ماجرای جریمه و ر امتیاز از تراکتورسازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماجرای جریمه و ر امتیاز از تراکتورسازی :
تراکتورسازی در زمین یادگار با نتیجه دو بر یک از ازب تان ش ت خورد و از این رقابت ها حذف شد.
به گزارش "ورزش سه"، تراکتورسازی در حالی که موفق شده بود در نیمه دوم با گل مهدی کیانی از حریف خود پیش بیفتد در نهایت با دو گل از حریف عقب افتاد تا از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شود

تراکتورسازی در حال حاضر با 4 امتیاز در انتهای ج گروه خود حضور دارد و برای صعود به مرحله بعدی به سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز داشت. که این مهم محقق نشد. وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی این تیم برابر استقلال جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان خود را بخشید. رسول خطیبی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی معرفی شد. [خطیبی سرمربی تراکتورسازی شد] به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، رسول خطیبی به عنوان سرمربی جدید باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد. او فصل قبل هدایت گسترش فولاد تبریز را بر عهده داشت.
. هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال با انجام سه دیدار به صورت همزمان از ساعت 15 ادامه پیدا کرد. نتیجه این سه مسابقه به شرح زیر است:

تراکتورسازی یک - ان 2

گل ها: مهدی شریفی دقیقه 1+45 امید ابراهیمی 91 ان، کریم انصاری فرد دقیقه 84 تراکتورسازی

داماش گیلان یک - فولاد خوزستان 2

گل ها: لوسیانو پریرا دقایق 45 و 48 فولاد، علیرضا نظیف کار دقیقه 53 پن ی ملوان

نفت تهران 3 - راه آهن یک

گل ها: رضا نوروزی پن ی دقیقه 37 و هادی نوروزی 86 ، مجتبی شیری 93 نفت تهران، پیروزی قربانی دقیقه 45+2 راه آهن

ا اج: سامان آقازمانی دقیقه 68 راه آهن

با این نتایج نفت تهران با ب امتیاز 36 به رده دوم ج صعود کرد. فولاد خوزستان با ب امتیاز 35 به رده سوم صعود کرد و تراکتورسازی با 33 امتیاز به رده چهارم سقوط کرد. ان نیز با 30 امتیاز در رده ششُم ماند.

در حال حاضر پرسپولیس با ب 36 امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسب به نفت تهران در صدر ج قرار دارد.

این اولین ش ت تراکتورسازی در خانه بود. ان پس از هفت هفته نبردن، به پیروزی رسید.
اولویت بندی متقاضیان خانواده شاهد و جانبازان بالای 70 درصد(15 امتیاز) 2- جانبازان 25 تا 70 درصد وسایر ایثارگران(15 امتیاز) 3- تحصیلات ( مدرک لیسانس مرتبط 15 امتیازو هر مقطع بالاتر 3 امتیاز) 4- بومی بودن(محل تولد یا دو مقطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان ) ( 20 امتیاز) 5- آموزشهای فنی و حرفه ای (icdl)هر 100 ساعت 2 امتیاز حداکثر 6 امتیاز امتیازات مکان پیشنها. تراکتورسازی می بایست در دیدار مقابل ساپیا به امتیاز کامل می رسید و منتظر می شد تا قرمزهای تهران در مقابل نفت امتیاز از دست بدهند و فاصله شان کمتر شود. با این همه تراکتورسازی در دیدار مقابل سایپا موفق به گ نی نشد و این دیدار با یک امتیاز برای تراکتورسازی به پایان رسید. باشگاه تراکتورسازی بازیکنان و کادرفنی خود را به دلیل نتایج اخیر و از دست دادن رتبه دوم ج جریمه مالی کرد. باشگاه تراکتورسازی به دلیل پرونده شکایت تونی اولیویرا در آستانه ر 6 امتیاز قرار دارد. تیم فوتبال تراکتورسازی هنوز با خطر ر ۱۸ امتیاز از سوی فیفا مواجه است. هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر از لحاظ جریمه فیفا مشکلی ایجاد نشود و شرایط مهیا شود اولویت اول تا دهم من ماندن در تراکتورسازی است. تیم فوتبال تراکتورسازی که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر است دربی تبریز را با تساوی به پایان برد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد. تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی یک پله صعود کرد. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی والیبال تیم ملی ایران با 98 امتیاز و یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.ایران 40 امتیاز از ب عنوان چهارمی لیگ جهانی والیبال، 30 امتیاز، از قهرمانی قاره آسیا در سال 2013، 19 امتیاز، از مسابقات قهرمانی جهان سال 2010 و 9 امتیاز از جام جهانی 2011 گرفت و در مجموع با ب 98 امتیاز، تیم یازدهم جهان و تیم نخست آسیا در رنکینگ جهانی است.در این رده بندی برزیل با 345 امتیاز، روسیه با 330 امتیاز، ایتالیا با 288 امتیاز، با 226 امتیاز، لهستان با 200 امتیاز، صربستان با 192 امتیاز، کوبا با 175 امتیاز، بلغارستان با 170 امتیاز، آرژانتین با 166 امتیاز وآلمان با 123 امتیاز، اول تا دهم هستند. رده بندی فیفا

رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود) 2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود) 3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود) 4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود) 5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود) 6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود) 7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط) 8- اسپانیا با 1229 امتیاز (7 پله سقوط) 9- سوئیس با 1216 امتیاز (3 پله سقوط) 10- فرانسه با 1202 امتیاز (7 پله صعود) رده بندی پنج تیم برتر آسیا در آ ین رده بندی فیفا به شرح زیر است:

1- ژاپن با 604 امتیاز (یک پله صعود - چهل وپنجم جهان)

2- ایران با 563 امتیاز (6 پله سقوط - چهل ونهم جهان)

3- ازب تان با 523 امتیاز (7 پله صعود - پنجاه ودوم جهان)

4- کره جنوبی با 501 امتیاز (یک پله صعود - پنجاه وششم جهان)

5- اردن با 500 امتیاز (6 پله صعود - پنجاه وهفتم جهان) تیم فوتبال فولاد خوزستان برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد.

به گزارش خبرنگار کوهرنگ خبر،تیم فوتبال فولاد خوزستان با 57 امتیاز قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر شد.،

تیم فولاد امروز ( ) در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش گسترش فولاد تبریز را ش ت دهد و به دومین قهرمانی اش در تاریخ رقابت های لیگ برتر برسد.

تک گل تیم فولاد را مهرداد جماعتی در دقیقه 37 به ثمر رساند.

در پایان سی امین دوره لیگ برتر تیم پرسپولیس با 55 امتیاز، نفت با 54 امتیاز و تفاضل گل16+، ان با 54 امتیاز و تفاضل گل 16+ (گل زده کمتر نسبت به نفت) و استقلال با 53 امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا پنجم لیگ جای گرفتند.

علاوه بر تراکتورسازی که با قهرمانی در جام حذفی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته بود تیم های فولاد و پرسپولیس به صورت مستقیم و تیم نفت به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند. سلام از این هفته دوستان مسابقه داریم اب ناشتا ا امتیاز رعایت محدوده کالری 10 امتیاز ( از سبد غذایی ترکیبی شال پرو تئین کربو هیدرات و سبزیجات و میوه جات ) حداقل 20 دقیقه پیاده روی تند 10 امتیاز هر 20 دقیقه اضافه 5 امتیاز نخوردن چیپس و پفک و شیرینی جات 5امتیاز خوردن 8 لیوان اب 1 امتیاز اعلام وزن این هفته : گلبرگ 53 بهار 52.800 طناز 55.500 فرشته سرمربی تراکتورسازی می گوید: در سه، چهار روز گذشته احتمال ر شش امتیاز از تراکتورسازی وجود داشت، اما آجرلو از طریق یکی از دوستانش یک میلیارد و نیم فراهم کرد و از این موضوع جلوگیری کردیم. جریمه 10 درصدی اعضای تیم تراکتورسازی از سوی مدیرعامل بخشیده شد. باشگاه تراکتورسازی با پرداخت بخشی از مطالبات دو بازیکن خارجی سابق خود از خطر ر امتیاز گریخت. اظهارنظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر تهدید این باشگاه به ر ۷۲ امتیاز نکته ای قابل تأمل است. تراکتورسازی با این پیروزی به صدر ج لیگ برتر رسید و امیدوار است سرخهای تهران با امتیاز از دست دادن مقابل سایپا نتوانند بالاتر از تراکتورسازی قرار بگیرند. تراکتورسازی با این ش ت در فاصله 12 امتیازی از پرسپولیس صدرنشین قرار گرفت . حالا اگر پرسپولیس یک امتیاز دیگر به دست بیاورد تراکتورسازی توانایی رسیدند به این تیم را ندارد حتی اگر 4 بازی باقیمانده را پیروز شود و این به معنی پایان رویای قلعه نویی و تراکتورسازی برای قهرمان است. تیم لیگ برتری والیبال شمس به دلیل شرکت ن این باشگاه در لیگ برتر نوجوانان 300 میلیون ریال جریمه و سه امتیاز از این تیم در ج لیگ برتر کم شد. پرسپولیس تهران با ش ت سه بر صفر تراکتورسازی تبریز ضمن استحکام صدرنشینی در لیگ برتر، فاصله خود با تراکتورسازی را به 9 امتیاز رساند. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما به دنبال ب 3 امتیاز دیدار مقابل تراکتورسازی بودیم. باشگاه تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی فیفا ۲۰ هزار فرانک سوئیس جریمه شد. هافبک هلندی سرشناس الغرافه قطر پس از پیروزی مقابل تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در بازی روز گذشته خودمان با تراکتورسازی هیچ گزینه ای جز پیروزی و ب ۳ امتیاز را نداشتیم. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می گوید: مبلغ جریمه علی کریمی 170 میلیون تومان است.وی در پاسخ به این سوال که آیا جریمه 370 میلیون تومانی کریمی صحت دارد یا خیر؟ گفت: من چنین مبلغی را نشنیده ام اما 20 درصد طبق آیین نامه انضباطی جریمه شده است که این مبلغ می شود در حدود 170 میلیون تومان. در نهایت باید درباره این موضوع کمیته انضباطی پاسخگو باشد، چون من در جریان ریز مسائل نیستم. علی کریمی 170 میلیون جریمه شده نه 370 میلیون مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره خطر ر 72 امتیاز از این باشگاه توسط فیفا ارائه کرد. جریمه بازیکنان تراکتورسازی برای دریافت اخطار غیرفنی همچنان ادامه دارد. طراحی پروژه با تحقیقاتی بر روی نوع مناسب نمک های محلی و ترکیبات ان با صمغ های طبیعی شروع شد و در ادامه طراحی دیواره ها و سقف و پلکان جهت ایجاد نگاهی مدرن به غارهای نمکی انجام شد. رستوران نمک / گروه طراحی امتیاز نام پروژه: رستوران نمک
زیر بنای کل پروژه: ١٥٠ متر مربع
تعداد طبقات: ۲ طبقه
محل پروژه: شیراز- خیابان عفیف آباد
طراح: علیرضا امتیاز
همکارطراح : ساغر خاکدان دلیر
سه بعدی و رندرینگ : فرید محبوبی
گروه طراحی: گروه طراحی امتیاز
وب سایت گروه امتیاز: www.emtiazgroup.com
کارفرما: فرهاد ف پور اعضای تیم تراکتورسازی تبریز بابت جریمه 10 درصدی که باشگاه برای آنها در نظر گرفته ناراحت هستند. بین المللی فوتبال می گوید می گوید بحث ر ۸ امتیاز از تیم تراکتورسازی تبریز جدی است. پرسپولیس با پیروزی در دیدار مقابل تراکتورسازی به امتیاز چهلم خودرسید. قرمزها در 17 هفته 11 امتیاز از دست داده اند و با فاصله خوبی از تیم دوم در صدر قرار دارند . شاگردان برانکو با این پیروزی نشان دادند که کار رقبا برای رسیدن به شان بسیار مشکل است. س رست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: موضوع ر 8 امتیاز از تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر تا این لحظه منتفی است. م ع تیم تراکتورسازی امیدوار است پرسپولیس امتیاز از دست بدهد و تیمش به قهرمانی برسد. تیم فوتبال تراکتورسازی با نتیجه دو بر یک سیاه جامگان را ش ت داد. تیم فوتبال تراکتورسازی با نتیجه دو بر یک سیاه جامگان را ش ت داد. باشگاه تراکتورسازی از فرستادن نامه ای به فیفا به منظور تعلیق محرومیت سرخ پوشان تبریزی خبر داد. م ع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: همانطور که ما امتیاز از دست دادیم در ادامه لیگ پرسپولیس هم امتیاز از دست می دهد و شرایطمان را در ج لیگ برتر بهبود می بخشیم. باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده در صورت نایب قهرمانی این تیم جریمه 10 درصدی بخشیده می شود. سخنگوی ناجا درباره ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین ماجرای برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد. رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود)

2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود)

3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود)

4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود)

5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود)

6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود)

7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط)

8- اسپانیا با 1229 امتیاز (7 پله سقوط)

9- سوئیس با 1216 امتیاز (3 پله سقوط)

10- فرانسه با 1202 امتیاز (7 پله صعود)

رده بندی پنج تیم برتر آسیا در آ ین رده بندی فیفا به شرح زیر است:

1- ژاپن با 604 امتیاز (یک پله صعود - چهل وپنجم جهان)

2- ایران با 563 امتیاز (6 پله سقوط - چهل ونهم جهان)

3- ازب تان با 523 امتیاز (7 پله صعود - پنجاه ودوم جهان)

4- کره جنوبی با 501 امتیاز (یک پله صعود - پنجاه وششم جهان)

5- اردن با 500 امتیاز (6 پله صعود - پنجاه وهفتم جهان)توضیحات بیشتر در ادامه مطلب احتمال اینکه مهدی شریفی مهاجم تراکتورسازی در بازی با ان غایب باشد، زیاد است. دیدار 2 تیم سیاه جامگان و تراکتورسازی تبریز در جریان دیدار معوقه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با نتیجه 2 بر یک پایان یافت. هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای تمدید قراردادش با این تیم شرط گذاشت. با شرایط و اتفاقاتی که بین باشگاه تراکتورسازی و امید عالیشاه رقم خورده می توان گفت که سرنوشتی بدتر از نوراللهی در انتظار این بازیکن است. با نگاهی به آ ین قوانین نقل و انتقالات فیفا متوجه می شویم که استقلال و تراکتورسازی بر اساس ماده ۱۲ جریمه شده اند. تراکتورسازی حالا به یک امتیازی صدر نشسته و منتظر فرصت و امتیاز دادن پرسپولیس است. پرسپولیس و تراکتورسازی دو هفته بعد به دیدار هم می روند و قرمزهای تهران اگر در این دو هفته امتیاز از دست بدهند فرصت برای قرمزهای تبریز و صدرنشینی شان فراهم می شود. تراکتورسازی که در برخی مقاطع صدرنشین لیگ هم شد و خود را به عنوان مدعی قهرمانی نشان داد، با ضعف های آشکار فنی طوری سقوط کرد که حالا ۱۲ امتیاز با صدر فاصله دارد. م ع تیم تراکتورسازی امیدوار است پرسپولیس امتیاز از دست بدهد و تیمش به قهرمانی برسد.