مدار منبع تغذیه سوئیچینگ

به نقل از خبرگزاریها در مورد مدار منبع تغذیه سوئیچینگ : اختصاصی از نیک فایل مقاله منابع تغذیه و ادوات توزیع با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 23 مقاله:منابع تغذیه و ادوات توزیعفهرست:منبع تغذیه تثبیت شده 0_30 ولت با کنترل جریان 2ma_3aمنابع تغذیه سوئیچینگمنابع تغذیه در شبکهدستورالعمل کار با منبع تغذیهتازه های ادوات توزیعسیستم پشتیبان برای برنامه ریزی شبکه های توزیعمنبع تغذیه تثبیت شده 0_30 ولت با کنترل جریان 2ma_3a مدار ارائه شده در این بخش یک منبع تغذیه با کیفیت بالا می باشد با یک وجی تثبیت شده متغییر که می تواند در هر مقداری بین صفر و سی ولت تنظیم شود. مدار همچنین از یک محدود کننده جریان وجی الکترونیکی بهره می برد که به طور موثر جریان وجی را از 2ma  تا 3a کنترل می کند. این خصوصیات حضور این منبع تغذیه را در آزمایشگاه مجرب ها ضروری می سازد چرا که امکان محدود جریان ماکزیممی در هنگام تست مدار وجود دارد و شما می توانید بدون ترس از جریان کشی مدار و آسیب دیدن آن به تغذیه متصل نمایید. همچنین نمایشگر بصری منبع تغذیه به شما نشان می دهد که جریان مودر نیاز مدار بیش از حد مجاز است یا خیر.خصوصیات_  اندازه کوچک ساخت آسان وعملکرد ساده_   ولتاژ وجی قابل تنظیم_   محدود گر جریان وجی با نمایشگر بصری_   حفاظت کامل از وسیله در حال تغذیه در برابر اضافه بار وعملکرد بد  در ابتدا یک ترانس اصلی کاهنده با وجی 24v و3a انرژی مورد نیاز مدار را تامین می نماید که به دو پایه ورودی مدار یعنی پایه 1و2 وصل می شود کیفیت وجی نهایی به کیفیت ترانس وابسته است ولتاژ ثانویه ترانس با پل دیودی متشکل از d1_d4 ی و می شود ولتاژ ac گرفته شده از وجی پل با متشکل از خازن صافیc1 و مقاومتr1 صاف می شود. این مدار دارای خصوصیات منحصر به فردی است که آن را از دیگر منابع تغذیه این کلاس مجزا می کند به جای استفاده از یک چینش متغییر فیدبک برای کنترل ولتاژ وجی مدار از یک تقویت کننده با بهره ثابت برای تولید ولتاز مرجع لازم برای کار کرد ثابت آن استفاده می کند ولتاژ مرجع در وجی u1 تولید می شود نحوه عملکرد مدار بدین گونه است که دیود d8 یک زنر 5.6 ولت در ضریب دمای صفر جریان اش کار می کند ولتاژ وجی u1 به تدریج افزایش پیدا می کند تا d8 روشن شود وقتی این اتفاق افتاد مدار تثبیت می شود وولتاژ مرجع زنر 5.6 ولت روی مقاومتr5 ظاهر می شود جریانی که از ورودی noninverting آپ امپ می گذرد قابل صرف نظر است. بنابر این همان جریانی که از r5 میگذرد از r6 نیز عبور خواهد کرد و از آنجا که
با
مقاله منابع تغذیه و ادوات توزیع
اختصاصی از هایدی تحقیق منابع تغذیه و ادوات توزیع با و پر سرعت .
تحقیق منابع تغذیه و ادوات توزیع
تحقیق منابع تغذیه و ادوات توزیع لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 23 مقاله:منابع تغذیه و ادوات توزیعفهرست:منبع تغذیه تثبیت شده 0_30 ولت با کنترل جریان 2ma_3aمنابع تغذیه سوئیچینگمنابع تغذیه در شبکهدستورالعمل کار با منبع تغذیهتازه های ادوات توزیعسیستم پشتیبان برای برنامه ریزی شبکه های توزیعمنبع تغذیه تثبیت شده 0_30 ولت با کنترل جریان 2ma_3a مدار ارائه شده در این بخش یک منبع تغذیه با کیفیت بالا می باشد با یک وجی تثبیت شده متغییر که می تواند در هر مقداری بین صفر و سی ولت تنظیم شود. مدار همچنین از یک محدود کننده جریان وجی الکترونیکی بهره می برد که به طور موثر جریان وجی را از 2ma  تا 3a کنترل می کند. این خصوصیات حضور این منبع تغذیه را در آزمایشگاه مجرب ها ضروری می سازد چرا که امکان محدود جریان ماکزیممی در هنگام تست مدار وجود دارد و شما می توانید بدون ترس از جریان کشی مدار و آسیب دیدن آن به تغذیه متصل نمایید. همچنین نمایشگر بصری منبع تغذیه به شما نشان می دهد که جریان مودر نیاز مدار بیش از حد مجاز است یا خیر.خصوصیات_  اندازه کوچک ساخت آسان وعملکرد ساده_   ولتاژ وجی قابل تنظیم_   محدود گر جریان وجی با نمایشگر بصری_   حفاظت کامل از وسیله در حال تغذیه در برابر اضافه بار وعملکرد بد  در ابتدا یک ترانس اصلی کاهنده با وجی 24v و3a انرژی مورد نیاز مدار را تامین می نماید که به دو پایه ورودی مدار یعنی پایه 1و2 وصل می شود کیفیت وجی نهایی به کیفیت ترانس وابسته است ولتاژ ثانویه ترانس با پل دیودی متشکل از d1_d4 ی و می شود ولتاژ ac گرفته شده از وجی پل با متشکل از خازن صافیc1 و مقاومتr1 صاف می شود. این مدار دارای خصوصیات منحصر به فردی است که آن را از دیگر منابع تغذیه این کلاس مجزا می کند به جای استفاده از یک چینش متغییر فیدبک برای کنترل ولتاژ وجی مدار از یک تقویت کننده با بهره ثابت برای تولید ولتاز مرجع لازم برای کار کرد ثابت آن استفاده می کند ولتاژ مرجع در وجی u1 تولید می شود نحوه عملکرد مدار بدین گونه است که دیود d8 یک زنر 5.6 ولت در ضریب دمای صفر جریان اش کار می کند ولتاژ وجی u1 به تدریج افزایش پیدا می کند تا d8 روشن شود وقتی این اتفاق افتاد مدار تثبیت می شود وولتاژ مرجع زنر 5.6 ولت روی مقاومتr5 ظاهر می شود جریانی که از ورودی noninverting آپ امپ می گذرد قابل صرف نظر است. بنابر این همان جریانی که از r5 میگذرد از r6 نیز عبور خواهد کرد و از آنجا که
با
تحقیق منابع تغذیه و ادوات توزیع
ولتاژ هدف: هنگامی شارژ باتری کامل شده که هنگام اتصال شارژر به حدود ولتاژ 14.4 ولت برسد (گرچه با قطع شارژر دوباره به 12 ولت بر می گردد). تنظیم آمپر شارژ: جریانی که هنگام اتصال شارژر به باتری عبور می کند را در حالات مختلف (باتری پر یا خالی) اندازه گیری کنید. مثلاً یک باتری 4 آمپر ساعتی که قرار است در عرض 6 ساعت شارژ شود به طور میانگین باید با ج. اختصاصی از فایل هلپ منبع تغذیه سوییچینگ ,word با و پر سرعت .
 منبع تغذیه سوییچینگ ,word
 منبع تغذیه سوییچینگ ,word لینک پرداخت و *پایین مطلب*  فرمت فایل:word  قابل ویرایش و آماده پرینت. تعداد صفحه 14
فهرست مطالب شرح کلی مدارح کم¬مصرف stand byتشریح کارکرد منبع تغذیهپایداری ولتاژ وجیodپایداری ولتاژ 3.3 ولتمدار اضافه ولتاژاصول کار منابع تغذیه سوئیچینگ به زبان ساده::منبع تغذیه سوییچینگ فایل word. شامل14 صفحه. مناسب جهت انجام تحقیقات، پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی و مقالات درسی
با
منبع تغذیه سوییچینگ ,word
اختصاصی از فایل هلپ کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf با و پر سرعت .
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf 270 صفحه مطالب ناب و کاربردی در تعمیر منبع تغذیه سویچینگ و اصول کار منبع تغذیه سویچینگ و اساس کار منبع تغذیه سویچینگ به صورت pdf حاصل سالها تجربه تعمیرکاران منبع تغذیه سویچینگ .اگر شما تلویزیون lcd ، plasma ، led ،تعمیر منبع تغذیه   مانیتور ، dvd ، vcd ، دوربین مدار بسته ، چاپگر ، آداپتور لپ تاپ ، xbox ، دستگاه های صوتی ، پروژکتور ، منبع تغذیه کامپیوتر و غیره را تعمیر می کنید .حتما شما به این کتاب الکترونیکی کاربردی که  نشان می دهد چطور یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر منابع تغذیه شوید  نیاز دارید. شما با مطالعه  این کتاب تعمیر پاور کامپیوتر ,و تعمیر منبع تغذیه سویچینگ ال سی دی ومنبع تغذیه هر وسیله ای دیگری را  که از نوع منابع تغذیه سویچینگ باشد فرا می گیرید تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگبیشتر تعمیرکاران الکترونیک نمی خواهند شما این رازهای تعمیر منبع تغذیه سویچینگ را بدانید. آنها ترجیح می دهند فقط به شما بگویند " این یا آن قطعه را تعویض کن "  اما واقعا به شما نمی گویند که چطور می توانید قسمت های اب دستگاه منبع تغذیه سویچینگ را تشخیص دهید و می خواهند همیشه در ابهام باشید. و این موارد دلیل این شد که تصمیم بگیرم همه روش ها و استراتژی های تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ را در یک مجموعه آموزشی انفجاری جمع آوری کنم . همین حالا تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را شروع کنید. این فرصت را از دست ندهید چون همه ی رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را که به شدت حفاظت شده و پنهان شده اند را برای شما افشا و در این کتاب خلاصه خواهم کرد.   در کتاب راهنمای تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ pdfشما چه چیزی یاد می گیرید:
- یاد می گیرید منبع تغذیه سوئیچینگ چگونه کار می کند (تکنولوژی هاmosfet و منبع تغذیه سوئیچینگ  کامپیوترatx )نحوه تست قطعات الکترونیکی
- یاد می گیرید نقشه های ( schematic) را بخوانید و با وظیفه هر بخش آشنا شوید.
- یاد می گیرید چطور مشکل را درمنبع تغذیه smps تفکیک کنید تا با سرعت بیشتری ایراد را پیدا کنید.
- با ها و ولتاژ های حیاتی و مهم در بیشتر بخش های smps آشنا می شوید که باعث می شود به آسانی عیب منبع تغذیه را تشخیص دهید.
- همراه با آموزش از تصاویر بیشماری استفاده شده ( حدود 246 ع + نقشه ها ) که باعث می شود نیاز به حدس و گمان در زمان کار نداشته باشید و با اطمینان بیشتری کار کنید.
- با وظایف 11 مدار اصلی smps آشنا می شوید. مدار استندبای و رفع عیب آن
- با 5 روشی که  در زمان عیب ی و تعمیر هر نوع smps از آن استفاده می کنم آشنا می شوید.
- با 11 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منابع تغذیه ( smps) ، که می تواند به صورت عملی شما را در تعمیر smps یاری کند آشنا می شوید.
- با 13 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر که با دقت انتخاب شده آشنا می شوید.
- و چیزهای بیشمار دیگر ...
 در این کتاب به شما همه رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را نشان خواهم داد و اینکه چگونه می توانید تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ smps را در خانه به راحتی انجام دهید. با روش ها و تکنیک های آزمایش شده .
 عیب ی و تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می تواند بینهایت گیج کننده باشد، اگر  ی را نداشته باشید که شما را در تمام مراحل کار راهنمایی کند. اگر می خواهید یک تعمیرکار خوب منابع تغذیه سوئیچینگ ( smps) شوید به این کتاب نیاز دارید که می تواند به شما کمک کند.
این جادو و سحر نیست . تنها چیزی که لازم دارید به کار بستن اطلاعات موجود در کتاب است. تصاویری از کت که دریافت خواهید مونه ای از کتاب را قبل از ید و مشاهده فرمایید 

      لطفا شماره یا  ایمیل معتبر وارد کنید تا فایل در صورت نیاز به حساب  شما فرستاده شود 
با
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf
اصولیترین نصب و گسترده ترین پشتیبانی را از ما بخواهید. (با پشتیبانی کامل شرکتی)

فروش و نصب انواع دوربین مدار بسته در کرج :
- دوربین مدار بسته دام (dome)
- دوربین مدار بسته دید در شب (ir) – وضوح تصویر در تاریکی مطلق!
- دوربین مدار بسته صنعتی (box) – با لنز متغیر برد تا ششصد متر ، زوم اپتیکال
- دوربین مدار بسته ضد ضربه (bullet) – ضد ض. فرستنده fm چیست ؟ مدارات فرستنده اف ام مداراتی هستد که قادرند صدای تولید شده اطراف را توسط میکروفن دریافت کنند و پس از تقویت آنها رو روی موج اف ام رادیو ارسال کنند و توسط یک رادیو fm ساده می توانیم این امواج را دریافت نماییم .

توضیحات مدار : این مدار بسیار مدار ساده ای میباشد و تغذیه ان هم فقط 3 سه ولت میباشد که میتوانید به وسیله دو عدد باطری قلمی آن را تامین کنید و مدار را با خود حمل کنید . سلف بکار رفته از نوع بدون هسته و 6 دور سیم روکش دار دور هسته هوایی به قطر 0.5 سانت میباشد . برای اینکه رایانه قبل از آمادگی منبع تغذیه روشن نگردد سیگنالی به نام (power good) درستی ولتاژ و یا قدرت مطلوب به مادربرد ارسال می شود.
تا قبل از رسیدن آن مادربرد کاری انجام نمی دهد و در صورتی که مشکلی در برق به وجود آید و جرقه ای تولید شود منبع تغذیه این سیگنال را قطع می کند و مادربرد کار نخواهد کرد. تقویت کننده مع (inverting amplifier)
تقویت کننده مستقیم
دنبال کننده و لتاژ
تقویت کننده ولتاژ به جریان
تقویت کننده جریان به ولتاژ
مدار نمونه با استفاده از دیود
مدار انتگرال گیر
مدار مشتق گیر
مدار جمع کننده
مدار تفریق کننده (به ادامه مطلب بروید...)
در مدار تستر دیود زنر با روش ساخت مداری آشنا خواهید شد که توسط آن می توانید سالم بودن و جهت پلاریته دیود زنر را تست نمایید. در واقع این مدار برای چک ولتاژ زنر کمک می کند. و برای تست دیودهای زنر که نشانه های روی آن پاک شده نیز مفید است. در این مدار ازآپ امپ 741 در مد تفاضلی استفاده شده است. /سفری شگفت انگیز به مدار زمین     /سفری شگفت انگیز به مدار زمین با پیشرفت در علوم فضایی شاهد افزایش تعداد سفرها به مدار زمین هستیم و روز به روز دانشمندان و ان در حال کار بر روی آسان نوع این سفرها هستند. منبع مطلب /سفری شگفت انگیز به مدار زمین در سایت بزرگ شهر موزیک این منبع تغذیه در صورت تامین جریان توسط ترانس سه سر ورودی میتواند تا 10 آمپر رانیز در وجی تامین سازد.این مدار شامل دوقسمت مجزای تغذیه مثبت ومنفی میباشد که ولتاژهر دو قسمت توسط یک ولوم دوبل بطور همزمان بین 1.2 الی 30 ولت قابل تغییر میباشد. جهت سفارش این پروژه با شماره: 09188185277 یا ایمیل ما تماس بگیرید توضیح مدار : فینگر تاچ (finger tuch) مداری است که دارای یک حسگر دست ساز ساده می باشد که وقتی روی حسگر را با انگشت لمس نماییم مدار سوییچ کرده و وسیله جانبی را بکار می اندازد و از این مدار برای زنگ درب خانه و بعضی از گیرها استفاده می شود ، مدار زیر به وسیله گیت nand ساخته شده است که باید آیسی آن را تهیه نمایید ، حسگر مدار نیز از دو عدد صفحه ف ی صاف 1 در 1 سانتی متری تشکیل شده است که باید در روبروی یکدیگر به صورت موازی قرار بگیرند و نباید به همدیگر اتصال کنند .

محصولات شرکت ما به طور خلاصه شامل: شارژر لپ تاپ کنترل شارژ اینورتر شارژر لپ تاپ با فندکی کنترل شارژ اینورتر،مبدل ولتاژ ماشین پنل های خورشیدی باطری ماشین به برق شهر کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ ولت متر و آمپرمتر منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ،۲۴ به ۱۲ ولت متر و آمپر متر ۱۲ ولت ۲.۵ آمپر ۴۸به ۲۴،۲۴ به ۶ و... با سون سگمنت کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید افزاینده ولتاژ برد ups افزاینده ولتاژ برد کنترل ups ۱۲ به ۲۴،۱۲ به ۴۸ برای نوع آفلاین کلیک کنید کلیک کنید اختصاصی از هایدی تحقیق درباره الکتریسته با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 47 منابع تغذیه :از بدو اختراع الکتریسته و تولید وسائل برقی اولین نیاز منبع تغذیه وسائل برقی بود که این وظیفه را ژنراتورها یا پیل های الکتریکی انجام می دادند .با شروع عمر الکترونیک نیاز به منابع تغذیه تفاوتهای بسیاری را به وجود آورد اولا جریان مصرفی در دستگاههای الکترونیک بر خلاف دستگاهای برقی dc می باشدو دما این دستگاهها برای کار به ولتاژ بیشتری به نسبت دستگاههای برقی نیاز دارند و سوم اینکه به علت دقت حساسیت این دستگاهها رگوله بودن و نبود هر توع فریزر بار اذیت در منبع تغزیه بسیار بسیار مهم است. پس در ابتدا به تبدیل ولتاژ به ولتاژ دلخواه را داریم در مرحله دوم تبدیل جریان ac به dc (در صورت استفاده از جریان ac در وردی ) و در نهایت رگوله و ینگ جریان وجی برای ما اهمیت دارد. در ساده ترین روشها که هنوز هم در منابع تغذیه ساده و ارزان قیمت بسیار رایج است روش منابع تغذیه خطی می باشد در این روش در اولین مرحله جریان ورودی وارد ترانسفورماتور می شود تا به ولتاژ مورد نظر تبدیل میشود بعد از ترانسفورماتور مرحله ی و سازی جریان ac مطرح می شود و در پایان با توجه به نوع و مصرف منبع تغذیه یه عملیات اغییر ولتاژ ، ینگ ، رگولاتورها و ... قرار می گیرند. این منابع تغذیه سالهاست که وظیفه تولید توان کلیه دستگاههای الکترونیکی را بر عهده دارند اما معایب بسیاری نیز دارند که می توان از این معایب به بزرگی و سنگینی، هزینه نسبتاً بالا و فریزوراپیل زیاد آنها اشاره کرد. مشکل فریزراپیل را با اضافه های مختلف و بهینه سازی تولید منبع تغذیه می توان تا حد بسیاری مرتفع و وزن و حجم زیاد (90% از وزن و حجم زیاد به علت ترانس بزرگ و سنگین در این نوع منابع می باشد) این منابع زیاد قابل رفع نیست تا اینکه نظریه منابع تغذیه سوئیچینگ در سال 1930 مطرح می شود و در سال 1970 رسما تولید انبوه آن شروع و مورد استفاده قرار گرفت.بررسی منابع سوئیچینگ :اولین مزیت این منابع حجم کم آنها می باشد که به دلیل استفاده از ترانسفورماتور با سلف کوچک این امر صورت می گیرد.چرا که در منابع تغذیه سوئیچینگ ترانس کوچک می شود؟در شار و فلوی تولیدی در هسته و سیم پیچ های ترانس فورماتور نوسانات جریان مهمترین نقش را در طراحی دارد به این شکل که هر چه بالاتر برود اثر مغانیس شوندگی هسته و در نتیجه تاثیرات متقابل سیم پیچ ها افزایش پیدا می کند که به همین منظور می توان از هسته بسیار کوچکتری در های بالاتر (در یک توان ثابت) استفاده کرد. دوم میدانیم که با توجه به روابط حاکم بر محاسبات الکتریکی با بالا رفتن مقاومت سیم پیچ بالا می رود و در صورت نیاز به مقاومت ثابت در مدار منبع تغذیه باید از ظرفیت سیم پیچ و در نتیجه از تعداد دور آن کاست که این مسئله خود باعث کوچکی سلف تا ترانس مورد نظر می شود.همانطور که از مباحث فوق مشخص است اولین هدف در مباحث منبع تغذیه بالا بردن می باشد. با توجه به اینکه مصرف و ورودی د مدار تولید (نوسانساز) جریان مستقیم می باشد در ابتدای کار باید جریان ورودی به جریان dc تبدیل شود و وارد مدار نوسانساز با بالا شود در پایان این مرحله جریان برای ارسال به ترانس کوچک آماده است و بعد از وج از ترانسفورماتور با توجه به قیمت و مورد استفاده منبع تغذیه سوئیچینگ می توان از یک مبدل dc و یک خازنی ساده تا مدارات پیچیده تر برای تولید جریان بسیار با کیفیت تری را استفاده کرد.همانطور که مشخص است بیشتر بافت منبع تغذیه سوئیچینگ را مدارات الکترونیکی می کند که این مسئله باعث ارزانتر شدن سبک شدن و کوچکتر شدن منابع تغذیه سوئیچینگ می شود (در منابع تغذیه خطی بخش زیادی از حجم روزن به ترانسفورماتور مربوط می شود)اکنون با توضیحات مختصری که درباره تغذیه خطی و سوئیچینگ داده شد مزایا و معایب این دو را بررسی می کنیم.مزایای منابع تغذیه خطی:1- سادگی مدار: ساخت و تولید منابع تغذیه خطی با حداقل قطعات در زمان ناچیز ممکن است2- تحمل بار زیاد نویز ناچیز و وجی و زمان پاسخدهی بسیار کوتاه3- برای توانهای کمتر از 107 ارزانتر از مدارهای سوئیچینگ تمام می شوند.معایب منابع تغذیه خطی:معایب این منابع به طور کامل قابل رفع نیست ولی همانطور که قبلا گفته شد با طراحی مناسب دقت در ساخت قابل کاهش می باشد1- رگولاتورهای این منابع صرفا کاهنده هستند و وجی حداقل 2 تا3 ولت کمتر از ورودی است.2- انعطاف پذیری کم به طوری که برای هر وجی جدا سخت افزاری اضافه می شود.3- بهره پایین حد 30 تا 40 درصد که این مسئله باعث بالا رفتن حرارت در قطعات و اصراف انرژی می شود.4- حجم و وزن زیادتمام این معایب در تغذیه های سوئیچینگ رفع شده است
با
تحقیق درباره الکتریسته
اختصاصی از هایدی مقاله درباره مدارات تغذیه با و پر سرعت .
مقاله درباره مدارات تغذیه
مقاله درباره مدارات تغذیه لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:49رگولاتورهای ولتاژ و مدارات تغذیه تقریباً تمام مدارات الکترونیکی ، از مدارات سادة ترانزیستوری و آپ امپ تا سیستم های حساس میکروپرواسسوری و دیجیتالی به یک یا چند ولتاژ dc پایدار نیاز دارند منابع تغذیه رگوله نشده با ترانس – پل – خازن بعلت اینکه ولتاژهای وجی آنها با جریان بار وولتاژ خط تغییر می کنند و نیز بدلیل اینکه آنها ریپل های 100hz مهمی دارند . معمولاً کفایت نمی کنند . خوشبختانه ساخت منابع تغذیه پایدار که از فیدبک منفی برای رگوله شده بصورت جامع استفاده می شوند و می توانند با چیپ های رگولاتور ولتاژ مدار مجتمع که تنها به یک منبع ورودی dc رگوله نشده ( از یک ترکیب ترانس – پل – خازن ؛ یک باطری ، یا چند منبع دیگر dc ورودی ) و چند المان دیگر نیاز دارند باسانی ساخته می شوند . در این فصل چگونگی ساخت رگولاتورهای ولتاژ را با استفاده از مدارات مجتمع بخصوص خواهید دید همین روشهای مداری می تواند برای ساختن رگولاتورهای با المان های مجزا به کار رود ( ترانزیستورها ، مقاومت ها ، غیره ) اما بعلت موجود بودن چیپ های رگولاتور ارزان با کارائی زیاد ، استفاده از المانهای مجزا در طرح های جدید مزیتی ندارد . رگولاتورهای ولتاژ ما را به حوزة تلف قدرت زیاد وارد می کنند . بنابراین در مورد سینک گرمایی ور وش هایی نظیر « محدود fold back  » برای محدود عملکرد درجه حرارت های ترانزیستور و جلوگیری از صدمه به مدار صحبت خواهیم کرد این روش ها می توانند برای تمام ترتیبات مدارات قدرت شامل تقویت کننده های قدرت نیز استفاده شوند . با دانشی که در اینجا نسبت به رگولاتورها بدست خواهیم آورد قادر خواهیم بود به عقب برگشته و طراحی تغذیه رگوله نشده را به تفصیل بحث نماییم  در این فصل به مراجع ولتاژ و آی سی های مرجع ولتاژ که خارج از طرح منبع تغذیه نیز استفاده می شوند نظری خواهیم انداخت .1-2- مشخصه ها و خصوصیات منابع تغذیه : بطور کلی میتوان منبع تغذیه ها را از 6 نقطه نظر مختلف طبقه بندی کرد :طبقه بندی از نظر میزان صاف بودن ولتاژ تغذیه منبع تغذیه صاف نشده ، در این ح   مقداری سیگنال ac برروی ولتاژ تغذیه سوار می شود ، که ولتاژ ریپل نام دارد ( در ی وسازی تمام موج آن دو برابر سیگنال ac می باشد ) منبع تغذیه صاف شده ، در این نوع تغذیه مدارهای اضافی برای کاهش دامنه ریپل در نظر گرفته شده است .طبقه بند از نظر تثبیت ولتاژ:منبع تغذیه تثبیت نشده ( ناپایدار ): در این ح ولتاژdc صاف شده است . اما مدارهای اضافی برای غلبه بر تأثیرات ناشی از تغییرات بار مصرفی و یا ولتاژ ورودی در نظر گرفته نشده است . منبع تغذیه تثبیت شده ( پایدار ) : د راین نوع منبع تغذیه ها علاوه بر این که ولتاژdc صاف شده است ، مدارهای اضافی برای غلبه بر تأثیرات ناشی از بار مصرفی ، یا ولتاژ ورودی وجود ندارد .طبقه بندی از نظر میزان محافظت :منبع تغذیه محافظت نشده : در این ح منبع تغذیه در مقابل جریان مصرفی بیش از حد ، یا اتصال  کوتاه محافظت نشده است . منبع تغذیه  محافظت شده : این نوع منبع تغذیه ها در مقابل افزایش بیش از حد جریان مصرفی ، و یا اتصال کوتاه محافظت شده اند . محافظت در مقابل افزایش بیش از حد ولتاژ تغذیه : در این ح بار مصرفی در مقابل افزایش ولتاژ، تغذیه ناشی از تثبیت کننده ولتاژ ، محافظت شده است .طبقه بندی از نظر چگونگی عملکرد :منبع تغذیه سوئیچینگ این نوع منبع تغذیه ها با استفاده از روش سویئیچینگ کار می کنند ( معمولاً با ی بالاتراز 50 کیلوهرتز )5) طبقه بندی از نظر پیاده سازی مدار : مدار گسسته : در مدارهای تثبیت کننده این نوع منبع تغذیه ها از مدارهای گسسته ( مثلاً ترانزیستور) استفاده شده است .مدار مجتمع : در تثبیت کننده این منبع تغذیه ها از مدارهای مجتمع استفاده شده است . مدار ترکیبی : در طبقه تثبیت کننده این نوع منبع تغذیه ها هم از مدار گسسته ، و هم از مدار مجتمع ( آی سی ) استفاده شده است .طبقه بندی از نظر ولتاژ یا جریان وجی :الف) جریان بالا  ب) جریان پایین  ج) ولتاژ بالا  د) ولتاژ پایین  با توجه به اینکه ما با تعدادی از آشکارترین مشخصه های  منبع تغذیه ها مانند ولتاژ ورودی ، ولتاژ وجی ، حداکثر جریان بار مصرفی و مانند آن آشنا می باشیم و. در اینجا مشخصه های دیگری ذکر می شود
با
مقاله درباره مدارات تغذیه
تعبیه حفاظت های ایمنی در ورودی و وجی منبع تغذیه ا امی است
وظیفه و هدف از تعبیه حفاظت های ایمنی در منبع تغذیه، جلوگیری از آسیب رسانی منبع تغذیه به سخت افزار در شرایط خاص می باشد. چرا که این حفاظت ها ، در موارد اضطراری و غیر طبیعی که به هر دلیلی ممکن است برای یک منبع تغذیه به وجود بیاید، با عملکرد سریع خود می توانند مانع از آسیب سخت ا. ۳-۲-۱ via یا through hole via یا through hole در ظاهر padهای کوچکی هستند که درون آنها پایه المانی قرار نمی گیرد. وظیفه via ارتباط لایه های فیبر مدار چاپی با هم است.به طور مثال در یک فیبر مدار چاپی دو رو، اگر در محلی نیاز به ارتباط با آن روی فیبر باشد از via استفاده میشود. در فیبرهای مدار چاپی دورو و چند لایه از via به مراتب استفاده میشود.اما در فیبرهای مدار . صنایع الکترونیک سیماران انواع تکنولوژیهای سیستم دوربینهای مدار بسته را همگام با تکنولوژی روز دنیا عرضه میدارد. کیفیت سخت افزاری عالی کیفیت تصویر عالی دید در شب و wdr عالی قیمت و خدمات پس از فروش عالی قابل رقابت با اکثر برندهای مطرح دوربین مدار بسته تحت شبکه (ip) دوربین مدار بسته hd-tvi دوربین مدار بسته ahd دوربین مدار بسته آنالوگ اختصاصی از فایلکو مدارهای الکتریکی1 با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 بنام خدامدارهای الکتریکی46- هرگاه جهت های قراردادی متناظر به کار روند مطابق قضیه تلگان خواهیم داشت . لذا جواب (1) درست است.47- چون ولتاژ شاخه ها در دو مدار ی ان هستند معادلات kvl تغییر نخواهند کرد در حالیک. آموزش نصب دوربین مدار بسته و dvr آموزش نصب دوربین مدار بسته و dvr در قسمت آموزش نصب دوربین مدار بسته و dvr قبل اصول کلی اجرای یک آموزش نصب دوربین مدار بسته و dvr سیستم مدار بسته کامل را شرح دادیم.در این قسمت قصد داریم با دستگاه dvr بیشتر آشنا شوید.برای این منظور ع ی از قسمت پشتی این نوع از دستگاه ها رو براتون قرار دادیم: آموزش نصب دوربین مدار . با عرض پوزش به علت اینکه یه مدت وبلاگ آپ ن ، سلام امروز براتون یک مدار فلاشر 12 ولتی باحال آماده که با لامپ 12 ولتی کار می کنه و اگه خواستید می تونید به جای لامپ از رله استفاده کنید تا بتونید لامپ بزرگتر و قوی تری رو فلاشر کنید ، این مدار با آیسی ال ام 317 کار میکنه و بسیار مدار جالب و آموزنده ای هم هست . مدار فلاشر تایمر با منوی پیشرفته با تنظیم 3 نوبت زمانی این مدار ارتقا یافته ی مدار تایمر فلاشر قبلی میباشد با این تفاوت که به آن یک منو تنظیمات و یک pwm برای 2کانال آن اضافه شده است. این مدار در تابلو های led ثابت و ... کاربرد دارد. جهت سفارش تعداد بالا و یا نمونه تماس گرفته شود.
1638 428 813 09186317614 آقای خدابنده جهت آموزش کار با مدار به ادامه . اختصاصی از یارا فایل مقاله کامل درباره منبع تغذیه سوییچینگ با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 منبع تغذیه سوییچینگشرح کلی مدارامروز می خواهم به ذکر یک نمونه عملی از منابع تغذیه سوئیچینگ بپردازم تا با بررسی مدار آن، عملکرد این سیستم برای شما بیشتر روشن شود. حال با توجه به مدار به شرح اجزاء مختلف آن خواهم پرداخت.مداری را که به عنوان یک مثال عملی مشاهده می نمایید، مدار یک منبع تغذیه سوئیچینگ 200 وات atx متعلق به کامپیوتر شخصی است که توسط شرکت tdk طراحی و ساخته شده است.برای دیدن نقشه فوق در اندازه بزرگتر (اصلی) اینجا را کلیک کنید.در این منبع تغذیه سوئیچینگ از یک آی سی با شماره tl494 استفاده شده و همچنین از یک مبدل که ترانزیستور های آن با آرایش پوش- پول عمل رگولاسیون وجی را انجام می دهند استفاده شده است. ولتاژ خط برق شهر پس از عبور از مدار ورودی متشکل از (c1, r1, t1, c4, t5) به بلوک ی وساز هدایت می شود. مدار ی وکننده از نوع پل دیودی تمام موج می باشد که نسبت به سایر ی و کننده های دیگر از هر لحاظ مقرون به صرفه تر است. هنگامی که کلید تبدیل از ح 230 ولت بر روی 115 ولت قرار گیرد، در نتیجه مدار سیستم دو برابر کننده وارد عمل می شود. مقاومت های واریستور (مقاومت متغیر با ولتاژ) z1 و z2 دارای عملکرد محافظت از اضافه ولتاژ در ورودی می باشند. مقاومت ترمیستور (مقاومت متغیر با دما) ntcr1 جهت محافظت در برابر جریان هجومی در هنگام شارژ c5 و c6 مورد استفاده قرار گرفته است.مقاومت های r2 و r3 فقط برای تخلیه نمودن بار الکتریکی داخل خازن ها و جلوگیری از خطر برق گرفتگی در هنگام قطع بودن (خاموش بودن) منبع تغذیه به کار می روند. در هنگام اتصال منبع تغذیه به برق شهر، c5 و c6 با هم در ابتدا تا حد بالا تر از 300 ولت شارژ می شوند.قسمت ثانویه منبع تغذیه به صورت کنترل شده توسط q12 راه اندازی شده و سپس ولتاژ در وجی قسمت ثانویه ظاهر می شود. در پی آن ic3 که یک رگولاتور ولتاژ 5 ولت می باشد، ولتاژ 5 ولتی مورد نیاز مادر برد را برای راه اندازی گیت های منطقی و سایر موارد دیگر تأمین می نماید.سپس ولتاژ تثبیت نشده از طریق d30 به چیپ کنترلی اصلی یعنی ic1 و همچنین ترانزیستورهای q3 و q4 هدایت می شود. وقتی منبع تغذیه اصلی در حال کار بود، ولتاژ 12 ولت وجی از طریق دیود d به سمت ic1 هدایت می شود. ح کم¬مصرف stand byدر ح کم¬مصرف stand by توسط ولتاژ مثبت در پایه ps-on که از طریق مقاومت r23 از مدار ثانویه منبع تغذیه تأمین شده مانع از کار قسمت اصلی منبع تغذیه میشویم. چون ترانزیستور q10 باز شده و در نتیجه ترانزیستور q1 نیز در ح باز قرار گرفته و در پی آن ولتاژ مبنای 5 ولت پایه شماره 14 io1 برای پایه شماره 4 io1 تأمین میشود. و مدار در نهایت به ح مسدود شده کلیدزنی خواهد شد. ترانزیستورهای q3 و q4 هدایت خواهند کرد و سیم پیچ ترانسفورماتور کمکی t2 را اتصال کوتاه خواهند نمود. توسط پایه شماره 4 io1 ما قادریم که پهنای پالس وجی را تعیین نماییم. صفر بیانگر بیشترین پهنای پالس و 5 ولت بیانگر این است که پهنای پالسی وجود ندارد.تشریح کارکرد منبع تغذیهوقتی ی کلید روشن شدن کامپیوتر را فشار دهد، در نتیجه مادربرد صفر منطقی یا زمین منطقی را برای پایه ps-on فراهم می نماید. ترانزیستور q10 بسته شده و در نتیجه q1 نیز بسته می شود و خازن c15 از مسیر مقاومت r15 شروع به شارژ شدن نموده و در پایه شماره 4 ic1 شاهد شروع کاهش ولتاژ دو سر مقاومت r17 به سمت صفر می باشیم. به علت این ولتاژ بیشترین مقدار پهنای پالس بطور پیوسته افزوده شده و باعث راه اندازی نرم و بدون اشکال قسمت اصلی منبع تغذیه خواهیم بود. در ح عملکرد طبیعی منبع تغذیه دائماً توسط ic1 کنترل می شود. زمانی که ترانزیستور های q2 و q1 بسته اند، ترانزیستورهای q3 و q4 باز می باشند. وقتی که می خواهیم یکی از ترانزیستور¬های قدرت q1 و q2 را باز کنیم، مجبور هستیم که تحریک ترانزیستور های q3 و q4 را برداریم. جریان از مسیر مقاومت r46 و دیود d14 و همچنین سیم پیچ t2 جاری می شود. این جریان باعث می شود که ولتاژ تحریک بیس ترانزیستور قدرت فراهم شده و به دلیل وجود فیدبک مثبت ترانزیستور خیلی سریع در ح اشباع قرار گیرد. با سپری شدن این ضربه ناگهانی، هر دو ترانزیستور باز می شوند. فیدبک مثبت از بین رفته و overshoot در سیم پیچ تحریکی را ایجا می کند که باعث بسته شدن سریع ترانزیستور قدرت می شود. مجدداً این فرایند در ترانزیستور دوم تکرار می شود. ترانزیستور های q1 و q2 متناوباً ولتاژ مثبت و منفی را به یکی از دو سر سیم پیچ اولیه متصل می نمایند. جریان الکتریکی از مسیر شاخه امیتر q1 (کلکتور q2) را در سیم پیچ ثالثیه جاری شده و ترانسفورماتور t2 را تحریک می نماید. و سپس از سیم پیچ اولیه ترانسفورماتور t3 و خازن c7 و مرکز مجازی ولتاژ تغذیه ورودی مسیر خود را تکمیل می نماید.پایداری ولتاژ وجی وجی های +5v و +12v توسط مقاومت های r25 و r26 دائماً اندازه گیری می شوند و برای پایدار نگه داشتن آنها را به ic1 ارسال می نمایند. سایر ولتاژ ها از لحاظ پایداری مواظبت نمی شوند و مقدار آنها را با تعداد دور سیم پیچی ترانس و دیود ها به دست می آورند. در مقدار وجی میزان رأکتانس سیم پیچی به دلیل کار در بالا اهمیت زیادی دارد. همان طور که می دانید در جریان مستقیم تعداد دور سیم پیچی اهمیتی ندارد و همواره ولتاژی روی سیم پیچ افت نمی نماید. اما با بالا رفتن تعداد دور سیم پیچی و نوع هسته در میزان افت ولتاژ روی سیم
با
مقاله کامل درباره منبع تغذیه سوییچینگ
با سلام خدمت دوستان
نمرات میان ترم مدار 2 را می توانید در آدرس زیر مشاهده نمایید: http://s8.picofile.com/file/8278882292/p o_2016_12_17_18_36_48.jpg
دوستانی که در بازه 35-30 قرار دارند باید تلاش بیشتری کنند چون به احتمال زیاد می افتند. همچنین تمرین های زیر را نیز تا قبل از امتحان پایان ترم تحویل دهید.
فصل معادلات ح : 10 8 6 5 فصل لاپلاس:41 30 24 23 6 فصل های طبیعی شبکه. آموزش پله پله(مرحله دوم) سالام دراین مدار شما تایمری را می سازید که پس از پنج ثانیه دیود را خاموش خواهد کرد. لطفا در نصب خازن دقت نمایید چون ممکن است ان را بسوزانید.پس بهتر است قبل از اجرا در مدار واقعی آن را توسط نرم افزار کورکدیل تکنولوژی چک کنید! ادامه مطلب انتقال توان بیسیم انواع روش های مختلفی را دارا می باشد که یکی از آنها انتقال به روش ایجاد تشدید می با شد در مدار طراحی شده در این روش سه قسمت اصلی قرار دارد که شامل موارد زیر است: 1)منبع تغذیه 2)نوسان ساز 3)مبدل جریان یا تقویت کننده جریان 4)سیم پیچ اولیه (تانک) 5)سیم پیچ ثانویه اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره آشنایی با آلارم های موجود در پست های فشار قوی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 11 آشنایی با آلارم های موجود در پست های فشار قوییکی از وظایف مهم اپراتور، آشنا بودن به کلیه آلارمهای موجود در پست می باشد. علاوه بر آن باید دلایل دریافت هر آلارم را بخوبی بداند تا بتواند بعد از دریافت آلارم، جهت عادی نمودن وضعیت شبکه از خود واکنش مقتضی نشان دهد به طورمثال با دریافت آلارم380v ac. supply failure(اشکال در تغذیه380 ولت)، بایستی اپراتور مسئول سریعا از کلید 380 ولت مربوطه بازدید شوند که نسوخته باشند. در صورتی که کلید و فیوزهای مربوطه بررسی شدند و اشکال نداشتند، کلید 380 ولت برق اصلی مصرف داخلی قطع گردد تا اینکه سریعا کلید وصل و مصرق داخلی تامین گردد.در صفحات بعد آلارمهای مربوطه به ترانسفورماتورها- خطوط و آلارمهای عمومی تعدادی از پست های 63 و 230 کیلو ولت جهت آشنایی آورده شده است. معمولا پوشش روی پنجره آلارمها به رنگ های سبز، سفید، زرد و قرمز می باشد.رنگ سبز برقدار بودن سیستم را نشان می دهد.رنگ سفید مربوط به تغییر وضعیت یا آلارمهای بی خطر می باشدرنگ زرد علامت خطر است.رنگ قرمز علامت از مدار خارج شدن دستگاه را نشان می دهد.شرح آلارمهای مشترک230 کیلو ولت:قطع دژنکتور به وسیله راههای حفاظتی پشتیبان.قطع دژنکتور به وسیله اشکالات انتهای خط.حفاظت جریان گردشی« داخلی » به وسیله دیفرانسیل قطع گردید.آلارم بالا بودن .آلارم پایین بودن .رله های پشتیبان حفاظتی تحریک شده اند.عملکرد اشکال به وسیله ثباتها ثبت گردیده است.اشکال در مدارتغذیه ترانس ولتاژ باس بار.اشکال در منبع تغذیه 110 ولت dc.اشکال در مدار حفاظت رله دیفرانسیل.اشکال در منبع تغذیه 380 ولت ac.اشکال در 110 ولت سیستمهای باتری شارژر(110 ولت باتری شارژ قطع شده است)مدار حفاظت پشتیبان بریکر اشکال دارد.کاغذ(نوار) سیستم ثبات به انتها رسیده است.سیگنال اتفاقات ثبت گردیده است.اشکال در منبع تغذیه سیستم نشان دهنده تابلو کنترل مشترک(110v dc).اشکال در منبع تغذیه مدار110 ولت آلارمها.دیزل اظراری در حال کار است.اتصال زمین روی 110 ولت باتری شارژر.بلوکه شدن(مسدود شدن) حفاظت پشتیبان بریکر اصلی.اشکال در سیستم منبع تغذیه(dc) ثبا خطاها.کاغذ(نوار) ثبات سیگنال ها تمام شده است.اشکال در مدار 110 ولت dc تغذیه سیستم سنکرونانیرینگ.اشکال در منبع تغذیه 110 ولت dc یا 220 ولت ac سیستم آلارمهادیزل اظطراری اشکال دارد.اشکال در سیستم 110 ولت باتری(بالا و یا پایین ولتاژ 110 ولت)شرح آلارمهای قسمت 230 کیلو ولت ترانسفورماتور:تریب به وسیله حفاظت اصلی.تریب به وسیله رله حفاظتی دیفرانسیل ترانس اصلی.آلارم مربوط به عملکرد رله حفاظتی ظاهر شده.آلارم بالا بودن دمای سیم پیچ ترانس اصلی.آلارم بالا بودن دمای روغن ترانس.آلارم پایین بودن سطح روغن ترانسفورماتور اصلی.آلارم اشکال در سیستم خنک کاری ترانس اصلی.آلارم اشکال در منبع تغذیه سیستم کنترل تپ چنجر ترانس اصلی.اشکال در منبع تغذیه 110 ولت dc مدارات ونرها.اشکال در منبع تغذیه dc 110 ولت سیستم حفاظت.اشکال در منبع تغذیه dc 110 ولت سیستم اینترلاک ها.تریپ ترانس در اثر بالا بودن فشار روغن ترانس.تریپ ترانس در اثر بلا بودن دمای روغن ترانس.شرح آلارمهای مربوط به خطوط تغذیه 230 کیلو ولت:تریپ خط 230 کیلو ولت به وسیله حفاظت اصلی.حفاظت اصلی خط تحریک شده آلارم.آلارم اشکال در مدار حفاظت اصلی.آلارم اشکال در مدار حفاظت اصلی.آلارم اشکال در تجهیزات سیستم p.l.c.تریپ خط به وسیله حفاظت پشتیبان.تریپ مستقیم خط به وسیله مدار p.l.c.آلارم اشکال در مدار تغذیه ترانسفورماتور ولتاژ.آلارم اشکال در مدار110 ولت dc حفاظت خط 230.اشکال در مدار تغذیه 110 ولت dc ونرها.اشکال در منبع تغذیه 110 ولت dc نشان دهنده ها.اشکال در منبع تغذیه 110 ولت dc سیستم انترلاک.آلارم حفاظت نا تعادلی پلهای دژنکتور 230 کیلوولت.آلارم پایین بودن فشار هوای دژنکتور اصلی.آلارم افت فشار گاز sf6(مجددا گاز تزریق شود).اشکال در مدار کنترل 110 ولت dc.آلارم مربوط به تریپ اتومات دژنکتور.
با
تحقیق درباره آشنایی با آلارم های موجود در پست های فشار قوی
اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره power کامپیوتر 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیه رایانه ...... ( قسمتهای اصلی پاور کامپیوتر ) دراین مبحث قصدداریم که به صورت مختصر و با زبان ساده، شما رابا اجزاء داخلی منبع تغذیه و وظایف آنها آشنا نماییم . بدیهی است که این ساختار، همگانی وعمومی نمی باشد بلکه حدود 75% ساختار داخلی منابع تغذیه استاندارد کنونی را در بر می گیرد .جهت توضیح فنی و دقیق در مورد کارکرد یک منبع تغذیه، ابتدا باید نقشه برد را ترسیم نماییم. البته این کار را قبلا و به صورت نمونه برای یک پاور 250 واتی ویرایش 1.3 انجام دادم، ولی دیدم اگر بخواهم از روی آن برای شما صحبت کنم ، نه تنها شما را خسته خواهم کرد ، بلکه خودم هم نمی توانم حق مطلب را درست ادا کنم. آشنایی با اجزای داخلی منبع تغذیه:به همین منظور سعی می کنم فهرست وار به موضوع بپردازم. لذا ابتدا توجه شما را شکل داخلی پاور و قطعات داخلی تشکیل دهنده آن ، جلب می نمایم :================================================== ========1- (line filter (emi با توجه به اینکه منابع تغذیة سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید کننده نویز برای مدارات مخابراتی می باشند، با ورودی و وجی ،باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد. چرا که با بالا رفتن در مدار داخلی پاور، هارمونیکهایی با بالاتر از اصلی منبع ایجاد می گردند وموجب تداخل درباندهای رادیویی و مخابراتی می گردد. معمولا این بخش از دو عنصر القاگرو خازن تشکیل شده است ، که وظیفه ممانعت از وج نویز حاصل از سیستم سوئیچینگ منبع تغذیه به بیرون وهمچنین ممانعت از ورود های اضافی حاصل ازدوران موتورهای الکتریکی ویاسیستم های تولید کننده حرارت به داخل منبع تغذیه رابرعهده دارد.امروزه علاوه بر تقویت لاین ، با تعبیه pfc در بخش ورودی ، پیشرفتهای بیشتری صورت گرفته است.================================================== ========
با
تحقیق کامل درباره power کامپیوتر 14 ص
ایسنا به نقل از مدیکال ا پرس نوشت: دانشمندان علوم اعصاب "آزمایشگاه cshl" یک مدار عصبی را در آمیگدال،(محل پردازش احساسات مغز) شناسایی کرده اند که این مدار موجب اضطراب می شود. اختصاصی از فایلکو تحقیق درمورد مدارهای الکتریکی1 با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 بنام خدامدارهای الکتریکی46- هرگاه جهت های قراردادی متناظر به کار روند مطابق قضیه تلگان خواهیم داشت . لذا جواب (1) درست است.47- چون ولتاژ شاخه ها در دو مدار ی ان هستند معادلات kvl تغییر نخواهند کرد در حالیکه جریان شاخه های مقاومتی در مدار دوم جریان شاخه های مقاومتی در مدار اول هستند. با اعمال kvl در گره سمت راست دو مدار خواهیم داشت.در مدار اول داریم( جمع جبری جریانهای مقاومتی خارج شونده از گره هستند)همچنین در مدار دوم داریم از i و ii نتیجه می شود در مابقی گره های مدار دوم با اعمال kcl به معادلات kcl در مدار اول خواهیم رسید لذا جواب (3) درست است.48- منبع جریان تست را در سرهای a و b قرار می دهیم و منبع l' 13 را به منبع ولتاژ معادل تبدیل می کنیم و مدار شکل زیر بدست می آیدمعادلات مش را می نویسیم از حل معادلات فوق بر حسب i2 بدست می اوریم . با اعمال kvl در حلقه خارجی خواهیم داشت لذا جواب 2 درست استروش تستی : با فرض صفر بودن r ، مدار ساده حاصل را تحلیل نمائیم49- - با اعمال kcl در گره سمت راست داریم. با اعمال kcl در گره سمت چپ داریم. با قرار دادن رابطه ii بدست می آوریم لذا جواب 2 درست است.50- شبکه سه را از مدار جدا می کنیم و مدار معادل تونن مابقی مدار را از دو سر محل اتصال با قرار دادن منبع جریان تست بدست می آوریم .با اعمال kvl در حلقه سمت راست بدست می آوریم . با اعمال kvl در حلقه سمت خارجی خواهیم داشت. با قرار دادن رابطه i در رابطه ii بدست می آوریم با توجه به جهت in ، منحنی دو قطبی را با رابطه iii تقاطع می دهیم و بدست می آوریملذا جواب (4) درست است .51- با استفاده از جمع آثار ملاحظه می کنیم که به جهت تقارن ، منبع vs هیچ جریانی از خازن عبور نمی دهد و بنابراین جریان ic فقط ناشی از منبع جریان است.مقاومت معادل دیده شده از دو سر خازن برابر است با در t=0+ خازن اتصال کوتاه است و مدار بصورت زیر می باشد .با تقسیم جریان ic حاصل می شود در خازن اتصال بازو است و بنابراین 52- در مدار بصورت زیر است.
با
تحقیق درمورد مدارهای الکتریکی1
یکی از بخشهای مهم هر پروژه الکترونیکی بخش فیبر مدار چاپی و یا به اصطلاح pcb آن است.pcb مخفف printed circuit board و به معنای برد مدار چاپی میباشد.برای طراحی برد مدارچاپی سه روش مختلف وجود دارد.در روش اول شماتیک پروژه در نرم افزار مخصوص ......
به کمک این فایل آموزشی قادر خواهید بود یک مدار الکتریکی را تحلیل کنید و مقادیر ولتاژ و جریان را در هر نقطه از مدار مشاهده نمایید. همچنین می توانید پاسخ ی مدار، نقطه کار و بهره مدار را مشاهده و محاسبه کنید.
منبع:sainaapp.blogsky.com

sainaapp.blog.ir
- 5000 تومان انرژی الکتریکی یکی از شکل های انرژی است که به وسیله ی آن می توان در وسایل نور ، گرما و حرکت ایجاد کرد . پس یکی از مناسب ترین شکل های انرژی برای انسان ، انرژی الکتریکی است . الکتریسیته از باتری به وسیله ی سیم در مدار جاری می شود و پس از روشن لامپ از سیم دیگری به باتری باز می گردد. به این مسیر مدار الکتریکی می گویند.برای ایجاد مدار به سیم باتری و لامپ نیازمندیم . اجسامی که الکتریسیته را از خود عبور می دهند ، رسانا می گویند . مانند : مس ، طلا ، آهن ، نقره ، آلومینیوم ، چوب تر ، آب لوله کشی . بهترین رسانای جریان برق نقره است.اما به دلیل گران قیمت بودن نقره استفاده از آن به صرفه نمی باشد و از مس که ارزان قیمت تر است و رسانای خوبی نیز می باشد استفاده می شود. اجسامی که الکتریسیته را از خود عبور نمی دهند ، نارسانا می گویند. مانند :چوب ، کاغذ ، هوا ، آب مقطر ، پلاستیک ، شیشه . کلید وسیله ای است که برای قطع و وصل مدار استفاده می شود. برای روشن دو یا بیش تر لامپ در مدار الکتریکی ، از دو روش موازی و متوالی استفاده می شود .وقتی لامپ ها در مدار طوری بسته شود که جریان برق پس از عبور از یک لامپ به لامپ دیگر برسد ، لامپ ها به طور متوالی یا پشت سر هم یا سری بسته شده اند . بقیه در ادامه مطلب منبع:http://hashtooom. / کپی با ذکر منبع مجاز است آموزش نصب دوربین مدار بسته مقدمه و انتخاب آموزش نصب دوربین مدار بسته و دستگاه مناسب آموزش نصب دوربین مدار بسته عملی نحوه نصب و تصویر گرفتن در دوربین های آنالوگ و دوربین دیجیتال (آی پی) آموزش نصب انواع دوربین مدار بسته outdoor و indoor آشنا شدن با ابزارها و تجهیزات مختلف در رابطه با نصب دوربین های مداربسته آشنایی با انواع دوربین های دام، ص. اختصاصی از ژیکو مقاله کامل درباره مدارات تغذیه با و پر سرعت .
 مقاله کامل درباره مدارات تغذیه
 مقاله کامل درباره مدارات تغذیه       لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحه :49 بخشی از متن مقالهمدارات تغذیهرگولاتورهای ولتاژ و مدارات تغذیه تقریباً تمام مدارات الکترونیکی ، از مدارات سادة ترانزیستوری و آپ امپ تا سیستم های حساس میکروپرواسسوری و دیجیتالی به یک یا چند ولتاژ dc پایدار نیاز دارند منابع تغذیه رگوله نشده با ترانس – پل – خازن بعلت اینکه ولتاژهای وجی آنها با جریان بار وولتاژ خط تغییر می کنند و نیز بدلیل اینکه آنها ریپل های 100hz مهمی دارند . معمولاً کفایت نمی کنند . خوشبختانه ساخت منابع تغذیه پایدار که از فیدبک منفی برای رگوله شده بصورت جامع استفاده می شوند و می توانند با چیپ های رگولاتور ولتاژ مدار مجتمع که تنها به یک منبع ورودی dc رگوله نشده ( از یک ترکیب ترانس – پل – خازن ؛ یک باطری ، یا چند منبع دیگر dc ورودی ) و چند المان دیگر نیاز دارند باسانی ساخته می شوند . در این فصل چگونگی ساخت رگولاتورهای ولتاژ را با استفاده از مدارات مجتمع بخصوص خواهید دید همین روشهای مداری می تواند برای ساختن رگولاتورهای با المان های مجزا به کار رود ( ترانزیستورها ، مقاومت ها ، غیره ) اما بعلت موجود بودن چیپ های رگولاتور ارزان با کارائی زیاد ، استفاده از المانهای مجزا در طرح های جدید مزیتی ندارد . رگولاتورهای ولتاژ ما را به حوزة تلف قدرت زیاد وارد می کنند . بنابراین در مورد سینک گرمایی ور وش هایی نظیر « محدود fold back  » برای محدود عملکرد درجه حرارت های ترانزیستور و جلوگیری از صدمه به مدار صحبت خواهیم کرد این روش ها می توانند برای تمام ترتیبات مدارات قدرت شامل تقویت کننده های قدرت نیز استفاده شوند . با دانشی که در اینجا نسبت به رگولاتورها بدست خواهیم آورد قادر خواهیم بود به عقب برگشته و طراحی تغذیه رگوله نشده را به تفصیل بحث نماییم  در این فصل به مراجع ولتاژ و آی سی های مرجع ولتاژ که خارج از طرح منبع تغذیه نیز استفاده می شوند نظری خواهیم انداخت .1-2- مشخصه ها و خصوصیات منابع تغذیه : بطور کلی میتوان منبع تغذیه ها را از 6 نقطه نظر مختلف طبقه بندی کرد :طبقه بندی از نظر میزان صاف بودن ولتاژ تغذیه منبع تغذیه صاف نشده ، در این ح   مقداری سیگنال ac برروی ولتاژ تغذیه سوار می شود ، که ولتاژ ریپل نام دارد ( در ی وسازی تمام موج آن دو برابر سیگنال ac می باشد ) منبع تغذیه صاف شده ، در این نوع تغذیه مدارهای اضافی برای کاهش دامنه ریپل در نظر گرفته شده است .طبقه بند از نظر تثبیت ولتاژ:منبع تغذیه تثبیت نشده ( ناپایدار ): در این ح ولتاژdc صاف شده است . اما مدارهای اضافی برای غلبه بر تأثیرات ناشی از تغییرات بار مصرفی و یا ولتاژ ورودی در نظر گرفته نشده است . منبع تغذیه تثبیت شده ( پایدار ) : د راین نوع منبع تغذیه ها علاوه بر این که ولتاژdc صاف شده است ، مدارهای اضافی برای غلبه بر تأثیرات ناشی از بار مصرفی ، یا ولتاژ ورودی وجود ندارد .طبقه بندی از نظر میزان محافظت :منبع تغذیه محافظت نشده : در این ح منبع تغذیه در مقابل جریان مصرفی بیش از حد ، یا اتصال  کوتاه محافظت نشده است . منبع تغذیه  محافظت شده : این نوع منبع تغذیه ها در مقابل افزایش بیش از حد جریان مصرفی ، و یا اتصال کوتاه محافظت شده اند . محافظت در مقابل افزایش بیش از حد ولتاژ تغذیه : در این ح بار مصرفی در مقابل افزایش ولتاژ، تغذیه ناشی از تثبیت کننده ولتاژ ، محافظت شده است .طبقه بندی از نظر چگونگی عملکرد :منبع تغذیه سوئیچینگ این نوع منبع تغذیه ها با استفاده از روش سویئیچینگ کار می کنند ( معمولاً با ی بالاتراز 50 کیلوهرتز )5) طبقه بندی از نظر پیاده سازی مدار : مدار گسسته : در مدارهای تثبیت کننده این نوع منبع تغذیه ها از مدارهای گسسته ( مثلاً ترانزیستور) استفاده شده است .مدار مجتمع : در تثبیت کننده این منبع تغذیه ها از مدارهای مجتمع استفاده شده است . مدار ترکیبی : در طبقه تثبیت کننده این نوع منبع تغذیه ها هم از مدار گسسته ، و هم از مدار مجتمع ( آی سی ) استفاده شده است .طبقه بندی از نظر ولتاژ یا جریان وجی :الف) جریان بالا  ب) جریان پایین  ج) ولتاژ بالا  د) ولتاژ پایین *** متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است ***
با
مقاله کامل درباره مدارات تغذیه
توضیح مدار : مداری که امروز برای شما دوستان گرامی آماده کرده ایم یک مدار برای تقویت امواج تلوزیونی یو اچ اف uhf می باشد و بسیار مدار خوبی میباشد ، این مدار دارای یک عدد ترانزیستور منفی برای تقویت امواج و یک سلف کوچک میباشد .

توجه : سلف بکار رفته شامل سه دور سیم لاکی با قطر 0.6 میلی متر بر روی هسته استوانه ای با قطر 3 میلیمتر باید پیچیده شود و کل مدار باید حتما در یک قوطی ف ی باشد و همچنین ترانزیستور بکار رفته دارای چهار پایه میباشد که پایه چهارم باید به بدنه قوطی متصل شود .

برد مدار چاپی عرش گستر به اطلاع می رساند : تولید pcb با انواع متریال های خاص و کمیاب اعم از انواع متریال های گروه راجرز و متریال آلومینیوم در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین قیمت بدون محدودیت در تعداد و مشخصات سفارش ... " با دریافت تنها یک پیش فاکتور مشتری دائمی برد مدار چاپی عرش گستر خواهید شد " اختصاصی از یاری فایل مدار منبع تغذیه 0 با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 مدار منبع تغذیه 0-30/3a :در ابتدا ما به شرح طراحی مدار به روش protel 9956 می پردازیم در این روش ابتدا در design explore و در محیط شماتیک مدار را ترسیم می کنیم در این محیط ابتدا باید قطعات را از کتابخانه design آورد برای آو. دستگاه cnc اسپارک ona یک cnc چهار محوره میباشد که تمامی برد های کنترلی و قدرت آن ساخت شرکت ona میباشد. در این پروژه مدار تغذیه مانیتور و برد vga این دستگاه در اثر جریان کشی سوخته و برد آن نیز پوسده بود. ابتدا یک مدار تغذیه با ولتاژ های 5+ ولت و 5- ولت و 12+ولت و 12- ولت با جیان 5 آمپر برای این دستگاه طراحی شد سپس برد vga مورد تعمیر قرار گرفت و اطلاعات . برد مدار چاپی صفحه ای هست که با استفاده از قطعات الکترونیکی مجموعه ای از مدار را بر روی صفحه ای نکه میدارد. که به صورت یک رو و یا چند لایه مورد استفاده قرار می گیرد. برد مدار چاپی در تمام قطعات الکترونیکی حتی ساده ترین و کوچک ترین آنها مورد استفاده قرار می گیرد. مدار چاپی نیازمند طراحی برای چیدمان مدار های چاپی می باشد اما چاپ آن به صو. اختصاصی از اینو دیدی مقاله کامل درباره power کامپیوتر 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیه رایانه ...... ( قسمتهای اصلی پاور کامپیوتر ) دراین مبحث قصدداریم که به صورت مختصر و با زبان ساده، شما رابا اجزاء داخلی منبع تغذیه و وظایف آنها آشنا نماییم . بدیهی است که این ساختار، همگانی وعمومی نمی باشد بلکه حدود 75% ساختار داخلی منابع تغذیه استاندارد کنونی را در بر می گیرد .جهت توضیح فنی و دقیق در مورد کارکرد یک منبع تغذیه، ابتدا باید نقشه برد را ترسیم نماییم. البته این کار را قبلا و به صورت نمونه برای یک پاور 250 واتی ویرایش 1.3 انجام دادم، ولی دیدم اگر بخواهم از روی آن برای شما صحبت کنم ، نه تنها شما را خسته خواهم کرد ، بلکه خودم هم نمی توانم حق مطلب را درست ادا کنم. آشنایی با اجزای داخلی منبع تغذیه:به همین منظور سعی می کنم فهرست وار به موضوع بپردازم. لذا ابتدا توجه شما را شکل داخلی پاور و قطعات داخلی تشکیل دهنده آن ، جلب می نمایم :================================================== ========1- (line filter (emi با توجه به اینکه منابع تغذیة سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید کننده نویز برای مدارات مخابراتی می باشند، با ورودی و وجی ،باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد. چرا که با بالا رفتن در مدار داخلی پاور، هارمونیکهایی با بالاتر از اصلی منبع ایجاد می گردند وموجب تداخل درباندهای رادیویی و مخابراتی می گردد. معمولا این بخش از دو عنصر القاگرو خازن تشکیل شده است ، که وظیفه ممانعت از وج نویز حاصل از سیستم سوئیچینگ منبع تغذیه به بیرون وهمچنین ممانعت از ورود های اضافی حاصل ازدوران موتورهای الکتریکی ویاسیستم های تولید کننده حرارت به داخل منبع تغذیه رابرعهده دارد.امروزه علاوه بر تقویت لاین ، با تعبیه pfc در بخش ورودی ، پیشرفتهای بیشتری صورت گرفته است.================================================== ========
با
مقاله کامل درباره power کامپیوتر 14 ص


پروژه طراحی alu در max+ plus (مدار حساب، منطق، شیفت)
پروژه-طراحی-alu-در-max-plus-(مدار-حساب-منطق-شیفت) پروژه با موضوع طراحی alu در max+ plus (مدار حساب،منطق،شیفت)، مدار alu (محاسبه و منطق)، 16 بیت: این مدار، از 16 عدد مدار محاسبه و منطق یک بیتی (سیمبل alu یک بیتی)، درست شده است که alu یک بیتی، شامل مدار حساب، مدار منطق، م ی پل ر... فایل

سؤال:
ب درکارخانه ای که دارای پست برق میباشد که دراین پست یک دستگاه ترانسفورماتور1250kvaمیباشدودارای بانک خازنی337.5kvarمیباشدکه به صورت اتومات با رگولاتور کنترل می شود وکنتور برق قبل ازترانسفورماتور برروی خط20kvازطریق ctوptقرار گرفته است تازمانی که کارخانه درحال تولیداست ازنظر باروهزینه راکتیو مشکلی نیست اما باکاهش تولید وخاموش شدن. اختصاصی از هایدی مقاله کامل درباره منبع تغذیه 30 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 30 فهرستمقدمه1: مروری بر منابع تغذیه1-1: دلیل انتخاب smps و مقایسه آن با منابع تغذیه خطی2-1: چگونگی تنظیم وجی در smps3-1: یک نمونه smps دارای چه مشخصاتی است؟4-1: کاربرد دیگر smps ها به عنوان اینورتر یا ups5-1: انواع مختلف منبع تغذیه سوئیچینگ2: روشهای کنترل در منابع تغذیه1-2: کنترل شده ح ولتاژ2-2: کنترل شده ح جریان3: قطعات یک منبع تغذیه سوئیچینگ1-3: هسته و سیم پیچ2-3: ترانزیستور3-3: mosfet های قدرت4-3: ی وکننده ها5-3: خازنهامنابعمنابع تغذیهمقدمهبعضی از تجهیزات الکترونیکی نیاز به منابع تغذیه با ولتاژ و جریان بالا دارند. بدین منظور باید ولتاژ ac شهر توسط ترانسفورماتور کاهنده به ولتاژ پایینتر تبدیل و سپس ی وسازی شده و به وسیله خازن و سلف صاف و dc شود.تا سال 1972 ، منابع تغذیه خطی برای بیشتر دستگاههای الکترونیکی مناسب بودند. اما با توسعه کاربرد مدارهای مجتمع ، لازم شد که وجی این مدارها در برابر تغییرات جریان و یا ولتاژ شبکه برق بیشتر تثبیت گردد. آی سی های خانواده ttl به ولتاژ کاملا تثبیت شده 5v احتیاج دارند. به منظور بدست آوردن ولتاژ ثابت تر، یک سیستم کنترل فیدبک در آی سی ها ی تثبیت کننده به کار برده می شود. تا سال 1975 ، آی سی های موجود مثل 723 و ca3085 قادر به تثبیت ولتاژ ثابت مورد نظر نمونه برداری می د. این منابع، منابع تغذیه تثبیت شده خطی نامیده می شد.امروزه تراشه های یکپارچه تنظیم ولتاژ برای جریانهای تا 5a در دسترس می باشد. این تراشه ها مناسب می باشند. اما راندمانی زیر 50% دارند و تلفات حرارتی آنها در بار کامل زیاد است.منابع تغذیه سوئیچینگ دارای راندمان بالایی می باشند. این منابع در سال 1970 هنگامی که ترانزیستورهای سوئیچینگ سرعت بالا با ظرفیت زیاد در دسترس قرار گرفت، ابداع شدند. ولتاژ وجی منابع تغذیه سوئیچینگ به وسیله تغییر چرخه کار (duty cycle) یا سیگنال ترانزیستورهای کلید زنی کنترل می شود. البته می توان با تغییر هم زمان هر دوی آنها نیز ولتاژ وجی را کنترل نمود.یک منبع تغذیه سوئیچینگ (smps) شامل منطق کنترل (control logic) و نوسان ساز می باشد. نوسان ساز سبب قطع و وصل عنصر کنترل کننده (control element) می گردد. عنصر کنترل کننده معمولا یک ترانزیستور کلید زنی ، یک سلف و یک دیود می باشد. انرژی ذخیره شده در سلف با ولتاژ مناسب به بار واگذار می شود، با تغییر چرخه کار یا کلید زنی، می توان انرژی ذخیره شده در هر سیکل و در نتیجه ولتاژ وجی را کنترل نمود. با قطع و وصل ترانزیستور کلیدزنی ، عبور انرژی انجام و یا متوقف می شود. اما انرژی در ترانزیستور تلف نمی شود. با توجه به اینکه فقط انرژی مورد نیاز برای داشتن ولتاژ وجی با جریان مورد نظر، کشیده می شودع راندمان بالایی بدست می آید. انرژی به صورت مقطعی تزریق می شود. اما ولتاژ وجی به وسیله ذخیره خازنی ثابت باقی می ماند.11-1: دلیل انتخاب smps و مقایسه آن با منابع تغذیه خطی:انتخاب بین یک منبع تغذیه خطی یا سوئیچینگ می تواند بر اساس کاربرد آنها انجام می شود. هر یک مشخصات، مزایا و معایب خاص خود را دارند، همچنین حوزه های متعددی وجود دارد که تنها یکی از این دو نوع می تواند مورد استفاده قرار گیرند و یا کاربردهایی که یکی از بر دیگری برتری دارد.مزایای منابع تغذیه خطی:نخست سادگی (طرح مدار بسیار ساده است و با قطعات کمی به راحتی اجرا می شود).دوم قابلیت تحمل بار زیاد نویز ناچیز یا کم در وجی و زمان پاسخ دهی بسیار کوتاه.برای توان های کمتر از 10w ارزانتر از مدارهای مشابه سوئیچینگ می شود.معایب منابع تغذیه خطی:تنها به صورت رگولاتور کاهنده قابل کاربرد هستند(ورودی حداقل باید 2 تا 3 ولت از وجی بیشتر باشد).عدم انعطاف پذیری تغذیه، افزودن هر وجی مست م اضافه سخت افزار زیادی است.بهره متوسط چنین منابعی کم و نوعا 30% تا 40% است. این تلفات توان در ترانزیستور وجی تولید حرارت می کند و نیاز به ترانزیستور قوی تر را مطرح می کند،در توانهای کمی بالا نیاز به گرماگیر بر روی ترانزیستورها دارد.
با
مقاله کامل درباره منبع تغذیه 30 ص
منبع تغذیه قلب کارکرد درست یک سیستم است که اگر نباشد، یا درست انتخاب نشود دردسر ساز می شود. آیا شما می خواهید یک منبع تغذیه خوب بدون وقفه داشته باشید؟ این راهنما برای شماست مداری که امروز برایتان در نظر گرفته ایم یک مدار گیر سیمی ساده میباشد ، این مدار دارای قسمتی است که باید سیم را به آن متصل کنیم ، سیم متصل شده باید نازک و شونده باشد و می توانیم این سیم را در امتداد درب ورودی نصب کنیم تا پس از ورود سیم شود و گیر به صدا درآید . این مدار کاملا مبتدی و ساده است . این مدار دارای ورودی 12ولت و وجی 35 وات میباشد. که میتوان آن را به بلندگوهای بوقی اتصال داد . این برد احتیاج به یک عدد آدابتور 3آمپر دارد و تقریبا 1.8 آمپر جریان میکشد. این مدار یک راه انداز نیز احتیاج دارد که در صورت وم باید ساخته شود و در کنار همین مدار قرار دهید. جهت سفارش تماس بگیرید. مدارهای ترتیبی:
بلوک دیاگرام یک مدار ترتیبی در شکل نشان داده شده است ، این مدار شامل یک مدار ترکیبی است که عناصر حافظه برای تشکیل یک مسیر فیدبک به آن متصل شده اند . عناصر حافظه قطعاتی هستند که می توانند اطلاعات دودویی را در خود ذخیره نمایند .این اطلاعات در هر زمان مفروض در آنها مشخص کننده ی ح مدار است. مدار ترتیبی ، اطلاعات دودویی . اختصاصی از هایدی سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه 12 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 15 سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیهپدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آن مبدلهای قد.