لک لک ها شروع به. قورباغه های آبی رنگ سمی در مناطق بسیار مرطوب زمین زندگی می کنند و در جنگل های باران زای ی شمالی و مرکزی یافت می شوند. زهر این قورباغه ها از سوی بومی های این منطقه برای سمی نیزه های شکار به کار می رود. جالب است بدانیم که این قورباغه ها برای هر کدام از ط هایشان، سمی جدا به کار می برند که با توجه به نوع شکار متفاوت است. سم این قورباغه به اندازه ای قوی است که قادر به کشتن ده انسان می باشد. این سم بر روی پوست این قورباغه ترشح می شود و تنها وسیله ی دفاعی او می باشد. قورباغه آبی اما سمی! رکنا:قورباغه‭ ‬بنفش‭ ‬هندی‭(purple frog) ‬ با‭ ‬داشتن‭ ‬ظاهری‭ ‬عجیب،‭ ‬اکثر‭ ‬عمر‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬زیر‭ ‬زمین‭ ‬می گذراند‭. ‬قورباغه‭ ‬بنفش‭ ‬هندی‭ ‬به‭ ‬قورباغه‭ ‬بینی‭ ‬خوکی‭ ‬نیز‭ ‬نامیده‭ ‬شده‭ ‬و‭… رفتار قورباغه ای -------------------------------------------------------------------------------- متن حکایت اگر قورباغه ای را به همراه مقداری از آبی که در آن زندگی می کند در ظرفی بریزید و آب را به آرامی گرم کنید خواهید دید که قورباغه به گرم شدن آب ع العملی نشان نمی دهد تا آن که آب جوش می آید و قورباغه می میرد. دلیل این رفتار این است که قورباغه یک حیوان خونسرد است و دمای ب. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد.
دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغ. همشهری آنلاین: یک قورباغه سبز درختی استرالیایی روز ۱۰ نوامبر (۱۹ أبان) ۲۰۱۷ در مراسم آغاز به به کار اپلیکیشن frogid موزه استرالیا که امکان شناسایی صداهای قورباغه را با تلفن های همراه می دهد، دیده می شود. بچه ها شوخی شوخی به قورباغه ها سنگ میزدند
و قورباغه ها جدی جدی میمردند ...


روزی یک آبادانی در حال عبور از یک جاده بود که یک قورباغه او را صدا کرد و گفت: اگر مرا ببوسی، من به پرنسس زیبایی تبدیل خواهم شد! او خم شد، قورباغه را بلند کرد و در جیبش
گذاشت.
 قورباغه دوباره صدا کرد و گفت : اگر مرا ببوسی و به پرنسس زیبایی تبدیل کنی، با تو ازدواج خواهم کرد. آبادانی، قورباغه را از جیبش در آورد، لبخندی به او زد و . قورباغه درشتی لب برکهای نشسته بود و آواز میخواند، عقربی پیش قورباغه آمد، سلام بالابلند و گرم و نرمی کرد و گفت: «رفیق میخواهم خواهشی از تو م آیا انجامش میدهی»؟ قورباغه گفت:«اگر شدنی باشد با کمال میل و رغبت انجامش میدهم» عقرب گفت: «از قضا ی که میتواند خواهشم را انجام بدهد تو هستی» قورباغه گفت: «حالا بگو ببینم چه باید م»؟ عقرب گفت: «لا. اگر یک قورباغه تیزهوش وشاد را بردارید وداخل یک ظرف آب جوش بیندازید قورباغه چه کار می کند؟بیرون می پرد! درواقع قورباغه فورا به این نتیجه می رسد باید برود! حالا اگر همین قورباغه را بردارید وداخل یک ظرف آب سرد بیندازید وبعد ظرف را روی اجاق بگذارید وبه تدریج به آن حرارت بدهید قورباغه چه کار می کند؟ استراحت میکند...چند دقیقه بعد به خودش . قورباغه ها و دوزیستان می توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه فرد آن ها در بزاق دهان شان است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بزاق چسبناک قورباغه یک مایع غیرنیوتنی است. یعنی می تواند هم به شکل مایع و هم به شکل جامد رفتار کند. این ترکیب غیرمعمول به قورباغه ها امکان می دهد ات، موش ها و حتی پرن. تهیه کننده قورباغه در پی پخش تیزرهای این از شبکه ای، متنی را منتشر کرد. کشف اولین قورباغه با پوست فلورسنت
زیست شناسان موفق به کشف گونه‌ای از قورباغه درختی شدند که از خود نور منتشر می‌کند.  فرشته طائ ور تهیه کننده « قورباغه» از آغاز برداری این اثر تا ۱۰ روز آینده خبر داد. زیست شناسان موفق به کشف گونه ای از قورباغه درختی شدند که از خود نور منتشر می کند. سح بچه قورباغه حس پرآشوب است. اما دلیل این وضعیت یک مسئله بیشتر نیست: ستاره زایی! چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند گودال چقدر عمیق است به دوقورباغه دیگر گفتند که دیگر چاره ای نیست، شما به زودی خواهید مرد. دو قورباغه، این حرفها را نادیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند.اما قورباغه های دیگر، دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید. چون نمی توانید ازگودال خارج شوید، به زودی خواهید مرد. بالا ه یکی از دو قورباغه، تسلیم گفته های دیگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت.او بی درنگ به داخل گودال پرتاب شد و مرد.اما قورباغه دیگر با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. بقیه قورباغه هافریاد می زدند که دست از تلاش بردار. اما او با توان بیشتری تلاش کرد و بالا ه از گودال خارج شد.وقتی ازگودال بیرون آمد، بقیه قورباغه ها از او پرسیدند: «مگر تو حرفهای ما را نشنیدی؟» معلوم شد قورباغه ناشنواست. همشهری آنلاین: فرشته طائ ور خبر داد که مرحله ی اصلی برداری سینمایی عروسکی_ موزیکال " قورباغه" شامگاه ۷ اسفند ماه آغاز شد. همشهری آنلاین: چهار گونه قورباغه کوچک جدید که از ناخن شست دست نیز کوچکترند، در جنگل های هندوستان کشف شده اند. قورباغه ها هنگام احساس خطر فکر نمی کنند و فوری توی آب می پرند؛ اما وزغ ها اول فکر می کنند و سپس از خطر دور می شوند. پوست قورباغه صاف، نرم و ج است؛ اما پوست وزغ خشک، ضخیم و زگیل مانند است. به این زگیل ها غده ی سمی می گویند که در وزغ ها بزرگ تر از قورباغه هاست. این غده ها برای انسان خطر مرگ ندارد؛ اما اگر با شامه مخاطی تماس پیدا کند، ممکن اس. میدونستید قورباغه میتونه در تاریکی رنگ هارو هم ببینه؟ بیشتر مهره دارها 2 نوع سلول بینایی دارن. یکی رنگ هارو میبینه و اونیکی در نور کم اجازه میده حداقل راهمون رو پیدا کنیم. اما قورباغه ها برخلاف همه مهره دارها ظاهرا اینطور نیستن. بر اساس تحقیق دانشمندهای « لوند» سوئد مشخص شد ساختار سلول های بینایی قورباغه طوریه که این موجود در تاریک. دانشمندان قورباغه شیشه ای یافته اند که می توان از میان قفسه ، تپیدن قلبش را مشاهده کرد. قورباغه‌ها و دوزیستان می‌توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه‌فرد آن‌ها در بزاق دهان‌شان است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بزاق چسبناک قورباغه یک مایع غیرنیوتنی است. یعنی می‌تواند هم به شکل مایع و هم به شکل جامد رفتار کند. این ترکیب غیرمعمول به قورباغه ها امکان می‌دهد . داستان قورباغه پخته (حتمــــــــــــا" بخوانـیـــــــــــد)

اگر شما یک قورباغه را داخل ظرفی از آب جوش بیندازید،قورباغه بلافاصله تلاش می کند تا از داخل آن به بیرون بجهد.اما اگر قورباغه را داخل ظرف آبی با حرارت معمولی بیندازید،وی در آن باقی می ماند. حال اگر ظرف آب را برروی شعله بگذارید و بتدریج دمای آب را افزایش دهید،اتفاق بسیار جالبی رخ می دهد .زمانی که که درجه حرارت آب تا حدود30 درجه سانتیگراد بالا می رود،قورباغه هیچ عملی انجام نمی دهد.در واقع تمامی نشانه ها دال بر این است که او از وضعیت خود راضی است.با افزایش تدریجی درجه حرارت،قورباغه سست تر و سست تر می شود تا آنجا که دیگر قادر به بیرون آمدن از ظرف نمی باشد .علی رغم اینکه هیچ مانعی برای وج از ظرف وجود ندارد،قورباغه در همانجا می ماند.

و اینگونه است که ما تبدیل به قورباغه هایی شدیم که با تغییرات روزانه مملکت از قبیل - تورم - نرخ بنرین و گوجه فرنگی و هزاران هزار چیز دیگه کنار می آئیم و قدرت جهش نداریم، روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
قورباغه به او گفت: اگر مرا از این تله آزاد کنی، 3 آرزوی تو را برآورده می کنم. زن قورباغه را آزاد کرد.
قورباغه گفت: متشکرم، اما من یادم رفت بگویم شرایطی برای آرزوهایت هست؛ هر آرزویی داشته باشی، شوهرت 10 برابر آن را می گیرد.
ز. روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
قورباغه به او گفت : اگر مرا از این تله آزاد کنی سه آرزوی تو را برآورده می کنم .
زن قورباغه را آزاد کرد و قورباغه گفت : "متشکرم" ولی من یادم رفت بگویم شرایطی برای آرزوهایت هست؛ هر آرزویی داشته باشی شوهرت 10 برابر آن را میگیر. باستان شناسان قورباغه های بدون سری را درون کوزه هایی دفن شده در قبری ۴۰۰۰ ساله یافتند که متعلق به کنعانیان بوده است. حالا کاری نداریم به این که این دو قورباغه با هم بازی می کنند یا دعوا، اما به نظر می رسد کشتی گیران قهاری هستند. آنجا که درخت بید به آب می رسد یک بچه قورباغه و یک کرم همدیگر را دیدند آن ها در چشم های ریز هم نگاه د... ...و عاشق هم شدند. کرم، رنگین کمان زیبای بچه قورباغه شد... و بچه قورباغه، مروارید سیاه و درخشان کرم... بچه قورباغه گفت: «من عاشق سرتا پای تو هستم» کرم گفت:« من هم عاشق سرتا پای تو هستم.قول بده که هیچ وقت تغییر نمی کنی...» بچه قورباغه گفت :«قو. محققان پس از پنج سال تحقیق ۷ گونه قورباغه جدید در رشته کوه گات غربی واقع در هند کشف کرده اند. محققان موفق به کشف 4 گونه جدید از قورباغه های بسیار کوچک در هند شدند. در ع زیر خط تولید فول بیتل (قورباغه ای) در سال ۱۹۵۴ میلادی در شهر هانوفر آلمان را می بینید. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق آزمایش قلب قورباغه با و پر سرعت .
تحقیق آزمایش قلب قورباغه
تحقیق آزمایش قلب قورباغه تحقیق آزمایش قلب قورباغه 1 ص با فرمت word
با
تحقیق آزمایش قلب قورباغه
محققان بین المللی متوجه شده اند یک گونه قورباغه باستانی که ۶۸ میلیون سال قبل می زیسته، دایناسورهای کوچک وبچه دایناسورهای بزرگتر را می بلعیده است. « قورباغه» و نوه هایش به تماشای سینمایی «فیلشاه» می روند. گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور می د.دو قورباغه از بین آنها درون گودال عمیقی افتادند.وقتی دیگر قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است ، به دو قورباغه گفتندشما دیگر می میرید... دو قورباغه نصایح آنها را نادیده گرفتند و سعی د با تمام توانشان از گودال بیرون ببرند.سرانجام یکی از آنها به آنچه دیگر قورباغه ها میگفتند اعتنا کرد و دست از . این نمای تلسکوپی، سح نشری ic 410 را نشان می دهد که به خاطر کم فروغ بودنش جز با تلسکوپ های بزرگ قابل تشخیص نیست. دو ابر کوچک گاز و غبار در پایین ع دیده می شوند که به «بچه قورباغه های ic 410» معروفند. قدرت حیات بخش و ممات بخش کلمات + داستان زیبای دو زبانهduring a momentous battle, a japanese general decided to attack even though his army was greatly outnumbered. he was confident they would win, but his men were filled with doubt. گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور می د . دو قورباغه از بین آنها درون گودال عمیقی افتادند. وقتی دیگر قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است ،به دو قورباغه گفتند آنها دیگر می میرند. دو قورباغه نصایح آنها را نادیده گرفتند و سعی د با تمام توانشان از گودال بیرون بپرند. سرانجام یکی از آنها به آنچه دیگر قورباغه ها می گفتند، اعتنا کرد و دست از تلاش . . . شکار غیرمجاز، جنگل ز و تغییرات آب و هوایی مشکلات زیادی را برای دوزیستان ایجاد کرده است. در اکوادور که خانه 500 گونه دوزیست است شرکتی خصوصی برای دور بازارهای تجاری از شکارچیان غیرمجاز قورباغه اقدام به پرورش و فروش این گونه های محبوب در بازارهای بین المللی آموزشی و حیوانات خانگی کرده است. با این مرکز و قورباغه های خاص و زیبایی که پرور. و سال بعد از تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان با حضور 9 چهره سینمایی، یکی از سایت های سینمایی در گزارشی، وجی این شورا را صرفاً حمایت از تولید عروسکی « قورباغه» عنوان کرد. همشهری آنلاین: دوبله سینمایی « قورباغه» در نقش های مختلف با حضور هنرمندان به پایان رسید. قورباغه ای از بچگی در میان چاهی زندگی می کرد.چاه کوچک و تنگ بود. روزی قورباغه به لاکپشتی که از دریای آمده بود بر خورد کرد.
قورباغه با خود پسندی گفت: آه من چقدر خوشبختم،وقتی خوب و سر حالم کنار چاه بازی می کنم،وقتی حال بازی ندارم می روم توی چاه و با آسودگی استراحت می کنم،هم وسیله آب تنی و هم قدم زدن برای من فراهم است،
براستی که چقد. باکو - ایرنا - شناگر جوان ایران با ثبت زمان 30 ثانیه و 2 صدم ثانیه در فینال شنای 50 متر قورباغه بازی های همبستگی کشورهای ی هشتم شد. رایج ترین دوزیستان جهان قورباغه ها و وزغها هستند. نوع بالغ قورباغه ها عموماَ بدون دم و چمباته زده هستند ، آنها پاهای بلند عقب برای پ و زبان بلند چسبناک برای گرفتن ط ، دارند . معمولاَ قورباغه ها بدن نرم و مرطوب دارند و در آبها زندگی می کنند . وزغها پوست خشک و زگیل مانند دارند و عمدتاَ روی خشکی زندگی می کنند. قورباغه درختی قورباغه درختی بعضی از قورباغه های مناطق گرم با زندگی روی درختان و بوته ها سازگاری پیدا کرده اند . بعضی از گونه ها هرگز درختان را ترک نمی کنند و حتی روی درختان ،تولید مثل می کنند . بیشتر قورباغه های درختی دارای انگشتان بلند و دست و پا هستند که روی آنها صفحه های چسبناکی برای گرفتن شاخه ها و برگهای نرم وجود دارد. بعضی از قورباغه ها با استفاده از انگشتان دارشان که به عنوان بال پرواز به کار می برند ، از این درخت به آن درخت می پرند. قورباغه درختی در حالی که روی شاخه ها راه می رود ، ات را شکار می کند. این نوع قورباغه درختی بخاطر رنگ و فرم بدن بخوبی روی برگها استتار می نماید. قورباغه شیشه ای قورباغه شیشه ای قورباغه شیشه ای بومی کشور ونزوئلا است. پوست اطراف شکم این قورباغه مانند شیشه است و اندامهای داخلی، دستگاه گوارش، کبد، قلب و حتی تخمهای درون شکمش دیده میشود. قورباغه های شیشه ای کوچک، م ن 3 تا 7.5 سانتیمتر هستند. این قورباغه ها نوزادان خود را میخورند و اکثرا به رنگ سبز هستند. قورباغه سبز قورباغه سبز این قورباغه معمولی کناره رودخانه ها و آبگیرها ، ممکن است به رنگ قهوه ای ، برنزه یا سبز باشد . قورباغه های سبز بالغ حقیقتاَ دوزیستی هستند ، یعنی هر مقدار از زندگیشان را که در آب می گذرانند ، به همان مدت روی خشکی زندگی می کنند . آنها نیز مثل بقیه قورباغه ها، هر غذای زنده ای را که بتوانند قورت دهند ، می خورند. صدای یک قورباغه مثل صدای ترکیدن چیزی است که در مورد آن می گویند مثل صدای سیمی است که محکم کشیده شده و رها گردد. رژیم غذایی این قورباغه ها عمدتاَ ات ، عنکبوتها و سخت پوستان است. نیزه سمی قورباغه نیزه سمی این قورباغه جنگلی یک ماده سمی کشنده ، داخل پوست خود تولید می کند که برای عقب راندن شکارچیان خود مثل مارها به کار می برد . مردم بومی سم موجود در پوست این قورباغه را به سر نیزه های خود می زنند و به همین دلیل نام او را قورباغه نیزه سمی گذاشته اند . دشمنان احتمالی از روی طرحهای رنگ روشن پوست این قورباغه به خطرناک بودن و سمی بودن آن پی می برند . قورباغه های نیزه سمی از ات تغذیه می کنند. شناگر جوان کشورمان با ثبت زمان ۲۹ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به فینال شنای ۵۰ متر قورباغه راه یافت. قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع 22:00:13 1393-05-09 کریستینا داخل خانه مشغول وررفتن با حلقه نامزدی خود بود. شوهرش رومان لیوانی اهل روسیه در حال تمیز نمودن شیشه اکواریوم قورباغه بود. رومان از نامزدش تقاضای کمک نمود تا در تمیز اکواریوم کمکش نماید.
کریستینا حلقه خود را انداخت کف اتاق غافل از اینکه چشمان تیزبین قورباغه به حلقه نامزدی وی بود.کریستینا به محض اینکه حلقه خود را رها نمود قورباغه در یک چشم بهم زدن انرا مانند ه گرفت و بلعید.
قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع


قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع


رومان می گوید 10 سال است که قورباغه را دارند به طوری که عضوی از اعضای خانواده محسوب می گردد.وی می افزاید کریستینا به قورباغه علاقه زیادی دارد.انتظار ما برای پس دادن حلقه از سوی قورباغه سودی نداشت.هنگامی که نزد پزشک رفتیم و موضوع را در میان گذاشتیم فکر نمود داریم جوک تعریف می کنیم اما هنگامی که ع برداری نمود حلقه را صحیح و سالم داخل شکم قورباغه مشاهده نمود.
عمل جراحی با موفقیت صورت گرفت و حلقه نامزدی تحویل خانم کریستینا شد. اختصاصی از یارا فایل زیباترین طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه با و پر سرعت .
زیباترین طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه
زیباترین طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه زیباترین طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل می باشد. این مجموعه شامل: پوستر های طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه
تابلوی نمایش طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه
مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه
این مستندات عنوان شده بر طبق آ ین بخش نامه طرح جابر می باشد. قسمتی ازین مجموعه چرخه زندگی قورباغه اکثر دوزیستان در آب تخم گذاری می کنند. به تخم های قورباغه اشپل گفته می شود که به وسیله لایه ضخیمی از ماده ژلاتینی از حیوانات شکارچی محافظت می شوند و در درون آن، نوزاد قورباغه رشد می کند. هنگامی که نوزاد سر از تخم بیرون می آورد، می تواند شنا کند و از دم بلندش استفاده نماید.قورباغه از طریق آبشش تنفس می کند. با رشد نوزاد قورباغه، ابتدا پاهای عقبی و سپس پاهای جلویی او شروع به رشد می کنند. شش ها بزرگ می شوند و قورباغه جوان با نگه داشتن سر خود در بالای آب، می تواند تنفس کند. به تدریج دم او کوتاه تر می شود تا این که قورباغه جوان شبیه والدین بالغش می شود.
با
زیباترین طرح جابربن حیان مراحل رشد قورباغه
گاهی حیوانات آنچنان کوچک هستند که حتی ممکن است متوجه حیات و مرگ شان نشوید! در این ویدیو کشف گونه های جدید از قورباغه را میبینیم که میتوانند بر روی ناخن تان قرار گیرند. با صدایشان آشنا شویم تا به آن ها آسیبی نرسانیم. همشهری آنلاین: سینمایی « قورباغه» با پشت سر گذاشتن ۸۰ درصد از مرحله برداری و ۳۰ درصد از مرحله تدوین، وارد مرحله جلوه های بصری شد.