مذهبی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مذهبی : اولین جلسه بحث و بررسی تشکیل اتاق فکر شورای هیئات مذهبي مازندران در دفتر معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات ی این استان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شورای هیئات مذهبي مازندران ، اولین جلسه بحث و بررسی تشکیل اتاق فکر شورای هیئات مذهبي استان 18تیرماه سال جاری در دفتر معاونت فرهنگی این اداره کل با حضور اسکندرزاده رئیس شورای هیئات مذهبي استان ، دادفر رئیس شورای هیئات مذهبي قائمشهر، آقای زرقانی رئیس اداره امور فرهنگی و تبلیغ اداره کل برگزار شد. حجت ال رضوی راد معاونت امور فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات ی مازندران در این جلسه اظهار داشت : بحث سیاستگذاری، برنامه ریزی برای تشکیل اتاق فکر طلیحه خوبی است جهت پیشرفت و بازخورد طرح و برنامه ها و این امر می تواند هدف گذاری دقیق فرهنگی در سطح جامعه صورت دهد . وی افزود : بنیاد و ساختار تشکلهای دینی مردمی است و از دل همین تشکلهای دینی افرادی انتخاب شدند که مسئولیت سیاستگذاری و برنامه ریزی و تغذیه فکری و ارتقاء سطح علمی و معنوی مخاطبین و اقشار مردمی را برعهده دارند. ایشان در ادامه ضمن ارائه پیشنهاداتی تاکید کرد : تشکیل مجمع خیرین شورای هیئات مذهبي و اعضای اصلی این اتاق فکر باید از جنس هیئت باشند. اگر بخواهیم در باره سرمایه مذهبي و یا آثار آن بر سایر متغیرها و پدیده­ های اقتصادی و اجتماعی به صورت تجربی مطالعه کنیم و بررسی­ هایی انجام دهیم, نیازمند تعریف متغیرهایی برای این عامل و داشتن شاخص­هایی برای اندازه­ گیری آن هستیم. در اینجا این پرسش مطرح می­شود که چه شاخص­ها و متغیرهایی می­توان برای اندازه­ گیری مقدار سرمایه مذهبي ت. هیئات مذهبي تحت پوشش اداره تبلیغات ی آمل در ایام خجسته زاد روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه های ویژه مذهبي و دینی را در محافل های مذهبي اجرا د.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی آمل ، حجت ال اسماعیل رمضانی رییس این اداره امروز یکشنبه 31 فروردین 93 گفت : هیئات مذهبي تحت پوشش به مناسبت فرا رسیدن ایام خجسته سالروز ولادت حضرت زهرا (س) بیش از 80 برنامه های ویژه مذهبي و دینی منتسب به این ایام را در سطح حسینیه ها و اماکن دینی برگزار د. رییس اداره تبلیغات ی آمل در ادامه افزود : این برنامه ها شامل برگزاری ایستگاه های صلواتی ، محافل جشن و سرور ، اعزام ، مداح و مبلغه به هیئات مذهبي و ... بوده است که در شب و روز ولادت آن بانوی بزرگوار در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد. وی در پایان تصریح کرد : مهمترین برنامه های هیئات مذهبي تحت پوشش اداره تبلیغات ی آمل برگزاری جشن ویژه کوثر است که در بعد ازظهر امروز یکشنبه 31 فروردین 93 ساعت 17 عصر در میدان 17 شهریور توسط هیئت ی زاده ابراهیم (ع) آمل برگزار میشود. همچنین ، اداره تبلیغات ی آمل دارای بیش از چهارصد هیئت مذهبي تحت پوشش است که در مناسبت های مذهبي طول سال به اجرای برنامه های دینی می پردازند. به همت اداره تبلیغات ی ایستگاه صلواتی ولادت زمان(عج ا..)توسط هیئت مذهبي صاحب ا مان(عج ا..)در شهرستان گلوگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی شهرستان گلوگاه،سعید اسدپور کارشناس فرهنگی این اداره روز شنبه 24 داد ماه 93 گفت: ایستگاه صلواتی ولادت زمان(عج ا..)توسط هیئت مذهبي محوری صاحب ا مان(عج ا..)در شهرستان گلوگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی نوشهر ، حجت ال رضا خطیبی رییس این اداره روز پنجشنبه 7 فروردین 93 گفت :با هماهنگی هیئات مذهبي فعال نوشهر ، مراسم دسته روی سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با میزبانی هیئت مذهبي پنج تن آل عباء نوشهر از حسینیه پنج تن آل عباء به سمت مسجد جامع نوشهر برگزار می شود . در ادامه قمی فرماندار نوشهر افزود : تبلیغات محیطی در شهر توریستی نوشهر بسیار ضرورت دارد تا مسافرین در ایام غافلانه به کارهای نسنجیده نپردازند و به سیره حضرت زهرای مرضیه (س) توجه ویژه شود . رو مه نوست:

مدتی است یکی از این افراد که میهمان برنامه های مذهبي صدا و سیما می شود، مطالبی را مطرح می سازد که برای عموم نه تنها فایده ای ندارد، بلکه موجب شک و تردید افراد وسستی عقاید می گردد.

یک نمونه از مطالب پخش شده این باصطلاح کارشناسی مسائل مذهبي اینست که گفت: "زبان اهل بهشت عربی است و زبان اهل جهنم عجمی!"

روشن اس. معاون فرهنگی ـ پژوهشی اداره کل تبلیغات ی مازندران: حجت ال رضوی راد در گردهمایی رؤسای هیئت های مذهبي مازندران که به میزبانی شهرستان گلوگاه انجام شد ، خواستار پرهیز از سلیقه ای عمل هیئت ها در فعالیت ها شد. به گزارش روابط عمومی شورای هیئات مذهبي مازندران ، حجت ال رحمت رضوی راد در گردهمایی روسای هیئت های مذهبي مازندران که روز یک شنبه 18 داد ماه 93 به میزبانی این اداره در مجتمع تفریحی اورانوس گلوگاه برگزار شد، با بیان اینکه کار در هیئت های مذهبي بسیار حساس است، اظهار داشت: باید سعی شود همانگونه که هیئت های مذهبي در عزاداری ها فعال هستند در تولد ائمه معصومین(ع) هم فعال باشند، مردم ما اهل معرفت هستند، و نباید این معرفت ها را نادیده گرفت. رضوی راد با اشاره به اهمیت درک قرآن در عصر فعلی، گفت: برای سال جاری، 16 طرح از سوی هیئت های مذهبي به استانداری مازندران اعلام کردیم که یکی از طرح های ما طرح تلاوت، تفسیر و ختم قرآن است. وی در بخش دیگری از سخنان خود، بیان داشت: دنیای کفر با تمام توان سعی کرده است با ایجاد یاس و ناامیدی در جوامع ی به مبارزه با تفکر مهدویت بپردازد، زیرا آنان می دانند که مهدی موعود به عنوان امید دل مستضعفان جهان مطرح است. معاون فرهنگی ـ پژوهشی اداره کل تبلیغات ی مازندران، عنوان کرد: مداحان، هیئت های مذهبي و ائمه جماعات، از ظرفیت های خوبی هستند که به برکت این سرمایه های ارزشمند باید تلاش بیشتری برای گسترش فرهنگ مهدویت و مقابله با انحرافات و بدعت در این فرهنگ مقدس انجام دهیم. رضوی راد در ادامه با اشاره به دیدار اعضای هیئت های مذهبي کشور با ی در آینده ای نزدیک، تصریح کرد: بعد از ماه مبارک رمضان، 5 هزار نفر از اعضای هیئت های مذهبي در سراسر کشور به دیدار ی می روند که سهمیه استان مازندران بعداً اعلام می شود. وی همچنین از مکاتبات موثر با مسئولان استانی برای ساخت یک زائرسرای هیئت های مذهبي مازندران در مشهد مقدس خبر داد و گفت: رویکرد خوبی در این زمینه وجود دارد. عضو شورای هیئت های مذهبي مازندران در پایان، اظهار داشت: توصیه ما به هیئت های مذهبي این است که از سلیقه ای عمل فعالیت ها پرهیز شود، چون ما شیوه نامه و اساس نامه داریم. یادآور می شود ، مازندران دارای حدود 5 هزار هیئت مذهبي ثبت شده است که برخی ها در طول سال و برخی ها نیز فقط در مناسبات ملی و مذهبي فعالیت دارند.

پیرو پست لالایی با موضوع انتظار از آنجا که دور و برمون چند تا "عروس داماد بعد از این" هم هست دنبال چند متن مذهبي مناسب برای کارت دعوت عروسی می گشتم که تعدادی متن خوب رو پیدا اما اکثرا متنهای سنگینی بودند که شاعرانگی کمی داشتند. به هر حال سلیقه ها متفاته فکر در این کل یون متنهای مذهبي زیبا، اگر انواع متن ها بیشتر باشه انتخاب برای این افراد راحت تر صورت بگیره این شد که این متن به قلم ناتوان ما آمد که البته به بهانه اش چند تا نکته هم به عنوان پیشنهاد در ادامه اش بیاد: با دلی دانشمندان و پژوهشگران امر تربیت، بهترین و مؤثرترین را ار وصول به هدف‏ های مطلوب تربیتی، به خصوص در امر تربیت ک ن را پنج چیز می‏ دانند: الف) استفاده از روش الگویی یا آموزش رفتاری به جای گفتاری‏ ب) تقویت روحیه برترگرایی یا کمال طلبی‏ ج) تشویق و تمجید د) استفاده از مکان‏های مقدس و شعائر مذهبي‏ ه) استفاده از طبیعت در بیدار سازی حس مذهب. با حال ترین و زیبا ترین ع پروفایل پسرانه مذهبي ع پروفایل پسرانه مذهبي در تلگرام
ع پروفایل پسرانه مذهبي بهترین ع پروفایل پسرانه مذهبي ع های جدید برای پروفایل پسرانه مذهبي ادامه مطلب تقویم، اثر تعیین کننده ای بر رفتار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم دارد. درایران اگرچه فعالیتهای اداری، ملی و رسمی کشور براساس تقویم شمسی پیگیری می شود اما عمده ایام مذهبي، باتوجه به تقویم قمری برگزار می گردد. براین اساس هر دو تقویم شمسی و قمری مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد. در این بین عمده ایام ملی و مذهبي کشور، همراه با برگزاری . تعطیلی مدارس مذهبي مسلمانان در شهر یانگون میانمار از جمله حوادثی است که در هفته های اخیر به تنش های مذهبي در پایتخت تجاری میانمار دامن زده است. سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره شرایط تغییر اسامی مذهبي در شناسنامه افراد، گفت: اسامی مذهبي تنها قابل تغییر به اسامی مذهبي دیگر و آن هم منوط بر غالب بودن فراوانی نام منتخب ثانویه است. س رست اداره تبلیغات ی الیگودرز فعالیتهای فرهنگی و مذهبي ویژه ماه رمضان سال جاری در مناطق مختلف این شهرستان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی شهرستان الیگودرز، حجت ال مصطفی عبدالهی، س رست این اداره ۲ تیر ۹۳ ضمن تشریح فعالیتهای فرهنگی و مذهبي ویژه ماه رمضان در مناطق مختلف این شهرستان، گفت: در ماه مبارک رمضان، با توج. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی نوشهر ، کاظم مهرعلی تبار س رست روابط عمومی این اداره روز شنبه 9 فروردین 93 گفت : بنرهای مختلفی با همت هیئات مذهبي فعال نوشهر در سطح نوشهر با آغاز دهه دوم فاطمیه نصب شد . مهرعلی تبار افزود : بنرهای نصب شده حکایت از برنامه گسترده هیئات مذهبي در دهه دوم فاطمیه دارد و همچنین ون توانمندی از ای مختلف به ویژه قم دعوت شدند . آدم مذهبي ای نیستم

اما


از آنانی که به هیچ، پایبند نیستند، میترسم

از آنانی که خدا را به چالش می کشند، میترسم

اینها برای هیچ و هیچ چیز ارزشی قائل نیستند!

فریب ظاهر روشنفکرشان را نخورید

انی که تنها خود را و عقل خود را قبول دارند

شما را در نهایت، هیچ می پندارند

اینان به عشق نیز خیانت م. سلام دوستان امروز بعد از چند وقت با یه ربات مذهبي اومدم که توی تلگرامه هر ی میخواد اددش کنه روی لینک زیر کلیک کنه.

http://telegram.me/sarmashg_bot

یا آی دی زیر رو ادد کنه.
@sarmashg_bot

telegram,تلگرام,sarmashg,ربات,مذهبي,bot,سرمشق انتظار,


افرادی که مایل به داشتن ربات مذهبي هستند با آی دی زیر تماس بگیرند.
@m_hamza آدم مذهبي ای نیستم
امـــــــــــــــا
از آنانی که به هیچ، پایبند نیستند، میترسم
از آنانی که خدا را به چالش می کشند، میترسم
اینها برای هیچ و هیچ چیز ارزشی قائل نیستند!...
فریب ظاهر روشنفکرشان را نخورید
انی که تنها خود را و عقل خود را قبول دارند
شما را در نهایت، هیچ می پندارند
اینان به عشق نیز خیانت میکنند
چرا که خ ندارند....

آدم مذهبي ای نیستم
اما
از آنانی که بیش از حد مذهبي اند، میترسم
ازهر دین و آئینی که باشد
از آنانی که تنها آئین مذهب خود را راه سعادت میداند، میترسم
انی که به غیر از خود و هم کیشانشان، دیگران را کافر می انگارند
فریب ظاهر خدا ترسشان را نخورید!
شما را در نهایت، کافر می پندارند
اینان به عشق نیز خیانت میکنند
چرا که به درگاه خدایشان توبه خواهند کرد...

آدم مذهبي ای نیستم
اما
خدا، همه دارایی من است! قم- ایرنا- مدیرحوزه های علمیه کشور با بیان اینکه امروز اختلاف های مذهبي نباید امت ی را از هم جدا کند گفت: انقلاب ی بر همبستگی جهان فراتر از اختلاف های نژادی، قومی، ملیتی و مذهبي تاکید… به همت هیئات مذهبي شهرستان گلوگاه 47 ایستگاه صلواتی بمناسبت ولادت زمان (عج) در این شهرستان برگزارشد به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی گلوگاه ، حجت ال حسینعلی فعّالی رییس این اداره روز یکشنبه 25 داد ماه 93 گفت : مردم ولایت مدار گلوگاه با چراغانی و آذین بندی خیابان ها ، معابر، مساجد، هیأت ها و اماکن مذهبي با47 ایستگاه صلواتی بمناسبت و. همشهری آنلاین: کتاب تاریخ مذهبي اروپا با بیانی موجز و روان به رابطه تحولات تاریخی اجتماعی با دگرگونی های مذهبي در اروپای ی می پردازد. محققان دریافتند افرادی که ارتباطات مذهبي دارند در مقایسه با افراد بدون ارتباطات مذهبي، حدودا چهار سال بیشتر عمر می کنند. وزارت خارجه در گزارش سالانه « های مذهبي» بار دیگر ایران را به نقض های مذهبي متهم کرد! یه پسر مذهبي ^_^
★ یه پسر مذهبي باید به حضرت زهرا بگه مادر*
★ یه پسر مذهبي باید شعر و مداحی و قران بلد باشه و تو خونه برای خانومش بخونه*
★ یه پسر مذهبي باید ته ریش یا ریش بلند داشته باشه و بده ریشش رو خانومش براش مرتب کنه*
★یه پسر مذهبي باید غیرتی باشه *
★ یه پسر مذهبي باید وقت و بی وقت با گفتارو رفتارش به خانمش ثابت کنه چقد دوسش داره *
★ یه پسر مذهبي باید با تمام وجود به زن و بچش عشق بورزه*
★یه پسر مذهبي باید رو حجابو رفتار خانمش حساس باشه و با یه نگاه خانمشو متوجه کنه*
★ یه پسر مذهبي باید شبا که هییت میره دست خانمشو بگیره و با خودش ببره *
★ یه پسر مذهبي هر پنجشنبه باید بره قطعه با خانومش میون قبور قدم بزنه و رو نظاره کنه و دونه دونه رو الگو قرار بده برا زندگیش*
★یه پسر مذهبي باید پشت خانومش واسته و نسل صالح تربیت کنن*
★ یه پسر مذهبي باید با احترامو ادب با پدر مادر خودشو همسرش رفتار کنه*
★یه پسر مذهبي باید برای ماه عسل خانومشو ببره کربلا*
★یه پسر مذهبي باید با خانومش قرار بذاره تو عروسی و زندگیشون زندگی مولا علی ع و مادر سادات و الگو قرار بدن*
★یه پسر مذهبي باید با هر نامحرمی جدی باشه ولی واسه خانومش مهربون ترین مرد دنیا ، مثل *
★ یه پسر مذهبي هیچوقت بجز خانومش به دیگه ای نگاه نمیکنه*
★ یه پسر مذهبي تو خیابون سرش همیشه پایینه و ذکر رو لباشه*:
★ یه پسر مذهبي ش همیشه اول وقته ، خانومشم صدا میکنه باهم بخونن *
★یه پسر مذهبي سرش میره ولی مشهدش نمیره*.
★یه پسر مذهبي باید ولایتی دو آتیشه باشه*
★یه پسر مذهبي نباید لباس تنگو جذبو کوتاه بپوشه*
★یه پسر مذهبي باید انگشتر درنجف، عقیق، فیروزه، یه تسبیح مخصوص و شال عزا و چفیه مخصوص برای همیشه داشته باشه*
★یه پسر مذهبي باید مثل همیشه عطر بزنه ولی بوی عطرش جلب توجه نکنه* رئیس شورای هیئت های مذهبي استان کردستان از آمادگی 610 هیئت مذهبي استان برای اجرای برنامه های مختلف در ایام ماه محرم الحرام خبرداد.  پروفایل مذهبي ع نوشته پروفایل مذهبي برای تلگرام پروفایل مذهبي , ع نوشته مذهبي برای پروفایل , ع پروفایل مذهبي دین و , ع پروفایل مذهبي , ع متن مذهبي , ع نوشته باحال مذهبي , ع نوشته برای مادر , ع نوشته برای ماه محرم , ع نوشته پروفایل برای ماه رمضان , ع نوشته پروفایل برای ماه محرم , ع نوشته مذهبي برای پروفایل تلگرام , ع نوشته های مذهبي35 ع نوشته <font style=مذهبي برای پروفایل" />
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] http://www.navideshahed.com/attachment/1389/03/257641.jpg شهید محمود شهبازی دستجردی به سال 1337 در خانواده ای مذهبي در شهر اصفهان ، کودکی زاده شد که او را محمود نام نهادند . محمود از بدو کودکی طعم محرومیت و فقر در محیط خانواده چشید . پدرش کشاورزی بود که با دسترنج خویش ، چرغ زندگی را می چرخاند . او در دامان پدری زحمتکش و پارسا و مادری درد کشیده و پاکدامن ، با احساسات ناب مذهبي رشد و تربیت یافت ... شریفی نیا در برنامه «چهل چراغ» با بیان علاقه خود برای حضور در سریال های مذهبي گفت: حاضرم در آثار مذهبي جارو هم بکشم! کانون هیئآت مذهبي نورمقدمه:هیئت های مذهبي به عنوان تشکل های دینی به مثابه اصیل ترین و دیرینه ترین نهاد های مردمی، ریشه در تاریخ و فرهنگ تشیع دارند. این تشکلها با چند قرن پیشینه و قدمت، یکی از ارکان مهم و موثر در بقاّء، و استمرار و ترویج مکتب اهل بیت (ع) به شمار می روند. می توان این نهادهای مردمی را یکی از نمادهای بارز در عرصه های توسعه. کانون خبرنگاران نبأ: حجت ال والمسلمین سیدحسن چراغی اجتماع بزرگ هیئت های مذهبي در تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری را از برنامه های محوری اداره تبلیغات ی شهرستان کیار در ایام الله دهه فجر عنوان کرد. ادامه: 15 بهمن ماه؛ اجتماع هیئت های مذهبي در کیار گروه اجتماعی: مسئول دبیرخانه سوغات ملی زیارت با بیان اینکه از جمله مؤلفه های مهم در تهیه سوغات، توجه به توسعه گردشگری مذهبي است، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی بایدبه دنبال تولید سوغاتی های جدید با رویکرد مذهبي و تکیه بر منابع داخلی کشور باشیم. ادامه: تولید سوغات مذهبي جدید با تکیه بر منابع داخلی
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره شرایط تغییر اسامی مذهبي در شناسنامه افراد، گفت: اسامی مذهبيhttp://www.navideshahed.com/attachment/1389/03/257641.jpg شهید محمود شهبازی دستجردی به سال 1337 در خانواده ای مذهبي در شهر اصفهان ، کودکی زاده شد که او را محمود نام نهادند . محمود از بدو کودکی طعم محرومیت و فقر در محیط خانواده چشید . پدرش کشاورزی بود که با دسترنج خویش ، چرغ زندگی را می چرخاند . او در دامان پدری زحمتکش و پارسا و مادری درد کشیده و پاکدامن ، با احساسات ناب مذهبي رشد و تربیت یافت ... افسران جنگ نرم ( پاسخگویی به شایعات و شبهات - تصاویر مذهبي - مداحی و صوت های مذهبي - معرفی کتاب و قرار دادن کتاب های مذهبي عقیدتی در کانال با فرمت pdf - نرم افزارهای اندروید -و....)
حجت ال محسن قمی با بیان اینکه منتظران زمان (عج) در هیأت های مذهبي تربیت می شوند، گفت: دشمنان درصدد ایجاد اختلاف در هیأت های مذهبي هستند. عضو جامعه ت مبارز می گوید: اصل اولیه و اصلی در برگزاری مجالس مذهبي باید دعوت مردم به ، ایمان، اخلاق و رفتارهای حسنه باشد، نقد ما از تریبون های مذهبي نباید به گونه ای باشد که در بین مردم اثر سوء داشته باشد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی نوشهر ، کاظم مهرعلی تبار س رست روابط عمومی این اداره روز شنبه 28 تیر 93 گفت : مراسم متمرکز دسته روی سالروز شهادت علی (ع) با همت هیئت مذهبي حسین (ع) گردکل و شورای هیئات مذهبي در نوشهر برگزار شد . مهرعلی تبار افزود : در مراسم دسته روی سالروز شهادت المومنین حضرت علی (ع) ، که از مسجد قائم (عج) گردکل به سمت مس. مراسم ویژه جشن عید مبعث حضرت محمد (ص) در هیئت مذهبي محبین آل طاها آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی آمل ، این مراسم جشن که روز دوشنبه 5 داد 93 بعد از مغرب و عشاء با حضور اعضاء هیئت مذهبي محبین آل طاها در بلوار بسیج لاله 44 این شهرستان برگزار شد حجت ال اسماعیل رمضانی رییس اداره تبلیغات ی آمل با تبریک این ایام خجسته و . رییس تبلیغات ی اردستان از فعالیت 130 هیات مذهبي در این شهرستان خبر داد که در ماه های محرم، صفر و سایر مناسبت های مذهبي ب ا می شوند. بقعه تاریخی رو عشق آباد در 10 کیلومتری غرب فریمان در روستای عشق آباد واقع است و مرقد سید نظام الدین از نوادگان سجاد (ع) در آنجا قرار دارد. بنای آرامگاه مربوط به دوره تیموری است ولی شالوده اصلی آن به دوره ایلخانی و حتی سلجوقیان می باشد. این بنا دارای ایوان نسبتاً بزرگی است که به سمت شرق ساخته شده و تزئینات رسمی بندی و گچی زیبایی سقف ایوان را مزین کرده است. در سمت چپ ایوان نیز با استفاده از آجر کلمه محمد (ص) به صورت مشبک و در قسمت راست آن کلمه علی (ع) نقش بسته است مذهبي عشق آباد " src="http://seeiran.ir/wp-content/uploads/2014/03/bana-eshghabad-fariman.jpg" alt=" بنای تاریخی مذهبي عشق آباد " width="400" height="235" /> ری، بواسطه‌ی بقاع مذهبي ارزشمند از جمله حرم عبدالعظیم حسنی (ع)، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری مذهبي در کشور شناخته می‌شود. در ادامه همراه کجارو باشید. یک رژیم لاغری جالب که تنها 5 روز در ماه باید گرفته شود. ادامه: رژیمی که از روزه مذهبي پیروی می کند ( ) آدم مذهبي ای نیستم
امـــــــــــــــا
از آنانی که به هیچ، پایبند نیستند، میترسم
از آنانی که خدا را به چالش می کشند، میترسم
اینها برای هیچ و هیچ چیز ارزشی قائل نیستند!... فریب ظاهر روشنفکرشان را نخورید
انی که تنها خود را و عقل خود را قبول دارند
شما را در نهایت، هیچ می پندارند
اینان به عشق نیز خیانت میکنند
چر. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تاکید کرد : انحراف و مذهبي از انقلاب ی و اصل برای کشور های ی خطرناک است. ادامه: انحراف و مذهبي از انقلاب ی خطرناک است همایش بزرگ مسئولین هیئات مذهبي کاشان همراه با بزرگداشت دهه ولایت و آیین تجلیل از پیرغلامان اهل بیت(ع) و مسوولان هیات های مذهبي این شهرستان برگزارشد. معظم انقلاب در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان گفتند: خیر و مصلحت ت آذربایجان در همراهی با احساسات مذهبي مردم است، به نحوی که آنان هیچ گونه نگرانی نسبت به مسائل مذهبي از ناحیه ت نداشته باشند. سریالی مذهبي به کارگردانی محمدحسین لطیفی در ماه رمضان پخش خواهد شد. امروز، تو "راه"، "مادر"ی "زمین" خورد
مذهبي و غیر مذهبي کمکش د "بلند" شود
خبر دیگری نبود...

پ.ن: و چه خوب که پسرش نبود بوشهر - رئیس شورای هیئات مذهبي کنگان از آمادگی ۶۰ هیئت مذهبي این شهرستان برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه اول خبر داد. ادامه: آمادگی ۶۰ هیئت مذهبي کنگان برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه اول در بیشتر روستاها ومناطق شهری ایران مراسم شبیه خوانی وعزاداری ابا عبد اله الحسین برگزار میشود .مردم برای رفع حاجات وخواسته های نا علاج خود به ائمه متوسل شده ونذورات فراوانی در محل برگزاری مراسمات مذهبي جمع میشود وحاضرین مجلس به نیت حضرت ابولفضل از دار وندار خود میگذرند تا به خواسته خود برسند.حالا این سوال پیش میاید که این نذورات در چه راهی ج میشود؟واز لحاظ شرعی ایا جایز است شبیه خوانان مبالغ ر ن خودشان تقسیم کنند؟(یعنی در مقابل اجرا دستمزدبگیرند؟) نظر دهید لطفا........... یاداشت/احدنوتاش