مدرسه ی شاهد ی کرخه شوش دانیال

به نقل از خبرگزاریها در مورد مدرسه ی شاهد ی کرخه شوش دانیال : رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 شوش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:فرد مذکور عصر دیروز پس از شنیدن فریاد کمک یک دختر در حال غرق خود را به آب انداخت و پس از نجات وی خود در رودخانه غرق شد. - رضا معمازاده افزود:جسد این مرد فداکار پس از چند ساعت جستجو در رودخانه کرخه توسط تیم اعزامی اورژانس 115 شوش به صورت نیمه جان در رودخانه . استاندار خوزستان از تصویب و تامین حق آبه تالاب هورالعظیم از آب رودخانه کرخه خبر داد.  درسال ۱۳۶۱ به جبهه اعزام و در منطقه کرخه نور و در پادگان حمیدیه مستقر شد. بعد از شرکت در عملیاتی در همین منطقه بعد از رشادت هایی که از خود نشان داد در کنار چند تن دیگر از همرزمانش به شهادت رسید. سلیمان نژادعین  اول شهریور ماه ۱۳۳۸  در گنبد کاوس متولد شد. پدرش حاج نور محمد نژادعین از افراد مومن محله بهار بود.  در سن پنج شش سالگی به مغازه برادر بزرگترش که خواربار فروشی داشت می رفت و در امور مغازه به برادر بزرگتر کمک می کرد. از همان کودکی پر جنب و جوش و پرکار بود. سلیمان در سال ۱۳۴۵ برای تحصیلات ابت در مدرسه فردوسی گنبد ثبت نام و تحصیلات خود را آغاز کرد. پرواز از کرخه نور  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] از تماشای تصاویر زیبا و آرام بخش رودخانه کرخه در شهرستان شوش غافل نشوید. بخشی از جنگل کرخه شهرستان شوش در استان خوزستان، برای چندمین بار در سال جاری دچار آتش سوزی شد. سهم مشهر، آبادان، شادگان، دارخوین و روستاهای این مناطق از آب با کیفیت سد کرخه، تا پانزدهم تیرماه به طور میانگین دو برابر می شود. به رغم بارش های از ابتدای سال آبی جاری، ورودی آب به سدهای کرخه و سیمره نسبت به سال گذشته بیش از 40 درصد کاهش داشته است. اجساد دو جوان اهوازی غرق شده در رودخانه کرخه در محدوده روستای ظهراب شهرستان حمیدیه روز چهارشنبه کشف و از آب خارج شدند. مدرسه غنچه های انقلاب دخترانه (شاهد) منطقه 16 آموزش و پرورش در جهت فرهنگسازی مدرسه سازی، ضمن برگزاری جشنواره و نمایشگاه خیریه، از خیرین مدرسه ساز تجلیل می کند. به منظور انجام عملیات تعریض پل ناجیان در غرب کرخه، این پل از اول اریبهشت ماه بر روی خودروهای سبک و سنگین مسدود می گردد. رئیس پارک ملی کرخه گفت: ورزش باد شدید کنترل و مهار آتش سوزی در بیشه زار پارک ملی کرخه را دشوار کرده است تاکنون 100 تار از پارک ملی در آتش سوخت. محمد الوندی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: روز گذشته با شروع آتش سوزی بیش از 30 تار از بیشه زار پارک در آتش سوخت با تلاش نیروهای آتش نشانی، آتش کنترل شد ولی به دلیل وزش باد شدید و گسترش آتش در عمق بیشه بار دیگر آتش شعله ور شده است.
وی ادامه داد: تا کنون حدود 100 تار از بیشه زار ط حریق شد.
رئیس پارک ملی کرخه بیان کرد: با گسترش آتش سوزی در عمق بیشه دسترسی خودروهای آتش نشانی جهت مهار آتش غیر ممکن شده است و نیاز به پشتیبانی اطفا هوایی است.
الوندی افزود: با تلاش آتش نشانی شهرستان شوش و بستن چند نهر موجود در بیشه زار عملیات مهار و کنترل آتش صورت گرفته است ولی در وضعیت وزش باد شدید احتمال شعله ور شدن آتش وجود دارد.وی خاطر نشان کرد: حدود 7کشاورز که با آتش زدن بقایای کاه و کلش مزارع گندم در بالادست باعث سرایت آتش به بیشه شده اند شناسایی شدند و برای 4نفر از آنان پرونده قضایی تشکیل داده شد.
به گزارش فارس، پارک ملی کرخه بیشه زار دو طرف رودخانه کرخه با مساحتی حدود 7هزار و 500 تار یکی از جاذبه های طبیعی شهرستان شوش است. بخشدار شاوور شهرستان شوش از آغاز عملیات مالچ پاشی 3 هزار و 800 تار از زمین های غرب کرخه در این شهرستان خبر داد. قابل توجه کلیه دانش آموزان: رنگ لباس فرم تمامی دانش آموزان مدرسه شاهد در سال تحصیلی 97-96به شرح زیر است:
پیراهن مردانه سوزنی (طوسی)و شلوار فاستونی(سرمه ای)             دزفول-ایرنا-رئیس پارک ملی کرخه گفت:از ابتدای امسال تاکنون 12 مورد آتش سوزی در محدوده پارک ملی و منطقه حفاظت شده کرخه رخ داده که در این خصوص 28 نفر به علت سهل انگاری در برافروختن آتش و سرایت آن به جنگل مقصر شناخته شده و به مراجع قضایی شوش معرفی شدند. محمد الوندی روز دوشنبه به خبرنگار خبرگزاری افزود:این آتش سوزی ها به یک تا 50 تار از جنگل های منطقه خسارت وارد کرده است.
وی با بیان اینکه بر اثر این آتش سوزی ها حدود 150 تار از جنگل های کرخه در آتش سوخت گفت:علاوه بر این موارد با اقدامات پیشگیرانه و سرعت عمل نیروهای عملیاتی حدود 12 مورد آتش سوزی مهار و از سرایت به جنگل ها جلوگیری به عمل آمد.
الوندی اضافه کرد:متاسفانه 70 درصد آتش سوزی های امسال در کرخه به علت آتش زدن کاه و کلش و بقایای مزارع کشاورزی اتفاق افتاده و علت 2 مورد از آتش سوزی ها هنوز نامعلوم است.
رئیس پارک ملی کرخه در خصوص آ ین آتش سوزی جنگل کرخه نیز گفت:این آتش سوزی به علت وزش باد به کوره زغال غیرمجاز رخ داد که بر اثر آن چهار هزار متر مربع از جنگل کرخه در آتش سوخت.
وی افزود:در این آتش سوزی 20 اصله درخت پده و گز و 100 نهال و بوته در آتش سوخت که در این خصوص 2 نفر مقصر شناخته شده و به مراجع قضایی شوش معرفی شدند.
منطقه حفاظت شده کرخه حدود 14 هزار تار است که هفت هزار و 500 تار آن را پارک ملی شامل می شود.
پوشش گیاهی این پارک ملی گز،پده،کنار،توت خودرو،بید ،کنارک و دیگر درختان است .
منطقه حفاظت شده کرخه در شمال استان خوزستان محل زیست گونه های مختلف جانوری است.
در هفته گذشته علاوه بر وقوع چند مورد آتش سوزی در جنگل و بیشه های شهرستان شوش ، جنگل های بلوط بخش الوار مشک و شهیون دزفول و نیز بخشی از مراتع و بیشه زارهای شهرستان گتوند دچار آتش سوزی شدند.
منطقه حفاظت شده کرخه در شمال استان خوزستان محل زیست گونه های مختلف جانوری است.
در دو ماه اخیر بیش از 15 مورد آتش سوزی در جنگل های دز و کرخه اتفاق افتاده است.
7278/6068
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه


پاو وینت ویژگیهای زیست اقلیمی رودخانه کرخه 40 اسلاید

جنگلهای منطقه عموماازنوع جنگلهایِِِ گرمسیری ونیمه گرمسیری می باشد که درزیرحوزه رودخانه کرخهدسته بندی
جغرافیا


بازدید ها
89


فرمت فایل
pptx


حجم فایل
2519 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
40
 پاو وینت ویژگیهای زیست اقلیمی رودخانه کرخه 40 اسلاید گزارش تخلف برای پاو وینت ویژگیهای زیست اقلیمی رودخانه کرخه 40 اسلایدپاو وینت ویژگیهای زیست اقلیمی رودخانه کرخه 40 اسلاید


فروشنده فایل
کد کاربری 486
تمام فایل ها

کاربر
جنگلهای منطقه عموما"ازنوع جنگلهایِِِ گرمسیری ونیمه گرمسیری می باشد که درزیرحوزه رودخانه کرخه منحصرا" شامل رویشگاه بیشه ای که مرکب ازدرختان ودرختچه های گز- پده – سریم - جاز-بید- تمشک - لگجی کهورک و استبرق می با شد که د ناه آنها سایرگیاهان بوته ای وعلفی چند ساله وی ا له ا یستم خاصی رابوجود آورده است. این ا یستم جنگلی ماوای حیات وحش متنوعی است که درراس آنها ن زردایرانی به عنوان ژن بومی وجهانی وجود دارد

پاو وینت زیست اقلیم رودخانه کرخه پاو وینت رودخانه کرخه پاو وینت اقلیم رودخانه کرخه پاو وینت زیست بوم کرخه

اهواز - ایرنا - شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: مجموع ارتفاع ی بارش ها در سال آبی جاری (اول مهر 95) تا پنج فروردین ٰدر حوضه کارون بزرگ 426 میلیمتر، کرخه 302 میلیمتر، و ' جراحی و زهره ' 240 میلیمتر… در آتش رهایم ، خدا شاهد است !
به غم مبتلایم ، خدا شاهد است !
شب است و دل و بی ی ، وای من !
به درد آشنایم ، خدا شاهد است !
دگر صبر و ت ، دگر طاقتی
نمانده برایم ، خدا شاهد است !
دلم میگدازد در آتش ، دریغ !
به غم همنوایم ، خدا شاهد است !
ش ته است آیینه های مرا
غم دیر پایم ، خدا شاهد است !
رسیده است تا نا کجا ، نا کجا به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، شب گذشته بود که بیشه کرخه در روستای بیت نصیر و روستای غیب از توابع بخش مرکزی شوش ط حریق شد.این آتش سوزی در حالی توسط نیروهای عملیاتی مهار شد که هنوز علت اصلی آن مشخص نشده است؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شوش در این ارتباط می گوید: احتمال می رود سرایت آتش از مزارع کشاورزی علت این آتش سوزی باشد.در این میان کارشناسان اداره محیط زیست  در حال بررسی دقیق میزان آتش سوزی شب گذشته و علت آن هستند.به گزارش خبرگزاری فارس، در یک ماه گذشته بیش از 10 مورد آتش سوزی بیشه زار در پارک ملی کرخه و منطقه حفاظت شده رخ داده است که در طی آن حدود 150 تار به خا تر تبدیل شد.کمبود امکانات و تجهیزات و در کنار آن راه های صعب العبور محل وقوع آتش سوزی از جمله عوامل کندی عملیات مهار آن به شمار می رود. آغاز سال تحصیلی مبارک باز می آید صدای مدرسه بانگ شادی هوی و های مدرسه مرغ دل پر می زند از اشتیاق در هوای با صفای مدرسه زنگ تفریح است و خوش پیچیده است عطر بازی در فضای مدرسه بوی مهر و مهربانی میدهد ماه مهر و ابتدای مدرسه از میان خاطرات کودکی می روم تا جای جای مدرسه ناظم مدرسه می گوید : سلام بچه های با وفای مدرسه جایتان در قلب ما ، خوش آم.             شوش - ایرنا - رئیس پارک ملی کرخه گفت:بخشی از جنگل و بیشه کرخه در حوالی شهر الوان تا روستای حبایه شهرستان شوش از حوالی ظهر روز چهارشنبه شعله ور شده است. محمد الوندی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آتش سوزی از حوالی ساعت 11:30 دقیقه امروز در سطحی معادل 30 تار از بیشه کرخه رخ داده است.
وی با بیان اینکه به دلیل نبود امکانات اطفای حریق این آتش سوزی رو به گسترش است گفت:برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی در جنگل و بیشه نیاز مبرم به یکدستگاه لودر است.
الوندی علت این آتش سوزی را احتمالا سهل انگاری برخی افراد و دامداران معرفی کرد و گفت:تلاش برای خاموش آتش از سوی محیط بانان ، منابع طبیعی ، شهرداری الوان و بخشداری شاوور آغاز شده است.
وی گفت: محدوده ای از جنگل و بیشه کرخه که دچار آتش سوزی شده محل زیست گونه های مختلف گیاهی و جانوری از جمله
روباه و کفتار است.
رئیس پارک ملی کرخه گفت:از آنجا که محل وقوع آتش سوزی به صورت جزیره ای و باتلاقی است تنها از یک مسیر امکان دسترسی به جنگل وجود دارد و وزش باد نیز مهار آتش را مشکل کرده است.
وقوع 12 مورد حادثه آتش سوزی در پارک ملی کرخه در شهرستان شوش در یک ماه گذشته در سطحی معادل 150 تار موجب نابودی 200 هزار اصله درخت و درختچه شد.
این آتش سوزی های گسترده در پارک ملی کرخه و منطقه حفاظت شده به گونه های مختلف گیاهی شامل گز ، پده ، سریم ، کنار ، توت ، بید ، جاز ، استبرق لگجی ، آبجی ، تمشک ، کهور از 10 تا 100 درصد آسیب زدند.
به گفته رئیس پارک ملی کرخه 26 نفر در ارتباط با این آتش سوزی ها به دادگستری شوش و شاوور معرفی شدند.
منطقه حفاظت شده کرخه حدود 14 هزار تار است که هفت هزار و 500 تار آن را پارک ملی شامل می شود.
پوشش گیاهی این پارک ملی گز،پده،کنار،توت خودرو،بید ،کنارک و دیگر درختان است .
منطقه حفاظت شده کرخه در شمال استان خوزستان محل زیست گونه های مختلف جانوری است.
6068/7280
خبرنگار:مجتبی پناهی ** انتشار:محمدعلی فریدپناه همشهری آنلاین: معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در جریان بازدید از پارک های ملی دز و کرخه، گفت: احیای ن زرد ایرانی در زیستگاه اصلی خود از اولویت های سازمان حفاظت محیط زیست است. در این گزارش شاهد صحنه دردناکی سر کلاس یک مدرسه در کلمبیا خواهید بود. بیشه زارهای کرخه ساعاتی پیش ط حریق شد و نیروهای امدادی در محل حادثه حضور پیدا د. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، ساعتی پیش بیشه زارهای کرخه و در اطراف شهر الوان(توابع شوش) ط حریق شد.نیروهای امدادی از جمله آتش نشانان، نیروهای محیط بان پارک ملی و نیروهای محیط زیست شوش به محل حادثه حریق اعزام شدند تا اقدامات اولیه را برای اطفای حریق انجام دهند.کنترل آتش به دلیل مشکلاتی چون گرمای هوا، ورزش باد و دسترسی سخت با مشکل مواجه شده است و مسؤولان از نیروهای مردمی تقاضای کمک د.گفتنی است که علت و میزان خسارت این حادثه در دست بررسی قرار گرفته است. س رست فرمانداری شهرستان شوش از پیشرفت 65 درصدی تعریض پل شهید ناجیان در غرب کرخه خبر داد.  روانشناسی آموزشی در زمینه درمان ترس از مدرسه ک ن زمان نمایش 27 دقیقه برای مشاهده لیست ها قیمت و روش ید اینجا کلیک کنید دیگر موارد جستجو شده: ترس از مدرسه ترس از مدرسه رفتن
ترس از مدرسه در دانش آموزان
ترس از مدرسه چیست
ترس از مدرسه ک ن
ترس از مدرسه pdf
ترس از مدرسه.doc
درمان ترس از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه علت ترس کودک از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه ترس از مدرسه رفتن ترس از رفتن به مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه درمان ترس ک ن از مدرسه ترس از رفتن به مدرسه دلایل ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه ترس از مدرسه در دانش آموزان درمان ترس ک ن از مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه ترس از مدرسه چیست دلیل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه ترس از مدرسه ک ن ترس از مدرسه در ک ن
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
علل ترس از مدرسه در ک ن
ک ن و ترس از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
ترس ک ن پیش دبستانی از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه ترس ک ن از مدرسه ترس ک ن از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
ترس از مدرسه در ک ن
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه ترس از مدرسه در ک ن ترس از مدرسه ک ن
علل ترس از مدرسه در ک ن ترس ک ن از مدرسه ترس ک ن از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
ترس از مدرسه در ک ن
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
علل ترس از مدرسه در ک ن ترس کودک از مدرسه ترس کودک از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه ترس کودک از مدرسه ترس کودک از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه علل ترس از مدرسه در ک ن علل ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
علل ترس از مدرسه در ک ن ک ن و ترس از مدرسه کودک و ترس از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه دلایل ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه ترس از مدرسه در ک ن ترس از مدرسه ک ن
علل ترس از مدرسه در ک ن درمان ترس ک ن از مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه دلایل ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه ترس ک ن پیش دبستانی از مدرسه درمان ترس ک ن از مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه دلیل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه دلیل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه ترس از مدرسه pdf ترس از مدرسه.doc درمان ترس از مدرسه راههای درمان ترس از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه راههای درمان ترس از مدرسه درمان ترس ک ن از مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه درمان ترس کودک از مدرسه درمان ترس ک ن از مدرسه ترس کودک از مدرسه ترس کودک از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه ترس کودک از مدرسه ترس کودک از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
ترس ک ن از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
درمان ترس کودک از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه ترس ک ن از مدرسه ترس ک ن از مدرسه
ترس کودک از مدرسه
علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس ک ن از مدرسه
ترس از مدرسه در ک ن
دلایل ترس ک ن از مدرسه
درمان ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه علت ترس ک ن از مدرسه
دلایل ترس ک ن از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
علل ترس از مدرسه در ک ن علت ترس ک ن از مدرسه علل ترس ک ن از مدرسه
علت ترس کودک از مدرسه
علت ترس بچه ها از مدرسه
دلیل ترس ک ن از مدرسه نیرو گفت: وزارت نیرو در رهاسازی آب از سد کرخه ضوابط محیط زیست را به خوبی رعایت کرده بر این اساس 70 درصد از تالاب هوالعظیم دارای آب است. مگر در مدرسه بچه ها انگلیسی و عربی یاد می گیرند که روسی یاد بگیرند؟ اگر انگلیسی یاد می گرفتند که این همه استقبال از موسسات آموزش زبان را شاهد نبودیم /اطفا حریق جنگل های شوش با بیل در حال انجام استرئیس پارک ملی کرخه گفت: آتش سوزی در بیش از 30 تار از منطقه حفاظت شده کرخه شوش با بیل در حال انجام است. محمد الوندی امروز درگفت وگو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: حوالی ساعت 11:30صبح امروز با شعله ور شدن آتش در منطقه حفاظت شده کرخه بین روستای حبائیه تا شهر الوان بیش از 30 تار از این منطقه در آتش سوخت.
وی ادامه داد: اطفا حریق با یک خودرو آتش نشانی از مرکز آتش نشانی الوان و نیروهای پارک ملی کرخه صورت گرفت.رئیس پارک ملی کرخه بیان کرد: در قسمت هایی از منطقه حفاظت شده برای مهار آتش نیاز به اطفا هوایی و یا استفاده از دستگاه لودر برای باز راه دسترسی است که این امکانات فراهم نیست.
وی خاطر نشان کرد: ماشین آتش نشانی برای اطفا حریق با نفوذ در جنگل با خطر مواجه شد و در حال حاضر آتش سوزی توسط نیروهای پارک ملی با بیل در حال کنترل است.
الوندی علت آتش سوزی را  دامداران منطقه عنوان کرد و افزود: منطقه حفاظت شده به دلیل تراکم درختان پناهگاه حیوانات درنده ای چون گرگ و کفتار است که دام دامداران را با خطر حمله مواجه می کند.
وی افزود: پوشش گیاهی مراتع جنگل از گونه های گز و بوته های علف شور و ترش است که غالبا دامداران برای دسترسی علوفه دام نیز اقدام به آتش زدن می کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس طی دو ماه گذشته بیش از 10مورد آتش سوزی و حدود  150 تار از جنگل های شوش ط حریق شدبیش از 14 هزار تار پارک جنگلی و بیشه زار در شهرستان شوش وجود دارد که سالانه بر اثر بی توجهی کشاورزان منطقه ط حریق می شود. جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و والدین مشارکت جو در دبیرستان خیر ساز دخترانه شاهد میناشی شهرستان آباد غرب برگزار شد. مدیر دبستان شاهد شهرستان بردسیر گفت: اولین مدرسه هوشمند دخترانه شاهد استان در بردسیر افتتاح شد. اعتمادآنلاین نوشت: دو هفته پیش، دانیال رفیعی دانش آموزش پایه هشتم دبستان «شهید سعدالله فاری » چنان از مدیر مدرسه کتک می خورد که دندان و بینی اش می شکند و لبش هم می شود. پدر او می گوید چون از سوی نزدیکان مدیر مدرسه تهدید شده، بعد از حدود دو هفته تصمیم گرفته مسئله را رسانه ای کند. باز می آید صدای مدرسه
بانگ شادی هوی و های مدرسه
مرغ دل پر می زند از اشتیاق
در هوای با صفای مدرسه
زنگ تفریح است و خوش پیچیده است
عطر بازی در فضای مدرسه
بوی مهر و مهربانی میدهد
ماه مهر و ابتدای مدرسه
از میان خاطرات کودکی
می روم تا جای جای مدرسه
ناظم مدرسه می گوید : سلام
بچه های با وفای مدرسه
جایتان در قلب ما ، خوش آمدید
پایتان بر چشمهای مدرسه
مدرسه فیضیه قم در دوم فروردین 1342 شمسی همزمان با سالروز شهادت جعفر صادق (ع) شاهد حادثه تلخ و غمباری بود،در این روز رژیم منحوس پهلوی طلاب مظلوم حوزه علمیه را به خاک و خون کشیدند.             اهواز - ایرنا - شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: مجموع ارتفاع ی بارش ها در سال آبی جاری (اول مهر 95) تا پنج فروردین ٰدر حوضه کارون بزرگ 426 میلیمتر، کرخه 302 میلیمتر، و ' جراحی و زهره ' 240 میلیمتر گزارش شده است. به گزارش ایرنا از وزارت نیرو به نقل از شرکت یاد شده، ارتفاع بارش های کشور از ابتدای مهر 95 ( سال آبی 96- 95) تا روز پنجم فروردین به بیش از 183 میلیمتر رسید که رشد 6 درصدی نسبت به سال آبی پیش از آن دارد.
میزان بارندگی سال آبی جدید ( 96- 95) نسبت به میانگین دوره های مشابه درازمدت ( 173 میلیمتر) و همچنین نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (172 میلیمتر) معادل 6 درصد افزایش نشان می دهد.
ب ایه این گزارش، از آغاز سال آبی جاری تا پنجم فروردین بیشترین ارتفاع بارش ها در حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان مربوط به حوضه ' بندرعباس- سدیج ' با 42 میلیمتر و کمترین ارتفاع بارش ها در حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان مربوط به «حله رود» و رودخانه های کوچک با سه میلیمتر بود.
حجم بارش های کشور از اول مهر 95 تا پایان پنجم فروردین به رقم 301 میلیارد و 589 میلیون مترمکعب رسید.
به گزارش ایرنا بنابر اعلام سازمان هواشناسی ، با ورود سامانه بارشی در اوا هفته جاری، خوزستان شاهد بارش قابل ملاحظه خواهد بود.
6037
انتشار دهنده: عبدالحمید راجی /وقفه کارخانه بیستون در بارگیری چغندر!چغندرکاران غرب کرخه شوش در پیام هایی جداگانه به خبرگزاری فارس خوزستان از تحویل نگرفتن محصول خود توسط کارخانه قند بیستون کرمانشاه و نابودی آن خبر می دهند. به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، چغندرکاران غرب کرخه از توابع شوش در شمال خوزستان می گویند که کارخانه بیستون که طرف قرارداد آنهاست محصول زراعیشان را تحویل نمی گیرد و اقدام به بارگیری نمی کند.این کشاورزان در پیام هایی جداگانه به خبرگزاری فارس از نابودی محصول خود خبر می دهند؛ یکی از این چغندرکاران می گوید: به دادمان برسید چغندرها همه اب و سر زمین ماندند.بارگیری نشدن این محصول زراعی توسط شرکت بیستون کرمانشاه شاید به قیمت از بین رفتن هزاران تن چغندر قند در غرب کرخه تمام شود.پیش از این خبرگزاری فارس در گزارش های جداگانه از خطر نابودی چغندر در شمال خوزستان به مسؤولان مربوطه هشدار داده بود.برجای ماندن چغندر، هاله ابهام در تحویل این محصول به کارخانه بیستون و در کنار آن گرمای شدید باعث شده است تا این محصول کشاورزی در غرب کرخه با توجه به ماهیت خود و شرایط جغرافیایی یا نابود شده و یا دچار افت شدید در کیفیت شود.حال باید دید که طرفین قرارداد چگونه می توانند با این مسئله کنار آمده و خسارتهای احتمالا سنگین این مسئله روی دوش چه انی سنگینی خواهد کرد.به گزارش خبرگزاری فارس، چند سالی است که در سایه تعطیلی کارخانه قند شوش، طرح احیای کشت چغندر پاییزه در شمال خوزستان شروع شده است؛ در سال جاری سطح زیر کشت چغندر با قرارداد کارخانه های قند خارج از استان خوزستان، به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. اختصاصی از فایل هلپ مطالعات امکان سنجی مناطق نمونه گردشگری استان ایلام- منطقه سد کرخه آبدانان با و پر سرعت .
 مطالعات امکان سنجی مناطق نمونه گردشگری استان ایلام- منطقه سد کرخه آبدانان
 مطالعات امکان سنجی مناطق نمونه گردشگری استان ایلام- منطقه سد کرخه آبدانان در این بخش گزارش طرح امکان سنجی منطقه نمونه گردشگری سد کرخه آبدانان استان ایلام از مطالعات امکان سنجی مناطق نمونه گردشگری استان ایلام برای قرار داده شده است. این گزارش مطالعاتی در 139 صفحه و با فرمت pdf می باشد. در ذیلل فهرست مطالب آن آورده شده است. 
با
مطالعات امکان سنجی مناطق نمونه گردشگری استان ایلام- منطقه سد کرخه آبدانان
ویزگی های یک مدرسه خوب دراین بحث ما به چند موارد اشاره خواهیم کرد. ۱-یک مدرسه خوب باید چه ویژگی های باید داشته باشد۱۶ مورد؟ ۲- ویژگی های مدرسه هوشمند یک مدرسه خوب دارای چه ویژگی هایی است. مدرسه ای که مایلید فرزند شما در آنجا درس بخواند؟ مدرسه خوب و مطلوب مدرسه ای شباهت خاطرات مدرسه با ها: مربوطه خاطرات مدرسه عطر گل یاس بوی جوراب بچه ها عشق من لبنان زنگ تاریخ از کرخه تا راین زنگ جغرافی لیلی با من است زنگ ادبیات جیب بر ها به بهشت نمی روند زنگ اقتصاد شلیک نهایی پرتاب گچ راز بقا تقلب قتلگاه پای تخته خانه ی دوست وقتی مدرسه تعطیل می شود بازی با مرگ فرار از مدرسه دایره سرخ نمره صفر خانه در آتش گرفتن ک. هم اکنون در اخند سه مدرسه در حال ساخت شاهد هستیم که دو مدرسه آن در مقطع دبیرستان پسرانه و دخترانه و یک مدرسه دبستان ویژه پسران که همگی سه طبقه می باشند، بی شک این امتیاز ها ناشی از حرکت و تلاش آقای علی یگانه رئیس محترم شورای ی اخند و دیگر اعضای هم کار می باشد.همچنین از تلاشهای وی می توان به زحمت های وی در کاشت گیاهان ودرخت و نخل ها در . شعر بوی ماه مدرسه شعر بوی ماه مدرسه باز آمد بوی ماه مدرسه/ بوی بازی های راه مدرسه/ بوی ماه مهر ماه مهربان/ بوی خورشید پگاه مدرسه/ از میان کوچه های خستگی/ می گریزم در پناه مدرسه/ باز می بینم ز شوق بچه ها/ اشتیاقی در نگاه مدرسه/ زنگ تفریح و هیاهوی نشاط/ خنده های قاه قاه مدرسه/ باز بوی باغ را خواهم شنید/ از سرود صبحگاه مدرسه/ روز اول لاله ای خواهم کشید/ سرخ بر تخته سیاه مدرسه/ قیصر امین پور سلام بر همکاران ارجمند
بخشنامه مرحله استانی مسابقه ریاضی پایه هفتم ارسال شد .
دختران :95/2/26 - ساعت 8/30 الی 15
پسران :95/2/27 - ساعت 8/30 الی 15
مکان برگزاری : شهریار - میدان جهاد - جاده ملارد - شهرک شاهد - میدان دوم
سمت راست - مدرسه شاهد حضرت زینب(س) اختصاصی از نیک فایل پاو وینت گزارش شورای مدرسه سه ماهه دوم آموزشگاه شاهد حسن (ع) با و پر سرعت .
پاو وینت گزارش شورای مدرسه سه ماهه دوم آموزشگاه شاهد حسن (ع)
پاو وینت گزارش شورای مدرسه سه ماهه دوم آموزشگاه شاهد حسن (ع) لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید:62فعالیت های آموزشیبرگزاری جلسه * برگزاری امتحانات نوبت اول از تاریخ 91/10/9 الی 91/10/27 هر روز از ساعت  30: 8 الی 10 صبح، به علت نداشتن مکان مناسب جهت برگزاری امتحانات وکمبود وقت کافی برای مطالعه دانش آموزان،کلاس های درس در طول امتحانات برگزار نشد.* برگزاری کلاس های جبرانی دروس ریاضی ، زبان انگلیسی وعلوم برای دانش آموزان ضعیف روزهای پنجشنبهتاکید به  دبیران جهت طراحی سوالات استاندارد دریافت سوالات از دبیران و توجه به امنیت سوالات نظارت بر صحت برگزاری و تصحیح اوراق امتحانی
با
پاو وینت گزارش شورای مدرسه سه ماهه دوم آموزشگاه شاهد حسن (ع)
مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست با خبرگزاری های لرستان خبر داد: در استان 68 مدرسه خشتی، 18 مدرسه شپه کپری، 27 مدرسه کپری ،181مدرسه کان ی و 86 مدرسه چادری وحود دارد. تیم مدرسه شاهد شهید کاوه قهرمان مسابقات تنیس روی میز مدارس متوسطه اول مهاباد شد. در این آئین خانم رضائیان مسؤل مدرسه هندبال هدف از راه اندازی این مدرسه را وم آشنایی ک ن با ورزش و اخذ درجات ورزشی دردوران نوجوانی و جوانی در آینده ای نچندان دور دانست و افزود : با توجه به استعداد خوب بانوان و ک ن چمگردان امیدواریم در مدت زمان نزدیک بتوانیم شاهد پیشرفت و اخذ رتبه های کشوری و بین المللی باشیم در ادامه اسماعیلی مسؤل ورزش شهرداری چمگردان ضمن ابراز سندی از ب مقامهای متعدد توسط خانم رضائیان در تیم امیدبانوان شهرستان لنجان راه اندازی این مدرسه را یکی از ضروریات امر ورزش در شهر چمگردان عنوان کرد و افزود: امیدواریم بچه های شهر چمگردان در این رشته ورزشی همانند رشته های دیگر که حائز رتبه و مقام شده اند نیز پیشرفت قابل توجهی داشته باشند و شاهد اخذ رتبه های برتر کشوری و بین المللی باشیم . یکی از نقاط مورد اصابت موشک،دو مدرسه شهید فیاض بخش و حسن مجتبی(ع) بود که دانش آموزان ابت نوبت عصر مدرسه در بیرون و حیاط مدرسه کرده بودند. موشک اول به مدرسه المحطة الاولی و موشک دوم به مدرسه شرعیه برخورد کرد که در نیتجه آن ۳ نفر شهید و ۴ نفر مجروح شدند. هر دو مدرسه در محله «الکاشف» قرار دارند. شعر مدرسه سروده ای خیر عالیقدر حاج مرتضی کاشانی پور مدرسه صحبتی خوش دارم از آب و هوای مدرسه زان صفای با صفا و دلربای مدرسه این مکان کمتر ز مسجد نیست نزد اهل دل علم هم گردیده کامل در فضای مدرسه بی تفکر پای نگذاری در این وادی عشق تا شوی آگاه تواز راز های مدرسه باب علم اینجاشود مفتوح بهر عالمان تا گشاید مشکل گشای مدرسه بینوایان را نوایی. یک دوره کلاس ضمن خدمت با عنوان آموزش و بهسازی منابع انسانی در مدرسه جهت دبیران ریاضی دوره اول متوسطه کردکوی در مدرسه شاهد پسزانه در مدت چهار روز برگزار شد . از همکاری صمیمانه مدیریت این آموزشگاه ،جناب آقای پریمی تقدیر و تشکر میشود. ایسنا نوشت: اخیرا تصاویری از چهره دانش آموز جیرفتی که از سوی مدیر مدرسه اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در فضای مجازی منتشر شده که بازتاب های فراوانی به همراه داشت.