مجله علمی دانشجویی بیان

به نقل از خبرگزاریها در مورد مجله علمی دانشجویی بیان : مجله مفاهیم نظامی یکی از مجموعه مجله های تخصصی همشهری آنلاین است که به حوزه دفاع می پردازد. در تازه ترین شماره مجله کنفدراسیون فوتبال آسیا صعود ایران به مرحله نهایی جام جهانی به یکی از سوژه های جالب این مجله تبدیل شد. داد 1393: مجله مدل سازی در ی 12 داد 1393: فصلنامه آب و فاضلاب 10 داد 1393: نشریه بین المللی ی صنایع و تحقیقات تولید 4 داد 1393: نشریه سد و نیروگاه برق ایران 22 اردیبهشت 1393: فصلنامه تحقیقات کاربردی در ی مکانیک 22 اردیبهشت 1393: مجله زمین شناسی اقتصادی 22 اردیبهشت 1393: فصلنامه راهبرد توسعه 10 اردیبهشت 1393: فصلنامه علوم و ی سطح ایران 10 اردیبهشت 1393: مجله علوم.
مجله تایم ترامپ را مجبور کرد ع فوتوشاپی اش روی جلد این مجله را از دیوار باشگاه گلف خود بردارد.… از تمامی اساتید، دانشجویان و محققان علوم پزشکی و پیراپزشکی دعوت می گردد تا مقالات و دست نوشته های خود را به زبان انگلیسی جهت چاپ در مجله بین المللی molecular pathophysiology (در صورت پذیرش) حداکثر تا تاریخ 20 اردیبهشت 1394 به آدرس ایمیل مجله و یا از طریق سایت مجله برای ما ارسال نمایند. آدرس اینترنتی مجله: www.mppjournal.com ایمیل مجله: [email protected] همشهری آنلاین: مجله اشنایی با نوزاد از مجموعه مجله های همشهری آنلاین است که در صفحه کودک و نوجوان در اختیار کاربران قرار دارد. آی.اس.آی چیست؟ ابوالفضل بختیاری موسسه اطلاعات علمی institute for scientific information بانک اطلاعاتisi مرکزی برای فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد. شمار مجلات isi ثابت نیست. یک مجله ممکن است در یک زمان از مجلات isi محسوب شود اما به دلیل کاهش بار علمی بعدا از لیست مجلات isi.   بسیاری تصور می د که این بار کیم جونگ اون، کره شمالی، یا یکبار دیگر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ، از سوی مجله تایم به عنوان چهره سال برگزیده شوند، اما این اتفاق نیفتاد. دویچه وله نوشت:مجله … تصویربرداری ع روی جلد یک مجله، با استفاده از هواوی p10 plus !
یک عکاس با استفاده از هوآوی p10 plus تصاویری را برای روی جلد یک مجله در شیلی به ثبت رسانده است. مصاحبه نفیسه روشن با مجله پرشینتیپ نفیسه روشن بازیگر ۳۴ ساله کشورمان که مصاحبه ای با مجله پرشین که در انگلیس چاپ و توزیع می شود انجام داده است.مصاحبه نفیسه روشن با مجله پرشیننفیسه روشن بازیگر کشورمان ع های جدیدی از خودش را منتشر کرده است.این بازیگر زن ۳۴ ساله مصاحبه ای با مجله پرشین که در لندن چاپ می شود انجام داده است.نفیسه روشن نو. ایرنا نوشت: عضو هیات علمی صنعتی کبیر نظریه نوینی در زمینه حفاظت در برابر اشعه را ارائه کرد که مقاله آن در نشریه ماه ژوئن 2018 مجله nuclear news انجمن هسته ای به نام این به چاپ رسید. اولین مجله مجاز فارسی به نام مجله گفتاواز – نخستین ماهنامه
محتوای مجله : بیوگرافی،مصاحبه،مسابقه و کلی مطالب دیگر
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم new iranian magazine http://dl.ahangestan.in/ /94/94.2/magazine/cddbs0sci9q0gfqtyhgk.jpg مجله با فرمت pdf سری اول – اردیبهشت ۹۴ شماره ۲۰ مجله سینمایی imdb-dl آماده دریافت می باشد. در طی این ۲ شماره اخیر به مانند شماره های آغازین مجله که با سختی های بزرگی مثل کمبود عضو و.. دست و پنچه نرم میکردیم دوباره همچین ح ی پیش آمده است و ما از شما خوانندگان گرامی تقاضا داریم از طریق به اشتراک گذاری مجله در شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و سایت هاتون از مجله سینمایی imdb-dl حمایت کنید تا بتوانیم اعضای تحریریه قوی جذب نماییم تا بتوانیم پر قدرت تر از همیشه دوباره به خانه های شما عزیزان برگردیم با کلی مطالب جدید و بروز سینمایی … imdb20 مجله سینمایی imdb dl شماره 20 اختصاصی از ژیکو جلد اول مجله فتوشاپ کریتیو با و پر سرعت .
جلد اول مجله فتوشاپ کریتیو
جلد اول مجله فتوشاپ کریتیو فایل pdf مجله فتوشاپ کریتیو جلد یک آن را برای شما عزیزان قرار دادم.امیدوارم آنرا تهیه کرده و استفاده نمایید.مجله بسیار با کیفیت و زیبا میباشد
با
جلد اول مجله فتوشاپ کریتیو
مجله رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مصاحبه ای با آزمون انجام داده است. خوشبختانه مقاله " بررسی تحلیلی مقوله ی انسان شناسی دین صابئین مندائی" در مجله دو فصلنامه علمی- پژوهشی انسان پژوهی دینی پذیرفته گردید. عنوان مقاله: بررسی تحلیلی مقوله ی انسان شناسی دین صابئین مندائی نویسندگان: عزیز سواری، مسعود صفایی مقدم، سید جلال هاشمی مقاله شما بر مبنای نظرات داوران پذیرفته شده است و در شماره های بعدی این مجله، . فهرست سالانه 10 دستاورد پیشگامانه برتر علمی که توسط مجله ساینس و انجمن پیشرفت علوم در پایان هر سال انتخاب می شوند، منتشر شد.

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این فهرست امسال شامل پیشرفت های مهمی در زمینه فناوری هایی مانند سلولهای خورشیدی، روشهای ویرایش ژنوم و راهبردهای طراحی وا ن در سال 2013 بوده است. از باباشمل تا گل آقا؛ در باره سه مجله مهمی که طنز ایران را تثبیت د و در میدان منازعات سیاستمداران جای قرص و محکمی برای خود به دست آوردند. اختصاصی از فایل هلپ مجله لبخند سبز شماره 3 با و پر سرعت .
مجله لبخند سبز شماره 3
مجله لبخند سبز شماره 3 مجله لبخند سبز شامل مطالب اجتماعی، فرهنگی، گردشگری، طنز و سرگرمی، حقوقی، روانشناسی، داستان کوتاه، داستان ک ن و مطالب دیگر می باشد  که امیدوارم  از خواندن آن لذت ببرید.این مجله ویژه عید نوروز می باشد
با
مجله لبخند سبز شماره 3
کیارش زندی کارتونیست و مدیر مسئول مجله خط خطی شب گذشته مهمان برنامه خندوانه بود. سردبیران مجله استیمسویان فینالیست های پانزدهمین دوره مسابقه عکاسی سالانه این مجله را از بین ۴۸ هزار تصویر ارسالی انتخاب کرده اند. مجله ای اف سیمجله ای اف سی , مجله رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مصاحبه ایبا آزمون ستاره ایرانی روستوف انجام داده است. آزمون در سال 2016 درخشش خیره کننده ای داشت و توانست با گل هایش روستوف را برای اولین بار به لیگ قهرمانان اروپا برساند. آزمون همچنان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان توانست در بازی برابر بایرن مونیخ گ نی کند تا سال پر فروغی داش. مجله مشق آفتاب هم درآمد.بعد از توقیف شدن رو مه قانون، فعلا اینجا هستم.قسمتی از مطلب بلند "ش پیر و معضلات تازه اش" در این شماره مشق آفتاب منتشر شده است. "همسایه هملت" عنوان مطلب کوتاهی است که به مناسبت زادروز ش پیر در مجله وجود دارد.مقاله ای هم تحت عنوان "هنر و معنای زندگی" در قسمت " شه" اش دارم.
اختصاصی از یارا فایل مجله ی nature chemistry شماره ی 1 سال 2017 با و پر سرعت .
همه ی دانشجویان و محققان قطعا نام مجله ی علمی nature به گوششان خورده است. این مجله در همه ی زمینه های علمی فعالیت دارد. به عنوان مثال این مجله در زمینه های شیمی، فیزیک، کامپیوتر، زیست و … فعالیت دارد. مجله nature chemistry شماره ی 1جله nature chemistry شماره ی 1این مجله برای هر کدام از رشته های خود در هر سال 12 شماره منتشر می کند.  مجله nature chemistry شماره ی 1تهییه این مجله در ایران بسیار هزینه بر می باشد. به عنوان مثال برای تهییه 12 شماره از مجله ی nature chemistry باید مبلغی در حدود 600 هزار تومان بپردازد.محصول پیش روی شما مجله nature chemistry شماره ی 1 می باشد که در ژانویه سال 2017 منتشر شده است.book عنوان: مجله ی nature chemistry شماره ی 1.number زمان چاپ: ژانویه 2017 ( january 2017 volume 9 no 1).writer تعداد صفحات: 90.pdf فرمت: پی دی اف ( اورجینال).
با
مجله ی nature chemistry شماره ی 1 سال 2017
۱۰ گجت برتر سال ۲۰۱۷ از دید مجله تایم
مجله‌ی تایم فهرستی از برترین گجت‌های سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است که در آن نام گل ی اس ۸، آیفون ۱۰ و کنسول نینتندو سوییچ بیش از همه به چشم می‌خورد. در سال های دور تعداد جوایز نوبل، تعداد پژوهشگران استناد شده و تعداد مقالات چاپ شده در مجلاتی از قبیل نیچر و ساینس معیارهای ارزی و رتبه بندی ها بوده اند.
در سال های اخیر معیار دیگری به نام ” isi “ نیز در محافل علمی مطرح است.  isi نشانه اختصاری مؤسسه اطلاعات علمی است که مهمترین و معتبرترین نمایه برای مجلات علمی به شمار می آید.
isi . مقاله isi چگونه ارزی می شود؟ گزارش میزان ارجاع به مجله های (jcr (journal citiation report هر سال توسط انستیتو اطلاعات علمی isi ( institute for scientific information) واقع در شهر فیلادلفیای منتشر می گردد. این گزارش حاوی اطلاعات ارزشمندی پیرامون مجله ها و رتبه بندی آنها می باشد.فاکتور تأثیر (impact faktor)، برای نخستین بار در سال 1995 و توسط بنیانگذار isi گارفیلد garfield مطرح شد . اختصاصی از فایل هلپ مجله الگوی های وس نمدی با و پر سرعت .
مجله الگوی های وس نمدی
مجله الگوی های وس نمدی این مجله شامل 18 صفحه می باشد که در هر صفحه یک الگوی وس می باشد که مناسب برای تزیین  می باشد. 
با
مجله الگوی های وس نمدی
از تاریخ 13 تیر ماه تا 31 تیر ماه: علمی: 1: آموزش خط تحریری تا صفحه 25 جلد اول 2: خواندن زبان عمومی از کتاب ماهان(تا پایان صفحه 6) 3: حداقل 5 ساعت با نرم افزار آموزشی corel draw کار کنم. شخصی: 1: رفتن به شرکت آقای نون 2: عادت بدم را انجام ندهم فرهنگی: 1: خواندن بخش یک تجربه با عنوان«همه تو کادرن؟» در شماره تیر ماه93 همشهری داستان 2: خواندن و تمام کتاب"خاک . ضریب تاثیر (if) چیست؟
فاکتور تاثیر به صورت میانگین، تعداد ارجاعات به یک مورد قابل استناد (نظیر مقاله پژوهشی، مقاله مروری، نامه، یاد داشت، چکیده و..) در یک مجله علمی در طول زمانی معین تعریف شده است. فاکتور تأثیر، تعداد ارجاعات به مقاله های منتظر شده در دو سال قبل مجله تقسیم بر تعداد مقاله های منتشر شده در دو سال مذکور است.
در موارد. ویژه نامه فستیوال کن مجله پریمیر، جلد خود را به صحنه ای از «همه می دانند» ساخته اصغر فرهادی اختصاص داد. اولین مجله الکترونیکی-تعاملی در حوزه سبک زندگی و فناوری با نامlot منتشر شد. این مجله که هدف آن انتقال مفاهیم حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات با زبانی ساده است، قصد دارد تا تازه ترین اتفاقات این حوزه را… هنرنمایی این دخترخانوم جلوی آینه خبرساز شده! این دختر نوجوان و خوش ذوق بجای آنکه مثل هم سن و سال هایش در جلو آینه از خود ع بگیرد (ع سلفی) فکری خلاقانه به ذهنش رسیده است. او در جلوی آینه از خود ع گرفته ولی ع های او با نقاشی هایی که روی آینه کشیده تصاویر ترکیبی بسیار جالبی پدید آورده است. این دختر نوجوان نشان داده که هنرنمایی با کمترین امکانات هم قابل انجام است. تصاویر این دختر نوجوان در شبکه های اجتماعی با استقبال بسیار زیاد کاربران مواجه شده است. مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net

مجله آنلاین ایران سان www.iransun.net
همشهری آنلاین: مجله روابط عمومی از مجموعه مجلات صفحه ارتباطات در همشهری آنلاین است. در این مجله تلاش می کنیم مفاهیم پایه ای و نهادهای مرتبط با روابط عمومی را ارائه کنیم. مجله ماه که با طرح جلد دخترک گل فروش حاشیه ساز شده بود، این بار با طرح جلد جنجالی دیگر چاپ شده است. موسسه اطلاعات علمی (institute for scientific information): بانک اطلاعات isi مرکزی برای فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد. شمار مجلات isi ثابت نیست. یک مجله ممکن است در یک زمان٬ از مجلات isi محسوب شود٬ اما به دلیل کاهش بار علمی٬ بعداً از لیست مجلات isi کنار گذاشته شود. در حال ح. "حمله تروریستهای فرانسوی القاعده به مجله فکاهی شارلی ابدو" و ابعاد مختلف آن. بی حدو حصر بیان و تفاوت آن با تصاویر هجو کاریکاتور و تحقیر مخالفان... اصرار مجله شارلی ابدو و تکرار "چاپ کاریکاتور بچه گانه " خود نوعی افراطی گری و جهل بود. مطلب اجتماعی نسبتآ طولانی را بخوانید... آنرا کوتاهتر مینویسم... رسانه های گروهی مشخص در اقدامی عامدانه و. بعضی از یادداشت ها و مقاله ها و گزارش هام توی وبسایت مجله ی گزارشی تحلیلی "انگار" به آدرس:
http://www.engarmag.com
آپ و چاپ می شن.
"انگار" نسبت به شرایط ناموزون موجود، کلن سایت و مجله ی تر و تمیزیِ.
این آ ین مطلب تویِ انگار درباره ی دیوید هاکنی که نمایشگاه آ ش رو کلن روی آی پد سوار کرده. http://www.engarmag.com/%d8%b8%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1/ در فاصله چند هفته تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مجله رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاهی به بازی های حساس این مرحله انداخته است. بازگشت اشکان دژاگه به وولفسبورگ آنقدر برای باشگاه و هوادارانش مهم بود که مجله "گرگ ها" گفتگوی اختصاصی و ع روی جلد خود را به کاپیتان تیم ملی ایران اختصاص داده است. انتشار دوباره مصاحبه بازیگر زن یی با مجله «این تاچ» در سال ۲۰۱۱ جزئیات جدیدی از رابطه غیراخلاقی او را با رئیس جمهور برملا کرد. اختصاصی از فایل هلپ مجله لاتین architectural record: the new academic village (آثار معماری: روستای علمی جدید) با و پر سرعت .
مجله لاتین architectural record: the new academic village (آثار معماری: روستای علمی جدید)
مجله لاتین architectural record: the new academic village (آثار معماری: روستای علمی جدید) این فایل حاوی مجله لاتین آثار معماری: روستای علمی جدید (architectural record: the new academic village) می باشد که به صورت فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    - عنوان:                       architectural record: the new academic village 
- شماره:                       8
- سال انتشار:               2004
- تعداد صفحات:             273
- زبان:                          انگلیسی
- فرمت فایل:                 pdf 
با
مجله لاتین architectural record: the new academic village (آثار معماری: روستای علمی جدید)
علی قاسم زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه پیش نیاز هر تحولی فرهنگ سازی است، لذا برگزاری سلسله نشست های علمی و تخصصی شهر ی برای ارتقا افکار خواص و عموم در این زمینه ضروری است. وی با بیان اینکه تاکنون ۸ نشست علمی و تخصصی شهر ی در شهر اصفهان برگزار شده است، اذعان کرد: مجله ای که دوستش داشتم و دارم اما نتوانستم منطق مخالفت برخی مدیران اصلاح طلب آن را با جلد شدن این درک کنم و در نهایت تصمیم به استعفا از سردبیری مجله محبوبم گرفتم. سرعت داوری مجله عاملی کلیدی در سرعت به چاپ رسیدن مقالۀ ما می باشد. معمولاً استانداردی برای این مسئله وجود ندارد. بعضاً مجلاتی هستند که فرآیند داوری مقاله در آن ها چندین سال طول می کشد. طول فرآیند داوری به چند عامل مهم بستگی دارد: سرعت داوران و سردبیران مجله؛ سرعت نویسندگان در بازنگری مقاله؛ تعداد دفعات بازنگری مقاله. عامل اول تقریب. اختصاصی از فایل هلپ ژورنال مجله interweave knits با و پر سرعت .
ژورنال مجله interweave knits
ژورنال مجله interweave knits جدیدترین شماره ژورنال مجله interweave knits که مخصوص تابستان ۲۰۱۵ برای آماده شده است.در این ژورنال knits قدم به قدم جدیدترین مدل های بافتنی را یاد میگیرید و با جدیدترین مدل های مد بافتنی جهان در سال ۲۰۱۵ آشنا میشوید نویسنده / مترجم : interweave knits زبان کتاب : english حجم کتاب : 30 مگابایتنوع فایل : pdf تعداد صفحه : 108
با
ژورنال مجله interweave knits
مجله تایم، برترین ع های سال را که حواشی زیادی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشتند، منتشر کرد. مجله تایم پستی در اینستاگرام منتشر کرده است که باعث واکنش تعداد زیادی از کاربران ایرانی شده است، در تصویر این پست بدل جواد خیابانی را مجله تایم منتشر کرده است. هوشنگ گلمکانی نامی آشنا در رسانه ها و نشریات سینمایی است. او بیش از ۳۵ سال سردبیر قدیمی ترین و محبوب ترین مجله سینما؛ یعنی مجله است.
مجله سینمایی و آی ام دی بی-دی ال شماره ۱۳ برای اماده است. این مجله سینمایی و به بررسی خبرهای سینمای ایران و جهان و بررسی و نقدهای حوزه سینمایی می پردازد و همچنین دارای مطالبی جالب و خواندنی در این زمینه می باشد. این شماره شاید پربارترین نسخه در بین تمام نسخه های مجله است. چندین بزرگ اسکاری توسط نویسنده های تیم تحریریه مورد نقد قرار گرفته اند و با اضافه شدن نویسنده های جدید ، تعداد مطالب مرتبط با سریال نیز افزایش پیدا کرد همچنین در این شماره نگاهی به سریال " شام ایرانی " داریم . امیدوارم مورد استقبال همراهان همیشگی مجله قرار بگیرد .. imdb13 مجله سینمایی imdb dl شماره 13