مثل سربازی که

به نقل از خبرگزاریها در مورد مثل سربازی که : خدمت سربازی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط 21 ماهه شدن خدمت سربازی در سال آینده را بازگو کرد. ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط 21 ماهه شدن خدمت سربازی در سال آینده اظهار کرد: همان طور که می دانید از فروردین ماه سال 94 طول مدت سربازی 24 ماه خواهد شد، اما تمامی آن دسته از مشمولانی که تا پیش از پایان امسال با مراجعه ب. مهری درباره مصوبه مجلس مبنی بر امکان صدور گواهینامه برای مشمولین غایب یا فراری سربازی گفت: مجلس در سال 95 یک مادهِ قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن انی که سربازی نرفته اند و مشمول سربازی هستند می توانند گواهینامه دریافت کنند ع نوشته برای سربازی رفتن عشقم

ع پروفایل سربازی ع نوشته غمگین سربازی رفتن  وقتی بعد خدمت سربازی میای می بینی عشقت با یکی دیگست

ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازی
ع پروفایل سربازی
 
ادامه مطلب... آنها می گویند سربازی، سبک زندگی دینی آنها را به خطر می اندازد. پس از سربازی می توانید به تامین اجتماعی مراجعه و خواستار ید سربازی شوید. لباس کار سربازی عزیز احساس راحل ـ قدس سره الشریف ـ را درباره پوشیدن لباس رزم توسط یک می فرماید:
«سال 1359 که گاه به مناطقِ جنگی می رفتم...، هر دفعه هفته ای یک بار، برای تهران می آمدم و از راه که می رسیدم، خدمت می رفتم... یک بار که خدمت ایشان رفته بودم، ... لباس کار سربازی به تنم بود. وقتی سوار هواپیما می شدم که به این جا بیایم، قبا می پوشی. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 212 نفر از فرزندان ذکور مددجویان ایرانشهر از خدمت سربازی معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، تراقویی مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان داشت: تسهیلات معافیت سربازی شامل افرادی است که شرایط لازم را برای استفاده از این نوع خدمت داشته باشند.

وی افزود: فرزندان ذکور مددجویان مشمول از استفاده از تسهیلات معافیت سربازی هستند که شرایط لازم مندرج در تفاهم نامه منعقده بین کمیته امداد و نظام وظیفه را داشته باشند.

مدیر کمیته امداد (ره) ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت و افزود: خدمات این نهاد مقدس در بیش از 40سرفصل حمایتی به مددجویان ارائه می شود.

لازم به ذکر است : در سال 92 تعداد 212نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد که به سن قانونی رسیده بودند از خدمت سربازی معاف شدند و جهت حرفه آموزی به مراکز فنی حرفه ای معرفی شدند.

تراقوئی ادامه داد: این اقدام امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد که بتوان با آموزش و پرداخت تسهیلات به این عزیزان جهت اشتغال این خانواده ها اقدام نمود.
وزارت دفاع کویت اعلام کرد همه جوانان بالای هجده سال این کشور به منظور انجام خدمت سربازی ازماه میلادی می اینده (اردیبهشت 96 ) به خدمت اجباری سربازی فراخوانده شدند. مقامات کره شمالی با تصویب قانونی سربازی را برای دختران اجباری و از حالاهر دختر باید به مدت 7سال سربازی را بگذراند. مقامات از اجرای ای اصلاحات در قانون خدمت سربازی خبر دادند که به موجب آن شماری از انی که از خدمت معاف شده اند، م م به گذراندن دوره سربازی هستند.
معافیت از سربازی با خالکوبیمعافیت از سربازی با خالکوبی , جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: آنچه در این بخش باعث معافیت فرد از خدمت سربازی می شود مشکلات و اختلالات روانی است.وی خاطرنشان کرد:بر اساس قوانین سازمان وظیفه عمومی، معافیت ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز بعد ۱۰ روزی میخوام برم مرخصی فردا قراره آش پشت پا بپزیم داداش کوچیکم میخواد بره سربازی همش دل دل میکنم ببینم کله کچلش چه شکلی شده یه لحظه خواستم یاد سربازی رفتن خودم بیفتم که دیدیم ای بابا من که سربازی نرفتم بیخیال شدم فردا حتما خیلی خوش میگذره هم گریه داریم هم خنده اخه تو این زمستونی افتاده مشکین شهر اردبیل خدا بهش رحم کنه سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازی که طبق قوانین با ید سربازی مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. حاتمی با بیان اینکه برخی طرح های که در مجلس به تصویب می رسد، از ارزش سربازی می کاهد، گفت: تنبیهی هم که در نیروهای مسلح انجام می شود از ارزش سربازی می کاهد. رسانه های تُرکیه تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازی منتشر د. عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال97، گفت: اعضای کمسیون تلفیق بررسی بخش درآمدی بودجه 97 را به پایان رساندند و در مصوبات امروز خود پیشنهاد ت برای ید سربازی را تصوب د. رسانه های تُرک تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازی منتشر د. در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازی خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سر. سازمان نظام وظیفه عمومی شاهد اخباری از جمله فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی تا مهلت ثبت نام در طرح جریمه ریالی سربازی تا 15 داد بوده است. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازی که طبق قوانین با ید سربازی مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. نرخ ید جریمه غیبت سربازی در سال ۹۷ بازارداغی یافته؛ از یک طرف ستادکل با اجرای آن در سال ۹۷ مخالف است؛ از طرفی دیگر هیأت ت در ردیف بودجه ای خود آن را قرار داده است. نمایندگان مجلس در مصوبه ای میزان جریمه مشمولان غایب سربازی برای صدور کارت نظام وظیفه را تعیین د. رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از بررسی پیشنهاد ورزش و جوانان در خصوص سربازی وزشکاران در تیم های تی خبر داد. این پست فقط جهت خداحافظی با سام نصیری(مدیریت محترم) و میلاد قلی زاده امین مطلب پور و.......... همه رفتن ی با ما نمونده نبود 21 ماه شعری جالب از دوران سخت سربازی بسوزد آنکه سربازی بنا کرد بسوزد آنکه سربازی بنا کرد تو را از من مرا از تو جدا کرد گروهبانان مرا بیچاره د لـــ ـباس شخصی ام را د
به خط د تراشیدند سرم را لباس آش خوری د تنم را لطفا به ادامه مطلب برید مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ۱۵ اردیبهشت آغاز پیش ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازی است. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای ی به بیان جزئیات افزایش 2 و 3 برابری جریمه غیبت سربازی پرداخت و گفت: گرانی بهانه ای برای منتفی ید و فروش غیبت سربازی است. جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: امسال آ ین مهلت ثبت نام در طرح جریمه سربازی است. ایسنا به نقل از نوشت: ت سوئد تصمیم گرفته است که خدمت سربازی وظیفه را بار دیگر در این کشور به اجرا درآورد. رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازی دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. ذوب آهن به احتمال فراوان یکی از های ایران در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده خواهد بود و این درحالی است که این تیم ممکن است برخی بازیکنان موثرش را به دلیل خدمت سربازی از دست بدهد. لرستانی با حضور در برنامه «یکبار دیگه» شبکه پنج سیما ماجرای رفتنش به سربازی با لباس در دوران دفاع مقدس را تعریف کرد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص آ ین جزئیات جریمه غیبت سربازی و تخفیف 50 درصدی جریمه غیبت سربازی برای خانواده های کمیته امداد و بهزیستی سخن گفت. جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازی رسیدگی شده است. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازی رسیدگی شده است. جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اضافه خدمت سنواتی مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن ۹۶، خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کنند، بخشیده می شود. با سلام من پسری 23 ساله هستم که شهریور امسال از یکی از های تی ( مقعطع کارشناسی ) رشته ی کامپیوتر فارغ حصیل شدم. معدلم خوب بود (نمره دوم بودم) و برای ادامه تحصیل از لحاظ قبولی و ... مشکلی نداشتم اما به خاطر یه سری مشکلات شخصی خودم از ادامه تحصیل منصرف شدم و الان قضیه سربازی رو به روی من هست. از یک سال پیش کاری رو با یکی از دوستام شروع کردیم ک. بدترین سرنوشت این روزها برای دو ستاره سابق پرسپولیس رقم خورده است و آنها که به امید سربازی راهی تراکتورسازی شده بودند، اکنون قادر به فعالیت نیستند. در تصویر زیر در لباس سربازی را می بینید که نفر دوم از سمت راست ایستاده است. طلاب حوزه های علمیه نیز همچون دیگر مردان ایرانی موظف به گذراندن خدمت سربازی هستند و البته این زمان در مراکز فرهنگی و تبلیغی سپری خواهد شد و آنجایی که دوره آموزشی نظامی امری مهم در تکمیل مدت زمان خدمت سربازی است، طلاب سراسر کشور این دوره آموزشی را در پادگان باقرالعلوم(ع) قم سپری می کنند.
معاون هماهنگ کننده وزار ت دفاع گفت: با تربیت و پرورش جوان در فرصت خدمت سربازی ، آبادانی،… فهرست بازیکنانی که سربازی نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازی را طی نکرده اند اعلام کرد. در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازی خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازی را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازی خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازی خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازی خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازی خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین

2. میلاد غریبی

3. حسین خلاقی

4. شهاب کرمی

5. علی حمودی

6. ساسان انصاری

7. علیرضا حقیقی

8. حسین ماهینی

9. بختیار رحمانی

10. سعید حلافی

11. امین جهان مهر

12. محمدجواد شفیع زاده

13. مهدی چاه کوتاه زاده

14. ابراهیم صالحی

15. محمد معاوی

16. حسن معادی

17. میلاد مدیرروستا

18. عقیل عبدالخانی

19. عباس عسگری

20. علی کعبی

21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. طرح پیشنهاد سربازی برای دختران کویتی از سوی یک پارلمان، جنجالی را در محافل رسمی و مجازی این کشور به راه انداخته است. طرح پیشنهاد سربازی برای دختران کویتی از سوی یک پارلمان، جنجالی را در محافل رسمی و مجازی این کشور به راه انداخته است. بسیاری از پسران جوان اوکراین برای فرار از خدمت دوساله سربازی ،ترجیح می دهد تا با مادربزرگها ازدواج کنند! محمد خا اری می گوید نمایش «ارسبازان» به واسطه احساسی که خودش نسبت به خدمت سربازی داشته شکل گرفته است. ت سوئد خدمت سربازی را پس از یک وقفه 7 ساله، دوباره برای جوانان بالای 18 سال این کشور اجباری می کند. ع نوشته برای سربازی رفتن عشقم ع پروفایل سربازی ع نوشته غمگین سربازی رفتن وقتی بعد خدمت سربازی میای می بینی عشقت با یکی دیگست ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازی ع پروفایل سربازی
ادامه مطلب شرایط ید خدمت سربازی در سال آینده در جلسه امروز کمیسیون تلفیق به تصویب رسید. علم و صنعت جهت رفع نیازهای آموزشی وپژوهشی درکارگاه ها و آزمایشگاه های تخصصی، امریه سربازی جذب می کند. علی اصغر محمدی: هیأت ت در نشست شامگاه یکشنبه ۵آذر ماه خود با ادامه اجرای طرح ید جریمه غیبت سربازی برای سال ۹۷موافقت کرد.