مثل سربازی که

به نقل از خبرگزاریها در مورد مثل سربازی که : خدمت سربازی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط 21 ماهه شدن خدمت سربازی در سال آینده را بازگو کرد. ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط 21 ماهه شدن خدمت سربازی در سال آینده اظهار کرد: همان طور که می دانید از فروردین ماه سال 94 طول مدت سربازی 24 ماه خواهد شد، اما تمامی آن دسته از مشمولانی که تا پیش از پایان امسال با مراجعه ب. مهری درباره مصوبه مجلس مبنی بر امکان صدور گواهینامه برای مشمولین غایب یا فراری سربازی گفت: مجلس در سال 95 یک مادهِ قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن انی که سربازی نرفته اند و مشمول سربازی هستند می توانند گواهینامه دریافت کنند ع نوشته برای سربازی رفتن عشقم

ع پروفایل سربازی ع نوشته غمگین سربازی رفتن  وقتی بعد خدمت سربازی میای می بینی عشقت با یکی دیگست

ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازی
ع پروفایل سربازی
 
ادامه مطلب... به گزارش فارس، پس از آنکه اعلام شد، کارت پایان خدمت سربازی بختیار رحمانی با مشکل مواجه شده است و این بازیکن باید به خدمت سربازی برود؛ محمود پیشگاه هادیان معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان اظهار داشت: با بختیار رحمانی صحبت کرده ایم و قرار است او برای گذراندن دوران سربازی اش به ملوان انزلی بیاید و ان شاءلله در روزهای آینده کارهای حضور بختیار رحمانی در ملوان را انجام خواهیم داد. پس از سربازی می توانید به تامین اجتماعی مراجعه و خواستار ید سربازی شوید. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 212 نفر از فرزندان ذکور مددجویان ایرانشهر از خدمت سربازی معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، تراقویی مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان داشت: تسهیلات معافیت سربازی شامل افرادی است که شرایط لازم را برای استفاده از این نوع خدمت داشته باشند.

وی افزود: فرزندان ذکور مددجویان مشمول از استفاده از تسهیلات معافیت سربازی هستند که شرایط لازم مندرج در تفاهم نامه منعقده بین کمیته امداد و نظام وظیفه را داشته باشند.

مدیر کمیته امداد (ره) ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت و افزود: خدمات این نهاد مقدس در بیش از 40سرفصل حمایتی به مددجویان ارائه می شود.

لازم به ذکر است : در سال 92 تعداد 212نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد که به سن قانونی رسیده بودند از خدمت سربازی معاف شدند و جهت حرفه آموزی به مراکز فنی حرفه ای معرفی شدند.

تراقوئی ادامه داد: این اقدام امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد که بتوان با آموزش و پرداخت تسهیلات به این عزیزان جهت اشتغال این خانواده ها اقدام نمود.
جانشین اداره سرمایه انسانی سربازی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ثبت نام جریمه ریالی سربازی تا آ ین روز امسال ادامه خواهد داشت. وزارت دفاع کویت اعلام کرد همه جوانان بالای هجده سال این کشور به منظور انجام خدمت سربازی ازماه میلادی می اینده (اردیبهشت 96 ) به خدمت اجباری سربازی فراخوانده شدند. مقامات کره شمالی با تصویب قانونی سربازی را برای دختران اجباری و از حالاهر دختر باید به مدت 7سال سربازی را بگذراند. مقامات از اجرای ای اصلاحات در قانون خدمت سربازی خبر دادند که به موجب آن شماری از انی که از خدمت معاف شده اند، م م به گذراندن دوره سربازی هستند.
معافیت از سربازی با خالکوبیمعافیت از سربازی با خالکوبی , جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: آنچه در این بخش باعث معافیت فرد از خدمت سربازی می شود مشکلات و اختلالات روانی است.وی خاطرنشان کرد:بر اساس قوانین سازمان وظیفه عمومی، معافیت ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز بعد ۱۰ روزی میخوام برم مرخصی فردا قراره آش پشت پا بپزیم داداش کوچیکم میخواد بره سربازی همش دل دل میکنم ببینم کله کچلش چه شکلی شده یه لحظه خواستم یاد سربازی رفتن خودم بیفتم که دیدیم ای بابا من که سربازی نرفتم بیخیال شدم فردا حتما خیلی خوش میگذره هم گریه داریم هم خنده اخه تو این زمستونی افتاده مشکین شهر اردبیل خدا بهش رحم کنه سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازی که طبق قوانین با ید سربازی مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. حاتمی با بیان اینکه برخی طرح های که در مجلس به تصویب می رسد، از ارزش سربازی می کاهد، گفت: تنبیهی هم که در نیروهای مسلح انجام می شود از ارزش سربازی می کاهد. رسانه های تُرکیه تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازی منتشر د. عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال97، گفت: اعضای کمسیون تلفیق بررسی بخش درآمدی بودجه 97 را به پایان رساندند و در مصوبات امروز خود پیشنهاد ت برای ید سربازی را تصوب د. شعبانیان کاهش فرار از خدمت سربازی را دستاوردی مهم در همه بخش های نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: خوشبختانه شرایط محیطی خدمت سربازی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. فهرست بازیکنانی که سربازی نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازی را طی نکرده اند اعلام کرد. در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازی خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازی را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازی خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازی خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازی خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازی خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین
2. میلاد غریبی
3. حسین خلاقی
4. شهاب کرمی
5. علی حمودی
6. ساسان انصاری
7. علیرضا حقیقی
8. حسین ماهینی
9. بختیار رحمانی
10. سعید حلافی
11. امین جهان مهر
12. محمدجواد شفیع زاده
13. مهدی چاه کوتاه زاده
14. ابراهیم صالحی
15. محمد معاوی
16. حسن معادی
17. میلاد مدیرروستا
18. عقیل عبدالخانی
19. عباس عسگری
20. علی کعبی
21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. 2 بازیکن جوان استقلال به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازی شده اند ممکن است مجبور به ج از این تیم بشوند. 10 اسفند 20 هزار نفر از سربازی معاف می شوند10 اسفند 20 هزار نفر از سربازی معاف می شوند ابراهیم کریمی، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به پایان زمان ثبت نام ری خدمت و معافیت سربازی ایثارگری گفت: بعد از پایان مهلت ثبت نام در 10 دی ماه و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره 20 هزار نفر ری یا معافیت از خدمت امسال باشند، اعلام خواهد شد.
10 اسفند 20 هزار نفر از سربازی معاف می شوند


دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازی اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازی نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. نرخ ید جریمه غیبت سربازی در سال ۹۷ بازارداغی یافته؛ از یک طرف ستادکل با اجرای آن در سال ۹۷ مخالف است؛ از طرفی دیگر هیأت ت در ردیف بودجه ای خود آن را قرار داده است. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح با بیان این مطلب که امسال آ ین سال معافیت سربازی با اخذ جریمه ریالی است، اعلام کرد: ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازی از مشمولان واجد شرایط تا آ سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه،جزئیات تغییرات قیمتی ید سربازی را تشریح کرد. ایسنا نوشت: دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازی اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازی نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. سلامتی سرباز نه واسه سرباز بودنش . . . ♥ ♥ ♥
واسه غربتش . . . ♥ ♥ ♥
واسه دلتنگیای تو آموزشی . . . ♥ ♥ ♥
واسهه تنهایی رو برجک نگهبانیش . . . ♥ ♥ ♥
واسه ترس عروس شدن عشقش . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی همه اون سربازایی که از مرزها مراقبت میکنند
تا نوامیس این سرزمین در آرامش باشند . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی سربازی که بخاطرش میره اما
وقتی که بر میگرده میبینه عشقش مادره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به یاد سربازی که از خونه زد بیرون به شوق برگشت دوباره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
سلامتی سربازی که اِنقدر نامه داد
که آ عشقش عاشق پستچی شد . . . ♥ ♥ ♥ شاید جالب باشد که بدانید فوتبالیست های اماراتی هم به سربازی می روند! «نماگرد» این هفته با موضوع سربازی از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. سربازی هنگام گذراندن دوره آموزش در یک اردوگاه چیزی نمانده بود خود و مربی اش را به کشتن دهد. رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازی دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. ذوب آهن به احتمال فراوان یکی از های ایران در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده خواهد بود و این درحالی است که این تیم ممکن است برخی بازیکنان موثرش را به دلیل خدمت سربازی از دست بدهد. لرستانی با حضور در برنامه «یکبار دیگه» شبکه پنج سیما ماجرای رفتنش به سربازی با لباس در دوران دفاع مقدس را تعریف کرد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص آ ین جزئیات جریمه غیبت سربازی و تخفیف 50 درصدی جریمه غیبت سربازی برای خانواده های کمیته امداد و بهزیستی سخن گفت. «فوتبالیست ها می توانند خدمت سربازی خود را در باشگاه های شان بگذرانند.» این خبری بود که براساس لایحه جدیدی که در مجلس تصویب شده بود، در سایت ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شد. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازی رسیدگی شده است. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازی رسیدگی شده است. سلام من 25 سالمه تا چند ماه دیگه 26 سالم میشه . من به دلایلی تا پارسال لیسانس ام طول کشید و برای کنکور ارشد هم شرکت متاسفانه رتبه خوبی نیاوردم باید شهرستان ضعیف انتخاب می اما دلم راضی نشد نزدم . اینم بگم که برق خوندم ازاد . سوال من اینه من دی ماه اعزام به سربازی هستم آیا کار درستیه با این سن سربازی رو عقب بندازم یه کنکور ارشد دیگه بدم یا ب. همشهری آنلاین: رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت، سربازی دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. بدترین سرنوشت این روزها برای دو ستاره سابق پرسپولیس رقم خورده است و آنها که به امید سربازی راهی تراکتورسازی شده بودند، اکنون قادر به فعالیت نیستند. طلاب حوزه های علمیه نیز همچون دیگر مردان ایرانی موظف به گذراندن خدمت سربازی هستند و البته این زمان در مراکز فرهنگی و تبلیغی سپری خواهد شد و آنجایی که دوره آموزشی نظامی امری مهم در تکمیل مدت زمان خدمت سربازی است، طلاب سراسر کشور این دوره آموزشی را در پادگان باقرالعلوم(ع) قم سپری می کنند. مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد (ره) کشور با بیان شرایط معافیت از سربازی افراد تحت پوشش این نهاد گفت: فرزندان ذکور ن س رست خانوار که تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و فرزندان خانواده هایی که س رست آن از کار افتاده است و سه خواهر دارند نیز از سربازی معاف خواهند شد. همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۶، جزییات ید خدمت سربازی مشمولان غایب را برای سال آینده تشریح کرد. "فروش ید سربازی" موضوع برنامه این هفته مناظره بود و موافقان و مخالفان به بیان نظرات خود پرداختند. طرح پیشنهاد سربازی برای دختران کویتی از سوی یک پارلمان، جنجالی را در محافل رسمی و مجازی این کشور به راه انداخته است. در ویدئوی زیر خاطره ای از علی پروین پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس را می شنوید که از اقدام عجیبش برای معافیت از سربازی روایت می کند. فرزندان افراد تحت پوشش کمیته امداد (ره) و سازمان بهزیستی نیز از تخفیف 70 درصدی در طرح جریمه غیبت سربازی برخوردار هستند. همشهری آنلاین: شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معفایت از سربازی برای اخذ گواهینامه رانندگی با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح حذف شد. محمد خا اری می گوید نمایش «ارسبازان» به واسطه احساسی که خودش نسبت به خدمت سربازی داشته شکل گرفته است. ت سوئد خدمت سربازی را پس از یک وقفه 7 ساله، دوباره برای جوانان بالای 18 سال این کشور اجباری می کند. ع نوشته برای سربازی رفتن عشقم ع پروفایل سربازی ع نوشته غمگین سربازی رفتن وقتی بعد خدمت سربازی میای می بینی عشقت با یکی دیگست ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازی ع پروفایل سربازی
ادامه مطلب