مدادرنگی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مدادرنگی : حال همه ما خوب است، اما تو باور نکن....! میدانی هر قلبی "دردی" دارد... فقط نحوه ی ابراز آن متفاوت است! برخی آن را در چشمانشان پنهان می کنند و برخی در لبخندشان....! ما انسان ها مثل مدادرنگي هستیم... شاید رنگ مورد علاقه یکدیگرنباشیم!!! اما روزی ... برای کامل نقاشیمان؛ دنبال هم خواهیم گشت !...به شرطی که اینقدر نتراشیم همدیگر را تا حد نابودی...!!!! هیچی..چرت و پرت..همش میگه امید امید..زندگی زندگی..خوشبختی خوشبختی..
برخی جنس های ایرانی واقعا کیفیت خوبی دارند اما به خاطر سلیقه بازار بسیاری از کارخانه های ایرانی، روی محصولات خود برچسب خارجی می زنند تا بازار فروش شان را از دست ندهند. ای انی که برای بچه ها عیدی می آورید دستتان درد نکند خیلی زحمت میکشید فقط توجه کنید که بچه های بستری مریضند و خیلی هاشان رژیم های خاص دارند. شکلات نیاورید برایشان. مامانشان باید از دستشان بگیرد و ناراحت میشوند. اسباب بازی و کتاب و بادکنک و مدادرنگي بیاورید. بچه ها قیمت هدیه و بسته بندی قشنگش برایشان مهم نیست. اگر یک ع برگردان یا تخم مر. آدم ها،مثل مدادند.هرکدام با زندگی شان،داستان می نویسند؛آن قدر که تمام شوند. آدم ها میروند. داستان ها می مانند. یکی شاد،یکی غمگین،یکی ساده،یکی رنگی؛یکی تلخ،یکی شیرین. ما هم داستانی داریم. اول اینکه، مداد سفید نباشیم که با همه زیبایی ای که دارد، توی جعبه مدادرنگي، تنها و بی استفاده است و فقط میتواند توی سیاهی بنویسد نه سفیدی. یا هر چ. کاملا متفاوت شیوه ای نوین در آموزش اسکیس و راندو سرفصل ها • آشنایی با ترسیم • شناسایی اسکیس و کروکی • آموزش نحوه ترسیم خطوط • آشنایی با مفاهیم اولیه تعادل، تقارن، نظم، محدودیت، ریتم حرکت و ... • ترکیب سطوح و احجام • آشنایی با انواع پرسپکتیو( پارالاین، آگزانومتریک، 1 نقطه ای، 2 نقطه ای، 3 نقطه ای) • آشنایی با مبحث نور و سایه • ترسیم . کاملا متفاوت شیوه ای نوین در آموزش اسکیس و راندو سرفصل ها آشنایی با ترسیم شناسایی اسکیس و کروکی آموزش نحوه ترسیم خطوط آشنایی با مفاهیم اولیه تعادل، تقارن، نظم، محدودیت، ریتم حرکت و ... ترکیب سطوح و احجام آشنایی با انواع پرسپکتیو( پارالاین، آگزانومتریک، 1 نقطه ای، 2 نقطه ای، 3 نقطه ای) آشنایی با مبحث نور و سایه ترسیم پلان، نما، برش آشن. کاملا متفاوت شیوه ای نوین در آموزش اسکیس و راندو سرفصل ها آشنایی با ترسیم شناسایی اسکیس و کروکی آموزش نحوه ترسیم خطوط آشنایی با مفاهیم اولیه تعادل، تقارن، نظم، محدودیت، ریتم حرکت و ... ترکیب سطوح و احجام آشنایی با انواع پرسپکتیو( پارالاین، آگزانومتریک، 1 نقطه ای، 2 نقطه ای، 3 نقطه ای) آشنایی با مبحث نور و سایه ترسیم پلان، نما، برش آشن.
نشسته ام به نوشتن دارایی های ز ندگی ام: یک کتابخانه، تو، چند دیوان شعر یک چادر سفید گلدار، تو، استکان های چای، تو قاب ع یادگاری، تو، ظرف شکلات، تو، تو جعبه مدادرنگي، تو، تو، تو، تو، چندتایی شعر گلدان حسن یوسف، تو، تسبیح یادگاری، تو، تو می بینی! بی تو... ندارترین زن روی زمینم!
فاطمه بهروزف کاملا متفاوت شیوه ای نوین در آموزش اسکیس و راندو سرفصل ها آشنایی با ترسیم شناسایی اسکیس و کروکی آموزش نحوه ترسیم خطوط آشنایی با مفاهیم اولیه تعادل، تقارن، نظم، محدودیت، ریتم حرکت و ... ترکیب سطوح و احجام آشنایی با انواع پرسپکتیو( پارالاین، آگزانومتریک، 1 نقطه ای، 2 نقطه ای، 3 نقطه ای) آشنایی با مبحث نور و سایه ترسیم پلان، نما، برش آشن. اس ام اس دلتنگی توسط شایان نظرى در جولای 21, 2014 گاهی دور از چشم ابرها هم میتوان عاشق شد ، میتوان بغض کرد ، میتوان بارید گاهی دور از چشم مدادرنگي ها هم میتوان نقاش شد ، میتوان آسمان داشت ، میتوان آبی شد اما گاهی دور از چشم گذشته نمیتوان امروز را پشت هیچ فر پنهان کرد • • اس ام اس دلتنگی • • وقتی “دلبر” ﺩﺍﺭی ؛ ﺑﺎید ﺍﺯ بقیه “ﺩﻝ برﺩ. مداد رنگی ها مشغول بودند به جز مدادرنگي سفید، هیچ به او کار نمی داد همه می گفتند: تو به هیچ دردی نمی خوری. یک شب که مداد رنگی ها تو سیاهی شب گم شده بودند، مداد سفید تا صبح ماه کشید، مهتاب کشید و آنقدر ستاره که کوچک و کوچک تر شد، صبح توی جعبه مدادرنگي جای خالی او با هیچ رنگی پر نشد. هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی های زندگی هم. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درمورد تاریخ ابت پنجم با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 2 فعالیت های سالیانه ی پایه ......1- لیست فعالیتهای دانش آموز(کاردستی–نقاشی-قصه و...) 2 - مشخص تعطیلات 3- درصورت نیاز تکرار فعالیتفصلماههفتهروزتاریخعنوان فعالیت هنریابزار ومواد مورد نیاز        پاییز              آبان اولشنبه4/8تعطیلتعطیلدوشنبه6/8کاردستی ( کاغذ مچاله)کاغذ رنگی-چسب-گواش-موادتزیینی دومشنبه - - -دوشنبه13/8 قصه (تصویرخوانی) تهیه تصاویرمناسب (حداکثر3تصویر) سومشنبه18/8نقاشی (معین)مراحل رشد گیاه تهیه cd وتصاویرمناسب ومدادرنگي،گواش و...دوشنبه20/8تربیت شنوایی(سرودخوانی)ضبط صوت ،کتاب بخوانیم چهارمشنبه - - -دوشنبه27/8کاردستی(کارباگل) ساخت بشقاب پیش بند ، آب ، لیوان و گل    آذر  اولشنبه2/9کاردستی( رنگ آمیزی کارها) محصول هنری، گواشدوشنبه4/9 نمایش (بازی خوردن داروی تلخ) - دومشنبه - - -دوشنبه11/9نقاشی(توافقی) آبرنگ ، گواش یا مدادرنگي سومشنبه16/9تربیت شنوایی (تولید صدا)8لیوان ، آب و گواشدوشنبه18/9تلفیق کاردستی وتربیت شنوایی(کار بامواد طبیعی- ) انواع برگ،سنگ گواش و..... و موسیقی ملایم چهارمشنبه - - -دوشنبه25/9تلفیق قصه وکاردستی( تعریف خاطره) وساخت یک وسیله کاغذ ومقوای رنگی ،چسب، گواش ،مدادرنگي و...
با
تحقیق درمورد تاریخ ابت پنجم
من همیشه با سه واژه زندگی کرده ام
راه ها رفته ام
بازی ها کرده ام
درخت
پرنده
آسمان
من همیشه در آرزوی واژه های دیگر بودم
به مادرم می گفتم
از بازار واژه ب ید
مگر سبدتان جا ندارد
می گفت
با همین سه واژه زندگی کن
با هم صحبت کنید
با هم فال بگیرید
کمداشتن واژه فقر نیست
من می دانستم که فقر مدادر.     عروسک سبزه اسمش محمدجواد است، روزی بیست سی بار باید بغلش کنیم، بگوییم «دوستت دارم عزیزم» و با پیش پیش خوابش کنیم. آبی و نارنجی خواهر برادرهای دست‌باف کاموایی هستند که نباید از هم جدا شوند، اگر شوند قیامت می‌شود. دارا و سارا هم عروسکهای کاموایی بزرگتری هستند که مامان جون یده و روزی هفتادو چهار بار باید بگوییم وق. سلام همه ی وجودم. خیلی وقته نبودم و اینجا کلی چیز ننوشتم. اول خبرای ننوشته: شما توی آزمونی که سالهاست تردید داشتی قبول شدی و من واقعا بهت افتخار میکنم عشقم. شاید ی ندونه اما من کاملا درک میکنم روبه رو شدن با ترس های گذشته و ش ت دادنشون چقدر شجاعت و همت میخواد دومین خبر اینکه با حمایتای شما شوهر گوگولی خودم, کلاس نقاشی مدادرنگي هم رفتمو و ملت واقعا خوششون اومد از کارام. کلاس یوگا هم که عاشقشم دارم میرم. زومبا هم ... مهم ترین چیز که این مدت اتفاق افتاده , تصمیم ما واسه بچه دار شدنه . خیلی خوشحال میشم که این روزا دیگه از تردید قبلت خبری نیست و وافعا حس میکنم تو هم این تغییر زیبا رو تو زندگیمون میخوای. توی بخش بعدی همه ی اتفاقات این مدتو میذارم فوق العاده ای رو سپری حالا گیرم که ما مثل اکثر تعطیلات مهمون داشتیم گیرم که من باز هم به زحمت برای خودم زمانی پیدا ولی همینکه بود و همین که دل دادم به نقاشی به مدادرنگي و قلمو دل دادم به کتاب یعنی داره به آهستگی میگذره و خستگی یک هفته کاری رو به در میکنه اینکه همسرم آش نذری آورد و چرخی که در فروشگاه زنجیره ای زدیم از ضروری و غیرضروری . من از نسل لیلی ام...
من از جنس شیرینم...
در وجود مادری رشد کرده ام و روزی کودکی در وجودم رشد خواهد کرد...
من دخترم...
با تمام حساسیت های دخترانه ام...
با تلنگری بارانی میشوم...
با جمله ای رام میشوم...
با کلمه ای عاشق میشوم...
با فریادی میشکنم...
با پشت ی ویران میشوم...
به راحتی وابسته میشوم...
با پیروزی به اوج میرسم...<. من از نسل لیلی ام...

من از جنس شیرینم...

در وجود مادری رشد کرده ام و روزی کودکی در وجودم رشد خواهد کرد...

من دخترم...

با تمام حساسیت های دخترانه ام...

با تلنگری بارانی میشوم...

با جمله ای رام میشوم...

با کلمه ای عاشق میشوم...

با فریادی میشکنم...

با پشت ی ویران میشوم...

به راحتی وابسته میشوم...

با پیروزی به اوج میرسم...

هنوز هم با عروسکهایم حرف میزنم...

هنوزم هم برایشان لالایی میخوانم...

هنوزم هم با مدادرنگي خانه رویاهایم را به تصویر میکشم...

هنوزم هم برای شکلات جان میدهم...

هنوزم هم با وعده شکلات داروهایم را میخورم...

من دخترم...

پر از راز...
هرگز مرا نخواهی دانست...

هرگز سرچشمه اشکهایم را نمی ی ...

هرگز مرا نمیفهمی...

مگر از نسلم باشی...

مگر از جنسم باشی...

من دخترم...

از نسل لیلی..
از جنس شیرین...

بسم الله الرحمن الرحیم چقدر زود گذشت این یک هفته، یک هفته جداشدن از زندگی شهری و روزمره، یک هفته در جمع گرم و صمیمی جهادیا زندگی ، یک هفته مهمان بختیاری های خون گرم بودن تو کا، یک هفته دربین بچه ها ی ساده وصمیمی کا یاد دادن یاد گرفتن ،یک هفته از دشت های سبز و تپه های زیبای کا لذت بردن و ع گرفتن های تمام نشدی، یک هفته مدادرنگي وار در کنار هم خو دن و... وچه شیرین گذشت . جای همه ی دوستانی که به هر دلیل نتونستند همراهی.کنند خالی خالی بود . تصمیم گرفتیم اینجا به مرور زمان خاطرات و یادگاری های دوره رو به اشتراک بزاریم تا هم تجدید خاطره بشه برای اونایی که بودند و هم سوغاتی باشه برای اونایی که نبودند. از همه دوستان می خوایم که پایه شوند و خود جوش به رونق این کار بیافزاییم. این ع هم بیاد توسل اولین شب و تسبیح های یادگاری دست هایت را به من بده می خواهم بلندت کنم از روی این زمین یخ بسته از این زمین سرد که تو را به سمت خود می کشد پشتت را به خاک می مالد و تو حواست نیست دست هایت را به من بده می خواهم دورت کنم از آسف خیابان از موزائیک های گلی پیاده رو می خواهم پشتت را بتکانم و استخوان های دوست داشتنی ات را در آغوش بگیرم تو را سفت در آغوش بگیرم که از سرما می لرزی. به مناسبت روز دختر برنامه های ویژه و جذ در مرکز ما برگزار شد. ده نفر از اعضای دختر در کارگاه سفالگری شرکت د و فرشته های زیبائی شبیه یک دختر کوچک خلق د. اعضای دختر مرکز در قالب کارگاهی 15 نفره ، با هدایت مربی فرهنگی، طرح های دیواری زیبائی با عنوان «من یک دخترم» آف د. این طرح ها که با شیوه ترکیبی کلا ژ کاغذ رنگی و مدادرنگي ساخته شده بودند ، زینت بخش برد فرهنگی کانون شدند. همچنین این اعضا در کارگاه کاردستی که به مناسبت روز دختر برگزار شد، با استفاده از تخم مرغ های پلاستیکی، جوجه ها و پروانه های رنگارنگ و زیبائی ساختند. معرفی شخصیت حضرت معصومه (ع) و برگزاری کارگاه نمایش خلاق با موضوع « دنیای دخترونه ی ما» از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت این روز در مرکز شماره یک آبیک برگزار شد. عزیزانی که کتاب زبان first friend 2را هنوز تهیه ن د،زودتر این کتاب را از زبانکده ی پویا آقای عسگرزاده سه راه م آباد -جنب پاساژ لطافت-روبه روی بانک ملی مرکز ید تهیه نمایند. دخترانم خط کش شابلون ژله ای برای درس ریاضی ضروری است،پس هرروز خط کش و مداد و پاک کن و مدادرنگي را به همراه داشته باشند. مداد شمعی فقط روزهای یکشنبه و دوشنبه که نقاشی دارید،همراهتان باشد. گلهای نازنینی که بسته کامل برگه a4را تحویل ندادند،می توانند تا هفته آینده آن را همراه خود به مدرسه بیاورند. زندگی به زیبایی همین مدادرنگي هاست!

می تونی از شادترین رنگ ها شروع کنی

نگاهِ مهربونتُ صورتی کن
با رنگِ سبز؛ شه تُ زیبا کن

به خاطراتِ قشنگت؛ رنگِ نارنجی بزن

با رنگِ آبی؛ آسمونِ دلتُ رنگ,آمیزی کن

با رنگِ زرد؛ قلبِ مهربونتُ طلایی و درخشان کن

با رنگِ قرمز؛ حرارتِ بیشتری به مهر و دوستیمون بده

رنگ بزن به زندگیت
نظرفراموش نشه یکی باید پیدا شود که به مادران سرزمین من بفهماند که اگر شام ب خوردنی بود، همان ب خورده میشد بعععععله...
♦♦♦♦♦♦♦♦جوکهای خنده دار♦♦♦♦♦♦♦♦♦
ب یه پشه نیشم زد پاشدم دنبالش بالا ه گوشه اطاق ش اومدم بکشمش یهوگفت بابا ! راست میگفت من باباش بودم آخه خون من تو رگاش بود ! تا صبح تو بغل هم گریه کردیم !
♦♦♦♦♦♦♦♦. اگه تو یه کشور دیگه به دنیا میومدم،
اگه شرایط زندگی کمی متفاوت تر از این محیطی بود که الان توش هستیم،
من قطعاً یه مسیر دیگه ای رو برای زندگیم انتخاب می !
تقریبا هر روز همچین نیمچه متن ناراحت کننده ای میاد به ذهنم بعد به خودم میگم احمق جان،میشه لطفاً دست برداری؟!
من همیشه با هنر اروم میشم با این همه بیشترین فاصله ی ممکن از هنر رو دارم!!!!!!
سبک زندگیم
رشته ی تحصیلیم
کلاس هایی که تا به الان توشون شرکت
هیچکدوم حتی نزدیک به علایق واقعیم نبودن
امروز میفهمم که
کار با میکروسکوپ به من قدرت میده
 ولی کار با مدادرنگي ها بهم آرامش میده
 یه روز۱۰۰تا ورقa4رو بردم به نزدیک ترین لوازم حریری و تبدیلشون به یه دفتر نقاشی!
از اون روز ۴سال میگذره و من هر سال دفترم رو با خودم میبرم و ورق های جدیدی بهش اضافه میکنم
دفتر نقاشیِ من یه دنیای امن و ارومِ
یه پناهگاه برای تهِ یه روز پُرکار
امروز ،من اولین نقاشی زیر دریامو کشیدم ! :)
پی نوشت یک: شاید یه جایی ،یه روزی، به خودم یه لطفی کنم و برم کلاس نقاشی! سالهاست که یه بوم بزرگ و سفید مدام داره صدام میزنه!!!!!
پی نوشت دو: تغییر دادن ساعت رسمی کشور و یک ساعت جلو کشیدن عقربه های ساعت،احمقانه ترین کار دنیاست! (همش دارم وقت کم میارم!!!!!!)
پی نوشت سه: یه تست روانشناسیِ حیوان درون پُر و حیوان درونم "تک شاخ" درومد!(گونه ی من در حالِ انقراضِ !!!!!!!!) تو از روز اول ، من را یاد تمام چیزهای ساده ی زیبا انداختی
غروب ، ساتن نارنجی ، خورشیدی که عجله دارد
نیمه شب ، آواز ملیح ابر ..
آسمانی که یادش افتاده به باغچه اش آب بدهد
نیمه شب ، شهری که چتر ندارد !

خندیدنت .. دانه های درخشان انار در کاسه ی سفال
پارچه ی فیروزه ای روی طاقچه ،
شمعدانی های ردیف کنار پله ها
چهره ای با. 1) دل به باران که نی سپرد نمیدانست رویاهایش راآب می برد 2)دستانم که لرزید ردپایی نبود تنها روی پیراهن خونی گلهای دامنم خودکشی د 2) چشمانت راباز کن مادیان قرمزمن به هرکجابروی آسمان گرفتاراست 3)سردی مرابخاطربسپار باتکه های یخزده قهوه ی تلخ راسرنکش 4) رویای سبز آینده کاش سرک نمی کشیدی به دفترکابوسم مدادرنگي هایم دربچگی جامانده اند 5) به . س رست جمعیت هلال احمر شهرستان سرایان از توزیع 106بسته حمایتی لوازم حریر بین دانش آموزان مستعد ومحروم در سطح شهرستان خبر داد.حسین اکبری گفت: هدف از اجرای این طرح که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اجرا شد اهتمام بیشتر جهت حمایت از دانش آموزان مستعد و کم بضاعت و ترغیب خیرین و داوطلبان برای کمک رسانی مستمر و همچنین تامین لوازم حریر موردنیاز دانش آموزان بوده است.وی افزود : اعتبار جذب شده برای تهیه این بسته ها مبلغ 30میلیون و پانصدهزار ریال از محل خیرین و با مشارکت جمعیت هلال احمر استان بوده است که با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد ومحروم صورت گرفته است.به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سرایان در این طرح 106بسته شامل کیف، انواع دفاتر 40، 60 ، 80 و 100 برگ و دفتر نقاشی و زبان انگلیسی ،مداد مشکی، مدادرنگي، انواع خ ر و ماژیک وایت برد ،لاک غلط گیر و جامدادی باتوجه به نیاز دانش آموزان در دوسطح دبستان و راهنمایی - دبیرستان تهیه و بین دانش آموزان توزیع شد. طرح ارمغان مهر سلام این برنامه تقدیم شد به اهالی مهمان نواز شهرستان پاوه مجری : محمدبحرانی – شاهین شرافتی آیتم ها : پلک شب » پوژنگ پروازی متن خوانی رامتین خداپناهی / خداحافظ نگو » فریدون آسرایی زندگینامه خواجه نصیرطوسی مهدی بقائیان صدای جعبه موزیکال متن خوانی گلاره عباسی / مادر » ایلیا منفرد معرفی موسیقی مارش اسلاو اثر چایکوفسکی متن خوانی اکرم م. ایتالیا، نام های بزرگی را در تاریخ داستان نویسی مدرن به خود اختصاص داده است، ایتالو کالووینو و ناتالیا گینزبورگ ،قطعا بلند آوازه ترین این نام ها هستند...اینکه داستان نویسی امری مردانه است زیرا بیشتر برندگان نوبل ادبیات ،مرد هستند ،امری نادرست است،لااقل ناتالیا گینزبورگ ثابت کرده است ،ادبیات ایتالیا از این قاعده، مستثنی است.موضع. لیموهایشان را آوردند خانۀ ما آب بگیرند. همه جا عطر لیمو پیچیده. هرچند علی می گوید «بوه ِ بی هَدَب می ده». احتمالا منظورش از بوی بی ادب، بوی بد یا بوی ترشی است. این یکی هم مثل شادی دنیا را با دماغش می بیند. یعنی موقع مواجهه با هر چیز جدیدی، اول بوش می کند. شادی هم همینطور بود و هست. خواهر می گوید این هم مثل مدل مو، از چیزهای بی خودی است که . پاستل یا گچ رنگ خمیره ای از ماده های رنگی آمیخته با گچ و صمغ است که به صورت چوبچه درآمده است.واژه پاستل از همان paste به معنای خمیر به دست آمده و pastel به معنای خمیر مداد رنگی است اما در واقع پاستل یک ابزار هنری، برای طراحی و تشکیل شده از پودر خالص رنگدانه و چسباننده است.پاستل شامل رنگدانه های پودری است که به هم چسبیده اند. این رنگدانه ها اساسا همان هایی هستند که برای دیگر ابزارهای نقاشی مانند آبرنگ، اکریلیک و مدادرنگي نیز به کار می روند. اما پاستل به دلیل تاثیری که از خود بر کاغذ باقی می گذارد به تکنیکی خاص و متفاوت تر نیاز دارد.از پاستل از زمان رنسانس توسط هنرمندان استفاده می شد و در قرن ۱۸ محبوبیت قابل توجهی بدست آورد هنگامی که هنرمندان مشهور از پاستل به عنوان پایه کار خود استفاده د. آموزشی فارسی نقاشی با پاستل ارائه آموزشی توسط عباس بهنیا آموزش با بیانی شیوا و استاندارد قابل اجرا در رایانه و dvd پلیر ادامه مطلب http://iranfunnygroup.ir/mail-file/images/1393/khordad/7/tanz/%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4%da%af%d9%84-%d9%88-%d9%86%d8%a7%d8%b2-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%85%d8%b2%d9%87-23.jpg یکی باید پیدا شود که به مادران سرزمین من بفهماند که اگر شام ب خوردنی بود، همان ب خورده میشد بعععععله...
♦♦♦♦♦♦♦♦جوکهای خنده دار♦♦♦♦♦♦♦♦♦
ب یه پشه نیشم زد پاشدم دنبالش بالا ه گوشه اطاق ش اومدم بکشمش یهوگفت بابا ! راست میگفت من باباش بودم آخه خون من تو رگاش بود ! تا صبح تو بغل هم گریه کردیم !
♦♦♦♦♦♦♦♦جوکهای خنده دار♦♦♦♦♦♦♦♦♦
داشتیم با مامانم وسایل انباری رو مرتب میکردیم یه دفعه مامانم یه جعبه مدادرنگي ۲۴رنگ قاب ف ی رو از توو کارتون درآورد نگاش کرد و زد زیر خنده!!! گفت: میدونی این چیه؟ اینو یده بودم هروقت معدلت ۲۰ شد بدم بهت حیف واقعا!!! خاک تو سرت
♦♦♦♦♦♦♦♦جوکهای خنده دار♦♦♦♦♦♦♦♦♦

بفرمـا ادامــه مطلب و بخنــد!!! من از نسل لیلی ام...

من از جنس شیرینم...

در وجود مادری رشد کرده ام و روزی کودکی در وجودم رشد خواهد کرد...

من دخترم...

با تمام حساسیت های دخترانه ام...

با تلنگری بارانی میشوم...

با جمله ای رام میشوم...

با کلمه ای عاشق میشوم...

با فریادی میشکنم...

با پشت ی ویران میشوم...

به راحتی وابسته میشوم...

با پیروزی به اوج میرسم...

هنوز هم با عروسکهایم حرف میزنم...

هنوز هم برایشان لالایی میخوانم...

هنوز هم با مدادرنگي خانه رویاهایم را به تصویر میکشم...

هنوز هم برای شکلات جان میدهم...

هنوز هم با وعده شکلات داروهایم را میخورم...

من دخترم...

پر از راز...

هرگز مرا نخواهی دانست...

هرگز سرچشمه اشکهایم را نمی ی ...

هرگز مرا نمیفهمی...

مگر از نسلم باشی...

مگر از جنسم باشی...

من دخترم...

از نسل لیلی...

از جنس شیرین... روز همه ی دُخمل مُخملا رو به همگی ، "مخصوصا دخملای گُل" تبریک می گم.... و برای همگی تون آرزوی موفقیت دارم...! من ؟ من عاشق خودش بودم و کل خانواده اش . لعنتی های دوست داشتنی ، همه شان زیبا و خوش تیپ و شیک پوش . به خانه ما که می آمدند ، حالم عوض می شد . نه که عاشق باشم نه ، بچه ده یازده ساله از عشق چه می فهمد ؟ فقط مثلا یادم هست یک بار مدادرنگي بیست و چهار رنگی را که دوست پدرم از آلمان برای سال تحصیلیم آورده بود نوی نو نگه داشتم تا عید ، که اینها آمدند. دوس پسر شوماس. . . ؟ پ چرا همش توpage ماس. . .؟ جمش کن بابا بدجوری تو دست و پاس o_o ی زن میتونه طوری عاشق باشه... ک فکر کنی هیچوقت ترکت نمیکنه ... اما وقتی اونو ش تی... طوری ترکت میکنه ک فکر میکنی هیچوقت عاشقت نبوده خدا کنه هیچوقت "هست" های ی نشه "بود"... ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ "زنها"تنهایییشان را گریه می. داشتیم با مامانم وسایل انباری رو مرتب میکردیم یه دفعه مامانم یه جعبه مدادرنگي ۲۴رنگ قاب ف ی رو از توو کارتون درآورد. نگاش کرد و زد زیر خنده!!! گفت: میدونی این چیه؟ اینو یده بودم هروقت معدلت ۲۰شد بدم بهت !!! خاک تو سرت !!! : ゜*yellow*゜ のデコメ絵文字シンプル のデコメ絵文字シンプル のデコメ絵文字゜*yellow*゜ のデコメ絵文字 ✘ ڪَـپَـڪ✘ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺳﻮﭘﺮﺍﻳﺰ ﻣﻦ ﺣﺎﻣلم مانی ﻛﺎﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﺣﺎﻝ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻛﭙﻲ !!!!  اس ام اس سنگین و معنی دار گاهی دور از چشم ابرها هم میتوان عاشق شد ، میتوان بغض کرد ، میتوان بارید

گاهی دور از چشم مدادرنگي ها هم میتوان نقاش شد ، میتوان آسمان داشت ، میتوان آبی شد

اما گاهی دور از چشم گذشته نمیتوان امروز را پشت هیچ فر پنهان کرد

وقتی “دلبر” ﺩﺍﺭی ؛ ﺑﺎید ﺍﺯ بقیه “ﺩﻝ برﺩﺍﺭﯼ”
همه یادشون میمونه باهاشون چیکار کردی

ولی یادشون نمیمونه براشون چیکار کردی !
آ ش معلوم نشد زمانه عوض شده یا آدم هایش ؟

اما پیداس دستشان در یک کاسه است !
بر درخت زنده بی برگی چه غم ؟

وای بر احوال برگ بی درخت !
وقتی انسان تمام عمر کار د

لحظه ای فرا می رسد که در می یابد کارهای دیگری نیز می توانسته د

مثلا : عاشق شود و زیر باران قدم بزند…

به دنیا و مشکلاتش و لو برای چند ساعت فکر نکند…

از گرمی دست معشوق گُر بگیرد…

ولی حالا چند حساب بانکی دارد

چندین مرضِ سبُک و نیم دو جین قرص برای نفس کشیدن…

از این رو تاسف می خورد !
“معرفت” یه موقعی لباس رفاقت بود ،

الان “منفعت” جاشو گرفته
ما همینیم که هستیم

شاخ نیستیم چون نیستیم

خاص نیستیم چون عقده نداریم

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم

فقط یه آدمیم، چیزی که خیلیا نیستنآدمها چه موجودات دلگیری هستند

وقتی سوزنشان را نخ میکنی ، برایت دروغ می بافند !
چون بسى ابلیس آدم روى هست

پس به هر دستى نشاید داد دست !
آدم ها ثانیه به ثانیه رنگ عوض میکنند

از آدم های یک ساعت دیگر میترسم چون درگیر هزاران ثانیه اند

ثانیه هایی که در هرکدام رنگی دگر به خود میگیرند !چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!
کـــســـی که ســلــول انــفـــرادی را ســاخــت

مـــی دانــســـت ســـخــت تــــریــن کـــار انـــســـان

تحـــمـــل خــویــشتــن است . . .
هر چه میخواهد دل تنگت ، ســــــــــــــاکت

ی درک نخواهد کـــرد… آپلود ع من دخترم... با تمام حساسیت های دخترانه ام...
با تلنگری بارانی میشوم...
با جمله ای رام میشوم...
با کلمه ای عاشق میشوم...
با فریادی میشکنم...
با پشت ی ویران میشوم...
به راحتی وابسته میشوم...
با پیروزی به اوج میرسم...
هنوز هم با عروسکهایم حرف میزنم...
هنوز هم برایشان لالایی میخوانم...
هنوز هم با مدادرنگي خانه رویاهایم را به تصویر میکشم...
هنوز هم برای شکلات جان میدهم...
هنوز هم با وعده شکلات داروهایم را میخورم...
من دخترم...
پر از راز...
هرگز مرا نخواهی دانست...
هرگز سرچشمه اشکهایم را نمی ی ...
هرگز مرا نمیفهمی...
مگر از نسلم باشی...
مگر از جنسم باشی...
من دخترم...
از نسل لیلی...
از جنس شیرین... موهامو گیس میکنم جلد هفتم کلیدر رو باز میکنمُ دراز میکشم رو تخت.خوشحالم که قبل سال تحویل جلد هفتم رو شروع میکنم که برنامه ریزی ای که اول بهمن اتمام فصل پنج تا سال تحویل و شروع جلد ششم در تعطیلات نوروز بود. از اول بهمن به اینور چیز زیادی تو خاطرم نیست شاید برای همین هم هست که کمتر نوشتم. فقط یادمه که کارم رو عوض ساعت کاریم تا شش و نیم عص.   نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت دهه‌ی کرامت هفتمین جشنواره‌ی کتابخوانی رضوی رو - از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی رضا علیه‌السلام - برگزار می‌کنه. از طریق لینک زیر می‌تونید جزئیات شرکت در مسابقه رو مطالعه بفرمایید:  http://www.shamstoos.ir/content/media/filepool3/2017/2/1637.pdf?t=636237957958498976     قرار شده ما هم همه‌ی بچه‌هایی رو که تو مسابقه‌ی نقاشی شرکت د دعوت کنیم و با قرعه‌کشی به یک نفر از بچه‌ها یه بسته مدادرنگي 36 رنگ از طرف کتابخانه هدیه بدیم.    
  بیشتر از همه چی از همون اول دلم عشق می خواست،این که یکی دوستم داشته باشه مهم ترین اتفاقی بود که باید تو زندگیم می افتاد و افتاد.فقط می دونستم باید یکی باشه،دیگه چجوری بودنشو زیاد فکر نکرده بودم.همی الان الان یکی هست که دوسم داره،میدونه من سووشون و مدادرنگي و دفترچه کشدار دوس دارم.میدونه عاشق اسمارتیزم و برام سرچ میکنه کجا ماکارون د. چهارشنبه سوری بدین صورت است که شب آ ین چهارشنبه ی سال (یعنی نزدیک غروب آفتاب روز )، بیرون از خانه جلو در در فضایی مناسب آتشی می افروزند، و اهل خانه، زن و مرد و کودک از روی آتش می پرند و با گفتن : «زردی من از تو، سرخی تو از من»، بیماری ها و ناراحتی ها و نگرانی های سال کهنه را به آتش می سپارند، تا سال نو را با آسودگی و شادی آغاز کنند.از باور. چهارشنبه سوری بدین صورت است که شب آ ین چهارشنبه ی سال (یعنی نزدیک غروب آفتاب روز )، بیرون از خانه جلو در در فضایی مناسب آتشی می افروزند، و اهل خانه، زن و مرد و کودک از روی آتش می پرند و با گفتن : «زردی من از تو، سرخی تو از من»، بیماری ها و ناراحتی ها و نگرانی های سال کهنه را به آتش می سپارند، تا سال نو را با آسودگی و شادی آغاز کنند.از باور. خانم ص آش پخته بود، بخوردیم :) یه قابلامه! هم پر کرده ببرم خونه : هر دفعه مجبورم میکنه ببرم و ببرن. آش رو خوش میپزه :)

یه دختر آروم و متین و مظلوم اومده بود کلینیک کتاب می فروخت. خانم ص؟ نه لازم ندارم. ؟ نه. من؟ :)) نتونستم راستش بگم نه، شاید چون زیادی مظلوم بود، یه چیزی هم ته دلمو قلقلک می داد که با مگس کش کشتمش : برای بره ی ناقلا کتاب داستان و رنگ آمیزی و کتاب وایت برد یدم *_* کلی تشکر کرد دخترک ساده و باصفا :) بعد که من یدم خانم ص هم واسه بچه ی یکی از مریضا که کم شنواست و تو سیر گفتاردرمانیه یه کتاب داستان ید :) اومدم بیرون واسه بره ی ناقلا مدادرنگي و ماژیک رنگی وایت برد هم یدم. برای خودم هم دو تا ماژیک مشکی و آبی وایت برد یدم. هروقت میرم طبقه ی بالا، رو آینه اش یه شعر می نویسم. ولی ماژیک هدهد دیگه رو به موته و خوب خونده نمیشه. واسه همین مجبور شدم ب م دیگه.

فک کنم امشب بره ی ناقلا بیاد خونه مون. بهش که فکر می کنم لبخند رو صورتم پهن میشه. ولی اون دوتای دیگه وقتی ببینمشون علاقه رو احساس می کنم. شاید براتون سؤال بشه که چرا از بین این سه تا (بره ی ناقلا و وروجک و جوجه) من اییینقد بره ی ناقلا رو دوست دارم. جوابش اینه که بره ی ناقلا بینهایت خاصه! بینهایت منهای یکی از دلایل خاصّیتش اینه که من شم و اون اولین تجربه ی بودنمه، یکیش هم به نسبتمون ربطی نداره و به خاصّیت خودش مربوطه. پسر چیزفهم و چیزفهمیه. باهوش نه، چیزفهم :)

+ عنوان: هر کتاب به مثابه ی کبریتی است که ممکن است به یک شعله ی فروزان تبدیل شود و این امکان، بسته به بستریست که در آن قرار می گیرد. + آتش می تواند گرمابخش جسم و جان باشد و می تواند تن و روح را خا تر کند.
دلم بر بال زخمی شعله های آتشی که در آن ظهر تشبادی که لبخندت را گرفت و ذره ذره آب شدن لنجت را به تماشا نشستی ، درک میکنم ودر اندوهت شریکم.اما دل دریایی ات را می ستایم که دوباره دل به دریای مشکلات می زنی و دوباره برمی خیزی و به زندگی لبخند می زنی. ک ن مرکز دیر در ایستگاه نقاشی و اریگامی با مدادرنگي های خود با پدربزرگ علیرضا و پدر فاطمه که در جریان آتش سوزی لنجها خسارت دیده بودند همدردی د. http://s3.picofile.com/file/8196982168/img_3344.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982200/img_3346.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982292/img_3349.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982334/img_3352.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982350/img_3356.jpg http://s3.picofile.com/file/8196982368/img_3357.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982518/img_3358.jpg http://s3.picofile.com/file/8196982550/img_3360.jpg http://s3.picofile.com/file/8196982584/img_3361.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982634/img_3364.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982684/img_3367.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982742/img_3369.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982818/img_3374.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982892/img_3378.jpg http://s6.picofile.com/file/8196982934/img_3382.jpg فرق مدرسه و :
اگه به مدرسه دیر برسی مجبوری بری نیمکت آ بشینی....
ولی اگه به دیر برسی مجبوری بری نیمکت اول بشینی...  
روسری اذیتت می کنه ؟ دلت می خواد وقتی قدم می زنی باد توی موهات بپیچه ؟
وقتی کـفـتر رو کله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حجاب مصونیت است نه محدودیت   یکی از فانتزیام اینه که یه پیرمرد پودار تصادف کنه من برسونمش بیمارستان و نجاتش بدم اونم با بچه هاش مشکل داشته باشه تمام زندگیش به نام من بزنه و بمیره .وقتی بچه هاش منو پیدا میکنن که پولا بگیرن همه چیز بندازم جلوشون بگم بردارید نامردها اونی که با ارزش بود پدرتون بود   من یه خواستگار داشتم.......
بهش گفتم فعلا میخوام درس بخونم..
بیشعور رفت و دیگه نیومد
اصلن به کلمه "فعلا"توجه نکرد!!!!   داشتیم با مامانم وسایل انباری رو مرتب میکردیم یه دفعه مامانم یه جعبه مدادرنگي ۲۴رنگ قاب ف ی رو از توو کارتون درآورد نگاش کرد و زد زیر خنده!!! گفت: میدونی این چیه؟ اینو یده بودم هروقت معدلت ۲۰ شد بدم بهت حیف واقعا!!! خاک تو سرت   ب یه پشه نیشم زد پاشدم دنبالش بالا ه گوشه اطاق ش اومدم بکشمش یهوگفت بابا ! راست میگفت من باباش بودم آخه خون من تو رگاش بود ! تا صبح تو بغل هم گریه کردیم !     یکی باید پیدا شود که به مادران سرزمین من بفهماند که اگر شام ب خوردنی بود، همان ب خورده میشد بعععععله...   مطالب طنز, جملات طنز و خواندنی image result for ‫ع خنده دار‬‎ ایده ای جالب برای عید غدیر ک ن اگه یادتون باشه وقتی بچه بودیم با کمک تا زدن یک کاغذ و برش هایی روی اون، می تونستیم آدمک هایی درست کنیم که دست همدیگه رو گرفتن. جا داره که با کمک این ایده، ماجرای غدیر رو به زبان ک نه برای بچه هامون تعریف کنیم به این ترتیب هم می تونیم لحظات خوشی رو برای اونا و خودمون ایجاد کنیم و هم خاطره ی به یاد ماندنی از این عید بزرگ توی ذهنشون حک کنیم، پس با ما همراه باشید... ادامه مطلب : وسایل مورد نیاز شما فقط کاغذ و قیچی هست که البته به سلیقه ی خودتون می تونید از مدادرنگي هم استفاده کنید ١- کاغذ را از وسط تا می زنیم. 2- کاغذ تا شده را دوباره از وسط تا می زنیم. 3- همینطور تعداد تاهای کاغذ را بیشتر می کنیم، (تعداد آدمک های ما به تعداد تاهایی که زده ایم بستگی دارد) 4- شکل آدم مورد نظر را روی کاغذ می کشیم به گونه ای که دست ها و پاهای آن به دو لبه ی کاغذ چسبیده باشد. 5- دور قسمت های کشیده شده را برش می زنیم. 6- حالا می تونیم تاهای کاغذ رو باز کنیم و آدم هایی رو ببینیم که دست های همدیگر رو گرفتن. 7- برای کشیدن حضرت رسول (ص) و علی (ع) ، فقط یکبار کاغذ را تا می زنیم. و شکل مورد نظر (مانند شکل پایین) را روی آن می کشیم به گونه ای که قسمت دستی که بالا است روی قسمت تای کاغذ بیفتد. 8- حال دور آن را برش می زنیم. 9- تای کاغذ را باز می کنیم و ادامه ی ماجرا... 10- می تونید با کمک ک نتان اونا رو رنگ آمیزی کنید و وقتی اونا رو کنار هم قرار دادید ، داستان غدیر خم رو برای فرزندان دلبندتان تعریف کنید. پیشاپیش عید همگی مبارک. سلام. 1.هشتادتا نوآموز! (کلاس اول دبستانی) رو قراره سنجش سلامتی کنم! 25تاشون رو گفتم امروز عصر بیان.بیشتر دختر بودن با چندتایی پسر... با اینکه قبلش حس خوبی نداشتم و کلا از معاینه داانش آموزا تو هر مقطعی بدم میاد ولی انقد این بچه ها با مزه بودن که کلی ذوقشون ! خیلی هم شیطون بودن درمانگاه رو گذاشته بودن سرشون! کلا شهر در دست بچه ها بود!! 2.دیروز برادر م ون با خانواده ش اومدن پانسیونش... یه برادرزاده 5ساله داره که زیاد ازش حرف زده بود که فاضل این جوری...فاضل اون جوری! تا اینکه دیروز دیدمش و کلی خوشم اومد.خیلی پسربچه ی بانمکی بود! . بسیار بهش توجه ... تو چندساعتی که صبح میدیدمش هر دفه یه لباس عوض میکرد می اومد! دیگه عصر و شب ندیدمش تا امروز صبح که خیلی زود رفتن که به گرما نخورن! قول مدادرنگي هم بهش دادم که متاسفانه گیرم نیومد و قرارا شد بعدا ب م بدم ش ببره... الان م ون میگه نمدونم چرا فاضل انقدر محو تو شده بود!! ب گریه!!! میکرده که چرا تورو ندیده دیگه!! (ینی ای طو!!) به م ون میگم خوبه نمردمو یه پسری واسم گریه کرد!!! میگفت فاضل رفته به باباش گفته: خانم چی کاره ی من میشه؟! باباش هم گفته: ناتنی ت! 3. ینی ما بوسنی و میزنیم و آرژانتین نیجرو میزنه و تفاضل گل ما خیلی خوب میشه و ما می ریم مرحله بعد؟!! البته من که میگم اگه بردیم دیگه ادامه ندیم و همین جا در اوج از جام خداحافظی کنیم!! آخه فک کنم اگه بریم بالا میخوریم به فرانسه ی همیشه محبوب من!!(من اگه ایرانی نبودم دوس داشتم فرانسوی باشم..چرا؟!! نمی دونم!) و البته من اگه جای مسی باشم، یه کاری می کنم نیجر ببره تا ایران حذف شه تا تلافی بی ادبی ایرانیا رو کرده باشم! چشم بد از تو همیشه دور باد ای سرزمین من!