قورباغه های زندگی ام

به نقل از خبرگزاریها در مورد قورباغه های زندگی ام : قورباغه : زندگی شاید همین است!! چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند بقیه قورباغه ها درکنار گودال جمع شدند و وقتی که عمق گودال را دیدند به آن دو قورباغه گفتند : دیگر چاره ای نیست شما بزودی خواهید مرد. دو قورباغه این حرفها را نادیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند ا. آورده اند که ماری پیر شد و توان شکار را از دست داد. از سرنوشت خود اندوهگین شد، که بدون توان شکار ، چگونه می تواند زندگی کنم؟ با آن که می دید که جوانی را نمی توان به دست آورد، اما آرزو می کرد که ای کاش همین پیری نیز ماندنی بود. پس به کنار چشمه ای که در آن قورباغه های بسیاری زندگی می د و یک سلطان کامکار داشتند، رفت و خود را مانند افسردگان و. قورباغه های آبی رنگ سمی در مناطق بسیار مرطوب زمین زندگی می کنند و در جنگل های باران زای ی شمالی و مرکزی یافت می شوند. زهر این قورباغه ها از سوی بومی های این منطقه برای سمی نیزه های شکار به کار می رود. جالب است بدانیم که این قورباغه ها برای هر کدام از ط هایشان، سمی جدا به کار می برند که با توجه به نوع شکار متفاوت است. سم این قورباغه به اندازه ای قوی است که قادر به کشتن ده انسان می باشد. این سم بر روی پوست این قورباغه ترشح می شود و تنها وسیله ی دفاعی او می باشد. قورباغه آبی اما سمی! frog rainbow (قورباغه رنگین کمان) از آنجایی که این قورباغه مرتباً تغییر رنگ می دهد بعضی مردم هندوستان این قورباغه را مقدس می دانند و می پرستند. به گزارش برترین ها روزانه صدها نفر برای پرستش این قورباغه به خانه شخصی به نام رگی کومر که، اولین بار آن را پیدا کرده است، می روند و از این حیوان درخواست معجزه می کنند. مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها از این نابسامانی بسیار غمگین بودند تا اینکه قورباغه ها علیه مارها به لک لکها شکایت د. لک لکها چندی از مارها را خوردند و بقیه را هم تار و مار د و قورباغه ها از این حمایت شادمان شدند. طولی نکشید که لک لک ها گرسنه ماندند و شروع د به خوردن قورباغه ها. قورباغه ها ناگهان دچار اختلاف دیدگاه شدند. عده . مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها از این نابسامانی بسیار غمگین بودند تا اینکه قورباغه ها علیه مارها به لک لکها شکایت د. لک لکها چندی از مارها را خوردند و بقیه را هم تار و مار د و قورباغه ها از این حمایت شادمان شدند. طولی نکشید که لک لک ها گرسنه ماندند و شروع د به خوردن قورباغه ها. قورباغه ها ناگهان دچار اختلاف دیدگاه شدند. عده . همشهری آنلاین: یک قورباغه سبز درختی استرالیایی روز ۱۰ نوامبر (۱۹ أبان) ۲۰۱۷ در مراسم آغاز به به کار اپلیکیشن frogid موزه استرالیا که امکان شناسایی صداهای قورباغه را با تلفن های همراه می دهد، دیده می شود. ... ناشنوا باش !
چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند !
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مُرد...
دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قوربا. دستگاه تنفس در قورباغه :

در قورباغه بالغ شش ها، پوست و بافت پوششی درون دهان، دستگاه تنفس را تشکیل می دهد.

شش هایی که کوچک، ساده و چین خورده اند، اما چین خوردگی آن ها به اندازه ی مهره داران برتر نیست.
وقتی قورباغه هوا را در درون دهانش محبوس می کند، تنفس دهانی انجام می دهد. پوشش نازک دهان، رطوبت کافی و رگ های خونی فراوانی . چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد. دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغه های د. اگر یک قورباغه تیزهوش وشاد را بردارید وداخل یک ظرف آب جوش بیندازید قورباغه چه کار می کند؟بیرون می پرد! درواقع قورباغه فورا به این نتیجه می رسد باید برود! حالا اگر همین قورباغه را بردارید وداخل یک ظرف آب سرد بیندازید وبعد ظرف را روی اجاق بگذارید وبه تدریج به آن حرارت بدهید قورباغه چه کار می کند؟ استراحت میکند...چند دقیقه بعد به خودش . قورباغه سنگین بعد از زیاد خوردن نتوانست خود را روی شاخه نگه دارد. تصاویر قورباغه های مینیاتوری هفت گونه قورباغه مینیاتوری متعلق به گهات غربی هندوستان، رشته کوهی در طول ساحل غربی شبه جزیره هندوستان، به تازگی به خانواده دوزیستان اضافه شده اند. این قورباغه ها به نژاد نایچوبیپری (nyctibatrachus) یا قورباغه های شب تعلق دارند که طی یک بررسی پنج ساله در این شبه جزیره کشف شده اند. چهار مورد از این گونه ها در میان کوچک ترین قورباغه های ... نوشته تصاویر قورباغه های مینیاتوری ؛ از کوچک ترین گونه های جانوری جهان اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. قورباغه ها و دوزیستان می توانند یک پشه را با سرعت قابل توجهی در هوا بقاپند. اما راز واقعی توانایی منحصربه فرد آن ها در بزاق دهان شان است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بزاق چسبناک قورباغه یک مایع غیرنیوتنی است. یعنی می تواند هم به شکل مایع و هم به شکل جامد رفتار کند. این ترکیب غیرمعمول به قورباغه ها امکان می دهد ات، موش ها و حتی پر. فرشته طائ ور خبر داد که مرحله ی اصلی برداری سینمایی عروسکی_ موزیکال " قورباغه" شامگاه 7 اسفند ماه آغاز شد. نخستین قورباغه فلورسنت دنیا در آرژانتین کشف شد. این قورباغه زیر نور مادون بنفش به رنگ سبز روشن می درخشد. گسترش جغرافیایی قورباغه ( جنس رانا )
این جنس در اکثر دنیا پراکندگی دارد و گونه جهان شمول آن ، رانا ریدیبوندوس است و از نظر تجاری گونه ای بسیار مهم محسوب می شود و در ایران نیز این گونه بومی بوده که طول آن تا 17 سانتی متر و وزن قورباغه بالغ حداکثر تا 500 گرم می رسد . همشهری آنلاین: فرشته طائ ور خبر داد که مرحله ی اصلی برداری سینمایی عروسکی_ موزیکال " قورباغه" شامگاه ۷ اسفند ماه آغاز شد. همشهری آنلاین: چهار گونه قورباغه کوچک جدید که از ناخن شست دست نیز کوچکترند، در جنگل های هندوستان کشف شده اند. خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپ به درون بیشه زار کنار زمین شد. خانم برای پیدا توپ به بیشه زار رفت که ناگهان با صحنه ای روبرو شد.

قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغه حرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت را برآورده می کنم.

خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد ک. دانشمندان قورباغه شیشه ای یافته اند که می توان از میان قفسه ، تپیدن قلبش را مشاهده کرد. بچه ها شوخی شوخی به قورباغه ها سنگ می زدند، قورباغه ها جدی جدی می مردند
می گن اگر قورباغه ای رو در آب جوش بندازید تا بپزه قورباغه به محض افتادن در آب به خودش می گه: "خیلی داغه. باید بپرم بیرون." و جونشو ورمیداره و می پره بیرون. اما اگه همون قورباغه روتو آب سرد بزارید و شعله اوجاق رو کم بزارید قورباغه به خودش می گه "آخیش داره دمای آب بهتره می شه" اما خودش متوجه نمی شه که کی آبپز شده. نکته: تغیرات تدریجی به وج. اختصاصی از نیک فایل مقاله قورباغه ها و وزغ ها با و پر سرعت .
مقاله قورباغه ها و وزغ ها
مقاله قورباغه ها و وزغ ها مقاله قورباغه ها و وزغ ها 4 ص با فرمت word 
با
مقاله قورباغه ها و وزغ ها
"مارکوز رنگل" شکارچی درون ع گفته که این قورباغه یِ فوق بزرگ را در برکه ی مزرعه ای نزدیک "باتسویل" تگزاس شکار کرده است. بازی کم حجم قورباغه گرسنه (برای کامپیوتر) starving frog pc game بازی starving frog (قورباغه گرسنه، یا اگر دقیق تر ترجمه کنیم قورباغه قحطی زده!) یکی از بازی های جدید و کم حجم برای کامپیوتر است. این بازی در سبک بازی های پازلی دسته بندی میشود. شما در این بازی باید هدایت قورباغه گرسنه را در دست بگیرید. در هر صفحه از بازی، یک برکه کوچک قرار دارد. قورباغه داستان ما در گوشه ای از تصویر بر روی یک سنگ نشسته است. و در گوشه دیگری از تصویر یک ه قرار دارد. شما باید با کمک ماوس، برگ های نیلوفر را بر روی آب بچینید تا قورباغه گرسنه بتواند از روی آنها رد شود و ه را بخورد! اما همه چیز هم به این سادگی ها نیست. پرنده های قورباغه خور در کمین شما هستند! بازی starving frog محیطی شاد و کارتونی دارد. به همین دلیل برای ک ن نیز بسیار مناسب است. البته مراحل بالاتر آن، حتی برای بزرگسالان هم سخت و سرگرم کننده خواهد بود. در این ویدئوی شگفت انگیز لحظه ای که قورباغه ط خود را شکار می کند را مشاهده می کنید. آنجا که درخت بید به آب می رسد یک بچه قورباغه و یک کرم همدیگر را دیدند آن ها در چشم های ریز هم نگاه د... ...و عاشق هم شدند. کرم، رنگین کمان زیبای بچه قورباغه شد... و بچه قورباغه، مروارید سیاه و درخشان کرم... بچه قورباغه گفت: «من عاشق سرتا پای تو هستم» کرم گفت:« من هم عاشق سرتا پای تو هستم.قول بده که هیچ وقت تغییر نمی کنی...» بچه قورباغه گفت :«قو. کاربری در صفحه توئیتر خود قورباغه سبز رنگی را در صورت ترامپ نقاشی کرد که با استقبال بسیاری رو به رو شد. محققان موفق به کشف 4 گونه جدید از قورباغه های بسیار کوچک در هند شدند. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق آزمایش قلب قورباغه با و پر سرعت .
تحقیق آزمایش قلب قورباغه
تحقیق آزمایش قلب قورباغه تحقیق آزمایش قلب قورباغه 1 ص با فرمت word
با
تحقیق آزمایش قلب قورباغه
انقراض نسل بزرگی که طی آن سه چهارم گونه های حیات از جمله دایناسورها در زمین نابود شدند با پیدایش قورباغه ها همراه بود. گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور می د.دو قورباغه از بین آنها درون گودال عمیقی افتادند.وقتی دیگر قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است ، به دو قورباغه گفتندشما دیگر می میرید... دو قورباغه نصایح آنها را نادیده گرفتند و سعی د با تمام توانشان از گودال بیرون ببرند.سرانجام یکی از آنها به آنچه دیگر قورباغه ها میگفتند اعتنا کرد و دست از . قدرت حیات بخش و ممات بخش کلمات + داستان زیبای دو زبانهduring a momentous battle, a japanese general decided to attack even though his army was greatly outnumbered. he was confident they would win, but his men were filled with doubt. گروهی از قورباغه ها از بیشه ای عبور می د . دو قورباغه از بین آنها درون گودال عمیقی افتادند. وقتی دیگر قورباغه ها دیدند که گودال چقدر عمیق است ،به دو قورباغه گفتند آنها دیگر می میرند. دو قورباغه نصایح آنها را نادیده گرفتند و سعی د با تمام توانشان از گودال بیرون بپرند. سرانجام یکی از آنها به آنچه دیگر قورباغه ها می گفتند، اعتنا کرد و دست از تلاش . . . منوچهر احترامی داستان نویس ک ن و نوجوانان بود که در اسفند 87 دیده از جهان فروبست . متن زیر داستان کوتاهی از اوست. مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها غمگین بودند. قورباغه ها به لک لک ها شکایت د. لک لک ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند. لک لک ها گرسنه ماندند و شروع د به خوردن قورباغه ها.
قورباغه ها دچار اختلاف دیدگاه شدند
عده ای از آنها با لک لک ها کنار آمدند و عده ای دیگر خواهان باز گشت مارها شدند.
مارها باز گشتند و همپای لک لک ها شروع به خوردن قورباغه ها د
حالا دیگر قورباغه ها متقاعد شده اند که برای خورده شدن به دنیا می آیند
تنها یک مشکل برای آنها حل نشده باقی مانده است.
اینکه نمی دانند توسط دوستانشان خورده می شوند یا دشمنانشان!!! و سال بعد از تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان با حضور 9 چهره سینمایی، یکی از سایت های سینمایی در گزارشی، وجی این شورا را صرفاً حمایت از تولید عروسکی « قورباغه» عنوان کرد. همشهری آنلاین: دوبله سینمایی « قورباغه» در نقش های مختلف با حضور هنرمندان به پایان رسید. رست است که افسانه معروفی درباره ازدواج دختری زیبا و شاهزاده یی که با طلسم جادوگر به شکل قورباغه درآمده بود، وجود دارد اما در نگاه اول به نظر نمی رسد ازدواج دو دختر هفت ساله هندی با قورباغه ها ارتباطی با چنین داستانی داشته باشد.

ویگنسواری و ماسیاکانی (vigneswari and masiakanni) دو کودکی بودند که هفته گذشته با پوشیدن ساری قرمز و سنتی هندی و آویختن جواهرات گرانبهایشان در دو جشن باشکوه جداگانه در د ده یی دورافتاده (villupuram) در منطقه تامیل نادوی هند با دامادهای قورباغه یی ازدواج د. این ازدواج هر یکصد سال یک بار صورت می گیرد و بخشی از جشن دیرینه من کوبی پونگال است.
فول قورباغه ای یا فول واگن بیتل نام یک مدل از خودروهای فول واگن و یکی از مشهورترین مدل های جهان است. این خودرو در ایران با نام فول قورباغه ای شناخته می شود و در برخی منابع ترجمه نیز از عبارت فول سوسکی و فول کفش دوزکی یاد شده. هدف از طراحی این خودرو، تولید خودرویی اقتصادی و قابل استفاده برای عموم مردم بود. این ماشین نخستین بار در سال ۱۹. شناگر جوان کشورمان با ثبت زمان ۲۹ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به فینال شنای ۵۰ متر قورباغه راه یافت. رایج ترین دوزیستان جهان قورباغه ها و وزغها هستند. نوع بالغ قورباغه ها عموماَ بدون دم و چمباته زده هستند ، آنها پاهای بلند عقب برای پ و زبان بلند چسبناک برای گرفتن ط ، دارند . معمولاَ قورباغه ها بدن نرم و مرطوب دارند و در آبها زندگی می کنند . وزغها پوست خشک و زگیل مانند دارند و عمدتاَ روی خشکی زندگی می کنند. قورباغه درختی قورباغه درختی بعضی از قورباغه های مناطق گرم با زندگی روی درختان و بوته ها سازگاری پیدا کرده اند . بعضی از گونه ها هرگز درختان را ترک نمی کنند و حتی روی درختان ،تولید مثل می کنند . بیشتر قورباغه های درختی دارای انگشتان بلند و دست و پا هستند که روی آنها صفحه های چسبناکی برای گرفتن شاخه ها و برگهای نرم وجود دارد. بعضی از قورباغه ها با استفاده از انگشتان دارشان که به عنوان بال پرواز به کار می برند ، از این درخت به آن درخت می پرند. قورباغه درختی در حالی که روی شاخه ها راه می رود ، ات را شکار می کند. این نوع قورباغه درختی بخاطر رنگ و فرم بدن بخوبی روی برگها استتار می نماید. قورباغه شیشه ای قورباغه شیشه ای قورباغه شیشه ای بومی کشور ونزوئلا است. پوست اطراف شکم این قورباغه مانند شیشه است و اندامهای داخلی، دستگاه گوارش، کبد، قلب و حتی تخمهای درون شکمش دیده میشود. قورباغه های شیشه ای کوچک، م ن 3 تا 7.5 سانتیمتر هستند. این قورباغه ها نوزادان خود را میخورند و اکثرا به رنگ سبز هستند. قورباغه سبز قورباغه سبز این قورباغه معمولی کناره رودخانه ها و آبگیرها ، ممکن است به رنگ قهوه ای ، برنزه یا سبز باشد . قورباغه های سبز بالغ حقیقتاَ دوزیستی هستند ، یعنی هر مقدار از زندگیشان را که در آب می گذرانند ، به همان مدت روی خشکی زندگی می کنند . آنها نیز مثل بقیه قورباغه ها، هر غذای زنده ای را که بتوانند قورت دهند ، می خورند. صدای یک قورباغه مثل صدای ترکیدن چیزی است که در مورد آن می گویند مثل صدای سیمی است که محکم کشیده شده و رها گردد. رژیم غذایی این قورباغه ها عمدتاَ ات ، عنکبوتها و سخت پوستان است. نیزه سمی قورباغه نیزه سمی این قورباغه جنگلی یک ماده سمی کشنده ، داخل پوست خود تولید می کند که برای عقب راندن شکارچیان خود مثل مارها به کار می برد . مردم بومی سم موجود در پوست این قورباغه را به سر نیزه های خود می زنند و به همین دلیل نام او را قورباغه نیزه سمی گذاشته اند . دشمنان احتمالی از روی طرحهای رنگ روشن پوست این قورباغه به خطرناک بودن و سمی بودن آن پی می برند . قورباغه های نیزه سمی از ات تغذیه می کنند. شناگر جوان کشورمان در فینال شنای 200 متر قورباغه هفتم شد و از ب مدال بازماند. گاهی حیوانات آنچنان کوچک هستند که حتی ممکن است متوجه حیات و مرگ شان نشوید! در این ویدیو کشف گونه های جدید از قورباغه را میبینیم که میتوانند بر روی ناخن تان قرار گیرند. با صدایشان آشنا شویم تا به آن ها آسیبی نرسانیم. همشهری آنلاین: سینمایی « قورباغه» با پشت سر گذاشتن ۸۰ درصد از مرحله برداری و ۳۰ درصد از مرحله تدوین، وارد مرحله جلوه های بصری شد. مرضیه محبوب، سازنده عروسک های کلاه قرمزی و شهرموش ها گفت: « قورباغه» اکنون در دست تولید است و ۱۴ عروسک برای این ساخته شده است. کتاب «چه ی پنیر قورباغه را به داد؟» اثر رضی صائب توسط انتشارات نیستان منتشر شد. همشهری آنلاین: قورباغه ای درختی به نام پولکا دات یا نقطه دار اولین دوزیست در جهان است که به طورت طبیعی از توانایی زیست ت برخوردار است. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما. چند قورباغه از جنگلی عبور می د که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما. ع روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک قورباغه اختصاص یافته است که بعد از بارش باران بر روی یک برگ قرار دارد و قطره های باران نیز بر بدنش نشسته اند.