مرغ و وس لاری

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرغ و وس لاری : عبدالواحد لاری با بیان خاطره ای از (ره) از روزهایی گفت که تعدادی از ون در صدد تشکیل مجمع ون مبارز بودند و (ره) از تشکیل این تشکل حمایت کرده اند. عبدالواحد لاری با بیان خاطره ای از (ره) از روزهایی گفت که تعدادی از ون در صدد تشکیل مجمع ون مبارز بودند و (ره) از تشکیل این تشکل حمایت کرده اند. نیلوفر لاری پور درباره خبر درگذشت افشین یداللهی توضیح داد و اذعان کرد که اگر این خبر صحت داشته باشد واقعه بسیار تلخ و دردناکی در آ سال رخ داده است. مدیر روابط عمومی منطقه آزاد کیش از انصراف انصاری لاری از نامزدی شهرداری تهران خبر داد. https://wispi.me/channel/asriran در دیدار امروز چند تن از اعضای شورا با انصاری لاری، وی آمادگی خود را برای نامزدی تصدی پست شهردار تهران اعلام کرد. متن استعفای ایشان مربوط به قبل از دیدار با اعضای شورای شهر بود که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. ضرغامی عنوان کرد: من معاون پارلمانی وزارت دفاع در زمان اصلاحات شده بودم ولی ( لاری) معاون پارلمانی ریاست جمهوری تا 6 ماه مرا به جلسات هماهنگی دعوت نمی کرد! با سلام خدمت عشقبازان عزیز یک وس 7 دانگ اصیل با پشت محکم بدستم رسیده که به جرات غیر قابل تصور این حیوان درشت مرغ 5 دانگ من تا زیر تنه این لاری باور ن ی و یک مرغ 7 دانگ اصیل که تنه مرغ به اندازه کپسول گاز گرفتم که با این هیولا جفتش می کنم. بزودی ع مرغ و وس غول پیکر اپلودخواهم کرد. ب خدمت دوستای عزیزم دان پارس یا دان پلت به سه نوع تقسیم میشود.1-پیش دان2- میان دان 3-پس دان یا پایان دان. تغذیه جوجه لاری در 24 ساعت اول تغذیه جوجه لاری در 24 ساعت اول تغذیه جوجه لاری در 24 ساعت اول :جوجه لاری در 24 ساعت اول احتیاج به غذاخاصی نداره جز کمی آب ویتامین که محلول با کمی قند باشه.می توانید تو یک قاشق چایخوری کمی از این محلول رو پر ک. عصر ایران با انتشار دست نوشته ای از محمدابراهیم انصاری لاری، یکی از ۷ گزینه شورای شهر تهران برای شهرداری، از انصراف او خبر داد. او یک بار دیگر هم انصراف داده بود که توسط برخی اعضای شورای شهر تکذیب شد مستند زندگی آیت الله سید عبدالحسین لاری با نام مسیر افتخار در قاب تصویر روایت می شود. حجت ال عبدالواحد لاری، نایب رییس شواری عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان که به کافه خبر آمده بود با بیان اینکه پیشنهاد می کنم ت از کنار این نقدها و حتی ت یب ها هم نگذرد، گفت: با توجه به این خواسته ها و نقدها و ت یب ها درباره ک نه آینده اش تصمیم بگیرد. اختصاصی از رزفایل 3 جزوه شیمی آلی 2 ( جلیل لاری،علیرضا بنایی،بخشعلی معصومی)در قالب پاور پوینت با و پر سرعت .
3 جزوه شیمی آلی 2 ( جلیل لاری،علیرضا بنایی،بخشعلی معصومی)در قالب پاور پوینت
3 جزوه شیمی آلی 2 ( جلیل لاری،علیرضا بنایی،بخشعلی معصومی)در قالب پاور پوینت سه عدد جزوه کمک آموزشی از درس شیمی آلی دو پیام نور رشته شیمی هر سه جزوه در یک فایل
با
3 جزوه شیمی آلی 2 ( جلیل لاری،علیرضا بنایی،بخشعلی معصومی)در قالب پاور پوینت
اگر به دنبال آموزش استاندارد بدنسازی هستید، آیتم فیتنس تابناک را پیگیری کنید. در این بخش ابتدا به مرور روش اجرای صحیح حرکات را فرا میگیرید. سپس کار با دستگاه های بدنسازی و دوره های تمرینی و تکنیک های پیشرفته را آموزش می بینید. اکنون آموزش «جلوبازی با دستگاه لاری» را در «تابناک» می بینید. بارها شده است که گردشگران ایرانی وقتی از رقم حقوق و دستمزدها  و نیز قیمت کالا و خدمات در گرجستان مطلع شده اند  پرسیده اند که پس این مردم چگونه زندگی می کنند. بعنوان مثال دستمزد یک کارگر ساده در تفلیس  ماهانه حدود 500 لاری معادل حدود 800 هزار تومان است. دستمزد یک کارمند ساده بانک در ماه رقمی بطور تقریبی 1000 لاری است. میدانیم که بان. صبح امروز (یکشنبه) جلسه شورای ی شهر تهران پیرامون بررسی برنامه های ک دای شهرداری تهران برگزار شد و بنابر دستور جلسه شورای ی شهر تهران در پی انصراف انصاری لاری، ارائه برنامه ک داهای شهرداری تهران تغییر کرده است. سکّهُ لاری ، عجیب ترین سکّهُ ایران یکی از محصولات اقتصادی و تاریخی لارستان سکّه ای است معروف به لاری که از قرن هشتم تا دهم قمری در لار ضرب می شده ( هندو شاه ، همان ، ص 359 ) و در نواحی جنوب ایران و بنادر مختلف خلیج فارس و اقیانوس هند رواج داشته است ( عقیلی ، 1377 ، ص319 ). عجیب بودن این سکه به سبب شکل آن است که مفتولی از نقرهُ خالص به شکل قلاب ا.
جلسات انتخاباتی اصلاح طلبان فعال شده و مسئولیت برگزاری این جلسات برعهده لاری گذاشته شده است.
صراط: با روی کار آمدن ت یازدهم، اصلاح طلبان که خود را در روی کار آمدن موثر می دانستند، فعالیت های خود را دوباره شروع کرده و جلسات خود را به طور گسترده و قوی برگزار د.
در همین رابطه شنیده شده که اخیرا جلسات اصلاح طلبان فعال شده و مسئو.
جلسات انتخاباتی اصلاح طلبان فعال شده و مسئولیت برگزاری این جلسات برعهده لاری گذاشته شده است.
صراط: با روی کار آمدن ت یازدهم، اصلاح طلبان که خود را در روی کار آمدن موثر می دانستند، فعالیت های خود را دوباره شروع کرده و جلسات خود را به طور گسترده و قوی برگزار د.
در همین رابطه شنیده شده که اخیرا جلسات اصلاح طلبان فعال شده و مسئو. به نام خداوند جان و د فروش جوجه لاری نژاد اصیل فروش بهترین نژادهای جوجه لاری و زینتی بزرگترین مرکز پرورش مرغ و وس های اصیل لاری و انواع مرغ و وس های زینتی کوشین - سبرایت - ابریشمی - برهما - امپراتور - سلطان و ... مرغ کوچین مرغ و وس لاری مرغ کوچین فروش تخم و جوجه مشاوره در زمینه پرورش انواع مرغ و وس راه اندازی ب و کار پرورش مرغ و وس های لاری و زینتی با درآمد عالی برای شما راه اندازی و احداث باغ پرندگان زینتی ساخت قفس نگهداری لاری و مرغ و وس های زینتی و ارائه انواع خدمات پرورش طیور باغ پرندگان تلفن تماس 09393849776 به نام خداوند جان و د فروش تخم نطفه دار، جوجه و وس لاری ید بهترین تخم های نطفه دار نژاد اصیل لاری مرغ و وس لاری
جوجه یک روزه تا یک ماهه لاری وس لاری در دانگ های مختلف (اندازه های قدی مختلف) مرکز مشاوره ای پرورش طیور و شناخت و درمان بیماری ها تولید قفس مرغ و وس مشاوره تغذیه مشاوره در کلیه امور مرتبط ارائه دهنده انواع محصولات (تخم، جوجه، نیمچه و بالغ، خوراک و ...) باغ پرندگان احداث باغ پرندگان زینتی ایجاد و راه اندازی مرکز پرورش مرغ و وس لاری و زینتی برای مشتریان گرامی مرغ کوچین جوجه کوچین پرندگان زینتی ید از بزرگترین و معتبرترین مرکز پرورش مرغ و وس لاری و زینتی در استان البرز با هزاران مشتری در سطح استان و کلیه نقاط کشور تلفن های تماس 09393849776 09352405664 سراهنگ سید لاری و ی پنج هزار چریک فارسی+ع به نقل از افکارنیوز، سراسر در تاریخ معاصر ایران افرادی حضور دارند که با اعمال و رفتار خود توانستند نقش عمده ای بر روند زندگی مردم زمانه خود داشته باشند. در این میان علمای دینی فعال تر از بقیه افراد بودند که متاسفانه نامی از آنها در تاریخ ایران وجود ندارد و یا کمتر به آنها پرداخته شده است. آیت الله حاج سید عبدالحسین لاری از جمله این افراد است.
*تولد و دوران تحصیل
حاج سید عبدالحسین در شب سوم ماه صفر 1264 ق (18 اسفند 1226 ش)، در شب ولادت باسعادت محمد باقر(ع) در یک خانواده در نجف اشرف متولد شد. ایشان که دزفولی الاصل بودند نسبشان به حضرت زاده حمزه (ع)، فرزند موسی کاظم (ع) که در شهرری در جوار حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) مدفون است می رسد.
لاری سید عبدالحسین لاری
...... ..... .... ... .. .  لاری
«اصولگرایان به جان یکدیگر می افتند، ما به جان نظام!»؛ کشور ت اصلاحات به تازگی اظهارات قابل تاملی مطرح کرده است. 

«عبدالواحد لاری» از فعالان اصلاح طلب و کشور ت اصلاحات به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با سایت خبرآنلاین درباره انتخابات اظهار کرده است:
حتی اگر فضا دو قطبی نشود ک داهای اصولگرا به جان یکدیگر می افتند و هیچ کدام به نفع دیگری کنار نخواهد رفت. بنابراین آن ها می خواهند راهی پیدا کنند که در عین تکثر به نتیجه برسند که البته موضوع سختی برای آنها است. 
*اظهارات عجیب لاری در حالیست که تنها در ایام ثبت نام داوطلبان ک داتوری، آقایان «سعید جلیلی» و «مهرداد بذ اش» به نفع ک دای اصلح و برای وحدت جبهه نیروهای انقلاب از حضور در صحنه انصراف دادند اما گویا این اخبار به گوش کشور ت اصلاحات نرسیده است.
بیان عبارات سخیف مسبوق به سابقه است و جریان های خاص، همواره در آستانه هر انتخاباتی انواع توهین ها را به رقبای خود نثار می کنند.
منبع: مشرق اشاره: مطلب حاضر از بخش هفتم کتاب نقد و بررسی بحران های در رو مه نگاری کردی اثر "محمدعبدالله که لاری" انتخاب شده است. نویسنده در این کتاب 142صفحه ای، به مقوله هایی از جمله ؛ انواع بحران، اطلاع رسانی و بحران و نقد و بررسی یکی از رو مه های کردستان عراق از لحاظ شیوه برخورد با بحران پرداخته است. که لاری، کرد زبان و متولد استان سلیمانیه عراق . همشهری دو - نرجس لاری: امتحان های شما (خدا را شکر!) به پایان رسیده و همه پروژه های ترم قبل خود را تحویل داده اید. به نام خداونده جان و د فروش تخم و جوجه انواع لاری تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) تعداد 100 عدد به بالا دارای تخفیف ویژه میباشد توجه توجه ع ها مربوط به مزرعه اینجانب میباشد این وس خشکل اسمش سرخی هست. یازده ماه سنه این وسه و تازه با مرغ جفت انداختمش. پنج دونگ وسه و نژادش ترک اصل هست. مرغه این وس تخم گذاره اگر از این وس خوشتون اومده برای ید تخم، از نژاد این وس تماس بگیرید. مرغ و وس لاری مرغ و وس لاری
لاری یکی از پر طرفدار ترین گونه مرغ و وس در ایران میباشد. این گونه به دلیل جنگنده بودن همواره مورد توجه قرار داشته است.لاری دارای نژاد های مختلفی است از جمله افغان، ترک، ما ی، شامو، اصیل و غیره، که هر کدام از اینها دارای ویژه گی های ظاهری و رفتاری خاصی است.
جوجه لاری  وس لاری
لذا به کلیه علاقه مندان به پرندگان زینتی این نوید داده میشود که تخم و جوجه لاری در نژادهای مختلف موجود میباشد. برای ید تخم و جوجه لاری از سراسر کشور عزیزمان ایران میتوانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید. 09352405664 محسن سرآهنگ مرغ لاری
برای ید تخم در تعداد بالا چند روز زودتر تماس بگیرید تا به تعداد لازم برایتان جمع آوری کنم.

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ
تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) برای ید و یا مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ تخم و جوجه کوچین تخم و جوجه ابریشمی تخم و جوجه سلطان عثمانی تخم و جوجه لهستانی تخم و جوجه ژاپنی مرغ و وس برهما مرغ و وس لاری مرغ و وس سبرایت قرقاول به نام خداونده جان و د مرغ و وس لاری
فروش تخم و جوجه لاری افغان و ترک با قیمت مناسب فروش تخم و جوجه انواع پرندگان زینتی قرقاول ابریشمی کوشین امپراتور لاری چینی مینیاتور  وس لاری مرغ و وس لاری وس لاری
آدرس: استان البرز-کرج-گوهردشت

برای ب اطلاعات بیشتر و ید لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ مشاوره در زمینه راه اندازی کارخانه تولید قارچ دکمه ای سازنده انواع ماشین آلات فاز 1 و 2 و3 کاخانه قارچ (بونکر فیلر - نقاله پر و تخلیه - شوتر - می ینگ لاین - آسیاب بلوکر - هاپر - می ر فیلر - رافلینگ - سالن پاستوریزه - دیگ بخار چیلر - موتور خانه - سرد خانه - اتوکلاو - خط تولید بذر - دیگ پخت - هواساز و ...) کپی برداری با ذکر منبع مجاز میباشد محمد سراهنگ کارشناس کشاورزی در امور کشت و کار گلخانه ای دارای گواهی مسئول فنی گلخانه و سالن های پرورش قارچ و رتبه پیمانکاری از سازمان نظام ی کشاورزی استان البرز
شماره تماس جهت مشاوره در زمینه ساخت و کشت گلخانه
09330964280
[email protected]
منتظر نظرات و سوالات شما هستم. متشکرم. همشهری دو - نرجس لاری: «آخیششش! راحت شدم؛ سر بچه با کارتون، موبایل، اسباب بازی و... گرمه و بالا ه من رو به حال خودم گذاشته!» این نمایشگاه تا بیست و پنجم دی ماه در تالار شه خانه لاری های یزد دایر است. اگر مردم در سال ۹۲ به قهر خود ادامه می دادند تحریم ها تجدید می شد و شرایط روز به روز بدتر می شد لاری : حدود ۷۵ درصد مدیران محلی٬افرادی هستند که با دیدگاه های ت همراه نیستند!!! حجت ال لاری در این گفت و گو بیشترین تاکیدش را بر باز شدن مجدد خانه احزاب می گذارد و تفاوت این نهاد را در دوران اصلاحات با ت قبل بر می شمرد و انتقاد تیزش را اینگونه می گوید که «احزاب ما نتوانستند سفره ای پهن کنند که نیروهای نسل دوم و سوم جذب آن شوند» و به صراحت می گوید؛ وزارت کشور نباید خود را از اینکه احزاب قانونی و شناسنامه دار را زیر یک چترجمع کند، عاجز بداند. او با تمامی ابایی که از نظر دادن درباره وزارت کشور دارد٬ این نقد را بیان می کند که خیلی از این مدیران محلی٬ یعنی حدود ۷۵ درصد آن ها افرادی هستند که با مشی ت و دیدگاه های ت همراه نیستند٬ و این نتیجه را می گیرد که ت با استقرار دیدگاه های اصلاح طلبان فاصله دارد.
اصولگرایان به جان یکدیگر می افتند، ما به جان نظام!»؛ کشور ت اصلاحات به تازگی اظهارات قابل تاملی مطرح کرده است. 
 لاری «عبدالواحد لاری» از فعالان اصلاح طلب و کشور ت اصلاحات به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با سایت خبرآنلاین درباره انتخابات اظهار کرده است: حتی اگر فضا دو قطبی نشود ک داهای اصولگرا به جان یکدیگر می افتند و هیچ کدام به نفع دیگری کنار نخواهد رفت. بنابراین آن ها می خواهند راهی پیدا کنند که در عین تکثر به نتیجه برسند که البته موضوع سختی برای آنها است.  *اظهارات عجیب لاری در حالیست که تنها در ایام ثبت نام داوطلبان ک داتوری، آقایان «سعید جلیلی» و «مهرداد بذ اش» به نفع ک دای اصلح و برای وحدت جبهه نیروهای انقلاب از حضور در صحنه انصراف دادند اما گویا این اخبار به گوش کشور ت اصلاحات نرسیده است. بیان عبارات سخیف مسبوق به سابقه است و جریان های خاص، همواره در آستانه هر انتخاباتی انواع توهین ها را به رقبای خود نثار می کنند کشور ت اصلاحات گفت: در سال ۹۲ همه خواسته های گروهی و جناحی خود را کنار گذاشتند و وقتی همفکری و همراهی شد و مردم نیز حمایت د نتیجه این شد که ت معتدلی روی کار بیاید. در سال ۹۴ گام دوم را برداشتیم… عبدالواحد لاری گفت: در هر مرحله ای از انتخابات تغییراتی در شورای عالی سیاستگذاری داده می شود، در این مرحله هم حتما این اتفاق می افتد. به نام خداونده جان و د فروش و پیش فروش نشاء توت فرنگی تخم و جوجه لاری فروش وس لاری
تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) وس 14 ماهه سرخ سیاه که 5.5 دانگ میباشد (85 سانتیمتر) برای فروش.
مرغه این وس تخم گذاره اگر از این وس خوشتون اومده برای ید تخم، از نژاد این وس تماس بگیرید.  وس لاری  وس لاری
لاری یکی از پر طرفدار ترین گونه مرغ و وس در ایران میباشد. این گونه به دلیل جنگنده بودن همواره مورد توجه قرار داشته است.لاری دارای نژاد های مختلفی است از جمله افغان، ترک، ما ی، شامو، اصیل و غیره، که هر کدام از اینها دارای ویژه گی های ظاهری و رفتاری خاصی است. جوجه لاری  وس لاری
برای ید تخم در تعداد بالا چند روز زودتر تماس بگیرید تا به تعداد لازم برایتان جمع آوری کنم.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ کود و کرم ورمی کمپوست مشاوره ساخت و کشت گلخانه ع اورزی کتاب کشاورزی آپدیت آفلاین سموم کشاورزی نرم افزار کشاورزی مشاوره کشاورزی بازی کشاورزی  کشاورزی عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان این که راهبرد جریان رقیب کاهش مشارکت است گفت: باید با آهنگ قوی واحد از ک داتوری حمایت کنیم. همشهری دو - نرجس لاری: احتمالا اگر خودمان از نعمت سلامتی کامل برخوردار باشیم، در اطرافمان ی را داریم که به یکی از بیماری های دیابت، فشارخون، افسردگی، سرطان، ام اس، آرتروز و یا... مبتلا شده باشد. لاری گفت:در شرایطی که ترامپ هیچ تعهدی به اجرای پیمان های بین المللی از جمله ندارد مذاکره با بی معنا است. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:نوجوان لاری در مسابقه بین المللی نقاشی بلاروس خوش درخشید. http://www.kerman.kanoonnews.ir/images/news/larg_pic/23-2-1391/image634724107892862500.jpg واحد مرکزی خبر:مدیر کانون پرورش فکری فارس گفت: در مسابقه نقاشی بلاروس ۲۰۱۴ با موضوع های «قصه های عامیانه ، کشاورزی ، مناظر طبیعی ، نمایی از یک خانه قدیمی و باغ جادویی» «آیدا پورحسن» ۱۰ ساله از کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان لارستان موفق به ب دیپلم افتخار این مسابقه بین المللی شد. همشهری دو - نرجس لاری: این شعار بهداشت جهانی برای سال میلادی جاری است: «افسردگی! بیا حرف بزنیم!» و این موضوع نشان دهنده سطح شیوع معضل افسردگی در جهان است. عبدالواحد لاری از کمک ماهانه معظم انقلاب به مجمع ون مبارز می گوید. نرجس لاری: کفه نیازهای والدین نسبت به فرزندان، با افزایش سن مع می شود و در هنگام سالمندی نوبت فرزندان است که از والدینی که سال های طلایی از عمرشان را وقف آنها کرده اند، مراقبت کنند. یک مجمع ون مبارز گفت: امیدواریم رئیس جمهور بتواند به وعده های خود عمل کند. چنان که در تصویر مشاهده میکنید

مرغ 3 ساله هستش و کاملا آرام و قدرتی (اصیل لاری)

وس هم تازه هم رفته به 10 ماهگی کاملا خوی وحشی و جنگنده داره با اینکه سنش کمه تو میدان نبرد هیچ ترسی نداره (اصیل تایلندی) تنها نیادی هستش که تا لحظه ی مرگ هم میدان میزنه

بزودی اشو هم تو آپارت میزارم بعد آذر ماه (بعد آدمادگی جسمی)
___________________


تخم های بیش از 4 روز عمر دور انداخته میشه پس مطمعن باشید تخم تازه به دستتون میرسه

در صورت اب شدن تخم مرغ ع از لک شدن تخم بفرسید تا ثابت بشه اب شده و بجاش تخم تازه ی بفرستیم با هزینه ی ارسالی شخصی

ارسال به نکات شهرستان اروومیه رایگان و قیمت هر تخم 5 ت میباشد و برای شهرستانی ها به این آدرس مراجعه کنن http://esam.ir/itemview.aspx/1085162/%d8%aa%d8%ae%d9%85-%d9%85%d8%b1%d8%ba-%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c به ادامه ی مطلب سر بزنید صادق محصولی درخواست مصطفی تاج زاده مبنی بر انجام مناظره درباره انتخابات سال ٨٨ را به صورت مشروط پذیرفت. نائب رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: بی تفاوت بودن به انتخاب عاقلانه نیست و هر جا مردم با نشاط حضور پیدا د برنامه های از پیش تعیین شده را تغییر دادند. ایسنا نوشت: یک عضو فرا یون امید مجلس شورای ی با تاکید بر ضرورت معرفی حداقل سه پیشنهادی ت دوازدهم از بین خانم ها گفت که احتمالا ۵۰ درصد ک نه بعدی تغییر خواهد کرد. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مراسم تشییع مرحوم آیت الله نعمت الله ادیب لاری، از اعضای مؤسس جامعه ت شیراز امروز برگزار و پیکر این عالم ربانی در صحن حرم مطهرشاهچراغ (ع) شیراز به خاک س شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا مراسم تشییع این عالم ربانی با حضور مدیران، علما و بزرگان شهر شیراز و استان فارس از جمله تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع)، فرمانده فجر فارس، دبیر جامعه ت شیراز، دبیر اجرایی جامعه ت شیراز برگزار شد. به نام خدا پرورش جوجه لاری نیاز به رسیدگی زیادی داره
مهمترین عنوان رو میشه تغذیه نام برد.

تصویر بالا یک جوجه لاری نژاد ریشو با سن 15 روزه برای تغذیه این جوجه از دانه پارس استفاده شده است


در تصویر بالا همان جوجه وس رو در سن 4 ماه و 20 روز مشاهده میکنید.


در حال حاضر در تصویر بالا همان جوجه وس لاری رو در سن 8 ماه و نیم مشاهده میکنید که هنوز چند ماه دیگه قابلیت رشد رو داره.
شرایط نگهداری بخصوص در فصل زمستان بسیار مهم است . گرم نگهداشتن محل نگهداری طیور به رشد و جلوگیری از بیماریهایی از قبیل اسهال سرما خوردگی و ... کمک میکند. همیشه برای زیر طیور از خاک و یا (خاک اره) و اجسام نرم استفاده شود جهت جلوگیری از میخچه پا حیوانات. در فصل زمستان از دادن (برنج پخته ، نان خیس شده ) خودداری کنید .
دانه هایی مثل (گندم ، ذرت بلغور شده ، جو ، دانه پارس و انواع دانه ها ) بسیار مفید میباشد و به گرم نگهداشتن حیوان کمک میکند.
همچنین غذا دادن به حیوان در ساعات نزدیک به خاموشی بسیار مفید بوده به طور عامیان میتوان گفت حیوان با شکم خالی به خواب نرود.
جهت هرگونه مشاوره و ید انواع تخم نطفه دار ، جوجه ، وس و مرغ نژاد لاری میتوانید تماس حاصل کنید. شماره تماس : 09376074882 تماس از طریق تلگرام : [email protected]
به نام خداونده جان و د فروش و پیش فروش نشاء توت فرنگی تخم و جوجه لاری فروش نژادهای جوجه لاری تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) جوجه لاری جوجه لاری جوجه لاری برای ید تخم در تعداد بالا چند روز زودتر تماس بگیرید تا به تعداد لازم برایتان جمع آوری کنم.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ نکته آموزشی مشکل ی در جوجه کشی مرگ و میر عمده ترین علت مرگ و میر اولیه عفونت کیسه زرده است که بیشترین تلفات را در هفته اول زندگی باعث می شود که معمولا از روز سوم زندگی شروع شده اوج آن در روز هفتم زندگی است و بعد ار آن به تدریج کاهش پیدا کرده حدودا در روز دهم مرگ و میر ناشی از عفونت کیسه زرده به ح عادی برگشت میکند. بعد از عفونت کیسه زرده می توان از عفونت بند ناف نام برد و در انتها آلودگی قارچی که متداول ترین آن آلودگی به قارچ آسپرژیلوس فومیگاتوس است. تخم و جوجه انواع مرغ و وس های زینتی موجود میباشد (کوچین- لاری- لاری مینیاتوری- برهما- لهستانی- بلژیکی- سلطان عثمانی- ژاپنی- ابریشمی) (قرقاول- بوقلمون- بلدرچین) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید 09352405664 محسن سرآهنگ کود و کرم ورمی کمپوست مشاوره ساخت و کشت گلخانه ع اورزی کتاب کشاورزی آپدیت آفلاین سموم کشاورزی نرم افزار کشاورزی مشاوره کشاورزی بازی کشاورزی  کشاورزی کشور ت اصلاحات می گوید: آقایان رهامی و منتحب‎نیا با پادرمیانی آقای سیدهادی خامنه‎ای درباره موضوع حصر به دیدار با ی رفتند که البته آنگونه که خود اظهار د دیدار شخصی بوده است.