ماتیک صورتی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماتیک صورتی : دوتا عروسک ببعی داری،هر دوتاشون سفیدن.یکی دست و پاش مشکیه یکی دیگه دست و پای آبی با قلب صورتی داره، به اون که دست و پایش سیاهه میگی نینی به اون یکی میگی مامان. زهرا بهت گفته بود این که سیاهه خوشگل نیست،اون یکی بشه نینی. گفته بودی نههه اون خوشگلههه،قلب صورتی داره پس باید مامان باشه. خوشحالم از این بابت که مادر تو ذهنت یه موجود زیبا و ل. روزی روزگاری دوگل قرمز و صورتی زیبا و خوش رنگ که توی یک علفزار سبز بودند و هر دوی آنها قشنگ بودند. من هم رفتم به آنها آب دادم و مادرم به من هم گفت آفرین دخترم من به تو افتخار می کنم و دختر خوشحال شد. مادر و دختر از آنجا رفتند و آنها رفتند به بازار و دختر چیز ید. آنهاآمدن به خانه و پدر خوشحال شد. آن وقت پدر دید که دخترش چیزهای قشنگ قشنگ یده. بنام خدا تقریبا همه پلنگ صورتی رو میشناسند.....در اوایل دهه ۱۹۶۰ و با فریز فرلنگ و دیوید دپاتی ساخته شد. پلنگ صورتی نام یک سلسله سینمایی بود. روزی به دپاتی پیشنهاد شد تا از پلنگ صورتی طرحی ساخته شود که در عنوان بندی یکی از های این مجموعه بکار گرفته شود. دپاتی و دستیارانش قریب به ۱۰۰ طرح از این شخصیت در انداختند و عاقیبت همین پلنگ لاغر اندام صورتی مورد توجه قرار گرفت. این طرح اصلی از آن شخصی بود به نام هالی پرات. این تکه کوچک روی یکی از های پلنگ صورتی با حضور این شخصیت کارتونی قرار گرفت و بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفت. اینجا بود که فریز و دپاتی عزم خود جزم د که یک سریال کارتونی از این شخصیت بوجود آورند. البته فریز اوایل ناراضی بود و وقتی صحبتهای دپاتی با هرالد میریش و رضایت یونایتد آرتیست به نتیجه مطلوب رسید او هم در میدان بود. آنها تصمیم گرفتند ۱۵۶ قصه را از این مجموعه بسازند و البته تعهد شد ۲۵ درصد فروش به دپاتی و فریز بازگردد. اولین قسمت این مجموعه (همان قسمت که پلنگ صورتی با شخصیتی دیگر سر رنگ خانه دعوا دارند) برنده اسکار ۱۹۶۴ شد و گروه با عزمی راسختر هر ماه یک قسمت از این مجموعه را تولید کرد که در سراسر جهان و بویژه اروپا با استقبال خیره کننده ای روبرو شد. آهنگ این کارتون همان موسیقی ای است که هنری مانچینی پیشتر برای سری های پلنگ صورتی ساخته بود. یک آهنگ فوق العاده که سالهای سال در آموزشگاه های موسیقی و هنری اروپا به دانشجویان تدریس شده و می شود. نام ایران در پلنگ صورتی در قسمت 117 با نام pink panther 117 - pink quackers یک اردک عروسکی با پلنگ صورتی دوست میشود که بعد از مدتی او را تنها گذاشته ولی بازمیگردد.
آنهم بعد از یک سفر به کشورهای جهان از جمله ایران. او با دوستانی که پیدا کرده می آید. آن قسمت را در این دو لینک ببینید : http://www.aparat.com/v/absmc http://www.aparat.com/v/y50ew ناشر این کارتون هم یونایتد آرتیست که زیر مجموعه کمپانی مترو گلدوین مایر هالیوود است بود. وای بابام ...تنهایی هم می شه بری زیر بارون لذت ببری ... بهترین لباست رو بپوش ... اگر عطری داری بزن ... چتر هم ببر .. شلوار سفید نپوش ووو برو لذت ببر .. برگشتنی یه ماتیک مارکدار هم ب ... پایییز اگه باغصه سپری بشه دو ریال هم نمی ارزه .... آب شرب صورتیآب شرب صورتی , آب شهر اونووی در آلبرتای کانادا به دلیل مواد افزاینده ای که برای تصفیه آب به کار رفته بود، به رنگ صورتی درآمد. مسئولان شهر گفتند خطری ی را تهدید نمی کند، ولی از مردم عذرخواهی د.آب شرب صورتیاَلبرتا یکی از استان های کانادا است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سلام دخترک نازنینم . امروز با خودم فکر حالا که داره سال 1392

تموم میشه و فردا شب وارد سال 1393 میشیم بهتره یه نامه برات

بنویسم و یه درد و دل آ سالی هم داشته باشیم . دخترک

خوبم امسال برای تو سال خوبی بود . مهد کودک رفتی و یه عالمه دوست

پیدا کردی و کارهای جدید یاد گرفتی . روند حرف زدنت خیلی بهتر

شده و حالا تقریب. خواهشا نظر بدین ممنون لینک تم http://uplod.ir/fizyhi3kks7h/20130701232052.14650442.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی ب. دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/qu5fiz43zvps/201304181908328330.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر .


ب زن من گفت به من میرزا قلمدون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون

گفت فردا میشی حــــــاکم میـــــــدون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون

پــــــس برام ب شــــلیته و تنبـــــــون گفتم بله قربون بله قربون بله قربون


پام کفشنیا تنم رختینا چشمو بکش سورمینا

ابرومو بکش وسمینا گوشوارمو گوشینا روس. ادگیری از طریق متداعی شدن محرک خنثی با محرکی معنادار و ب توانایی فراخوانی پاسخ مشابه. بعنوان مثال : پدری بچه اش را برای قدم زدن بیرون می برد بچه دستش را دراز می کند تا گلی صورتی را بگیرد اما زنبوری که روی آن گل نشسته او را نیش میزند .روز بعد مادرش چند گل صورتی می آورد تا بچه بو کند ا و به محض دیدن گل صورتی زیر گریه میزند. (سانتراک،1385،ص372 . خواهشا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/jy7b9ybirmck/201304231417288609.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه theme. خواهشا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/srb7ibfp2a4z/201304201811487966.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه theme. دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/llx9b32wx4fl/201304191418564153.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر . رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/0pdmtq9joi90/20140506150203.27869369.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه themes را . دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه نظر یادتون نره لینک تم http://uplod.ir/cexdcbqgydld/20140725152712.32059031.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغی. لطفا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/trx1gr5srhg1/20140725152657.59806354.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه them. لطفا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/1x7dayqpvajs/20140221181053.67867975.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغییر دهید و سپس به گوشی منتقل کنید.
اکنون در گوشی برنامه them. تصور کنید فردی سر تا پا صورتی به تن کند. نه تنها لباس و ا سوری، بلکه رنگ موهایش هم صورتی باشد. آیا این تیپ به نظر شما جذ ت دارد؟ اصلا باورتان می شود که یکی همه زندگی اش به یک رنگ باشد؟! شاید باورش برای شما سخت باشد اما کیتن کای «kitten kay sera» زنی ست که بیش از یک میلیون دلار هزینه کرده تا تمام زندگی اش را به رنگ صورتی درآورد. به گفته مسئولین حراجی ساتبیز، ستاره صورتی یکی از درشت ترین الماس های صورتی جهان است که تاکنون توسط موسسه گوهرشناسی ثبت شده است. رنگ صورتی ترکیبی از رنگ های قرمز و سفید است و در رنگ های مختلفی ازصورتی تیره تا صورتی روشن را دربر می گیرد. این رنگ در بیشتر فرهنگ ها رنگ دخترانه ای تصور می شود. به همین علت در این ویدیو دلایلی مطرح می شود برای این که چرا مردان نیز باید از این رنگ استفاده کنند. دوستان این سایت همیشه اپدیت میشه و تم های جدید اضافه میشه لطفا نظر بدین لینک تم http://uplod.ir/cexdcbqgydld/20140725152712.32059031.hwt اموزش نصب تم پس از دریافت شما یک فایل با پسوند hwt خواهید داشت، آن را به کارت حافظه گوشی، پوشه hwthemes منتقل کنید.
توجه: در صورتی که پوشه موجود نبود آن را ایجاد کنید.
در صورتی که پسوند فایل rar بود، ابتدا پسوند آن را به hwt تغیی. خانم(س.بختیاری از تهران تماس حاصل و خواستار اطلاع از این موضوع شده بودند که چکهایشان در چه صورتی کیفری است(به اصطلاح دقیق تر دارای قابلیت طرح شکایت در مراجع کیفری می باشد)؟ در پاسخ به این خانم گرامی و همه هم وطنان محترمم پاسخ ایشان به شرح زیر است: اصولا چکهایی که بر روی بانکها کشیده می شود دارای خصیصه و وصف کیفری است،با این حال در صور. صورتی رنگ مد پاییز و زمستان امسال اگر می خواهید از آ ین خبرهای مد اطلاع داشته باشید در پاییز و زمستان امسال صورتی کم رنگ مد شده است. در حال حاضر ما در ماه اکتبر هستیم و این ماه جهانی مبارزه با سرطان می باشد. در بیشتر کشورها خانم ها برای پشتیبانی با کمپین مبارزه با سرطان صورتی می پوشند. حتی خیلی از سالن های ورزش از خانم ها می خواهند که در این ماه با لباس ورزش صورتی به ورزشگاه بیایند. از طرف دیگر هم بدون هیچ ارتباطی با این مسئله دیزاینرها تصمیم گرفته اند که رنگ صورتی رنگ سال باشد از لباس و پ و گرفته تا کیف و کفش. به همین خاطر من هم تصمیم گرفتم که چندتا ع برایتان بگذارم. صورتی رنگ مد پاییز و زمستان امسال صورتی رنگ مد پاییز و زمستان امسال کتاب زرد و صورتی نویسنده و تصویرگر :ویلیام استیگ مترجم :کلر ژوبرت انتشارات :کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان سال انتشار :1387 در کتاب" زرد و صورتی "با دو آدم که دو طرز تفکرند، روبه روییم .آدمک زرد فکر می کند، شک می کند و آفرینش موجودات را بنا بر حساب شانس و تصادف وزاییده همان اتفاق و شانس می داند .آدمک صورتی ذهنش برای لحظاتی در گیر سوالات آ.
گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
هر چه سخت گیری ها بیشتر می شود، مصرف آن در ایران بالاتر می رود. صحبت از مداد چشم، ماتیک، ریمل، کرم پودر و در کل مصرف لوازم آرایش در ایران است. بنا بر آماری که رسانه های داخلی منتشر کرده اند، ایران از نظر مصرف لوازم آرایش در خاورمیانه دوم است.
نتیجه سخت گیری مقامات تی ایران در واردات رسمی
گاهی چراغ قرمز یک چهارراه می تواند خیابانی را گرم کند غروبی را شهری را

گاهی ماتیک نارنجی زنی که گذشت زمستانی را از یاد عابران می برد چندان که دستهایشان را از جیبهایشان در می آورند چندان که یقه های بالا کشیده ی پ وهایشان را پایین

ما به رنگهای گرم مدیونیم و من مردی میشناسم که زندگی دوباره اش را مدیون لاک صورتی زنیست


روی. باند بسامدی چیست؟ تلفن های سلولی یا همراه از امواج رادیویی برای انتقال مکالمات و صدای شما استفاده می کنند. این امواج می توانند شامل بسامدهای مختلفی باشند، درست مشابه امواج یک رادیوی معمولی، که هر ایستگاه بر روی یک بسامد، سیگنال ارسال می کند. برای مثال در صورتی که شما به یک ایستگاه رادیویی fm گوش می دهید، بسامد آن در محدوده باند fm و ب. سلام
با یه عالمه از دوستای مجازیم ... و البته چند تایی دوستای واقعیقرار گذاشتیم که همه ی خانومها (شال صورتی نخی)   آقایون (تی مردانه صورتی) ب یماز اول بهار ... هر وقت صورتی هامون رااستفاده کنیم یاد همدیگه میفتیماگه دوست دارین... شماها هم تو این حرکت دوستانه شرکت کنین اسمش را میزاریم : حرکت تیلوییهر ی شال یا تی صورتیش را ید و دوست . خانم(س.بختیاری از تهران تماس حاصل و خواستار اطلاع از این موضوع شده بودند که چکهایشان در چه صورتی کیفری است(به اصطلاح دقیق تر دارای قابلیت طرح شکایت در مراجع کیفری می باشد)؟ در پاسخ به این خانم گرامی و همه هم وطنان محترمم پاسخ ایشان به شرح زیر است: اصولا چکهایی که بر روی بانکها کشیده می شود دارای خصیصه و وصف کیفری است،با این حال در صور. آتشفشانی در جمهوری چک با دود صورتی وجود دارد. مواد شیمیایی خاصی که درون آن منطقه وجود دارد، زمانی که با ا یژن و گاز های موجود در گدازه های آتشفشانی ترکیب می شود رنگی صورتی را تشکیل می دهند و از دهانه آتشفشان خارج می شوند. یکی از درشت ترین الماس های صورتی جهان معروف به "ستاره صورتی" رکورد جدیدی در بهای جواهرات از خود برجای گذاشت. این سیب پوستی زرد دارد در حالی که گوشت آن صورتی رنگ است. مبحث اول - تعریف قرارداد کار و شرایط اساسی انعقاد آن
ماده 7 - قرارداد کار عبارتست از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق السعی کاری را برای مدت موقت یا مدت غیر موقت برای کارفرما انجام می دهد .
تبصره 1 - حداکثر مدت موقت برای کارهایی که طبیعت آنها جنبه غیر مستمر دارد توسط وزارت کار وامور اجتماعی تهیه و به تصو. ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی چند روز قبل خبر معرفی رنگ برنز صورتی ا پریا ای زد پریمیوم (sony xperia xz premium) به عنوان نسخه ای جدید از پرچمدار سال 2017 سونی را منتشر کردیم. در ادامه نگاه به ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی خواهیم داشت. روز گذشته و در جریان یک رویداد برگزار شده به دست سونی، این امکان برای ... نوشته نگاه نزدیک به ا پریا ای زد پریمیوم برنز صورتی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. ضریب هوشی شما چقدر است؟ آزمونی برای سرگرمی برای تعیین حدودی ضریب هوشی: در تصویر زیر چند صورت میبینید؟ تست هوش چند تصویر در این شکل می توانید مشاهده نمایید؟ در صورتی که بین 0 -5 تصویر بی د: سبک مغز در صورتی که بین 6 - 7 تصویر بی د: کند ذهن در صورتی که بین 8 - 9 تصویر بی د: معمولی در صورتی که بین 10 - 11 تصویر بی د: خیلی خوب در صورتی که بین 12-13 تصویر بی د: نابغه چرا الماس صورتی به رنگ صورتیست؟ الماسها به رنگهای مختلفی وجود دارند و رنگ خود را به واسطه ناخالصی های شیمیایی که در انها وجود دارد میگیرند.مثلا الماس زرد به سبب عنصر واسطه نیتروژن،رنگش زرد می شود و الماس به سبب وجود برون است که می شود ولی الماس صورتی اندکی متفاوت است. در این رنگ الماس ناخالصی مشابهی یافت نشده است که سبب رنگ صورتی بشود. محققان برجسته روی این مساله کار د و حدس میزنند که دلیل رنگ صورتی این الماسها وجود نوعی شوک لرزه ای می باشد که سبب تغییر ساختار مولکولی این الماسها شده و رنگ صورتی را سبب شده است. الماس صورتی یکی از نادرترین گوهر ها در دنیاست که هنوز ی بطور قطع دلیل رنگ صورتی ان را نمیداند. الماس صورتی به وزن 59.6 قیراط در سال 2013 توسط sotheby،s به حراج گذاشته شد.(credit ) ترجمه شده از geology page در facebook فلج عصب صورتی (فلج بل)چیست؟ عصب صورتی چیست و چه کاری را انجام می دهد؟
عصب صورتی شباهت زیادی به کابل تلفن دارد و حاوی حدود 7000 فیبر عصبی است. هر فیبر عصبی باعث هدایت پیامهای الکتریکی به سمت یک عضله مخصوص در صورت می شود که این پیامها در نهایت باعث تغییر ح صورت به شکل خنده، تبسم، گریه ، اخم و ... می شود و برای همین کارکرد سالم این عصب در . فلج عصب صورتی (فلج بل)چیست؟ عصب صورتی چیست و چه کاری را انجام می دهد؟
عصب صورتی شباهت زیادی به کابل تلفن دارد و حاوی حدود 7000 فیبر عصبی است. هر فیبر عصبی باعث هدایت پیامهای الکتریکی به سمت یک عضله مخصوص در صورت می شود که این پیامها در نهایت باعث تغییر ح صورت به شکل خنده، تبسم، گریه ، اخم و ... می شود و برای همین کارکرد سالم این عصب در ا. می گویند روزی مهاراجه به پنجاب می رود. آنجا چند زن با لباس های صورتی ( البته رنگ واقعی گلبهی ست) می بیند و ظاهرا شیفته این رنگ می شود آنقدر که وقتی به جیپور باز می گردد ... شوخی های دخترونه: +پَلیسا پَلیسا آجی خوشملم،ماتیک سوسیو از کیفش بلداشتم تولو به ستاله های آسمون بهش نگیا!!! -وای خدا دالم از استــلس جل میخولم،چقد بخندیم،بوز بوز عشخم .... شوخی های پسرونه: +ممد دادا رو صندلی عباس بنزین ریختم، تا نشست فندک بگیر زیرش *و*ش کباب شه یکم بخندیم....... -ایول دادا،ولی اون سری که پرتش کردیم جلونیسان بیشتر حال داد!!!!!!! دیروز یه روسری حریر صورتی سرش کرده بود. شبیه ع سوم دبستانش با مقنعه صورتی شده بود. بعدازظهر روز گذشته نو ردازی کاخ سفید به دستور همسر رئیس جمهور به رنگ صورتی در آمد. الماس مشهور به ستاره صورتی به قیمت ۷۱.۲ میلیون دلار در یک حراج بین المللی در هنگ کنگ به فروش رفت و رکورد ش ت. ی که به دیگری بدهی دارد و طلبکار از او شکایت کرده، در چه صورتی زندانی می شود؟ کالیفرنیا> در یکی از مزارع واقع در دل مونته آناناس هایی تولید می شود که رنگ آنها صورتی است. مواد لازم: ژله آلوورا: یک بسته /دنت زرد رنگ 2-3 ق.غ/دنت صورتی یک بسته/سرنگ 5-2 میلی طرز تهیه:ابتدا ژله الوورا را طبق دستور آماده کنید.فقط حواستون باشه زیاد سفت نباشد چون حین کار ترک بر می دارد. در ظرفی دنت زرد رنگ را با چند قطره آب کمی رقیق کرده اگر رنگش روشن شد چند قطره زعفران بریزید.در ظرف دیگر دنت صورتی را بریزید و با کمی آب رقیق کنید در صورت نیاز چند قطره آب لبو بریزید. بعد سرنگتان از رنگ زرد پر کنید سرنگ را بر ع کنید و آرام ضربه بزنید تا هواش خالی بشه بعد سرش را گذاشته دوباره هوا گیری کنید.از مرکز ظرفتان شروع به کار کنید.تا نصفه سر سرنگ را داخل ژله کنید اگر زیاد فرو ببرید انتهای کارتان سوراخ می شود سر سورنگ را داخل ژله فرو کنید و آرام آرام تزریق کنید و و یواش یواش سر سرنگ رو رو به بالا بکشید تا خامه به ح سوزنی در بیاد سعی کنید نزدیک هم باشد.بعد رنگ صورتی را شروع کنید و به همین ترتیب ادامه دهید تا گلتان تکمیل شود.حین کار یک دستمال کاغذی کنارتان باشد رویه کار را به آرامی پاک کنید حال مراحل کار با تصویر: در پایان کمی در یخچال بگذارید تا خودش را بگیرد سپس در ظرف مورد نظر برگردانید: کارگردان «آبی مایل به صورتی» با اشاره به اینکه در این نمایش به یک تابوی فرهنگی پرداخته است، درباره چگونگی شکل گیری این اثر نمایشی سخن گفت. شاید برای شما هم جالب باشه که بدونین چرا ما ایرانیها، به پاپ کرن میگیم چس فیل؟!

چون این خوراکی خوشمزه نه به فیل ربط داره نه به …!!

اولین مدل پاپ کرن که وارد ایران شد، مربوط به یک شرکت انگلیسی بود به اسم چسترفیلد (chesterfield) و چون ما ایرانیها لهجه داریم در حد تیم ملی، این رو ساده سازی کردیم و گفتیم چس فیل!

شناختن محصول. یکی از درشت ترین الماس های صورتی جهان معروف به "ستاره صورتی" رکورد جدیدی در بهای جواهرات از خود برجای گذاشت.