مرکز پیش دبستانی بهارستان ستاره

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرکز پیش دبستانی بهارستان ستاره : هادی حاجتمند کارگردان سینما درباره جزئیات نامه «بهارستان» با موضوع اتفاقات تروریستی در مجلس شورای ی توضیح داد. مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری دومین رویداد هنری «بهارستان» همزمان با نوروز سال 1396 خبر داد. اکبر امانی به عنوان کارمند نمونه شهرستان بهارستان انتخابات شد. در مراسمی که بمناسبت روز کارمند در سالن اجتماعات اعظم (ص) فرمانداری شهرستان بهارستان برگزار شد، سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان از وی به همراه عده ای کارمندان نمونه فرمانداری و ادارات شهرستان تجلیل به عمل آمد. مسابقات آزاد تکواندو نونهالان و دسالان شهرستان بهارستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
مسابقات تکواندو بهارستان در دو رده سنی دسال و نونهال و دو رده کمربند سبز آبی و قرمز مشکی در سالن 22 بهمن گلستان برگزار گردید و قبل از مسابقات فینال با حضورعلی علیمرادی مسئول امورفنی و ورزشی اداره ورزش وجوانان بهارستان و علی شیخ نیا دبیر توابع استان تهران و ناظر مسابقات ذوالفقاری از پیش وتان، مربیان و قهرمانان بهارستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، این مسابقات با شرکت 334 نفر بروی 4 شیاپ جانگ آغاز و پس از 335 بازی انفرادی، نفرات برتر بدین ترتیب معرفی شدند: خاکی بودن خیابان های شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز عبور و مرو را برای شهروندان دشوار کرده است. یک دوره مسابقه در رشته اسنوکر به مناسبت هفته وحدت تحت پوشش اداره ورزش و جوانان و هیات بولینگ و بیلیارد در شهرستان بهارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، در این مسابقات که با همکاری باشگاه صهبا و با شرکت 32 نفر از اسنوکر بازان بهارستان (گلستان و نسیم شهر) ورباط کریم در باشگاه صهبا برگزار شد، بعد از طی بیش از 2885 دقیقه بازی و به عبارتی 90 ساعت بازی نفس گیر، بهروز محمدی از باشگاه توپ سیاه رباط کریم اول شد، بهزاد محمدی از باشگاه برگزیده بهارستان دوم و هادی و اکبر حسنی از باشگاه صهبای بهارستان به ترتیب مقام سوم مشترک را ب د و در پایان به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایز نقدی اهدا شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان ،استارت برگزاری مسابقات نونهالان شهرستان بهارستان در حالی با حضور جمعی از پیش وتان و مسولین ورزش و 10 تیم در ورزشگاه الهیه آغاز گردید که رده نوجوانان در ماه گذشته به اتمام رسیده بود. حضور حسن داورزنی رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان از هئیت فوتبال باعث دلگرمی و روحیه مضاعف تیمها واعضاهیئت گردید. در پایان هفته اول لیگ نونهالان ،رضاایمانی" بازیکن تیم نونهالان آرمان صالحیه بارعایت اصول بازی جوانمردانه بعوان مرد اخلاق هفته اول فوتبال بهارستان برگزیده شد. "گامی دیگر درراه ساختارسازی فوتبال شهرستان بهارستان " حسن مهدیپور س رست هیات فوتبال در صحبتهای خود به برگزاری اولین دوره فستیوال فوتبال نوباوگان شهرستان بهارستان در دو رده سنی باحضور تیمها وبازیکنان مستعد شهرستان بهارستان جزئیات شرایط سنی ، مدارک وثبت نام بزودی اطلاع رسانی میشود. صعود تیم های شاهد سبزدشت و تک ستاره به لیگ دسته اول بزرگسالان وی خاطرنشان شد بانتیجه بدست آمده در دیدار تیم های شاهد و تک ستاره صعود تیم شاهد سبزدشت بعنوان قهرمان وتیم اول و تیم تک ستاره بعنوان نائب قهرمان وتیم دوم به مسابقات لیگ دسته اول شهرستان بهارستان در فصل96 راه یافتند و دیدار باقیمانده ازهفته پنجم بین یاران وپارسا کاملا تشریفاتی میباشد. این فصل با تمام مشکلات و کاستیها به حول قوه الهی برگزار شد و به خوبی و خوشی پایان یافت دراین فصل تیمها وبازیکنان جوان وبا کیفیتی حضور داشتند و امیدواریم که درآینده شاهد لیگی پویاتر وسطح فنی بالاتر در لیگ دسته دوم بزرگسالان نیز باشیم. وهمچنین افزود مسابقات لیگ یک شهرستان نیز با حضور 12 تیم شروع خواهد شد .ولی متاسفانه نبود زمین چمن در شهرستان را یکی از مشکلات اساسی برگزاری رقابتها عنوان کرد ودر پایان از زحمات اکبر محمدپور که زحمات زیادی را در برگزاری لیگ ،حسین قادری و اکبری در کمیته داوران و تمام انی که در برگزاری لیگ شهرستان کمک شایانی تشکر کرد. دیدار حسن داورزنی با شهرستان بهارستان در دفتر حجت ال والمسلمین حاج سیدمصطفی صفایی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، بهارستان ضمن تبریک انتصاب داورزنی بعنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، به پتانسیل بالای ورزش جوانان شهرستان اشاره نمود و خاطرنشان شد که جایگاه ورزش در جامعه باید به جایگاه واقعی خود برسد وتقویت جسم جوانان را در اولویت کاری خود قرار دهند.
داورزنی نیز ضمن ابراز سندی از حضور دربهارستان به برنامه های آینده خود در شهرستان اشاره نمود و تاکید کرد که با تلاش خود و پرسنل اداره، ورزش بهارستان را به جایگاه واقعی خود خواهند رساند. طرح «بهارستان» برای دومین سال چهره ی شهر تهران را تغییر داد. در این طرح بهارانه علاوه بر حجم های بهاری، تخم مرغ های رنگی، نقاشی ها و گل ها، در گوشه و کنار شهر، شعرهایی از شاعران بزرگ هم در سازه های تبلیغاتی شهر به چشم می خورند. رییس کلانتری ۱۰۹ بهارستان، ظهر امروز از دستگیری یک توزیع کننده در محدوده بهارستان خبر داد و گفت: این متهم قریب به یک سال ان این کلانتری بود. همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نمایشگاه بزرگی از تجهیزات نظامی کشورمان در میدان بهارستان تهران ب ا شده است. سخنگوی ناجا خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر دستگیری دژبان کلانتری بهارستان به علت افشای تعداد مفقودین حادثه پلاسکو را رد کرد و گفت: این خبر کذب است. برخی تصور می کنند بهارستان به آنها چشمک می زند اما غافل هستند که این نور نشات گرفته از نبود آنها در مجلس است و اینکه بهارستان از پایان بگومگوهای و جناحی سند است. بعد از انجام مراسم رونمایی از تابلوی شهید مرکز مدیر کل محترم کانون استان نشست صمیمی با مربیان مرکز بهارستان واعضای انجمن ومسئول محترم مرکز ۱شاهرود داشتند.دراین جلسه ایشان بعد از تشکر از اجرای برنامه در خصوص ادامه راه شهیدان وتکریم از خانواده صحبتهایی را بیان فرمودند. در راستای سطح کیفی خیابان ها و همچنین زیباسازی شهر تهران شورای شهر نسبت به سنگ فرش چهارمنطقه چهارراه مخبرال ه،میدان بهارستان،چهارراه سرچشمه و چهارراه سیروس اقدام نموده است. از آنجا که ستاره ها همیشه مرکز توجه هستند، سعی می کنند که بهترین را انتخاب کنند. در این نوشته مدل هایی را برایتان آورده ایم، که از زیباترین مدل کت یا پ وهایی است که ستاره به تن کرده اند. نداشتن ایمنی مناسب پل سالور در شهرستان بهارستان استان تهران عبور و مرور را برای شهروندان خطرآفرین کرده است. نمایش «آدم، آدم است» که با حضور جوانانی از شهرستان بهارستان در تهران اجرا می شود ماجرای سرباز شدن اجباری مردی ساده دل را بازگو می کند. باز سودای فتح بهارستان و پاستور را در سر می پرورانند و در این میان جامعه ت مبارز برای بازی نقش پدری خود چترش را برای اصولگرایان باز کرده است. یکصد و بیستمین جلسه علنی بهارستان دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد. رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان از دستگیری مال مسنی که گوشی های مسروقه را با قیمت ارزان از ان یداری می کرد و آن ها را به مشتریان خود می فروخت، خبر داد. نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان در سال 94 به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان و با حضور نوربخش عسکری س رست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان تشکیل شد. به گزارش کاروکارگر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، سلیمان پور از تخصیص اعتبارات ابلاغی تملک و دارایی های سرمایه به میزان 9 میلیارد و 598 میلیون تومان بین دستگاه های اجرایی این شهرستان خبر داد.
ستاره خارجی یکی از تیم های فوتبال در مرکز ید پالادیوم در حال شیطنت دیده شده است! محمد گل محمدی خبرنگار پانا آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان رتبه سوم را در بخش خبر جشنواره مطبوعات و رسانه بهارستان ب کرد و با اهدای لوح تقدیری همراه با هدیه ای از وی تقدیر شد. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان،در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه های بهارستان که در محل فرمانداری برگزار شد ، محمد گل محمدی مدیر مسئول خبرگزاری پانا آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان به عنوان رتبه سوم در بخش خبر معرفی شد. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران ای جدید گفت: اولویت نخست ما تکمیل مترو بهارستان به اصفهان است و در بخش سخت تکمیل مترو به پایان رسیده و امروز ریل گذاری آن را آغاز می کنیم. مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، با بیان اینکه در حق ما ظلم می شود، گفت: نظارت بر انتخابات شوراها در بهارستان و رباط کریم شائبه دارد. نمایشگاه گروهی تذهیب، خوش نویسی و نقاشی خط «قلندرانه» در گالری بهارستان افتتاح شد. هزینه ی هتل مرکز شهر آمستردام پر شده است از هتل ها و هاستل ها که تقریبا همه ی آن ها یک وعده صبحانه را ارایه می دهند. و البته تمامی آن ها هزینه ی مالیات را از مسافران اخذ میکنند. استاندارد هتل ها در این شهر نسبتا بالا است. اما حواستان باشد که هتل های ۲ ستاره و پایین تر اغلب راه پله های شیب داری دارند که برای بیشتر مردم مقداری دردسر ساز هستند. لیستی از قیمت انواع هتل بر اساس کیفیت و تعداد ستاره : هتل یک ستاره : ۳۰ تا ۶۰ یورو هتل دو ستاره : ۴۹ تا ۱۶۸ یورو هتل سه ستاره : ۵۶ تا ۲۱۰ یورو هتل چهار ستاره : ۵۹ تا ۳۱۰ یورو هتل پنج ستاره : ۱۳۴ تا ۳۷۳ یورو به همت اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان از دانش آموزان قرآنی و خبرنگار جوان پانا ناحیه 2 بهارستان در تقدیر به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان، رضا داداشی س رست معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان گفت:ما در از دانش آموزانی که در مسابقات قرآنی در سطح استان رتبه برتر را آورده بودند تقدیر کردیم که . جلسه مشترک سران قوا با نمایندگان مجلس و تاکید بر همدلی برای فائق آمدن بر مشکلات کشور خبر خوبی بود که دیروز از بهارستان به گوش رسید، روندی که مکرر مورد تاکید انقلاب بوده و در صورت تداوم و جامه عمل… عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری دو کارگاه برای آماده سازی بخش تخم مرغ های نوروزی دومین رویداد هنری «بهارستان» در هفت نقطه از شهر تهران خبر داد. مردم مشهد و کلات در مجلس شورای ی گفت: نمایندگان رئیس جمهور هفته آینده برای پاسخ به سؤالات نمایندگان به بهارستان می آیند. حضور نیافتن مینو خالقی در بهارستان را دیگر باید باور کرد. اگرچه مجلس دهم هنوز هم با ١٧ زن بهارستان نشین برای خودش رکوردی ثبت کرده، اما حذف مینو خالقی در اذهان ایرانیان ثبت خواهد شد؛ به ویژه در اذهان ١٩٠ هزار شهروند اصفهانی که برای شدن او پای صندوق رأی رفتند. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بخش بوستان تیمهای ژیمناستیک باشگاهی اقتدار ، اهورا ، بانوان فعال و مروارید به مربیگری خانمها زهرا تقی زاده ، مریم رضائی ، شیرین رضائی و مریم سلیم زاده از بخش بوستان در مسابقات ژیمناستیک شهرستان بهارستان در تاریخ 15/6/95 در مجموعه ورزشی 22 بهمن برگزار گردید شرکت نمودند و در بخش دختران ب ه مقام های زیر دست یافتند :
نگار جعفری اول
مهرناز اسدی اول
رقیه برقیان دوم
مائده پرنلو دوم
حدیث بابائی دوم
ثنا بابائی دوم
آیناز انصاری دوم
ستاره محمدی سوم
سارینا بختیاری سوم
زهرا شفیع زاده سوم تاخیر در راه اندازی طرح زیرگذر بلوار بهارستان در ورودی شهرستان م آباد که در مسیر سراسری تهران جنوب قرار گرفته، گلایه های مردم را د ی داشته است. مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: برای جلوگیری از خطرات احتمالی از شهروندان درخواست می شود از تردد در خیابان های اطراف مجلس خودداری کنند. ضیافت افطاری به همت شواری شهر بهارستان در تاریخ 10/4/93 با حضور محترم شهر بهارستان حاج آقا صادقی ، آقای نوربخش ریاست محترم شواری شهر واعضا ی شورا ،آقای ابراهیمی ریاست آموزش وپرورش ناحیه 3 ومعاونان وتمام مدیران مدارس تی شهر بهارستان برگزار شد .پس از رهنمودهای آقای نوربخش ریاست شورا و وصبحتهای آقای میرزایی ،اقای ابراهیمی ریاست آموزش و. پذیرش مسافر در مترو بهارستان امروز رایگان خواهد بود. جلسه پیگیری تسریع در ساخت زیرگذر بهارستان م آباد در دفتر فرماندهی قرارگاه خاتم الا نبیا برگزار شد. فرماندار شهرستان بهارستان گفت: هفته فرهنگ و هنر فرصتی ارزشمند برای معرفی آثار و توانمندی های شهرستان بهارستان است. به گزارش بهارستان پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهارستان،سعید ناجی اظهار داشت: بزودی علاقمندان به فرهنگ و هنر شاهد استعداد و خلاقیت های هنری جوانان در زمینه های مختلف اعم از هنرهای تجسمی، موسیقی و تئاتر در برج . آن چه ما با آن راه خود را روشن می داریم، فروغ ستاره ای ست. ستاره ای مرده - و یا شاید گم شده- شه ها به تمامی فروغ ستاره اند. پژواک ستاره اند. ستاره ای مرده.
او کنج اتاق اش نشسته به انتظار. از پنجره ستاره را می بیند. یک دم، یک لحظه و بعد ستاره در آسمان -که جای اوست- گم می شود. او در ستاره چیزی می خواند: یک کلمه، یک حرف. و چه ی می داند چه کلمات ب. خبر > مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در تابستان دوره های آموزشی گوناگونی برگزار می کند. ستاره خوش نقش استقلال در مرکز زمین همچنان برای این تیم می درخشد. پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره این ناحیه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2بهارستان، پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از تاریخ13/5/93 لغایت23/5/93باهدف ارائه خدمات مطلوب مشاوره ای به د. پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره این ناحیه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2بهارستان، پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از تاریخ13/5/93 لغایت23/5/93باهدف ارائه خدمات مطلوب مشاوره ای به د. مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی بیرجند از اجرای عملیات فاز دو احیاء و بازآفرینی محور تاریخی بهارستان – چهاردرخت خبر داد. ایران نوشت: پیرزن فرو رفته توی چادرش روی راه پله جلوی در دژبانی کلانتری 109 بهارستان نشسته. نگاهم می کند و می پرسد: «شما هم مفقودی دارید؟ نمی دانم در جوابش چه بگویم. زن جوانتری هم کنارش نشسته و با چشمان قرمز و پف کرده اش نگاهم می کند. چند نفر فرم مفقودی به دست از کلانتری بیرون می آیند و از دژبان ها آدرس مغازه فتوکپی را می پرسند. به گزارش بهارستان پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری گلستان؛ ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بهارستان با حضور ی نصیری فرمانده سید ال (ع)، جمعی از خانواده های معزز و ایثارگران، ناجی فرماندار بهارستان، نعمت زاده شهردار و اعضای شورای ی شهر گلستان و جمعی از مسئولین انجام شد. در این مراسم سرهنگ علی نیازی (فرمانده سابق ناحیه بهارستان) از سمت خود تودیع و سروان علمداری به عنوان فرمانده این ناحیه معرفی شد. استاندار بوشهر گفت: در راستای توسعه زیرساخت های گردشگری بزودی تفاهم نامه ساخت هتل های پنج و شش ستاره در مرکز این استان با سرمایه گذاران منعقد می شود. در تعطیلات نوروزی تعداد 100فقره پرونده با موضوعات تامین دلیل مفقودی مدارک ،چک ، گوشی تلفن همراه وتخلف رانندگی...در شعبه کشیک شورای حل اختلاف بهارستان رسیدگی شد.