لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد لباس های هندی ایوانکا ترامپ جنجال برانگیز شد : وبسایت رو مه تلگراف در مطلبی نوشت: "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور با انتشار گزارش جدیدی در خصوص پوشش ن در محیط کار، خشم فعالان حقوق زن را برانگیخت و جنجال زیادی در رسانه های اجتماعی به پا کرد.

شخصی که با منابع داخلی تیم ترامپ صحبت کرده بود گفت: دونالد ترامپ از همه کارکنان مرد در ت خود درخواست کرده است که در همه حال ظاهری آراسته.
فرانس پرس در حاشیه اجلاس گروه 20 گزارش داد: نشستن ایوانکا ترامپ برای دقایقی برجای پدرش بر سر میز… یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت.
ایوانکا ترامپ ivankatrump تاجر، نویسنده و مانکن سابق یی است. او دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور… ملانیا ترامپ در جریان نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ لباس های بسیار گران قیمتی به تن کرد که اغلب آن ها از برند معروف چه اند گابانا (dolce & gabbana) بودند اما کتی که وی در سفر به ایتالیا به تن کرد و گل های برجسته دارد قیمتی حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ دلار دارد. قیمت بالای این کت سبب شد انتقادهای زیادی به خانواده ترامپ شود.
در سفر به عربستان ملانیا ترامپ melania trump همسر و ایوانکا ترامپ ivanka trump دختر دونالد ترامپ با… رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد.
یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر… یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. تصویر تجمل گرایانه ایوانکا ترامپتصویر تجمل گرایانه ایوانکا ترامپ ,  «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور ایالات متحده در سایه جنجال های پیش آمده در نتیجه صدور دستور اجرایی توسط پدر خود در خصوص عدم صدور روادید و جلوگیری از ورود اتباع هفت کشور ایران، عراق، ، یمن، لیبی، سودان و سومالی را به بهانه جلوگیری از ورود تروریست ها به خاک ایالا. ایستادن یک معلم باز در کنار دونالد ترامپ رئیس جمهوری و همسرش ملانیا در کاخ سفید جار و جنجال بزرگی در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رییس جمهور در جریان نخستین سفر دیپلماتیک همسرش به مدت 9 شبانه روز و به 5 کشور جهان لباس هایی گران قیمت از برند معروف ایتالیایی" چه اند گابانا" به تن کرده که ارزش مجموع آنها بالغ بر صدها هزار دلار است. ایسنا نوشت: رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد. تسنیم نوشت: در تنها ظرف ۱۰ روز رکورد جنجال های همزمان و همچنین رکورد سقوط محبوبیت رئیس جمهور ش ته شد، ضمن اینکه موانع قانونی زیادی برای اجرای دستورات جنجالی "دونالد ترامپ" وجود دارد. بحث روی لباس او به خصوص زمانی خیلی داغ شد که در ع هایی با ستاره های بالیوود ظاهر شد. به خصوص در ع ی که شاهرخ خان، یکی از مشهورترین بازیگران سینمای هند در کنار این خانواده با یک کت و شلوار ساده سیاه قرار گرفته بود. لباس ستاره هندی در دیدار با نخست لباس ستاره هندی در دیدار با نخست , شماری از کاربران به خانم چوپرا گفته اند که با این کار به نخست هند ‘بی احترامی ‘ کرده است.پریانکا چوپرا: ‘دوست ندارم به نسبت بازیگران مرد دستمزد کمتری بگیرم’جنجال های بالیوود در ۲۰۱۶چرا ستاره های بالیوود به تبعیض حمله می کنند؟پریانکا چوپرا که نخستین ستاره هندی اس.
زن پیری که آرزوی پوشیدن لباس عروس داشت با پوشیدن لباس عروس و حضور در خیابان جنجال ساز شد.
اسکارلت جوهانسون اخیرا در ویدیویی هجو نقش ایوانکا ترامپ را بازی کرده بود، مصاحبه اخیر دختر… ایوانکا ترامپ، دختر جنجالی رئیس جمهور در حالی 50 تن لباس چینی به وارد کرده است که پدرش به مردم تاکید کرده است که کالای یی ب ید. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید ایالات متحده، قلم به دست گرفته و هولناک ترین وعده های انتخاباتی خود را یک به یک عملی می کند و با هر تصمیم هول و هراسی به جان هزاران نفر از مردم سراسر جهان می اندازد. جدال ترامپ با دختر برژینسکی به گرفتاری ها و حجم انتقادات از ایوانکا ترامپ اضافه کرده است. ایوانکا ترامپ، در صفحه توییتری خود از دستور پدر خود، دونالد ترامپ، رئیس جمهور درباره حمله موشکی این کشور به خاک حمایت کرد. غلامعلی خوشرو در رو مه شرق نوشت: پس از ماه ها جنجال، ترامپ برنامه راهبردی را نسبت به ایران اعلام کرد که با واکنش هوشمندانه و قاطع ایران روبه رو شد. او هم زمان با تأییدن پایبندی ایران به ادعاهای افراطی و کینه توزانه خود را بر ضد ایران بیان کرد. شعبه نهم دادگاه تجدید نظر فدرال علیه دستورالعمل مهاجرتی جنجال برانگیز دونالد ترامپ رای داده و لغو اجرای آن را تمدید کرده است. مهاجم پرتغالی رئال مادرید به شکل جالبی به حواشی و مسائل جنجال برانگیز پاسخ می دهد. مشاور رئیس جمهور منتخب گفته است که ایوانکا ترامپ نقش منحصر به فردی در انتخاب معاونان ترامپ خواهد داشت چرا که به خوبی می داند انتظارات پدرش چه چیزهایی هستند. رو مه نیویورک تایمز با اشاره به انتخاب افراد جنجال برانگیز در تیم کاری دونالد ترامپ رئیس جمهور ، از او تحت عنوان السیسی یاد کرد. ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور که از او با عنوان چهره ای بانفوذ در کاخ سفید نام برده می شود پیش از این در صنعت جواهرسازی و نیز مدیریت اجرایی در امور توسعه شرکت ترامپ، مشغول به کار بود. اظهارات جنجال برانگیز اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در خصوص مسائل جاری در اتحادیه اروپا شوک سختی را به مقامات این مجموعه وارد کرده است.

کلاکت مجموعه توهین های ترامپ به کشورهای جهان در این مدت کوتاهی که بر سر کار آمده است. جنجال جهانی ترامپ، از مکزیک و لیبی تا چین و کره سیاست خارجی,ترام
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p بینعالی ییلدیریم تاکید کرد تصمیم ترامپ درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از دیدگاه ترکیه بی اعتبار است. «ایوانکا ترامپ» دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری برای شرکت در مراسم اختتامیه بازی های المپیک زمستانی در سفری سه روزه از فردا به کره جنوبی سفر می کند. ایندیپندنت طی خبری اعلام کرد که برادر شوهر ایوانکا ترامپ نیز در میان تظاهرات ضد ترامپ دیده شده است. snn یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آزمایش های موشکی ایران نقض توافق نیست و جنجال آفرینی های ترامپ هم تاثیری بر ایران ندارد و ما وظیفه خود را انجام می دهیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] از بیستم ژانویه که ت ترامپ روی کار آمده است، هیچ روزی نبوده که با اخبار داغی از وی و تیمش در شبکه های تلویزیونی روبه رو نشده باشیم. از زمان آغاز به کار ت جدید شکارچیان خبر روی آرامش را به خود ندیده اند و شاید واژه «جنجال برانگیز» بیشترین بسامد را در توصیف ت جدید داشته است. ایسنا نوشت: استیو بانون، مشاور ارشد و جنجالی دونالد ترامپ رئیس جمهور قرار است یک کرسی دائمی در نشست های شورای امنیت ملی کاخ سفید به دست آورد که موجب تقویت جایگاه او به عنوان یکی از قدرتمندترین اعضای… «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری روز دوشنبه در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست رژیم صهیونیستی، از احتمال سفر به سرزمین های ی در ماه مه برای حضور در آیین افتتاح سفارت جدید و جنجال برانگیز … در حاشیه جنجال دست ندادن ترامپ و مرکل و بی پاسخ گذاشتن درخواست مرکل از سوی ترامپ، سایت پالیتیکال کارتونز این طرح را منتشر کرد. ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ امروز (یکشنبه) در جریان سفرش به عربستان گفت، ریاض در زمینه افزایش قدرت ن پیشرفتی "دلگرم کننده" داشته اما همچنان باید بیشتری به آنها بدهد. کاترین فورست قاضی یی، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آ مریکا را برای ادای شهادت در مورد مجادله با یک شرکت ایتالیایی تولید کننده کفش به دادگاه فراخواند. مالیات دهندگان یی باید 100 هزار دلار از هزینه های امنیتی "اریک ترامپ"، پسر دونالد ترامپ را در سفر دور روزه وی به اروگوئه پرداخت کنند.    یک نویسنده عربستانی راز علاقه و توجه سوال برانگیز سعودی ها به ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رییس جمهور را فاش کرد.به گزارش روز پلاس "صالح الدیوانی" نویسنده سعودی، به جنجال به راه افتاده در عربستان سعودی در جریان حضور ایوانکا ترامپ در این کشور که پدرش را در سفر به عربستان همراهی می کرد، واکنش نشان داد.
خبرگزاری اسپوتنیک روسیه اعلام کرد که این نویسنده سعودی طی یادداشتی در حساب تویتری خود، برای توجیه این موضوع، ادعا کرده است که علت  شیفتگی و توجه سعودی ها به دختر ترامپ، زیبا دوستی سعودی ها است! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ایسنا نوشت: گروهی از دموکرات های ارشد کنگره بعد از حمله توئیتری دونالد ترامپ به آنها، از نشستی برنامه ریزی شده با ترامپ کنار کشیدند. ایسنا نوشت: یک رسانه یی گزارش داد، رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات ارتباط ترامپ با روسیه در حال بررسی تعامل میان ایوانکا ترامپ و یک روس در ارتباط با یک نشست مناقشه برانگیز در برج ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی است. ایسنا نوشت: منابع مطلع تاکید د، تصمیم دونالد ترامپ برای هدف قرار دادن پایگاه هوایی با ۵۹ موشک توماهاوک، از "دل ش تگی" ایوانکا ترامپ درباره حمله ای شیمیایی در که به بشار اسد نسبت می دهند، نشات گرفت. وریس جانسون خارجه انگلیس طی اظهاراتی در نشست مجلس عوام با ادعای اینکه شهروندان دو تابعیتی بریتانیا از احکام ترامپ مستثنی هستند، بار دیگر تاکید کرد که احکام مهاجرتی رییس جمهوری تبعیض آمیز، اشتباه ، تفرقه انگیز و جنجال برانگیز است. ترامپ ویدئویی در توییتر منتشر کرده که در آن در حال کتک زدن فردی است که آرم «سی ان ان» روی سر او شده است. ایوانکا ترامپ در سفر به فلسطین ی کلاهی بر سر داشت که توجه همگان را به خود جلب کرد. برخی منابع داخلی کاخ سفید مدعی شدند ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ در رویای ریاست جمهوری به سر می برد. در جریان انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی دونالد ترامپ، ایوانکا ترامپ (دختر دونالد ترامپ) و همسر وی "جرد کوشنر"۱ نقش قابل توجهی در پیروزی او ایفا د.