لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد : وبسایت رو مه تلگراف در مطلبی نوشت: "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور با انتشار گزارش جدیدی در خصوص پوشش ن در محیط کار، خشم فعالان حقوق زن را برانگیخت و جنجال زیادی در رسانه های اجتماعی به پا کرد.

شخصی که با منابع داخلی تیم ترامپ صحبت کرده بود گفت: دونالد ترامپ از همه کارکنان مرد در ت خود درخواست کرده است که در همه حال ظاهری آراسته. یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت.
ایوانکا ترامپ ivankatrump تاجر، نویسنده و مانکن سابق یی است. او دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور… ملانیا ترامپ در جریان نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ لباس های بسیار گران قیمتی به تن کرد که اغلب آن ها از برند معروف چه اند گابانا (dolce & gabbana) بودند اما کتی که وی در سفر به ایتالیا به تن کرد و گل های برجسته دارد قیمتی حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ دلار دارد. قیمت بالای این کت سبب شد انتقادهای زیادی به خانواده ترامپ شود.
در سفر به عربستان ملانیا ترامپ melania trump همسر و ایوانکا ترامپ ivanka trump دختر دونالد ترامپ با… رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد.
یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر… یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. رئیس جمهور به جنجالی که «ایوانکا» دخترش در هامبورگ و در جریان برگزاری نشست گروه ۲۰ به راه انداخته بود، پاسخ داد. رئیس جمهور به جنجالی که «ایوانکا» دخترش در هامبورگ و در جریان برگزاری نشست گروه ۲۰ به راه انداخته بود، پاسخ داد. ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رییس جمهور در جریان نخستین سفر دیپلماتیک همسرش به مدت 9 شبانه روز و به 5 کشور جهان لباس هایی گران قیمت از برند معروف ایتالیایی" چه اند گابانا" به تن کرده که ارزش مجموع آنها بالغ بر صدها هزار دلار است. تصویر دونالد ترامپ در حال ب سر مجسمه که روی جلد هفته نامه اشپیگل آلمان منتشر شده است، جنجال های فراوانی به پا کرده است.... تسنیم نوشت: در تنها ظرف ۱۰ روز رکورد جنجال های همزمان و همچنین رکورد سقوط محبوبیت رئیس جمهور ش ته شد، ضمن اینکه موانع قانونی زیادی برای اجرای دستورات جنجالی "دونالد ترامپ" وجود دارد. دونالد ترامپ که از باراک اوباما بخاطر تعظیم در مقابل ملک عبدالله انتقاد کرده بود، به دورویی متهم شد. لباس ستاره هندی در دیدار با نخست لباس ستاره هندی در دیدار با نخست , شماری از کاربران به خانم چوپرا گفته اند که با این کار به نخست هند ‘بی احترامی ‘ کرده است.پریانکا چوپرا: ‘دوست ندارم به نسبت بازیگران مرد دستمزد کمتری بگیرم’جنجال های بالیوود در ۲۰۱۶چرا ستاره های بالیوود به تبعیض حمله می کنند؟پریانکا چوپرا که نخستین ستاره هندی اس. در جریان انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی دونالد ترامپ، ایوانکا ترامپ (دختر دونالد ترامپ) و همسر وی «جرد کوشنر»نقش قابل توجهی در پیروزی او ایفا د.جرد کوشنر علاوه بر کمک های مستقیم برای ساختن شهرک های صهیونیستی، توانست حمایت دونالد ترامپ را نیز دراین باره به دست آورد. این یادداشت، ضمن معرفی ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، به بررسی روابط خ.
زن پیری که آرزوی پوشیدن لباس عروس داشت با پوشیدن لباس عروس و حضور در خیابان جنجال ساز شد. ایوانکا ترامپ، دختر جنجالی رئیس جمهور در حالی ۵۰ تن لباس چینی به وارد کرده است که پدرش به مردم تاکید کرده است که کالای یی ب ید. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید ایالات متحده، قلم به دست گرفته و هولناک ترین وعده های انتخاباتی خود را یک به یک عملی می کند و با هر تصمیم هول و هراسی به جان هزاران نفر از مردم سراسر جهان می اندازد. مهاجم پیشین رئال مادرید نسبت به رکورد جدید ستاره بارسلونا واکنش نشان داد که این موضوع جنجال برانگیز شد. ترامپ ویدئویی در توییتر منتشر کرده که در آن در حال کتک زدن فردی است که آرم «سی ان ان» روی سر او شده است. همشهری آنلاین: گزارش ها حکایت از آن دارد که ت دونالد ترامپ برای ابقای دستور منع مهاجرتی جنجال برانگیز خود به دیوانعالی فدرال مراجعه کرده است. بازپرس ویژه پرونده ارتباط با روسیه تحقیقات خود را درباره نشست مناقشه برانگیز «ایوانکا ترامپ» با یک روس در دوران مبارزات انتخاباتی در سال 2016 آغاز کرده است. مهاجم پرتغالی رئال مادرید به شکل جالبی به حواشی و مسائل جنجال برانگیز پاسخ می دهد. رو مه نیویورک تایمز با اشاره به انتخاب افراد جنجال برانگیز در تیم کاری دونالد ترامپ رئیس جمهور ، از او تحت عنوان سیسی یاد کرد. مشاور رئیس جمهور منتخب گفته است که ایوانکا ترامپ نقش منحصر به فردی در انتخاب معاونان ترامپ خواهد داشت چرا که به خوبی می داند انتظارات پدرش چه چیزهایی هستند. اظهارات جنجال برانگیز اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در خصوص مسائل جاری در اتحادیه اروپا شوک سختی را به مقامات این مجموعه وارد کرده است. بن ی، هنرمند خیابانی ناشناس و مرموز بریتانیایی، هوادارانش را به شیوه ای جنجال برانگیز ترغیب کرد که در انتخابات علیه حزب محافظه کار رای دهند. بینعالی ییلدیریم تاکید کرد تصمیم ترامپ درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از دیدگاه ترکیه بی اعتبار است. یک کارخانه تولید لباس ایوانکا ترامپ در چین برای هر ساعت کار کارکنانش تنها یک دلار پرداخت می کند. این رقم طبق استانداردهای یی غیر انسانی بوده و خیلی پایین تر از استانداردهای جهانی است.
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری از ن سعودی خواست که به تلاش خود برای به دست… ایندیپندنت طی خبری اعلام کرد که برادر شوهر ایوانکا ترامپ نیز در میان تظاهرات ضد ترامپ دیده شده است. snn یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آزمایش های موشکی ایران نقض توافق نیست و جنجال آفرینی های ترامپ هم تاثیری بر ایران ندارد و ما وظیفه خود را انجام می دهیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ایسنا نوشت: استیو بانون، مشاور ارشد و جنجالی دونالد ترامپ رئیس جمهور قرار است یک کرسی دائمی در نشست های شورای امنیت ملی کاخ سفید به دست آورد که موجب تقویت جایگاه او به عنوان یکی از قدرتمندترین اعضای… «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری روز دوشنبه در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست رژیم صهیونیستی، از احتمال سفر به سرزمین های ی در ماه مه برای حضور در آیین افتتاح سفارت جدید و جنجال برانگیز … در حاشیه جنجال دست ندادن ترامپ و مرکل و بی پاسخ گذاشتن درخواست مرکل از سوی ترامپ، سایت پالیتیکال کارتونز این طرح را منتشر کرد. افشای ارتباط "ترامپ جونیور" پسر رئیس جمهور امریکا با یک روس یک جنجال گسترده در جامعه امریکا ایجاد کرده که می تواند برای ترامپ پدر مشکل ساز شود.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور دخترش ایوانکا ترامپ را تحسین کرده و تایید کرد که او باعث ی ری… کاترین فورست قاضی یی، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آ مریکا را برای ادای شهادت در مورد مجادله با یک شرکت ایتالیایی تولید کننده کفش به دادگاه فراخواند.    یک نویسنده عربستانی راز علاقه و توجه سوال برانگیز سعودی ها به ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رییس جمهور را فاش کرد.به گزارش روز پلاس "صالح الدیوانی" نویسنده سعودی، به جنجال به راه افتاده در عربستان سعودی در جریان حضور ایوانکا ترامپ در این کشور که پدرش را در سفر به عربستان همراهی می کرد، واکنش نشان داد.
خبرگزاری اسپوتنیک روسیه اعلام کرد که این نویسنده سعودی طی یادداشتی در حساب تویتری خود، برای توجیه این موضوع، ادعا کرده است که علت  شیفتگی و توجه سعودی ها به دختر ترامپ، زیبا دوستی سعودی ها است! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور امریکا با مدل لباس خاص خود که توسط مرکز مد و طراحی لباس… همشهری آنلاین: با وجود تغییرات جنجال برانگیز اخیر در مقام های کاخ سفید، احتمال دو تغییر دیگر در ک نه ترامپ وجود دارد. ایسنا نوشت: یک رسانه یی گزارش داد، رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات ارتباط ترامپ با روسیه در حال بررسی تعامل میان ایوانکا ترامپ و یک روس در ارتباط با یک نشست مناقشه برانگیز در برج ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی است. ترامپ ویدئویی در توییتر منتشر کرده که در آن در حال کتک زدن فردی است که آرم «سی ان ان» روی سر او شده است. نشریه یی از امکان حضور ایرانیان مقیم برای ادای شهادت علیه طرح جنجال برانگیز ترامپ خبر داده است. ایرنا نوشت: ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری از ن سعودی خواست که به تلاش خود برای به دست آوردن های بیشتر تلاش کنند. برخی منابع داخلی کاخ سفید مدعی شدند ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ در رویای ریاست جمهوری به سر می برد. ایوانکا ترامپ در سفر به فلسطین ی کلاهی بر سر داشت که توجه همگان را به خود جلب کرد. ایوانکا ترامپ در سفر به فلسطین ی کلاهی بر سر داشت که توجه همگان را به خود جلب کرد.