ماتیک صورتی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماتیک صورتی : دوتا عروسک ببعی داری،هر دوتاشون سفیدن.یکی دست و پاش مشکیه یکی دیگه دست و پای آبی با قلب صورتی داره، به اون که دست و پایش سیاهه میگی نینی به اون یکی میگی مامان. زهرا بهت گفته بود این که سیاهه خوشگل نیست،اون یکی بشه نینی. گفته بودی نههه اون خوشگلههه،قلب صورتی داره پس باید مامان باشه. خوشحالم از این بابت که مادر تو ذهنت یه موجود زیبا و ل. روزی روزگاری دوگل قرمز و صورتی زیبا و خوش رنگ که توی یک علفزار سبز بودند و هر دوی آنها قشنگ بودند. من هم رفتم به آنها آب دادم و مادرم به من هم گفت آفرین دخترم من به تو افتخار می کنم و دختر خوشحال شد. مادر و دختر از آنجا رفتند و آنها رفتند به بازار و دختر چیز ید. آنهاآمدن به خانه و پدر خوشحال شد. آن وقت پدر دید که دخترش چیزهای قشنگ قشنگ یده. بنام خدا تقریبا همه پلنگ صورتی رو میشناسند.....در اوایل دهه ۱۹۶۰ و با فریز فرلنگ و دیوید دپاتی ساخته شد. پلنگ صورتی نام یک سلسله سینمایی بود. روزی به دپاتی پیشنهاد شد تا از پلنگ صورتی طرحی ساخته شود که در عنوان بندی یکی از های این مجموعه بکار گرفته شود. دپاتی و دستیارانش قریب به ۱۰۰ طرح از این شخصیت در انداختند و عاقیبت همین پلنگ لاغر اندام صورتی مورد توجه قرار گرفت. این طرح اصلی از آن شخصی بود به نام هالی پرات. این تکه کوچک روی یکی از های پلنگ صورتی با حضور این شخصیت کارتونی قرار گرفت و بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفت. اینجا بود که فریز و دپاتی عزم خود جزم د که یک سریال کارتونی از این شخصیت بوجود آورند. البته فریز اوایل ناراضی بود و وقتی صحبتهای دپاتی با هرالد میریش و رضایت یونایتد آرتیست به نتیجه مطلوب رسید او هم در میدان بود. آنها تصمیم گرفتند ۱۵۶ قصه را از این مجموعه بسازند و البته تعهد شد ۲۵ درصد فروش به دپاتی و فریز بازگردد. اولین قسمت این مجموعه (همان قسمت که پلنگ صورتی با شخصیتی دیگر سر رنگ خانه دعوا دارند) برنده اسکار ۱۹۶۴ شد و گروه با عزمی راسختر هر ماه یک قسمت از این مجموعه را تولید کرد که در سراسر جهان و بویژه اروپا با استقبال خیره کننده ای روبرو شد. آهنگ این کارتون همان موسیقی ای است که هنری مانچینی پیشتر برای سری های پلنگ صورتی ساخته بود. یک آهنگ فوق العاده که سالهای سال در آموزشگاه های موسیقی و هنری اروپا به دانشجویان تدریس شده و می شود. نام ایران در پلنگ صورتی در قسمت 117 با نام pink panther 117 - pink quackers یک اردک عروسکی با پلنگ صورتی دوست میشود که بعد از مدتی او را تنها گذاشته ولی بازمیگردد.
آنهم بعد از یک سفر به کشورهای جهان از جمله ایران. او با دوستانی که پیدا کرده می آید. آن قسمت را در این دو لینک ببینید : http://www.aparat.com/v/absmc http://www.aparat.com/v/y50ew ناشر این کارتون هم یونایتد آرتیست که زیر مجموعه کمپانی مترو گلدوین مایر هالیوود است بود. وای بابام ...تنهایی هم می شه بری زیر بارون لذت ببری ... بهترین لباست رو بپوش ... اگر عطری داری بزن ... چتر هم ببر .. شلوار سفید نپوش ووو برو لذت ببر .. برگشتنی یه ماتیک مارکدار هم ب ... پایییز اگه باغصه سپری بشه دو ریال هم نمی ارزه .... آب شرب صورتیآب شرب صورتی , آب شهر اونووی در آلبرتای کانادا به دلیل مواد افزاینده ای که برای تصفیه آب به کار رفته بود، به رنگ صورتی درآمد. مسئولان شهر گفتند خطری ی را تهدید نمی کند، ولی از مردم عذرخواهی د.آب شرب صورتیاَلبرتا یکی از استان های کانادا است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سلام دخترک نازنینم . امروز با خودم فکر حالا که داره سال 1392

تموم میشه و فردا شب وارد سال 1393 میشیم بهتره یه نامه برات

بنویسم و یه درد و دل آ سالی هم داشته باشیم . دخترک

خوبم امسال برای تو سال خوبی بود . مهد کودک رفتی و یه عالمه دوست

پیدا کردی و کارهای جدید یاد گرفتی . روند حرف زدنت خیلی بهتر

شده و حالا تقریب. خواهشا نظر بدین ممنون لینک تم http://uplod.ir/fizyhi3kks7h/20130701232052.14650442.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی ب. دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/qu5fiz43zvps/201304181908328330.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر .


ب زن من گفت به من میرزا قلمدون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون

گفت فردا میشی حــــــاکم میـــــــدون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون

پــــــس برام ب شــــلیته و تنبـــــــون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون


پام کفشنیا تنم رختینا چشمو بکش سورمینا

ابرومو بکش وسمینا گوشوارمو گوشینا روس. ادگیری از طریق متداعی شدن محرک خنثی با محرکی معنادار و ب توانایی فراخوانی پاسخ مشابه. بعنوان مثال : پدری بچه اش را برای قدم زدن بیرون می برد بچه دستش را دراز می کند تا گلی صورتی را بگیرد اما زنبوری که روی آن گل نشسته او را نیش میزند .روز بعد مادرش چند گل صورتی می آورد تا بچه بو کند ا و به محض دیدن گل صورتی زیر گریه میزند. (سانتراک،1385،ص372 . خواهشا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/srb7ibfp2a4z/201304201811487966.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه theme. خواهشا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/jy7b9ybirmck/201304231417288609.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه theme. دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/llx9b32wx4fl/201304191418564153.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر . رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/0pdmtq9joi90/20140506150203.27869369.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه themes را . دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/cexdcbqgydld/20140725152712.32059031.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغی. لطفا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/trx1gr5srhg1/20140725152657.59806354.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه them. لطفا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/1x7dayqpvajs/20140221181053.67867975.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه them. شوخی دخترونه:پَلیسا آجی خوشملم،ماتیک سوسیو از کیفش بلداشتم تورو به ستاره های آسمون بهش نگیا!
وای خدا دارم میمیلم از استــلس ، چقد بخندیم،بوچ بوچ عشخم شوخی پسرا
علی : من ترمز ماشین عباسو میبرم یه کم دورِ هم بخندیم
ﺩﻭﻣﯽ: ﺣَـﻠــــﻪ ﺩﺍﺩﺍ مرا هم دعوت کرده ای ... مرا ؛ ... که این همه راهم از تو دور ... که این همه یادم از تو دیر ... موسم ِ میهمانی تو که می رسد ... بی هراسم ازغصّه ی لباس ... بی ترسم از قصّه ی آراستن ... بی خیالم از اضطراب ِ تحفه ... تو تنها میزبانی هستی که دلت برای میهمانان ِ آلوده و فقیرت هم می تپد ... اصلاً تو تنها میزبانی هستی که بیشتر از میهمانان ِ اعیانت ، چشم انتظار ِ. تالاب صورتی مکزیکتالاب صورتی مکزیک می تواند یکی از دلایلی باشد که چرا اینستاگرام به وجود آمد. این تالاب چنان صورتی زیبایی است که بسیاری از مردم باور نمی کنند واقعی باشد. با ان حال این تالاب کاملا طبیعی است و توضیح علمی مناسبی هم برای رنگ صورتی آن وجود دارد.تالاب صورتی مکزیک,زیباترین تالاب جهان  تالاب صورتی را می توانید در د ده . در صورتی که دانشجوی منصرف از تحصیل از دوره کارشناسی پیوسته (دیپلم به لیسانس) درخواست فارغ حصیل شدن در مقطع پائین تر (اخذ مدرک کاردانی ) را داشته باشد، مجموع واحد دروسی که دانشجو در طول تحصیل تا زمان انصراف گذرانده است در نظر گرفته شده و در صورتی که با احتساب این دروس، امکان فراغت از تحصیل دانشجو در مقطع کاردانی (فوق دیپلم) وجود داشته . شوخی های دخترونه:
پَلیسا پَلیسا آجی خوشملم،ماتیک سوسیو از کیفش بلداشتم تورو به ستاره های آسمون بهش نگیا!!!
وای خدا دارم از استــلس میترکم،چقد بخندیم،بوز بوز عشخم
شوخی های پسرونه:
ممد دادا رو صندلی عباس بنزین ریختم، تا نشست فندک بگیر کباب شه یکم بخندیم.......
ایول دادا،ولی اون سری که پرتش کردیم جلو نیسان بیشتر حال داد! فلامینگوها با رنگ صورتی و یا مایل به نارنجی خود از سایر پرندگان متمایز می شود. اما آیا می دانستید که این رنگ اصلی فلامینگوها نیست. پر جوجه های فلامینگو خا تری رنگ است، پس چرا رنگ فلامینگوها صورتی می شود و این رنگ از کجا می آید؟ کتاب زرد و صورتی نویسنده و تصویرگر :ویلیام استیگ مترجم :کلر ژوبرت انتشارات :کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان سال انتشار :1387 در کتاب" زرد و صورتی "با دو آدم که دو طرز تفکرند، روبه روییم .آدمک زرد فکر می کند، شک می کند و آفرینش موجودات را بنا بر حساب شانس و تصادف وزاییده همان اتفاق و شانس می داند .آدمک صورتی ذهنش برای لحظاتی در گیر سوالات آ. انریکو مانچینی آهنگساز موسیقی خاطره انگیز انیمشین جذاب پلنگ صورتی ست. من صورتی دیده ام به هزارچهره,ونیز صورتی به یک روی,که گویی در قالبی ریخته اند. من صورتی رخشان دیده ام که زشتی درونش پیداست,وصورتی درخشنده را,که برای دیدنزیبایی آن باید به فراتر می رفتم. من صورت پیری را دیده ام پرچین و چروک از((هیچ)),و نیز صورت صافی را که همه چیز در آن حک شده بود. باند بسامدی چیست؟ تلفن های سلولی یا همراه از امواج رادیویی برای انتقال مکالمات و صدای شما استفاده می کنند. این امواج می توانند شامل بسامدهای مختلفی باشند، درست مشابه امواج یک رادیوی معمولی، که هر ایستگاه بر روی یک بسامد، سیگنال ارسال می کند. برای مثال در صورتی که شما به یک ایستگاه رادیویی fm گوش می دهید، بسامد آن در محدوده باند fm و ب. شما با تخلیه خشم موافق هستید؟
به طور مشروط بله! خشم به صورت معقول و به جا، یا به صورتی آنی و در کمال هوشیاری و بصیرت باید در درون ما، خنثی شود. کنترل خشم آسیب رسان است. ولی در صورتی که آسیب بروز آن بیشتر باشد، حتی زمانی که حق با ماست، باید آهسته برانیم! برای آهسته راندن نیز ناگزیریم که روش هایی برای خنثی و رام خشم خود بیاموزیم. هر می . استفتائات درباره قرآن اگر قرآن سهواً از دست انسان بیفتد، وظیفه چیست و آیا کفاره دارد؟
اگر قرآن به همراه داشته باشیم، رفتن به دست‎شویی چه صورتی دارد؟
قرآن خواندن خانم‎ها در ایام عادت ماهانه چه حکمی دارد؟
نشستن بر روی رو مه‎هایی که معمولاً آیات قرآن و احادیث بر روی آنها نوشته شده و پهن آنها در کف ماشین، چه صورتی دارد؟
.
برای ست با تخت کودک سفید و صورتی و روتختی سبز و صورتی چه رنگ و طرحی باید انتخاب کنم؟ یکی از درشت ترین الماس های صورتی جهان معروف به "ستاره صورتی" رکورد جدیدی در بهای جواهرات از خود برجای گذاشت. این سیب پوستی زرد دارد در حالی که گوشت آن صورتی رنگ است. آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن   حتما از سایت های زیبای زیر دیدن نمایید .. بهترین دکوراسیون و تزیینات خانه     www.takcarpet.       www.takcarpet.ir  اگر قصد ید کادو و هدیه ای زیبا و نفیس برای عزیزانتان را دارید به سایت های بالا مراجعه نمایید
1-اگر لبهای برجسته و پر ندارید، از رنگهای خیلی روشن استفاده کنید تا لبهای شما پر و برجسته نشان دهد. 2-برای جلوگیری از اینکه رژ لبتان روی دندانهایتان مالیده شود. پس از زدن رژ انگشتتان را داخل دهانتان کرده و لبانتان را دور آن ببندید و انگشتتان را بیرون بکشید. .به این ترتیب رژ اضافه از داخل لبهایتان پاک میشود.    3-قبل از زدن رژ، باید از ویتامین ای استفاده کنید. این کار باعث مرطوب شدن و تغذیه لب شده و از خشک شدن و ترک خوردن لب جلوگیری میکند. 4-برای اینکه دوام رژتان افزایش یابد پس از زدن لایه اول رژ یک یا دو لایه دستمال روی لبتان بگذارید، دوباره رژ بزنید و دوباره دستمال را روی لبانتان بگذارید. به این ترتیب چربی رژ گرفته شده و رنگدانه ها و موم آن باقی میماند. 5-اگر بالای چهل سال سن دارید. پیشنهاد ما این است که از رژهای مات استفاده نکنید.لبان شما با کمی درخشش زیباتر جلوه میکنند. همیشه از برق لب استفاده کنید تا رژتان دوام بهتری داشته باشد.   چگونه دوام رژ لب را زیاد کنیم؟ افزایش ماندگاری رژ لب، دوام رژ لب را چگونه زیاد کنیم؟   6- ابتدا دور لبتان را با خط لب خط بکشید و با همان خط لب لبانتان را رنگ کنید. حال میتوانید برق یا رژ لبتان را بزنید. وقتی رژ قرمز میزنید، ابتدا خط لب قهوه ای بزنید و لبتان را با همان رنگ رنگ کنید و بعد رزتان را بزنید. به این ترتیب رنگ قرمز دوام بیشتری پیدا میکند.برای اینکه از محتوای رژ لبتان حداکثر استفاده را ید، لایه لایه از روی آن ببرید و در ظروف مخصوص رژ بگذارید و استفاده کنید. 7-از رژهای کهنه استفاده نکنید چون باعث پوسته شدن لبانتان خواهد شد. 8-برق لبتان را روی رژ لب یا به تتهایی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برق لب باعث برجستگی و پر جلوه لبانتان میشود. 9-اگر لبان پر و برجسته ای دارید از برق لب کمتر استفاده کنید. 10-برای خوش فرم لبها قبل و بعد از زدن رژ خط لب بزنید.   چگونه رژلب بزنیم طریقه زدن رژلب، جلوگیری از خشک شدن لب   11-همیشه قبل از استفاده از خط لب نوک مدادتان را تیز کنید و سپس با نوک انگشت آرام روی آن بزنید تا نرم و گرم شود. 12-هرگز از رژ و خط لب با رنگهای متضاد استفاده نکنید. 13-هنگام زدن رژ، ابتدا لبانتان را با خط لب رنگ کنید و به این ترتیب لایه دوم رژی که میزنید دوام بیشتری خواهد داشت.  14- توجه داشته باشید که رنگهای مات و بسیار تیره لبهای نازک را نازکتر نشان میدهند. 15-برع چیزی که اکثر خانمها فکر میکنند، هر ی میتواند رژ قرمز بزند.کلید این کار این است که طیف درست این رنگ را انتخاب کنید که با باقی آرایش شما هماهنگی داشته باشد:اگر پوستتان روشن است و زمینه صورتی دارد:از رنگ قرمز روشن با ته زمینه صورتی یا آبی و یا قرمز خالص استفاده کنید.اگر پوستتان زمینه زرد دارد:از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید. از قرمزهایی که ته زمینه آبی دارند پرهیز کنید.اگر پوستتن زمینه زیتونی دارد:از قرمز خالص یا قرمزی که ته زمینه قهوه ای در خود دارد استفاده کنید. از قرمزهایی که صورتی یا نارنجی زیاد دارند بپر د.اگر پوست تیره با زمینه صورتی دارید:از رژ قرمز با ته زمینه آبی یا صورتی استفاده کنید. از استفاده از قرمزی که ته زمینه نارنچی یا هلویی دارد بپر د.اگر پوست تیره با زمینه زرد دارید:از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید. از قرمز با ته زمیه آبی پرهیز کنید.برای هر رنگ پوستی:برای نتیجه بهتر از قرمزی استفاه کنید که زمینه قهوه ای داشته باشد. چون قهوه ای یک سایه خنثی است، قرمزی که زمینه قهوه ای داشته باشد با هر پوستی سازگار است.   طریقه برجسته رژ لب چگونه لب های خود را برجسته کنیم؟ طریقه زدن رژ لب قرمز   16-رژ لب و عطرهایتان را در یخچال نگهدارید تا دوام بیشتری داشته باشند. 17-هرگز تستر را روی لبتان آ زمایش نکنید چون غیربهداشتی است. 18-رژ لب را روی نوک انگشت تست کنید نه روی پشت دست. چون رنگ و بافت پوست نوک انگشت به پوست لب نزدیکتر است. 19-اگر میخواهید دوام رژتان بیشتر شود خط لبتان را بزنید و لبانتان را با همان مداد لب رنگ کنید و بعد رژ بزنید. 20-اگر از مداد لب استفاده نکنید فرم لبتان زیاد نمایان نمیشود. 21-اگر احساس میکنید که رژ لبتان از آنچه که میخواهید روشنتر به نظر میرسد. قبل از زدن رژ لبانتان را با مداد لبی چند درجه تیره تر رنگ کنید. یا اینکه از برق لب تیره تری بر روی رژتان استفاده کنید.   چگونه دوام رژ لب را زیاد کنیم؟ افزایش ماندگاری رژ لب، دوام رژ لب را چگونه زیاد کنیم؟  
از زیباترین روش های آرایشی، برجسته نشان دادن لب به کمک ماتیک است. نی که از آرایش غلیظ پشت چشم استفاده می کنند نباید ماتیک تیره استفاده کنند. اگر از ماتیک قرمز استفاده می کنید بقیه صورت را آرایش روشن کنید. اگر پشت چشم را سایه پر رنگی زده اید، برای لب یا ماتیک بی رنگ براق استفاده کنید و یا از رنگ روشنی بزنید که خیلی مشخص و متمایز نباشد.
برای فربه و برجسته نشان دادن لب ها نباید روی لب را پر از ماتیک کنید بلکه ابتدا از مداد لب استفاده کنید و دور خط طبیعی لب را  مداد بکشید، سپس وسط لب پایینی را کمی ماتیک یا برق لب (ماتیک براق کننده لب) بزنید و در حالی که لب ح ماچ را دارد، دو لب را به هم بمالید تا هر دو لب به ماتیک آغشته شود.
اگر ابتدا به کمک مداد لب، دور لب خط بکشید دوام ماندن ماتیک روی لب بیشتر می شود. اگر ماتیک رنگ روشنی استفاده می کنید خط کم رنگ یا تقریبا بی رنگ بکشید.
برخی خانم ها ترجیح می دهند ابتدا خط لب را بکشند و استدلال آن ها این است که اگر ابتدا ماتیک بزنند بعد خط لب بکشند، در این صورت خط طبیعی لب به خوبی مشخص نخواهد بود. ولی عده ای معتقدند کشیدن خط بعد از ماتیک، شکل لبی که با ماتیک ترسیم کرده اند را طبیعی تر جلوه می نماید. پس هر دو روش، بسته به نظر شما، کاربرد دارد. هرگز خط لب تیره را برای رژ رنگ روشن نکشید، چرا که این کار باعث می شود لب بی روح و رنگ و رو رفته جلوه گر شود.     نکات استفاده از رژ لب هنگام زدن رژ لب چه نکاتی را رعایت کنیم؟ چگونه رنگ ماتیک را در مغازه به درستی و مناسب انتخاب کنید
درست است زمانی از رنگ مناسب رژ مطمئن می شوید که روی لب خود امتحان کنید اما این کار بافت و نو بودن ماتیک را از بین می برد و فروشنده اجازه این کار را به شما نخواهد داد. اما روش مناسب تست رنگ ماتیک، کشیدن ح جارویی ماتیک روی انتهای انگشت است. انتهای انگشت نسبت به پشت دست به رنگ لب نزدیک تر است. اگر دندان ها به رژ آغشته شد حتما با انگشت آن را پاک کنید.
اگر دندان های زردی دارید، ماتیک با ته رنگ آبی استفاده کنید مثل رنگ آلو سیاه، صورتی، بنفش و ی.
اگر از ماتیک به عنوان رژگونه استفاده می کنید، با ماتیک چند نقطه روی گونه بزنید سپس به کمک تکه ای اسفنج یا ابر، ماتیک را روی گونه پخش کنید اگر پوست کمی مرطوب باشد، رژگونه بهتر پخش می شود.
گاهی پیش می آید که رنگ رژی روی لب دوست شما خیلی زیبا و خوش رنگ به نظر می رسد ولی همان رژ برای شما مناسب و زیبا نیست. بهترین رنگ ماتیک، رنگی است که دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی لب شما باشد. رنگ نارنجی یا قهوه ای جزء رنگ هایی است که در مورد افراد معدودی مناسب است، این رنگ ها، باعث زرد جلوه دادن رنگ دندان می شوند. رژ لب لب های باریک رژ لب برای لب های باریک، چگونه لب های باریک را رژ برنیم؟
برخی خانم ها از برس مخصوص زدن ماتیک استفاده می کنند و برخی برای زدن ماتیک از انگشت وسط کمک می گیرند. اما بهترین روشی که بیشتر ن نیز از آن استفاده می کنند، استفاده از تیوپ خود ماتیک است.
 
اگر خانم سالخورده ای هستید سعی کنید از رژ بی رنگ یا براق کننده لب و یا رنگ های شیری همچنین ماتیک های تیره استفاده نکنید.
در سنین میانسالی و بالاتر، چربی لب کاهش می یابد و بنابراین لب ها نازک تر می شوند، بنابراین از براق کننده و مات کننده لب استفاده نکنید. همچنین در استفاده از رژهای تیره احتیاط کنید. 
اگر ماتیک ش ت آن را دور نیندازید چون می توانید قسمت ش ته را به بافت سالم ماتیک متصل کنید. ابتدا قسمت ش ته را از پایه سالم ماتیک جدا کنید. انتهای پایه سالم را با انگشت لمس کنید تا سطح آن صاف شود. قسمت ش ته را روی حرارت غیر مستقیم ذوب کنید و روی پایه سالم بریزید. تیوپ ماتیک را بچرخانید و پایین بکشید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه در یخچال بماند. وقتی از یخچال خارج کردید ملاحظه می کنید که دو قسمت کاملا به هم چسبیده اند و رژ مثل روز اولش شده!
وقتی ماتیک به انتهای تیوپ رسید و هنوز کف تیوپ مقداری باقی مانده است. به کمک یک تکه پارچه پنبه ای یا تکه ای از پوست پرتقال، ماتیک باقی مانده را خارج کنید و با وازلین یا براق کننده لب مخلوط کنید. این ترکیب را با استفاده از قلم مو به عنوان رژ لب استفاده کنید.
چشمان و لب‌هایتان را همزمان آرایش نکنید!خانم‌هایی که آرایش چشم سنگین و رژ لب تیره استفاده می‌کنند ظاهر دلقک مانندی پیدا می‌کنند. اگر می‌خواهید رژ لب قرمز بزنید، بقیه آرایش صورتتان را سبک نگاه دارید. یک خط چشم سبک یا یک تاچ ریمل تمام چیزی است که برای آرایش چشمتان نیاز خواهید داشت.     طریقه زدن خط لب خط لب های متناسب با رز لب، چگونه با خط لب لبهای خود را برجسته کنیم؟   ماتیک های خوش رنگ رژ های خوش رنگ را بشناسیم چگونه رژ لب بزنیم؟ راه‌های مختلفی برای استفاده از رژ لب وجود دارد و وما قانون خاصی در این بین مشترک نیست. اگر بر استفاده ی حرفه‌ای از رژ لبتان اصرار دارید می‌توانید با یک آرایشگر متخصص در مورد استفاده از آن م نمایید، در غیر اینصورت به سادگی رژ خود را مستقیمان به لب‌هایتان بزنید.
هیچ‌گاه رژ لب‌های تست را به لبتان نزنید.هیچ وقت نباید یک رژ لب تست را مستقیما استفاده کنید، حتی یک بار! این کار کاملا غیر بهداشتی است. در عوض، رژ را روی نوک انگشتانتان تست نمایید. بافت نوک انگشتان بیشتر از پشت دستتان شبیه به بافت لب‌هایتان است.
می‌توانید خط لب را پیش یا پس از استفاده از رژ لب بکشید.برخی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند ابتدا خط لب بکشند، با این استدلال که شما نمی‌توانید پس از استفاده از رژ لب، خط طبیعی لب‌هایتان را ببینید. اما برخی هم ترجیح می‌دهند پس از اینکه رژ لب زدند، خط لبشان را بکشند. از هر دو تکنیک استفاده کنید و ببینید کدام یک برای شما بهتر جواب می‌دهد.
هرگز از یک خط لب تیره در کنار رژ روشن استفاده نکنید.مشخص بودن محدوده ی لب خیلی خوب است، اما توجه کنید که خط لبتان با رژ یا برق لبتان هماهنگ باشد. خط لب تیره به همراه رژ لب روشن، ظاهرتان را رنگ و رو رفته نشان خواهد داد.
از رژ لب به دندان ها یا لیوانتان جلوگیری کنید.با کمی زبان زدن به لبتان پیش از اینکه جرعه ای از نوشیدنی تان را بنوشید، از ماندن اثر رژ لبتان بر لیوان جلوگیری کنید! همچنین برای جلوگیری از رژ لب به دندان هایتان، پس از استفاده از رژ، انگشت اشاره ی خود را در دهانتان گذاشته، لب‌هایتان را ببندید و انگشتتان را بیرون بکشید. با این کار رژ اضافه، به جای دندان‌ها به انگشتتان مالیده می‌شود.
رنگ پوست شماست که رنگ رژ لب شما را تعیین می‌کند.شاید شما از رژ لب دوستتان خوشتان بیاید، اما ممکن است روی لب‌های شما جلوه ی زیبایی پیدا نکند. با یکی از متخصصان فروشگاه لوازم آرایشی مورد نظرتان در مورد رنگ پوست و رنگ رژ لب‌های مناسب خودتان صحبت نمایید. ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی چند روز قبل خبر معرفی رنگ برنز صورتی ا پریا ای زد پریمیوم (sony xperia xz premium) به عنوان نسخه ای جدید از پرچمدار سال 2017 سونی را منتشر کردیم. در ادامه نگاه به ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی خواهیم داشت. روز گذشته و در جریان یک رویداد برگزار شده به دست سونی، این امکان برای ... نوشته نگاه نزدیک به ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. ضریب هوشی شما چقدر است؟ آزمونی برای سرگرمی برای تعیین حدودی ضریب هوشی: در تصویر زیر چند صورت میبینید؟ تست هوش چند تصویر در این شکل می توانید مشاهده نمایید؟ در صورتی که بین 0 -5 تصویر بی د: سبک مغز در صورتی که بین 6 - 7 تصویر بی د: کند ذهن در صورتی که بین 8 - 9 تصویر بی د: معمولی در صورتی که بین 10 - 11 تصویر بی د: خیلی خوب در صورتی که بین 12-13 تصویر بی د: نابغه تا به حال فکر کرده اید چه می شد اگر آیفون ها هم گزینه انتخاب رنگ صورتی داشتند؟ می دانید که دستگاه هایی مثل گل ی نوت4 با وجود بدنه آلومینیومی (حداقل در فریم اطراف آن) اما رنگ صورتی دارند. اپل معمولا تعداد گزینه های محدودی برای انتخاب در اختیار مشتری ها قرار می دهد. ابتدا فقط رنگ مشکی، سپس رنگ سفید ارایه شد، سپس رنگ بژ و حالا رنگ صورتی؟! خیر، پس این آیفون 6 پلاس صورتی چیست؟ در ادامه با زوم اپل همراه باشید... فلج عصب صورتی (فلج بل)چیست؟ عصب صورتی چیست و چه کاری را انجام می دهد؟
عصب صورتی شباهت زیادی به کابل تلفن دارد و حاوی حدود 7000 فیبر عصبی است. هر فیبر عصبی باعث هدایت پیامهای الکتریکی به سمت یک عضله مخصوص در صورت می شود که این پیامها در نهایت باعث تغییر ح صورت به شکل خنده، تبسم، گریه ، اخم و ... می شود و برای همین کارکرد سالم این عصب در ا. می گویند روزی مهاراجه به پنجاب می رود. آنجا چند زن با لباس های صورتی ( البته رنگ واقعی گلبهی ست) می بیند و ظاهرا شیفته این رنگ می شود آنقدر که وقتی به جیپور باز می گردد ... شوخی های دخترونه: +پَلیسا پَلیسا آجی خوشملم،ماتیک سوسیو از کیفش بلداشتم تولو به ستاله های آسمون بهش نگیا!!! -وای خدا دالم از استــلس جل میخولم،چقد بخندیم،بوز بوز عشخم .... شوخی های پسرونه: +ممد دادا رو صندلی عباس بنزین ریختم، تا نشست فندک بگیر زیرش *و*ش کباب شه یکم بخندیم....... -ایول دادا،ولی اون سری که پرتش کردیم جلونیسان بیشتر حال داد!!!!!!! دیروز یه روسری حریر صورتی سرش کرده بود. شبیه ع سوم دبستانش با مقنعه صورتی شده بود. یکی از مقامات مراکش برای برخی اتوبوس های شهری رنگ صورتی را پیشنهاد داده اند. اجرای نمایش «خون و ماتیک» نمایش «خون و ماتیک» از هفدهم آبان الی دهم آذر ماه در سالن کوچک تالار هنر بر صحنه می رود. عوامل این کار عبارتند از: نویسنده: صحرا رمضانیان کارگردان: پیمان کریمی بازیگران: جهانگیر نکویی – شبنم پایندان ندا کریمی – مرتضی خانجانی مهرنوش بهادری – پوریا ریحانی محمد سروری دستیار کارگردان: الناز رجبیان طراح صحنه: مهرنوش مردیها مدیر اجرا: بهزاد رضایی مدیر صحنه: علی پاک بین نور: شیوا کشتی آرا مدیر تبلیغات و رسانه: مجید بدیع زاده این نمایش هر روز رأس ساعت 17:40 بر صحنه می رود. ی که به دیگری بدهی دارد و طلبکار از او شکایت کرده، در چه صورتی زندانی می شود؟ کالیفرنیا> در یکی از مزارع واقع در دل مونته آناناس هایی تولید می شود که رنگ آنها صورتی است. مواد لازم: ژله آلوورا: یک بسته /دنت زرد رنگ 2-3 ق.غ/دنت صورتی یک بسته/سرنگ 5-2 میلی طرز تهیه:ابتدا ژله الوورا را طبق دستور آماده کنید.فقط حواستون باشه زیاد سفت نباشد چون حین کار ترک بر می دارد. در ظرفی دنت زرد رنگ را با چند قطره آب کمی رقیق کرده اگر رنگش روشن شد چند قطره زعفران بریزید.در ظرف دیگر دنت صورتی را بریزید و با کمی آب رقیق کنید در صورت نیاز چند قطره آب لبو بریزید. بعد سرنگتان از رنگ زرد پر کنید سرنگ را بر ع کنید و آرام ضربه بزنید تا هواش خالی بشه بعد سرش را گذاشته دوباره هوا گیری کنید.از مرکز ظرفتان شروع به کار کنید.تا نصفه سر سرنگ را داخل ژله کنید اگر زیاد فرو ببرید انتهای کارتان سوراخ می شود سر سورنگ را داخل ژله فرو کنید و آرام آرام تزریق کنید و و یواش یواش سر سرنگ رو رو به بالا بکشید تا خامه به ح سوزنی در بیاد سعی کنید نزدیک هم باشد.بعد رنگ صورتی را شروع کنید و به همین ترتیب ادامه دهید تا گلتان تکمیل شود.حین کار یک دستمال کاغذی کنارتان باشد رویه کار را به آرامی پاک کنید حال مراحل کار با تصویر: در پایان کمی در یخچال بگذارید تا خودش را بگیرد سپس در ظرف مورد نظر برگردانید: الماس مشهور به ستاره صورتی به قیمت ۷۱.۲ میلیون دلار در یک حراج بین المللی در هنگ کنگ به فروش رفت و رکورد ش ت. خبرگزاری فارس؛ تصویری از داوطلب ثبت نام در انتخابات۹۶ با کیف صورتی! را منتشر کرد. یکی از درشت ترین الماس های صورتی جهان معروف به "ستاره صورتی" رکورد جدیدی در بهای جواهرات از خود برجای گذاشت. 1- در صورت فوت زن، همسر او چگونه ارث می برد؟ ضمن توجه به این که زوجین فقط در ازدواج دایم از یکدیگر ارث می برند، اگر زن فوت کند و فرزند نداشته باشد، نصــف اموال او به شوهرش می رسد و در صـورتی که فرزند داشته باشد، سهم شوهر، یک چهــارم از اموال زن می باشد. هرگاه زن هیچ وارث دیـگری نداشته باشد تمــام امــوال او به شوهر خواهد رسید. 2- در صورت .