لیست نهایی تیم ملی چطور بسته می شود آنهایی که به روسیه نمی روند

به نقل از خبرگزاریها در مورد لیست نهایی تیم ملی چطور بسته می شود آنهایی که به روسیه نمی روند : امروزه تخم مرغ به صورت شانه ای، بسته ای و فله ای عرضه می شود که اولویت انتخاب با انواعی است که به صورت بهداشتی بسته بندی شده و شناسنامه دار است و از درون یخچال به مشتری تحویل داده میشود. تیم ملی والیبال روسیه برای صعود به نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال باید در انتظار پیروزی برزیل مقابل ایران باشد در غیر این صورت ممکن است م ع عنوان قهرمانی از دور مسابقات حذف شود.
ال ی اسپیردونوف، بازیکن تیم ملی والیبال روسیه می گوید: فکر نمی کنم برزیل تا این مرحله چیز خاصی از خودش نشان داده یا کار خاصی انجام داده باشد. البته این حرف، ش ت ما را توجیه نمی کند. همه ما به پیروزی عادت کرده ایم ولی در عین حال باید جنبه انتقاد هم داشته و به آنها توجه کنیم.

اسپیردونوف ادامه داد: برزیل و ایران می توانند طوری بازی کنند که روسیه حذف شود. از این ها گذشته، هیچ نمی خواهد روسیه را در نیمه نهایی ببیند.

تیم های ملی ایران و برزیل در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 20 امروز ( ) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس به مصاف هم می روند. ایران در صورت پیروزی مقابل برزیل به همراه این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ جهانی صعود می کند. ش ت ناباورانه بلند قامتان ایران مقابل روسیه ایران 2 - 3 روسیه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال چهارشنبه با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. ست نخست: 25- 17 ایران ست دوم: 25 –18 روسیه ست سوم: 25- 21 روسیه ست چهارم؛ 37-35 ایران ست پنجم: 15-8 روسیه امروز (5شنبه) روسیه با برزیل بازی می کند و ایران به مصاف برزیل می رود. دو تیم از این گروه به نیمه نهایی صعود می کنند. تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ اسد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۲ کد مطلب: 53759 خواسته های جدید تیم اصلاحات برای تفکیک آراء پاک و ناپاک مذاکرات میان داکتر عبدالله که به تازگی از سفر هندوستان بازگشته است، با سفارت امریکا در کابل و سازمان ملل انجام شده است. به گزارش خبرگزاری جمهور، یکی از سخنگویان تیم اصلاحات می گوید که این مذاکرات شب گذشته در دو نشست جداگانه با ویژه ایالات متحده برای افغانستان و پا تان و جیمز کنینگهام و سپس با یان کوبیش ملل متحد برگزار شده است. در همین راستا صحبت تلفنی با خارجه ایالات متحده نیز صورت گرفته است.
تیم اصلاحات اعلام کرده که تا نهایی شدن مذاکرات و توافق نهایی روی محتوا و مفاد لایحه ابطال، ناظران این تیم در روند تفتیش اشتراک نمی کنند.

کارشیوه ابطال آرا که آقای نورستانى و یان کوبیش آنرا نهایی شده خوانده اند، مورد قبول تیم اصلاحات و همگرایى نبوده و لذا پیشنهاد کرده اند که براى تصفیه آراء پاک و ناپاک، پنج مورد ذیل به این کارشیوه افزوده شود:

١- در صورتى که لیست راى دهنده گان موجود نباشد و یا سفید باشد و یا ده عدد شماره کارت راى دهى در لیست مسلسل باشد و درعین حال ٩٠٪ آرا به نفع یک نامزد استفاده شده باشد، صندوق باید از روند محاسبه خارج و بى اعتبار شود.
٢-در صورتى که راى ریخته شده در صندوق در یک محل به تناسب دور اول بیشتر از ١٠٠٪ باشد، و بیشتر از ٩٠٪ آرا به نفع یک نامزد باشد و یکى از موارد چک لیست نیز در آن دیده شود، صندوق باید از روند محاسبه خارج و بى اعتبار شود.
٣- در صورتى که مجموع آراى یک صندوق٦٠٠ راى و یا بیشتر از آن باشد و یکى از موارد چک لیست نیز در آن دیده شود، صندوق باید از روند محاسبه خارج و بى اعتبار شود.
٤- در صورتى که آراى محلات خیالى شامل سیستم شده باشد و صندوق عملن وجود نداشته باشد، آراى حساب شده باید از روند محاسبه خارج و بى اعتبار شود.
٥- مفقودى صندوق ها قابل توجیه نیست و آراى آنها در محاسبه نباید شامل شود.
هنوز این خواسته ها از سوی تیم تحول و تداوم و نیز از سوی مراجع بین المللی پذیرفته نشده اما راِیزنی ها در این مورد ادامه دارد.
منبع: خبرگزاری جمهور- کابل مذاکرات میان ی اصلاحات و همگرایی سفارت ایالات متحده امریکا و سازمان ملل برای گنجانیدن دیدگاه ها و ملاحظات این جریان در بسته پیشنهادی سازمان ملل ادامه دارد. این مذاکرات شب گذشته در دو نشست٬ نخست با ویژه ایالات متحده برای افغانستان و پا تان و سفیر این کشور برای افغانستان و سپس با سازمان ملل آقای کوبیش برگزارگردید. در همین راستا صحبت. میزان نوشت: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: برخی مسئولین همچنان کیلویی به سفر می روند و ی هم به فکر بیت المال نیست؛ البته باید بگویم آن مسئولی که به سفر می رود اصلاً نباید حق مأموریت دریافت کند. با بسته شدن پرونده مرحله مقدماتی لیگ جهانی 2014 ؛ تیم های ایران، روسیه و برزیل گروه مرگ دور نهایی این مسابقات را تشکیل دادند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در پایان هفته هفتم و نهایی مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال، تکلیف تیم های صعود کننده به دور بعدی مشخص شد که از گروه a ایتالیا به عنوان میزبان مسابقات و تیم اول گروه، ا. برنامه مسابقات مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 در فلورانس را اعلام کرد. برنامه بازیهای ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی فدراسیون جهانی والیبال برنامه مرحله نهایی این رقابت ها را که طی روز های 16 تا 20 جولای(25 تا 29 تیر) در فلورانس ایتالیا برگزار می شود را اعلام کرد. برنامه دور نهایی لیگ جهانی 2014 به شرح زیر است: چهارشنبه 25 تیرماه ساعت 20 به وقت تهر. کودکی از مسئول سیرکی پرسید:

چرا فیل به این بزرگی را با طن به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل میتواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و خیلی خطرناک است! صاحب فیل گفت:

این فیل چنین کاری نمیتواند د. چون این فیل با این طناب ضعیف بسته نشده است.

آن با یک تصور خیلی قوی در ذهنش بسته شده است. کودک پرسید چطور چنین چیزی امکان دارد؟ تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان روز شنبه در جمع خبرنگاران، ضمن تشریح روند و چگونگی انتخاب 21 نامزد نهایی لیست امید برای انتخابات شورای شهر تهران، استفاده از توان و ظرفیت بانوان و… رئیس کمیته امور بین الملل مجلس دومای روسیه تأکید کرد که اقدامات قانونگذاران یی در جهت تصویب تحریم های جدید علیه و متحدان این کشور از جمله روسیه و ایران روند صلح در را ت یب می کند. دریافت کارت ، لیست و آلبوم شرکت کنندگان امتحانات نهایی دیماه 93 ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای همکاران گرامی و تقدیر و تشکر از کلیه معاونین محترم اجرایی آموزشگاهها که با ارسال به موقع اطلاعات دانش آموزی ، ما را در اجرای فرآیند فاینال دیماه 93 یاری رساندند ، به اطلاع می رساند لیست شرکت کنندگان ، آلبوم ع و کارت ورود به جلسه داوطلبان شرکت کننده در امتحانات نهایی مقطع متوسطه ( روزانه و بزرگسال ) و پیش ی( بزرگسال)دوره دیماه 93 هم اکنون از طریق سامانه برگزاری امتحانات نهایی http://final.medu.ir آماده دریافت می باشد ، شایسته است معاونین محترم اجرایی ضمن مطالعه فایل راهنمای پیوست و مراجعه به سامانه مذکورجهت دریافت لیست ها ، در تنظیم آلبوم ع و کارت ورود به جلسه داوطلبان ، موارد مشروحه ذیل را اعمال نمایند . از ب که لیست نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات شورا اعلام شد، به جان هم افتاده اند و می خواهند لیست بسته شده توسط مرعشی و دوستان را تحریم و لیست جدید بدهند.

فتوشاپ تا بی نهایت اولین آموزش تصویری فتوشاپ تا بی نهایت که در آن در مورد اولین مجموعه و روند کار توضیح داده می شود. چطور همه چیز شروع می شود فتوشاپ ,
لینک های : چطور می شود از آگاهی جمعی و ایده های تیم، بخش یا حتی کل سازمان استفاده کرد؟ چطور می شود این کار را طوری انجام داد که صدای همه ی افراد شنیده شود، نه فقط آنهایی که خودشان را خیلی قبول دارند؟ روش یادداشت نویسی کرافورد نوعی ساده اما موثر از طوفان فکری است که باعث می شود به نظرات همه ی […] نوشته روش یادداشت نویسی کرافورد چیست و چه کاربرد. سازمان ملل در افغانستان گفت: یقینأ ما انتظار داریم تا روسیه یک نقش بسیار سازنده ای را در روند صلح افغانستان بازی کند. پادشاه اردن به منظور رایزنی با رئیس جمهوری روسیه درباره پرونده فلسطین و روند صلح بین فلسطینی ها و ی ها پنجشنبه جاری به این کشور سفر می کند. کم فروشی اینترنت یکی از مسائلی است که کاربران شرکت های اینترنتی مدام خود را با آن روبه رو می بینند؛ موضوعی که البته با واکنش ارتباطات هم رو به رو شده است. این در حالی است که علاوه بر را ارهایی که برای کاهش مصرف مشترکان وجود دارد، مشترکان همچنین می توانند سرعت بسته یداری شده را هم راستی آزمایی کنند. مرحله نهایی لیگ جهانی ایران - روسیه ع 2 15 تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر دو از روسیه قهرمان المپیک ش ت خورد. عملکرد والیبال ایران برابر روسیه در برابر دیدگان صدها ایرانی حاضر در سالن نلسون ماندلا تحسین برانگیز بود. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 با امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. سلام خوبید ع ای من؟؟ فیروزه واقعااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس خوشبح !!!توام میری؟؟ برنامه دور نهایی لیگ جهانی 2014 به شرح زیر است:

چهارشنبه 25 تیرماه

ساعت 20 به وقت تهران (17:30 به وقت محلی) : ایران – روسیه

ساعت 23 به وقت تهران (20:30 به وقت محلی) : ایتالیا - امریکا

پنجشنبه 26 تیرماه

ساعت 20 به وقت تهران (17:30 به وقت محلی) : برزیل – روسیه

ساعت 23 به وقت تهران (20:30 به وقت محلی) : تیم قهرمان دسته دو –

27 تیرماه

ساعت 20 به وقت تهران (17:30 به وقت محلی): ایران – برزیل

ساعت 23 به وقت تهران (20:30 به وقت محلی): ایتالیا – تیم قهرمان دسته دو

گروه بندی تیم ها در مرحله نهایی:

گروه یک: ایتالیا – امریکا – تیم قهرمان دسته دوم( یکی از تیمهای بلژیک، فرانسه، استرالیا یا هلند)

گروه دو: ایران – برزیل – روسیه

در پایان این مرحله دو تیم برتر هر گروه به صورت در مسابقه نیمه نهایی که روز شنبه 28 تیرماه بر گزار می شود، با هم دیدار می کنند و دیدار نهایی نیز روز یکشنبه 29 تیر برگزار خواهد شد. عاغا ع پیدان بذارم شرمنده!!! http://axgig.com/images/31512062276892538566.jpg زت زیاد یک مقام روس از آغاز روند ا اج کارگران کره شمالی از روسیه در چارچوب پیروی از قطعنامه سازمان ملل درباره تحریم پیونگ یانگ خبر داد. خارجه روسیه تاکید کرد با نزدیک شدن به زمان ش ت نهایی گروه تروریستی ، شرایط جدیدی برای سریع تر شدن روند حل بحران در ایجاد می شود. قیمت ف روی برخلاف ۳ ماه قبل که روند رو به رشد بسیار خوبی را طی کرده بود، در ماه جاری روند نزولی پیدا کرد. باوجود این روند کاهشی، همچنان قیمت شمش آن در بالاترین سطح طی ۱۰ سال قبل قرار دارد. همچنین پیش بینی می شود که برخلاف روند کاهشی قیمت روی در ماه اخیر، روند قیمت این ف در سال آتی رو به رشد باشد. شعر جدید آوردیم ، دخترتونو بردیم :)))))))))))
هی فکر می کنم که چگونه؟ چرا؟ چطور؟
من سالهاست گریه ن ، شما چطور؟

من سالهاست عاشق چشمی نبوده ام
حالا نگاه کن منِ پر ادّعا چطور...
بگذشتم از غرورم و با چشم های خیس
ت نشسته ام که بفهمم تو را چطور...
وصفت کنم الهه ی پنهان میان شعر
بخوانمت؟ نه... فرشته؟ خدا چطور؟

این کوچ. به آ ین ید خود توجه کنید. چه چیزی عامل ید شما بود؟ واقعا آن جنس و محصول را نیاز داشتید یا عوامل دیگری مانند بسته بندی محصول شما را به خود جذب کرده بود؟ بسته بندی محصولات مختلف: مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی و … . تأثیر شگفت انگیزی در انتخاب شما برای ید دارند. گاهی اوقات […] نوشته بسته بندی خلاقانه محصولات با ۳۲ را ار هوشمندانه و موث. سازمان امنیت و همکاری در اروپا اعلام کرد که حدود ۳۰ کشور درخواست هایی را به این سازمان جهت شرکت در نظارت بر روند انتخابات ریاست جمهوری روسیه ارائه داده اند. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی بامداد فردا به مصاف سوئیس می روند. لیست قیمت دوربین مداربسته سیماران لیست قیمت دوربین مدار بسته سیماران
قیمت دوربین های مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین های مداربسته سیماران
قیمت انواع دوربین مدار بسته سیماران
نمایندگی فروش دوربین مداربسته سیماران
قیمت دوربین مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین مدار بسته سیماران
قیمت دوربین های مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین های مداربسته سیماران
قیمت انواع دوربین مدار بسته سیماران
نمایندگی فروش دوربین مداربسته سیماران
قیمت دوربین مدار بسته سیماران
فروش دوربین مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین مدار بسته سیماران
قیمت دوربین های مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین های مداربسته سیماران
قیمت انواع دوربین مدار بسته سیماران
نمایندگی فروش دوربین مداربسته سیماران
قیمت انواع دوربین مدار بسته سیماران
دوربین مدار بسته سیماران تبریز
دوربین مدار بسته سیماران در تبریز
دوربین مداربسته سیماران رشت
قیمت دوربین مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین مداربسته سیماران
قیمت دوربین های مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین مدار بسته سیماران
لیست قیمت دوربین های مداربسته سیماران
قیمت دوربین مدار بسته سیماران
قیمت دوربینهای مداربسته سیماران
قیمت دوربین های مداربسته سیماران
لیست قیمت دوربین های مداربسته سیماران نحوه نصب بسته های نرم افزاری در نرم افزار آر به منظور نصب بسته های نرم افزاری در نرم افزار آر لازم است ابتدا خود نرم افزار روی کامپیوتر استفاده کننده نصب گردد. در لینک زیر نحوه نصب نرم افزار آر توضیح داده شده است: لازم است برای نصب بسته های نرم افزاری از این روش حتما به اینترنت متصل باشید. به منظور نصب یک بسته ی نرم افزاری لازم است گام های زیر طی شود. روی گزینه ی مشخص شده کلیک شود: بعد از این مرحله جعبه گفتگو باز می شود که در آن لیست کشورهای مختلف قرار داده شده است. فرد می تواند روی هر کشوری که مایل است کلیلک نماید. هیچ تفاوتی بین کشورها وجود ندارد. ایران نیز در این لیست قرار دارد. در مرحله ی بعد لیستی از بسته های مختلف ارائه می شود. محقق لازم است بر اساس نیاز خود و با آگاهی از عنوان بسته، بسته ی مورد نیاز خود را در لیست پیدا نماید و روی آن کلیلک کند. در این لیست تمام بسته ها بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند. بعد از کلیک روی بسته ی دلخواه، باید منتظر ماند تا بسته به صورت کامل نصب گردد. در زمان نصب بسته ی نرم افزاری باید منتظر ماند تا نرم افزار به صورت کامل نصب گردد و پیغام نصب موفقیت آمیز بسته مشاهده گردد. ولادیمیر پوتین ، ال اندر لوکاشنکو و نور سلطان نظربایف به ترتیب روسای جمهور روسیه، بلاروس و قزاقستان ، سه کشوری که اتحادیه گمرکی روسیه-بلاروس-قزاقستان تشکیل داده اند در گفتگویی تلفنی چگونگی اجرای تحریم هایی که روسیه در رابطه با واردات محصولات کشاورزی و غذایی اروپا اعمال کرده است گفتگو د. روسیه می گوید روند تحویل سامانه موشکی اس-۴۰۰ به ترکیه را تسریع خواهد کرد. اجلاس م ی شش جانبه در خصوص وضعیت افغانستان و روند صلح در آن کشور با میزبانی ت روسیه برگزار شد. تیم والیبال روسیه به سختی از سد ایران گذشت مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. مهر نوشت: بسته حمایت از به ساختمان پلاسکوی تهران شامل حمایت از کارگران بیکار شده، پرداخت تسهیلات بانکی به به، معافیت مالیاتی و تدارک محل استقرار موقت با هماهنگی دستگاههای ذیربط نهایی شد. نوسازی بافت های فرسوده شهری تهران سرعت بیشتری گرفته است، به نحوی که با اجرایی شدن بسته های تشویقی نوسازی این روند به رشد ۴۰ درصدی رسیده است. منابع خبری روسیه اعلام کرده اند روسیه روند شکل گیری یگان نظامی برای حضور دائمی در را آغاز کرده است. ملی پوشان فوتبال ایران در نخستین گام جهت آماده سازی برای جام جهانی روسیه در تاریخ ۱۸ مهر به مصاف روسیه می روند. یکی عادت های م بی که در زندگی هر مرد و یا زن مجرد یا متاهل می تواند او را به سمتی خارج از زندگی سالم پیش ببرد خود یی است. چطور خود یی را ترک کنم؟ همانطور که می دانیم هر عملی اگر باعث ایجاد اعتیاد شود و نتوانیم انجام یا عدم انجام آن را کنترل کنیم، می تواند آرامش را […] نوشته چطور خود یی را ترک کنم؟ اولین بار در سلامتی پدیدار شد. مسکو - ایرنا - امور خارجه قزاقستان اعلام کرد که تلاش های ایران، روسیه و ترکیه در روند اجرای تفاهم نامه ایجاد چهار منطقه کاهش تنش در ادامه دارد. رییس جمهور، روابط ایران و روسیه را رو به توسعه خواند و تاکید کرد که تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه ای از جمله مسکو استقبال می کند. همکاری های ایران و روسیه در روند ثبات و امنیت منطقه موثر است حجت ال و المسلمین دوشنبه شب در دیدار "دمیتری مِدوِدِف" نخست روسیه، گفت: امیدوارم در این سفر شاهد تحول جدیدی در روند توسعه همکاریهای مشترک در حوزه های ، اقتصادی و فرهنگی و مسایل بین المللی باشیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اسباب کشی کار سختی است و همه هم این حرف را قبول دارند، اما رعایت برخی نکات کوچک می تواند روند این کار را کمی راحت کند. مجلس سنای به بهانه مجازات مسکو برای مداخله ادعایی این کشور در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ، با اکثریت آرا بسته تحریم های گسترده علیه روسیه را تصویب کرد. خارجه روسیه ضمن مفید خواندن نشست مشترک با همتای یی خود گفت: روند عادی سازی روابط واشنگتن و مسکو سریع پیش نخواهد رفت. هرچند با پایان بررسی صلاحیت ها در هیات های اجرایی انتخابات شوراها خبرهای خوبی به اصلاح طلبان می رسد اما نگرانی ها از نحوه بستن لیست های نهایی مورد حمایت اصلاح طلبان به ویژه در تهران و ای بزرگ هم بالا گرفته است سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا ترکیب نهایی تیمش برای بازی‎های جام جهانی روسیه را معرفی کرده و این تردید به وجود آمده که او چطور از بازیکنانش بازی خواهد گرفت. مقامات دوحه روند صدور روادید برای شهروندان روسیه بمنظور سفر به قطر را تسهیل د. آلوارو موراتا و ویتولو غایبان اصلی این لیست هستند و از سفر به روسیه باز می مانند. شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا مدعی شد یک نسخه کپی از لیست نهایی ماتادورها را که مدنظر خولن لوپتگی است به دست آورده گزارش های تصویری روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه را در این بسته مشاهده کنید. دو تیم روستوف و لوکوموتیو مسکو، پس از پیروزی در بازی های قبلی خود در لیگ روسیه، در بازی هفته سیزدهم لیگ روسیه به مصاف یکدیگر می روند. یاران بردیف که بازی هفته گذشته خود را در لیگ روسیه با گ نی مهاجم ایرانی خود، آزمون با پیروزی سه بر دو به پایان رساندند در حالی به مصاف لوکوموتیوی ها می روند که در حال حاضر با ب 21 امتیاز در رده چهارم ج به . با وجود گذشت بیش از سه هفته از اعلام اسامی دانشجویانی که می توانستند با انجام پروژه قبول شوند ، متاسفانه تعداد 23 نفر از دانشجویان دانشکده فنی ی و 24 نفر از دانشجویان آموزشکده فنی سما به دلیل بی اطلاعی موفق به انجام پروژه و تحویل آن نشده اند.پس از تحویل لیست نهایی نمرات دروس مختلف ، با توجه به ایام ماه مبارک رمضان و مشکلات احتمالی عزی.