مدیر فنی بند الف چیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد مدیر فنی بند الف چیست : این دیدار روز پنج شنبه مورخه30/8/92در دفتر مدیر کل پست استان ، با حضور اعتماد جعفری مدیر کل پست استان با محرمی مدیر عامل ورحمانی عضو هیات مدیره موسسه خیریه امداد گران عاشورا و سایر مسئولین اداره کل پست استان انجام شد. ابتدا توضیحاتی در رابطه با تاریخچه تشکیل ،اه ،برنامه ها ،نوع بیماریهای تحت پوشش و انتظارات خیریه ارائه گردید و پس از رهنمود ها و توصیه های جعفری قول همکاری در امر اطلاع رسانی با برخورداری از ظرفیت ها و توانمندیهای اداره کل پست استان زنجان در رابطه با موسسه خیریه امداد گران عاشورا زنجان ارائه گردید awt image خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار را وقوف نیست که انجام کار چیست پیوند عمر بسته به موییست هوش دار غمخوار خویش باش غم روزگار چیست معنی آب زندگی و روضه ارم جز طرف جویبار و می خوشگوار چیست مستور و مست هر دو چو از یک قبیله اند ما دل به عشوه که دهیم اختیار چیست راز درون چه دان. آن چیست که همه می بینن ی خدانمی بیند؟جواب:خواب آن چیست که روز و شب دستش را به کمرش زده وایستاده؟جواب:آفتابه آن چیست که من یکی دارم تو دو تا داری شاه سه تا و پسر پادشاه نه تا؟جواب:نقطه آن چیست که در دنیاست، دنیا هم دراوست؟جواب:چشم آن چیست که هر چه می دویم به آن نمی رسیم؟جواب:سایه ی خودمان آن چیست که ما تصور می کنیم او را می خوریم اما در ح. یه روز مسئول فروش ، دفتر ، و مدیر شرکت برای ناهار به سمت سلف قدم می زدند... یهو یه چراغ جادو روی زمین پیدا می کنن و روی اون رو میدن و جن چراغ ظاهر میشه... جن میگه: من برای هر کدوم از شما یک آرزو برآورده می کنم... می پره جلو و میگه: «اول من ، اول من!... من می خوام که توی باهاماس باشم ، سوار یه قایق بادبانی شیک باشم و هیچ نگرانی و غمی از دنیا نداش. از یک سیاستمدار کارکشته اروپایی پرسیدند:
فرق بین یک مدیر ایرانی
با یک مدیر غربى چیست ؟
او گفت : مانند تو ایرانی و فرنگی است!
پرسیدند منظورت چیست ؟
گفت : چنانچه بخواهى تو فرنگی را
عوض کنى باید فقط چهار پیج آنرا باز کنى
ولى اگر بخواهى تو ایرانی را تغییر دهى باید
کل تو را بشکنى و کاشى و سرامیک هاى
دور و ور آنرا ی. 10 نکته مهم برای یک مدیر موفق همانطور که می دانید در هر سازمانی، یک هرم سازمانی وجود دارد که کل فعالیت های سازمانی را مدیریت می کند. صرفنظر از اینکه شما کجای هرم هستید، در سمت مدیر ارشد، مدیر میانی یا در سطح س رست، شما مسلماً مسئول هدایت و مدیریت ی ری نیروهای تحت س رستی خود هستید تا از طریق هدایت و مدیریت آنان به اه سازمانی نایل آیید. . فلان چیست؟کیست؟
در زیر به تعدادی کیست و چیست به صورت خیلی مختصر مفید می پردازیم.

حقوق چیست؟

حقوق چیزی ست که کلا پایمال میشود و ما هم همیشه دنبال احقاقش هستیم.چه آ ماه،چه با کشور های دیگر.

فراری چیست؟

فراری چیزی ست که همه همیشه دنبالش هستند چه ماشینش باشد،چه آدمش. نکته ی جالب اینکه هیچکدام را هم نمی شود گیر . آقای گودرز کریمی فر مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان لرستان به همراه تعدادی از همکارانشان با حضور در منزل آقای فلاحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دورود ، با ایشان و خانواده داغدارشان اعلام تسلیت نموده و ابراز همدردی داشتند ؛آقای فلاحی نیز زحمات مدیر کل محترم و همکارانشان که رنج سفر را متحمل شدند تقدیر و تشکر نمودند . دین و مذهب ما چیست؟
یک بازرگان ایرانی که برای عقد قرارداد بازرگانی به چین سفر کرده بود، تعریف می کرد که مدیر یکى از شرکت هاى چینى از او پرسیده بود: «دین و مذهب شما ایرانیان چیست؟»
بازرگان ایرانی هم تا حدی دین را برای مدیر شرکت چینی شرح داده بود و سپس علت این پرسش را از او جویا شده بود.
مدیر شرکت چینی جواب داد که چندى پیش بعضى . حکمت مردی با مشاهده آگهی شرکت مایکروسافت برای استخدام یک سرایدار به آنجا رفت در راه به امید یافتن یک شغل خوب کمی ید کرد . در اتاق مدیر همه چیز داشت به خوبی پیش می رفت تا اینکه مدیر گفت : اکنون ایمیلتان را بدهید تا ضوابط کاریتان را برایتان ارسال کنم . مرد گفت : من ایمیل ندارم . مدیر گفت : شما می خواهید در شرکت مایکرو سافت کار کنید ولی ایمیل ندارید .متاسفم من برای شما کاری ندارم. مرد ناراحت از شرکت بیرون آمد و چیزهایی را که یده بود در همان حوالی به عابران فروخت و سودی هم عایدش شد. از فردای آن روز مرد از حوالی خانه خود ید می کرد و در بالای شهر می فروخت و با سود حاصل، یدهای بع را بیشتر می کرد. تا جایی که کم کم کارش گرفت ، مغازه زد و وارد تجارت های بزرگ و صادرات شد . یک روز که با مدیر یک شرکت بزرگ در حال بستن یک قرار داد به صورت تلفنی بود ، مدیر آن شرکت گفت : ایمیلتان را بدهید تا مدارک را برایتان ارسال کنم .مرد گفت : ایمیل ندارم . مدیر ان شرکت گفت : شما با این همه توان تجاری اگر ایمیل داشتین چه می شدین مرد گفت : احتمالا سرایدار شرکت مایکروسافت بودم. نیجه اخلاقی این مطلب این است که: گاهی نداشته های ما به نفع ماست . http://www.uplooder.net/
از دینی پرسیدند عشق چیست؟ گفت:معرفت خداست .
از هندسه پرسیدند عشق چیست؟ گفت:نقطه ای که حول نقطه ی قلب جوان میگردد .
از تاریخ پرسیدن عشق چیست؟ گفت:سقوط سلسله ی قلب جوان .
از زبان پرسیدند عشق چیست؟ گفت:همپای love است .
از ادبیات پرسیدند عشق چیست؟ گفت : محبت الهی است.
از علوم پرسیدند عشق چیست؟ گفت : عشق تنها عنصری هستکه بدون ا یژن می سوزد .
از ریاضی پرسیدند عشق چیست؟ گفت : عشق تنها عددی هست که هرگز تنها نیست .
از فیزیک پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها آدم ربائی هست که قلب رابه سوی خود می کشد .
از انشا پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها موضوعی است که می توان توصیفش کرد .
از قرآن پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها آیه ای است که در هیچ سوره ای وجود ندارد .
از ورزش پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها توپی هست که هرگز اوت نمی شود .
از زبان فارسی پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها کلمه ای هستکه ماضی و مضارع ندارد .
از زیست پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها می هستکه از راه چشم وارد می شود .
از شیمی پرسیدند عشق چیست؟ گفت :عشق تنها اسیدی هستکه درون قلب اثر می گذارد. دیدار مدیر سامانه فرهنگی چرمی سوار با کار ت هاشمی رفسنجانی به گزارش خبرنگار وبلاگ راه سبز و امید در جریان سفر جناب آقای حسین کمالی دبیر کل حزب ی کار و اسبق کار در ت های آیت اله هاشمی رفسنجانی و جناب آقای سید محمد خاتمی به استان کرمانشاه در حاشیه دیدار با شخصیت های استان -نشستی با آقای فرامرز کرمی مدیر سامانه فرهنگی چرمی سوار در خصوص مسائل و معضلات فرهنگی کشور و استان برگزار گردید.در پایان این نشست آقای کمالی از فعالیتهای فرهگی مدیر سامالنه فرهنگی چرمی سوار قدردانی نمود. هرگز مخند مگر برای مرگ آن مردی که تبر می ساخت برای تبر زنی که نمی دانست درخت چیست تبر چیست گل و گیاه و بهار چیست هرگز مخند مگر برای مرگ مردی که تبر بر می داشت و گل های باغچه را به تباهی می برد هرگز مگو مگر برای دلی شیفته و گوشی شنوا قصه مردی که تبر زن ها را به تماشای زمستان می برد و سپیده دم انتظار را به انتظار می کشاند انتظار کن زمانی که. تور جنگل ابر شاهرود برای عید فطر 93 با تخفیف ویژه سلام خدمت بینندگان سایت : باتوجه به در خواست های اخیر شما در مورد تور های خصوصی جنگل ابر شاهرود باید به اطلاع میرساند گروه ما اماده خدمات رسانی خصوصی ازقبیل: محل اسکان و سویت برای همیهنان عزیز پزیرای از همیهنان وسایل حمل ونقل برای رفتن به جنگل و هر انچه نیاز دارید میباشد قیمت این تور ه. علی (ع) تنهاست!... از این دردناکتر اینکه علی (ع) در میان پیروان عاشقش نیز تنها است!! در میان امتش که همه عشق و احساس و همه فرهنگ و تاریخشان را به علی (ع) س اند تنها است. او را همچون یک قهرمان بزرگ، یک معبود و یک اله می ستایند اما نمی شناسندش و نمی دانند که کیست؟ دردش چیست؟ حرفش چیست؟ رنجش چیست؟ و سکوتش چراست؟؟ بدرقه باغبانی استقبال از رمضانی
پرورش یافته باغبانی، باغبان تعاون شد

فرماندار کاشان: باغبانی از مدیران ارزشی کاشان است و ارادت خاصی به ایشان دارم


به گزارش پورتال خبری کاشان، معاون استاندار و فرماندار کاشان امروز در آیین تکریم از خدمات محمد باغبانی مدیر سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان و معرفی حسن رمض. از معلم فیزیک پرسیدند عشق چیست؟
گفت : تنها آهنربایی که قلب را بسوی خود می کشد از معلم انشاء پرسیدند عشق چیست؟
گفت : تنها موضوعی که نمی توان توصیفش کرد از معلم ورزش پرسیدند عشق چیست؟
گفت:تنها توپی که هرگز اوت نمیشود از معلم زبان فارسی پرسیدند عشق چیست؟
گفت : عشق تنها کلمه ای است که ماضی و مضارع ندارد از معلم زیست پرسیدند عشق . تور جنگل ابر شاهرود برای عید فطر 93 با تخفیف ویژه سلام خدمت بینندگان سایت : باتوجه به در خواست های اخیر شما در مورد تور های خصوصی جنگل ابر شاهرود باید به اطلاع میرساند گروه ما اماده خدمات رسانی خصوصی ازقبیل: محل اسکان و سویت برای همیهنان عزیز پزیرای از همیهنان وسایل حمل ونقل برای رفتن به جنگل و هر انچه نیاز دارید میباشد قیمت این تور ه. سوال یک 9 ساله شیعه از مدیر خود که باعث شد تمام کارشناسان شبکه های وه جو بجز سکوت برایش نیافتند:
ما در کلاس که 24 نفر هستیم،معلم ما وقتی میخاد از کلاس بیرون بره،به من میگه: خانم محمدی،شما مبصر باش تا نظم کلاس بهم نریزه...و به بچه ها میگه: بچه ها،شما گوش به حرف مبصر کنید،تا من برگردم
شما میگید (ص) از دنیا رفت و ی را به جانشینی خودش انت. چشم هایت که هر باز شدنش می گشاید گره از بیخ دل غم زده ام در آن پنجره ای است روبه خوشبختی و عشق که برایم باز است.
چشم هایت که طلوع می کند هر صبح به آبادی و عشق از مشرق عرفانی دل آمده است، که نداند هرگز "گناه چیست! عصیان چیست! " و هر پلک زدنش پر آواز پر فرشته هاست.
چشم هایت که در آئینه دنیایی من نرم و آهسته به خود می نگرد، شیشه عمر من است.
سوال یک 9 ساله شیعه از مدیر اهل سنت خود که باعث شد تمام کارشناسان شبکه های وه جو بجز سکوت برایش نیافتند (کمی طولانی ولی ارزش خواندن رو داره ) :

ما در کلاس که 24 نفر هستیم،معلم ما وقتی میخاد از کلاس بیرون بره،به من میگه: خانم محمدی،شما مبصر باش تا نظم کلاس بهم نریزه...و به بچه ها میگه: بچه ها،شما گوش به حرف مبصر کنید،تا من برگردم
شما میگید ص از دنیا رفت و ی را به جانشینی خودش انتخاب نکرد
آیا صلی الله علیه و آله،به اندازه معلم ما،بلد نبود یک مبصر و یک جانشین بعد از خودش تعیین کند که نظم جامعه ی بهم نریزد؟!
‪ جواب مدیر اهل سنت به دانش آموز شیعه :برو فردا با ولیت بیا کارش دارم ,
دانش اموز رفت وفرداش با دوستش اومد.
مدیر گفت دختر چرا ولیتو نیووردی,مگه نگفتم ولیتو بیار ؟
دانش اموز گفت این ولیه منه دیگه .مدیر عصبانی شدو گفت :
منظور من سر پرستته، پدرته، رفتی دوستتو آوردی؟
دانش اموز گفت : نشد دیگه اینجا میگی ولی یعنی سر پرست، پس چطور وقتی میگه این علی ولی شماست میگید معنی ولی میشه دوست.
بنازم به این بچه شیعه فرارسیدن قدر ، به آسمان ،برهمه شب زنده داران مبارک رابطه شب قدر و ولایت چیست؛ زیرا مى‏گویند شب قدر ارتباط تنگاتنگى با زمان(عجل الله تعالى فرجه الشریف ) دارد؟ آیا این سخن درست است که صادق‏علیه السلام فرمود: حقیقت شب قدر، حضرت زهراعلیها السلام است؛ ومعنایش چیست؟ در پایان مصاحبه شغلی برای استخدام در شرکتی، مدیر منابع انسانی شرکت از جوان صفر کیلومتر پرسید:
« برای شروع کار، حقوق مورد انتظار شما چیست؟»
گفت: «حدود ۷۵۰۰۰ دلار در سال، بسته به اینکه چه مزایایی داده شود.»
مدیر منابع انسانی گفت: «خب، نظر شما درباره ۵ هفته تعطیلی، ۱۴ روز تعطیلی با حقوق، بیمه کامل درمانی و حقوق بازنشستگی ویژه و خودروی شیک و مدل بالا چیست؟»
جوان از جا پرید و با تعجب پرسید: «شوخی می کنید؟ »
مدیر منابع انسانی گفت: «بله، اما یادت باشه اول تو شروع کردی ! » اقدامات اصلی برنامه ایجاد بازاری رابطه در یک شرکت 1ـ مشتریان کلیدی که لیاقت برقراری بازاری رابطه را دارند، شناسایی کنند. 2ـ برای هر یک از مشتریان کلیدی مدیر با کفایت در نظر بگیرید. 3ـ برای مدیران رابطه یک شرح وظایف روشن تهیه کنید. 4ـ برای اداره مدیران رابطه یک مدیر کل تعیین کنید. 5ـ هر مدیر رابطه باید برای خود طرح های بلندمدت و سالانه . این روزها خبر می رسد تغییرات در بعضی مدیریتهای... سرو صدای زیادی به پا کرده است البته شایعاتی هست که نشان می دهد مدیر هیچ گونه دخل و تصرفی در تغییرات ندارد و اطرافیانش برایش تصمیم می گیرند آقای مدیر مواظب باش شما پاک هستی دیگران ابت نکنند و برایت تصمیم نگیرند این میزها دو سه سال بیشتر دوام ندارد نتوانستم شفافتر بگویم شاید شما فهمیدی. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، ضمن بازدید از واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان با مدیر کل و معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیما مرکز استان دیدار و گفتگو نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی عبدالرضا خلیلی مدیر عامل این شرکت در این دیدار ضمن اشاره به همکاری مطلوب صدا و سیما در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب عن.
1. از حسن (ع) سؤال شد : زهد چیست ؟ فرمود : رغبت به تقوى و بى رغبتى به دنیا.
(تحف العقول ، ص 227) ------------------------------------ 2. از حسن (ع) سؤال شد : مروت چیست ؟ فرمود : حفظ دین ، عزت نفس ، نرمش ، احسان ، پرداخت حقوق و اظ هار دوستى نسبت به مردم .
(تحف العقول ، ص 227) ------------------------------------
3. از حسن (ع) سؤال شد : کرم چیست ؟ فرمود : بخشش پیش از خواهش و اطعا. وظایف مدیر تصفیه: شخصیت حقوقی شرکت تا زمانی که کار تصفیه پایان یابد جهت انجام امور مربوط به تصفیه باقی می ماند. مدیران تصفیه دارای این وظایف می باشند: 1-خاتمه دادن کارهای جاری 2-اجرای تعهدات 3-وصول مطالبات 4-تقسیم دارایی شرکت و هرگاه برای انجام و اجرای تعهدات شرکت لازم شود مدیران معاملات جدیدی را انجام خواهند داد. اگر درباره وظایف مدی. روزی مردی با مشاهده آگهی شرکت مایکروسافت برای استخدام یک سرایدار به آنجا رفت. در راه به امید یافتن یک شغل خوب کمی ید کرد.
در اتاق مدیر همه چیز داشت به خوبی پیش میرفت تا اینکه مدیر گفت: اکنون ایمیلتان را بدهید تا ضوابط کاریتان را برایتان ارسال کنم. مرد گفت: من ایمیل ندارم.
مدیر گفت: شما میخواهید در شرکت مایکروسافت کار کنید ولی ایم. راز و رمز گذر از ریاست به ی چیست
شاید در ظاهر تفاوت بین مدیر و چندان مشخص نباشد؛ ولی در عمل این دو کاملا از یکدیگر متمایز هستند و این تفاوت مست م منش و روش‌های متفاوتی است.
درد دارم ازفراقت،درد میفهمی که چیست
نا امیدی در اتاقی سرد میفهمی که چیست

بیقراری های ممتد در خیابان های شهر
پرسه های تلخ یک شبگرد میفهمی که چیست

کوچه ها را یک به یک بالا و پایین میکنم
راه رفتن روی برگ زرد میفهمی که چیست

در گلویم بغض ها راه نفس را بسته اند
گریه ی پنهانی یک مرد میفهمی که چیست

مثل ف. مدیر یک کارخانه کفش دوزی یکی از بازاریابهای خود را برای بررسی به یکی از سرزمینهای دور فرستاد.
بازاریاب با مشاهده اینکه اغلب مردم کفش به پا ندارند تعجب کرده و طی گزارشی به مدیر خود چنین نوشت: اینجا فرهنگ کفش پوشی وجود نداشته و بازار مناسبی برای شرکت ما نیست.
اما از آنجایی که هدف مدیر کارخانه چیزی غیر از این گزارش اولیه بود بازا.
سپاس از استانداری و اداره کل راه استان منتشرشده در کرمان امروز
در نیمه تیرماه سال جاری نامه درخواست برگرداندن نام تونل د به نام قبلی( د) از استاندار محترم کرمان و مدیر کل راه و شهرسازی در ستون زیر آسمان کرمان رو مه کرمان امروز منتشر شد. خوشبختانه پس از انتشار درخواست و پیگیری های حضوری، تابلوی تغییر نام از ورودی تونل د برداشته ش. خوش شانس ترین مدیر کیست ؟ می گویند خوش شانس­ترین مدیر ی است که جانشین او یک آدم بی­عرضه­تر و دست و پا چلفتی­تر از خودش باشد! نتیجه اجتماعی این مطلب آن می شود که مدیران کنار رفته حتی اگر ابکاری هم کرده باشند همه می­گویند صد رحمت به دوره آنها! http://roshangari.ir/files/folder/70/26988/3026988117570.jpg مردى از صادق (ع) اندرزى درخواست نمود! آن حضرت به او فرمودند:

1- اگر خداى تعالى روزى را به عهده گرفته است غصه خوردنت براى چیست؟!

2- اگر روزى تقسیم شده است، حرص و آز براى چیست؟!

3- و اگر سنجش (در قیامت) حق است، پس ثروت اندوزى براى چیست؟!

4- و اگر عوض دادن خداى تعالى حق است، پس بخل ورزیدن براى چیست؟!

5- و اگر کیفر الهى آتش دوزخ است، پس گناه براى چیست؟!

6- و اگر مرگ حق است، پس شادمانى براى چیست؟!

7- و اگر (کارنامه) اعمال بر خدا عرضه مى‏شود، پس فریب براى چیست؟!

8- و اگر گذر بر صراط حق است، پس خودپسندى براى چیست؟!

9- و اگر تمام چیزها به قضا و قدر است، پس اندوه براى چیست؟!

10- و اگر دنیا ناپایدار است، پس اعتماد و آرامش به آن براى چیست؟! منبع: خصال صدوق ، ج 2، ص 450.
تبیان. به کوه گفتم عشق چیست؟ لرزید. به ابر گفتم عشق چیست؟ بارید. به باد گفتم عشق چیست؟ وزید. به پروانه گفتم عشق چیست؟ نالید. به گل گفتم عشق چیست؟ پ ر شد. و به انسان گفتم عشق چیست؟ اشک از دیدگانش جاری شد و گفت؟ دیوانگیست!!! ولایت چیست؟ اصل آفرینش کلید قفل سیر درک و بینش
ولایت چیست؟ تحصیل تعهد صراط ما پس از “ایاک نعبد”
ولایت چیست؟ معراج تکامل پی اثبات ذات پاک حق، قل:
ولایت علت غایی است ما را به حکمت فعل بی ماضی است مارا
ولایت آب و گل را در هم آمیخت که از آمیختن، آدم برانگیخت
ولایت نوح را شد ساحل نور که طوفانش بود در خط دستور
ولایت کوه . از ارسطو پرسیدند بهترین سخن کدام است؟ در پاسخ گفت : آنچه موافق عقل باشد، گفتند پس از آن چیست؟ گفت : سخنی که شنونده بپذیرد، گفتند بعد از آن چه؟ گفت : سخنی که از سرانجام آن اطمینان داشته باشیم که ضرری متوجه ما نخواهد ساخت، گفتند بعد از آن چیست؟ گفت : اگر سخن یکی از این سه شرط را نداشته باشد از صدای چها ایان پست تر است. قابوسنامه از یک سیاستمدار کارکشته اروپایی پرسیدند:
فرق بین یک مدیر ایرانی
و یک مدیر غربى چیست ؟

او گفت : مانند تو ایرانی و فرنگی است!

پرسیدند منظورت چیست ؟

گفت : چنانچه بخواهى تو فرنگی را
عوض کنى باید فقط چهار پیج آنرا باز کنى

ولى اگر بخواهى تو ایرانی را تغییر دهى باید
کل تو را بشکنى و کاشى و سرامیک هاى همه می پرسند
چیست در ی مبهم ِ آب ؟
چیست در همهمه ی دلکش ِ برگ؟
چیست در بازی ِ آن ابر ِ سپید ،
روی ِ این آبی آرام بلند ،
که تو را می برد این گونه به ژرفای ِ خیال؟
چیست در خلوت ِ خاموش ِ کبوتر ها ؟
چیست در کوشش ِ بی حاصل ِ موج؟
چیست در خنده ی جام ؟
که تو چندین ساعت ،
مات و مبهوت به آن می نگری؟ ی چه میداند اسارت چیست شاید بگویی باغهای سبز مردمان دور و نزدیک هدیه خداست بی آتکه چهره سوخته و دستهای باغبان را دیده باشی این روزها گلخا نه های با شکوه در کنار قصرهایی زیبا میسازند و من به باغبان آن می شم من از فقر متنفرم ی چه میداند اسارت چیست نمیدانم مرا به جهل یدند یا خود فروشی که در زیر آسمان بلند گریه میکنم در روز پنجشنبه ؛ تاریخ 26/10/92 جلسه ای با حضور مسئول خیریه آبشار عاطفه ها خانم بیرانوند با مدیر کل جدید امور اجتماعی جناب آقای نادر قربانی و کارشناس امور اجتماعی استانداری برگزار شد. در این جلسه مسئول نمایندگی با معرفی شرح عملکرد خیریه و فعالیت های آن از آقای قربانی درخواست همکاری با موسسه خیریه را خواستار شدند ، و در نتیجه صحبت های . تستی: اسرار ماندگاری قرآن در بستر زمان چیست؟الف- ژرفای نامحدود آن ø ب- پیوند قرآن با عترتø ج- اجتهاد روشمندø د- همه مواردø بنا به گفته شهید مطهری انسانیت باید بر چه پایه و اساسی بنا شود؟ الف- معاد ب- توحید ج- عدل د- قناعت طبع به فرموده حضرت علی(ع) مراد از حیات طیبه چیست؟ الف- توحید ب- قناعتøج- عدلø د- تø تستی: اسرار ماندگاری قرآن در بستر زمان چیست؟الف- ژرفای نامحدود آن ø ب- پیوند قرآن با عترتø ج- اجتهاد روشمندø د- همه مواردø بنا به گفته شهید مطهری انسانیت باید بر چه پایه و اساسی بنا شود؟ الف- معاد ب- توحید ج- عدل د- قناعت طبع به فرموده حضرت علی(ع) مراد از حیات طیبه چیست؟ الف- توحید ب- قناعتøج- عدلø د- تø به کودکی گفتند:عشق چیست؟گفت:بازی.به نوجوانی گفتند:عشق چیست؟گفت:رفیق بازی.به جوانی گفتند:عشق چیست؟گفت:پول وثروت.به پیرمردی گفتند:عشق چیست؟گفت:عمر.به عاشقی گفتند :عشق چیست؟چیزی نگفت اهی کشیدو سخت بگریست.(هرگه که دل به عشق دهی خوش دمی بود.)
مطالبه گری یکی از وظایف تشکلات دانشجویی است

تشکل فرهنگی وارثین تقدیم میکند :مراسم مطالبه گری، پرسش و پاسخ دانشجویی از مدیران به مناسبت"روز دانشجو"( ۱۶ آذر ماه _ساعت 13الی 15_سالن همایش دانشکده فنی)
با حضور: ارزشمند ترین دارایی های (دانشجویان محترم)+...

۱)مدیر حراست جناب آقای معظمی گودرزی
۲)مدیر امور دانشجویی جناب آقای . یک مدیر خوب کیست و چگونه عمل می کند ؟ آیا شما یک مدیر کار آمد و شایسته هستید ؟ ویژگیهای یک مدیر خوب چیست ؟ به جهت گستردگی معیارهای شایستگی یک مدیر ؛ در این گفتار به برخی از آنها اشاره می شود . یک مدیر خوب به سازمان وجامعه خود وفادار است . پیشرفت خود را در گرو پیشرفت سازمان و جامعه می داند و اه سازمان را برتر ازاه شخصی دانسته و هیچگاه اه . عشق چیست؟

ازدریا پرسیدن عشق چیست؟گفت خشکیدن...

از گل پرسیدن عشق چیست؟گفت پ ر شدن....

اززمین پرسیدن عشق چیست ؟گفت لرزیدن...

ازآسمون پرسیدن عشق چیست؟گفت با ....

ازانسان پرسیدن عشق چیست؟ناگهان از درونش گفت ج ...

ولی اگر از من بپرسند عشق چیست ؟می گویم تنهایی. عشق چیست؟

ازدریا پرسیدن عشق چیست؟گفت خشکیدن...

از گل پرسیدن عشق چیست؟گفت پ ر شدن....

اززمین پرسیدن عشق چیست ؟گفت لرزیدن...

ازآسمون پرسیدن عشق چیست؟گفت با ....

ازانسان پرسیدن عشق چیست؟ناگهان از درونش گفت ج ...

ولی اگر از من بپرسند عشق چیست ؟می گویم تنهایی. کت از شکرخواه منتشر شد کتاب «روابط عمومی از زاویه ارتباطات»، شامل مجموعه مقالات یونس شکرخواه، توسط انتشارات سیمای شرق چاپ شده است. به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و به نقل از روابط عمومی انتشارات سیمای شرق در این کتاب پانزده مقاله «آشنایی با ریشه های انقلاب جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی»، «ارتباطات دیجیتال چیست؟»، «سواد رسانه ای چیست؟»، «روابط عمومی دیجیتال چیست؟»، «انفجار بزرگ خاموش: دیجیتال شدن روابط عمومی»، « روابط عمومی مدرن: رسانه ای تر شدن و گلوبال تر» ، «نوآوری چطور اشاعه می یابد؟»، «آشنایی با ا امات و اه شبکه ای شدن»، «دارایی های دیجیتال چگونه مدیریت می شوند»، «بازاری چیست؟»، «روش های عمده در تبلیغات چیست؟»، «تبلیغات سینمایی و تلویزیونی چیست؟»، «تبلیغات بیرون از خانه چیست؟»، «تبلیغات در نقطه ید چیست؟» و «چرا و چطور هدیه بدهیم»، توسط شکرخواه نوشته و یا ترجمه شده است. روابط عمومی از زاویه ارتباطات در 128 صفحه با تخفیف 30درصدی و با قیمت 100 هزار ریال در نمایشگاه کتاب عرضه می شود. لازم به ذکر است یونس شکرخواه پیش از این و در دومین همایش روابط عمومی الکترونیک به عنوان پیشگام روابط عمومی الکترونیک انتخاب و معرفی شده است.