مرکز بین المللی مشاوره خودرو ایران

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرکز بین المللی مشاوره خودرو ایران : مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو : یکی از برنامه هایی که ایران خودرو و پژوی فرانسه دنبال می کند طراحی خودروی مشترک است. معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه به ا ام ارائه گواهی مرکز مشاوره خانواده به عنوان ضمیمه دادخواست طلاق توافقی خبر داد و گفت: ارائه گواهی مرکز مشاوره خانواده هنگام ارسال مدارک در دفاترخدمات الکترونیک قضایى ا امی شده است. آزاد ی واحد بروجرد، با همکاری اساتید دوره های ی و کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره، اقدام به راه اندازی مرکز تخصصی برای ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره  در زمینه های زیر نموده است. دانشجویان می توانند در طول روز های هفته (یک شنبه الی پنج شنبه) از ساعات 8 الی 15 با مراجعه به مرکز، جهت اخذ نوبت اقدام نمایند. ضمناً اطلاعات مربوط به روز و. رئیس بهزیستی ایوان از ارائه خدمات رایگان مرکز مشاوره ژنتیک و راه اندازی وافتتاح مرکز مشاوره حضوری(همدلی) در این شهرستان خبر داد. خودرو دنا پلاس دو نیرو که توسط ان ایران خودرو طراحی شده است در حاشیه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو به نمایش در آمد. رئیس ستاد معاینه فنی خودرو شهر اصفهان گفت: در ایام نوروز 2 مرکز معاینه فنی خودرو در خیابان جی و بلوار فرزانگان خدمات لازم را به شهروندان ارائه می کنند. معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: ۸۸ مرکز مشاوره در بنیاد شهید به منظور کاهش آسیب های اجتماعی خدمات مشاوره ارایه می کنند. با پیگیری مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، گروه صنعتی ایران خودرو و صنعت قطعه سازی با اهدای یک دستگاه وانت تندر به میرزاآقا، از ایثارگر زحمتکش اردبیلی تقدیر د. رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اموزش و پرورش شهرستان بافت گفت: مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی هدف در شهرستان بافت به بهره برداری رسید.
رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: مراکز مشاوره در فرهنگیان و… مدیر دفتر مشاوره و امور روانشناسی سازمان بهزیستی گفت : با راه اندازی ۳۵۴ مرکز مشاوره جدید در کشور تعداد این مراکز 22 درصد افزایش یافته است. سلطانی گفت: با مراجعه زن و شهری به مرکز مشاوره اراک به منظور حل اختلافات خانوادگی؛ مشاجره بین این دو نفر بالا گرفته و در نهایت مرد اقدام به تیراندازی به سمت همسر خود می‎کند. دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران از ششم تا دهم آذرماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب در حال برگزاری است. قابل توجه فارغ حصیلان روان شناسی و مشاوره (ارشد به بالا) الحمد الله با محبت الهی مرکز مشاوره گشایش با مجوز از نظام روان شناسی و مشاوره اقدام به ثبت نام از عزیزان برای حضور در دوره کار ورزی مینماید. برای ثبت نام با تلفن 22501519 تماس گرفته شود. ۱- مشاوره تحصیلی ۲- مشاوره کنکور ۳- مشاوره زندگی ۴- مشاوره ازدواج ۵- مشاوره خانواده نه نه باب این چه حرفیه قابل شما رو نداره اصلا خج م نده خاهش میکنم اختیار دارید من در خدمتم البته اگه یه خورده دیر شد عذر میخام چون همیشه ایران نیستم مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان کرمان به منظور حمایت از ک ن بدس رست و بی س رست، با اورژانس اجتماعی تعامل تنگاتنگی دارد. مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: در حادثه آتش سوزی در یکی از کارگاههای رنگ کاری کارخانه ایران خودرو 2 نفر دچار مصدومیت شدند. «خبرجنوب» نوشت: برای اولین بار یک مرکز مشاوره در شیراز پلمب شد. معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حال حاضر امور مددکاری و مشاوره جامعه ایثارگری در ۸۸ مرکز مشاوره، در سراسر کشور پیگیری می شود. تلفن مرکز مشاوره همدان 09184404501 این شماره را ذخیره نمایید زیرا با داشتن تلفن مرکز مشاوره همدان، در موارد ضروری می توانید جهت دریافت مشاوره، با شماره بالا تماس بگیرید و وقت مشاوره در همدان را هماهنگ نمایید مشاوره تخصصی را از مشاوران متخصص دریافت نمایید تلفن مرکز مشاوره همدان به امید دیدار شما در مرکز مشاوره در همدان در سالی که گذشت اعلام شد که شرکتهای آلفا موتور، مرتب خودرو، نیرو خودرو آسیا، کاریزان خودرو، پیشرو شتاب، ماد خودرو دیزل و آکیا خودرو در ارزی خدمات پس از فروش خودروها در ایران مردود شده اند. عصر خودرو- جدیدترین آمار تولید جهانی خودرو در حالی از سوی اتحادیه بین المللی وسایل نقلیه موتوری اعلام شد که طبق آن، ایران بالاترین درصد رشد را در میان کل کشورهای صاحب صنعت خودرو دنیا به دست آورده است. به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، 'هاشم یکه زارع' در بازدید از این شرکت گفت: با توجه به ظرفیت ایران خودرو تبریز درصدد ایجاد زنجیره کامل خط تولید خودرو در این شرکت هستیم که امیدواریم تا پایان سال 94 کامل شود. وی افزود: توجه و تمرکز ما در توسعه فعالیت های ایران خودرو از این پس بر محور ایران خودرو تبریز خواهد بود. رئیس اداره بهزیستی لنده گفت: به مناسبت ۱۲ آذر ماه روز جهانی معلول، مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در لنده به بهره برداری رسید. نزدیک عید است و برای ید همراه با خانواده با خودرو شخصیتان به مرکز یدی رفته اید. به مرکز ید مورد نظرتان رسیده اید و متاسفانه ظرفیت پارکینگ پر است و پارکینگ های اطراف هم جایی برای پارک خودرو شما ندارند.

مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج
شیوه های فرزند پروری و مشاوره ک ن استرس
کنترل افکار منفی مشاوره همسران

مسئول فنی ، شهرزاد حسنی، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

آدرس : اراک خیابان نرسیده به پاساژ تهرانی( روبروی پاساژ استیل) نبش کوچه علیخانی طبقه سوم فرش رضایی

تلفن تماس :32241026 و 09364245996 مرکز مشاوره خیری طاهری به همت شیشه بری، خیر یزدی با هزینه سه میلیارد ریال افتتاح شد. این خودرو با موتور توربو 163 اسب بخاری 1.6 لیتری عرضه می شود و طبق گفته مدیران شرکت ایران خودرو در حدود 90 میلیون تومان قیمت این خودرو خواهد بود. سرانجام پس از مدت‌ها انتشار تصاویر غیررسمی و گفته‌های فراوان، ایران‌خودرو رسماً در صبح روز 26/10/95 دو محصول جدید خود را در ساختمان ساپکو رونمایی کرد. این دو خودرو دنای جدید و پژو 207 صندوقدار هستند که طی مراسمی با حضور «کیوان ی» مدیر مرکز تحقیقات ایران‌خودرو رونمایی شده و حدود قیمت و زمان عرضه? آن‌ها اعلام گردید. بنابر. نکته قابل توجه مشتریان نگین خودرو آن ست که: «حمل خودرو حتماً با هماهنگی مرکز امداد نگین خودرو صورت گیرد. مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: اصفهان با داشتن ۱۷۰ مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی رتبه دوم تعداد مراکز مشاوره را بعد از تهران به خود اختصاص داده است. مرکز پژوهش های مجلس در تازه ترین گزارش خود درباره عملکرد رشد اقتصادی در سال 95 با اشاره به اثر صنعت خودرو بر این شاخص، تداوم رشد تولید خودرو در سال 96 را پیش بینی کرد. مشاوره و راهنمایی گرفتن از یک مشاور خوب و امین و با تجربه و مورد اعتماد در یک مرکز مشاوره در کرمان معتبر برای همه افرادی که نیاز به استفاده از خدمات مشاوره ای در همه زمینه ها دارند به خصوص انی که دچار یأس ، نا امیدی ،یا افسردگی شده اند و شاد ، امید به زندگی و سرزندگی خود را از دست داده اند بسیار موثر خواهد بود. اغلب این اختلالات روحی ب. 3 مرکز تخصصی مشاوره ازدواج در گیلان مجوز فعالیت دریافت د. رونمایی از پژو ٢٠٧ صندوق دار و دنا پلاس ایران خودرومدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو از عرضه و رونمایی از پژو ٢٠٧ و دنا پلاس خیر داد ٢٠٧i با قیمتی حدود ٥ میلیون بیشتر از ٢٠٦ تیپ ٥ از شهریورماه سال آینده و دنا پلاس با قیمتی حدود ٣ الی ٤ میلیون بیشتر از دنای فعلی در اسفند ماه سال جاری خبر داد.وی همچنین از سرمایه گذاری ٥٥ میلیاردتومانی در پژ. ارائه انواع خدمات مددکاری اجتماعی (فردی، گروهی، جامعه ای)
مشاوره پیش از ازدواج
مشاوره مسائل و مشکلات خانوادگی
گفتار درمانی
روان درمانی
روانشناسی کودک
مشاوره اختلالات رفتاری
مشاوره تحصیلی
انجام آزمون های هوشی، شخصیتی و....

آدرس: شهر، انتهای شهرک قائمیه، نبش کوچه 49، مرکز درمانی زعیم، طبقه سوم
همه رو. بر اساس آ ین گزارش ارزشی کیفیت خودرو مرتبط با داد ماه سال جاری که توسط شرکت بازررسی و استاندارد ایران منتشر شد، خودرو تندر پلاس ایران خودرو با ب چهار ستاره کیفی در یکی از بالاترین جایگاه خودروهای… عصر خودرو- مدیر عامل ایران خودرو کرمانشاه گفت: تکمیل کارخانه تولید خودرو پژو پارس در کرمانشاه به عنوان تنها پروژه سفر ی در گروه صنعتی ایران خودرو در دستور کار است. به دنبال انفجار یک خودرو در مرکز کی یف اوکراین، یک تبعه گرجستان جان خود را از دست داد و یک زن دیگر زخمی شد. کی یف از مدتی پیش تاکنون شاهد انفجار چند خودرو بوده که در برخی موارد تروریستی اعلام شده است. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران از افتتاح ۵ مرکز مشاوره در شهر تهران در دهه مبارک فجر خبر داد. هفتمین مرکز استانی و کشوری مشاوره بهار نیکو، در شهرستان زرین دشت آغاز به کار کرد. یک کارشناس صنعت خودرو درباره تولید خودروهایی با سطح کیفی تک ستاره از سوی شرکتهای ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو و کرمان خودرو اظهار کرد که تولید چنین محصولاتی در شأن صنعت خودرو و مردم ایران نیست. پژو 2008 فیس لیفت سال گذشته مورد (تغییر ظاهر) قرار و به بازار عرضه شده بود در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران معرفی شد. به گفته مسئولان ایران خودرو قرار است تا این خودرو با ظاهر جدید آن در ایران تولید و به فروش برسد. مرکز توانبخشی ایران زمین برای ارائه خدمات کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، مشاوره تغذیه و مشاوره توانبخشی به معلولان عزیز آماده ارائه خدمت می باشد. همکاران درمانگر این مرکز عبارتند از: کاردرمانگران: آقایان لطیف دار و مسعود فتاح نژاد گفتاردرمانگر: خانم ب وش فیزیوتراپ: خانم توحیدی روانشناس: آقای فرشاد زارعی مشاور تغذیه: خانم ا. دنا توربو شارژ، خودروی تمام ایرانی و پلتفرم مشترک با پژو؛ سه محصول آینده ایران خودرو
مدیر مرکز تحقیقات ایران‌خودرو از سه خودروی دنا توربوشارژ اتوماتیک، پلتفرم جدید و مشترک با پژو و خودروی تمام ایرانی به عنوان سه محصول آینده ایران خودرو یاد کرد. وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی پیش فروش خودرو از سوی شرکت های "عظیم خودرو، مفتاح رهنورد، داتیس خودرو، طاها خودرو، شهر خودرو، آداک خودرو و پرشین پارس" را غیرقانونی اعلام کرده که برخی از این شرکتها در گذشته و حال تبلیغات گسترده و وسیعی برای جذب مشتری داشته و دارند. اول اردیبهشت: روز مشاوره و موفقیت تحصیلی دوم اردیبهشت: روز مشاوره و آمایش شغلی سوم اردیبهشت: روز مشاوره و انتخاب آگاهانه تحصیلی شغلی چهارم اردیبهشت: روز مشاوره و سلامت روانی اجتماعی پنجم اردیبهشت: روز مشاوره و اجرای شعار سال(اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) ششم اردیبهشت: روز مشاوره و کارآفرینی هفتم اردیبهشت: روز مشاوره و خلاقیت و نوآو. رئیس قطعه سازان ترکیه: تمایل داریم مرکز آزمایش خودرو را در اختیار ایرانیان بگذاریم
رئیس انجمن قطعه سازان ترکیه اعلام کرد: «ما مرکز آزمایش خودرو و تحقیقات خودرویی داریم که مایل هستیم آن‌ها را با خودروسازان ایرانی به اشتراک بگذاریم.» رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۵ مرکز مشاوره خانواده در سطح استان اردبیل مشغول به فعالیت هستند. خودرو رنو اسپرت r.s.01 ، شاسی این خودرو یک تکه و از جنس کربن است و با حداکثر سرعت 300 کیلومتر در ساعت در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران به نمایش گذاشته شده است.