لازم زندگی خاطر برای زیرا اغلب

به نقل از خبرگزاریها در مورد لازم زندگی خاطر برای زیرا اغلب : چیزی که لازم است حفظ بشود همان موده هفته ی گذشته ست که یقینا عمرا بتوانم این هفته رویش متمرکز شوم. این هفته بیشتر به این فکر میکنم که خب "الخیر فی ما وقع" اما آیا جدا خدا همه ی جهات ه هرواقعه را در نظر میگیرد و می اندازتش؟ یا آن قسمت ه ناچیزش که همیشه به من مربوط میشود را از خاطر میبرد و داد من که در می آید مثل پدرم یک دلیل بی ربطی برایش پ. زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند.

شما فرصتی برای بودن دارید. پس ت ننشینید.

بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شا ار زندگی خودتانید.

کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی دارید .
اصغر سمسارزاده از گویندگان پیش وت رادیو است که به خاطر صدایش در اغلب اوقات نقش یک معترض را اجرا می کند. همه اش فکر می کنم دماغم مثل آدامس است ...:( کارهایم مانده ... کارهایم می ماند .... می دانم باید چه م ... فکر می کنم بدانم ... باید کارهایم را م ... نه اینکه انتظار برخوردی مثل برخورد دیروز را نداشته باشم ، برخورد این دختره اسکارلت را می گویم ... اما دل آدم می شکند از این که ای بابا... ، عجب آدمهایی پیدا می شوند ... هی ... نمی دانم ، نمی دانم کار خدا بام. موزه های معروف و قدیمی دنیا اغلب به خاطر دارابودن مجموعه ای شگفت انگیز و متفاوت شهرت دارند. اما گاهی یک موزه به خاطر ساختمان متفاوت و جالبش معروف می شود. دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در زمینه زیرساخت های لازم ت هوشمند در ایران با تاخیر روبرو هستیم، گفت: اغلب دیتاسنترهای موجود در کشور استاندارد نیستند. در زندگی و روابط انسان ها، معیارهایی وجود دارد که به بهداشت روان کمک می نماید و در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد: 1- صداقت در رفتار : افرادی که بین نیت درونی آنها با رفتار بیرونی شان هماهنگی بیش تری باشد از سلامت روانی بهتری برخوردارند. و در غیر این صورت سلامت روانی به خطر می افتد، مثلا فردی که دروغ می گوید بخش زیادی از انرژی روانی . شورای عالی بیمه در اجرای بند ۵ ماده ۱۷ قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه گری، آیین نامه شماره ۶۸.۲ مکمل آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری را به شرکت های بیمه ابلاغ کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، شورای عالی بیمه در جلسه مورخ ۱۳۹۵.۰۵.۰۳ مکمل آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری را تصویب کرد.
براساس این مصوبه، نرخ سود فنی علی . در بررسی عقاید شریعتی مشکلات بسیاری رخ مینماید. گفته های شریعتی اغلب گنگ و مبهم است. از آن جا که به خاطر حفظ جان مجبور بود دیگران را آرام نگاه دارد، استفاده از استعاره و تمثیل و دو پهلوگوئی، به ابهام و گنگی در گفتارش می افزود. سخنرانیهایش که اغلب سرزنده و ماهرانه ایراد میشد، گاهی آنقدر احساساتی و طولانی میشود که سر رشته سخن اصلی از د. چه متنه قشنگی! واقا زندگی این: گله هارابگذار!ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! زندگی گاه به کام است. به خاطر عطر دلپذیر. وجود تو به خاطر طعم شیرین لبخندت به خاطر گرمی نفسهایت به خاطر نور چشمانت به خاطر تو به خاطر عشق به تو به خود می بالم که در کنار منی ناز من، جان من، نفس مامان. تولد یازده ماهگیت وهفتمین مرواریدزیبایت مبارک. عرض شود که میل به کمال گرایی اگه درست مدیریت بشه به این منوال میتونه ارزی بشه که شاید بهترین نباشی ولی تو منقامی که هستی بهترین میشی کمال گراها هیچ وقت به کم قانع نیستن , کمال گراها از عقب موندگی میترسن . کمال گراها , به خاطر کمال گرایی هم ادمای زحمت کشی میشن هم خوب برایند میگیرن کمال گراها هیچ وقت نمیتونن اسوده زندگی کنن , کمال گراها . متولدین این ماه عموماً با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. اغلب کارشان منظم و پول فراوان به دست می‎آورند. اما بعضاً آن را در جای غیر ضروری ج می‎کنند. آنان دوست و دشمن را به خوبی تشخیص نمی‎دهند و گاه گرفتار تهمت می‎شوند. به طور کلی در زندگی ممکن است گرفتار مشکلات زیاد شوند .

متولدین این ماه شوخ طبع و دل پاک هستند، اما . شاید دوست داشته باشین راجع به متولدین این ماه چیزی بدانین مردان متولد آذر متولدین این ماه عموماً طبعی گرم و خشک دارند. آنان رنگی گندمگون داشته و به رنگهای سفید و آبی روشن حساسیت دارند. زود تصمیم، زود خشم و پرگو هستند. اگر چه گاه نیز مدتی سکوت اختیار میکنند. اغلب مایلند در جمع بزرگان باشند. اینان در زندگی رفاه مادی خوبی خواهند داشت و بعضاً نیز افرادی خیر می‎باشند. در ضمن مال حرام با آنها سازگار نیست. صنعت کشاورزی و تجارت و معاملات، با روحیه آنان سازگار است. آنان در زندگی اغلب از حمایت مادر، همسر یا یک زن برخوردار می‎شوند. اگر مراقب کارهای خود نباشند، ممکن است در یک کار حساس درگیر می‎شوند. اغلب دوستی مشفق و دلسوز دارند که از برادر به آنها نزدیکتر است. عموماص دو زن در طالعه دارند که از یکی از آنها نفع می‎برند. گاه بر اثر سودا و صفرا بیمار می‎شوند، که آب انار شیرین با شیر و شکر، برای آنان مفید خواهد بود. اغلب تا سن 30 سالگی با دوخطر مواجه می‎شوند که اگر به سلامت از آن بگذرند، به عمر طبیعی و گاه به سن نود سالگی می‎رسند. اینان در زندگی شویی نیز کم و بیش موفق هستند و اغلب آنان صاحب فرزند پسر می‎شوند. انگشتر فیروزه با این افراد سازگار است . ن متولد آذر ن متولد این ماه، خوشرو، باوقار، پاکدامن، صبور و بعضاً چالاک می‎باشندو اینان از گناه و خطا پرهیز می‎کنند و اغلب از گناه دیگران نیز چشم‎پوشی میغکنند. این ن از پدر و مادر خیز و نفع می‎برند، اما از خویشان و اقوام شناس نمی‎آورند. اینان از محبت همسران برخوردار می‎شوند و عموماً زندگی متعادلی را پیش رو خواهند داشت. فقط باید از افراد حسود دوری کنند .

متولدین این ماه هر گاه از سن چهارده سالگی عبور کنند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان گاه از ناحیه سر و معده دچار عارضه می‎شوند. برای درمان معده می‎توانند از آب سیب‏زمینی خام، آب گشنیز و آب کدو استفاده کنند . حوادثی مانند ز له هیچ وقت خبر نمیکنند اما کشورهای مختلف جهان یاد گرفته اند که از این حوادث گریزی نیست و به همین خاطر باید برای آن آماده باشند و فناوری های لازم را به کار بگیرند. هنرمند بلژیکی جنبه تاریک زندگی مدرن را به تصویر می کشد. سوژه های او متنوع هستند اما کار او اغلب حول یک محور اصلی می گردد، یعنی نگاه به دنیا از یک زاویه دیگر اغلب طنزآمیز. زندگی یک معجزه است. هیچ توضیحی برای زندگی و این که چرا باید باشد وجود ندارد. راز زندگی همیشه نا گشوده خواهد ماند. این راز گشودنی نیست، زیرا موضوع بیشتر دانستن مطرح نیست. چه نیازی به گل سرخ، گل نیلوفر و هزاران گل دیگر است؟ اگر ما وجود نداشتیم، زمین همچنان به دور خورشید می چرخید، بدون اینکه جای خالی ما را احساس کند، درختان سبز می شدند و. رفتارها بر حسب اجبار یا عادت و بخشی از سر انتخاب است. انتخاب ها نیز به باور ها و سلیقه ها بستگی دارد؛ زندگی ایمانی سبکی است که رفتارهای آن از انتخاب های دینی پدید آمده و ما می توانیم درون فرهنگِ مبتنی بر دین آن ها را دنبال نماییم . اعتقاد ما این است که همه ی حوزه های زندگی را پوشش داده و لذا است اج یک نسخه ی خوب برای یک زندگی متعالی، از . هافبک سابق استقلال گفت: «مدیرانی که در راس استقلال هستند کارایی لازم را ندارند و به خاطر شهرت است که در باشگاه استقلال هستند.» خدایا مرا ببخش به خاطر لحظاتی که به یاد تو نبوده ام... به خاطر سجده هایی که زود سر از مهر برداشته ام... به خاطر همه ی درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود... به خاطر همه ی حاجاتی که از غیر از تو خواسته ام... به خاطر همه ی وعده هایی که تو به من داده ای ومن باور ن ... به خاطر همه ی نعمت هایی که دادی و من شکر ن ... به خاطر همه ی مهربانی هایت که با گناه پا. یه وقتی که دورت خلوت بود، برو جلوی آینه. به سرتاپای خودت نگاه کن. با مهربونی، با عشق، حتی با خودشیفتگی. به خودت افتخار کن، به خودت ببال. به خاطر همه خوبیهایی که توی وجودت هس. به خاطر خاص بودنت. به خاطر دنیای بزرگت. به خاطر بالاتر از استاندارد بودنت. به خاطر من این کارو . تو بودی که نور دادی به زندگیم. امید دادی بهم. بهم نشون دادی که جور دی. جرقه گریزان خلاقیت. اغلب هر وقت که به آن بیشتر نیاز دارید، دشوارتر می ی داش. بدون خبر (اغلب ساعت 3 صبح) حاضر می شود یا بدون اجازه (اغلب بعد از آن که مدیر از شما می پرسد آیا ایده ای دارید) می رود. جرقه گریزان خلاقیت. اغلب هر وقت که به آن بیشتر نیاز دارید، دشوارتر می ی داش. بدون خبر (اغلب ساعت 3 صبح) حاضر می شود یا بدون اجازه (اغلب بعد از آن که مدیر از شما می پرسد آیا ایده ای دارید) می رود. و آشکار… یه بنده خ رو می شناختم که خانمش بعد بیست و پنج سال زندگی، سه سال بود ولش کرده بود و رفته بود خونه باباش و به هیچ وجه راضی نمی شد برگرده پیش شوهرش. تقصیر هم از خانمه بود. من کامل می شناختمشون و می دیدم که خانمه چقدر در حق آقاهه بدی می کرد. یه بار به این آقا گفتم چرا ازدواج نمی کنی و این خانمتو طلاق بدی؟ گفت آخه دوسش دارم. گفتم دوسش نداری! ب. روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت.
روزی که کم ترین سرود
بوسه است.
و هر انسان
برای هر انسان
برادری است.
روزی که دیگر درهای خانه ها را نمی بندند
قفل
افسانه ای است
و قلب
برای زندگی ، بس است.
روزی که معنای هر سخن، دوست داشتن است
تا تو به خاطر آ ین حرف ، دنبال س. معرفی و تاریخچه فرترن همانطور که در اغلب کتابهای مکانیک دیده اید، در اغلب برنامه های ی از این زبان استفاده می گردد. زبان برنامه نویسی فرترن با وجود سادگی از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است، بطوریکه می توان از آن برای نوشتن برنامه های cfd استفاده کرد. فرترن اغلب با قابلیت فوق العاده در مورد اعداد معرفی می گردد و همانطور که از اسمش (formul. زندگی قدر دانستن امروز و تلاش برای باقی گذاشتن بهترین اثر در یادها
زندگی شکرگذاری حتی برای مشکلات ناخوانده
زندگی مهربانی با همه بضاعت
زندگی تنهایی و کشف خدا
زندگی سرسختی برای عبور از نا خواسته ها
زندگی ایمان به خیر پنهان در تک تک اتفاقات جهان... منبع:کتاب 50 راه برای ساده زندگی و اما عشق.../ نوشته نسرین ثامنی «فرزانه» در یک خانوادة مرفه زندگی می کرد. برای ازدواج به دنبال مردی بود که او را به خاطر خودش و نه برای ثروت پدرش بخواهد. «علی»، پسرعمة او از کودکی به او علاقمند بود و با بزرگ تر شدنشان این علاقة یک طرفه بیش تر می شد. تا این که به خواستگاری فرزانه رفت و... قدم سه ..... 13 مارس 23 اسفند من عادت داشتم سعی کنم امور زندگی عزیزانم را با مهارت اداره کنم تا درد آنها را کم کنم .امیدوار بودم از این طریق آشفتگی که درد آنها برایم می آورد کم شود.نمی توانستم بایستم و ببینم که دیگران اشتباه می کنند و چیزی را که به نظر من اشتباه است انتخاب می کنند.این را می دانستم که من می توانم را بهتری برای زندگی به آنها . به خاطر دارم که اصلا خاطرم نیست از کجا و کی شروع شد. نمی دانم این مغز من چه موقع فعالیت اش را آغاز کرد و شروع کرد به سوزاندن قند و تلاطم بیهوره سلول های خا تری اش! هر چه به عقب باز می گردم اصلا به خاطر نمی آورم که اولین خاطره و فکر مغز فندقی ام کدام است. گویی درست در میانه یک وهم و خیال درون مغزم به دنیا شرف یاب شده ام. یا شاید هم مغزم در بر. متخصصان ثابت کرده اند که اگر در سالهای اول زنــدگی به مجموعه نـیازهای ک ن توجه شود ظرفیت یادگیری آنها افزایش می یابد و درامور زندگی موفقتر عمل خواهند کرد.
هر بیشتر به کودک توجه و محبت کنیم حواس پنجگانه او را تقویت کنیم ، محیطی فعال برای او فراهم کنیم به او فرصت کشف و جستجو بدهیم . کودک را برای برخورداری از یک زندگی سالم و سرشار از . یک سال دیگه رفت و یک سال دیگه اومد... و من اطمینان دارم که همه ما یک سال بزرگتر شدیم...نه به خاطر صفحات تقویم روی دیوار که یه بار دیگه به آ رسید، بلکه به خاطر همه آنچه در این یک سال بر ما گذشت...به خاطر درس های جدیدی که تو این یک سال، زندگی به ما داد... امیدوارم سال جدید برای همه ما سرشار از عافیت و قرب حضرت حق باشه و به فال نیک می گیریم که شر. 10 جمله ی مثبت و انرژی بخش


1. به وظیفه ی خود آن گونه که باید عمل کنید؛ زیرا در این صورت راه شما مشخص می شود و در آن تاریکی وجود نخواهد داشت. (گوته)

2. اگر می خواهید در زندگی موفق باشید، استقامت و پشتکار را همراه صمیمی خود سازید. (ادیسون)

3. انجام وظیفه، لازمه ی جهش به سوی پیشرفت است. (پروفسور حس )

4. پراهمیت ترین کارها، هرگز نباید قربانی کارهای کم اهمیت شوند. (گوته)

5. انی که آهسته می روند اگر همواره در راه راست قدم بردارند، از آنان که می شتابند و به بیراهه می روند، بسیار بیش تر خواهند رفت. (دکارت)

6. همیشه به دنبال سرنوشتی بهتر برای خود باش و اگر ب دانش آرمانت است، هر چه در این مسیر رنج ببری، ارزشش را دارد. (ارد بزرگ)

7. آنان که در زندگی پیروز و کامیاب شده اند، نخست از جهت فکر و روح پیروز و کامیاب بوده اند. (ادیسون)

8. در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد. (تولستوی)

9. دانش ارزش آن را دارد که به خاطر آن رنج ها بکشی. (فردوسی)

10. یا کاری را آغاز نکن یا برای انجام آن از همه ی نیروی خود استفاده کن. (گوته) مؤمنان علی (ع) در حدیثی می فرمایند: خداوند شش گروه را به خاطر شش صفت عذاب می کند:

عرب را به خاطر تعصب، اربابان را به خاطر تکبر، حاکمان را به خاطر ستم، فقیهان را به خاطر حسد، تجار را به خاطر خیانت و اهل روستاها را به خاطر جهل و نادانی. چند نکته کاربردی در مورد بلفاروپلاستی : 1. بلفاروپلاستی به عمل جراحی زیبایی پلک اطلاق میشود که در آن قسمت اضافه پلک بالا و ندرتا پلک پایین برداشته می شود. در این عمل چربی اضافه  اطراف کره چشم هم ممکن است برداشته و یا تغییر وضعیت داده شود.  2. این عمل عمدتا توسط پزشکان  فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی  و یا جراحان پلاستیک چشم (. در زمین گونه های زیادی زندگی میکنند مانند دایناسور ها و ماموت ها تا بیا جلوتر مانند پلنگ مازندران که اکنون نیستند و منقرض شده اند خیلی به وسیله ی تغیرات اب وهوایی خیلی ها هم که انسان ها زحمت انها را کشیده اند و خیلی دیگر هستند که در شرف
انقراض هستند و انسان ها دارند رویشان کار میکنند و نام این گونه را گذاشته اند گونه ی محافظت شده . از کنار ساختان که می گذشتیم, متوجه تفاوت بافت آن شدیم. بعد متوجه شدیم که با یک گالری مواجه هستیم. طبق معمول بی توجهی به تابلو – و همین بی توجهی به نوشتن نام آثار و پدیدآورندگان- بی توجهی به بیننده ی عام را به خاطر می آورد. در هر صورت بعد از دیدن کارها و پرسیدن تک تک اسم ها و ... طبق معمول پرسیدم چطور می شود گالری را رزرو کرد؟! ناگفته نماند. shakespeare said : ش پیر گفت i always feel happy, you know why?
من همیشه خوشحالم، می دانید چرا؟
because i don't expect anything from anyone,
برای اینکه از هیچ برای چیزی انتظاری ندارم، expectations always hurt .. life is short .. so love your life ..
انتظارات همیشه صدمه زننده هستند .. زندگی کوتاه است ..
پس به زندگی ات عشق بورز ..
be happy .. and keep smiling .. just live for yourself and ..
خوشحال باش .. و لبخند بزن . و به خاطر پروردگارت شکیبایی کن... ما آدم ها بعضی جاها, وقتی در تنگنا قرار می گیریم یا در هر شرایطی از ی خواسته ای داریم میگوییم, جان من, به خاطر من و ... چقدر آرام میشویم وقتی خدا خودش می گوید به خاطر من, بنده جان من به خاطر من صبر کن. خدای حنان من! خاطرت برای من خیلی عزیز است که ... پارکور یک رشتهٔ ورزشی است، اما فلسفه ای با ارزش های خاص خود و برای آگاهی از توانایی های خویشتن، مبارزه علیه خود و پرورش جسم و روح دارد.

پارکور گذشته از یک ورزش و هنر، یک شیوهٔ زندگی و یک فلسفهٔ روزانه است.

یکی از فلسفه های این ورزش، اتکا به توانایی های جسمی و ذهنی افراد برای کمک به انی است که در شرایط خاصی قرار دارند. به . با سلام . سخن در باب مارها و زندگی انها را میگویم تا دوستان عزیز بتوانند از ان استفاده کنند و به کارشان اید. اول باید بگویم که چون فصل بهار است و بهار فصلی است که مارها زندگی خود را شروع میکنند و پوست اندازی میکنند و همینطور جفت گیری و بهار فصلی است که اگر در کوه و بیابان بروید مار زیاد به چشم میخورد . مار کبرا یا همون کفچه مار تخم گذاره.

مرد رفیق باز:همه چیز تحت تاثیر رفاقت
شخصیت رفیق باز به ی اطلاق نمی شود که تعدادی دوست صمیمی دارد چون لازم است افراد تعدادی یا حداقل یک دوست صمیمی داشته باشند. اگر فردی هیچ دوستی نداشته باشد این یک زنگ خطر است. ی که نتوانسته دوستی صمیمی داشته باشد نمی تواند همسری صمیمی باشد؟ اما شخصیت رفیق باز برای رفاقت زندگی می کند. در ذهن . کامل بخونید از دست ندین خیلی معنی دار و قشنگه http://www.bia2mob.net/uploads/posts/2013-05/1368688493_aseman.jpg به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی اونی که زود می رنجه زود میره اما زود هم برمیگرده ولی اونی که دیر می رنجه دیر میره اما دیگه برنمیگرده...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی رنج رو نباید امتداد داد باید مثل یک چاقو که چیزها رو می بره و از میانشون میگذره از بعضی آدما بگذری و برای همیشه قائله رنج آور رو تموم کنی...

به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی شاید ی رو که روزی با تو خندیده از یاد ببری اما هرگز ی رو که با تو اشک ریخته فراموش نمیکنی...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی عشق ورزیدن بزرگترین هنر دنیاست...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی از دردهای کوچیکه که آدم می ناله ولی وقتی ضربه سهمگین باشه آدم لال میشه...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی اگه بتونی دیگری رو همونطوری که هست بپذیری و هنوز عاشقش باشی عشق تو کاملا واقعیه...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی همیشه وقتی گریه میکنی اونی که آرومت میکنه دوستت داره اما اونی که با تو گریه میکنه عاشقته...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی ی که دوستت داره همش نگرانته به خاطر همین بیشتر از اینکه بهت بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش ... به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی بزرگترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشه و نه شعور لازم برای خاموش ماندن...
به یه جایی از زندگی که رسیدی می فهمی مهم نیست که چه اندازه می بخشیم بلکه مهم اینه که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود داره ...
و بالا ه خواهی فهمید که :
همیشه یک ذره حقیقت پشت " هر فقط یک شوخی بود " هست
یک کم کنجکاوی پشت " همین طوری پرسیدم : هست
قدری احساسات پشت " به من چه اصلا " هست
و اندکی درد پشت " اشکالی نداره " است واقعا به خاطر این تاخیر متاسفم البته بحث شبکه های اجتماعی تلفن همراه هم بی تاثیر نیست ولی بهر حال شروع یه دوره تازه ست امروز ------------------------------------------------------------------------- زندگی فردا نیست زندگی امروز است زندگی قصه عشق است و امید صحنه غمها نیست به چه می شی نگرانی بیجاست عشق اینجا و تو اینجا و خدا هم اینجاست پای در راه گذار راهها منتظرند تا . در کنار بارش برف و باران در اغلب ا، از روز چهارشنبه تا به سبب نفوذ توده هوای سرد، کاهش محسوس دما در اغلب مناطق کشور رخ می دهد، همچنین روز پنج شنبه آسمان تهران ابری همراه با بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود. امیدوارم سال 93 برای شما و خانواده ی محترمتان سالی سرشار از شادی ، سلامتی و خیر و برکت باشد. اما بدانیم: چیزی که به حساب می آید زندگی ماست نه تعداد سالهای زندگی ما ، پس طوری زندگی کنیم که « ای کاش» تکیه کلام پیری مان نشود . فریب مشابهت روز و شب ها را نخوریم . باید فرصتهای امروز را دری م زیرا دیروز گذشته و فردا هنوز نیامده است. از خداوند خی. راهنمای تدوین طرح ب و کار کارآفرینی و ایجاد هر نوع ب و کار جدید اغلب با مخاطراتی همراه میباشد. این موضوع اهمیت استفاده از یک نقشه و الگوی مناسب برای انجام مطالعات و بررسی جامع قبل از شروع فعالیت و به حداقل رسانیدن این مخاطرات و آسیبها را آشکار میسازد. برنامه ب و کار به عنوان ابزاری برای پیشبینی و مدیریت بهتر ب و کارهای موجود و یا جدی. زیپ ها کارشان درست است یک سری دندانه های ریز را طوری کنار هم قرار می دهند که باز ش فقط کار خودشان است. البته بعضی موقع ها هم در نیمه ی راه رشته ی کار از دستشان در می رود و بین بالا و پایین رفتن مردد می مانند. با دکمه بر سر راحتی کار رقابت دارند و هر کدام در زمینه ای پیروزند. زیپ بیشتر در مورد کیف و کاپشن و دکمه در کت و شلوار. رقابت سالمی ست. در حالی که اغلب محافل رسانه های حامی ت، تمردان را به خاطر سوءمدیریت شدید ودامن زدن گرانی دربازار مورداعتراض قرار داده اند،رو مه مدعی شد ت هیچ سهمی درآشفته بازار اقتصادی ندارد! ونزوئلا با محدودیت فضای لازم برای زندانیان روبروست. اغلب افراد مظنون و یا انی که قرار است محاکمه شوند، به بازداشتگاه های پلیس فرستاده می شوند.