مداح اهل بیت حاج سید کاظم عباس پور

به نقل از خبرگزاریها در مورد مداح اهل بیت حاج سید کاظم عباس پور : زندگینامه موسی کاظم (ع) زندگینامه موسی کاظم (ع) زندگینامه موسی کاظم (ع) زندگینامه موسی کاظم (ع) زندگینامه موسی کاظم (ع) ادامه مطلب شهادت موسی کاظم در تلگرام
شهادت موسی کاظم (ع)
شهادت موسی کاظم برای تلگرام
مداحی شهادت موسی کاظم ع شهادت موسی کاظم ادامه مطلب کانال ع های شهادت موسی کاظم کانال ع های شهادت موسی کاظم برای تلگرام
کانال ع های شهادت موسی کاظم
بهترین کانال ع های شهادت موسی کاظم کانال ع های جدید شهادت موسی کاظم

ادامه مطلب تاریخ شهادت موسی کاظم در سال 96 برای تلگرام
تاریخ شهادت موسی کاظم در سال 96 بهترین تاریخ شهادت موسی کاظم در سال 96 جدید ترین تاریخ شهادت موسی کاظم در سال 96 تاریخ های شهادت موسی کاظم در سال 96 ادامه مطلب تاریخ شهادت موسی کاظم تاریخ شهادت موسی کاظم تاریخ شهادت موسی کاظم تاریخ شهادت موسی کاظم تاریخ شهادت موسی کاظم ادامه مطلب تشییع پیکر کاظم افرندنیاتشییع پیکر کاظم افرندنیا , مراسم تشییع پیکر زنده یاد «کاظم افرندنیا» صبح دوازدهم بهمن با حضور جمعی از بازیگران سینما و تلویزیون در ساختمان شماره 2 خانه سینما برگزار شد. کاظم افرندنیا در شب ۱ بهمن ۱۳۹۵، در منزلش دچار سردرد و سپس خونریزی و سکته مغزی شد و به بیمارستان منتقل شد.وی پس از سه عمل جراحی مغزی تا زمان . کاظم افرندنیا بازیگر پیش وتکاظم افرندنیا بازیگر پیش وت , ع زیر کاظم افرندنیا را در کنار همسر و فرزندانشنشان می دهد.کاظم افرندنیا بازیگر پیش وت که در چند روز گذشته در بیمارستان بستری بود دار فانی را وداع گفت.کاظم افرندنیا دوران دبستان را در شهرستان گلپایگان – دبستان امین – سپری کرد و از کودکی شیفته مثنوی مولوی بود و ات موسی و شبان ر. یوسف مداح یوسف مداح آذربایجان ادبیاتیندا عمادالدین نسیمی دن اؤنجه یازیب یارادان شاعیرلر آراسیندا گؤرکملی بیر شاعیردیر کی ورقا و گلشا اثریله علم و ادب دونیاسیندا شهرت قازانیب، گؤزه­ل حیکایه­لر ایله خالق ایچینده یاشاییر. یوسف مداح حاققیندا الده اولان معلومات آز اولورسا دا، بیر نئچه اثری اللرده­دیر. برچسب ها:درگذشت کاظم افرندنیا,زمان و مکان تشییع کاظم افرندنیا,  کاظم افرندنیا که بود؟,علت مرگ کاظم افرندنیا ,بیوگرافی کاظم افرندنیا, کاظم افرندنیا در چه هایی بازی کرد؟,سن کاظم افرندنیا ,علت فوت کاظم افرندنیا,صحت خبر مرگ کاظم افرندنیا, کاظم افرندنیا تشییع جنازه,تصاویر کاظم افرندنیا,خا پاری کاظم افرندنیا,زندگینامه کاظم افرندنیا , کاظم افرندنیا اهل کجاست؟,تشییع کاظم افرندنیا,مرگ کاظم افرندنیا, کاظم افرندنیا درگذشت, کاظم افرندنیا ,کاظم افرندنیا که بود؟ علت مرگ افرندنیا زمان تشییع بیوگرافی و ع درگذشت کاظم افرندنیا بازیگر سریال معمای شاه+بیوگرافی و تصاویر بازیگر «معمای شاه» که به دلیل سکته مغزی در آی سی یو بستری شده بود، درگذشت.«افرندنیا» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را داشت، هفته گذشته به دلیل آنچه پزشکان "مشکوک به خون ریزی مغزی" اعلام کرده بودند، راهی بیمارستان شد و صبح روز شنبه (9 بهمن) دار فانی را وداع گفت.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از اینو دیدی بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)	بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع) 
با
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)
اختصاصی از نیک فایل بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع) بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)
با
بنر لایه باز طرح در مورد موسی کاظم (ع) - psd موسی کاظم (ع)
مراسم تشییع و خا پاری پیکر کاظم فریبرزی با حضور جمع کثیری از هنرمندان در قطعه هنرمندان برگزار شد. «حسین باستانی»، رو مه نگار در یادداشتی تلگرامی نوشت: در صحنه ای از “آژانس شیشه ای”، بین یک مسئول امنیتی و “حاج کاظم” که در تلاش برای نجات جان “عباس” (جانباز جنگ) با ان درگیر شده، دیالوگی ماندگار برقرار می شود. مسئول امنیتی به حاج کاظم می گوید: “می دونی قهرمان بازیات رو آنتنه؟ می دونی سی ان ان و هردو شون تو بوق ؟” . همزمان با عید سعید غدیر خم، از سادات مداح و همچنین صدای ماندگار مناجات خوانی قهار تجلیل شد. از روز گذشته که یک مداح پیش از خطبه‎های عید فطر شعری با مضامین انتقادی به ت خواند، واکنش‎ها به سخنان او همچنان ادامه دارد. سید مجید بنی فاطمه مداح اهلبیت علیهم السلام در صفحه شخصی خود به عوامل تحسین شده «ماجرای نیمروز» تبریک گفت. سیدمجید بنی فاطمه، مداح اهل بیت رای خود را به صندوق انداخت. سکته مغزی کاظم افرندنیاسکته مغزی کاظم افرندنیا , دختر کاظم افرندنیا از مردم خواست برای پدرش دعا کنند.سکته مغزی کاظم افرندنیادختر کاظم افرندنیا در خصوص آ ین وضعیت بیماری پدرش گفت: دو شب گذشته به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شد و با توجه به ه خون موجود در سر پدرم، لوله هایی برای وج این ه در سر او گذاشتند. 

[ادامه مطلب را د. منابع خبری فاش د یک مداح معروف که رفیق مشترک قلعه نویی و مهدی رحمتی است عامل آشتی این دو بوده است. سعید ، مداح و شاعر اهل بیت (ع)، به دلیل عمل جراحی حنجره در بیمارستان بستری شده و دوره درمانی را سپری می کند. سیدمهدی میرداماد مداح اهل بیت که هوادار پرسپولیس است در محل اسکان این تیم در هتل المپیک قم حضور یافت. همزمان با فرارسیدن ماه عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، شاعر و مداح پیش وت اهل بیت(ع)،چند توصیه جهت حفظ معارف اهل بیت (ع) و ب ایی صحیح هیئت های عزاداری در ایام محرم بیان کرد. تهران (پانا) -قرائت زیبای قرآن کریم توسط سیدطالح باکویی، مداح اهل باکوی آذربایجان را در این ویدئو ببینید. پیش وت مداحی می گوید: قدیم ها وقتی یک ذاکر اباعبدالله (ع) به روضه می رفت، می گفتند: «آقا آمده.» این همان اخلاصی است که درباره اش حرف می زنیم. حالا می شود به یک مداح ریش تراشیده با لباس ناموزون گفت: آقا آمده؟! سیدمجید بنی فاطمه می گوید: مداح اهل روضه است، انی که اهل روضه هستند اهل مطالعه هم هستند و این افراد یقینا کنار علما هستند. به نام خدا یک روزمنو مادرم به هیئت رفته بودیم منو مداح دوست هم هستیم ومن درآن شب به مداح گفتم که نوحه ی موردعلاقه ی من رابخو عنی ای خدا ای خدا فقط ی باربزاربیام کربلا ... وآن هم آن راخواند. من مداحمان راخیلی دوست دارم اسم ا و هم محمد آسلیمی است . پایان ________________________________________________________________


فصل هفتم

وارث مُلک تبسم ، کاظم است
عشق عالمتاب هفتم ، کاظم است

آفرینش ، سوره ای از مهر او
بر لب هستی ، تبسّم کاظم است

مُصحف اخلاص و قاموس یقین
بحر عرفان را تلاطم ، کاظم است

مُقتدای آسمان مردان سبز
قبله ی آیینه مردم ، کاظم است

ترجُمان وحدت دل های ما
تابش مِهر تفاهم ، کاظم است

مِی پرستان ! وقت سرمستی رسید
در میستان هفتمین خُم ، کاظم است

آسمان ! تبریک ، فصل هفتم است
مِهر عالمتاب هفتم ، کاظم است

حجت ال سید عباس طباطبائی مفسر قرآن سخنران 5 شب آمداح ب دوشنبه حاج محمد گلابگیر خادم رضا علیه السلام
ایشان پرچم آستان قدس رضوی را نیز به همراه داشتند که در میان جمعیت چرخانده شد و با مداحی خود دلها را به سوی مشهد مقدس سوق دادند.
امشب مداح حاج رسول فغانی پور
چهارشنبه نیز مداح اهلبیت و یکی از خادمان رضا علیه السلام حاج مهدی سروری از مشهد مقدس مرثیه سرائی خواهند نمودحاج مهدی رسولی مداح جوان زنجانی، ب در میان کنندگان این شهر رفته و علاوه بر شنیدن صحبت های مردم، از آنها می خواست، فریب افرادی که هدفی جز فتنه گری ندارند را نخورند.
رییس گروه اقشار اجتماعی سازمان تبلیغات ی در درباره خبر اهدای خانه ای در ولنجک به یک مداح زن… مهدی طارمی، مهدی رحمتی،بهادر عبدی،رضا نورمحمدی و رضا نوروزی در کنار سعید مداح معروف در شب بیست و سوم ماه رمضان شب عاشورا وقتی شمر ملعون عباس را صدا زد، عباس تا وقتی حسین(ع) نفرمود جوابش را نداد. ما عباس می خواهیم که تا ش اجازه نداده با دشمن دست ندهد، و با دشمن تماس نگیرد.
اگر عباس می گفت که حالا بگذار ببینم شمر چه می گوید، امروز نامی از عباس نمانده بود.
عباس! به دشمن دست ندادی، خدا دستهایت را قبول کرد.
عباس! به دشمن نگاه غضبناک کردی، خد. رئیس کانون مداحان و شاعران قم ، مداح انقل را ی دانست که حقیقتاً ادامه دهنده راه و باشد. مدیرکل تبلیغات ی سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک ۶۹۱ مداح زن و مرد در سراسر این استان مشغول فعالیت هستند. محسن رضایی، یک جلد قرآن به دختر و داماد حاج محمود کریمی، مداح اهل بیت (ع) اهدا کرد. رئیس سازمان تبلیغات ی شهرستان گچساران پس از نشر خبری مبنی بر استفاده ابزاری و در مراسم سوگواری ابا عبدالله حسین (ع) در یکی از هئیت های عزاداری توسط یک مداح گچسارانی، این خبر را به شدت تکذیب کرد. عباس جدیدی صفحه اینستاگرامش را به ع ی از عباس شیرخدا مرشدی و علی اکبر حیدری اختصاص داد. کانال تلگرامی رو مه ایران به نقل از سایت اقتصاد آنلاین نوشت: در حالی که خیل گزاران بعد از یک ماه روزه داری در تابستان گرم تهران برای اقامه آماده می شدند مداح پیش از عید فطر در مصلای تهران به بیان اظهارات تند علیه و خواندن شعری پر از کنایه خطاب به تمردان پرداخت. امشب یعنی 1393/8/7 اولین مراسم چلاب زنی در شهرک عباس آباد در سال 1393 برگزار شد. این مراسم به کمک جوانان و نوجوانان شهرک انجام شد.مداح این مراسم نعمت هادی زاده بود که با نوحه لری خود جوّ عاشورایی به شهرک عباس آباد داد.این مراسم در بعدی در کنار تکیه ی اقای حمید رشیدی ادامه دارد. ادامه ع ها در ادامه مطلب «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی»، ی مردم رشت و نایب رییس فرا یون مستقلین ولایی در مجلس شورای ی، ضمن اظهار نظر درباره ی پرونده ی دو مداح مشهور گفت: چه اشکالی دارد که ی در هر مقام و مسوولیتی، دختر یا پسر هر آدم بزرگی خطایی کرد، بیاید و محاکمه شود. چرا لاپوشانی کنیم. نیروهای عراقی با اتخاذ تد ر شدید امنیتی تأمین امنیت مراسم شهادت موسی کاظم (ع) را برعهده دارند. شب رفتن به حج، توی خانه ی کوچکمان، آدمهای زیادی برای خداحافظی و بدرقه جمع شده بودند ـ صد و چند نفری می شدند ـ . عباس صدایم کرد که برویم آن طرف ـ خانه سابقمان که قبلا موتور خانه ی پایگاه بود و تا آن خانه راه زیادی نبود ـ رفتیم آنجا که حرف های آ را بزنیم، کارهایی می خواست که در سفر انجام بدهم، اشک پهنای همه صورتش را گرفته بود، نمی خواست لحظه ی رفتنم، لحظه ی جدا شدنمان تلخ شود! گفت : مواظب سلامتی خودت باش، اگر هم برگشتی دیدی من نیستم ... این را هم قبلا شنیده بودم... طلقت نیاوردم، گفتم : عباس! چطوری میتونم دوری تو رو تحمل کنم؟ تو چطور میتونی ؟ هنوز اشکهای درشتش پای صورتش بود، گفت : تو عشق دوم منی! من میخواهمت بعد از خدا ... نمیخواهم آن قدر بخواهمت که برایم مثل بت شوی!! ت شدم، چه می توانستم بگویم! من در تکاپوی رفتن به سفر و او ... !! قرار شد عباس خودش را تا روز عرفه برساند مکه ... و البته رسید ... همسر عباس به لباس احرام به دیدار خانه معشوق رفت و عباس با لباس رزم به دیدار خود معشوق رفت چراکه حضورش را در جبهه مهم تر می دانست... سلامتی شهید بابایی صلوات جمله ای که مداح زمان بدرقه زائران کوی دوست بر زبان آورد و همسر شهید بابایی از این سخن مداح مضطرب شد ولی عباس گفت : این کار خداست!! شب رفتن به حج، توی خانه ی کوچکمان، آدمهای زیادی برای خداحافظی و بدرقه جمع شده بودند ـ صد و چند نفری می شدند ـ . عباس صدایم کرد که برویم آن طرف ـ خانه سابقمان که قبلا موتور خانه ی پایگاه بود و تا آن خانه راه زیادی نبود ـ رفتیم آنجا که حرف های آ را بزنیم، کارهایی می خواست که در سفر انجام بدهم، اشک پهنای همه صورتش را گرفته بود، نمی خواست لحظه ی رفتنم، لحظه ی جدا شدنمان تلخ شود! گفت : مواظب سلامتی خودت باش، اگر هم برگشتی دیدی من نیستم ... این را هم قبلا شنیده بودم... طاقت نیاوردم، گفتم : عباس! چطوری میتونم دوری تو رو تحمل کنم؟ تو چطور میتونی ؟ هنوز اشکهای درشتش پای صورتش بود، گفت : تو عشق دوم منی! من میخواهمت بعد از خدا ... نمیخواهم آن قدر بخواهمت که برایم مثل بت شوی!! ت شدم، چه می توانستم بگویم! من در تکاپوی رفتن به سفر و او ... !! قرار شد عباس خودش را تا روز عرفه برساند مکه ... و البته رسید ... همسر عباس به لباس احرام به دیدار خانه معشوق رفت و عباس با لباس رزم به دیدار خود معشوق رفت چراکه حضورش را در جبهه مهم تر می دانست... سلامتی شهید بابایی صلوات جمله ای که مداح زمان بدرقه زائران کوی دوست بر زبان آورد و همسر شهید بابایی از این سخن مداح مضطرب شد ولی عباس گفت : این کار خداست!! در این مطلب تصویری از مداح معروف که در حال تکخوانی برای شهید محمد رضا کارور در یک گروه سرود است را مشاهده می کنید. عباس سمت راست نشسته و دو متر آن طرف تر سحر . دو تا بچه ی گوگولی شان هم بینشان نشسته اند بازی می کنند . سحر: عباس گشنته؟ عباس: نه جمال یار کافیه سحر: یعنی الآن تو فضایی؟ عباس: آره سحر: خب پس خوبه (و با لبخند تخمه می شکند)
+ سحر که دختر مادرم است خیلی دل است. به شدت از بچگی دوستش داشتم و دارم هنوز. سرشار از نمک و شیرینی ست!! عمر عشقشان که می دا. رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان گفت: برنامه های ایام تاسوعا و عاشورا به همت ۵۹۱ مداح و نوحه خوان و بیش از ۴۳۰ مبلغ و مبلغه در هیئت های مذهبی شهری و روستای استان برگزار می شود. نمایش «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری در مجموعه تئاترشهر روی صحنه می رود. فرزند کاظم افرندنیا گفت: تا ۲۴ ساعت آینده پدرم تحت عمل جراحی قرار می گیرد. «کاظم افرندنیا» بازیگر پیش وت تلویزیون و سینما که بر اثر سکته مغزی در بیمارستان بستری بود، صبح امروز درگذشت. ایسنا نوشت: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، ی مردم رشت و نایب رییس فرا یون مستقلین ولایی در مجلس شورای ی، ضمن اظهار نظر درباره ی پرونده ی دو مداح مشهور گفت: چه اشکالی دارد که ی در هر مقام و مسوولیتی، دختر یا پسر هر آدم بزرگی خطایی کرد، بیاید و محاکمه شود. چرا لاپوشانی کنیم.