ماساژ درمنزل آموزش و فروشگاه ماساژ

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماساژ درمنزل آموزش و فروشگاه ماساژ : ماساژ کف پا اگر به صورت هر شب انجام شود مزایای زیادی دارد. در این مقاله شما را با مزایای ماساژ کف پا آشنا می کنیم. رکنا: ی در فضای مجازی دست به دست می شود که ماساژ دادن یک شیر عظیم الجثه را نشان می دهد که که حاضر نیست پس از ماساژ دیگر به قفس خود بازگردد. ایسنا نوشت:رییس اتحادیه گرمابه داران، سونا و ماساژ تاکید دارد استفاده از ماساژ برای مقاصد درمانی موضوعی است که نیاز به تخصص لازم در حوزه پزشکی دارد برهمین اساس افراد نمی توانند با گذراندن دوره های شش ماهه یا ی اله ماساژ ادعای ارائه خدمات درمانی داشته باشند. فواید ماساژ بر ی پوشیده نیست. اما بسیاری از افراد، ماساژ را مختص کمر و شانه ها می دانند. لازم به ذکر است که ماساژ، عملی پرفایده است و باید برای دیگر نقاط بدن از جمله سر، صورت و غیره نیز انجام شود. در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که از فواید ماساژ بهره مند شده اید. ادامه مطلب ماساژ یکی از بهترین شیوه ها برای ایجاد بهبود در جریان گردش خون در اندام ها و اعضای بدن است. ماساژ عمومی می تواند جریان گردش خون را در تمامی بدن تقویت کند. کاملترین دوره های آموزش ماساژ به صورت حضوری و نیمه حضوری در مرکز آموزش ماساژ ایران برگزار میگردد ، این دوره های آموزشی ماساژ بر اساس استانداردهای بین المللی تعریف شده است که در پایان به هنرجویان مدارک معتبر بین المللی ارائه خواهد شد ، نمونه مدارک در وبسایت قرار داده شده است . در مرکز آموزش ماساژ ایران از اساتید و مربیان آموزش دیده . ماساژ توانایی خود در کاهش درد به طور موقت را نشان داده است. این در شرایطی است که دلیلی وجود ندارد که ماساژ را به عنوان بخشی از روند درمان آرتریت روماتوئید در برنامه خود اضافه نکنید. ماساژ منظم کودک می تواند به تقویت اعتماد به نفس وی کمک کند. فواید ماساژ به قدری فراوان و عالی هستند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. از افزایش تحمل درد و احیای عضلات تا کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس تنها بخشی از فواید ماساژ درمانی است. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت آموزش ماساژ گردن - 5 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت آموزش ماساژ گردن - 5 اسلاید
 پاو وینت آموزش ماساژ گردن - 5 اسلاید    برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت آموزش ماساژ گردن - 5 اسلاید
اختصاصی از یارا فایل پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی با و پر سرعت .
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی این فایل حاوی مطالعه کارگاه ماساژ ورزشی می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 44 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
تاریخچه ماساژ
تعاریف ماساژ
اثرات فیزیولوژیک ماساژ
اثرات ماساژ روی پوست
اثرات ماساژ روی سیستم عصبی
اثرات ماساژ روی سیستم گردش خون
اثرات ماساژ روی عضلات
اثرات ماساژ روی دستگاه مفصلی- لیگامنتی
اثرات ماساژ روی تبادل و دفع مواد
اثرات ماساژ روی سیستم ایمنی
اثرات ماساژروی سیستم گوارش
اثرات روحی- روانی ماساژ
اصول و شرایط بهداشتی ماساژ
مکان اجرای ماساژ
نکاتی درباره اتاق ماساژ
وسایل مورد نیاز ماساژ
شرایط ماساژور
وظایف ماساژور
روشهای ایستادن ماساژور
تعامل میان ماساژور و بیمار
ساعات کار ماساژ
نیازهای بیمار
روان کننده ها
ماساژ خشک تصویر محیط برنامه
با
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی
آموزش ماساژ درمانی ، واقعا شگفت انگیزه شیاتسو ، ماساژ درمانی به شیوه ژاپنی ها امروزه در سراسر جهان استفاده از شیوه های درمانی طب مکمل و جایگزین مانند گیاه درمانی، ماساژ درمانی، عطردرمانی و… همپای شیوه های درمانی طب مدرن مورد توجه و استقبال مردم است. براساس آمار ارائه شده از سازمان بهداشت جهانی مردان و ن زیادی در سراسر جهان نه تنه.

قیمت : 5200 تومان


آموزش ماساژ درمانی

آموزش ماساژ نقاط حساس بدن

چاره کار تنها اموختن شیوه ها و تکنیک های علمی

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک عربستانی در منطقه حائل، شترش را برای شستشوی کامل و ماساژ به یک کارواش برد تا با استفاده از پمپ های بزرگ مورد استفاده برای شستشوی خودروها، آن را شستشو دهند. رو مه عکاظ چاپ عربستان امروز تصاویری از یک شتر سفید را منتشر کرد که در هنگام بلند آن با جرثقیل به طرف محل شستشو، کاملا آرامش خودش را حفظ بود. ماساژ و کارواش شتر در عربستان مسئول کارواش نیز در ازای مبلغ ۵۰ ریال (۱۳ دلار) شتر مذکور را به طور کامل شستشو و ماساژ داد که البته این امر باعث افزایش قیمت آن خواهد شد! ماساژ درمانی به عنوان بخشی از طب مکمل یا جایگزین مانند انرژی درمانی، امروزه طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. این شیوه ی درمان جایگزین، شیوه ی جدیدی نیست و هزاران سال قدمت دارد. همراه ما باشید، در ادامه ی این مطلب، شما را با تاریخچه ی ماساژ درمانی، انواع ماساژ درمانی، عوارض جانبی و سایر اطلاعات […] نوشته فواید ماساژ درم.

معرفی ب کار خانگی ماساژ صورت و زیبای
معرفی- ب-کار-خانگی-ماساژ-صورت-و-زیبایاین فایل ب و کار خانگی در رابطه با ماساژ صورت و زیبای می باشد به همراه معرفی طرح, دانش و مهارت مورد نیاز, مزایا و مشکلات, هزینه های شروع کار, لوازم و تجهیزات مورد نیاز ,درآمد و آموزش لازم و هر آنچه باید از ماساژ صورت و زیبای بدانید در قالب pdf عرضه می گردد فایل

ماساژ نقش پررنگی در برنامه روزانه برخی از افراد دارد؛ همچنین احساس آرامش به فرد می دهد. آموزش ماساژ نوزاد ماساژ نوزاد به خواباندن نوزاد و آرامش او و همچنین وج بادهای جمع شده در شکمش کمک می کند. این حرکت علاوه براینکه بسیار آرامش بخش است، ح درمانی نیز دارد. علت مفید بودن ماساژ این است که از میان حواس پنج گانه، لامسه، بیشترین حسی است که هنگام تولد رشد پیدا می کند. ماساژ نوزاد علاوه بر اثرات مثبت روی […] نوشته آموزش ماساژ نوزاد و فواید بی شمار آن اولین بار در چطور پدیدار شد. ایسنا نوشت:مجوز آموزشگاه ماساژ آیدا بعنوان نخستین آموزشگاه ماساز در جنوب شرق با حضور مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان اعطا شد. مار پیتون یک مار پیتون که توپ تنیس را بلعیده بود با ماساژ ۲۰ دقیقه ای یک مربی مار نجات پیدا کرد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یک آموزش دهنده مار طی یک عملیات باورن ی به مدت 20 دقیقه یک مار پیتون را ماساژ داد تا توپ تنیسی را که به اشتباه توسط این مار بلعیده شده بود از دهان مار خارج شود. بر اساس گزارش دیلی میرر، وی ...

ادامه خبر + و ع
ابوعلی سینا دانشمند و پزشک پارسی که دارای صدها جلد کتاب است و از جمله قانون در طب که مطالب زیادی در باره ماساژ و درمان های ارتوپدی و حرکات اصلاحی از آن اوست. توصیه ای برای تعدیل فشارخون بالا ماساژ از دیر باز به عنوان یک روش درمانی و شفابخش مورد استفاده قرار می گرفته چراکه ماساژ تن […]
ماساژ درمانی ماساژ درمانی دارای سابقه ای طولانی در فرهنگ های سراسر جهان است. امروز، مردم با استفاده از انواع مختلف ماساژ درمانی برای اه مرتبط با سلامت در گیر هستند. در ایالات متحده، ماساژ اغلب به عنوان بخشی از طب مکمل و جایگزین ( )، مورد استفاده است.

ماساژ درمانی هم در طب سنتی وجود دارد و هم در طب نوین که در طب سنتی با حرکات دست، کشش ها و فشار های خاص روی نقاط مختلف بدن انجام می شده و در طب نوین تحت عنوان یکی از شاخه های فیزیوتراپی انجام می شود که علاوه بر استفاده از حرکات دست، از تجهیزات و دستگا ه های مختلفی نیز استفاده می شود.
روغن ماساژ روغن ماساژ باعث می شود دست فرد ماساژدهنده راحت تر برروی پوست حرکت کند. روغن ها و لوسیون های زیادی برای ماساژ درمانی وجود دارند، اما قطعا همه ی افرادی که به مراقبت از پوست خود اهمیت می دهند به دنبال روغن های گیاهی، کم چرب و کاملا طبیعی هستند. در این مقاله بهترین انواع روغن ماساژ طبق نظر درمانگران ماساژ را به […] نوشته ۵ روغن ماساژ که بیشترین کاربرد را در ماساژ درمانی دارند اولین بار در چطور پدیدار شد.
توضیحات آموزش علمی و عملی ماساژ

آموزش ماساژ درمانی - آموزش ماساژ صورت

آموزش ماساژ بدن - آموزش ماساژ پا ها

آموزش ماساژ تایلندی - آموزش تاثیر ماساژ در ورزش

با پک آموزشی ماساژ بهترین و طبیعی ترین لذت را تجربه کنید!

خارج شدن تمامی درد ها و استرس ها از بدن شما ...

آموزش کامل م ی مدیا با امکان چاپ

قابل اجرا بر روی کامپیوتر و dvd player

در قالب پکیج بسیار شکیل و اورجینال


قیمت : 18800 تومان

ماساژ یکی از روش های قدیمی است که اکثر ورزشکاران و مردم برای رفع خستگی و ب آرامش از آن استفاده می کنند.
همچنین از ماساژ می توان برای درمان صدمات و ضایعات مختلف ورزشی استفاده کرد از طرف دیگر متخصصان فیزیوتراپی و توانبخشی برای درمان برخی از بیماران خود از روشهای مختلف ماساژ استفاده می کنند. ماساژ در تمام ملل و در میان همه ی مردم با فرهنگ های گوناگون رواج داشته است. می توان از مصریان، ایرانیان، یونانیان، چینی ها، ژاپنی ها، رومی ها و اعراب نام بود.
حدود 400 سال قبل از میلاد بقراط و ابوعلی سینا نیز از ماساژ برای درمان استفاده می د. برای ماساژ درمانی اثرات مثبت زیادی از بهبود گردش خون، تا بهبود متابولیسم بدن ذکر شده است.
امروزه بالغ بر 80 نوع مختلف ماساژ وجود دارد. این تکنیک ها به 5 گروه اصلی تقسیم می شوند:
ماساژ سنتی اروپایی، ماساژ معاصر غربی، ماساژ در روش های اصلاح حرکت و ساختار، ماساژ شرقی و متدهای انرژی. پایه این مجموعه علاوه بر آموزشی، شامل نکاتی در مورد ماساژ درمانی، ماساژ صورت، ماساژ درمانی پا ها، ماساژ تایلندی و تاثیر ماساژ در ورزش می باشد.روش ید: برای ید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 18800 تومان برچسب ها :آموزش ماساژ , آموزش ماساژ تایلندی , آموزش ماساژ درمانی , آموزش ماساژ صورت , آموزش ماساژ بدن , آموزش ماساژ پا ها , میهن استور ,[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یکی از اقداماتی که جوانان عراقی در مواکب خود انجام می دهند ماساژ درمانی است که این کار را برای زائرانی که با پای پیاده به سمت کربلا در حرکت هستند صورت می گیرد. کدام ماساژ بهتر است؟ این سوالی است که ذهن خیلی ها را درگیر می کند. ماساژ دادن برای تسکین درد تمام اعضای بدن مفید است و هر ماساژی برای یک جای بدن بیشتر اثر دارد روی پا نقاطی وجود دارد که در واقع بازتاب اندام های داخلی بدنمان هستند و می توانیم با فشار دادن و ماساژ دادن آن قسمت ها همیشه تنی سالم داشته باشیم. اکنون در مراکزی که دارای مجوز هستند ارائه هر ساعت خدمات ماساژ قیمتی بین ۹۰ تا ۱۶۰ هزار تومان دارد که البته طبق شنیده ها در سایر مراکز نیز تقریبا همین رقم ها دریافت می شود.
ماساژ ورزشی ماساژ ورزشی بعد از اینکه دونده ی فل لاز ورن در سال 1972 در المپیک مونیخ رکورد 10 کیلو متر را ش ت مورد توجه قرار گرفت. زیرا همه فهمیدند که او از ماساژ استفاده کرده است. این ماساژ بعد از ش ته شدن رکورد المپیک وارد شد و به سرعت پیشرفت کرد. در حال حاضر ماساژور یکی از اعضای ثابت تیمهای ورزشی حرفه ای است.

امروزه ماساژ ورزشی جزء لاینفک برنامه ورزشی ورزشکاران است که به رسیدن به موفقیت های جهانی و المپیک فکر می کنند . هر روز که می گذرد به این امر بیشتر واقف می شوند که رسیدن به موفقیت تنها در گرو انجام فعالیتهای ورزشی نیست بلکه آمادگی روحی و هیجانی در کنار آمادگی جسمی برای موفقیت لازم است و از سویی پیشگیری از صدمات ورزشی هم از ارکان رسیدن به پیروزی است ماساژ ورزشی چه در امر آمادگی جسمی و جلوگیری از آسیبهای ورزشی و چه در امر آمادگی روحی روانی برای ورزشکاران بسیار مفید خواهد بود
امروز در چند مرحله ساده پا ازی پوست را به شما آموزش میدهیم. ۱٫ یکی از بهترین روش ها برای طراوات و شاد پوست، ماساژ با روغن های گیاهی است. کمی روغن را به نوک انگشتتان زده و به صورت دورانی پوست صورت و گردنتان را برای چند دقیقه ماساژ دهید. سپس کمی نوک انگشتانتان را مرطوب کنید […] ماساژ یک علم است و در آن شکی نیست . علومی که ماساژ را در برگرفته است سخت نیستند و شما براحتی می توانید آن را فرا بگیرید . دانستن علوم ماساژ درمانی به شما کمک می کند که با بینش بالاتری کار خود را انجام دهید و ماساز با کیفیت تری را به مشتری ارائه نمایید. برخی از علوم که ماساژور باید بر ان تسلط داشته باشد به شرح زیر است :
1.آناتومی و فیزیولوژی انسان
آناتومی علم شناخت اعضای بدن و فیزیولوژی علم شناخت کارکرد بین اندام ها از قبیل دستگاه تنفس و گوارش و . . . را مورد بررسی قرار می دهد.با توجه به اینکه شما با پوست و عضلات در ماساژ سر و کار دارید بهتر است آناتومی و فیزیولوژی را به خوبی فرا بگیرید.
بزودی بخشی تحت عنوان آموزش آناتومی و فیزیولوژی انسان در وب سایت راه اندازی خواهد شد .
2.روانشناسی
نحوه برخورد شما با مشتری و شناخت رفتارهای وی کمک شایانی به شما برای ارائه یک جلسه ماساژ درمانی خوب می نماید .توصیه می کنم روی یادگیری روانشناسی پافشاری نمایید.
3.بازاری و فروش
برای ب درآمد بیشتر نیاز به جذب مشتری دارید . روش های زیادی وجود دارد که می توانید بدون هزینه یا با کمترین هزینه مشتری جذب نمایید . همین الان شروع کنید . آموزش ماساژ
4.علوم گیاهی (روغن و اسانس)
شما برای ماساژ نیاز به روغن دارید و چه بهتر که بتوانید به اطلاعات بالایی داشته باشید و قبل از ماساژ به مشتری ارائه دهید .

برای رفع خستگی چشم ناشی از کار باموبایل لازمست قسمتهایی که در تصویر نشان داده شده است ماساژ دهیم. ماساژ باید با نوک انگشتان بمدت 1 دقیقه انجام شود درمان دردهای کمر وسیاتیک از طریق طب سنتی جلسه اول معاینه وحجامت وبادکش جلسه دوم،سوم،چهارم،ماساژ بادکش جلسه پنجم حجامت وبادکش جلسه ششم،هفتم،هشتم ماساژ بادکش جلسه نهم حجامت وبادکش جلسه دهم ،یازده،دوازده ماساژ بادکش تماس 09212825416 یکی از انواع سردرد که شاید بتوان به عنوان رایج ترین و شایع ترین سردردها در میان ن و مردان از آن نام برد، سردردهای تنشی است. این مطلب، تکنیک ماساژ برای کاهش سردردهایی است که در اصطلاح به آن ها سردردهای تنشی می گوییم.
تکنیک ماساژ برای رفع سردرد ماساژ ها از تمدن های مختلف سراسر جهان ریشه گرفته و انواع و اشکال مختلفی دارند و به روش های مختلفی انجام می شوند که عمدتا به نیازهای بدن شخص و نتایج مورد انتظار بستگی دارد. ماساژ قسمتهای مشخص بر روی صورت را امتحان کنید: با ماساژ این نواحی در عرض 5 دقیقه از شر سرماخوردگی خلاص شوید. فواید ماساژ درمانی پاها ورزش و بیماریها ماساژپا ماساژ درمانی فوائد فراوانی برای بدن دارد از جمله : کاهش استرس , پائین آوردن فشار خون , آرامش بخشیدن به عضلات , کاهش سردرد و بسیاری فوائد دیگر. در هنگام استراحت پاها را ماساژ دهید . این کار به افزایش جریان خون و کاهش ورم پاها کمک می کند و خستگی پا را از بین می برد .ک مار پیتون که توپ تنیس را بلعیده بود با ماساژ ۲۰ دقیقه ای یک مربی مار نجات پیدا کرد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یک آموزش دهنده مار طی یک عملیات باورن ی به مدت 20 دقیقه یک مار پیتون را ماساژ داد تا توپ تنیسی را که به اشتباه توسط این مار بلعیده شده بود از دهان مار خارج شود.
ادامه خبر و تصاویر
ماساژ صورت برای حفظ ظاهر زیبا نیز مفید است. وقتی صحبت از زیبایی صورت می شود، ماساژ منظم صورت اهمیت خاصی پیدا می کند، چون ورزش لازم به عضلات صورت داده شده و ظاهرتان جوان تر و شاداب تر خواهد شد. همشهری آنلاین: درمان کمردرد مزمن می تواند دشوار باشد اما تحقیق جدید نشان می دهد ماساژ درمانی تا حدودی موجب تسکین آن می شود. مرتضی مونسی در عصر ایران نوشت: حرف های خانمی که در شبکه استانی یزد، توصیه هایی برای ن کرده بود، نقل محافل و شبکه های اجتماعی شده است. او در این برنامه خطاب به ن می گوید: اگر می خواهید در دل شوهران تان جای بگیرید، هر از گاهی تشتی پر از آب یا شیر کنید و پاهای او را ماساژ دهید، با حوله خشک کنید و بوسه ای بر آن بزنید. مرکز فیزیوتراپی و ماساژ تخصصی هیئت پزشکی ورزشی از آغاز سال 96 شروع به کار خواهد کرد . اگر از راز هجده و هشتاد و یکی که کف دست همه ما نوشته شده است باخبر باشیم باید بدانیم از مچ دست تا نوک انگشتان هر ده دست با عملکرد یکی از اندام های بدن مرتبط است. کف هر دو دست را به سمت خودتان برگردانید با ماساژ نوک چهار انگشت سر، مغز و سینوس ها عملکرد بهتری خواهند داشت.با ماساژ نوک انگشتان دست عملکرد غده هیپوتالاموس مغز و غده صنوبری نیز بهتر خواهد شد. برجستگی پایین شست دست، حد فاصل انتهای شست تا سر مچ همگی محل استقرار اعصاب مرتبط بین ستون فقرات و کف دست است.بنابراین با ماساژ این بخش مشکلات ستون فقرات تا حد زیادی برطرف خواهد شد. در همان ح ی که دست هایتان را مقابل صورتتان گرفته اید به دست راستتان نگاه کنید در سمت چپ دست راست برجستگی کوچکی زیر بند آ می بینید که با ماساژ این بخش می توانید به مشکلات کبدی کمک کنید.
منبع : باشگاه خبرنگاران ممکن است کودک شما در طول مدت زمانی معین و یا در فواصل زمانی از یبوست رنج ببرد. ماساژ ناحیه شکم او می تواند راهی موثر باشد هم برای آرام و تسکین دادن به نوزاد و هم برای جلوگیری از یبوست او. عضو انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: ماساژ صورت باید از سن کم و در حدود 25 الی 26 سالگی قبل از آغاز فاز چرکی پوست شروع شود. ادامه مطلب تحقیقات نشان می دهد که ماساژ درمانی می تواند با افزایش جریان فشار خون در سطح پوست غذا رسانی به پیاز مو را افزایش دهد و به سلامت موها کمک کند، با استفاده از جادوی دست و ماساژ می توانید موهای خود را دوباره سبز کنید. ماساژ دادن کار دشواری نیست، فقط کافی است با خواندن این مطلب راه درست آن را یاد بگیرید!
ریزش مو ممکن است به دلایل زیادی ا. داریوش ذوالفقاری رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی بهداشتی اراک در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما به سالن های ماساژ تحت عنوان لاغری مجوز نمی دهیم و آنچه که موجب دخ در امور پزشکی می شود را ورود پیدا نخواهیم کرد و این موسسات تحت عنوان لاغری نباید فعالیت کنند. برای ماساژ پوست صورت با یخ، چندان فرصت ندارید! خدای ناکرده در سرمای ملایم پاییز و سوز زمستان که نمی خواهید صورت تان را یخ ماساژ دهید؟ پوست صورت وقتی با آب سرد شسته شود یا با یخ ماساژ داده شود بسیار شفاف تر و شاداب تر از قبل خواهد شد، زیرا آب سرد یا یخ به صورت شما شوک می دهد. حالا چه باید کرد؟ مقداری آب را داخل قالب های یخ بریزید و پس از یخ زدن، آن ها را به صورت دورانی روی صورت خود به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید و این کار را هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید. این ماساژ باعث نرم تر و بازشدن تدریجی چین و چروک می شود و هم چنین باعث شاد پوست خواهد شد. شما می توانید از آب معدنی که حاوی عناصر معدنی است یا چای سبز دمکرده خنکشده یا قطعات میوه که خواص بسیار مفیدی دارند نیز استفاده کنید و آنها را به جای آب داخل قالبهای یخ ریخته و از یخ آنها برای ماساژ صورت خود استفاده کنید. در این صورت علاوه بر ماساژ صورت با یخ، پوست خود را ویتامینه نیز کردهاید. آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد قیمت: 8000 تومان آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد
.
همه ما در زندگی روزمره به دلایل مختلف دچار سردرد شده ایم. درمان سردرد با روش های شیمیایی مانند قرص های مسکن تاثیرات مقطعی داشته و عوارضی به دنبال خود دارد. امروزه روش های جدید درمان سردرد با تکیه بر روشهای فیزیکی کاربرد فراوانی پیدا کرده است.
.
.
٠ •●♥ҳ̸ҳ̸ҳ ( ویژگی های مجموعه آموزش درمان سردرد با ماساژ ) ҳ̸ҳ̸ҳ♥●•٠·
.
1- مجموعه درمان سردرد با ماساژ شامل یک dvd تصویری قابل اجرا روی پلیرهای خانگی و کامپیوتر است.
.
2- در این مجموعه روشهای درمان سردرد بوسیله ریلکـس ماهیچه های منقبض شده سر انجام می شود.
.
3- با توجه به علت سر درد روش های درمان سر درد با ماساژ بهترین جایگزین برای قرص و دارو می باشد.
.
4- همه آموزش های این مجموعه توسط همه و کـسانی که هیچ گونه آشنایی با ماساژ ندارند به راحتی می تواند اجرا گردد.
.
5- شما با یادگیری روش های این مجموعه می توانید شیوه های درمان سردرد با ماساژ را فراگرفته و بر روی دیگران و خودتان به راحتی اجرا کنید.
.
6- دوره استفاده مداوم از قرص های سر درد به سر رسیده، پس درمان سر درد با ماساژ را تجربه کنید
.
7. وقتی احساس ریلکـس بودن و رهایی از درد سر را با این روشها تجربه کنید آن را به دوست و فامیل هم توصیه خواهید کرد
.
.
ابتدا محصول را درب منزل تحویل بگیرید سپس مبلغ آن را به پست بپردازید  ید سوال از فروشنده برای آرامبخشی و کاهش بسیاری از دردهایی که در دوران بارداری گریبانگیر مادران باردار میشود، ماساژ توصیه میگردد. علاوه بر این، ماساژ دارای فوایدی به قرار زیر نیز میباشد:ماساژ باعث تنظیم سطح هورمونهای دوپامین و سروتونین میگردد که کاهش سطح این هورمونها افسردگی را به دنبال دارد.زایمان راحت و بدون استرس نتیجه دیگر ماساژ محسوب میگردد.ب.