لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد : وبسایت رو مه تلگراف در مطلبی نوشت: "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور با انتشار گزارش جدیدی در خصوص پوشش ن در محیط کار، خشم فعالان حقوق زن را برانگیخت و جنجال زیادی در رسانه های اجتماعی به پا کرد.

شخصی که با منابع داخلی تیم ترامپ صحبت کرده بود گفت: دونالد ترامپ از همه کارکنان مرد در ت خود درخواست کرده است که در همه حال ظاهری آراسته. یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت.
فرانس پرس در حاشیه اجلاس گروه 20 گزارش داد: نشستن ایوانکا ترامپ برای دقایقی برجای پدرش بر سر میز…
ایوانکا ترامپ ivankatrump تاجر، نویسنده و مانکن سابق یی است. او دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور… ملانیا ترامپ در جریان نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ لباس های بسیار گران قیمتی به تن کرد که اغلب آن ها از برند معروف چه اند گابانا (dolce & gabbana) بودند اما کتی که وی در سفر به ایتالیا به تن کرد و گل های برجسته دارد قیمتی حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ دلار دارد. قیمت بالای این کت سبب شد انتقادهای زیادی به خانواده ترامپ شود.
در سفر به عربستان ملانیا ترامپ melania trump همسر و ایوانکا ترامپ ivanka trump دختر دونالد ترامپ با…
یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر… یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد. رئیس جمهور به جنجالی که «ایوانکا» دخترش در هامبورگ و در جریان برگزاری نشست گروه ۲۰ به راه انداخته بود، پاسخ داد. رئیس جمهور به جنجالی که «ایوانکا» دخترش در هامبورگ و در جریان برگزاری نشست گروه ۲۰ به راه انداخته بود، پاسخ داد. ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رییس جمهور در جریان نخستین سفر دیپلماتیک همسرش به مدت 9 شبانه روز و به 5 کشور جهان لباس هایی گران قیمت از برند معروف ایتالیایی" چه اند گابانا" به تن کرده که ارزش مجموع آنها بالغ بر صدها هزار دلار است. تصویر دونالد ترامپ در حال ب سر مجسمه که روی جلد هفته نامه اشپیگل آلمان منتشر شده است، جنجال های فراوانی به پا کرده است.... ایسنا نوشت: رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد. نوشت: دمکرات ها حمله لفظی دونالد ترامپ علیه یک فروشگاه بزرگ لباس که اخیرا به عرضه مارک های دختر او، ایوانکا، پایان داد را محکوم کرده اند.
اسکارلت جوهانسون اخیرا در ویدیویی هجو نقش ایوانکا ترامپ را بازی کرده بود، مصاحبه اخیر دختر… لباس ستاره هندی در دیدار با نخست لباس ستاره هندی در دیدار با نخست , شماری از کاربران به خانم چوپرا گفته اند که با این کار به نخست هند ‘بی احترامی ‘ کرده است.پریانکا چوپرا: ‘دوست ندارم به نسبت بازیگران مرد دستمزد کمتری بگیرم’جنجال های بالیوود در ۲۰۱۶چرا ستاره های بالیوود به تبعیض حمله می کنند؟پریانکا چوپرا که نخستین ستاره هندی اس.
زن پیری که آرزوی پوشیدن لباس عروس داشت با پوشیدن لباس عروس و حضور در خیابان جنجال ساز شد. ایوانکا ترامپ، دختر جنجالی رئیس جمهور در حالی 50 تن لباس چینی به وارد کرده است که پدرش به مردم تاکید کرده است که کالای یی ب ید. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید ایالات متحده، قلم به دست گرفته و هولناک ترین وعده های انتخاباتی خود را یک به یک عملی می کند و با هر تصمیم هول و هراسی به جان هزاران نفر از مردم سراسر جهان می اندازد. ترامپ ویدئویی در توییتر منتشر کرده که در آن در حال کتک زدن فردی است که آرم «سی ان ان» روی سر او شده است. غلامعلی خوشرو در رو مه شرق نوشت: پس از ماه ها جنجال، ترامپ برنامه راهبردی را نسبت به ایران اعلام کرد که با واکنش هوشمندانه و قاطع ایران روبه رو شد. او هم زمان با تأییدن پایبندی ایران به ادعاهای افراطی و کینه توزانه خود را بر ضد ایران بیان کرد. همشهری آنلاین: گزارش ها حکایت از آن دارد که ت دونالد ترامپ برای ابقای دستور منع مهاجرتی جنجال برانگیز خود به دیوانعالی فدرال مراجعه کرده است. بازپرس ویژه پرونده ارتباط با روسیه تحقیقات خود را درباره نشست مناقشه برانگیز «ایوانکا ترامپ» با یک روس در دوران مبارزات انتخاباتی در سال 2016 آغاز کرده است. مجله فرهنگی ایرلندی به نام «ویلج» جلد شماره فوریه ۲۰۱۷ خود را به تصویری جنجالی مربوط به ترور ترامپ اختصاص داد. رو مه نیویورک تایمز با اشاره به انتخاب افراد جنجال برانگیز در تیم کاری دونالد ترامپ رئیس جمهور ، از او تحت عنوان سیسی یاد کرد. ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور که از او با عنوان چهره ای بانفوذ در کاخ سفید نام برده می شود پیش از این در صنعت جواهرسازی و نیز مدیریت اجرایی در امور توسعه شرکت ترامپ، مشغول به کار بود. پیام تبریک با تاخیر ترامپ برای ملانیا به مناسبت تولدش، با جنجال هایی همراه بود.

کلاکت مجموعه توهین های ترامپ به کشورهای جهان در این مدت کوتاهی که بر سر کار آمده است. جنجال جهانی ترامپ، از مکزیک و لیبی تا چین و کره سیاست خارجی,ترام
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p بینعالی ییلدیریم تاکید کرد تصمیم ترامپ درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از دیدگاه ترکیه بی اعتبار است. رو مه یی «نیویورک تایمز» در گزارشی به پیام های توئیتری جنجال برانگیز «دونالد ترامپ» اشاره کرد و نوشت که تهدیدات توییتری ترامپ، اعتبار را در معرض خطر قرار داده است.
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری از ن سعودی خواست که به تلاش خود برای به دست… ایندیپندنت طی خبری اعلام کرد که برادر شوهر ایوانکا ترامپ نیز در میان تظاهرات ضد ترامپ دیده شده است. یک کارخانه تولید لباس ایوانکا ترامپ در چین برای هر ساعت کار کارکنانش تنها یک دلار پرداخت می کند. این رقم طبق استانداردهای یی غیر انسانی بوده و خیلی پایین تر از استانداردهای جهانی است. ایسنا نوشت: استیو بانون، مشاور ارشد و جنجالی دونالد ترامپ رئیس جمهور قرار است یک کرسی دائمی در نشست های شورای امنیت ملی کاخ سفید به دست آورد که موجب تقویت جایگاه او به عنوان یکی از قدرتمندترین اعضای… در حاشیه جنجال دست ندادن ترامپ و مرکل و بی پاسخ گذاشتن درخواست مرکل از سوی ترامپ، سایت پالیتیکال کارتونز این طرح را منتشر کرد. افشای ارتباط "ترامپ جونیور" پسر رئیس جمهور امریکا با یک روس یک جنجال گسترده در جامعه امریکا ایجاد کرده که می تواند برای ترامپ پدر مشکل ساز شود. مالیات دهندگان یی باید 100 هزار دلار از هزینه های امنیتی "اریک ترامپ"، پسر دونالد ترامپ را در سفر دور روزه وی به اروگوئه پرداخت کنند.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور دخترش ایوانکا ترامپ را تحسین کرده و تایید کرد که او باعث ی ری… منابع مطلع تاکید د، تصمیم دونالد ترامپ برای هدف قرار دادن پایگاه هوایی با ۵۹ موشک توماهاوک، از "دل ش تگی" ایوانکا ترامپ درباره حمله ای شیمیایی در که به بشار اسد نسبت می دهند، نشات گرفت. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جنجالی ، ریاست جمهوری اش را با دردسرها و جنجال های بسیار آغاز کرد. هنوز اعتراضات خیابانی علیه ترامپ فروکش نکرده که عده ای دیگر از مخالفان ترامپ با امضای طوماری خواستار استیضاح رئیس جمهور یک ماهه شده اند ایسنا نوشت: یک رسانه یی گزارش داد، رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات ارتباط ترامپ با روسیه در حال بررسی تعامل میان ایوانکا ترامپ و یک روس در ارتباط با یک نشست مناقشه برانگیز در برج ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی است. در حاشیه جنجال تازه ترامپ با خبرنگاران، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد. ایسنا نوشت: منابع مطلع تاکید د، تصمیم دونالد ترامپ برای هدف قرار دادن پایگاه هوایی با ۵۹ موشک توماهاوک، از "دل ش تگی" ایوانکا ترامپ درباره حمله ای شیمیایی در که به بشار اسد نسبت می دهند، نشات گرفت. وریس جانسون خارجه انگلیس طی اظهاراتی در نشست مجلس عوام با ادعای اینکه شهروندان دو تابعیتی بریتانیا از احکام ترامپ مستثنی هستند، بار دیگر تاکید کرد که احکام مهاجرتی رییس جمهوری تبعیض آمیز، اشتباه ، تفرقه انگیز و جنجال برانگیز است. در حاشیه جنجال کره شمالی و واکنش امریکا و ترامپ، کانال نیش خط این کارتون را بازنشر داد. ایرنا نوشت: ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری از ن سعودی خواست که به تلاش خود برای به دست آوردن های بیشتر تلاش کنند. برخی منابع داخلی کاخ سفید مدعی شدند ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ در رویای ریاست جمهوری به سر می برد. ایوانکا ترامپ در سفر به فلسطین ی کلاهی بر سر داشت که توجه همگان را به خود جلب کرد. ایوانکا ترامپ در مصاحبه اخیر خود از کلمه ای صحبت کرد که نمیخواهد آن را بشنود.