مالی و حسابداری

به نقل از خبرگزاریها در مورد مالی و حسابداری : پروپزال های تصویب شده کارشناسی ارشد رشته حسابداری
حسابداری
19/7/94
نادر باجه ( ناخوانا)لوند920146170
حسابداری
19/7/94
مهران بهروج
حسابداری
19/7/94
احسان شکوهی راد
حسابداری
19/7/94
سعید موسیوند
حسابداری
19/7/94
محمد گودرزی
حسابداری
19/7/94
میناادیب فر
حسابداری
26/7/94
لیلا بهرامی
حسابداری
26/7/94. پروپزالهای تصویب شده کارشناسی ارشد حسابداری
حسابداری
12/7/94
سمیه ... فیروز آبادی
920164067
12/7/94
نادر باجولوند
حسابداری
12/7/94
محمد بیرانوند
حسابداری
12/7/94
مجتبی چاوله
حسابداری
12/7/94
راضیه سیاوشی
حسابداری
12/7/94
اکرم شاهسوند بغدادی
حسابداری
12/7/94
مهدی صفدری
حسابداری
12/7/94
مهدی زی. نام این نرم افزار دوره آموزشی حسابداری عمومی تکمیلی می باشد که نسخه اندروید آن برای گوشی و تبلت شما آماده است این نرم افزار دوره آموزشی حسابداری تی می باشد که در قالب نسخه اندروید برای علاقه مندان تهیه شده است . حسابداری مقدماتی جزییات بیشتر و در ادامه مطلب . برخی از سرفصل های این دوره آموزشی :
- کلیات (حسابداری ، اصطلاحات حسابداری ، انواع مؤسسات حسابداری ، انواع شاخه های حسابداری)
- ثبت و گزارش حسابها (اسناد و دفاتر حسابداری ، اسناد و مدارک مثبته ، دفاتر حسابداری)
- تهیه گزارش های مالی نهایی (صورت های مالی ، صورت حساب سود و زیان ، ترا مه)
- حسابداری مؤسسات بازرگانی (مرسسات بازرگانی ، حساب ها ، انواع تخفیفات ، ماهیت موجودی مواد و کالا ، تعیین بهای تمام شده)
- ثبت اسناد تجارتی (اسناد تجارتی ، اشتراک بین برات و سفته ، تفاوت چک با سفته و برات)
- انجام عملیات حسابداری مربوط به تنخواه گردان ، صنودق و بانک (اهم موارد مغایرت بانکی) نام این نرم افزار دوره آموزشی حسابداری عمومی تکمیلی می باشد که نسخه اندروید آن برای گوشی و تبلت شما آماده است . این نرم افزار توسط " مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس (شرکت پارس پندار نهاد ) " گردآوری شده است . این نرم افزار دوره آموزشی حسابداری تی می باشد که در قالب نسخه اندروید برای علاقه مندان تهیه شده است . حسابداری مقدماتی جزییات بیشتر و در ادامه مطلب . برخی از سرفصل های این دوره آموزشی :
- کلیات (حسابداری ، اصطلاحات حسابداری ، انواع مؤسسات حسابداری ، انواع شاخه های حسابداری)
- ثبت و گزارش حسابها (اسناد و دفاتر حسابداری ، اسناد و مدارک مثبته ، دفاتر حسابداری)
- تهیه گزارش های مالی نهایی (صورت های مالی ، صورت حساب سود و زیان ، ترا مه)
- حسابداری مؤسسات بازرگانی (مرسسات بازرگانی ، حساب ها ، انواع تخفیفات ، ماهیت موجودی مواد و کالا ، تعیین بهای تمام شده)
- ثبت اسناد تجارتی (اسناد تجارتی ، اشتراک بین برات و سفته ، تفاوت چک با سفته و برات)
- انجام عملیات حسابداری مربوط به تنخواه گردان ، صنودق و بانک (اهم موارد مغایرت بانکی) حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است که با فراهم اطلاعات لازم کمک می کند تا سرمایه گذارها، اعتبار دهندگان، مدیران و ت نسبت به مسائل اقتصادی بهتر بتوانند تصمیم بگیرند. برای مثال اگر شخصی بخواهد در شرکتی سرمایه گذاری کند، تمایل دارد که وضعیت مالی آن شرکت و یا نتایج عملیات آن شرکت را در طی سالهای قبل بداند. موضوعاتی که بصورت گزارش های مالی . روزانه................................228 (گرایش حسابداری) + 35 (گرایش حسابرسی) + 20 (حسابداری مدیریت) شبانه ...............................99 (گرایش حسابداری) + 33 (گرایش حسابرسی) + 20 (حسابداری مدیریت) پیام نور..................................91 (گرایش حسابداری) مجازی..................................135 (گرایش حسابداری) غیرانتفاعی.......................580 (گرایش حسابداری) + 145 (گرایش حسابرسی) + 60 (حسابداری مدیریت). مقدمه مدیریت فرآیند تصمیم گیری است و تصمیم گیری نیازمند اطلاعات است. از میان اطلاعات گوناگونی که مدیران برای اخذ تصمیمات خود بدان نیازمندند، اطلاعات مالی جایگاه ویژه ای دارد، چرا که اکثر قریب به اتفاق تصمیمات مدیران مستقیما آثار و پیامدهای مالی داشته و یا بطور غیر مستقیم وضعیت مالی موسسه را تحت تاثیر قرار می دهند. اطلاعات مالی و . چالش ارزی، استانداردهای حسابداری، صورت های مالی و سازمان حسابرسی همان گونه که می دانیم بازار ارزهای خارجی و به خصوص دلار در طول ماه های گذشته با نوسانات و هابات زیادی روبه رو شده و تحلیل های بسیاری در مورد دلایل آن مطرح است. برخی آن را ناشی از افزایش تقاضای بازار و عرضه محدود ارز، برخی دیگر آن را ناشی از کاهش ارزش پول ملی و برخی ......... ب از امورز می خوام استانداردهای حسابداری در ایران رو براتون بصورت خیلی خلاصه بنویسم. استاندارد شماره 1: نحوه ارائه صورتهای مالی مجموعه کامل صورتهای مالی شامل اجزای زیر است : الف . صورتهای مالی اساسی : 1 . ترا مه ، 2 . صورت سود و زیان ، 3 . صورت سود و زیان جامع ، و 4 . صورت جریان وجوه نقد . ب . یادداشتهای توضیحی . همچنین دراین استاندارد بر اصول . مقایسه ویژگی‏های حسابداری بر مبنای نقدی و حسابداری بر مبنای تعهدی: مبانی حسابداری مبانی حسابداری، انتخاب زمان شناسایی و ثبت درآمدها و هزینه ها در دفاتر حسابداری است. انتخاب هر یک از روش‏های شناسایی و ثبت درآمدها و هزینه‏ ها، نوعی مبنای حسابداری محسوب می‏ شود که حسب مورد در حسابداری موسسات بازرگانی و موسسات غیرانتفاعی مورد است. استفاده کنندگان حسابداری تی:
الف: استفاده کنندگان داخل سازمان مانند:
1- مسئولین برنامه ریزی :
مسئولین برنامه ریزی هر سازمان تی برای هر چه بهتر تنظیم بودجه سالانه سازمان از اطلاعات مالی واقعی یا عملکرد بودجه استفاده می نمایند. لذا امور مالی سازمان تی اطلاعات واقعی در مورد اجرای بودجه سالانه را در اختیار مسئولین برنامه ریز قرار می دهد.
2- یا رئیس موسسه:
اطلاعات مالی وزارتخانه یا موسسه بصورت خلاصه در اختیار یا رئیس موسسه قرار می گیرد تا به نحوی از جریان امور مالی سازمان تحت مسئولیت خود مطلع شوند و به ترتیبی بر فعالیتهای مالی و کارائی مدیران اجرایی نظارت نمایند.
3- مدیران سطوح میانی: بنده تقریبا حدود ١٧ یا ١٨ سال است در فضای حسابداری و مالی قرار دارم و البته قطعا بیشتر این فضا را در سیستم بانکی تجربه کرده ام همزمان در این مدت در جاهای مختلف تدریس کرده ام و افتخارم این بوده که خدا را شکر تقریبا چیزی را تدریس نموده ام که هم به آن تسلط داشتم و هم عاشق ارائه دادنش بودم به همین دلیل معمولا با هیجان تدریس میکنم و شاگردا. خصوصیات کیفی مرتبط با محتوای اطلاعات: قابل اتکا بودن ، مربوط بودن
مربوط بودن: اطلاعاتی مربوط تلقی می شود که برتصمیمات اقتصادی استفاده کنندگان در ارزی رویدادهای گذشته ،حال یا آینده یا تائید یا تصحیح ارزی های گذشته آنها مؤثر واقع شود. اطلاعات مربوط باید دارای ارزش تاییدکنندگی و پیش بینی کنندگی باشند همچنین انتخاب خاصه ای که قرار. کدینگ حسابدارییکی از مهمترین و اصولی ترین بخش سیستم های مالی ، کد بندی سرفصل های حسابداری براساس استانداردهای حسابداری می باشد که با توجه به نوع فعالیت هر شرکت برخی از سرفصل ها متغیر می باشد .تعریف صحیح و اصولی کدینگ حسابداری مدیریت و کاربران را در امر گزارش گیری کمک خواهد نمود تا تجزیه و تحلیل اطلاعات را بخوبی انجام دهند.سطح حساب. کدینگ حسابداری یکی از مهمترین و اصولی ترین بخش سیستم های مالی ، کد بندی سرفصل های حسابداری براساس استانداردهای حسابداری می باشد که با توجه به نوع فعالیت هر شرکت برخی از سرفصل ها متغیر می باشد .تعریف صحیح و اصولی کدینگ حسابداری مدیریت و کاربران را در امر گزارش گیری کمک خواهد نمود تا تجزیه و تحلیل اطلاعات را بخوبی انجام دهند.سطح حساب. اصول حسابداری یک-هنرستان کتابچی- خانم زاهدی اصول حسابداری یک -هنرستان کتابچب -خانم زاهدی اصول حسابداری یک - هنرستان کتابچب -خانم زاهدی اصول حسابداری یک - هنرستان شهید بهشتی-آقای علی اکبری- یک اصول حسابداری یک - هنرستان شهید بهشتی -آقای علی اکبری- دو اصول حسابداری یک - هنرستان شهید بهشتی-آقای علی اکبری- سه اصول حسابداری یک - هنرستان شه. امروزه دسترسی به اطلاعات مالی شفاف، قابل مقایسه و قابل اتکاء به منظور پاسخگویی به واحدها و سازمانهای درون سازمانی و برون سازمانی و تصمیم گیریهای اقتصادی آگاهانه از ضرورت های توسعه و رشد اقتصادی در بخش خصوصی و تی به شمارمی رود و از طرف دیگر صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، ت و دیگر استفاده کنندگان برای تصمیم گیری در زمینه سرمایه گذا. مبنای حسابداری و رویکرد اندازه‎گیری مبنای حسابداری و رویکرد اندازه‎گیری دو مفهوم بنیادی و مستقل در حسابداری و گزارشگری مالی است. این مفاهیم به‎رغم استقلالی که دارند در ارتباط و تعامل با یکدگیر عمل می‎کنند و انعکاس یکی در دیگری معنی پیدا می‎کند. استقلال و کاربرد هریک از این دو مفهوم در حسابداری و گزارشگری مالی از منظر مبانی نظر. انجام کلیه خدمات حسابداری و مالی و مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه گزارش حسابرسی از موسسات عضوجامعه حسابداران رسمی ایران طبق ماده 272 ق م م نمایندگی رسمی فروش و آموزش انواع نرم افزار های حسابداری فروش نرم افزار مدیریت مطب آریا طب که تولید موسسه اریا محاسبان گیلان حساب میباشد. تهیه وتنظیم اظهارنامه های مالیاتی بند الف - ب و ج اشخاص. درس های این رشته در طول تحصیل: دروس پایه:روانشناسی عمومی، جامعه شناسی، اصول علم اقتصاد، ریاضیات پایه، ریاضیات کاربردی، آمار کاربردی، مبانی کاربرد کامپیوتر، پژوهش و عملیات، مدیریت تولید، حقوق بازرگانی، پول و ارز بانکداری، مبانی سازمان مدیریت، توسعه اقتصادی، مالیه عمومی، روش تحقیق. دروس اصلی و تخصصی:اصول حسابداری، حسابداری میان. اغلب استانداردهای حسابداری بخش تی، با این فرض تدوین می شود که ت درگیر فعالیتهای بیطرفانه و غیرانتفاعی است و وظیفه حسابداری تی، به گزارش فراغت ت از بودجه، شرح تأمین و مصرف وجوه محدود می شود و نیازی به محاسبه دقیق نتایج عملکرد و وضعیت مالی ت نیست، بنابراین، همان مبنای نقدی جوابگوی نیازهای اطلاعات مالی ت است و نیازی به مبنای تعهدی ک. اختصاصی از نیک فایل پروژه مالی حسابداری با و پر سرعت .
پروژه مالی حسابداری
پروژه مالی حسابداری پروژه مالی همراه با داده با عنوان: بررسی و مقایسه شرکت ها از لحاظ سلامت مالی
با
پروژه مالی حسابداری
حسابداری نفت و گاز خانم خلیلی آقای گورانی حسابداری فعالیت های بیمه عمومی حمیدرضا طاهری حسین حیدری حسابداری فعالیت های کشاورزی سجاد نصیر پور حسابداری محیط زیست زهرا مهر ش مهدی جوکار اخلاق و آئین رفتار حرقه ای در حسابداری محمد فرزام حسابداری استهلاک حسن آذربایجانی آقای خ حسابداری فعالیت های ورزشی رحیمی حسابداری اعتبارات اسنادی . پس از برگزاری موفق دوره اول و دوره دوم کنفرانس حسابداری و مدیریت و استقبال بی نظیر جامعه علمی کشور، کمیته برگزاری با همکاری و حمایت گسترده ها، نهاد های علمی و تحقیقاتی مطرح و معتبر کشور اقدام به برگزاری سومین همایش حسابداری و مدیریت کرده است. حال در راستای اه و محورهای همایش­ های پیشین و با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور، نقش و جا. حسابداری نفت و گاز خانم خلیلی آقای گورانی حسابداری فعالیت های بیمه عمومی حمیدرضا طاهری حسین حیدری حسابداری فعالیت های کشاورزی سجاد نصیر پور حسابداری محیط زیست زهرا مهر ش مهدی جوکار اخلاق و آئین رفتار حرقه ای در حسابداری محمد فرزام حسابداری استهلاک حسن آذربایجانی آقای خ حسابداری فعالیت های ورزشی رحیمی حسابداری اعتبارات اسنادی . مروری بر صورتهای مالی اساسی حسابداری
مروری بر صورتهای مالی اساسی حسابداری
مقدمه: اگر شما بتوانید لیبل یک خوراکی یا تابلوی اعلام نتایج را مطالعه کنید ، شما می توانید یاد بگیرید که به همان راحتی صورتهای مالی اساسی حسابداری را نیز مطالعه کنید . اگر شما می توانید یک دستورالعمل یا یک درخواست برای وام را پیگیری کنید ، شما می توانید اصول و پایه های حسابداری را نیز فرا بگیرید. یادگیری این اصول اصلا سخت و مشکل نمی باشد. - انجام کلیه عملیات حسابداری و مالی اشخاص حقیقی و حقوقی(شرکتهای سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی و موسسات)، -تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی شرکتها و موسسات طبق آیین نامه تحریر دفاتر قانونی و همچنین تکمیل اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده (vat)، - تهیه صورتهای مالی استاندارد شرکتها طبق آ ین فرمت و استانداردها. برای دریافت سوالات و پاسخ تشریحی درس حسابداری مالی کنکور ارشد حسابداری 1393، فایل زیر را نمایید: سوالات و پاسخ تشریحی درس حسابداری مالی کنکور ارشد حسابداری 1393 بی صبرانه منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در رابطه با سوالات و پاسخ تشریحی درس حسابداری مالی هستیم. سوالات بشرح ذیل هستند: 1 _ تفاوت اصلی میان روشهای حسابداری نقدی و تعهدی را ذکر نمایید . 2 _ صورت مغایرت بانکی باید توسط واحد صدور چک تهیه میشود یا واحد صدور اسناد حسابداری ؟ چرا ؟ 3 _ انواع روشهای نگهداری حساب موجودی کالا را با توجه به سرفصل حساب مربوطه ذکر نمائید . 4 _ انواع طبقه بندی هزینه ها را در حسابداری تی با توجه به سرفصل مربوطه ذکر. اختصاصی از هایدی پروژه مالی حسابداری به همراه داده با و پر سرعت .
پروژه مالی حسابداری به همراه داده
پروژه مالی حسابداری پروژه مالی همراه با داده با عنوان: بررسی و مقایسه شرکت ها از لحاظ سلامت مالی
با
پروژه مالی حسابداری به همراه داده
با سلام بدین وسیله فصول منتخب برای سوالات تشریحی آزمون پایان ترم جاری درس حسابداری مالی (کتاب حسابداری مالی جناب آقای ایرج نوروش )خدمتتان تقدیم می شود: فصل مربوط به وجوه نقد و حساب دریافتنی فصل 4 : موجودی کالا فصل5: دارایی های ثابت پیروز باشید. اختصاصی از نیک فایل سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش دوم با و پر سرعت .
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش دوم
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش دوم در این مجموعه 10 سری از سوالات پر تکرار حسابداری مالی همکاران سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت
با
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش دوم
منبع : مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل های نگهداری حساب و تهیه صورتحسابهای ماهانه و نهایی اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای تهیه و تدوین اکبر میرشکاری
سرفصل حسابها و ثبت عملیات حسابداری درآمدهای قانونی شماره 31689/8276/54 مورخ 30/8/1379 ذیحس و اداره کل امور مالی در اجرای ماده 128 قانون محاسبات عمومی کشور سرفصل حسابها و ثبت. ارزش افزوده 45 صفحه ارزی سهام شرکتها 36 صفحه استاندارد حسابرسی شماره 72 5 صفحه استهلاک دارائیها 25 صفحه اعمال غیرقانونی توسط صاحبکار 8 صفحه اقتصاد سرمایه 20 صفحه اعتبارات اسنادی 40 صفحه اقتصاد نفت و گاز و برق ایران 49 صفحه امنیت در سیستم های حسابداری 15 صفحه انواع انبارها 14 صفحه بانک جهانی 30 صفحه بانک رفاه کارگران 40 صفحه بانکداری الکترونی. اختصاصی از اینو دیدی سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش چهارم با و پر سرعت .
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش چهارم
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش چهارم در این مجموعه 10 سری از سوالات پر تکرار حسابداری مالی همکاران سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت
با
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش چهارم
اختصاصی از نیک فایل سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش یازدهم با و پر سرعت .
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش یازدهم
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش یازدهم در این مجموعه 10 سری از سوالات پر تکرار حسابداری مالی همکاران سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت
با
سوالات نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم بخش یازدهم

گزارش کارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری
1395-11-10 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
گزارش کارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری به صفحه گزارش کارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((گزارش کارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رسان. با عرض سلام و احترام خدمت دانشجویان حسابداری ثبت نام سومین دوره ی آموزش نرم افزار حسابداری رافع، (6 و 7 ) آغاز شد. دانشجویان جهت ثبت نام می توانند به دفتر آموزش و یا دفتر انجمن علمی حسابداری مراجعه فرمایند. اولویت با دانشجویان ترم های آ می باشد. تاریخ برگزاری کلاس متعاقباً اعلام می شود.با تشکر انجمن علمی حسابداری پیام نور واحد کلاچای معاون نظارت مالی اقتصاد و خزانه دار کل کشور گفت: تامین مالی، تعیین کننده زمان مورد نیاز برای گذر از حسابداری نقدی به تعهدی در کشور است. چکیده
در این مقاله با مروری بر تاریخچه حسابداری مسئولیتهای اجتماعی ، به توصیف مفهوم آن به عنوان بخشی از دانش حسابداری و اه آن خواهیم پرداخت.
همچنین به مزایا و مشکلات اجرای سیستم حسابداری مسئولیتهای اجتماعی و معیارهای موجود برای تفکیک هزینه های اجتماعی از هزینه های اقتصادی واحد تجاری و در پایان به دو روش تهیه گزارش اجتماعی ، اشاره خواهیم داشت. منبع : اصول حسابداری عزیز نبوی-نشریه 86 و 78 سازمان حسابرسی- عبدالکریم مقدم-علی شفیع زاده ثبت رویداد های مالی حسابداران معاملات وعملیات مالی رادرمدارک حسابداری ثبت می کنند. مدرکی که برای ثبت افزایش ها وکاهش ها هرکدام از دارایی ها بدهیها وسرمایه بکار می رود را حساب می گویند. به طور خلاصه جریان اطلاعات دریک سیستم حسابداری به صورت زیر ا. پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی جهشی در گزارشگری مالی محسوب می شود که اثر آن افزایش پاسخگویی ت در برابر رویدادهای مالی خواهد بود. در اینفوگرافیک زیر با اقدامات ت یازدهم در این زمینه آشنا می شوید. معرفی رشته حسابداری بازرگانی علم حسابداری باتمدن همزاد است وبه اندازه ی تمدن بشری قدمت دارد . حسابداری زبان تجارت است ، زیرا اطلاعات مالی را به آگاهی دیگران می رساند. این زبان به منظور ثبت وتجزیه وتحلیل اطلاعات اقتصادی برای افراد،موسسات ،سازمانهای تی وسایر نهادها مورد استفاده قرار می گیرد .برای توزیع صحیح منابع کمیاب مالی واستفا. معرفی رشته حسابداری بازرگانی علم حسابداری باتمدن همزاد است وبه اندازه ی تمدن بشری قدمت دارد . حسابداری زبان تجارت است ، زیرا اطلاعات مالی را به آگاهی دیگران می رساند. این زبان به منظور ثبت وتجزیه وتحلیل اطلاعات اقتصادی برای افراد،موسسات ،سازمانهای تی وسایر نهادها مورد استفاده قرار می گیرد .برای توزیع صحیح منابع کمیاب مالی واستفا. حسابداری را علم تشخیص و ثبت و گزارشگری رویدادهای مالی تعریف می کنند. بر اساس این تعریف باید ابتدا رویدادهای مالی را تشخیص داد و سپس آن رویدادهای مالی را ثبت نمود و در نهایت آنها را گزارش کرد تا استفاده کنندگان بتوانند بر اساس آن گزارشات تصمیمات بهتری بگیرند. در کتب حسابداری تاریخچه حسابداری را به صورت زیر بیان می کنند: در زمانهای گ. تمامی بنگاه های اقتصادی که در سطح جامعه فعالیت می کنند، نیاز مبرمی به ساماندهی حساب ها و چرخه های مالی خود دارند و ب تخصص حسابداران آینده شغلی مناسبی برای آنان به همراه خواهد داشت. دوره های حسابداری ویژه بازار کار به منظور آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان، دانشجویان و فارغ حصیلان رشته حسابدرای جهت نزدیک تر شدن به بازار کار طراحی و بر. شرکت حسابداری سایمان : با همکاری اساتید و حسابداران برجسته ی منطقه توانسته است کارنامه ی درخشانی در زمینه های :
حسابداری مالی ، تی ، پیمانکاری
بهای تمام شده بازرگانی
مشاوره مالی
تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی
حسابرسی نهاد های مختلف
بودجه بندی
ب نماید . روز حسابدار در ایران ۱۵ آذر هر سال روز حسابدار در ایران است. این روز در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ نهادهای حسابداری ایران شامل انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران - به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک - انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی به این عنوان نام‎گذاری شد. هفته جهانی حسابداری فدراسیون بین المللی حسابداران(ifac) در سال 2007 و در سی امین سالروز تاسیس خود دومین یکشنبه ماه دسامبر (اوا آذر) هرسال را به عنوان هفته جهانی حسابداری انتخاب و به تمام اعضای خود در سراسر جهان پیشنهاد کرده که در این هفته با برگزاری مراسم ویژه ای از حسابداران تجلیل به عمل آورند و از سوی دیگر حرفه حسابداری و نقش حسابداران را در فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی به عموم بشناسانند.این فدراسیون هرسال از دبیرکل جوامع حرفه ای عضو برای گردهمایی در یکی از کشورها و به میزبانی انجمن یا جامعه آن کشور دعوت به عمل می آورد. این فدراسیون دارای 163 انجمن حرفه ای عضو از 125 کشور جهان است و جمعا حدود 5/2 میلیون نفر از حسابداران را نمایندگی می کند. حساب دار کیست؟ حساب دار به فارسی دَری و تاجیکی «محاسب» شخصی است که عملیات حسابداری را در موسسات و سازمانها انجام می دهد. یک حسابدار می تواند دارای تحصیلات ی در رشته حسابداری باشد و یا این دانش را به صورت تجربی آموخته باشد. بسیاری از سازمانها دارای بخش یا واحد مالی هستند که امور حسابداری خود را در آن انجام می دهند. امروزه اکثر حسابدارها از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند. تاریخچه
در ایران، این افراد سابقا عنوانشان میرزا بوده است. بعدها دفتردار نام گرفتند و امروزه به عنوان حسابدار فعالیت می کنند. البته نسل جدید به جای چرتکه از ماشین حساب یا ماشینهای الکترونیکی استفاده می کنند و سر و کارشان با رایانه است اما این پیشرفت بیشتر شامل ابزار کار می شود. دانش حسابداری در سالهای اخیر تغییرات چندانی نیافته است. گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شهرداریگزارش-کارآموزی-رشته-حسابداری-در-شهرداریمسئول نظارت بر امور مالی و گزارش عملکرد و وضعیت مالی به معاونت اداری و مالی و همچنین شهردار در شهرداری است. بخش مالی سازمان شهرداری حوزه ای دارد که زیر نظر مدیر امور مالی است و حوزه مالی نام دارد. حوزه مالی شامل چند واحد مجزا از هم در داخل سازمان (اعم از مرکز٬ مناطق و سازمانهای تابعه) است که شامل وا فایل لیست دانشجویانی که تا این لحظه موضوع پروژه خود را به تصویب رسانیده اند 1.عبدالحسن شریفی : هزینه ی بر مبنای فعالیت 2.حسین لکی : حسابداری سرمایه گذاری ها 3. طاهره گاموری : حسابداری اجاره ها 4. قدم شریفات : حسابداری درآمد های عملیاتی 5. زهرا فتاحی : حسابداری تورمی 6. خدیجه صادقی : حسابرسی داخلی و کمیته حسابرسی 7. ریحانه تراکمی : حسابداری ی 8. نر.