مرفاوی دهنوی از تعویضش ناراحت نشد

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرفاوی دهنوی از تعویضش ناراحت نشد : سرمربی پرسپولیس گفت: باید در همان 20 دقیقه ابتدای بازی، کار نفت را تمام می کردیم. هافبک تیم فوتبال صبای قم اعتقاد دارد که تعویضش در دیدار مقابل سایپا تغییری در روش بازی این تیم ایجاد نکرده است. خودم از طرفدارهای بازی نوید محمد زاده هستم و از این که جایزه گرفت هم ناراحت نشدم. فقط چیزی که بقیه را ناراحت کرد حرف هایی بود که نوید در مراسم اختتامیه زد! دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی یه پسر بی محلشون کنه دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی خیلی چاق باشن دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی سنشون میره بالا دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی که خیلی لاغر باشن دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی آرایشگاهشون بسته باشه دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی نتونن کاری انجام بدن دخترا کی ناراحت میشن؟ وقتی پارک دوبل بلد نباشن دخترا کی ن. چرا این کارا می کنی چرا با حرفای الکی آدمو میرنجونی این رسمش نیست آدمو ناراحت می کنی بخاطر دل تنگی خودت منم دلم تنگه برات ولی چکارش کنم وقتی شرایط جور نیس نمی تونم خودمو بکشم بعدشم از حرف الکی زود ناراحت نشو آره چند وقتی هم دیگه رو ندیدیم اینجور شدیم ولی نباید به هم زور گفت یا آدمو تهدید کرد در هر صورت از کارت خیلی ناراحت شدم همچنین ح. سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تبریزی ها بسیار خوب بازی سازی د و رویارویی با آنها برای ما سخت بود. ما می دانستیم که نباید به آنها فضا بدهیم و در هر دو نیمه توانستیم به اه خود برسیم.
ناراحت نبینمت فلانی جانم ناراحتی به آن چشم هانمیاید مغرورباش درست مثله آنروزهایی که مراپس میزدی سنگدل باش مثله آنروزی که نگاهم نکردی... ناراحت... نه ناراحت نباش دلم ازاینهمه ناراحتی ات میگیرد وقتی نمیتوانم خوشح کنم...
ساجده_صالحی ابراهیم دلم برات تنگ شده خیلییییییییییییییییی ناراحت من امروز از حرف ی ناراحت شدم و گریه حتی، اما به روش نیاوردم و به روم نیاوردم و خوشحال مکالمه رو پایان دادم. نمی دونم روشم درسته یا نه، ولی میدونم حق داشتم ناراحت شم و شاید هر دیگه ای هم بود میشد. دوست دارم بدونم واقعا بهتره ناراحتی هامونو به هم بگیم؟ یا نگیم و کم کم فراموش کنیم اون مساله ی ناراحت کننده رو؟

به گزارش "ورزش سه"، مدیررسانه ای باشگاه استقلال درباره شایعه استخدام قاسم دهنوی هافبک ذوب آهن می گوید: آقای دهنوی از بازیکنان خوب فوتبال ایران هستند اما باشگاه استقلال به ایشان پیشنهادی نداده، ضمن اینکه ایشان در فهرست بازیکنانی که قرار است نیم فصل به استقلال بیایند هم حضور ندارد.

نوری فر ادامه داد: یک نکته ای را به طور رسمی اعلام می کنیم اینکه تنها در شرایطی که آقای نظری معاون باشگاه استقلال در زمان نقل و انتقالات نیم فصل با بازیکنی تماس گرفتند، تمایل استقلال به آن بازیکن رسمیت خواهد داشت در غیر اینصورت تماس رابطین یا واسطه ها را به هیچ وجه رسمی تلقی نکنند. سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از پیروزی برابر هوفنهایم اظهار کرد به هیچ وجه از گلی که تیمش در شرایط آفساید به ثمر رسانده است ناراحت نیست. مرسی پانیذ جون حتما معلومه که دوست دارم باهم دوست صمیمی باشیم توی پروفایلم هم همه چیز نوشته و در مورد ع امید وارم ناراحت نشی ولی اگه ممکنه بذار یکم بگذره باشه ؟؟؟؟؟ ناراحت نشیا نه اینکه بهت بی اعتمادم بخاطر اینه که قبلا واسم یه اتفاقی افتاده نمی خوام اون اتفاق دوباره اتفاق بیوفته ببخشید پانیذ جون ناراحت که نشدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازیکن جدید ایرانی تیم اشلانسک وروتسواو لهستان ابراز امیدواری کرد هواداران پرسپولیس از او به خاطر ج از این تیم ناراحت نشده باشند. ی در سال 88: خیال نکنید من از شنیدن اینجور نقدها ناراحت می شوم؛ نه، من از اینکه این حرفها زده نشود، ناراحت می شوم ۸۸.۸.۶ من از انتقاد استقبال می کنم 88.8.6 جریان صدر عراق در توئیتر خود نوشت: پیروزی ائتلاف سائرون در انتخابان پارلمانی، بسیاری را ناراحت کرد. این در به صبر کوفتن
از دردِ بی ‌ ی ‌ست . . . !#شاملو ناراحت از اینکه پرشین بلاگ به این حال و روز افتاده ناراحتم.  از اینکه نویسنده ها همه بار و بندیلشان را بسته اند و کوچ کرده اند به سرویس های وبلاگی دیگر، بیشتر ناراحتم.  ناراحت تر خواهم شد وقتی خودم هم محبور بشوم اینجا را ترک کنم.  من پرشین بلاگ را دوست دارم. ناراحت عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود مطلبی را به اشتراک گذاشت که مشاهده می کنید. بد اخلاق کیست ؟

بالا ه انسان ممکن است روزی به علتی ناراحت باشد و این ناراحتی را نتواند تحمل کند و درست هنگامی که او ناراحت است شما با او چند بار شوخی کنید و او به سر شما داد بزند که " بابا ولم کن ! "
یا بی حوصله از سرکار آمده و می خواهد کمی استراحت کند در این راستا از او می خواهید که فلان کار را انجام دهد و او ناراحت شده و داد می زن. «ناراحت» مجموعه ای از اشیای روزمره ای است که عمدا ناراحت کننده و دردسرساز هستند و توسط معمار یونانی «کاترینا کامپرانی» طراحی شده اند. مهاجم تیم فوتبال پدیده اسان گفت:من در ابتدای فصل پیشنهادات خیلی خوبی داشتم و از اتفاقاتی که افتاد خیلی ناراحت شدم. آرسنال با قبول ش ت سه بر صفر برابر کریستال پالاس، در رده ششم ج رده بندی باقی ماند تئو والکات بعد از این بازی گفت : «امشب هوادارانمان را ناراحت کردیم و این خیلی موضوع ناراحت کننده ای است. امسال، سال… تیم صمد مرفاوی برای نخستین بار در دور برگشت با پیراهن آبی ش ت خورد. مرفاوی سرمربی صبا به دلیل سرمای شدید هوای اصفهان به این شکل درآمده است. بسم الله مهربون :)
کلا خیلی کم و دیر عصبانی میشم . همیشه سعی میکنم آرامشم رو حفظ کنم . مگه یه قضیه ای خیلی برام اهمیت داشته باشه که عصبانی یا ناراحتم کنه . هیچ وقتم دوست ندارم عصبانیت یا ناراحتیم از ظاهرم مشخص باشه ... بعد وقتایی که خیلی زیاد ، خیلی خیلی زیاد ها ، عصبانی یا ناراحت میشم کهیر میزنم :) هرچقدرم که قیافه و ظاهرم آروم باشه ، ا. سجاد بعضی اوقات اونقدر مجبورم میکنه ناراحتش کنم ، بعد چون به روی خودش نمیاره که ناراحت شده، خودم بیشتر ناراحت میشم:( بازیکن تیم سپیدرود رشت گفت: از نیمکت نشینی خود در بازی با ذوب آهن ناراحت نشدم، قطعا این موضوع به صلاح تیم بوده است. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: قلعه نویی بر اساس حرف های شنیده از دست ما ناراحت شده است در حالیکه من از زمان سربازی با او رفیقم. محسن دهنوی پژوهشگر ایرانی با وجود داشتن روادید معتبر در فرودگاه بوستون بازداشت شد و سپس به کشور بازگشت. یک رو مه رژیم صهیونیستی نوشت که عربستان سعودی از های اخیر فلسطینیان علیه انتقال سفارت از تل آویو به شهر قدس ناراحت است. بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت:از نظر روحی و جسمی در شرایط مناسبی قرار داریم و تنها نبود کامی نیا ما را ناراحت می کند. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در تمرین صبح امروز ( ) تیمش با چهره ای عصبی و ناراحت حضور یافته بود. ایوانکوویچ درباره بی انگیزگی بازیکنانش افزود: اصلا اینطور نبود. آنها کاملا آماده بودند و بازی شان را ستایش می کنم. شاید داور بازی ناراحت است که با این اختلاف امتیاز در صدر ج هستیم. اندوہ میرزا جواد آقا ملڪےتبریزے
یڪے از شاگردان میرزا جواد آقاے ملڪے تبریزے نقل مے ڪند ڪه:
‼️روزے دیدم آیت اللہ ملڪے تبریزے بسیار اندوهگین و ناراحت درحال عبور است، بہ حدے عصبانے بود ڪہ تا بحال او را اینقدر ناراحت ندیدہ بودم، از او علت عصبانیت و ناراحتے شدیدش را پرسیدم.
فرمود: در مجلسے بودم ڪہ شروع بہ غیبت ڪردن نمودند و من از. صمد مرفاوی پنجمین ید جدیدش را نیز از بین بازیکنان سابق استقلال انتخاب کرد تا تیم او قدرت بیشتری در ادامه فصل پیدا کند. اولش که تنها به دنیا میای آ شم که تنها از دنیا میری به نظرم دلیلی نداره این وسط از تنها بودنت ناراحت باشی... :-((( قاسم دهنوی هافبک تیم فوتبال صبای قم می گوید هیچ قهری در کار نبوده و بعد از وج به زمین به دلیل سرمای شدید هوا به رختکن رفته و در نیمه دوم روی نیمکت تیمش نشسته است. قبل تر ها وقتی ناراحت و عصبانی بودم می دانستم که شب که بخوابم، صبح با حال خوش از خواب بیدار خواهم شد. حالا اما اینطور نیست. شب با فکر عصبانی و ناراحت میخوابم و صبح که بیدار میشم انگار خشم کل سلول های بدنم را آلوده کرده.
دلسوزی خواهرانه شان گاهی محبت سه است. چند وقت پیش یکی از خواهرهایم یکی از دوستانش را برای من زیر نظر گرفته بود! وقتی به من گفت فقط خندیدم. که خب ناراحت شد! چند وقتی گذشت. با همان دوستش به چنان اختلافی خورد که بیا و ببین. کلا قطع رابطه کرد. می گفت خیلی بی معرفت است! گفتم تو که می خواستی زن داداشت بشه. گفت خفه شو!
خواهران دلسوز همین اند. با. مرفاوی که در این جلسه ت الهامی، حاج رضایی، بهتاش فریبا و شیعی س رست پیکان نیز در آن حضور داشتند. با بازیکنان صحبت کرد. مرفاوی خطاب به بازیکنان چنین گفت: پیش از هر چیز از زحمات دوست خوبم آقای ابراهیم زاده تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند، اما به هر حال فوتبال همین است و از این اتفاقات در هر تیمی می تواند بیفتد .من هم از این بعد در خدمت شما هستم و می خواهم با همه تلاش کار کنیم. اگر ما با هم متحد و یکدل باشیم و قوی کار کنیم ، هیچ تیمی حریف ما نمی شود . اگر محکم باشیم و با همه وجود تلاش کنیم، تیمی نمی تواند مقابل ما موفق باشد. من انتظاری جز این از مجموعه پیکان ندارم و اطمینان دارم با حمایتهای کادر مدیریتی و تلاش و زحمات شما ، می توانیم در کنار یکدیگر روزهای خوبی را سپری کنیم.بعد از ش ت سنگین استقلال در بازی با العین و ناراحتی شدید هواداران، بازیکنان و کادرفنی این تیم حالا خبر ناراحت کننده دیگری بازهم به این تیم رسیده است. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه از توهین به هادی نوروزی ناراحت شدیم اما این قهرمانی را به خانواده وی تقدیم می کنیم. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، تاکید کرد که از پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به دلیل اینکه تیم او را تیم هری کین توصیف کرده بود، ناراحت نیست. ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز ضد دختر ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ طنز ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ ع نوشته های طنز دخترا کی ناراحت میشن؟ مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نباید از هم گروهی با تیم های بزرگ و قوی در جام جهانی ناراحت باشیم. پیش وت باشگاه پرسپولیس گفت:آنقدر طاهری ناراحت بود که منم ناراحت شدم، باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد. صمد مرفاوی سرمربی استقلال معتقد است که این تیم در فصل جدید بازیکنان خوب را به خدمت گرفته است. قاسم دهنوی، بازیکن تیم فوتبال صبای قم چند روزی است که در سر تمرینات این تیم حاضر نشده است که او می گوید مشکلات مالی دلیل اصلی عدم حضورش در تمرینات است. مامان من یه کار جدید یاد گرفته. وقتی یکی میمیره، بعدش میگه فلان انقد حالش بده مریضه. بعد که اینو میگه، یا واسه من مهمه و خیلی ناراحت میشم یا فقط یکمی ناراحت میشم. اگه کم ناراحت بشم میگه بنده خدا فوت کرد. اگه زیاد ناراحت بشم بعد از چند دقیقه میگه بنده خدا انقد مریضه تو بیمارستان. حالش اصن خوب نیس. بعد مثلا یه مدت میگذره، 3-4 ماه مثلا. بعد . از سالی که ابراهیم رفته من موبایل نگرفتم بعد از اونناراحت چون می گفتم اگر ابراهیم بود موبایل خوب بود