ماوراء و علوم غریبه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ماوراء و علوم غریبه :  پژوهش ماوراء صوت (ultrasound) 
عنوان اصلی محصول : پژوهش ماوراء صوت (ultrasound)
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پژوهش ماوراء صوت (ultrasound) به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب اومانیسم معتقد است که طبیعت سراسر از حقیقتی ساخته شده است، که ماده و انرژی اساس آن است و ماوراء الطبیعه ای وجود ندارد. غیر واقعی بودن ماوراء الطبیعه به این معناست که اولاً در سطح بشری، انسان ها دارای روح غیر مادی و جاودان نیستند، و ثانیاً در جهان هستی، عالم صاحب خدای غیر مادی و فناناپذیر نیست..... باز هم تاریخ اکران قسمت پنجم «فعالیت های ماوراء الطبیعه» عقب افتاد و در نهایت باید در سال ۲۰۱۵ منتظر اکران آن باشیم.

بنابر گزارش سینما با به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرانجام تاریخ اکران قسمت پنجم «فعالیت های ماوراء الطبیعه» مشخص و از ۲۵ اکتبر ۲۰۱۴ به ۱۳ مارس ۲۰۱۵ تغییر یافت و نام آن نیز «فعالیت های ماوراء الطبیعه: ابعاد روح» (paranormal activity: the ghost dimension) نامگذاری شد. از رقبای این در روز اکران میتوان به لایو اکشن جدید دیزنی «سیندرلا» و جدید دریا لوکیشن «در قلب دریا» از «ران هاوارد» و با بازی “کریس همثورث” اشاره داشت که گفته می شود پنجمین و آ ین قسمت آن نیز خواهد بود.
علوم غریبه محتاج ریاضت است. انی که در این وادی گام زده اند و راه پیموده اند، ناگزیر از ریاضت بوده اند. به همین جهت، انی که اهل ریاضت نیستند، توفیق در این علم نمی توانند داشته باشند و انی که اهل معاصی و جاه طلبی و شهوات و خودنمایی و ب ثروت و ... هستند، هرگز بهره ای از علوم غریبه ندارند. از همین جا می توان فهمید انی که اهل و روزه و پره.
... خانه بیوت اول شمرده مربعی بر آن موضع دلرند و حروف مستحصله که دو حرف آ هر خانه است جمله را نظیره گیرند و ت یر کنند بر مغیبات مطلع گردند و فواید روی نماید والسلام. (رموز الغرایب 67) . باری، برای ی که عالم به علوم غریبه است، اطلاع از غیب مثل آب خوردن است. ------ در نظر دارم از بین علاقمندان به انی که امادگی بیشتری دارند بخش هایی از علوم غر. نمونه سوالات علوم پنجم ابت جدید
سوالات علوم پنجم دبستان درس به درس
نمونه سوالات علوم پنجم ابت با جواب
علوم پنجم ابت 94-95
نمونه سوالات علوم پایه پنجم ابت
نمونه سوالات تستی علوم پنجم ابت
نمونه سوالات علوم پنجم ابت نوبت دوم
سوالات درس اول علوم پنجم ادامه مطلب آیت الله سبحانی در پیام به اختتامیه کنگره بین المللی علوم انسانی ی با اشاره به رشد تجربه گرایی و مادی گرایی در علوم انسانی بر وم توجه و ورود متفکران علوم ی به این عرصه تاکید کرد. نویسنده کتاب «مبانی علوم انسانی ی» با بیان اینکه سقف علوم انسانی غربی کوتاه است، گفت: علوم انسانی ی به معنای نفی علوم انسانی غربی نیست، بلکه به معنای کامل آن است. 1-خانم معصومه دارایی-علوم انسانی-رتبه 226 2-خانم فهیمه سیاوشی-علوم انسانی- رتبه706 3-خانم صبا فارغ-علوم تجربی-رتبه673 4-خانم فائزه کاویانی پور-علوم تجربی- 1700 5-خانم زهرا جعفری-علوم انسانی-2000 6-آقای میلاد نادری-ریاضی-رتبه1215 7-آقای یونس دکامین-علوم انسانی-رتبه2728 1-خانم زهرا حیدری -علوم تجربی-رتبه 50 2-خانم معصومه دارایی-علوم انسانی-رتبه 226 3-خانم فهیمه سیاوشی-علوم انسانی- رتبه706 4-خانم صبا فارغ-علوم تجربی-رتبه673 5-خانم فائزه کاویانی پور-علوم تجربی- 1700 6-خانم زهرا جعفری-علوم انسانی-2000 7-آقای میلاد نادری-ریاضی-رتبه1215 8-آقای یونس دکامین-علوم انسانی-رتبه2728 اختصاصی از یاری فایل پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم )
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 29 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر با کیفیت
با
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم )
اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم )
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 29 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر با کیفیت
با
پاو وینت درس 1 علوم ششم ( زنگ علوم )
رئیس شورای سیاستگذاری همایش بین المللی علوم انسانی ی گفت: عملا علوم انسانی در ۳۹ سال گذشته به یک کالای لو و تشریفاتی تبدیل شده و امروز جامعه ما به شدت به یک علوم انسانی کارا نیازمند است. ماوراء صوت (ultrasound) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 171 ماوراء صوت (ultrasound) پرتو x از لحظه کشف به استفاده عملی گذاشته شد, و در طی چند سال اول بهبود در تکنیک و دستگاه به سرعت پیشرفت کرد. برع , اولتراسوند در تکامل پزشکیش بطور چشمگیری کند بوده است. تکنولوژی برای ایجاد اولتراسوند و اختصاصات امواج صوتی سا. %d8%b3%d9%81%d8%b1+%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%b1+%d8%b9%d9%84%d9%88%d9%85+%d8%a8%d9%87+%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86رئیس علوم کشاورزی گرگان گفت: علوم فردا برای افتتاح چند طرح به گرگان سفر می کند. ادامه: سفر علوم به گلستان س رست وزارت علوم با تاکید بر اینکه زمان انتخاب علوم خیلی دور نخواهد بود، گفت: در حال حاضر رییس جمهور مشغول جمع بندی نهایی برای معرفی فرد مورد نظر به عنوان علوم به مجلس شورای ی است. حجت ال احمد واعظی در نشست «تأملاتی پیرامون فلسفه و علوم انسانی» که در پژوهشگاه علوم و فرهنگ ی قم برگزار شد، با موضوع نقش و کارکرد فلسفه درتولید علوم انسانی ی، به ایراد سخنرانی پرداخت. علوم گفت: برنامه داریم بر اساس نتایج آثار ارسالی به جشنواره فار علوم انسانی را به صورت سالانه پایش و ارزی کنیم. بخشی از انواع خطرات در حرفه جوشکاری، خطرات ناشی از عوامل فیزیکی محیط کارمی باشد. جوشکاران بعضاً در مواجهه با عوامل زیان آور فیزیکی زیر می باشند: • صدا • پرتوها • میدان های الکترومغناطیسی • سرما یا گرمای شدید در برخی از عملیات جوشکاری نظیر جوشکاری و برشکاری با پلاسما صدای زیادی تولید می شود )بیش از85 dba ( که از این لحاظ، می بایست اقد. مرحوم آقای حاج شیخ حسن علی اصفهانی معروف به نخودکی مرحوم آقای حاج شیخ حسن علی اصفهانی معروف به نخودکی یکی از اولیاء خدا که من او را در سنین دسالی دیده بودم ولی با شاگردان او بسیار تماس داشتم و در علوم غریبه با آنها کار می کردیم مرحوم حاج شیخ حسن علی اصفهانی معروف به «نخودکی» بود ایشان بخاطر آنکه در«نخودک» مشهد که آن زمان محله ای از اطراف شهر مشهد مقدس بود و بین خواجه ربیع و مشهد مقدس واقع شده بود ن بودند به نخودکی معروف شدند. من در سن زیر ده سالگی او را در نخودک در منزلشان که با پدرم رفته بودم دیده بودم ولی با شاگردان ایشان بخصوص مرحوم آقای حافظیان و مرحوم آیة الله حاج سید علی رضوی که در مشهد بودند و از ایشان در علوم غریبه مسائلی داشتند و نقل می د، بسیار مأنوس بودم و از این دو بزرگوار در همان اوائل جوانی بعضی از علوم غریبه را فرا گرفتم و گاهی بعضی از آنها را بکار می بستم تا آنکه به مرحوم حاج ملا آقاجان برخورد . معظم له معتقد بود که همه این علوم غیر از علم تزکیه نفس و معارف حقه یه برای انسان فایده دائمی ندارد و از من می خواست تمام فکرم را به مسائل اخلاقی بدهم و بسوی کمالات روحی قدم بردارم. ولی مرحوم حاج شیخ حسن علی اصفهانی بسیار مرد پاکی بود و اکثر کارهای فوق العاده ای را که انجام می داد با دعا و ارتباط با خدا بود. او نه صوفی بود و نه گرایشی به تصوف داشت بلکه آنچه شاگردان نزدیک ایشان می گفتند فقط و فقط در صراط مستقیم دین و ادعیه مأثور قدم برمی داشت خدا او را رحمت کند و با موالیانش محشورش نماید.
علامه محمد دهدار متخلص به عیانی که گفته می شود شیخ بهایی بوده است، در کتاب شریف «مفاتیح المغالیق» درباره جاهلانی که علوم غریبه را وسیله ب ثروت کرده اند، مطلبی بسیار صریح دارد و می نویسد:
... در مثلث هندی و دو پای، هر عدد که می خواهند وضع می کنند. اگر از روی حکمت خاصیت عمل خود بدانند، بد نیست لیکن وضوح تمام دارد که نمی دانند. بعضی . به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود..... نام ظرفیت رشته ادبیات فارسی عربی معارف زبان زمین شناسی ریاضیات زیست شناسی فیزیک شیمی علوم پزشکی تهران 50 70 80 80 70 10 80 80 80 80 علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران- نیم سال اول - 20 60 80 80 70 10 60 80 80 80 علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران- نیم سال دوم - 20 60 70 80 60 10 70 80 80 80 علوم پزشکی تبریز 30 60 70 80 70 10 60 70 70 70 علوم پزشکی شیراز 50 60 70 80 60 10 60 70 70 70 علوم پزشکی مشهد 40 60 70 70 60. پاو وینت درس 13 زیستگاه علوم تجربی پایه چهارم دبستان
پاو وینت پایه چهارم دبستان علوم تجربی درس اول, پاو وینت پایه چهارم علوم تجربی درس سیزدهم, پاو وینت جدید درس سیزدهم علوم تجربی پایه نهم, پاو وینت جدید درس13علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم دبستان, پاو وینت جدید علوم تج. دختر خوبم سوالات آزمون علوم را می توانید از اینجا دریافت کنید. دخترم نمونه سوالات علوم را از اینجا می توانی دریافت کنی. نمونه سئوالات چهار گزینه ای کتاب جغرافیای پایه دهم شهریور 5931
5 - جغرافیا به عنوان پلی بین رشته های مختلف، کدام علوم را به هم پیوند می دهد؟ ص 2
الف( علوم زمین را با علوم انسانی ب( علوم کشاورزی را با علوم انسانی
ج( علوم طبیعی را با علوم انسانی د( علوم فنی را با علوم انسانی
-2 نتیجه روند تأثیرگذاری و تأثی ذیری پدیده ها به صورت جری. 1-کدام عبارت صحیح نیست؟ الف)علوم به کار گیری حواس پنجگانه برای آشنایی باچیز های اطراف ماست. ب)علوم فقط کارهایی که در آزمایشگاه انجام می شود. ج)علوم روشی برای حل مسئله ها. د) آزمایش بخشی از علوم است. 2) چگالی آب 1 است وچگالی پلاستیک2و چگالی چوب کاج 44/می باشد.پس: الف )پلاستیک وچوب کاج هردو روی آب می مانند. ب) پلاستیک وچوب کاج هردو در آب فرو می. 1-کدام عبارت صحیح نیست؟ الف)علوم به کار گیری حواس پنجگانه برای آشنایی باچیز های اطراف ماست. ب)علوم فقط کارهایی که در آزمایشگاه انجام می شود. ج)علوم روشی برای حل مسئله ها. د) آزمایش بخشی از علوم است. 2) چگالی آب 1 است وچگالی پلاستیک2و چگالی چوب کاج 44/می باشد.پس: الف )پلاستیک وچوب کاج هردو روی آب می مانند. ب) پلاستیک وچوب کاج هردو در آب فرو می. معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: علوم پزشکی مجازی با عد در آموزش گام بلندی در ارتقا سلامت برداشته که باید کمبود نیرو در این عرصه رفع شود. اسبق درسازمان ملل گفت: اوباما در برابر موضوع هسته ای ایران سیاست مماشات را در پیش گرفته که نتیجه آن ساخت موشکهایی توسط ایران است که برد آنها به ماوراء اروپا هم می رسد . به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران، "جان بولتون" در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فا نیوز گفت: خشونت کنونی در یمن به همراه موضوع مرگ پادشاه عربستان منطقه را به طرف هرج و مرج پیش می برد. وی مدعی شد زمانی که خود را از منطقه دور می کند ما شاهد بروز روز افزون هرج و مرج در این منطقه هستیم. وی افزود: علاوه بر این، ایران موشک هایی ساخته است که برد آنها به ماوراء اروپا هم می رسد. این یک فاجعه تمام عیار است. این نتیجه سیاست مماشات رئیس جمهور اوباما در برابر ایران است و اگر شما توافقی را امضاء کنید به زودی نتیجه این مماشات را خواهید دید. ((بسم الله الرحمن الرحیم))
با سلام خدمت مراجعه کنندگان محترم و دوستداران علوم قرآنی ، و علوم غریبه ، باستحضار میرساند که بعد از این جهت تهیه مجموعه کتابهای خطی در زمینه دعا و علوم غریبه میتوانید با آقای الهی تماس بگیرید . هدف از انتشار این معارف بالا بردن سطح علمی و آشنایی عموم مردم با قسمتهایی از این علم شریف است لذا هر شخصی به ا. همشهری آنلاین: علوم، تحقیقات و فناوری طی احکامی روسای های جامع علمی کاربردی، تخصصی فناوری های نوین آمل، دریانوردی و علوم دریایی چابهار و فسا و همچنین س رست جدید شهیدبهشتی را منصوب کرد. همشهری آنلاین: بر اساس آمار منتشر شده، ۵۳۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در در ارتباط با علوم رایانه وجود دارد، اما تنها ۶۰ هزار فارغ حصیل در رشته های مربوط به علوم رایانه وجود دارند. در ادامه به معرفی ۵ برتر در زمینه علوم رایانه می پردازیم: پاو وینت درس هشتم علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان پاو وینت درس آسمان در شب علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان
پاو وینت آسمان در شب, پاو وینت پایه چهارم دبستان علوم تجربی درس اول, پاو وینت پایه چهارم علوم تجربی درس هشتم, پاو وینت جدید درس هشتم علوم تجربی پایه نهم, پاو وینت جدید درس8علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم, . مهدی گلشنی، در مناظره با حجت ال خسروپناه گفت: با نقلی سازی علوم مخالفم و معتقدم الهام و وحی می­ تواند در علوم تجربی به ما کمک کند. پاو وینت درس یازدهم علوم تجربی پایه هشتم دوره اول متوسطه پاو وینت درس کانی ها علوم تجربی پایه هشتم دوره اول متوسطه
پاو وینت کانی ها, پاو وینت درس یازدهم علوم تجربی هشتم, پاو وینت درس یازدهم علوم تجربی, پاو وینت فصل کانی ها,پاو وینت درس کانی ها, پاو وینت درس کانی ها,پاو وینت فصل کانی ها,کانی ها,کانی ها,پاو وینت درس یازدهم علوم تجربی . پاو وینت درس نهم علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان پاو وینت درس بدن ما 1 علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان


پاو وینت جدید درس نهم علوم تجربی پایه نهم, پاو وینت جدید درس9علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم دبستان, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه دبستان, پاو وینت درس 9, پاو وینت درس 9 . علوم درخصوص اینکه گفته می شود متولیان آزاد بر افزایش تعاملات با وزارت علوم تاکید دارند، گفت: آزاد نیز همچون باقی ها در کشور است و در حال حاضر نیز تعاملات بین این دو نهاد برقرار… تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان منطبق با سیاست های وزارت علوم یت دارد در آینده ای نزدیک در رتبه بندی ۲۰۰ برتر دنیا قرار بگیرد. در آئینی با حضور محمدعلی دریک معاون بهداشتی علوم پزشکی لرستان ،محمد عیدی مشاور رئیس ،ومدیریت حراست علوم پزشکی لرستان ، جمعی از کارشناسان شاغل در آزمایشگاه های بیمارستانی ،کارشناسان پیش وت آزمایشگاه و بازنشتگان علوم آزمایشگاهی تقدیر بعمل آمد
فیضی، کریم : اینکه علوم غریبه پاسخگوی همه چیز است، در نزد عالمان این فن امری مفروض است. در واقع، آنها این نکته را کاملا قطعی مفروض می گیرند که: هرچه هست در علوم غریبه است و چیزی خارج از این علم نیست یا نمی تواند باشد. همین مفروض کمک می کند که دقیق باشیم و در برابر این این علم با دقت نظر کامل عمل کنیم. به عبارت دیگر اهل اطمینان ب. کریم فیضی در وبلاگ علوم غریبه می نویسد: دایره علوم غریبه تا کجاست؟ در علم اعداد تعبیری وجود دارد با عنوان دوایر. مثلا می گویند: دوایر ابجدی. یا دوایر ابتثی و ...
حالا می خواهیم بدانیم دایره علوم غریبه تا کجاست؟ علوم غریبه تا چه شعاعی فعال است و تا کدام مرز می تواند امتداد پیدا کند؟
درباره قلمرو علوم غریبه خیلی ها سوال دارند. همه دوست دارند بدانند که با علوم غریبه می توان مثلا یک مومن خوان را طلسم کرد؟ با علوم غریبه می توان بخت یک خانم زیبای مومن را بست؟ پاسخ این سوالها «آری» است چرا که علوم غریبه دارای وسیع ترین قلمرو ها و دارای گستره ترین دوایر است. کمتر چیزی هست که علوم غریبه نتواند به آن نفوذ و در آن رسوخ کند. در پست های بعدی توضیح خواهم داد که بسیاری از تقدیرهای و اقتصادی و تاریخی دقیقا با علوم غریبه ممکن و میسر شده است. نمونه اش خود تحولات ایران است که با کمک چند نفر از اساتید علوم غریبه از جمله مرحوم سید ابوالحسن حافظیان و یاران او در اسان رضوی صورت گرفته است. باری، غرض اینکه علوم غریبه محدودیت و ممنوعیتی را به رسمیت نمی شناسد مگر تشرع و تدین فاعل آن و مگر اینکه به کن فی قطعی داخل شود که در این صورت موفق نمی شود و رجعت می کند. در اینجا خوب است به ماجرایی اشاره کنم که از بزرگ علم اعداد سید مهدی قاضی فرزند عارف بزرگ سید علی قاضی نقل شده است. سید مهدی قاضی کبیر علم الاعداد بود و به گفته بزرگان، در روزگار من در 100 سال گذشته ی تسلط او را نداشته است. او نقل کرده است: یکی از آشنایان ما عقیم بود. روزی سراغ من آمد و گفت: سید! این درست است که همچون شمایی باشد و من صاحب اولاد نشوم؟ متاثر از خواست او دستوری به او دادم تا به مدت 40 روز انجام دهد. وسط این عمل، او یک روز پیش من آمد و گفت: امروز صبح وسط عمل بودم که تمثلی برایم روی داد. پرسیدم چه دیدی و چه گفتند؟ جواب داد: شمشیری بزرگ و و بسیار تیز در برابرم گذاشتند و گفتند: بنابر این است که شما صاحب اولاد نشوید. حالا اگر سر جنگ دارید، این هم شمشیر!
این حکایت ناب از حکایات عجیب این عرصه است که نشان می دهد علوم غریبه تا آ ین مرزهای هستی و تا آ ین منزلگاه تقدیر نفوذ و رسوخ دارد. گفتنی است سید مهدی قاضی در علم اوفاق و علوم ارثماطیقی خلف صدف پدر بزرگوارش سید علی قاضی رضوان الله علیه بود.
به نقل از وبلاگ علوم غریبه، کریم فیضی
امضاء سند آموزش ۲۰۳۰ توسط مسئولان تی، طرح استیضاح علوم دو بار در یک سال و تحصیل حسین فریدون در شهید بهشتی برخی از مهمترین چالش های وزارت علوم در سال ۹۵ بود. گروهی از دانشمندان استرالیایی موفق شدند با نور ماوراء بنفش، الماس، سخت ترین ماده معدنی طبیعی دنیا را تبخیر کنند. الماس که از پیوندهای بسیار محکم اتمهای کربن ساخته شده به عنوان سخت ترین کانی طبیعی دنیا معرفی می شود. برای تعیین درجه سختی کانیها از مقیاس موس (mohs) استفاده می شود. در این مقیاس، تالک نرم ترین کانی با درجه سختی 1 و الماس سخت ترین آنها با درجه سختی 10 است. تاکنون هیچ نتوانسته بود این ماده بسیار سخت را متلاشی و تغییر دهد، اما اکنون گروهی از دانشمندان مکواری با آزمایش اثرات مستقیم و شدید پرتوهای ماوراء بنفش بر روی ساختار بلوری الماس نشان دادند که حتی این ماده سخت نیز می تواند در برابر اشعه uv آسیب پذیر باشد. الماس با یک ساختار بلوری بسیار خالص و سخت که 100 درصد آن از اتمهای کربن است تنها می تواند با ابزارهای صنعتی تراش و صیقل داده شود. براساس گزارش دیلی میل، این دانشمندان با مطالعه بر روی نور ماوراء بنفش مشاهده د که الماس زیر این نور مستقیم، شدید و کانونی شده تبخیر می شود. درحالی که برای متلاشی شدن این ماده در طبیعت به میلیاردها سال زمان نیاز است http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/img/daneshnameh_up/4/49/%d8%a7%d9%84%d9%85%d8%a7%d8%b31.jpg پاو وینت درس یازدهم علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان پاو وینت درس بی مهره ها علوم تجربی پایۀ چهارم دبستان پاو وینت بی مهره ها, پاو وینت پایه چهارم دبستان علوم تجربی درس اول, پاو وینت پایه چهارم علوم تجربی درس یازدهم, پاو وینت جدید درس یازدهم علوم تجربی پایه نهم, پاو وینت جدید درس11علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهار. پیشنهادی علوم برخی از الویت های برنامه خود را برای وزارت علوم اعلام کرد. پاو وینت درس 12 گوناگونی گیاهان علوم تجربی پایه چهارم دبستان
پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه چهارم دبستان, پاو وینت جدید علوم تجربی پایه دبستان, پاو وینت درس 12, پاو وینت درس 12 (گوناگونی گیاهان ) علوم تجربی, پاو وینت درس 12 علوم تجربی, پاو وینت درس 12 گوناگونی گیاهان, پاو وینت درس دوازدهم (گوناگونی گیا. علوم گفت: ما نمی توانیم رشته های علوم انسانی را از کشورهای دیگر الگوبرداری کنیم، بلکه بسیاری از رشته های علوم انسانی باید از ایران صادر شود. رییس علوم پزشکی ایران با اشاره به وجود ۵ دانشکده کاملا فعال در این مجموعه، از ضرورت تحصیل دانشجویان در علوم پزشکی های نظامی خبر داد.