مجتبی حسینی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مجتبی حسینی : بنام خداوند جان و د سید مجتبی قریشیان از بقایای ایثارگران بی ادعایی است که نسل شان در حال انقراض است و سالهاست که جای خود را به عافیت طلبان پر مدعا و ظاهرالصلاح داده است. جانبازی که هنوز جای ترکش صدامیان بر بدنش باقیست که مورد هجوم اصحاب زر و زور و تزویر قرار می گیرد.همانهایی که عقیق انگشتری شان به رنگ خون جگری است که امثال سید مجتبی در این دوران می خورند و سپیدی یقه های سه سانتی شان به رنگ گونه های رنگ پریده و مرطوب فرزندان دسال سید مجتبی است که ناباورانه پدر را کتک خورده و آشفته با دستبند در مقابل کلانتری بهارستان می بینند. ذوب آهن ، شاگردان مجتبی حسینی پس از درخشش در بازی های اخیر و حضور در بین صدرنشینان، به دنبال این هستند تا با پیروزی در دیدارهای پیش رو به رده دوم ج رده بندی رسیده و از غفلت تراکتوری ها نهایت استفاده… بازیکن باتجربه تراکتورسازی زیر نظر مجتبی حسینی خود را برای نیم فصل دوم آماده می کند. مجتبی حسینی سرمربی تیم ذوب آهن می گوید که با استراتژی دفاعی پا به دیدار برابر العین گذاشته و از ب تساوی راضی است. مجتبی حسینی سرمربی تیم ذوب آهن با تجربه 5 ش ت متوالی در اولین بحران واقعی دوران سرمربیگری خود قرار گرفته است. اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم جوانان باشگاه فرهنگی ورزشی ی زینبیه(س) کادر فنی: مجتبی نادم(س رست) حسین گودرزوند چگینی(سر مربی) مجتبی مالمیر چگینی(مربی) بازیکنان: دروازه بانان( حسین سیا الی-سید محسن حسینی-مهدی رستمی) بازیکنان(امید طیبا-بهنام ف -حجت تی-رسول قربانی-سجاد محمدی-سید رضا حسینی-علیرضا مرآتی- علیرضا نصری-مجتبی صالحی-مجتبی مهدی. مجتبی حسینی سرمربی تیم ذوب آهن معتقد است که پن ی دقایق ابت شرایط بازی را به هم ریخته است. میثم حسینی م ع تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته توسط حمید درخشان به دلیل مصاحبه علیه کادر فنی از تیم کنار گذاشته شده بود از فردا در تمرینات پرسپولیس در جزیره کیش حاضر خواهد شد.

به نقل از فارس، به گفته محمود خوردبین س رست تیم فوتبال پرسپولیس میثم حسینی با اظهار ندامت از صحبت هایی که انجام داده فردا به تمرین پرسپولیسی ها در جزیره کیش اضافه خواهد شد. تیم شهر بار با حمایت شهرداری و شورای ی شهر بار و با نام تیم شهرداری بار برای دومین سال پیاپی قهرمان جام رمضان شهرستان فیروزه شد. تیم شهر بار متشکل از جوانان کاملا بومی با هفت برد پیاپی و با اقتدار کامل به قهرمانی این مسابقات دست یافت. لازم به ذکر است که عنوان قوی ترین خط حمله با 52 گل زده و عنوان بازیکن اخلاق (سید مجید حسینی) به شهر بار . مجتبی حسینی سرمربی ذوب آهن در حالی که تیمش در دقایق ابت با یک گل از حریف پیش بود اعتراض های متعددی را با عصبانیت خاصی نسبت به بازیکنان داشت. مجتبی حسینی شیرین ترین خاطره اولین سال مربیگری اش را پیروزی برابر همشهری می داند؛ حسینی همینطور ش ت برابر الاهلی و ان را تلخ ترین خاطره های خود می داند. مجتبی حسینی سرمربی تیم ذوب آهن جوانان تیمش را شایسته پیروزی مقابل بنیادکار دانست. سید جلال حسینی رسما به الأهلی پیوست
م ع تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس رسما به الأهلی قطر پیوست. سید جلال حسینی سرانجام پس از مذاکرات طولانی با پرسپولیس با این باشگاه به توافق نرسید و از این تیم جدا شد.

به نقل از ایسنا، سایت رسمی باشگاه الأهلی نوشت که سید جلال حسینی با باشگاه الأهلی به توافق نهایی رسید و به زودی در قطر حاضر می شود تا در تست پزشکی باشگاه شرکت کند و به رسانه ها معرفی شود.

سید جلال حسینی تنها بازیکن ایرانی نیست که در الأهلی بازی می کند. مجتبی جباری هم فصل قبل جانشین فریدون زندی در این تیم شد و فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت.

سایت باشگاه الأهلی خبر توافق با سید جلال حسینی را در حالی منتشر کرد که پیش از این خود این بازیکن توافق با این باشگاه قطری را رد کرده بود و همین مساله مسئولان و هواداران پرسپولیس را امیدوار کرد. خبرنگار بهارنیوز از یک منبع مطلع ب اطلاع نمود که سیدمحمدحسینی ( سابق فرهنگ و ارشاد ی) جانشین عزت اله ضرغامی خواهد شد. سیدمحمد حسینی، جانشین قطعی ضرغامی بنابراین گزارش، حسینی طی چند هفته اخیر به طور مرتب در صدا و سیما حاضر شده است و تا آبان ماه در سمت مدیرعاملی صداوسیما فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. گفتنی اینکه در بین اسامی ک داهای این مسوولیت به جز حسینی، نام های دیگری چون رحمانی فضلی ( کشور کنونی) و سرافراز (از مدیران با سابقه صدا و سیما) نیز دیده می شدند؛ اما بنا به اطلاعات موثق، «حسینی» به احتمال فراوان مدیرعامل قطعی صدا و سیما خواهد بود. در این راستا خبرنگار ما ب اطلاع نمود که «شاه آبادی» و «پورمحمدی» جزو نفرات اصلی مدیران حسینی در مدیریت آینده صدا و سیما محسوب می شوند.

سید محمد حسینی (زاده ۱۳۴۰ در شهر رفسنجان) فرهنگ و ارشاد ی در ت دوم محمود است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته معارف ی و تبلیغی است و ای خود را در رشته فقه و مبانی حقوق ی اخذ کرده است. حسینی در ت نهم قائم مقام علوم و رئیس پیام نور بوده است و سوابقی چون نمایندگی مجلس و فعالیت های مدیریتی در صداوسیما را در کارنامه خود دارد. سید محمد حسینی در سال ۱۳۸۸ و توسط محمود به عنوان پیشنهادی ت برای وزارت فرهنگ و ارشاد ی به مجلس معرفی و در روز ۱۲ شهریور همان سال با ب اکثریت آرا انتخاب شد. خبرنگار بهارنیوز از یک منبع مطلع ب اطلاع نمود که سیدمحمدحسینی ( سابق فرهنگ و ارشاد ی) جانشین عزت اله ضرغامی خواهد شد. سیدمحمد حسینی، جانشین قطعی ضرغامی بنابراین گزارش، حسینی طی چند هفته اخیر به طور مرتب در صدا و سیما حاضر شده است و تا آبان ماه در سمت مدیرعاملی صداوسیما فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. گفتنی اینکه در بین اسامی ک داهای این مسوولیت به جز حسینی، نام های دیگری چون رحمانی فضلی ( کشور کنونی) و سرافراز (از مدیران با سابقه صدا و سیما) نیز دیده می شدند؛ اما بنا به اطلاعات موثق، «حسینی» به احتمال فراوان مدیرعامل قطعی صدا و سیما خواهد بود. در این راستا خبرنگار ما ب اطلاع نمود که «شاه آبادی» و «پورمحمدی» جزو نفرات اصلی مدیران حسینی در مدیریت آینده صدا و سیما محسوب می شوند.

سید محمد حسینی (زاده ۱۳۴۰ در شهر رفسنجان) فرهنگ و ارشاد ی در ت دوم محمود است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته معارف ی و تبلیغی است و ای خود را در رشته فقه و مبانی حقوق ی اخذ کرده است. حسینی در ت نهم قائم مقام علوم و رئیس پیام نور بوده است و سوابقی چون نمایندگی مجلس و فعالیت های مدیریتی در صداوسیما را در کارنامه خود دارد. سید محمد حسینی در سال ۱۳۸۸ و توسط محمود به عنوان پیشنهادی ت برای وزارت فرهنگ و ارشاد ی به مجلس معرفی و در روز ۱۲ شهریور همان سال با ب اکثریت آرا انتخاب شد. مجتبی حسینی فردا برای اولین بار در قامت سرمربی به دیدار تیم استقلال تهران خواهد رفت. او پس از دیدار رفت دو تیم در لیگ شانزدهم، بر نیمکت ذوب آهن تکیه زد و جانشین گل محمدی شد. حسینی در رابطه با بازی برابر الاهلی عربستان می گوید می دانیم شرایط گروه به چه شکل است و ما خودمان را آماده کرده ایم و با تلاش هایی که انجام داده ایم به دنبال آن هستیم که با دست پر به ایران برگردیم. هیئت عزاداران بالا محله شوبکلا در روز شهادت رسول اکرم (ص) و حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت اقدام به پخت و توزیع حلیم در بین مردم کرده اند. انشالله خداوند اجر عظیم به همه دست اندرکاران و برگزار کننده گانعنایت نماید.و از بانیان خیر به شایستگی قبول نماید. 2- در شب شهادت رسول اکرم (ص)و حسن مجتبی(ع) مجلس معظمی در مسجدپایین محله روستای شوبکلا با شر. شاگردان مجتبی حسینی برای وج از بحران مقابل صنعت نفتی قرار گرفتند که با برد پرسپولیس روحیه بالایی دارد. حسن مجتبی نام: حسن کنیه: ابو محمد لقب: مجتبى، زَکّى، سبط پدر: حضرت على بن ابى طالب (ع) مادر: حضرت فاطمه (س) تاریخ ولادت: 15 رمضان، سال سوم هجرى مکان ولادت: مدینه مدت عمر: 48 سال، علت شهادت در اثر مسمومیت با زهرى که همسر ایشان، جَعده دختر اشعث بن قیس، بخاطر وسوسه و دسیسه معاویه به ایشان خورانده بود. قاتل: جَعده زمان شهادت: پنجشنبه 28 صفر محل د. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر میثم حسینی از ناحیه مچ پا آسیب دید.

البته پزشک تیم فوتبال پرسپولیس مصدومیت این بازیکن را جدی ندانست و تأکید کرد با مراحل درمانی که برای وی درنظر گرفته خواهد شد، می تواند در دربی به میدان برود. بازی دو تیم گسترش فولاد برابر ذوب آهن با تساوی بدون گل به پایان رسید تا حالا استقلال در یک قدمی رسیدن به شاگردان مجتبی حسینی باشد. به گزارش مطاف:در یک جوش و وش مردمی ، مردم حسینی و عاشق اهل بیت در پاسداشت تاسوعای حسینی با شکوه و عظمت خاص در میدان غدیر این شهر برگزار شد. عزاداران حسینی بندر دیر در قالب دستجات و هیئت های عزاداری از نقاط مختلف شهر ،عشق و ارادت وصف ناپذیر و بی پایان خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان دادند و ثابت د چون عباس ابن علی در استمرار خط ولایت وفادار و ملتزم هستند. دل سوختگان حسینی در بندر دیر که در قالب هیات مذهبی عزادار در این محل کرده بودند ضمن زنی و زنجیز زنی در سوگ شهادت حسین (ع) و یاران باوفایش اشک ماتم ریختند. تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید پاسخنامه (طرح سیر مطالعاتی ) بهار 96 ( احکام نگاه و پوشش پرسش و پاسخ های دانشجویی - مجتبی حسینی ) پاسخنامه (طرح سیر مطالعاتی ) بهار 96 ( احکام نگاه و پوشش پرسش و پاسخ های دانشجویی - مجتبی حسینی ) پاسخنامه (طرح سیر مطالعاتی ) بهار 96 ( احکام نگاه و پوشش پرسش و پاسخ های دانشجویی - مجتبی حسینی ) پاسخنامه (طرح سیر مطالعاتی ) بهار 96 ( احکام نگاه و پوش. حجت ال والمسلمین حسینی قمی-سیره علویبسم الله الرحمن الرحیمو صل الله علی محمدٍ و آله الطاهریناگرچه در نظر خلق، اهل پر م *** به یاد گوشه ی چشم تو اشک می ریزیمشنیده ایم که فصل بهار می آیی *** چقدر برگ به این شاخه ها بیاویزیمهنوز از کف دریا فروتریم، اما *** به موج های فراگیر در می آمیزیمتو مهربانی و با ذره مهر می ورزی *** وگرنه پیش تو ما چون غب. به گزارش خزراسپورت، سید جلال حسینی سرانجام پس از مذاکرات طولانی با پرسپولیس با این باشگاه به توافق نرسید و از این تیم جدا شد. سایت الکاس قطر نوشت که سید جلال حسینی با باشگاه الاهلی قطر به توافق نهایی رسید و با این تیم قرارداد یک ساله امضا کرد تا همبازی مجتبی جباری شود. این سایت قطری نوشت: جلال حسینی از طریق اینترنت با الاهلی قرارداد یک ساله امضا کرد و به زودی به قطر می آید تا در تست پزشکی باشگاه الأهلی شرکت کند و به طور رسمی به رسانه ها معرفی شود. کرمانشاه 24: از ابتدای سال جدید فتح الله حسینی مردم شریف شهرستانهای قصرشیرین گیلانغرب و س ل ذهاب در تلاشی همه جانبه با سوال و تهیدی کشور و همراه نمودن های طیف جبهه پایداری استان خط حذف یکی از نیرو های توانمند استان را ترسیم نمود. به گفته یک از نزدیکان و همراهان حسینی وی چندین بار تلفنی کشور را مورد خطاب قرار داده و گفته اگر قرارداد آزرمی را تمدید کنید حتما شما را استیضاح خواهیم نمود. اما خبرهایی به سایت کرمانشاه 24 رسیده است که حاکی از خوردن تیر حسینی به ص ه است. و میتوان گفت حسینی با این اقدام دچار یک خبط شده است. که جبران نخواهد شد. پنج هزار زائر عراقی برای ۲۸ صفر وارد ایران شدندمدیرکل حج و زیارت خوزستان از ورود بیش از پنج هزار زائر عراقی از گذرگاه مرزی چذابه در غرب این استان به کشور، به منظور شرکت در آیین عزاداری آ ماه صفر خبر داد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ایرنا، «ناصر حویزاوی» اظهار کرد: این زائران عراقی در دو روز گذشته و همزمان با بازگشت زائرا. توحید قنبرلو و حسینی ،به دور
دوم اردوی تیم ملی جوانان دعوت

شدند،در حال حاضر تیم ملی جوانان

در اردوی ترکیه به سر میبرند و

و پس از بازگشت به ایران ،قنبرلو

و حسینی به اردو ملحق خواهند شد

پیش از این میثم جودکی و احمد گوهری

از نفت در اردوی ترکیه حضور داشتند، در ایام اربعین حسینی چهره های آشنائی که سی سال بود پس از دفاع مقدس ندیده بودی میتوانستی زیارت کنی! ضمن اینکه لحظه لحظه احساس میکردی با پای پر آبله پای خود را جای پای اهلبیت حسین(ع) میگذاری ! اما شرمنده ایم که این کجا و آن کجا؟ در ادامه هفته دوازدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر امشب تیم فوتبال الاهلی با نتیجه 2 بر 2 مقابل لخویا متوقف شد.

در این دیدار سیدجلال حسینی و مجتبی جباری به طور کامل الاهلی را همراهی د.

نکته قابل توجه اینکه گل مساوی لخویا، تیم دوم ج رده بندی و یکی از قهرمانان سال های اخیر لیگ قطر در دقیقه 96 به ثمر رسید تا الاهلی با بدشانسی برد . شهادت حسن مجتبی علیه السلام بنابر نقلی در این روز در سال 49 هجری مجتبی علیه السلام در سن 47 سالگی در مدینه به شهادت رسیدند. اگرچه در بین مردم، شهادت حضرت در آ ماه صفر است ولیکن علمای بزرگی همچون شیخ مفید، شهید اوّل، کفعمی و.............شهادت حسن مجتبی علیه السلام را هفتم صفر خوانده اند .  تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com ماه رمضان رو به پایان است و اندوه را برای همگان، چه انی که آنرا قدر دانسته اند و چه افرادی که این فرصت را سوزانده اند به همراه دارد. سجاد(ع) برای وداع با این ماه دعایی دارد که آیت الله مجتبی تهرانی به بخشهایی از آن اشاره هایی داشته است........... شاگردان مجتبی حسینی با پیروزی برابر سیاه جامگان هفتمین دیدار بدون ش ت خود را نیز پشت سر گذاشتند. من همونم که جیباش خالیه دلش به رنگ قالیه. نه صد رنگه نه نیرنگه سرخه ولی تنگه. من همونم که منتظر نشست. نوشت من همونم که تازگی ها بهش میگن شما ؟ من همونم که به جای سلام یا جواب سلام ازش سه جلد احوال می خوان. (راستی خوبم قربون شما) بگذریم. من اگر ی بودم حالا تنها نبودم. یه روز میرم پیش خدا که نه اون تنها باشه نه مجتبی !!!!!!!! برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع دره های گرانبها ( احادیث ائمه اطهار ) در مراسم میلاد حسن مجتبی (ع) در شهر قلعه ریسی پنج شنبه شب سفره افطاری 7 هزار نفری به مناسبت ولادت حسن مجتبی (ع) در شهر قلعه رئیسی ب ا شد. این سفره که هرساله در ولادت حسن مجتبی (ع) با همت و مردم قلعه رئیسی ب ا می شود امسال هم با حضور اقشار مختلف مردم اعم از غنی و فقیر ب ا و در کنار هم در سال همدلی و همزبانی افطاری صرف د. در جریان ب ایی سفره افطاری 7 هزار نفری، از طرف کتابخانه عمومی (ره) شهر قلعه ریسی مسابقه کتابخوانی با موضوع دره های گرانبها ( احادیث ائمه) برگزار گردید و سوالات بین روزه داران عزیز توزیع گردید و آ ین مهلت دریافت پاسخنامه 23 تیر ماه اعلام شد و در پایان به 5 نفر از برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد . + سوالات مسابقه مسئولان باشگاه ذوب آهن برای سال بعد مربی جدیدی می آورند. بهارآمد، بهارآمد، دوعالَم باصفا آمد
عزیزِ مصطفی آمد، ِ مجتبی آمد شکفته لاله ای زیبا به رویِ دامنِ زهرا
گلی کز مقدمِ پاکَش گلستان باصفا آمد فلک گرمِ گل افشانی، دل ودیده چراغانی،
کواکب در ثنا خوانی، عزیزِ مصطفی آمد  مجتبی دلخواسته هایتان را آرزو کنید ؛ میلاد کریم اهل بیت فرا رسیده است مهمانی حق چه باصفا شد
میلاد مجتبی شد ای تو با قلبم صمیمی یا حسن / تو کریم بن کریمی یا حسن
داری از زهرا نشان یا مجتبی / مهربانی دل رحیمی یا حسن . . .
میلاد کریم اهل بیت مبارک چو بر نیمه رسید ماه مبارک / بیامد لطفی از رب تبارک
شبر،نیکو خصال و ماه صورت / کریم و اسوه در زهد و بلاغت . . .
ولادت با سعادت حسن مبارک جوانان بهشت را سید است او / اگر تو طالب حلمی ز وی جو
منم محتاج لطف آل اطهر / شفاعت کن ا روز م . . .
میلاد حسن مجتبی مبارک مژده ای دل نور چشم مرتضی آمد خوش آمد / شام میلاد مجبتی آمد خوش آمد غم مخور ای دل که در ماه دعا و استجابت / بهر تأثیر دعا، روح دعا آمد خوش آمد . . . آمد چو به نیمه ماه پرفیض صیام / شد طلعت مجتبی عیان چون مه تام با روی حسن خوی حسن جلوه نمود / فرزند ابوالحسن بن . . . گویند که گرد مَه، زمین می گردد / دور فلک و عرش برین می گردد
خورشید، جمال مجتبی را دیده است / حیران شده است و این چنین می گردد
میلاد دومین اختر تابتاک آسمان ولایت مبارک حضور مجتبی حسینی در کنار یحیی گل محمدی تراکتورسازان را به روزهای خوب در آینده امیدوار کرده است. کوییز از ٥نمره بود و بالاترین نمره ها عبازتند از: ١-سلمانی پور ،میترا عباسی،دریا حسینی. ٥ ٢-پرویز، تی،حسن زاده،نادری،بندر. ٤.٧٥ ٣-صداقت،حصارکی،صائمی. ٤.٥ ٤-اوجاقی،رمضانی،بشیری،نیلوفر حسینی،قربان زاده،طهماسبی. ٤.٢٥ ٥-عبد خانی. ٤ بچه ها خسته نباشید. خیلی خوب بود. یا ثاراللهشور حسینی و شعور حسینیشور حسینی و شعور حسینیشور خواستن است و شعور توانستنشور وسیله است و شعور هدفشور عمل و اقدام است و شعور فکر و شهشور عشق است و شعور جهت حرکتشور احساس است و شعور منطقشور حرارت است و شعور ایمانشور انگیزه است و شعورشناختنشور دوست داشتن و شعور معرفتشور کاردل است و شعور کار دشور عمل است و شعور ایدهشور محرک ا. بعد از برکناری یحیی گل محمدی، ذوبی ها با مجتبی حسینی نیز مایل به همکاری در فصل هفدهم نیستند تا گزینه های جدیدی برای هدایت این تیم به گوش برسد. کتاب "غنچه ی دلتنگ: نگاهی نو به زندگی و شخصیت حسن (ع)، نوشته حسین سیدی توسط خانم سکینه عابدی نژاد از اعضای فعال کتابخانه عمومی مهر آباد در جمع بانوان معرفی گردید. این کتاب مروری بر زندگانی، شخصیت و فضایل حسن مجتبی(ع) و حوادث مهم دوران ت آن است. در این نوشتار نخست به توصیف اوصاف ظاهری حسن مجتبی پرداخته شده و سیمای آن و نیز آراستگی ظاهر و چهره ایشان توصیف شده است. آنگاه به برخی از مکارم اخلاقی آن اشاره نموده و ابعادی از فروتنی آن ، سخاوت ایشان، کرم و عفو او نسبت به دیگران، حلم و مدارای آن در قبال مخالفان و دشمنان خویش، جوانمردی، خوش خلقی، راستگویی، سیاست مداری، فعالیت های اقتصادی، پاکدامنی، پارسایی، خاموشی، دور شی، دورزی، بزرگواری، شجاعت و دلیری، دانشوری، مدیریت، مظلومیت، نیکوکاری، خداباوری، عبادت، زهد، نیایش، گشاده دستی، خدمات اجتماعی، دین باوری، همسایه داری و برخورد ملاطفت آمیز حسن مجتبی در قبال همه مردم را بیان کرده است. «خون حسین تا نابودی آ ین ظالم در جهان اثرگذار است»؛ این جمله را آیت ا... هاشمی در مراسم عزاداری که به مناسبت اربعین حسینی در دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شده بود بیان کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ظلم به هر شکل و کیفیتی مذموم است، ولی ظلم حاکم ظالم که قدرتش را از مردم گرفته است، مضاعف و غیرقابل پذیرش است که این مهم از رموز و. نفرات ذوب آهن برابر بنیادکار ازب تان از سوی سید مجتبی حسینی مشخص شدند. سرمربی جوان ذوبی ها با وجود ب نتایج قابل قبول اما نتوانست اعتماد هیات مدیره ی ذوب آهن را برای لیگ هفدهم جلب کند. تیم فوتبال شیرین فراز کردکوی ، رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای باشگاههای استان گلستان را با پیروزی آغاز کرد. در هفته نخست این رقابت ها تیم شیرین فراز کردکوی در مصاف با تیم تعاون کلاله که در یوم رضا (ع) بندرگز برگزار شد ، با نتیجه 2 بر 1 به برتری دست یافت. برای شاگردان سید مجتبی حسینی در این دیدار محمدرضا شجاعتی و محمد کیا موفق به گ نی. مجتبی حسینی، سرمربی فصل گذشته ذوب آهن بعد از توافق با مسوولان پیکان به کادرفنی این تیم اضافه شد. هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبالذوب آهن و پدیده به تساوی رضایت دادند/صعود یاران حسینی به رده سوم خبرگزاری فارس: ذوب آهن و پدیده به تساوی رضایت دادند/صعود یاران حسینی به رده سومدیدار تیم های پدیده اسان و ذوب آهن اصفهان با تساوی به پایان رسید و شاگردان مجتبی حسینی جای پیکان را در رده سوم ج گرفتند.