ماجرای جریمه و ر امتیاز از تراکتورسازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماجرای جریمه و ر امتیاز از تراکتورسازی :
تراکتورسازی در زمین یادگار با نتیجه دو بر یک از ازب تان ش ت خورد و از این رقابت ها حذف شد.
به گزارش "ورزش سه"، تراکتورسازی در حالی که موفق شده بود در نیمه دوم با گل مهدی کیانی از حریف خود پیش بیفتد در نهایت با دو گل از حریف عقب افتاد تا از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شود

تراکتورسازی در حال حاضر با 4 امتیاز در انتهای ج گروه خود حضور دارد و برای صعود به مرحله بعدی به سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز داشت. که این مهم محقق نشد. وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی این تیم برابر استقلال جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان خود را بخشید. مسئولان باشگاه تراکتورسازی با جریمه نقدی دو بازیکن خاطی خود قصد دارند از محرومیت آنها توسط کمیته اخلاق بکاهند. یازده نیوز نوشت: فدراسیون جهانی فوتبال خواستار اجرای تنبیهات لازم در مورد باشگاه تراکتورسازی در مورد پرونده های بدهی و البته بازی بازیکنان غیرقانونی در ۴ بازی ابتدای نیم فصل دوم شده است. باشگاه تراکتورسازی بازیکنان و کادرفنی خود را به دلیل نتایج اخیر و از دست دادن رتبه دوم ج جریمه مالی کرد. اولویت بندی متقاضیان خانواده شاهد و جانبازان بالای 70 درصد(15 امتیاز) 2- جانبازان 25 تا 70 درصد وسایر ایثارگران(15 امتیاز) 3- تحصیلات ( مدرک لیسانس مرتبط 15 امتیازو هر مقطع بالاتر 3 امتیاز) 4- بومی بودن(محل تولد یا دو مقطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان ) ( 20 امتیاز) 5- آموزشهای فنی و حرفه ای (icdl)هر 100 ساعت 2 امتیاز حداکثر 6 امتیاز امتیازات مکان پیشنها. البته مشکل تراکتورسازی و استقلال تا حدی متفاوت است. تراکتورسازی 2 بازیکن مانند نوراللهی و عالیشاه جذب و از آنها استفاده کرده است. اتفاقی که برخلاف قانون و محرومیت فیفا بوده و می تواند به تغییر در نتایج لیگ برتر بگیر تا ر امتیاز برای قرمزهای تبریز منجر شود. باشگاه تراکتورسازی به دلیل پرونده شکایت تونی اولیویرا در آستانه ر 6 امتیاز قرار دارد. تیم فوتبال تراکتورسازی هنوز با خطر ر ۱۸ امتیاز از سوی فیفا مواجه است. باشگاه تراکتورسازی بابت پرداخت ن مطالبات ژائو ویلا ، بازیکن سابق خود از سوی کمیته انضباطی فیفا جریمه نقدی شد. باشگاه تراکتورسازی تبریز بازیکنان و کادرفنی خود را به علت نتایج اخیر و از دست دادن رتبه دوم ج جریمه مالی کرد. تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی یک پله صعود کرد. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی والیبال تیم ملی ایران با 98 امتیاز و یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.ایران 40 امتیاز از ب عنوان چهارمی لیگ جهانی والیبال، 30 امتیاز، از قهرمانی قاره آسیا در سال 2013، 19 امتیاز، از مسابقات قهرمانی جهان سال 2010 و 9 امتیاز از جام جهانی 2011 گرفت و در مجموع با ب 98 امتیاز، تیم یازدهم جهان و تیم نخست آسیا در رنکینگ جهانی است.در این رده بندی برزیل با 345 امتیاز، روسیه با 330 امتیاز، ایتالیا با 288 امتیاز، با 226 امتیاز، لهستان با 200 امتیاز، صربستان با 192 امتیاز، کوبا با 175 امتیاز، بلغارستان با 170 امتیاز، آرژانتین با 166 امتیاز وآلمان با 123 امتیاز، اول تا دهم هستند. رده بندی فیفا

رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود) 2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود) 3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود) 4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود) 5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود) 6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود) 7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط) 8- اسپانیا با 1229 امتیاز (7 پله سقوط) 9- سوئیس با 1216 امتیاز (3 پله سقوط) 10- فرانسه با 1202 امتیاز (7 پله صعود) رده بندی پنج تیم برتر آسیا در آ ین رده بندی فیفا به شرح زیر است:

1- ژاپن با 604 امتیاز (یک پله صعود - چهل وپنجم جهان)

2- ایران با 563 امتیاز (6 پله سقوط - چهل ونهم جهان)

3- ازب تان با 523 امتیاز (7 پله صعود - پنجاه ودوم جهان)

4- کره جنوبی با 501 امتیاز (یک پله صعود - پنجاه وششم جهان)

5- اردن با 500 امتیاز (6 پله صعود - پنجاه وهفتم جهان) تیم فوتبال فولاد خوزستان برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد.

به گزارش خبرنگار کوهرنگ خبر،تیم فوتبال فولاد خوزستان با 57 امتیاز قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر شد.،

تیم فولاد امروز ( ) در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش گسترش فولاد تبریز را ش ت دهد و به دومین قهرمانی اش در تاریخ رقابت های لیگ برتر برسد.

تک گل تیم فولاد را مهرداد جماعتی در دقیقه 37 به ثمر رساند.

در پایان سی امین دوره لیگ برتر تیم پرسپولیس با 55 امتیاز، نفت با 54 امتیاز و تفاضل گل16+، ان با 54 امتیاز و تفاضل گل 16+ (گل زده کمتر نسبت به نفت) و استقلال با 53 امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا پنجم لیگ جای گرفتند.

علاوه بر تراکتورسازی که با قهرمانی در جام حذفی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته بود تیم های فولاد و پرسپولیس به صورت مستقیم و تیم نفت به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند. سلام از این هفته دوستان مسابقه داریم اب ناشتا ا امتیاز رعایت محدوده کالری 10 امتیاز ( از سبد غذایی ترکیبی شال پرو تئین کربو هیدرات و سبزیجات و میوه جات ) حداقل 20 دقیقه پیاده روی تند 10 امتیاز هر 20 دقیقه اضافه 5 امتیاز نخوردن چیپس و پفک و شیرینی جات 5امتیاز خوردن 8 لیوان اب 1 امتیاز اعلام وزن این هفته : گلبرگ 53 بهار 52.800 طناز 55.500 فرشته جریمه 10 درصدی اعضای تیم تراکتورسازی از سوی مدیرعامل بخشیده شد. باشگاه تراکتورسازی با پرداخت بخشی از مطالبات دو بازیکن خارجی سابق خود از خطر ر امتیاز گریخت. رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود)

2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود)

3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود)

4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود)

5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود)

6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود)

7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط)
س رست تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که محسن بنگر در زمان تعیین شده از سوی قلعه نویی باید به تمرینات تیمش برمی گشت. درست است که تیم پرسپولیس با رسیدن به امتیاز 50 از تراکتورسازی 6 امتیاز بیشتر دارد اما امتیاز 44 که تراکتور آن را در 22 بازی اندوخته است، خود دومین امتیاز برتر دهه 90 فوتبال ماست. وبسایت رسمی برنامه نود - سرخپوشان تبریزی در یک بازی خانگی دیگر هم امتیاز از دست دادند و حالا امکان دارد فاصله آنها با صدرنشین لیگ به 6 امتیاز برسد. به گزارش خبرنگار وبسایت نود، تراکتورسازی تبریز… تیم فوتبال تراکتورسازی با نتیجه دو بر یک سیاه جامگان را ش ت داد. تیم فوتبال تراکتورسازی با نتیجه دو بر یک سیاه جامگان را ش ت داد. فدراسیون جهانی فوتبال برخلاف مسائل گفته شده، هیچ جریمه ای بابت استفاده تراکتورسازی از عالیشاه، نوراللهی و بیگ زاده برای این باشگاه درنظر نگرفت. باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده در صورت نایب قهرمانی این تیم جریمه 10 درصدی بخشیده می شود. سخنگوی ناجا درباره ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین ماجرای برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد. تراکتورسازی با ب برتری مقابل سیاه جامگان در جایگاه دوم ج رده بندی باقی ماند و فاصله خود را با پرسپولیس به 6 امتیاز رساند. یحیی اما هفته قبل و بعد از آن اتفاقات تهران وقتی حاضر به موضع گیری تند علیه پرسپولیس نشده بود، به غیر از جریمه ای که باشگاه برایش در نظر گرفت و نامه ای که مدیریت باشگاه برایش نوشته بود تا جریمه اش کند، حالا بهانه ای شده برای شعار علیه او فریاد مربی پرسپولیسی نمی خوایم! یازده نیوز نوشت: فدراسیون جهانی فوتبال خواستار اجرای تنبیهات لازم در مورد باشگاه تراکتورسازی در مورد پرونده‌های بدهی و البته بازی بازیکنان غیرقانونی در ۴ بازی ابتدای نیم‌فصل دوم شده است.   باشگاه تراکتورسازی با اینکه به خاطر عدم وصول بدهی بازیکنان و مربی خارجی اش توسط کمیته انضباطی فیفا محروم شده بود اما در نقل و انتقالات زمستانی امیدعالیشاه، احمدنوراللهی و هاشم بیگ زاده را جذب و از آنها استفاده کرد. حالا شنیده می شود فیفا در جواب نامه ای که فدراسیون فوتبال جهت ب تکلیف به این فدراسیون فرستاده ، جواب داده که جریمه های لازم تراکتورسازی اعمال و به فیفا اعلام شود. براساس اخبار شنیده شده ، فدراسیون فوتبال ...

ادامه خبر مصاف تراکتورسازی و استقلال در فینال جام با برتری دو بر یک تیم تبریزی به پایان رسید تا رسول خطیبی و شاگردانش قهرمانی جام را جشن بگیرند.

در نیمه نخست این دیدار تراکتوری ها بازی به مراتب بهتری را ارائه دادند اما گل نخست را محمد قاضی از یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 15 برای استقلال به ثمر رساند و بعد از این گل بود که فشار تیم تراکتورسا. پیش بازی تراکتورسازی ـ استقلال مهمترین دیدار این هفته لیگ دیدار تراکتورسازی و استقلال است.این دیداری است که می تواند تراکتورسازی را یک هفته زودتر قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ کند یا استقلال را به فاصله یک امتیازی از تراکتور برساند.

1. تراکتور 27 امتیازی با یک برد، 30 امتیازی و غیرقابل دسترس شده و 7 امتیاز از استقلال فاصله می گیرد. فاصله ای که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است.

2. دو تیم یاران مشترک و بزرگ بسیاری داشته اند. از مردان امروز محسن فروزان، حسین صادقی، جاسم کرار، آندرانیک تیموریان، مهدی کریمیان و ... قبلا هم سیاوش اکب ور، پرویز مظلومی، کاظم محمودی، داود رستمی، احمد فیض کریملو، مهدی سیدصالحی و ... یاران مشترک دو تیم بوده اند.

3. آ ین بازی دو تیم را در 22 فروردین امسال تراکتورسازی 3 ـ 1 برنده شد.

4. در 10 بازی دو تیم بعد از برگشت تراکتورسازی به لیگ برتر، تراکتورسازان صاحب 4 برد، 4 مساوی، 2 باخت، 15 گل زده و 12 گل خورده شده اند.

5. استقلال با ترکیب احتمالی؛ محسن فروزان، مگویان، حسین صادقی، سندنیا، خسروحیدری، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، جاسم کرار، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و محمد قاضی به میدان می آید و ترکیب تراکتور با حضور؛ حامد لک، آل ن ، میرهانی هاشمی، ایران پوریان، خالد شفیعی، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، شهریار شیروند، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر و ادینهو شکل می گیرد.

6. مهدی کیانی و میلاد ف الدینی یاران محروم تراکتور و استقلال برابر همدیگرند.

7. قلعه نویی سرمربی هر دو تیم بوده است. با نگاهی به آ ین قوانین نقل و انتقالات فیفا متوجه می شویم که استقلال و تراکتورسازی بر اساس ماده ۱۲ جریمه شده اند. تراکتورسازی که در برخی مقاطع صدرنشین لیگ هم شد و خود را به عنوان مدعی قهرمانی نشان داد، با ضعف های آشکار فنی طوری سقوط کرد که حالا ۱۲ امتیاز با صدر فاصله دارد. م ع تیم تراکتورسازی امیدوار است پرسپولیس امتیاز از دست بدهد و تیمش به قهرمانی برسد. باشگاه تراکتورسازی محسن بنگر را به پرداخت جریمه نقدی و ر قرارداد محکوم کرد. باشگاه تراکتورسازی در حالی با جریمه محرومیت از نقل و انتقالات روبرو شده که بارها رسانه ها و بخش های مختلف خطر شکایت ژائو پدرو ویلا را گوشزد کرده بودند. تیم فوتبال تراکتورسازی هنوز با خطر ر ۱۸ امتیاز از سوی فیفا مواجه است.