قیمت کتاب مانیفست یک فمنیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد قیمت کتاب مانیفست یک فمنیست : به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی (که 24 آبان بود.)
بچه که بودم، خیلی کتاب میخوندم...عاشق کتاب بودم...
دوران نوجوانی کتاب خوب خیلی نمیشناختم و از کتابخونه ها دور شدم...قیمت کتاب هم که دیگه مثل کتاب قصه های بچگی نبود،گرون شده بود...یه مدتی از فرهنگ و ادب و شعر فاصله گرفتم به همین میزان هم ضعف فکری داشتم...
فکر می کنکور رو که بدم دیگه قشنگ و. سلام یه کتاب خوندم زندگی در پیش رو نوشته ی رومن گاری با ترجمه لیلی گلستان خیلی کتاب خوبی بود البته این کتاب رو از کتاب فروشی های کتاب های دست دوم یدم کتاب خیلی خوبیه فکر می کنم کار درست فروش کتاب نیست. فروش کتاب کمکی به افزایش سرانه کتاب نمی کند. آن چیزی که به افزایش سرانه کتاب کمک می کند ارتقای مصرف کتاب و خواندن کتاب و در حقیقت سرانه مطالعه است. یک نفر بیاید برویم کتابفروشی های ارم را بگردیم، توی سوره ی مهر و صدرا و خانه ی کتاب و بوستان کتاب حس چرخ بزنیم. بعد، از همانجا راهمان را کج کنیم، کتابفروشی های صفاییه را هم ببینیم. دلم، بوی کتاب میخواهد! +یکی از قشنگ ترین لحظات زندگی آدم این است که برایش کلی کتاب یا حتی یکی بفرستند در خانه، یا برایش کتاب هدیه بیاورند، خدا خیر دهد این ش. ارسال رایگان به تمام نقاط ایران قیمت بدون تخفیف : 380.000 قیمت با تخفیف ویژه : 290.000 این بسته حاوی کتاب های زیر می باشد : کتاب حسابرسی کتاب آمار کتاب حسابداری صنعتی جلد 1 کتاب حسابداری صنعتی جلد 2 کتاب حسابداری مالی جلد 1 کتاب حسابداری مالی جلد 2 کتاب زبان تخصصی کتاب ریاضیات عمومی کتاب نکات تکمیلی به همراه دی وی دی های آموزش : حسابداری - ریاض. درحالی که رضا کیانیان در پست اینستاگرامی خود تأکید می کند در این سه، چهار سال قیمت ها اگر ارزان نشده، دست کم ثابت مانده است، کاربران فضای مجازی از او خواستند همان تبلیغات دم نوش را ادامه دهد و برای جامعه مانیفست صادر نکند. قیمت : بهاء ایست که یک یدار برای به دست آوردن یک کالا پرداخت میکند ارزش : نتیجه مادی که یک مشتری از پرداخت بهاء یک کالا بدست می آورد شاید شما یک کتاب 50 هزار تومانی را ب ید و از مطالعه آن کتاب یه مشاوره به ی بدهید و بابت مشاوره خود 509 میلیون دریافت کنید پس ارزش کتاب برای شما 50 میلیون است ولی اگر من کتاب را بخوانم و هیچ کاری انجام ندم ارزش . ما یدار کتاب دست دو در تهران در همه نقاط هستیم به بالاترین قیمت در محل شمابرای فروش کتاب دست دو با ما تماس بگیرید از اتفاق های قشنگ روزمرگی هایم این بود که رفته بودم کتاب فروشی کتاب ب م، وقتی می خواستم حساب کنم دیدم پیرمردی شصت هفتاد ساله یک عالمه کتاب یده است، آن هم چه کتاب هایی، فروشنده بهش گفت چه همه کتاب انتخاب کردین حاجا قا! پیرمرد گفت : آره دیگه برای عیدی بچه ها براشون کتاب گرفتم... بعد یادم افتاد چیزی که این روز ها کمبودش بیشتر از همه چیز حس. اگرچه متوسط قیمت کتاب در روسیه ۶ تا ۷ درصد افزایش داشته، سیاستگذاری ها در این بخش سبب شده تا در نیمه اول ۲۰۱۶ تیراژ کتاب ۶ درصد افزایش یابد. 2کتاب در ریاضیات،4 کتاب در نجوم، یک کتاب در شیمی ، 2 کتاب در زیست شناسی، 3 کتاب در زمین شناسی و یک کتاب در فیزیک از مجموع 233 کتاب در گروه علوم خالص، به مرحله نهایی سی و چهارمین دوره کتاب سال … تصاویری از این کتاب که در سال ۲۰۰۸ به عنوان «قفسه زهرآلود» به حراج گذاشته شد اینترنت را برانگیخته است. این کتاب توسط یک کل یونر شخصی به قیمت ۷۰۰۰ دلار یداری شد. حجت ال و المسلمین بهرام محمدیان افزود: اگر معلمی دانش آموزان را اجبار به ید کتاب های کمک درسی کند این عمل تخلف است و با مدیر مدرسه برخورد می شود.

وی گفت: برخی ناشران کتاب های کمک درسی از مطالب کتاب های درسی کپی برداری کرده و آن را به عنوان کتاب کمک درسی با ۱۰ برابر قیمت کتاب درسی در بازار به فروش می رسانند.

محمدیان افزود: ام. حضرت علی (ع): بر تو باد از کتاب ها، فرا گرفتن آن چه در آن هاست. حضرت علی (ع): کتاب غذای روح است. حضرت علی (ع): کتاب، بستان‎های عالمان و دانشمندان است. حضرت علی (ع): کتاب، بهترین گوینده و سخن ران است. حضرت علی (ع): کتاب، بیانگر انگیزه‎های درونی انسان است کتاب بیشعوری 2 کتاب بیشعوری 2 کتاب بیشعوری 2 کتاب بیشعوری 2 کتاب بیشعوری 2 ادامه مطلب سری دوم

نحوه ید و پرداخت اینترنتی: 1: قیمت هر جلد کتاب فقط 2000 تومان می باشد.
2: پس از انتخاب کتب و یا کتاب های مورد نظر تعداد کتاب را در قسمت پرداخت next pay وارد نموده و پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.
3: بعد از پرداخت هزینه، کد کتاب و یا کتاب ها را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره تلگرامی (0921. سری اول

نحوه ید و پرداخت اینترنتی: 1: قیمت هر جلد کتاب فقط 2000 تومان می باشد.
2: پس از انتخاب کتب و یا کتاب های مورد نظر تعداد کتاب را در قسمت پرداخت next pay وارد نموده و پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.
3: بعد از پرداخت هزینه، کد کتاب و یا کتاب ها را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره تلگرامی (09218. سری سوم

نحوه ید و پرداخت اینترنتی: 1: قیمت هر جلد کتاب فقط 2000 تومان می باشد.
2: پس از انتخاب کتب و یا کتاب های مورد نظر تعداد کتاب را در قسمت پرداخت next pay وارد نموده و پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.
3: بعد از پرداخت هزینه، کد کتاب و یا کتاب ها را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره تلگرامی (0921. سری پنجم
نحوه ید و پرداخت اینترنتی: 1: قیمت هر جلد کتاب فقط 2000 تومان می باشد.
2: پس از انتخاب کتب و یا کتاب های مورد نظر تعداد کتاب را در قسمت پرداخت next pay وارد نموده و پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.
3: بعد از پرداخت هزینه، کد کتاب و یا کتاب ها را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره تلگرامی (09218. تلفن فروشنده 09357879608 کتاب شیمی عمومی (مورتیمر) و کتاب راهنما مترجم ترجمه ی علی پورجوادی - طوسی - جلد اول مرکز نشر ی قیمت: 15,000 تومان کتاب راهنمای شیمی عمومی 1 قیمت: 12,000 تومان
کتاب ی / دست دوم / تلفن فروشنده 09357879608 / تهران image result کتاب بهترین دوست انسان...واقعا بار بی زبان گرچه بنظر من زبان هم داره شاید کلام نداره و بازهم کلام داره کتاب واقعا یه نعمت البته کتاب خوب.... بسیاری از کتاب ها باعث اب شدن فکر و افکار و روحیه میشه درسته کتاب خوب و بد واقعا وجود داره خیلی از کتاب ها در منازل ما با گذشت زمان و دیدگاه قابل استفده نیست و همینوجری تو انبار خونه ها یا کتابخانه . درباره کتاب هایی به قلم چهره های مشهور که بازار کتاب را گرفته اند؛ آیا این کتاب ها ارزش خواندن دارند؟ این کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب ( راهرو 22، شبستان/راهروی ۲۲/غرفه ۳۶/کتاب آمه) ارائه می شود. چند تا کتاب خوب اخلاقی ، چند تا کتاب جذاب داستانی و چند تا کتاب فلسفی جالب میشه معرفی بفرمایین؟ :)
#نمایشگاه کتاب کتاب بیشعوری کتاب بیشعوری کتاب بیشعوری کتاب بیشعوری کتاب بیشعوری ادامه مطلب نام کتاب : در تو در تو نویسنده : آلن روب - گری یهترجمه : منوچهر بدیعیناشر: انتشارات نیلوفرتعداد صفحات:191قیمت: 11500 سرانجام پس از خاتمه مزایده کتاب مصور « من»، این نادرترین کتاب تصویری به قیمت 3.21 میلیون دلار به فروش رفت. به گزارش تایمز کت که در سال 1938 به قیمت 10 سنت فروخته شده بود در حراجی سایت ebay به قیمت باورن ی 3.21 میلیون دلارفروش رفت تا رکورد تاریخی فروش کتاب مصور را به خود اختصاص دهد. فروشنده دارن آدامز از «فدرال وی» واشنگتن بود که رکورد فروش کتا. نمایشگاه کتاب به منظور فرار رسیدن هفته ی کتاب و کتاب خوانی از طرف ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بلخ در این ولایت راه اندازی شد. کتاب های «ملت عشق»، «من پیش از تو»، «شازده کوچولو»، «جزء از کل»، «بیشعوری»، «پس از تو»، «دختری که رهایش کردی» و «یک بعلاوه یک» جزو کتاب های پرفروش طرح عیدانه کتاب بودند. این کتاب شامل مقالات نویسنده است و بسیاری با توجه به عنوان خاص کتاب تصورشان این است که یک رمان است بلکه کتاب شهر زرد در برگیرنده تعدادی از جزوه ها و مقاله ها و نامه های ما یم گورکی پیرامون کشور   که در سال هزار و سیصد و پنجاه و هفت توسط انتشارات کبیر به چاپ رسید برای ید کتاب شهر زرد از فروشگاه کتاب کارا کتاب مطابق روش ید کتاب در سایت اقدام نماییدکتاب ماه بر فراز مانیفست از آن کتاب هاست که خودش را به تو می چسباند و تا ته تواش را درنیاوری رهایت نمی کند. هر چند داستان نوجوان بود ولی خوب داشتم فکر می نوجوان های ما به چنین درجه ای رسیده اند یا نه!؟ خوب بگذریم از اینکه چقدر داستان پردازی خوبی کرده بود. یعنی از داستان هایی که هیچ توصیفی هدر نمی شود خوشم می آید. از هر چیزی منظوری و هدفی داشت آبیلین دختری است که به شهر پدر خود یعنی "مانیفست" خوانده می شود تا داستان زندگی پدر را برایش بگویند و تا آ داستان همه چیز تو را شگفت زده می کند (جذ ت را خیلی خوب در آدم ایجاد کرد و هیچگونه لوس بازی نداشت) اما راجع به محتوای پنهان و شاید آشکار باید بگم که
خوب یی ها داستان نویس های خوبی پرورش می دهند (خدا رو چه دیدی شاید ما هم در رفتیم ، البته بعد از تغییر ملیت و دین. وگرنه ترامپ راهمون نمیده :) شوخی می کنم، بعد نگید یی زده است همون طور که بهم گفتید کمدم :) ) و این داستان هم برنده برگزیده جایزه نیوبری بوده و قطعا نکاتی درخور باید باشد تا یی ها چیزی را بولد کنند. خیلی ساده باید بگم که بعد از خواندن کتاب دوست داشتم تاریخ را حس بخوانم (چقدر ما کتاب می نویسیم که دیگری را جذب کنیم تا تاریخ کشورمان را بخواند؟) جالب است که داستان از مهاجران صحبت می کند مهاجران مجاری و ایتالیایی و ... و تلاش این ها برای یی شدن. (هر چند خود همون مدعیان یی بودن هم مهاجرن یا بهتر بگم غاصب!!) به نظر من یی بودن چیزی است به نام غاصب بودن :) زیرکی برای غصب معدن، مردم شهر مانیفست را که مهاجر بودن در واقع یی میکرد. شاید در ظاهر یی بودن را نیاورده بود ولی خوب کاملا میشد درک کرد. و چقدر باید بعد از این داستان دلت پر غرور میشد راجع به سربازان یی!! چه شرافتمندانه رفتند و مثلا در فرانسه به شهادت رسیدند نکته ای که خیلی بیشترتر من رو به فکر واداشت استفاده این ها برای دین بود. در داستان به طور خوبی از کلیسا و مراسمات دینی استفاده شد تا دین را تبلیغ کند. موعظه گری که در میان مردمان فقیر شب ها را به صبح می گذراند و زن راهبی که کودک های شهر را به دنیا میاورد. و چه خوب یت بروز می کند واقعا کتاب پر قدرتی بود از خیلی جهات. بخوانیدش حتما و لذت ببرید :)

پ.ن: ببخشید اینقدر شد :) اگر همه تان می خو د یه جلسه نقد و بررسی داستان می گذاشتیم و مصداقی شرحش می دادیم :)
مدیر غرفه کمبریج می گوید: ها همان اندک بودجه ای که را قبلا برای ید کتاب داشتند از دست داده اند و آن را دریافت نمی کنند و به همین ترتیب سفارشی برای ید به ما نمی دهند. شناسنامه ی کتاب عنوان اصلی کتاب: leaders eat last عنوان کتاب به فارسی: ان آ از همه غذا می خورند نویسنده: سایمون سینک (simon sinek) سال انتشار: ۲۰۱۳ درباره ی کتاب این کتاب ادامه ی منطقی کتاب «اول بپرس چرا» است. در این کتاب سایمون سینک نگاهش را فراتر می برد. او در این کتاب تلاش می کند دلایل شخصی و […] نوشته کتاب ان آ از همه غذا می خورند، کت که از شما ی. کتاب، بهترین رابط میان گذشته و حال، و تنها مونس انسان های شمند است. کتاب، حتی در روزگار پیشرفت های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری نیز، نه تنها اهمیت خود را از دست نداده، که جلوه های گسترده تر، تازه تر و پایدارتری یافته است. بی گمان آنان که گام های بلندی در وادی پیشرفت های گوناگون برداشته اند، هرگز با کتاب و کتاب خوانی بیگانه نب. مدیر باغ کتاب از ارائه کتاب ها برای مطالعه رایگان خبر داد و گفت: ۱۹۷ ناشر کتاب هایشان را در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان ارائه د. «هفته کتاب، هفته ترویج و تبلیغ کتاب است؛ بنابراین نباید سراغ چالش و تحلیل رفت. باید در این هفته از خوبی ها و ویژگی های خوب کتاب در ایران گفت و مردم را با فضای مناسب آشنا و برای کتاب تبلیغ کرد چرا که مردم از کتاب فاصله دارند». خیام و دوزخی مست،علی سربندی، این کتاب درست در این شبها مثل بود که بریزند روی اتش. یا دقیق ترش اینه مثل بنزین که بریزن روی اتش. چقدر خوب که یه فرصت برای خوندن کتاب-دوباره-اونم یه کتاب ناب گیرم اومد. و چقدر خوبتر که کتاب خانه رفته بودم اینبار سمت رمان ها نرفتم. این کتاب خودش قصه های تو در تو بود از تاریخ و روزگار و البته خیام. ج قیمت کتاب های ابت در سال تحصیلی 94-93 (علی الحساب) یک دوره کتاب های سال اول ابت 60000 1ریال یک دوره کتاب های سال دوم ابت 150000 ریال یک دوره کتاب های سال سوم ابت 160000 ریال یک دوره کتاب های سال چهارم ابت 150000 ریال یک دوره کتاب های سال پنجم ابت 160000 ریال یک دوره کتاب های سال ششم ابت 210000 ریال همیشه، وقتی یک لیست کتاب داشته باشم می گذرام این طرح های تابستانه و پائیزه و زمستانه استفاده می کنم، اگر هم تمام شود، از کارت ملی مامان و بابا استفاده می کنم، که با هرکدام می شود تا صد هزار تومن کتاب ید و بیست درصد تخفیف گرفت، امروز که با دوستان جان رفته بودیم بیرون، برگشت رفتیم کتاب فروشی، یک کت بود از آقا، با تعریف هایی که شنیده بو. مشخصات کتاب معرفی کتاب گزیده کتاب محصولات مرتبط نویسنده کتاب ناشر کتاب اخبار مرتبط نظر دهی چهارده خورشید و یک آفتاب - جلد دهم: آفتاب هشتمین: روایت داستانی زندگی رضا  می پسندم 0 مولف: لیلا شمس ناشر کتاب : سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان نوع جلد: شومیز قطع: رقعی سال نشر: 1386 شمارگان: 1500 چاپ جاری: 3 تعداد صفحات: 104 این کتاب کم حجم ولی. بعضی کتاب ها خیلی زود بر سر زبان ها می افتد. کتاب هایی که بسیار خواندنی اند ولی شاید فرصت خواندن این کتاب ها را نداریم. روزهای تعطیل می توانید بخش هایی از یک کتاب خواندنی را بخوانید. هزینه چاپ کتاب به تیراژ و تعداد صفحات و سایز کتاب قابل تغییر و متغیر است . در ح کلی هزینه چاپ کتاب به صورت زیر است :هزینه چاپ کتاب   قیمت چاپ و کاغذ و صحافی که با توجه به تیراژ و تعداد صفحات و… تعیین میشود . خدماتی مانند صفحه آرایی طراحی جلد و انجام مراحل اداری که به تیراژ و تعداد صفحات کتاب بستگی ندارد.
در چاپ کتاب با تیراژ کم ، چون چاپ دیجیتال انجام میشود و هزینه بالایی دارد، فروش کتاب در این تیراژ به صرفه نیست و در تیراژ های پایین ، هزینه انجام شده بر روی هر کتاب حتی از قیمت خود کتاب هم بیشتر میشود .

کتاب ارزی اخبار قضاوت های المؤمنین علی(ع) در بیست و ششمین جشنواره کتاب فصل در بخش حدیث برگزیده شد. این مراسم روز یکشنبه هشتم دی در محل خانه کتاب تهران برگزار شد. معرفی این کتاب در پست های قبلی این وبلاگ آمده است. شناسنامه ی کتاب عنوان اصلی کتاب: when breath becomes air عنوان کتاب به فارسی: آن هنگام که نفس هوا می شود نویسنده: پال کالانیتی سال انتشار: ۲۰۱۶ درباره ی کتاب «کتاب آن هنگام که نفس هوا می شود» خاطرات دقیق و تکان دهنده ی یک جراح جوان مغزواعصاب است. ی که به سرطان غیرقابل درمان مبتلاست. در طول این کتاب، او […] نوشته معرفی کتاب آن هنگام که نفس هوا م. هفته ی کتاب و کتاب خوانی گرامی باد
انیس کنج تنهایی کتاب است فروغ صبح دانایی کتاب است

روز بیست آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است. در این هفته، با اجرای برنامه هایی که به وزش نسیم معرفت از سوی دریای کتاب و معانی ناب به سمت شه همگان می انجامد، تلاش میشود تا به تقویت فرهنگ مطالعه و گسترش سطح آگاهی های عمومی کمک شود .
. مهناز محمدی: برنامه مان را از قبل چیده بودیم. یک هفته ی پر از کتاب و کتاب بازی، دیدن نویسنده ها، تشویق برگزیده ها و شمردن جایزه ها هیجان خاصی برایمان داشت. شنبه، یک شنبه، دوشنبه و با یک دفترچه ی کوچک از میان خیابان ها گذشتیم و به کتاب ها رسیدیم. کتاب بی شعوری بس است دیگر! خوب شروع می شه ولی در اواسط کتاب روند کتاب بسیار تکراری و خسته کننده می شه و دوباره در انتهای کتاب این روند از بین می ره و کتاب روند خوبی پیدا می کنه. در کل به نظرم ارزش این همه هیاهو و فروش را نداشت. ضمنا ویراستاری کتاب هم خیلی بد بود. کدام کتاب در طول تاریخ بیشتر خوانده شده است؟ مرموزترین کتاب جهان کدام است؟ قدیمی ترین کتاب چاپ شده کجاست؟ تاریخ کتاب آنقدر کهن و گسترده است که شاید پاسخ دقیق را نی م، اما پاسخ هایی خواندنی در دسترس است. نشر جان جهان به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی بسته های آموزشی «قصه های خانه ی بی بی رعنا» را با 30% تخفیف (فقط تا 15 آذر) تقدیم می نماید. لیست قیمت پشت جلد بسته های آموزشی (بدون تخفیف) عبارتند از: 8 کتاب قصه (زندگی قشنگ) به قیمت16000تومان 2 قصه (شمارش اعداد) به قیمت3500تومان 40 قصه (تمرین حروف الفبا و تمرین روانخوانی و دیکته) به قیمت 15000تومان لازم ب. کتاب های کمک درسی از مجموع هفت هزار و ۹۴۱ عنوان کتاب منتشر شده در شهریور ماه امسال، از سایر موضوعات سبقت گرفته و با ۱۳۶۴ عنوان یعنی بیش از ۱۷ درصد کل کتاب ها، پیشتاز هستند.