لامرد تراکمه

به نقل از خبرگزاریها در مورد لامرد تراکمه : تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس تیم سیمان لامرد را هم گلباران کرد. رئیس اداره تبلیغات ی لامرد گفت: طلب باران در این شهرستان اقامه شد.

نقشه کاربری اراضی شهرستان لامرد
نقشه-کاربری-اراضی-شهرستان-لامرد نقشه کاربری اراضی شهرستان لامرد، شامل شیپ فایل کاربری اراضی شهرستان لامرد (واقع در استان فارس). مشخصات سیستم تصویر... فایل

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد گفت: هیچ سند و شواهدی دال بر حضور افراد وابسته به گرو تکفیری در این شهرستان وجود ندارد. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش علامرودشت لامرد از ت یب 19 مدرسه در این شهرستان خبر داد. رئیس اداره گاز شهرستان لامرد از گاز رسانی به ۷ روستای بخش اشکنان این شهرستان خبر داد. نمایشگاه «سر زلف خط» مجموعه آثار خوشنویسی هنرمند پیش وت شهرستان لامرد در نگارخانه یه ب ا شد. در حادثه رانندگی جاده مهر به لامرد دو نفر کشته شدند. جوان خشتی پرنده قیمتی به اداره محیط زیست تحویل داد.جوان خشتی پرنده قیمتی که از خانواده عقاب سانان می باشد بعد از پیدا ان از طرف مادر این خانواده ان را جهت مدوا به اداره محیط زیست لامرد تحویل داد. جعفری که خود یک کشاورز است باقیمت های دوازده میلیونی تا بیست میلیونی ریالی پیشنهاد داشت .که با تماس با سبز پوشان محیط زیست لامرد ان را جهت . فرمانده نیروی انتظامی لامرد از کشف ۵۲ تن برنج قاچاق در این شهرستان کشف شد. خودروهای فرسوده و قدیمی هنوز در پارکینگ بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) شهرستان لامرد نگهداری می شود. در گزارش تصویری زیر دشت لامرد استان فارس پس از سیلاب روزهای گذشته را می بینید. قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از اعزام ۴۰ نفر از نخبگان قرآنی شهرستان لامرد به زیارت مشهد مقدس خبرداد. کشور در احکام جداگانه ای فرمانداران شهرستان های لامرد، سامان و معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه را منصوب کرد. تصادف رانندگی در لامرد 1 کشته و 1 زخمی برجای گذاشت. بارش باران در لامرد موجب آبگرفتی معابر و خانه ها شد و خساراتی به بار آورد. تیم اشکنان لامرد در دیدار ن هایی مسابقات فوتسال بانوان فارس، تیم سفیر فیروزآباد را ش ت داد و جام قهرمانی را از آن خود کرد. ی از آبگرفتگی در خیابان های شهرستان لامرد استان فارس را مشاهده می نمایید. معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: برای جذب بودجه تکمیل تونل و بزرگراه لامرد تلاش می کنیم. مدیر اداره برق شهرستان لامرد از جریان برق در این شهرستان خبر داد. مانور طرح اضطراری و بحران که در فرودگاه بین المللی لامرد و با حضور دستگاه های مرتبط با ستاد بحران برگزار شد صبح امروز جمعی از مسئولان و مدیران اجرایی بخش اشکنان با فرماندار جدید شهرستان لامرد دیدار د.در این دیدار دوستانه که بدون حضور رسانه ها برگزار شد منصوری فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به توانمندی های بخش اشکنان گفت: با شناختی که از نیروهای توانمند بخش اشکنان سراغ دارم پیشرفت وترقی این بخش شتاب بیشتری خواهد گرفت.
ع : امین علی مرادپور یونس تراکمه با بیان این که گلشیری برای خود ردای مدرسی ندوخته بود که شاگرد جمع کند، درباره دوره ها و کارگاه های داستان نویسی این نویسنده می گوید او خودش بین حاضران می نشست و همه را درگیر کار و نقد می کرد. این نویسنده در گفت وگو با خبرنگار ادبیات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره تعدد کارگاه های نویسندگی گفت: این کارگاه ها، چه ت. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس به گرمای بالای ۵۰ درجه در تابستان شهرت دارد اما بدنبال سرمای شدید در کشور این شهرستان نیز شاهد اولین بارش برف بود که موجی از خوشحالی و شادمانی را در مردم این خطه گرمسیری بوجود آورد. ۶۷۵ کیلوگرم مواد لبنی تاریخ گذشته به همت کارشناسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان لامرد، معدوم شد. با انتخاب رسول سرائیان -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- بعنوان معاون و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروز و با برگزاری جلسه هییت مدیره این شرکت، مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب می شود. براساس شنیده های خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، از بابک تراکمه (عضو هییت مدیره این شرکت)، وحید صدوقی (مدیرعامل همراه اول) و رضا خضردوست (مدیرعامل سابق مخابرات مازندران) بعوان ک داهای اصلی این سمت نام برده میشود و به نظر میرسد احتمال انتخاب بابک تراکمه بعنوان مدیرعامل و یا س رست این شرکت، از سایر گزینه ها قوی تر است. از سوی دیگر در خصوص احتمال انتصاب رسول سرائیان بعنوان ت و رئیس هییت مدیره این شرکت نیز هایی به گوش می رسد. در حال حاضر برات قنبری (رئیس هییت مدیره)، مظفر پور رنجبر (نائیب رئیس هییت مدیره)، بابک تراکمه، لطیف وصلی و حمید رضا لطیفی اعضای هییت مدیره شرکت مخابرات ایران را تشکیل می دهند. در ع زیر تصویری بی نظیر از جاده لامرد در استان فارس به عسلویه در استان بوشهر را می بینید. یک سال به روزهای زمستان 94باقی مانده اسفند زمستان 94بار دیگر ازمونی برای خطه جنوبی ترین منطقه استان فارس خواهد بود .این روزها که به جدیت رسانه ها و مطبوعات به صورت چراغ خاموش وارد فاز انتخابات شده اند در ماه های اینده باید شاهد تولد سایت ها جدید که عمده فعالیت خود را رنگ بویی انتخ به خود خواهند گرفت مشاهده کرد .وبلاگ تمدن خشت بنابر شن. رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش شنبه به ایرنا گفت:درکلاس cc 85 ، محمدرضا پورشمسی،حسین امانتی و عباس دلخوش هر سه ازگراش به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

میرزا اکبری ادامه داد:درکلاس cc250، ابوذر یونسی از صدرا شیراز اول شد،علی گوشه نشین از لامرد در جای دوم قرار گرفت و محمد کارگر از بستک مقام سوم را از آن خود ک. خشت گمشده در نقشه ایران .اولین روستا وبا قدمت ترین روستا شهرستان لامرد جایی در نقشه تقسیمات و راهها وزارت راه وشهرسازی ندارد .روستا خشت که از قدیم الایام قلب موصلاتی فارس به خلیج فارس است جایی در نفشه های کشوری نداردوسه راه ارتباطی به نام روستایی دیگر ثبت شده است .امید است که با پیگیری مسولین بخش و شورای ی این موضوع حل شود در ادامه بازیهای گرامی داشت هفته دفاع مقدس دومین دیدار تیم های اشکنان با تیم فوتسال شاهد لامرد در سالن ورزشی شهیدای اشکنان برگزار شد که در پایان این دیدار دوستانه تیم آجیلان اشکنان تواتست با نتیجه 4 بر 2 تیم شاهد لامرد را ش ت دهد.
مسابقات قرآن کریم کمیته امداد جنوب فارس در اشکنان لامرد برگزار شد.


آزاد لامرد در مهر و بهمن 96 - 97 در رشته هایی که در ادامه گفته شده ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) انجام می دهد . شاید علی رغم اطلاع رسانی های گسترده در این زمینه همچنان نان لامرد از ثبت نام بدون کنکور آزاد لامرد و لیست رشته های بدون کنکور آزاد لامرد در مهر و بهمن 96 - 97 بی اطلاع باشند. بعد از ت. فرماندار لامرد در دیدار شوراها و دهیاران سراسر بخش اشکنان با اشاره به مشکلات مردم در حوزه محیط زیست گفت: هر اداره یا سازمانی که در راستای اجرای پروژه های ملی به محیط زیست و منابع طبیعی آسیب وارد کند موظف به جبران خسارت است. منصوری همچنین در رابطه با معدن ومیت گفت:است اج و بهره برداری از شش هزارتن از این معدن به سازمان همیاری شهرداری ها و شش هزار تن نیز به منطقه ویژه اقتصادی لامرد واگذار شده است. صنعت معدن و تجارت در سفر به فارس از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد بازدید کرد.


ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه تی یا استعداد های درخشان لامرد برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان ششم ابت 96 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس تیزهوشان لا. لامرود:تیم شهید اشکنان قهرمان فوتسال جام رمضان لامرد شد.
این رقابت ها که با حضور 19 تیم در 4 گروه از باشگاه ها ، محلات مختلف شهرستان در سالن ورزشی انقلاب شهر لامرد برگزار شد، تیم شهید اشکنان با تساوی 3 بر 3 در وقت قانونی با برتری در ضربات پن ی موفق شد تیم مبارزان تلخندق را ش ت داده و به مقام قهرمانی دست یابد. از آغازی که در آرامش سرمدی، هستی می پذیرد تا پایانی که به جاودانگی می پیوندند، هیچ ندیدم که تلخی زندگی را در کامم شیرین کند، مگر عشق ورزی به انسان ها و دیدن خنده و شادی آنها. ّم آن که در این محنت گاه خاطری را سبب تسکین است سومین روز از عمر دفتر با ارباب و رجوع بیشتر ،جلسه ی تودیع و معارفه ی رییس کمیته ی امداد (ره) شهرستان لامرد ، جلسه ی اختصاصی جمعی از مدیران صنایع شهرک صنعتی لامرد با مدیر دفتر جناب اقای انصاری سیمان لامرد، ماهان فسا و منتظران جویم در مقابل حریفان پیروز شدند. س رست جهاد کشاورزی لامرد گفت: بیش از ۴۰۰ تار از مزارع ک ای این شهرستان به مرحله گل دهی رسیده است. حادثه رانندگی در محور لامرد به علامرودشت دو مجروح برجای گذاشت. ساعت16روز چهارشنبه24آذر ماه1395 کتابخانه مشکات لامرد پذیرای اعضای نوجوان جهت نشست کتابخوان بود. در این جلسه ابتدا قصه هایی از شاهنامه جمع خوانی گردید و سپس خانمها زینب رحمانی کتاب پنجره ای به سوی نور اثر سیدحسن حسینی آناهیتا سیمین کتاب گردان قاطرچی هااثر داوود یان مریم زمانی کتاب روزی به نام سده اثر محمدرضا یوسفی زهرا حیاتی کتاب سوگ ایرج اثر محمدمشرف آزاد تهرانی محدثه دشتبان کتاب شهری که مردم آن با زانو راه می رفتند اثر رضا رهگذر فائزه هنرمند کتاب باغ آرزوها اثر سیماقنبری اصل مریم مستان نواز کتاب هفت خوان رستم اثر محمدرضا یوسفی را معرفی و به اشتراک گذاری کتب یاد شده پرداختند. shia muslims
سخنرانی جدید رائفی پور موضوع: جاهلیت مدرن ای اشکنان و لامرد – ۲۵ و ۲۶ فروردین ۹۳ کلیپ صوتی سخنرانی جدید رائفی پور در ای اشکنان و لامرد با موضوع جاهلیت مدرن که درتاریخ ۲۵ و ۲۶ فروردین ۹۳ برگزار گردیده رو آماده کردیم. شما هم اکنون می توانید سخنرانی جدید رائفی پور را از لینکهای زیر دریافت نمایید. فرمت : mp3 حجم : ۶۳ مگا بایت : سخنرانی رائفی پور صوتی اشکنان ———————— فرمت : mp3 حجم : ۶۳ مگا بایت : سخنرانی رائفی پور صوتی لامرد منبع : masaf.ir بیست و چهارمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر منطقه قره قیه استان آذربایجان شرقی در رشته های سوارکاری، دومیدانی و تیراندازی با کمان در روستای نجف تراکمه بخش آبش احمد شهرستان کلیبر برگزار شد. در تصویر زیر یکی از بانوان عشایر این منطقه را در حال اجرای حرکات نمایشی با تیر و کمان روی اسب می بینید. بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر منطقه قره قیه (هارنا)استان آذربایجان شرقی در رشته های سوارکاری، طناب کشی، دومیدانی و تیراندازی با کمان در روستای نجف تراکمه بخش آبش احمد شهرستان کلیبر با نمایش نمادین کوچ عشایر منطقه ارسباران برگزار شد. بیش از ۲۶۰ دانش آموز پسر لامرد به اردوی راهیان نور اعزام شدند. واژگونی پژو پارس در جاده لامرد - علامرودشت ۴ مجروح برجای گذاشت. کرباسیان گفت: در حال حاضر، حدود یک هزار نفر در اجرای طرح آلومینیویم جنوب در منطقه ویژه لامرد مشغول کار هستند. فرمانده نیروی انتظامی فارس از کشف ۴۹۸ کیلو و ۲۰۰ گرم در لامرد خبر داد. با صدور حکمی از سوی سرائیان مدیر عامل مخابرات ایران، حیدری زاده به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه اصفهان منصوب و از تلاش‌های بی بدیل کشایی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.     در این مراسم  که صبح امروز بیست و ششم بهمن در سالن آمفی تئاتر بانک صادرات اصفهان برگزار شد، تراکمه، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، بیدخام، م.