مانوئل نویر

به نقل از خبرگزاریها در مورد مانوئل نویر : مانوئل نویر در کنار کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ک دای نهایی دریافت جایزه توپ طلای 2014 فوتبال دنیاست. "لو یاشین" روسیه ای در سال 1963 یعنی چیزی حدود 51 سال پیش اولین و آ ین دروازه بانی بود که جایزه برترین بازیکن جهان را به دست آورد. پس از او اولیور کان نیز شانس این را داشت که به این عنوان مهم برسد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. وقتی شانس با مانوئل نویر یار بود+[مجموعه ع ] مانوئل نویر به دلیل مصدومیت از تیم ملی آلمان خط خورد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرا یواخیم لوو و مانوئل نویر مشخص شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر دروازبان تیم ملی آلمان می تواند در جام جهانی رکوردی جدید خلق کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سنگربان آلمانی تیم بایرن مونیخ امروز 31 ساله شد. مانوئل نویر سال هاست که با معجزه هایش هواداران فوتبال را به آسمان می برد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مانوئل نویر دستکش طلایی جام جهانی ۲۰۱۴ نصیب نویر ، دروازه بان تیم ملی آلمان شد. نویر که نقش مهمی در قهرمانی آلمان در جام جهانی داشت توانست که دستکش طلا را به عنوان بهترین بازیکن مسابقات ب کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر با ظاهری خاص، در جشن قهرمانی بایرن مونیخ در بوندسلیگا ظاهر شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یوپ هاین سرمربی بایرن مونیخ معتقد است که مانوئل نویر می تواند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی کند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا نمی تواند تیم ملی کشورش را در دو دیدار پیش رو همراهی کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حضور مانوئل نویر دروازه بان ژرمن ها را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حتمی است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر در اوایل فصل و بعد از بازگشت از مصدومیت طولانی مدت، مصدوم شد. مصدومیتی که تا به الان از بازی دوباره او در مستطیل سبز جلو گیری کرده است. با این حال حالا او دوباره توانسته تمرینات انفرادی را آغاز کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر، کاپیتان تیم بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان از مصدوم شدنش در بازی مقابل رئال مادرید گفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مصدومیت مانوئل نویر به اردوی بایرن مونیخ شوک مهمی وارد کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ی از 10 سیو برتر پن ی توسط مانوئل نویر را مشاهده می کنید. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پس از انتخاب شدن به عنوان بهترین دروازه بان جهان، مانوئل نویر به مصاحبه پرداخت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  تصاویر جدید نویر ع نویر ع جدید نویر ع نویر بازیکن بایرن مونیخ ع های نویر بازیکن بایرن مونیخ ع های فوق العاده از نویر بازیکن بایرن مونیخ ع های باکیفیت از نویر بازیکن بایرن مونیخ ع های نویر بازیکن المانی ع های نویر بازیکن محبوب مانوئل نویر دروازه بان باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان یکی از نامزد های توپ طلا سال 2014می باشد معمولا کمتر دیده می شود دروازه بان ها بین نامزد ها نهایی توپ طلا باشند و بودن او در بین نامزد های نهایی نشان از عملکرد بی نظیر مانوئل می باشد نویر در فصل2013-2014 به همراه بایرن مونیخ به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید و به همراه این تیم در لیگ برتر آلمان-جام حذفی آلمان قهرمان شد اوج کار این دروازه بان در جام جهانی 2014بود که در حضور بسیاری از بهترین دروازه بان های درجه یک جهان به عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی انتخاب شد نقش او در قهرمانی آلمان در جام جهانی 2014انکار ناپذیر است بازی بی نظیر او در مرحله ی یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل الجزایر هرگز از یاد ها پاک نخواهد شد
رسیدن نویر به بازی با رئال مادرید محال به نظر می رسد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نویر چرا به میادین برنمی گردد؟ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز به جز پیروزی پرگل بایرن و رکوردشکنی آنچ ، مانوئل نویر نیز موفق شد رکورد بزرگی را به نام خود ثبت کند. در روزهای گذشته ماشین سازی تلاش های خود را برای بازگرداندن مانوئل فرناندز دروازبان اسپانیایی خود آغاز کرده اند ولی این دروازبان در دسترس نیست. این بار جسارت و وج های مانوئل نویر براش کارساز نبود و آلمان با جام جهانی خداحافظی کرد. مانوئل نویر دروازه بان آلمانی باشگاه بایرن مونیخ با انتشار ع پای خود در آتل خبر از مصدومیت جدی خود در بازی مقابل رئال مادرید داد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، حضور دو عنصر مهم خط دفاعی مانشافت در جام جهانی، محتمل به نظر می رسد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، عمر مومنی کاریکاتوریست معروف سایت گل در آ ین اثر خود بازی یک طرفه بایرن - آرسنال را سوژه دوباره خود قرار داده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دروازه بان معروف اسبق فوتبال آلمان گزینش مانوئل نویر را برای تیم کشورش، پرخطر می بیند. عدم بازگشت به موقع مانوئل نویر به تمرینات چیزی نبود که بایرنی ها انتظارش را داشتند. مانوئل نویر، سنگربان آلمانی بایرن مونیخ در مورد قرعه تیمش در لیگ قهرمانان و رویارویی با رئال مادرید صحبت کرد. کارلو آنچ ، سرمربی بایرن مونیخ به تمجید از مانوئل نویر، گلر تیمش پرداخت و مدعی شد که او مثل یک کامپیوتر است. مانوئل نویر، سنگربان درخشان بایرن در بازی ب از بازگشت بایرن در مادرید صحبت کرد. یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرد که شرایط مانوئل نویر برای حضور در جام جهانی خوب به نظر می رسد. مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ پس از 6 ماه، برای اولین بار تمرینات با توپ را آغاز کرد. مانوئل نویر، سنگربان باتجربه آلمان از روزهای دوری از میادین در ماه های اخیر صحبت کرد. کارل هاینز رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که مانوئل نویر به مدت 8 هفته از میادین به دور خواهد بود. گلر سابق تیم ملی آلمان، هنوز هم مانوئل نویر را بهترین گزینه برای دروازه ژرمن ها در جام جهانی می داند. مانوئل نویر، دروازه بان ملی پوش بایرن مونیخ، تحت یک عمل جراحی جزئی قرار گرفت و در دو دیدار بعدی باواریایی در بوندس لیگا غایب خواهد بود. مانوئل نویر اشتباه عجیبی را در آ ین دقایق بازی با کره جنوبی انجام داد و این اشتباه سبب گل دوم چشم بادامی ها شد. مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت که عدم صدور itc مانوئل فرناندز به دلیل غیر قانونی بودن قرارداد این دروازه بان است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بهترین دروازه بان جهان در سال گذشته می تواند چهارمین گلر کاپیتان تمام ادوار بایرن مونیخ شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد یواخیم لوو نمی خواهد در مورد کاپیتان تیمش هیچ گونه  ریسکی انجام دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرد که شرایط مانوئل نویر برای حضور در جام جهانی خوب به نظر می رسد. با اعلام رسمی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، مسی ،رونالدو و نویر سه نامزد نهایی توپ طلای جهان شدند.
مطابق انتظارات امسال یک آلمانی یعنی مانوئل نویر رقیب رونالدو و مسی برای ب توپ طلا خواهد بود. گفتنی است که رای گیری نهایی شده و این سه نفر برترین های سال هستند. نفر برتر در مراسمی در اوا ماه دی مشخص می شود. بهترین های سال جهان که تا این لحظه مشخص شده اند بدین شرح هستند: بهترین بازیکن سال : رونالدو، نویر و مسی بهترین گل : گل فن پرسی به اسپانیا، گل خامس رودریگز به اروگوئه و گل استفانی روچی در رده بانوان بهترین مربی سال : دیگو سیمئونه، کارلو آنچ و یواخیم لوو فهرست اولیه: گرت بیل، کریس رونالدو، کریم بنزما، لیونل مسی، تیبو کورتوا، ادن هازارد، دیگو کاستا، آنخل دی ماریا، یحیی توره، ماریو گوتزه، زلاتان ابراهیموویچ، آندرس اینیستا، تونی کروس، فیلیپ لام، خاویر ماسکرانو، توماس مولر، مانوئل نویر، پل پوگبا، سرخیو راموس، آرین روبن، خامس رودریگز، باستین شواین اشتایگر. یوپ هاین ، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که مانوئل نویر می تواند تا پیش از پایان فصل به میادین برگردد و در جام جهانی هم برای آلمان به میدان برود. مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ، به دلیل ش تی استخوان پا در دیدار با رئال مادرید، ممکن است تا پایان فصل نتواند برای تیمش به میدان برود. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دروازه بان ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ آلمان برای بازگشت به میادین فوتبال تمرینات بدن سازی ویژه ای را پیگیری می کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در شرایطى که مسوولان پرسپولیس بخش عمده اى از مطالبات مانوئل ژوزه را تامین د در مذاکره با او ناکام مانده اند.
امروز و از ساعت 19 به وقت محلی در موناکو فوتبالیست سال اروپا از بین مانوئل نویر آلمانی، آرین روبن هلندی و کریستیانو رونالدو پرتغالی انتخاب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، 54 ژورنالیست از سراسر دنیا در این انتخاب مشارکت می کنند.

سال گذشته فرانک ریبری فرانسوی عضو باشگاه بایرن مونیخ این عنوان را تصاحب کرده بود.

کارل هاینس رومنیگه که همراه با دستیارانش به فرانسه سفر کرده است معتقد است روبن و نویر برای این هنوان سزاوارتر هستند زیرا فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتند.

به گزارش "بیلد"، موقعیت این سه ک دا به شرح زیر است:
رونالدو با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا شد و در 47 بازی که فصل گذشته به میدان رفت، 51 گل به ثمر رساند.

آرین روبن در جام جهانی با هلند درخشش فوق العاده ای داشت. او فصل گذشته 42 بازی انجام داد و موفق شد 21 بار دروازه حریفان را باز کند.

مانوئل نویر بهترین دروازه بان جهان در سال 2013 در 51 بازی 34 گل دریافت کرده است. او در قیاس با دو رقیب دیگر عنوان قهرمانی جام جهانی برزیل را هم یدک می کشد باشگاه ماشین سازى تبریز به اخبار منتشره در خصوص پیوستن مانوئل فرناندز دروازه بان این تیم به یکى از تیم هاى اسپانیایی واکنش نشان داد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سنگربان باتجربه باشگاه بایرن مونیخ، در بازی شنبه هفته آینده این تیم برابر اتریش به میدان خواهد رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مانوئل نویر، سنگربان آلمانی بایرن مونیخ به علت مصدومیت، دیدار تیم ملی آلمان برابر انگلیس را از دست داد. مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ، از دروازه بان نروژی هرتابرلین، رونه یاراشتاین، به دلیل ایجاد درگیری در پایان دیدار شب گذشته دو تیم، به شدت انتقاد کرد.