مرفاوی العین بازی بهتری نسبت به استقلال انجام داد

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرفاوی العین بازی بهتری نسبت به استقلال انجام داد : سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: عبور از العین کار سختی نیست و امیدوارم استقلال از این بازی سربلند بیرون بیرون بیاید. صمد مرفاوی سرمربی استقلال معتقد است که این تیم در فصل جدید بازیکنان خوب را به خدمت گرفته است. سرمربی العین امارات گفت: استقلال نسبت به سال قبل خیلی بهتر و روح فوتبال آلمانی در این تیم دمیده شده است. دو مسابقه حساس این هفته با حضور ۳ کاپیتان سابق استقلال انجام می شد؛ قلعه نویی و عبدالصمد مرفاوی در دیدار صبا ـ تراکتور و علیرضا منصوریان در دیدار گسترش ـ استقلال؛ دو رقابتی که تاثیر مستقیمی روی نتیجه… پیش وت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه العین حریف دست و پا بسته ای برای استقلال نخواهد بود گفت: آبی پوشان در تهران محکوم به برد هستند. هافبک پیشین استقلال گفت: العین با سرعت دادن به جریان بازی ابتکار عمل را از آن خود کرد و حتی به بازیکنان استقلال اجازه پِرس از جلو هم نداد. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال توانایی ش ت دوباره لوکوموتیو را دارد و می تواند با نتیجه بهتری نسبت به بازی رفت این تیم را مغلوب کند. استقلال در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا در خانه العین یک نمایش فوق العاده داشت و با یک بازی کاملا برتر شایسته ب پیروزی بود اما اشتباهات فاحش داوری مانع از برد آبی پوشان شد. محمود فکری در خصوص ش ت سنگین استقلال برابر العین اظهار داشت: استقلال نتیجه بدی برابر العین گرفت که هنوز باور آن سخت است. این تیم فصل را بد شروع کرد و به بدترین شکل در بازی برابر العین به پایان رساند.… برنامه نود مورخ 11 دی 96، گفتگویی با صمد مرفاوی سرمربی اسبق استقلال تهران داشته است. او درباره طلب قدیمی اش از باشگاه استقلال توضیحاتی را ارائه داد. در ادامه این بخش را مشاهده می کنید. پیش وت تیم استقلال گفت: با وجود غیبت هر دو هافبک اصلی استقلال در دیدار با العین بی شک این تیم در تهران بازی سختی برابر این تیم خوب اماراتی خواهد داشت. پیش وت استقلال گفت: العین واقعا در همه زمینه ها نسبت به استقلال برتری داشت و چه بسا اگر استقلال در برخی صحنه ها خوش شانس نبود نتیجه از این هم بدتر می شد ماهم باید بپذیریم از آسیا هم عقب افتاده ایم. مهدی رحمتی و عمر عبدالرحمن که استقلال را به شدت در باز ی با العین آزار داد، کاپیتان های استقلال در بازی آبی پوشان ایران با العین امارات بودند. تیم العین با وجود مالکیت بیشتر توپ در 90 دقیقه بازی مقابل استقلال مغلوب بازی دفاعی میزبان در ورزشگاه شد. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان استقلال پتانسیل پیروزی در بازی سنگین مقابل العین را دارند. خلاصه بازی العین امارات با استقلال تهران از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که با ش ت سنگین 6 بر 1 کشورمان به پایان رسید را مشاهده می کنید.
استقلال در مقابل العین ش ت تلخی را تجربه کرد اما اشتباه علی منصوریان و استقلال در این بازی چه بود؟ استقلال امشب در حالی دیدار برگشت مرحله حذفی را برگزار می کند که کادر فنی این تیم تغییرات زیادی به نسبت بازی رفت در نظر گرفته است. مرفاوی در برنامه نود از ماجرای شکایتش از استقلال گفت. با اعلام مربی تیم فوتبال استقلال هافبک دفاعی این تیم به دلیل مصدومیت بازی رفت برابر العین را از دست داد. رفتن عمر عبدالرحمن از العین، اتفاق خوبی برای استقلال خواهد بود اما یک ید جدید، آن ها را بدون عبدالرحمن هم نسبت به فصل پیش خطرناک تر می کند. افزایش قیمت بلیت بازی استقلال برابر العین باعث شد تا استقبال کمتری نسبت به گذشته از این دیدار انجام شود. استقلال در سومین دیدار خود در لیک قهرمانان آسیا ۱۵ اسفند میهمان العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا است. با این خبر ۲ بازیکن کلیدی العین در بازی با الشارجه استراحت می کنند. خبرآنلاین: سرمربی استقلال در حالی که همه چیز مهیا برای انتقاد از داور بود، به او حمله نکرد. استقلال تهران با ناداوری بازی رفت مقابل العین را مساوی کرد.داور دو پن ی برای این تیم گرفت و کلا به ضرر استقلال سوت زد ... نه خوشبین ترین هوادار العین و نه بدگمانترین تماشاگر استقلال چنین نتیجه ای را در مخیله اش هم حدس نمی زد. وقتی العین ششمین گل را وارد دروازه مهدی رحمتی کرد شاید میلیون ها ایرانی از ته دل افسوس خوردند کاش در همان مرحله پلی آف، السد در ضربات پن ی از سد استقلال می گذشت تا حالا این سنگین ترین ش ت تاریخ آبی ها در آسیا رقم نخورد. اما چرا استقل. نمایشی که از استقلال در بازی با العین چه در بازی رفت چه در بازی برگشت دیدیم کاملا مصداق بازی های این فصل استقلال در لیگ برتر بود اما در لیگ چون نتایج به شکلی رقم می خورد که همه را راضی می کرد این ایرادات به چشم نمی آمد یا اگر می آمد ی به آن توجه نمی کرد. ترکیب تیم العین امارات برای بازی با استقلال تهران مشخص شد. شفقناورزشی- حضور همزمان ناصر الشمرانی و عمر عبدالرحمن در بازی العین و استقلال، باعث شده علیرضا منصوریان نگران سرنوشت تیمش در این مسابقه باشد. ابراهیمی و نورافکن، دو هافبک دفاعی استقلال به این مسابقه نمی رسند… کادر فنی تیم ملی فوتبال به همراه بازیکنان شب گذشته دیدار تیم های استقلال ایران و العین امارات را تماشا د. رنگ لباس استقلال ایران در برابر العین در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. استقلال موفق شد العین را در بازی دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ش ت بدهد. احتمال حضور هافبک استقلال در بازی با العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا زیاد است. احتمال حضور هافبک استقلال در بازی با العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا زیاد است. تیم فوتبال العین امارات برای رویارویی با استقلال تهران در بازی برگشت تمریناتش را آغاز کرد. استقلال در شبی که در آمار برتری خفیفی نسبت به العین امارات داشت با یک گل به برتری دست یافت. بازی استقلال برابر العین در نیمه دوم با حساب بدون گل در جریان است. سرمربی تیم العین امارات گفت: به تیم استقلال تبریک می گویم اما تیم صعود کننده در بازی برگشت می تواند العین باشد. دیدار تیم های العین امارات و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با برتری 6 بر یک العین امارات به پایان رسید.   دیدار تیم های العین امارات و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 23:15 روز دوشنبه آغاز شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرمربی تیم فوتبال العین امارات معتقد است که استقلال نسبت به فصل گذشته عملکردی متفاوت داشت و تیم بهتری دارد. کلیپی از گل دوم تیم فوتبال العین امارات به استقلال تهران از بازی های برگشت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۸ داد ۹۶ که این گل توسط کایو و در دقیقه ۳۲ به ثمر رسید. العین امارات که در دیدار رفت مرحله… صمد مرفاوی محرومیت استقلال و تراکتورسازی از نقل و انتقالات میان فصل را ناشی از مماشات بالادستی ها با تیم های بد ار می داند.
گزارشی از آ ین تمرین تیم استقلال قبل از بازی با تیم العین را خواهید خواند. م ع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال این شانس را خواهد داشت که در دیدار با العین امارات با حضور هوادارانش جو سنگینی را ایجاد کند. اشتباهات عجیب داور بازی استقلال و العین و پن ی هایی که به نفع میزبان گرفت، صدای همه را در آورده است. مهدی رحمتی که ستاره بازی استقلال برابر عاون بود، این روزها یکی از آماده ترین بازیکنان در تمرینات استقلال است و علیرضا منصوریان حس به درخشش او در بازی با العین حس امیدوار است. در بازی که امید نورافکن… بازیکن پیشین استقلال معتقد است که این تیم در بازی برگشت مقابل العین هم از سیستم دفاع - ضدحمله استفاده خواهد کرد. او همچنین گفت که باید به نظر منصوریان احترام گذاشت. صمد مرفاوی ترکیب صبا در بازی امروز با استقلال را معرفی کرد. پن ی کاوه رضایی در دقیقه 1+90 استقلال را صاحب هر سه امتیاز این مسابقه کرد تا آبی ها در صورت بسته نگه داشتن دروازه در بازی بعدی به جمع 8 تیم آسیا صعود کنند. پیش وت استقلال با اشاره به بازی برگشت این تیم با العین امارات گفت: هدف استقلال باید ارائه یک بازی منطقی برای گرفتن نتیجه لازم باشد. مربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: بازی استقلال با العین با تمامی دیدار های مرحله گروهی متفاوت است و بازیکنان باید انرژی بیشتری برای این دیدار بگذارند.