قیمت تجهیزات فشار ضعیف تجهیزات جانبی رله های اضافه بارحرارتی و کنتاکتور

به نقل از خبرگزاریها در مورد قیمت تجهیزات فشار ضعیف تجهیزات جانبی رله های اضافه بارحرارتی و کنتاکتور : در ریخته گری سرامیکی (دقیق) و ماسه، ف مذاب در داخل یک قالب بدون تأثیر فشار خارجی منجمد می شود. در ریخته گری تحت فشار، ف مذاب تا انجماد کامل تحت فشار خارجی قرار دارد. بنابراین تجهیزات قابل توجهی برای ایجاد این فشار لازم است. شرکت پوشش های صنعتی ری بزرگترین شرکت تولید کنندۀ کفپوشهای عایق برق دارای تاییدیه آزمایشگاه فشار قوی پژوهشگاه نیرو و مرکز پژوهش متالورژی رازی در ایران مطابق استاندارد iec 61111 بوده و کفپوشهای عایق برق را بصورت سفارشی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه میدارد.
این کفپوش های عایق برق در سه سطح ولتاژ کفپوش عایق برق فشار. در سیستمهای قدرت و شبکه های انتقال و توزیع انرژی الکتریکی، تک تک تجهیزات نقش اساسی دارند و بروز هرگونه عیبی در آنها، ایجاد اختلال در شبکه، اتصال کوتاه و قطع برق را به همراه دارد. خاموشی و جایگزینی تجهیزات معیوب هزینه های هنگفتی را به شبکه تحمیل می نماید. لذا بررسی و تحلیل بروز عیب در تجهیزات از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و در صورت . فیدر
فیدر عبارت است ازمجموعه ای از وسایل قطع و وصل با ولتاژ اسمی معین که برای دریافت برق از بالادست سیستم برق رسانی و تحویل آن به پایین دست سیستم تعبیه می گردد. فیدرها به لحاظ شمول مفاد این آیین نامه به شرح ذیل دسته بندی می شوند:
فیدر در مورد خط فشار متوسط وجی از پست فوق توزیع عبارت است از تابلو و تجهیزات آن که در اطاق ولتاژ فشار. تعریف پست : یک پست فشار قوی مجموعه ای از تجهیزات می باشد که به منظور تغییر سطح ولتاژ و یا به وجود آوردن امکان تغذیه نقاط مختلف و تقسیم انرژی الکتریکی بین آنها مورد استفاده قرار می گیرد . انواع پستها از نظر وظیفه ای که به عهده دارند: 1- پستهای نیروگاهی set up sub 2- پستهای انتقال high voltage subs پستهای توزیع : distribution subs پستهای فشار ضعیف : 3- پستهای ک. اختصاصی از فایل هلپ مقاله درباره مدار راه اندازی یک موتور سه فاز به صورت چپگرد ، راستگرد و ستاره ، مثلث مدار با و پر سرعت .
مقاله درباره مدار راه اندازی یک موتور سه فاز به صورت چپگرد ، راستگرد و ستاره ، مثلث مدار
مقاله درباره مدار راه اندازی یک موتور سه فاز به صورت چپگرد ، راستگرد و ستاره ، مثلث مدار لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:191-مدار چپگرد،راستگرد و ستاره،مثلث(دستیوسایل و تجهیزات لازم:
 1.کنتاکتور 4 عدد
2. شستی استپ 1 عدد
3. شستی دوبل 3 عدد
4.فیوز 1 عدد
5.بی متال 1 عدد
6.سیم مشکی برای فاز و سیم آبی برای نولنحوه اتصال:ابتدا سیم فاز به یک فیوز و از آن جا به یک بی متال برده شد. وجی بی متال به شستی استپ رفته و از آن جا به دو انشعاب  تقسیم شد.از انشعاب اول به استپ شستی دوبل یک رفت و وجی آن به استارت شستی دوبل دو رفت.از وجی استارت شتسی دوبل دو به تیغه بسته کنتاکتور دوم رفته و از آن جا به بوبین کنتاکتور اول وصل شد.تیغه باز کنتاکتور اول برای پایداری مدار با ورودی استپ شستی دوبل یک و با وجی استارت شستی دوبل دو موازی شد.
از انشعاب دوم به ورودی استپ شستی دوبل دو وصل شد. و وجی آن به استارت شستی دوبل یک رفت.از وجی استارت شستی دوبل یک به تیغه بسته کنتاکتور اول رفته و از آن جا به بوبین کنتاکتور دوم وصل شد. تیغه باز کنتاکتور دوم برای پایداری مدار با ورودی استپ شستی دوبل دو و وجی استارت شستی دوبل یک موازی شد.مجدد وجی شستی استپ به دو انشعاب تقسیم شد.از انشعاب اول به باز کنتاکتور اول وصل شد و وجی آن به ورودی استپ شستی دوبل سه وصل شد و وجی آن به بسته کنتاکتور مثلث رفت و وجی بسته به بوبین کنتاکتور ستاره وصل شد.از انشعاب دوم به باز کنتاکتور دوم وصل شد و وجی آن به ورودی استارت شستی دوبل سه وصل شد.و وجی آن به بسته کنتاکتور ستاره رفت.و وجی بسته به بوبین کنتاکتور مثلث وصل شد.تیغه باز کنتاکتور مثلث برای پایداری مدار با دو سر استارت شستی دوبل سه موازی شد. همچنین وجی باز کنتاکتور اول و کنتاکتور دوم به هم وصل شد.سیم نول نیز در آ به طرف دیگر کنتاکتورها وصل شد.  شرح مدار:زمانی که شستی دوبل یک زده شد جریان از تیغه بسته کنتاکتور اول عبور کرد.وبه بوبین کنتاکتور دوم رسید.با مغناطیس شدن بوبین کنتاکتور دوم تیغه های باز آن بسته و تیغه های بسته آن باز شد.با بسته شدن تیغه باز کنتاکتور دوم جریان جاری شد و سپس با عبور از تیغه بسته کنتاکتور مثلث به بوبین کنتاکتور ستاره رسید و موتور هم زمان به صورت راستگرد ستازه شروع به کار کرد.با زدن شستی دوبل سه جریان کنتاکتور ستاره قطع شد و جریان جاری شده از تیغه باز کنتاکتور دوم که بسته شده بود پس از عبور از بسته کنتاکتور ستاره به بوبین کنتاکتور مثلث رسید و مدار هم زمان به صورت راستگرد،مثلث به کار خود ادامه داد.با زدن شستی استپ مدار کاملاٌ قطع شد.با زدن شستی دوبل دو جریان پس از عبور از تیغه بسته کنتاکتور دوم به بوبین کنتاکتور اول رسید.با مغناطیس شدن بوبین کنتاکتور اول تیغه های باز آن بسته و تیغه های بسته آن باز شد.با بسته شدن تیغه باز کنتاکتور اول جریان جاری شد و پس از عبور از تیغه بسته کنتاکتور مثلث به بوبین کنتاکتور ستاره رسید و همزمان به صورت چپگرد،ستاره شروع به کار کرد.
با
مقاله درباره مدار راه اندازی یک موتور سه فاز به صورت چپگرد ، راستگرد و ستاره ، مثلث مدار
بهداشت در مراسم پیاده روی خانوادگی از اضافه وزن و مبتلا به بیماری های کبدچرب، دیابت و فشار خون ۵۰ درصد مردم خبر داد. - تجهیزات استاندارد برای اتصال به اینترنت
1-کامپیوتر
modem-2 و بعضی انواع اتصال اینها تجهیزات پایه و استاندارد هستند ولی این تجهیزات برای برقراری تماس کافی نیست و احتیاج به تلفن داریم
3-تلفن
در مورد internet ، کامپیوتر، مودم و ارائه کنندگان سرویس اینترنت و اتصال تلفنی نیازهای اولیه هستند ذکر عبارت نیاز اولیه برای تجهیزات به. شرکت ی آسیا سیال پارس طراح و سازنده انواع میز تست شیرآلات برای تست نشتی و بدنه شیرهای صنعتی و تنظیم فشار عملکرد شیرهای اطمینان، میز تست شیلنگ، سیستمهای تست نشتی، خستگی و انفجاری سیلندر cng و همچنین ساخت انواع یونیتهای تست قابل حمل. سیال تست مورد استفاده بسته به نیاز و کابرد می تواند آب، هوا و یا گاز باشد. قطعات اولیه این تجهیزات همگی. فروش کنتاکتور های ls با قیمت مناسبلیست قیمت کنتاکتورهای ال اس ls- mc-9b -3p ac3 :4kw ,9a 251,000 mc-12b -3p ac3 :5.5kw ,12a 253,000 mc b -3p ac3 :7.5kw ,18a 304,000 mc-22b -3p ac3 :11kw ,25a 393,000 mc-32a -3p ac3 :15kw ,32a 552,000 mc-40a -3p ac3 :18.5kw ,40a 765,000 mc-50a -3p ac3 :22kw ,50a 1,230,000 mc-65a -3p ac3 :30kw ,65a 1,330,000 mc-75a -3p ac3 :37kw ,75a 1,500,000 mc-85a -3p ac3 :45kw ,85a 1,600,000 mc-100a -3p ac3 :55kw ,105 2,015,000 mc-130a -3p ac3 :60kw ,130 2,730,000 mc-150a -3p ac3 :75kw ,150 3,530,000 mc 5a -3p ac3 :90kw ,185 4,. سؤال:
با سلام لطفا اگر امکانش هست میشود مدار کنتاکتور تایمر ( فوتوسل ) وکنتور فاز را که در روشنایی معابر بکار می روند با رسم شکل برام میل کنید ممنون میشم لطفا حتما کنتور فاز هم باشد

پاسخ:
سلام در روشنایی معابر از مدار فتوسل و کنتاکتور استفاده میشود که در زیر آمده است و در صورت نیاز به تاخیر در وصل یا قطع میتوان به جای لامپ یا کنتاکتور تایمر قرار داد ضمنا منتظور شما را از کنتور فاز متوجه نشدم که چی هست؟ موفق باشید فعالیتهای بهره برداری وتعمیراتی در شبکه های برق به دو صورت خط سرد وخط گرم انجام می شوند در ح خط گرم قبل از انجام عملیات تعمیراتی در شبکه تغذیه شبکه اعمال خاموشی شده وبصورت بی برق کار روی شبکه انجام می شود ودر ح خط گرم کار روی شبکه بصورت برقدار انجام می شود وبرای جلوگیری از بروز حوادث برق گرفتگی از تجهیزات خاصی استفاده می شود که برای . کنتاکتور تج برای قطع و وصل جریان برق بین مصرف کننده و کلید تغذیه آن می باشد همچنین برای کنترل و فرمان قطع و وصل به موتور های الکتریکی به کار می رود.کنتاکتور (contactor) یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد، با این تفاوت که کنتاکتور برای . ید سوئیچ فشار
pressure switch
سوئیچ فشار : از جمله مهمترین کمیت های مورد اندازه گیری در واحد های صنعتی، کمیت فشار می باشد، بگونه ای که برای تعین نوع تجهیزات ابزار دقیق معمولا یکی از آیتم هایی که همواره مورد سوال است ، فشار سیستم و در نتیجه ماکزیمم فشار قابل تحمل آن می باشد.از اینرو همواره نیازمند تجهیزاتی هستیم تا با توجه به شرایط محیطی و استاندارد های مربوط بتوانند فشار سیستم را اعلام کنند و با توجه به آن عمل می کنند.
سوئیچ فشار: برای اطلاع از مقادیر بالا (h)، خیلی بالا (hh) ، پایین( l) و خیلی پایین( ll) فشار از سوئیچ فشار استفاده میشود. اغلب سوئیچ فشار ها بصورت تفاضلی عمل کرده و در صورت رسیدن اختلاف فشار به حدی معین سوئیچ می دهند ،سوئیچ ها به دو صورت no و یا nc می باشد و ما را از رسیدن فشار به مقادیر مورد نظر مطلع می سازند.
انواع سوئیچ فشار :
سوئیچ فشار پمپ سوئیچ فشار آب سوئیچ فشار هیدرولیک سوئیچ فشار بخار سوئیچ فشار هوا سوئیچ فشار پنوماتیک سوئیچ فشار ضد انفجار انواع سوئیچ فشار با مارک های مختلف اعم از:
سوئیچ فشار ویکا / سوئیچ فشار wika
سوئیچ فشار ایندومارت / سوئیچ فشار indumart
سوئیچ فشار هانیول سوئیچ فشار honeywell
سوئیچ فشار فانتینی / سوئیچ فشار fantini
سوئیچ فشار تله مکانیک / سوئیچ فشار telemecanique
سوئیچ فشار اشنایدر / سوئیچ فشار schneider
سوئیچ فشار دانفوس / سوئیچ فشار danfoss
سوئیچ فشار دانگز / سوئیچ فشار dungs
سوئیچ فشار اشکرافت / سوئیچ فشار ashcroft
 
 ید سوئیچ فشار اختصاصی از یاری فایل مقاله مدار فرمان با و پر سرعت .
مقاله مدار فرمان
مقاله مدار فرمان لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 26 مقالة:مدار فرمانفهرست:مدار فرمانکنتاکتورساختمان کنتاکتورمزایای کنتاکتورشناخت مشخصات کنتاکتوراختراع کنتاکتور ستاره مثلثمعایب سیستم هاکنتاکتور ak-83    مشخصات فنی دستگاه وبرتری ها نسبت به روش قبلیمدار فرمان و قدرت راه اندازی موتور سه فاز آسنکرون به صورت چپ گرد-راست گرد با توقف حفاظت شدهنقشه مدار فرمان و قدرتشرح مداربررسی مدار قدرتمدار فرمان و قدرت راه اندازی موتور سه فاز آسنکرون به صورت ستاره-مثلث دستیمدار راه اندازی دو موتور سه فاز به طور نا همزمانمدار راه اندازی دو موتور سه فاز وابسته به هممدار راه اندازی دو موتور سه فاز قطع کننده یکدیگرمدار فرمانبهره برداری مطمئن و بی وقفه از تاسیسات الکتریکی و مراکز تولید نیرو و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز تجهیزات برقی کارخانه جات صنعتی و مراکز اقتصادی تا حدود زیادی به خصوصیات و ویژگی ها و طرز عمل کلیدها و وسایل کنترل مدارها بستگی دارد.بهره برداری مطمئن و بی وقفه از تاسیسات الکتریکی و مراکز تولید نیرو و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز تجهیزات برقی کارخانه جات صنعتی و مراکز اقتصادی تا حدود زیادی به خصوصیات و ویژگی ها و طرز عمل کلیدها و وسایل کنترل مدارها بستگی دارد. در مدارهای الکتریکی وسایل مختلفی به کار میرود که از مهمترین انها کنتاکتور یا کلید مغناطیسی است .استفاده از این کنتاکتور در مدارهای کنترل تنوع طراحی های مختلف را به وجود می آورد. برای طراحی مدارهای کنترل و کار با آنها باید وسایل تشکیل دهنده آن را به طور کامل شناخت و به اصول ساختمان و مورد استفاده این وسایل آشنا شد.وسایلی که در مدارهای فرمان به کار میروند به این قرار است:1_کنتاکتور(کلید مغناطیسی)2_شستی استاپ استارت3_رله الکتریکی4_رله مغناطیسی5_لامپ های سیگنال 6-فیوزها 7_لیمیت سویچ8_کلیدهای تابع فشار 9_کلیدهای شناور10_چشم های الکتریکی(سنسورها)11_تایمر و انواع آن12_ترموستات13_کلیدهای تابع دورکنتاکتوردر مورد کنتاکتور میتوان گفت که یک کلید مغناطیس است که وقتی ولتاژ مورد نظر به آن اعمال میشود یک سری کنتاکت(یا کلید)باز را بسته و یک سری کنتاکت بسته را باز میکند.که با استفاده از این خاصیت مدارهای مختلفی میتوان مدارهای زیادی رو طراحی کرد.ساختمان کنتاکتور:این کلید از دو هسته به شکل e یا u که یکی ثابت و دیگری متحرک است و در میان هسته ثابت یک بوبین یا سیم پیچ قرار دارد،تشکیل شده است. وقتی بوبین به برق وصل میشود با استفاده از خاصیت مغناطیسی
با
مقاله مدار فرمان
مقررات ملّی ساختمان ایران مبحث سیزدهم طرح و اجرای تأسیسات برقی ساختمان ها مقاله بصورت کامل ـ 780کیلوبایت کلید واژه ها: حفاظت برای حصول ایمنی ؛طراحی ؛انتخاب تجهیزات الکتریکی ،نصب و ب ایی ،آزمونهای اولیه ،برآورد درخواست نیروی برق دیماند، برآورد توان کل نصب شده ،غیرهمزمانی – تخمین ضریب همزمانی ،محل تحویل نیروی برق سرویس مشترک – نقطه شروع تأسیسات برق ،تأسیسات انشعاب فشار ضعیف منشعب از شبکه های عمومی،انشعاب فشار متوسط،اتصال زمین ،نیروی برق اضطراری ،نیروی برق ایمنی ،تابلوهای توزیع و تقسیم نیرو و وسائل و تجهیزات حفاظت و کنترل ،تابلوها ،تجهیزات و وسایل حفاظت و کنترل ،مدارها ،کابل کشی سیم کشی، کابل ها ،سیم کشی ،تجهیزات سیم کشی ،کلید، پریز، شستی، جعبه برداشت، جعبه تقسیم ،تأسیسات جریان ضعیف ،سیستم تلفن ،سیستمهای: زنگ اخبار، احضار، ارتباط صوتی با در ورودی ،بازکن،سیستم اعلام حریق ،سیستم پیام رسانی ،سیستم صوتی،سیستم آنتن مرکزی تلویزیون، رادیو ،سیستمهای جریان ضعیف ،محیط های عادی و مخصوص ،محیط های با شرایط عادی ،محیطهای خشک، ها در منازل، هتلها و نظایر آن ،محیط های نمناک محیط های مرطوب محیط های گرم ،تأمین ایمنی در ساختمان های بلندمرتبه،برجها،تالارهای اجتماعات،سینماها، تئاترها بهره برداری مطمئن و بی وقفه از تاسیسات الکتریکی و مراکز تولید نیرو و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز تجهیزات برقی کارخانه جات صنعتی و مراکز اقتصادی تا حدود زیادی به خصوصیات و ویژگی ها و طرز عمل کلیدها و وسایل کنترل مدارها بستگی دارد.
در مدارهای الکتریکی وسایل مختلفی به کار می رود که از مهمترین آنها کنتاکتور یا کلید مغناطیسی است. استفاده از این کنتاکتور در مدارهای کنترل تنوع طراحی های مختلف را به وجود می آورد.
برای طراحی مدارهای کنترل و کار با آنها باید وسایل تشکیل دهنده آن را به طور کامل شناخت و به اصول ساختمان و مورد استفاده این وسایل آشنا شد.
وسایلی که در مدارهای فرمان به کار می روند به این قرار است:
۱. کنتاکتور (کلید مغناطیسی) ۲. شستی استاپ استارت ۳. رله الکتریکی ۴. رله مغناطیسی ۵. لامپ های سیگنال ۶. فیوزها ۷. لیمیت سویچ ۸. کلیدهای تابع فشار ۹. کلیدهای شناور ۱۰. چشم های الکتریکی (سنسورها) ۱۱. تایمر و انواع آن ۱۲. ترموستات ۱۳. کلیدهای تابع دور در مورد کنتاکتور میتوان گفت که یک کلید مغناطیس است که وقتی ولتاژ مورد نظر به آن اعمال میشود یک سری کنتاکت (یا کلید) باز را بسته و یک سری کنتاکت بسته را باز میکند.که با استفاده از این خاصیت مدارهای مختلفی میتوان مدارهای زیادی رو طراحی کرد. ساختمان کنتاکتور:
این کلید از دو هسته به شکل e یا u که یکی ثابت و دیگری متحرک است و در میان هسته ثابت یک بوبین یا سیم پیچ قرار دارد،تشکیل شده است. وقتی بوبین به برق وصل میشود با استفاده از خاصیت مغناطیسی، نیروی کششی فنر را خنثی میکند و هسته فوقانی را به هسته تحتانی متصل کرده باعث میشود که تعدادی کنتاکت عایق شده از یکدیگر به ترمینال های ورودی و وجی کلید متصل میشود و یا باعث باز شدن کنتاکت های بسته کنتاکتور بسته کنتاکتور گردد.
در صورتی که مدار تغذیه بوبین کنتاکتور قطع شود ،در اثر نیروی فنری که داخل کلید قرار دارد هسته متحرک دباره به ح اول باز میگردد. مزایای استفاده از کنتاکتور: کنتاکتورها نسبت به کلیدهای دستی صنعتی مزایایی به شرح زیر دارند: ۱. مصرف کننده می تواند از راه دور کنترل می شود. ۲. مصرف کننده میتواند از چند محل کنترل شود. ۳. امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد. ۴. سرعت قطع و وصل کلید زیاد و استهلاک آن کم است. ۵. از نظر حفاظتی مطمئن ترند و حفاظت مطمئن تر و کامل تری دارند. ۶. عمر موثرشان بیشتر است. ۷. هنگام قطع برق،مدار مصرف کننده نیز قطع می شود و به استارت مجدد پیدا میکند؛ در نتیجه از خطرات وصل ناگهانی دستگاه جلو گیری می کند. با استفاده از مدارهای فرمان می توان طبق برنامه ریزی و کنترل شده، موتورهای الکتریکی یا هر وسیله برقی دیگر را قطع و وصل کرد. بدین منظور مدارهای فرمان و مدارهای قدرت تشکیل مدارهای کنترل قطع و وصل را می دهند. در ادامه مطلب نمونه هایی از مدارهای فرمان به نمایش گذاشته شده است. سوال: ب به دوستان گل راستش من دیروز سر یه پروژه به یه مشکل ناشناخته ای بر خوردم در یه مدار ساده ستاره مثلث وقتی موتور از ح ستاره به مثلث میرفت یه کنتاکت بسیار بدی میکرد که باعث سوختن کنتاکتور ها میشد بعد از کلی بررسی متوجه شدم که باتوجه به صحیح بودن مدار فرمان ولی کنتاکتورستاره و مثلث با هم همزمان هستند و خاموش شدن ستاره همزمان با رو. سؤال:
ب من دریک مکان 2 کنتور تک فاز 25امپر دارم این کنتور ها هرکدام از یک فاز جدا شبکه برق دارند در هنگام قطع برق ،90درصد مواقع از این 2کنتور یکی برق داره من در حال حاظر با کلید چاقویی 2 ح ه در هنگام قطع برق برق دیگر رو به خانه انتقال میدم حال سوال من اینه چطور میتونم این کار رو بصورت اتومات انجام بدم که بصرفه باشه

پاسخ:
سلام س. این گزارش کارآموزی با فرمت word بوده و قابل ویرایش است همچنین آماده پرینت می باشد پروژه کار آموزی برق در شرکت صنعتی مینو شرکت صنعتی مینو یک شرکت تولید کننده محصولات غذایی می باشد که از قدمت طولانی بر خوردار است . این شرکت در ابتدا تاسیس خود محصولات کمی را تولید می کند . اما به مرور زمان محصولات ایت شرکت افزایش یافته و در حال حاضر بیش ا. افت فشار خون خوب بود به خصوص که بدن آدم سست میشد و به صورت خ ر به خواب میرفت ...بله واقعا خوب بود امااز زمانی که سر درد شدید و ح تهوع هم بهش اضافه شد نه تنها دیگه خوب نیس بلکه زجر آوره درست مثل این که سرت رو گذاشتن پای گلدان کاکتوس و دارن میبرن .
کنتاکتور و مدارهای کنتاکتوری: مزایای استفاده از کنتاکتورها نسبت به کلید دستی : 1- مصرف کننده از راه دور کنترل می شود . 2- از چند نقطه می توان مصرف کننده را کنترل کرد . 3- امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد . 4- سرعت قطع ووصل کنتاکتور زیاد واستهلاک آن کم است . 5- از نظر حفاظتی مطمئن ترند وحفاظت مطمئن وک. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت مجموعه تصاویر تجهیزات برق صنعتی با و پر سرعت .
پاو وینت مجموعه تصاویر تجهیزات برق صنعتی
پاو وینت مجموعه تصاویر تجهیزات برق صنعتی 34 اسلایدر شامل تمامی تصاویر مربوط به تجهیزات برق صنعتی از قبیل کلید ها کنتاکتور تجهیزات تابلو های برقی و...
با
پاو وینت مجموعه تصاویر تجهیزات برق صنعتی
یکی از مهمترین جنبه های کاربرد زیرساخت کابل ها و تجهیزات نشانه گذاری و یا بعبارت دیگر برچسب گذاری آنهاست. با استفاده از برچسب محصول، طراح شبکه قادر است فرآورده مناسب را با توجه به محل مورد نظر در مرکز داده انتخاب کند. با پیشرفت علم و فناوری مدیریت مرکز داده ها و تجهیزات دستخوش تحولات گسترده ای شده است یکی از فناوریهای نوین که در زمینه کنترل و نظارت بر شبکه و داده ها، نشان راهنما، اطلاعاتی در مورد محصول، نشانی ها و... بوده فناوری برچسب می باشد از توانایی های این فناوری در عرصه امکان ثبت اطلاعات، شناسایی و رهگیری خ رو غیرمستقیم تجهیزات در هر لحظه از زمان و مکان می باشد این امر در ایجاد شناسنامه ای یکتا، رهگیری تجهیزات و کنترل اص محصول، شناسایی کابل ها، برچسب های نام، تبلیغ، هشدار و دیگر موارد کمک بسزایی می کند. مطالبی که در ادامه ارائه شده است به منظور آشنایی با اصطلاحات ، انواع ، عملکرد و کاربرد کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف ، جمع آوری گردیده اند. کلید های اتوماتیک به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی , تجهیزات صنعتی ,سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از : ۱- فیوزها ۲-کلید فیوزها ۳- کلید های اتوماتیک استفاده می شود. دلیل . تحقیق مدار کنترل چیلر جذبی تصویر زیر آغازی است بر طرح مدار کنترل یک چیلر جذبی که در آن به عنوان گام اول کنتاکتور برج خنک کننده (c1)، کنتاکتور پمپ آب سرد ساختمان (c2)، پمپ محلول (c3)، پمپ مبرد (c4) نشان داده شده است. در مسیر کنتاکتورها 10 تیغه بسته مربوط به چهار رله اضافه بار قرار گرفته است. کلیه تیغه‏های بسته رله‏های اضافه بار به صورت سری نسبت به بوبین کنتاکتورها قرار گرفته‏اند اما قطع یا باز شدن هر یک از آنها مشابه نبوده و تأثیرات متفاوتی دارد و یا به عبارت دیگر باز شدن هر یک از آنها منجر به قطع همه کنتاکتور ...
دریافت فایل به نام خدا مزایای استفاده از کنتاکتورها نسبت به کلید دستی : 1- مصرف کننده از راه دور کنترل می شود . 2- از چند نقطه می توان مصرف کننده را کنترل کرد . 3- امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد . 4- سرعت قطع ووصل کنتاکتور زیاد واستهلاک آن کم است . 5- از نظر حفاظتی مطمئن ترند وحفاظت مطمئن وکاملتر دارند. 6- عمر م. شیر ایمنی فشار
pressure safety valve
شیر ایمنی فشار : شیر ایمنی فشار یا psv یکی از تجهیزات ایمنی در صنعت است. که مانع از قرار گرفتن لوله ها، شیرآلات، مخازن تحت فشار و… در شرایط فشاری بیش از فشار طراحی می شود. بنابراین انتخاب psv بسیار مهم بوده و باید با احتیاط کامل صورت پذیرد.
در انتخاب شیر ایمنی فشار psv و تعیین جزئیات آن چند سئوال مهم مطرح می گردد:
چه نوع شیر ایمنیفشاربرای فرآیند مورد نظر ما مناسب است؟
آیا روش ساده ای برای محاسبه سایز شیر ایمنیوجود دارد که راحت تر از محاسبات دستی باشد؟
چه نوع متریالی برای شیر ایمنی فشارباید انتخاب گردد تا با شرایط فرآیندی مورد نظر هم خوانی داشته باشد؟
قبل از پاسخ دادن به این سوالات و نحوه انتخابpsv بهتر است با نحوه کار psv آشنا شویم و آشنایی با قطعات اساسpsv به ما کمک خواهد کرد که با آگاهی کامل این انتخاب را انجام دهیم.
تعریف شیر ایمنی فشار:
طبـق استـاندارد api 520 part 1 که به بررسی نحوه انتخاب، محاسبه سایز، نحوه نصب تجهیزات ایمنی در پالایشگاه ها می پردازد. در مورد شیر اطمینان تعریف زیر ارائه شده است: یک شیر ایمنی شیری است که توسط یک فنر بسته شده است. و با رسیدن فشار پشت شیر به یک فشار استاتیکی مشخص عمل کرده و به سرعت باز می شود. (به این عملpop شیر می گویند) شیرهای ایمنی معمولاً برای سیالات تراکم پذیر کاربرد دارد. با مشخص بودن مساحت سطح مجرابند و اندازه نازل می توان مشخص نمود که چه حجم سیال از شیر خارج خواهد شد. در ابتدا باید اندازه نازل وجی (که اُرفیس نامیده می شود) محاسبه گردد.
 
انواع شیر ایمنی فشار :
شیر ایمنی فشار گاز شیر ایمنی فشار درون چاهی شیر ایمنی فشار سطحی شیر ایمنی فشار پیلوت دار شیر ایمنی فشار هوا شیر ایمنی فشاربخار انواع شیر ایمنی فشار با مارک های مختلف اعم از:
شیر ایمنی فشار ر / شیر ایمنی leser
شیر ایمنی فشار کروزبی / شیر ایمنی crosby
شیر ایمنی فشار تکنیکال/ شیر ایمنی technical
شیر ایمنی فشار کنسولیدیدت/ شیر ایمنی consolidated
شیر ایمنی فشار هایسک/ شیر ایمنی hisec
 
 
شیر ایمنی فشار کنتاکتور (به انگلیسی: contactor) یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد، با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود. یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلیدزنی دارد. برخلاف یک مدارشکن. بازرسی تجهیزات سیستم های لوله کشی و خطوط لولهنیاز به آشنایی با اصول اولیه بازرسی از تسهیلات و تجهیزات صنعت نفت و گاز در شرایط سرویس و بهره برداری برای کاردانان و انی که جذب این صنعت پویا می شوند نویسندگان این کتاب را بر آن داشت تا با بهره گیری از تجارب خود و بر پایه استاندارد های رایج در این صنعت اقدام به نوشتن این کتاب نمایند.در فصل اول این کتاب به تعاریف اولیه و معرفی استاندارد ها و کد های رایج در صنعت نفت و گاز پرداخته شده است. در فصل دوم ضمن معرفی تعدادی از ابزارهای رایج در بازرسی فنی، اصول اولیه و روش بازرسی از ظروف تحت فشار، کوره ها، مخازن و سیستم های لوله کشی ارایه شده و در ادامه دو آزمون غیر م ب رایج در این بخش معرفی شده است.برای تهیه کتاب با شماره 09169382465 تماس یا به ایمیل [email protected] پیام بفرستید. اختصاصی از یاری فایل آزمایش فشار سه محوری با و پر سرعت .
آزمایش فشار سه محوری
آزمایش فشار سه محوری فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 9 صفحهاین آزمایش برای اندازه گیری استقامت برشی خاکها بکار می رود . در این آزمایش در حالی که نمونه استوانه ای شکل خاک از اطراف تحت فشار جانبی  قرار می گیرد و مقدار آن در طول آزمایش ثابت نگه داشته می شود تحت فشار عمودی  قرار می گیرد مقدار این فشار عمودی کم کم اضافه می شود تا این که نمونه خاک گسیخته شود . فشار جانبی با قرار دادن نمونه استوانه ای شکل خاک در داخل یک غشا لاستیکی و سپس قرار دادن آن در داخل مایع تحت فشاری به نمونه وارد می شود . آزمایش سه محوری معمولا با چند فشار جانبی مختلف مثلا صفر ، 7/0و4/1 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تکرار می شود و هر دفعه فشار عمودی که برای گسیخت
با
آزمایش فشار سه محوری
اختصاصی از فایلکو مقاله کامل درباره نقشه تکمیل مدارات کنتاکتور با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 20 راه اندازی موتور سه فاز توسط کنتاکتور بصورت مستقیم ( کنترل از یک محل )راه اندازی موتور سه فاز به صورت ترتیبی ( یکی پس از دیگری )راه اندازی موتور سه فاز به صورت ترتیبی ( یکی بجای دیگری )راه اندازی موتور سه فاز به صورت ترتیبی ( یکی پس از دیگری با استفاده از رله زمانی «تایمر» )راه اندازی موتور سه فاز به صورت ترتیبی ( یکی بجای دیگری با استفاده از رله زمانی «تایمر» )
با
مقاله کامل درباره نقشه تکمیل مدارات کنتاکتور
فشار (pressure)یکی از کمیت های بسیار مهم در صنعت میباشد که به نیروی وارد شده بر واحد سطح اطلاق می شود. واحد فشار در سیستم متریک پاسکال می باشد ،با این حال فشار دارای واحدهایی از قبیل bar-atm-mmhg-psi-torr … میباشد که در ادامه مورد بحث قرار می گیرند. در ح کلی 3 نوع فشار وجود دارد: 1-فشار نسبی 2-فشار مطلق 3-فشار خلا فشار نسبی:همانطور که از اسم آن مشخص است. رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بازرسان وزارت بهداشت با تجهیزات جدید برای رعایت حدود استاندارد بر فاصله دکل های برق فشار قوی نظارت می کنند. نمایشگاه مبلمان و تجهیزات جانبی عصر دیروز در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.
پروژه طراحی پستهای فشار قوی پروژه-طراحی-پستهای-فشار-قویپروژه طراحی پستهای فشار قوی؛ محلی برای تبدیل و توزیع انرژی الکتریکی در یک شبکه قدرت معمولاً پست های فشار قوی شامل تعداد ترانسفورماتور و کلیدهای قدرت و خطوط ورودی و وجی و سایر تجهیزات لازم برای تبدیل و توزیع انرژی الکتریکی می باشد.  فایل سؤال:
سلام درخصوص سوال دیروز باید عرض کنم که در تایمری که من استفاده یه مشترک داره یه نرمالی باز و یه نرمالی بسته. من بسته رو به ستاره دادم وباز رو یه مثلث یعنی در عمل تغذیه از روی ستاره برداشته شده و به مثلث منتقل میشود اگه غیر از این هست بفرمایید. درخصوص جریان نیز عرض کنم که این موتور با یک بلوور کوپل شده و همیشه زیر بار هست (بلوور دستکاه هوادهی برای تصفیه فاظلاب است که فشار حدود 600 بار ایجاد میکند) با تشکر

پاسخ:
سلام آیا مدار فرمان شما مانند شکل زیر ستاره مثلث اتوماتیک هست؟ آیا کنتاکت بسته k1m در مسیر کنتاکتور 3 قرار دارد؟ 20.gif شما دقیقا تایمر اضافه را کجا گذاشتید؟ تغذیه تایمرو تیغه های باز و بسته کجا قرار گرفتند؟
موفق باشید
این تجهیزات جهت نصب در شهربازی ها و جاهایی که می خواهند برای هر بازدید یا بازی مبلغی را دریافت کنند،مورد استفاده قرار می گیرد.بطوریکه در ابتدا به مشتریان کارتی تحویل داده شده که به میزان دلخواه مشتری توسط دستگاه شارژ می گردد که برای استفاده از هر وسیله بازی با کشیدن کارت از اعتبار کارت کم میشود.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
جای برقگیرهای حفاظتی در شبکه توزیع جای -برقگیرهای-حفاظتی-در-شبکه-توزیعجای برقگیرهای حفاظتی در شبکه توزیع؛ اضافه ولتاژهای گذرا می توانند ایزولاسیون تأسیسات و تجهیزات فشار قوی را مختل ساخته و باعث قطعی و اتصالی در شبکه شوند. بنابراین مقدار این اضافه ولتاژها، تعیین کننده سطح عایقی تجهیزات شبکه خواهد بود و با استفاده از وسایل حفاظتی از جمله برقگیر می توان تا حد قابل قب فایل در اکثر منابع علمی و نظامی دنیا اصول مهم پ ند غیرعامل در قالب موارد زیر ذکر شده است. 1 - اختفا 2 - استتار 3 - پوشش 4 - فریب 5 - تفرقه و پراکندگی 6 - مقاوم سازی و استحکامات 7 - اعلام خبر در اینجا به اختصار به شیوه های اصول پ ند غیر عامل اشاره می شود. ۱ - اختفا اختفا یا پنهان کاری به کلیه اقداماتی گفته می شود که مانع از قرار گرفتن تاسیسات و تجهیزات . مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان از آغاز عملیات نصب تجهیزات و مونتاژ ترانسهای قدرت و کمکی پست 63/400 کیلوولت ایوانکی (مسلمی) خبر داد مدیرکل دفتر راهبری وزارت نیروگزارش داد: ۷۵ درصد خانواده ها هزینه قبض برقشان زیر ۲۵ هزار تومان در ماه است. مدیرکل دفتر راهبری وزارت نیروگزارش داد:صنعت برق کشورمان سالانه ۷۰ میلیارد متر مکعب از ذخایر گاز استفاده می کند.

محمدعلی فرحناکیان گفت: ۹۷ درصد تجهیزات و تاسیسات برق در داخل کشور تولید می شود و علت عمده تحقق این خودکفایی، م. تور تجهیزات پزشکی دبی نمایشگاه بین المللی عرب هلث بزرگترین رویداد در شهر دبیاست که در زمینه ی پزشکی و تجهیزاتی فعالیت دارد که تاریخ ان 27 تا 30 ژانویه مصادف با 10 الی 17 بهمن ماه است . بعد از مدیکای المان که عظیم ترین رویداد نمایشگاهی در زمینه ی تجهیزات پزشکی است میتوان به عرب هلث اشاره کرد ، که عظیم ترین نمایشگاه بین المللی به حساب می ا. رئیس اداره م ومات و تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی علوم پزشکی تهران گفت: میزان قاچاق تجهیزات پزشکی در بیمارستان های خصوصی به 10 درصد می رسد که این آمار مربوط به ید تجهیزات دسته دوم است که قاچاق به شمار می رود. تصفیه آب با ازن, تصفیه آب با کلرتصفیه آب با ذغال, تصفیه آب با اوزون, تصفیه آب با اشعه uv, تصفیه آب uv, تصفیه آب به روش uv, دستگاه تصفیه آب خانگی uv بسیاری از واحد های تولید آب و تصفیه آب نیازمند اضافه سیستم های uv می باشند. دلیل این امر در ابتدا هزینه ی پایین این روش با درجه ی ضد عفونی بالا می باشد. سیستم های یزاسیون آب در بسیاری از سیستم های یزاسیون آب نیاز به روش هایی جهت ضدعفونی می باشد که بر اساس غلظت کریپتوپرودیوم متغیر است. بعلاوه، برخی از سیستم ها به عنوان ضد پاتوژن نیاز به اضافه تجهیزات uv دارند. در این بخش به بررسی قرار دادن uv پس از مرحله ی یزاسیون می پردازد. خطوط هیدرولیکی یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب بهترین محل برای نصب تجهیزات ضدعفونی uv می باشد زیرا تجهیزات uv در حدود 6 تا 30 اینچ افت هد ایجاد می کنند. این افت هد تنها مربوط به خود تجهیز uv است و افت هد لوله ها و شیرها و سایر م ومات باید به صورت جداگانه مورد توجه قرار گرفته شود. مطلب کامل را از لینک زیر مطالعه فرمائید محل مناسب نصب دستگاه ضد عفونی با اشعه uv لوله پلی اتیلن کاربرد های لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن یا لوله پلی اتیلن تحت فشار یا لوله پلی اتیلن فشار قوی یا لوله پلی اتیلن پر فشار، از سالهای 1950 میلادی شروع شد. کاربری لوله پلی اتیلن عبارتند از انتقال آب شرب یا آب بهداشتی، آبرسانی، گاز رسانی، انتقال با فشار سیالات، مواد شیمیایی و هوای فشرده بر روی زمین و زیر زمین میباشد. لوله پ. نمایشگاه تجهیزات پزشکی2016 دبی هر ساله نمایشگاه های بزرگی همچون : نمایشگاه تجهیزات پزشکی . نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی . نمایشگاه تجهیزاتساختمان سازی و ...... بر پا می کند کههر سال با استقبال بسیاری مواجه می شود.بزرگترین و پر بازدید ترین این نمایشگاه ها که هر ساله تجهیزات پیشرفته تری را به نمایش می گذارد و ازاهمیت ویژه ای در صنعت پزشکی. مدیرکل تجهیزات و م ومات پزشکی وزارت بهداشت گفت: بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در سطح کشور داریم تجهیزات پزشکی طیف گسترده و متنوعی را در برمی گیرد. راهنمای خط کشی ایمنی در کارگاهها (مجید یعقوبی) استاندارد: osha 1910_22 راهنمای انتخاب رنگ ها: زرد کاربرد: خطوط ترافیکی اصلی، مسیرهای وج (مسیرهای حرکت لیفتراکها، ماشین آلات ترابری و ... ) سفید کاربرد:محل تولید، قفسه ها ، ماشین آلات ، چرخ های دستی، نیمکت ها و سایر تجهیزات قرمز کاربرد: محل خطرناک ، ناقص، معیوب و تجهیزات ممنوعه نارنجی کاربرد: ب. اختصاصی از رزفایل تحقیق برق1 با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 60 مقدمه :مطالب گردآوری شده نتایج فعالیت هایی بوده که در طی دوره کارآموزی انجام شده است . در این دوره 30 روزه با بازدید ترانس های سطح شهر بیجار و اطراف آن به همراهی مسئول آن بخش در اداره برق بیجار رفته و مشکلات پیش آمده برای ترانس ها رفع می شد .که در این بازدیدها با انواع کلیدها ، ترانس ها ، بریکرها ، ساختمان داخلی ترانس ها ، کاربرد خازن در ترانس ، رأکتورها ، باطریخانه (توزیع dc,ac) ، تابلوهای فشار قوی و ضعیف که از نظر کاربرد به انواع تابلوهای کنترل ، تابلوهای آلارم ، تابلوهای توزیع dc,ac ، مخابراتی ، تابلوهای اندازه گیری تقسیم می شود ؛ آشنا شده ام .همچنین در ادامه این بازدیدها :با انواع رله های حفاظتی ، ارت ، اضافه جریان ، دیستانس ، دیفرانسیل ، ریستریکنت ارت ف ، اضافه ولتاژ ، رله کمبود ولتاژ ، رله اضافه جریان ، ارت ف جهتی و با خصوصیات یک سیستم حفاظتی و روش های جلوگیری از خسارت خطا در سیستم قدرت در انواع حفاظتهای اصلی خط ، حفاظتهای پشتیبان خط ، حفاظتهای اصلی ترانسفورماتور می باشد ؛ آشنا شده ام .مطالب ارائه شده در این زمینه با توجه به مشاهدات خویش و استفاده از کتاب هایی در زمینه های فوق گردآوری شده است .از تمامی عزیزانی که در این مدت با بنده همکاری داشته اند کمال قدردانی را دارم ؛ امیدوارم که تجربه های بدست آمده در این جزوه مورد توجه گرانقدر قرار گیرد.با تشکرآشنایی با تجهیزات و بهره برداری از پستهای فشار قوی :سیستم ها یا شبکه های برق رسانی را می توان به چند دسته کلی تقسیم نمود که هر کدام در جای خود از اهمیت زیادی برخوردار می باشد این سیستم ها شامل :1- تولید 2- انتقال 3- فوق توزیع 4- توزیع می باشد .تولید شامل انواع نیروگاه های بخار ، گازی ، دیزلی ، آبی و غیره می باشد که معمولاً وجی نیروگاه های بخار به شبکه های انتقال 400 یا 230 کیلوولت و وجی نیروگاه های گازی به شبکه های 63 کیلوولت و وجی نیروگاه های دیزلی به شبکه های 20 کیلوولت متصل می شوند .انتقال شامل خطوط و پست های 400 و 230 و 132 کیلوولت و فوق توزیع شامل خطوط و پستهای 63 کیلوولت می باشد . شبکه های توزیع شامل خطوط و پستهای 20 و 4/0 کیلوولت می باشند .اصولاً علت انتخاب ولتاژهای متفاوت در شبکه های برق رسانی به دو دلیل عمده می باشد :دلایل فنیدلایل اقتصادیدلایل فنی :اگر بخواهیم توان ثابتی را برای مسافتی معین انتقال دهیم هر چقدر ولتاژ را بالاتر ببریم جریان کمتر و برع . بنابراین در مسافت های طولانی باید ولتاژ را آنقدر بالا ببریم که در انتهای شبکه افت ولتاژ زیادی نداشته باشیم زیرا در غیر اینصورت آنقدر ولتاژ پائین می آید که برای مصرف کننده قابل استفاده نمی باشد و به همین دلیل باید ولتاژ مناسب را برای شبکه معینی انتخاب کنیم.دلایل اقتصادی :هر چقدر ولتاژ بالاتر رود جریان پائین تر می آید و باعث تلفات کمتری می شود . زیرا تلفات مستقیماً با جریان ارتباط دارد ولی در عوض بالا بردن زیاد ولتاژ هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد به همین دلیل ولتاژ انتقالی را انتخاب می کنند که کمترین هزینه ی تجهیزات و کمترین مقدار تلفات انرژی را داشته باشد .تقسیم بندی یک پست فشار قوی از نظر آرایش :یک پست فشار قوی را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود :الف- تجهیزات فشار قوی که وظیفه انتقال و توزیع انرژی را به عهده دارند .ب- تجهیزات حفاظتی ، کنترلی و جانبی .در پستهای فشار قوی ، تجهیزات فشار قوی معمولاً در فضای باز ( غیر س وشیده ) نصب می شوند البته در پستهای 20/63 کیلوولت فیدرهای 20 کیلوولت در اتاق سربسته ای نصب می وشند . تجهیزات حفاظتی کنترلی و جانبی در داخل ساختمان پست نصب می گردند . در پستهای فشار قوی که وظیفه کاهش ولتاژ را به عهده دارند دو نوع ولتاژ وجود دارد :ولتاژ ورودی که به آن h.v ( high voltage ) گفته می شود .ولتاژ وجی که به آن l.v ( low voltage ) می گویند .تجهیزات خارجی را می توان به دو دسته تقسیم نمود :بی خط ( l.b )بی ترانس (t.b )(بی خط ( l.b ) شامل این تجهیزات می باشد :برقگیرترانس ولتاژ و لاین تراپ ونر خط و اِرت
با
تحقیق برق1