لیگ برتر فوتبال دیدار پرسپولیس و ان ع

به نقل از خبرگزاریها در مورد لیگ برتر فوتبال دیدار پرسپولیس و ان ع : تهران- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار روز شنبه سرخپوشان مقابل پارس جنوبی در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال 11 بازیکن خود را معرفی کرد. دیدار تیم های ماشین سازی و پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار تبریز با برتری 2 بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تیم فوتبال پرسپولیس در آ ین و مهمترین دیدار از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 به مصاف شاگردان قلعه نویی رفت. کلیپی از برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۲۸ بهمن ۹۵ که در یک آیتم از ” فوتبال اروپا ” که به بررسی گل های برتر فوتبال اروپا در هفته گذشته پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند نوشته ؛ گل های برتر فوتبال اروپا ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. از هفته نهم لیگ برتر فوتبال دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در اهواز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم پرسپولیس با نتیجه ۳بر۱ به برتری رسید. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل پدیده مشهد به پیروزی رسید تا قهرمانی خود را قطعی کند. این چهارمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر است. تیم فوتبال پرسپولیس با ب 66 امتیاز در 30 بازی قهرمان مسابقات فوتبال لیگ برتر شد و برانکو بار دیگر خود را به عنوان بهترین مربی تاریخ لیگ برتر مطرح کرد. قرعه کشی رقابت های فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و 16 تیم لیگ برتر از برنامه های دیدارهای خود در لیگ برتر آینده مطلع شدند. قرعه کشی مسابقه های فصل چهاردهم لیگ برتر، توسط غلامرضا بهروان، افشین پیروانی و هادی طباطبایی انجام شد.
برای اولین بار پیش از قرعه کشی لیگ برتر از قبل زمان داربی پایتخت مشخص نیست و ممکن است این دیدار توسط قرعه کشی در هر یک از 15 هفته ممکن انجام شود. بقیه در ادامه مطلب در نخستین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر باشگاه های ایران، تیم های قعرنشین ماشین سازی تبریز و صبای قم در ورزشگاه یادگار (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار بدون زدن هیچ گلی به پایان رسید. ادامه: هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال/ دیدار ماشین سازی و صبا(ع ) پنج دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتبال روز شنبه برگزار می شود که در حساس ترین مسابقه تراکتورسازی تبریز میزبان پرسپولیس است. در ادامه هفته پنجم لیگ برتر روز شنبه 5 دیدار برگزار می شود. در پایان مسابقات شنبه ممکن است هم در صدر و هم در قعر ج شاهد تغییراتی باشیم. تصویر تراکتورسازی و پرسپولیس؛ دربی ایرانی برای صدرنشینی پیش از انجام بازیهای پایانی هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر پرسپولیس با برتری 2-0 برابر پیکان و با احتساب تساوی 1-1 تیم های استقلال و گسترش فولاد تبریز، سرخپوشان به صدر ج نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر برگشتند. روز دوم از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که در مهمترین مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف تیم نفت آبادان رفت. پرسپولیس با 9 امتیاز و بدون گل خورده صدرنشین نیم فصل دوم از مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال کشورمان است. تیم فوتبال فولاد خوزستان برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد.

به گزارش خبرنگار کوهرنگ خبر،تیم فوتبال فولاد خوزستان با 57 امتیاز قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر شد.،

تیم فولاد امروز ( ) در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش گسترش فولاد تبریز را ش ت دهد و به دومین قهرمانی اش در تاریخ رقابت های لیگ برتر برسد.

تک گل تیم فولاد را مهرداد جماعتی در دقیقه 37 به ثمر رساند.

در پایان سی امین دوره لیگ برتر تیم پرسپولیس با 55 امتیاز، نفت با 54 امتیاز و تفاضل گل16+، ان با 54 امتیاز و تفاضل گل 16+ (گل زده کمتر نسبت به نفت) و استقلال با 53 امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا پنجم لیگ جای گرفتند.

علاوه بر تراکتورسازی که با قهرمانی در جام حذفی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته بود تیم های فولاد و پرسپولیس به صورت مستقیم و تیم نفت به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند. تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با یک دواز سد پیکان عبور کند تا بیش از پیش به قهرمانی نزدیک شود. به گزارش شفقناورزشی، دو تیم فوتبال پرسولیس و پیکان در دومین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران از… سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد علی کریمی را به عنوان بازیکن از نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به فهرست نفرات تیمش اضافه کند. گفتنی است، حمید درخشان پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان، در مورد احتمال بازگشت علی کریمی به پرسپولیس، گفت: قصد دارم علی کریمی را به عنوان بازیکن در نیم فصل دوم به نفرات تیم خود اضافه کنم. وی اضافه کرد: البته . طارمی با ثبت آقای گلی پرسپولیس را از استقلال پیش انداخت بعد از ۲ تیم برتر فوتبال ایران ، تیم های تراکتورسازی و ان وابومسلم هر کدام ۲ بار آقای گل مسابقات فوتبال لیگ برتر شده اند . ۱-رضا عنایتی با ۱۷… دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان پرسپولیس با 2 گل از سد حریف خود عبور کرد. دیدار تیم فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه با برتری شاگردان برانکو در حال پیگیری است. روز دوم از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار پیگیری شد،که در مهمترین مسابقه تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند. روز دوم از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که در مهمترین مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف تیم نفت آبادان رفت. به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛  روز دوم از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که در مهمترین مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف تیم نفت آبادان رفت.   صنعت نفت آبادان 1 - 0 پرسپولیس   لحظه به لحظه با هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال رضا آشورماها نی،کمک داور خوش آتیه کرمانی در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور دیدار تیم های سیاه جامگان مشهد و پرسپولیس تهران را قضاوت می کند. قرعه کشی فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال انجام شد. قرعه کشی رقابت های فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و 16 تیم لیگ برتر از برنامه های دیدارهای خود در لیگ برتر آینده مطلع شدند. قرعه کشی مسابقه های فصل چهاردهم لیگ برتر، توسط غلامرضا بهروان، افشین پیروانی و هادی طباطبایی انجام شد. برای اولین بار پیش از قرعه. در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال حساس ترین دیدار را پرسپولیس و سایپا برگزارمی کنند. سه بازی در آغاز هفته سوم برگزار می شود که در زیر نگاهی به این مسابقات می اندازیم: صبای قم - گسترش فولاد تبریز؛ جدال فراز با تیم بی پول مرفاوی
صبای قم بعد از حذف از جام حذفی در این دیدار به میدان می رود صمد مرفاوی بعد از باخت گلایه هایش را از مدیران باشگاه بر زبان آورد و گفت که ریالی پول نگرفته اند تا مشخص شود که اوضاع در صبا خیلی آرام نیست. بازگشت هیاهو به لیگ برتر فوتبال+برنامه کامل بازی ها دیدار معوقه از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران مسابقه تیم های فوتبال گسترش فولاد و پرسپولیس با پیروزی شاگردان برانکو به پایان رسید. دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه دربی تهران را می توان با دیدار رئال مادرید و بارسلونا مقایسه کرد، گفت: برنده این دربی تیم برتر یعنی پرسپولیس است. تیم فوتبال پرسپولیس در آغاز دوباره لیگ برتر و در هفته هجدهم این رقابتها در خانه ذوب آهن ش ت خورد تا از یک سو شروع ناامیدکننده ای در این جام داشته و از سوی دیگر باز هم در ج رده بندی لیگ سقوط کند.روز دوم از هفته هجدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر روز با برگزاری یک دیدار پیگیری شد که تیم های ذوب آهن اصفهان با یک گل از سد پرسپولیس عبور کرد. سوشا ایستاد تا تیمش گل بخورد پس از تمرین امروز پرسپولیس علی 20 بازیکن را برای سفر به اهواز و دیدار مقابل فولاد خوزستان مشخص کرد.

به گزارش فارس، این در شرایطی بود که مهرداد کفشگری، دغاغله و حسین ماهینی به همراه سه بازیکن جوان این تیم از لیست قرمزپوشان برای دیدار مقابل فولاد خوزستان خط خوردند.

اسامی بازیکنان پرسپولیس که به خوزستان رفته اند به شرح زیر است:

نیلسون، مکانی، بنگر، نورمحمدی، قاسمی، میثم حسینی، علی عسگر، نوری، صادقیان، رضا نوروزی، هادی نوروزی، عالیشاه، عباس زاده، کمندانی، رضا حقیقی، خانزاده و چهار بازیکن جوان.

تیم های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر از ساعت 19 و 30 دقیقه فردا در اهواز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سیدمهدی سیدصالحی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس نیز در انتهای تمرین امروز دقایقی کوتاه مقابل درب ورزشگاه درفشی فر حضور پیدا کرد. جذ ت های حضور توامان پرسپولیس واستقلال در صدر ج مدتهاست،مخفی است .اما در نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر استقلال با 3 برد خوب ،خودش را به رتبه دوم ج مسابقات نیم فصل دوم رساند . تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته سی ام لیگ برتر توانست آمار و ارقام خاصی را به نام خود ثبت کند. تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر از ساعت 16:40 روز در ورزشگاه به مصاف هم رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید. مهدی طارمی در دقیقه 86 زننده گل پرسپولیس بود. تصویر پرسپولیس با صدرنشینی به تعطیلات رفت دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 آغاز می شود. ج رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در پایان هفته سیزدهم این مسابقات دستخوش تغییراتی شد که مهم ترین آن صعود پرسپولیس به صدر ج بود. تیم استقلال نیز با برتری ۲ بر صفر مقابل گسترش ۱۶ امتیازی شد و با سه پله صعود به رده نهم ج صعود کرد. نتایج کامل دیدارهایی هفته سیزدهم لیگ برتر به شرح زیر است: * پدیده اسان ۳ – نفت تهران یک * صنعت نفت . داوران هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال مشخص شدند تهران - ایرنا - دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد. بر این اساس بیژن حیدری دیدار حساس تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی و «موعود بنیادی فر» دیدار تیم های پدیده اسان و پرسپولیس را قضاوت خواهند کرد. به گزارش روز پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال روزهای پنجشنبه و این هفته برگزار می شود.
** اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ ........ادامه مطلب رابه همراه اسامی داوران هفته بخوانید پرافتخارترین تیم باشگاهی فوتبال ایران در رقابت های داخلی، پس از یک دهه دوری از شرایط آرمانی و با هدایت برانکو ایوانکوویچ فاتح لیگ برتر شد . پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر ماشین سازی را در تبریز ش ت داد تا ماشین قهرمانی اش را گل بزند. سرخ ها با این برد رکورد ب امتیاز در یک فصل لیگ برتر فوتبال ایران را هم ش تند. همشهری آنلاین: امروز از سلسله دیدارهای هفته ۲۱ لیگ برتر فوتبال ایران چهار دیدار برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد. دیدار استقلال پر گل ترین دیدار بود. رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از اعلام نتایج دو نمونه مثبت تست دوپینگ در مسابقات لیگ برتر فوتبال خبر داد. شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، این کلیپ جالب از خبر ورزشی شبکه خبر یکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵″ لیگ برتر” به نمایش کنفرانس خبری مربیان نفت در مقابل پرسپولیس از هفته بیست و سوم لیگ برتر می پردازد . پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. نوشته ؛ مصاحبه مطبوعاتی برانکو و علی در پایان بازی پرسپولیس در مقابل نفت اولین بار د. تیم فوتبال پرسپولیس با وجود نتایج جالب توجه در لیگ برتر فوتبال در بازی های اخیر فوتبال زیبایی ارائه نمی دهد. تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر الریان، استراحت خواهد کرد تا در رقابت های لیگ برتر حضور یابد. هفته دهم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در شرایطی برگزار خواهد شد که استقلال باید در اصفهان به مصاف ان برود و پرسپولیس میزبان ملوان خواهد بود. این دو تیم آماده دربی می شوند.دیدارهای هفته دهم رقابت های لیگ حرفه ای فوتبال (جام خلیج فارس) طی روزهای دوشنبه و در شرایطی برگزار خواهد شد که استقلال و پرسپولیس خود را برای برگزاری دیدار سنتی هفته یازدهم خواهند کرد. پرسپولیس میزبان یک خودی است! به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر باشگاه های کشور درحالی مقابل استقلال به پیروزی ارزشمند 2 بر یک دست یافت که 5 بازیکن خود را برای دیدار آینده از دست داد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته شانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به مصاف نفت تهران می رود، مسابقه ای که ساعت 14:30 دقیقه دوشنبه 10 آذرماه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

بر پایه این گزارش، امید عالیشاه به دلیل دریافت کارت قرمز از حضور در بازی آینده محروم شد. همچنین محمد نوری و محسن بنگر هم در آن مسابقه کارت زرد گرفته و بازی بعدی را از دست دادند. ضمن اینکه رضا حقیقی هم در جریان این بازی از ناحیه دو قلوی زانو دچار مصدومیت شد و به گفته خودش حدود 2 ماه از میادین فوتبال به دور خواهد بود.

در این شرایط امید عالیشاه، محمد نوری و محسن بنگر به دلیل محرومیت و رضا حقیقی و پیام صادقیان که به دلیل مصدومیت بازی با استقلال را از دست داده بود، دیگر بازیکنان غایب پرسپولیس برای بازی آینده هستند. ج رده بندی مربیان لیگ برتر فوتبال بر اساس میانگین امتیاز ب کرده در هر بازی، برانکو بهترین و عبدالله ویسی ضعیف ترین مربی شاغل در لیگ برتر هستند. مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس و آقای گل لیگ برتر فوتبال از پرسپولیس و جمع سرخپوشان جدا می شود. تیم های فوتبال پرسپولیس و گسترش فولاد در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال روز پنج شنبه ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف یکدیگر می روند. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
تهران - ایرنا - دپارتمان داوری اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد که محمدحسین زاهدی فر و بیژن حیدری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس برابر حریفان را قضاوت خواهند کرد. لیگ فوتبال ایران در طول عمرخود آبستن حوادث مختلف بوده است، در این لیگ هر روز حادثه ای آفریده می شود و به قولی هر دم از این باغ، بری می رسد؛ بری که متاسفانه هنوز هم کال است.در این برهه زمانی گلری مثل سوشا مکانی وقتی اسمش را در فهرست تیم پرسپولیس نمی بیند، از اردوی تیم پرسپولیس بیرون می رود، قهر می کند. جنجالی ترین اتفاقات در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر در ورزشگاه تهران با نتیجه 3 بر دو به سود استقلال به پایان رسید. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال موفق به ش ت تیم گسترش فولاد تبریز شد.