لژیون آقای سینا ابراهیمی

به نقل از خبرگزاریها در مورد لژیون آقای سینا ابراهیمی : بیست و چهارم تیر ماه نودوسه جناب آقای ابراهیمی مدیرکل محترم امورعشایر استان بوشهر در اداره امورعشایر دشتی حضوریافتند .آقای کهزادی رئیس اداره امورعشایر دشتی برخی ازمشکلات و درخواستهای عشایر را بیان و آقای ابراهیمی اعلام نمودند که ان شااله درصورت تخصیص اعتبار دراولین فرصت وبا اولویت بندی برخی ازمشکلات از جمله احداث آب انبار و ید منبع 500لیتری جهت آب شرب بهداشتی وهمچنین مرمت و راهگشائی ایلراهها انجام خواهد شد. تحویل لژیون بعد از 13 سال؛ قدیمی ترین لژیون باز کنگره 60 . . .راهنمای عزیز آقای رضا ترابخانی روز دوشنبه قبل از اینکه وارد لژیون بشوند مورد تشویق اعضاء حاضر در شعبه آکادمی، قرار گرفتند و ایشان در پاسخ برایشان چند دقیقه ای درباره این سالها صحبت د. شرایط کنگره پیش رونده است و با شرایط کنگره باید جلو برویم و تعداد کمک راهنماهای کنگره زیاد شده است و هر کدام از ما قدیمی ترها باید میدان را برای جدیدترها باز کنیم ............
آب و هوا رکن بنیادی طب ابوعلی سینا به شمار می رود. از نظر ابن سینا تا زمانی که آب و هوای سالم وجود ندارد نمی توان از سلامتی حرف زد. از طرف دیگر بحث فصل ها مطرح هست که مزاج دارند و مزاج انسانها. توجه داشته باشید که نه مزاج فصل ها ثابت است نه مزاج انسانها. مزاج ها پیوسته در حال تغییرند. در کوران و بحبوبه این تغییرات مزاجی باید سلامت را همچ. جناب آقای حاج فرهاد ابراهیمی با سلام احتراماً بدین وسیله از زحمات بی شائبه جنابعالی و برادر گرامیتان آقای رمضان ابراهیمی جهت تکمیل قسمتی از تزئینات گچی شبستان آستانه مبارکه زاده عباس (ع)، که در مدت۲۱روز انجام پذیرفته است کمال تقدیر و تشکر را داشته ، و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون شما را خواهان و خواستاریم . هیئت امناء آست. رئیس هیئت مدیره صخا جناب عباس عادل نائب رئیس صخا آقای محمد تقی نوروزی س رست صخا آقای ابولفضل ابراهیمی مدیر عامل صخا آقای رضا سلیمانی راد صخا آقای سید جواد حسینی معوقات صخا آقای علی مظفری آقای امید ابراهیمی تحویلدار صخا آقای مجید ابراهیمی آقای مهدی سلمانی امور فرهنگی و خیریه آقای حسین سلمانی بازرس صخا آقای مهدی مظفری رئیس هیئت مدیره صخا جناب عباس عادل نائب رئیس صخا آقای محمد تقی نوروزی س رست صخا آقای ابولفضل ابراهیمی مدیر عامل صخا آقای رضا سلیمانی راد صخا آقای سید جواد حسینی معوقات صخا آقای علی مظفری آقای امید ابراهیمی تحویلدار صخا آقای مجید ابراهیمی آقای مهدی سلمانی امور فرهنگی و خیریه آقای حسین سلمانی ورزشی صخا محمدرضا سعدی
بازرس صخا آق. رئیس هیئت مدیره صخا جناب عباس عادل نائب رئیس صخا آقای محمد تقی نوروزی س رست صخا آقای ابولفضل ابراهیمی مدیر عامل صخا آقای رضا سلیمانی راد صخا آقای سید جواد حسینی معوقات صخا آقای علی مظفری آقای امید ابراهیمی تحویلدار صخا آقای مجید ابراهیمی آقای مهدی سلمانی امور فرهنگی و خیریه آقای حسین سلمانی بازرس صخا آقای مهدی مظفری امور رایانه ص. سومین جلسه از دور دوم جلسات لژیون روز های شنبه با ی آقای کامران رک و دبیری مسافر عادل با دستور جلسه "خواندن سوالات وادی و توضیح مسئولیت و مسئولیت پذیری" در تاریخ 93/03/24 راس ساعت 19 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان : در لژیون، وقتی به شخصی مسئولیتی داده می شود، انتظار میرود که آن شخص چهار چوب مسئولیت خود را بشناسد. نمی شود که بعد از گذشت چ. استیکر اسم سینا استیکر اسم سینا استیکر اسم سینا استیکر اسم سینا استیکر اسم سینا استیکر اسم سینا ادامه مطلب 1- آقای رامان تشکری 2-آقای محمد تقی عرب مفرد 3-آقای سعید مرگانپور 4-آقای سینا اسماعیلی 5-آقای پوریا نوری 6-آقای متین اسانی 7-آقای حسین دروگر 8-آقای حمید یوسفی 9-آقای محمدسام پورهادی 10-آقای سیدعلی مفیدی نژاد 11-آقای سروش سعیدی 12-آقای محمدابراهیم ناهیدی (رمز موفقیت در گرو تلاش کوشش و برنامه ریزی صحیح شماست) از معلمان ابت خود در مدارس یامچی ذکر خیر کنید! شنبه 29 شهریور1393 ساعت: 6:48 توسط:ناصرسلطان زاده
اول ابتدائی:آقای ایرجی
دوم ابتدائی:آقای بناگذار
سوم ابتدائی:آقای اسرافیل حسن زاده
چهارم ابتدائی:آقای محمودی
پنجم ابتدائی :آقای دبیری
باآرزوی سلامتی وتوفیق برای همه معلمان دلسوزاین مرزودیار
جادارددراینجایه یادی هم ازآق. به نام خالق عشق سی دی خدمت و خیانت (با ی جناب آقای دژاکام) با مشارکت سرکار خانم سارا و دوستان در تاریخ 31/4/93 بیان شد: ـ لژیون یک گروه است. خود لژیون به صرف گروه بودن درمان نیست بلکه اگر از خط و خطوط کنگره بهره بجویید، لژیون می تواند درمان می کند. تنها چیزی که ما را درمان می کند، آگاهی و آموزش است. هرانسان که بفهمد بدی بد است، بدی نخواهد کر. لژیون کمک راهنما محمّد اختری ، نمایندگی فردوسی مشهد
: آقای محمد اختری
لژیون یک شنبه مورّخ 1394/02/13 دستور جلسۀ :هفته راهنما
روز یکشنبه 13 اردیبهشت ماه 1394 و به مناسبت هفته راهنما از عزیزمان آقای محمد اختری توسط اعضای لژیون تقدیر و تشکر بعمل آمد. ضمنا حضور رهجوی ایشان کمک راهنمای محترم آقای کاظم نوروزپور نیز در جمع لژیون حال و هوای دیگری به جلسه بخشید. ابن سینا یا به طور کامل ابوالعلی حسین ابن عبدالله بن سینا، (980-1037) فیلسوف و پزشک ایرانی در دوران قرون وسطی (عصر طلایی ) بود در مکتب طب ی، نام حکیم ابن سینا نسبت به دیگر پزشکان بسیار برجسته است. بعد از هر تلاش و زحمتی یک شیرینی و راحتی است. آقای احمد و آقای محمد از لژیون آقای عباس آقایی بعداز تلاش و خواست قوی توانستنددر امتحان کمک راهنمایی قبول شوند. ما این قبولی شیرین را به این عزیزان و خانواده محترمشان و به راهنمای زحمتکششان آقای عباس آقایی و اعضاء لژیون تبریک عرض مینماییم. لژیون آقای تفرشی مورخ 20/10/1393 در محل آکادمی به ی آقای تفرشی با موضوع وادی هفتم تشکیل شد. در ادامه خلاصه ای از نظرات اعضای لژیون ذکر شده است . وحید : با تعریف دو گروه دمندان و بی دان من مطمئن شدم جزء گروه دمندان نبودم ولی سعی می کنم که به گروه دمندان نزدیک شوم. جمشید : تا بحال نه راه را پیدا کرده بودم نه تلاشی برای پیدا راه کرده بودم . شکر خ. هیئت اسد آباد
رئیس هیئت : آقای اسدینایب رئیس: خانم گیتیهیئت کبود راهنگ
رئیس هیئت : آقای قیطاسیهیئت بهار
رئیس هیئت : آقای نایب رئیس: خانم پروانه خود باباییهیئت نهاوند
رئیس هیئت : آقای رزاقینایب رئیس: خانم نوربخشهیئت تویسرکان
رئیس هیئت : آقای درویشینایب رئیس: خانم مهدیاندبیر هیئت: آقای نصیریهیئت فامنین
رئیس هیئت : آق. امید ابراهیمی روی تاکتیک ویژه علیرضا منصوریان موفق شده در پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر به همراه کاوه رضایی عنوان بهترین گ ن تیمش را به خود اختصاص بدهد. استیکر سید ابراهیمی رئیسی برای تلگرام
زیبا ترین استیکر سید ابراهیمی رئیسی جدید ترین استیکر سید ابراهیمی رئیسی استیکر سید ابراهیمی رئیسی زیبا ترین استیکر سید ابراهیمی رئیسی استیکر های باحال سید ابراهیمی رئیسی ادامه مطلب مشارکت مکتوب مسافر نعمت (لژیون آقای ابراهیمی) وادی یازدهم من وقتی وارد کنگره شدم هدفم ترک مواد بود. با حضور در چند جلسه به این نتیجه رسیدم که باید اعتیادم را درمان کنم و من این را یک موفقیت می دانستم که فهمیدم درمان فوق ترک است. اما برای رسیدن به درمان و رهایی از چنگال اعتیاد , باید 11 ماه سفر می و در طول سفر برای بدست آوردن دانش رهایی از اعتیاد و سایر ضد ارزشها باید در جلسات کنگره و لژیون حاضر می شدم. من هم به قدر بضاعت خودم تلاش و خلاصه به اولین و مهمترین هدفم که رهایی از اعتیاد بود با کمک , راهنمای خودم دست یافتم.و اما آیا این پایان کار است؟... رهایی از اعتیاد اولین حرکت من در تبدیل شدن به چشمه جوشان و رود وشان و در نهایت رسیدن به اقیانوس بود. ولی بعد از رهایی من کمی برای فراگیری آموزش های کنگره کوتاهی تا جایی که می خواستم سوت شوم. و حتی لژیون خودم را نیز عوض تا به قول خودم حالم خوب شود اما همه اینها س وش گذاشتن روی نقاط ضعف خودم بود من زحمت گوش دادن سی دی را به خودم نمی دادم و فکر می که دیگر نیازی ندارم. با راهنمای خودم آقای ابراهیمی که صحبت ایشان راهنمایی هایی د , که باعث شد من کمی به خودم بیایم.
ایشان به من گفتند: که رمز ماندگاری در کنگره خدمت است. و راه صحیح خدمت را به من نشان دادند. من هم با این راهنمایی ها حرکتی هرچند آرام راشروع , جایگاههای خدمتی را تجربه تا بعد از مدتی بفهمم که ایراد کار من در چیست. من مانند چشمه ای بودم که جوشش لازم را نداشتم و تبدیل به یک باتلاق شده بودم و وقتی فهمیدم که برای روان شدن و تبدیل شدن به یک چشمه جوشان باید این چشمه وجودی خود را با فرا گیری دانش جوشان کنم.چون ما در این جهان باید مداوم به دنبال ب دانش باشیم و در غیر این صورت راکد خواهیم ماند. ما ناگزیریم برای بالا بردن سطح دانش و آگاهی خودمان تلاش کنیم , و این امر در کنگره برای ما فراهم است و می دانیم که اگر در کنگره بمانیم و آگاهی خود را بالا ببرم , ما هم با رودخانه وشان کنگره به اقیانوس می رسیم که همان نفس مطمئنه است. با احترام: مسافر نعمت (لژیون آقای ابراهیمی) مورخ: 93/04/25 نمایندگی سمنان صبحانه لژیون صبح 1393/08/09 صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . .
صبحانه لژیون صبح 1393/05/24
صبحی بهاری با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . صبحانه لژیون صبح 1393/07/18 صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . صبحانه لژیون صبح 1393/07/25 صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . صبحانه لژیون صبح 1393/05/31
صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . صبحانه لژیون صبح 1393/06/14
صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . صبحانه لژیون صبح 1393/06/28 صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . ع و تصویر آسمان فرصت پرواز بلند است ولی،قصه این است:چه اندازه کبوتر باشیم. معرفی کتاب : با توجه به دستور جلسه هفتگی و پرسش های اعضای لژیون کتاب ثروتمندترین مرد بابل که جناب در گذشته مطالعه آن را سفارش نموده بودند معرفی شد. در ادامه کار لژیون در مورد ساختارها و معادله عملکرد صحبت شد مثال ها ی متعددی در این رابطه مورد بررسی قرار گرفت و از اعضای لژیون نیز خواسته شد با توجه به تجربه خویش برای این مطلب مثال بزنند. در پایان جلسه از اعضا خواسته شد سی دی ظرفیت ، شخصیت را تهیه نموده گوش نمایندتا در جلسات آینده در لژیون کار شود. هیئت مدیره انجمن پزشکان عمومی نوشهر: آقای گل علیزاده - آقای ریاحی فر - خانم نظام آبادی - آقای کورش نیا- آقای شفاهی - خانم میرزایی - خانم علیپور اعضای علی البدل : آقای مرتضوی - آقای فردوسی بازرس : آقای کیاکجوری بنام خدا گزارش لژیون پزشکان کنگره 60 بیست و یکم آذر نمی شود که من بنشینم و بگوییم خدا کمکم کن. خداوند ما را خلق نکرده که خُرده فرمایش های ما را انجام دهد، خُرده فرمایش هایمان هم که همه ضدونقیض است؛ برای رسیدن به منافعم باید یک عده ای نابود شوند و آنها هم می خواهند من نابود شوم، خوب این طوری نمی شود. مسئله شناخت آن مرز است، که خداوند کجاست. گزارش لژیون پزشکان کنگره 60 بیست و یکم آذر جلسه هفتم از دور ششم لژیون پزشکان کلنیک ها با نگهبانی و دبیری خانم آتوسا و ی آقای مسعود با دستور جلسه جهانبینی ورزشی در تاریخ 93/9/21 راس ساعت 9 در محل ستاد مدیریت بحران ناحیه 4 منطقه ش3 شهرداری تهران واقع در پارک طالقانی محل ورزشی کنگره60 آغاز به کار نمود آقای مسعود؛ جلسه: در سی دی آقای امین در مورد ورزش صحبت د؛ اینکه چرا معمولاً قهرمانان ورزشی دچار بیش تمرینی
صبحانه لژیون صبح 1393/08/23 صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون

صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . .
صبحانه لژیون صبح 1393/11/10 صبحانه در هوایی سرد با جمعی گرم از اعضای لژیون

صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . شفر: من بابت امید ابراهیمی خوشحالم. من می توانم بگویم وقتی به اینجا آمدم، سطحی که ابراهیمی بازی می کرد با الان فرق داشت. لژیون کمک راهنما محمّد اختری ، نمایندگی مشهد مقدّس
: آقای محمد اختری دبیر : مسافر مجید خلیلی
لژیون پنجشنبه مورّخ 1393/04/26 دستور جلسۀ :سی دی رطب و حنظل ( دژاکام) جلسه روز پنجشنبه لژیون کمک راهنمای محترم جناب آقای اختری رأس ساعت 19:00 دقیقه با دستور جلسه: سی دی رطب و حنظل برگذار شد... صبحانه لژیون صبح 1393/06/07
صبحانه با جمعی گرم از اعضای لژیون صبح اعضا لژیون آقای اختری در محل تربیت بدنی کنگره 60 نمایندگی مشهد (پارک شه) دور هم گرد آمده و صبحانه را در کنار یکدیگر در جمعی صمیمی و گرم میل نمودند. پس از صرف صبحانه دعا خوانده شد و سپس اعضا به فعالیت های مختلف ورزشی پرداختند.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . دستور جلسه هفته راهنما در لژیون با حضور آقای حکیمی سخنان : اگر تشکر و قدرانی در کنگره وجود داره به دلیل این است که حال خودمون خوب باشه و خداوند هیچ نیازی به تشکر ببندگانش نداره و اگر از خداوند شکر گذاری میشه به این منظوره که حاله ما خوب بشه. جناب آقای علی ابراهیمی
محترم شهرستان شازند و سربند
آنچه که بنده حقیر را واداشت تا مطالبی
از معضلات و مشکلات این منطقه مظلوم
را خدمتتان عرض کنم فقط شناخت از روحیه جهادی جنابعالی و نیت خیر خواهانه شما در زمان ثبت نام برای خدمت بود

لژیون کمک راهنما محمّد اختری ، نمایندگی فردوسی مشهد

: آقای محمد اختری دبیر : مسافر محمد حسن صفائی نژاد لژیون مورّخ 1393/09/18 دستور جلسۀ :بنیان کنگره 60 ( جشن)


جلسه روز لژیون کمک راهنمای محترم جناب آقای اختری در مورخه1393/09/18 رأس ساعت 18:30 برگزار شد و با صرف شیرینی و گرفتن ع یادگاری به پایان رسید.
گزارش تصویری در ادامه مطلب . . . بنام خدا اگر دست من بود جایزه نوبل می دادم ؛ گزارش لژیون پزشکان کنگره60 انی که مصرف را یک باره یا در مدت 20 روز قطع می کنند ، سیستم ایمنی بدن را فلج می کنند. آقای ر ن ویلیام ، 63ساله ، هن یشه و برنده جایزه اسکار ، الکلی بود که الکل را ترک کرد اما خود را با کمربند به دار آویخت اگر دست من بود جایزه نوبل می دادم ؛ گزارش لژیون پزشکان کنگره60 هشتمین جلسه از دور پنجم لژیون پزشکان کلنیک ها با نگهبانی و ی آقای آرش حسینی با دستور جلسه ( سیستم ای ) در تاریخ 93/6/14 راس ساعت 9 آغاز به کار نمود. آرش حسینی : در مورد سیستم ای در کنگره جزو ای وجود دارد که با همکاری حاج رسولی و مغاری به چاپ رسیده است ، من برای اولین بار با خواندن این جزوه حساس شدم و در این مدت چند سال همکاری خود با جان سینا, ع جان سینا, قهرمان کشتی کج همانطور که میدانید جان سینا یکی از کشتی گیران محبوب و بزرگ حال حاضر کمپانی wwe است و این کشتی گیر توانسته است طرفداران زیادی را به خود اخصاص دهد... اما دلیل این محبوبیت چیست؟ در ادامه مطلب ما چهار دلیل برای اینکه چرا جان سینا را دوست داریم بیان کرده ایم... شما دوستان هم میتوانید نظر خود را در مورد علاقه تان به این کشتی گیر با ما به اشتراک بگذارید. مشاهده مطالب در ادامه مطلب... آقای فرخ حاتمی حاتمپور 09125948921 آقای رضا فیروزی 09126435188 ابوالفضل صالحی 09123226778 آقای محمد استیفایی09123179177 احمد اقتصاد 09123834198 قدرت اله ذکایی 09122652755 سید محمد حسینی 09128232729 آقای حسین بهلولی 09109082281 غلامرضا سلطانیان 09126768538 علی رنجبر اصفهانی09126435188 ابو علی سینا پزشک، موسیقی دان، ریاضی دان، ستاره شناس، فیلسوف و بسیار با هوش بود . او در شهر بخارا بدنیا امد . روزی یک نفر پیش ابو علی سینا امد و به او گفت که یک پادشاه فکر می کند است و هر چه ما می گوییم که تو پادشاهی قبول نمی کند. ابو علی سینا کمی فکر کرد و بعد پیش پادشاه امد گفت: عزیز من می خواهم کمی غذا بخوری و بعد سر تورا ببرم. ولی به ان . یازدهمین جلسه از دور پنجم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی و ی و دبیری مسافر کامران رک، صبح 93/3/27 با دستور جلسه وادی دهم و تاثیر آن روی لد اولین سال رهایی آقای کامران شریفیان ، راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) دوازدهمین جلسه از دور پنجم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی مسافر کامران رک و ی آقای حامد شمس صبح 93/3/30با دستور جلسه الهام از رمضان ، راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. گزارش لژیون ویلیام ال وایت درمان اعتیاد به مصرف سیگار شهید هوشمند ابراهیمی پیام من به شما امت مسلمان و شهید پرور این است که پشتیبان ولی فقیه باشید و برای او دعا کنید . تنها سلاح برنده بر علیه ستمکاران ایمان به الله و اتحاد شما مسلمین است پس از تفرقه بپر د و به ریسمان الهی چنگ زنید و تا آ ین قطره خون خود از حفاظت و پاسداری کنید. تاسیس لژیون ویلیام وایت آقایان در شعبه اصفهان با تبریک به آقایان مسعود قاسمی ،جواد سقا تی و محمد داودی جهت تشکیل لژیون ویلیام ال وایت . قابل توجه مسافران محترم ، لژیون آقایان مجید اعتباریان و آقای محمد داودی از این پس در شعبه شیخ بهایی برگزار خواهد شد. که از هفته آینده روز دوشنبه 1393/03/12 راس ساعت 16:00 خواهد بود. و لژیون آقایان مسعود قاس. بنام خدا گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با سیستم مرزبانی و سیستم لژیونی می توانیم 500 شعبه تأسیس کنیم پنجمین جلسه از دور ششم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی آقای علی خدامی ، ی و دبیری آقای مجتبی رسولی در تاریخ 93/6/7 دستور جلسه مرزبان و ایجنت و تولد اولین سال رهایی از سیگار مسافر محمد علیرضایی راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. آقای خدامی : اتفاق بسیار مهمی که در کنگره60 افتاد تشکیل ساختار مرزبانی و دادن مسئولیت اداره شعبه به این افراد بود ، اگر درست نگاه کنیم ساختاری مثل لژیون منحصربه فرد بوده و در هیچ جای دنیا نظیر آن دیده نمی شود ، در اهداء نشان لژیون دونور از دوره بناپارت آغاز شد اما طی چند دهه گذشته امکانی فراهم شده تا بشود این نشان بازپس گرفته شود. تا کنون انی که این نشان را گرفته اند مجبور به پس دادن آن شده اند. بیمه مرکزی ایران به شرکت های بیمه سینا و ملت به علت تعلل و تأخیر نامتعارف در پرداخت خسارت به دو بیمه گذار اخطار کتبی داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، به دنبال شکایت شرکت های دریا کوش و صید صنعتی موج سازان پارس شیل از شرکت های بیمه سینا و ملت بخاطر عدم پرداخت خسارت طبق تعهدات مندرج در بیمه نامه، و اعلام نظر کارشناسی بیمه.
شنیده می شود خالد شفیعی، سینا عشوری و محمد ابراهیمی،از تراکتورسازی در صدر فهرست ید برانکو قرار…