مرکز پیش دبستانی بهارستان ستاره

به نقل از خبرگزاریها در مورد مرکز پیش دبستانی بهارستان ستاره : دومین رویداد هنری بهارستان برای استقبال از بهار از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار می شود. فرمانده انتظامی گفت: شهروندان برای اطلاع از سرنوشت گمشده های خود به کلانتری بهارستان مراجعه کنند. خاکی بودن خیابان های شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز عبور و مرو را برای شهروندان دشوار کرده است. با حضور شاملو معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان ، در مراسم معارفه حسن داورزنی رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان پرسنل اداره بهارستان و بوستان حضور داشتند.
شاملو در این مراسم از زحمات محسن حسینی در مدت حضور 18 ماهه در بهارستان تقدیر کرد و گفت: ورزش بهارستان با مشکلات و چالش هایی روبرو بوده که با پیگیری های حسینی از این مشکلات کاسته شده است.
محسن حسینی نیز در این مراسم از کلیه همکاران و پرسنل بهارستان و بوستان که دراین مدت وی را همراهی کرده اند تقدیر نمود و خاطرنشان شد: پرسنل بهارستان پتانسیل بسیار زیادی برای خدمت به ورزش بهارستان را دارند و باید مورد حمایت رییس جدید قرار بگیرند.
وی از عملکرد دوران مدیریت خود از قبیل ساماندهی نیروهای انسانی اداری ، پیگری پروژه های ورزشی و واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی طبق ماده88 اشاره کرد.
حسن داورزنی نیز در سخنانی از مدیریت محسن حسینی در بهارستان تقدیر کرد و گفت: امیدوارم پرسنل همان قدر که حسینی را در امر ورزش بهارستان یاری د، وی را نیز در نیل به موفقیت ورزش بهارستان حمایت کنند.
در پایان مراسم پرسنل اداره ورزش وجوانان شهرستان بهارستان و بوستان از زحمات محسن حسین ، سید صفدر حسینی و کیانی با اهدا لوح یادبود و هدیه تجلیل د. ع ی دیدنی از میدان بهارستان تهران که در سال 1326 گرفته شده است. چیدمان ک نه یکی از مهم ترین دغدغه های این روزهای بهارستان است، اما گویا فرا یون امیدی های بهارستان چندان به بازی گرفته نمی شوند. این را می توان در لابه لای سخنان برخی نمایندگان به وضوح دید. ب کاپ اخلاق مسابقات لیگ کیوروگی دسالان استان اصفهان توسط تیم بانوان هیأت تکواندو شهر بهارستان را به اعضای تیم و تکواندوکاران بهارستان تبریک عرض می نماییم. روابط عمومی هیأت تکواندو شهر بهارستان


فرمانده انتظامی گفت: شهروندان برای اطلاع از سرنوشت گمشده های خود به کلانتری بهارستان مراجعه کنند. همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نمایشگاه بزرگی از تجهیزات نظامی کشورمان در میدان بهارستان تهران ب ا شده است. سخنگوی ناجا خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر دستگیری دژبان کلانتری بهارستان به علت افشای تعداد مفقودین حادثه پلاسکو را رد کرد و گفت: این خبر کذب است. برخی تصور می کنند بهارستان به آنها چشمک می زند اما غافل هستند که این نور نشات گرفته از نبود آنها در مجلس است و اینکه بهارستان از پایان بگومگوهای و جناحی سند است. بعد از انجام مراسم رونمایی از تابلوی شهید مرکز مدیر کل محترم کانون استان نشست صمیمی با مربیان مرکز بهارستان واعضای انجمن ومسئول محترم مرکز ۱شاهرود داشتند.دراین جلسه ایشان بعد از تشکر از اجرای برنامه در خصوص ادامه راه شهیدان وتکریم از خانواده صحبتهایی را بیان فرمودند. در راستای سطح کیفی خیابان ها و همچنین زیباسازی شهر تهران شورای شهر نسبت به سنگ فرش چهارمنطقه چهارراه مخبرال ه،میدان بهارستان،چهارراه سرچشمه و چهارراه سیروس اقدام نموده است. از آنجا که ستاره ها همیشه مرکز توجه هستند، سعی می کنند که بهترین را انتخاب کنند. در این نوشته مدل هایی را برایتان آورده ایم، که از زیباترین مدل کت یا پ وهایی است که ستاره به تن کرده اند. نداشتن ایمنی مناسب پل سالور در شهرستان بهارستان استان تهران عبور و مرور را برای شهروندان خطرآفرین کرده است. نمایش «آدم، آدم است» که با حضور جوانانی از شهرستان بهارستان در تهران اجرا می شود ماجرای سرباز شدن اجباری مردی ساده دل را بازگو می کند. یکصد و بیستمین جلسه علنی بهارستان دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد. رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان از دستگیری مال مسنی که گوشی های مسروقه را با قیمت ارزان از ان یداری می کرد و آن ها را به مشتریان خود می فروخت، خبر داد. نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان در سال 94 به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان و با حضور نوربخش عسکری س رست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان تشکیل شد. به گزارش کاروکارگر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، سلیمان پور از تخصیص اعتبارات ابلاغی تملک و دارایی های سرمایه به میزان 9 میلیارد و 598 میلیون تومان بین دستگاه های اجرایی این شهرستان خبر داد. فرماندار جم گفت: یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان جم شهرشدن روستای بزرگ بهارستان است. ‎در روز ۱۶ آذر، روز دانشجو، اداره ورزش و جوانان بهارستان، مراسم تقدیر و تجلیل از پرسنل دانشجوی خود را در دفتر رئیس اداره برگزار نمود.
‎ به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، داورزنی، با اهدای لوح تقدیر و هدایا این روز را به محمدی، علیمرادی، عالیپور و حیدری تبریک گفت. ایسنا نوشت: می گویند که تکه آ پازل بهسازی، میدان بهارستان است اما این تکه آ آن چنان که باید به مذاق شهروندان خوش نیامده چرا که در ایام نوروز که معمولا خیابان ها خلوت است آنها مجبور شدند ساعت ها در ترافیک بمانند و با تردد در مسیرهای مختلف با تاخیر به مقصدشان برسند. نمایشگاه گروهی تذهیب، خوش نویسی و نقاشی خط «قلندرانه» در گالری بهارستان افتتاح شد. رکنا: چهار شرور که در شهرستان بهارستان معروف شده بودند و با قدرت نمایی های خود وحشت آفرینی می د دستگیر شدند. صبح ها که از خواب پا میشم

خواب ستاره دیده ام

تو دامنم از آسمون

صد تا ستاره چیده ام


ستاره های آسمون

وقتی که چشمک می زنه

دست و پامو گم می کنم

فکر می کنم که با منه


خواب ستاره دیدن و

ستاره چیدنم چیه

انگاری که تو زندگیم

جای ستاره خالیه


ستاره های آسمون

د. همایش ک نه باحضور 120شرکت کننده نونهال و دسال در رشته های دو ومیدانی ،طناب زنی ،بازی صندلی ها، در سالن ورزشی 22 بهمن بهارستان با حضور خانواده های ورزشکار برگزار گردید. این همایش با حضور محسن حسینی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان و علی علیمرادی معاونت اداره و خانم حیدری مسئول ورزش بانوان در حالی انجام شد که در پایان به نفرات برتر هر رشته لوح قهرمانی و مدال اهدا گردید. عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری دو کارگاه برای آماده سازی بخش تخم مرغ های نوروزی دومین رویداد هنری «بهارستان» در هفت نقطه از شهر تهران خبر داد. حضورنیافتن مینو خالقی در بهارستان را دیگر باید باور کرد. اگرچه مجلس دهم هنوز هم با ١٧ زن بهارستان نشین برای خودش رکوردی ثبت کرده، اما حذف مینو خالقی در اذهان ایرانیان ثبت خواهد شد؛ به ویژه در اذهان ١٩٠ هزار شهروند اصفهانی که برای شدن او پای صندوق رأی رفتند. ایسنا نوشت: رییس کمیته عمران شورای ی شهر تهران گفت: اخیرا در ضلع جنوبی میدان بهارستان تغییراتی در زیرزمین یکی از مجتمع های تجاری ایجاد شده به صورتی که زیر زمینی که با عنوان انبار تجاری تعریف شده می خواهند به واحد های تجاری تبدیل کنند. یکدوره رقابتهای قهرمانی آزاد تکواندو در بخش پسران به مناسبت دهه مبارک فجر ،با حضور ۲۸۰ هوگوپوش به میزبانی هیات تکواندو شهرستان بهارستان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از روابط عمومی هیات بهارستان ؛ به مناسبت گرامیداشت یوم الله فجر ،یکدوره رقابتهای آزاد در سه رده سنی شکوفه ها ، دسالان و نونهالان و رده کمربند سبز – آّبی و قرمز – مشکیبه منظورشناسایی نفرات برتر جهت اعزام تیم شهرستان به لیگ استان، با حضور ۲۸۰ هوگوپوش ۱۶ بهمن ماه در سالن شهید محمدی صالحیه به میزبانی هیات تکواندو بهارستان برگزار شد .
در پایان این رقابتها از سوی مسئولین برگزاری نفرات برتر اوزان دهگانه بدین شرح معرفی شدند ؛ پایان نامه مقایسه گلستان سعدی و بهارستان جامی
پایان نامه مقایسه گلستان سعدی و بهارستان جامی
جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و پایان نامه مقایسه گلستان سعدی و بهارستان جامی به لینک توضیحات و فایل بروید... پایان نامه مقایسه گلستان سعدی و بهارستان جامی
صبح امروز بیمارستان بهارستان شهرستان تهران در منطقه جنوب پایتخت با حضور معاون اول رئیس جمهور و بهداشت افتتاح شد. راه وشهرسازی پس از بازدید از تنها بیمارستان درحال ساخت شهرستان بهارستان درجلسه ای که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان باحضور ابراهیم نکو شهرستانهای رباط کریم و بهارستان،کریمی معاون عمرانی استانداری تهران،سلیمانپور فرماندار بهارستان و جمعی ازمسئولین استانی و شهرستانی برگزار شده بود،گفت: با یک پدیده بسیار پیچیده و سختی در حوزه شهرسازی این شهرستان روبروهستیم و بحث در رابطه با زیر ساختها،یکی از محورهای است که مباحث کلانی را می طلبد، مردم نیز با امکانات بسیار محدود و با یک زندگی نه چندان خوشایندی روبرو هستند. به گزارش ایلنا از شهرستان بهارستان، ی افزود: با همکاری شوراهای ی،شهرداران ومسئولین شهرستان باید یک برنامه منسجم جهت زندگی درون شهری فراهم شود. وبرای مناطقی که جزو ساخت و سازهای نا کارآمد است باید نگاه ویژه داشته باشیم. عضو شورای شهر م آباد در دویست و سی و یکمین جلسه شورای ی شهر م آباد گفت: پروژه زیرگذر بهارستان شهر م آباد جز کارهای ضروری و اولویت دار شهر نبود که به هرصورت به این وضعیت تبدیل شده و اکنون باعث آزار، اذیت و رنج افراد آن منطقه شده است ایرنا نوشت: دفترسخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد: خبرمنتشر شده در فضای مجازی مبنی بر دستگیری دژبان کلانتری بهارستان به علت افشای تعداد مفقودین حادثه پلاسکو صحت ندارد. فرماندار شهرستان بهارستان گفت: هفته فرهنگ و هنر فرصتی ارزشمند برای معرفی آثار و توانمندی های شهرستان بهارستان است. به گزارش بهارستان پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهارستان،سعید ناجی اظهار داشت: بزودی علاقمندان به فرهنگ و هنر شاهد استعداد و خلاقیت های هنری جوانان در زمینه های مختلف اعم از هنرهای تجسمی، موسیقی و تئاتر در برج . خبر > مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در تابستان دوره های آموزشی گوناگونی برگزار می کند. ستاره خوش نقش استقلال در مرکز زمین همچنان برای این تیم می درخشد. همشهری آنلاین: دومین سالانه «بهارستان» این روزها میزبان یادبودی از عباس کیارستمی عکاس و ساز فقید ایرانی در خیابان های شهر تهران است. پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره این ناحیه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2بهارستان، پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از تاریخ13/5/93 لغایت23/5/93باهدف ارائه خدمات مطلوب مشاوره ای به د. پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره این ناحیه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2بهارستان، پایگاه های انتخاب رشته کنکورسراسری93 در ناحیه 2بهارستان با همکاری مرکز مشاوره آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از تاریخ13/5/93 لغایت23/5/93باهدف ارائه خدمات مطلوب مشاوره ای به د. مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی بیرجند از اجرای عملیات فاز دو احیاء و بازآفرینی محور تاریخی بهارستان – چهاردرخت خبر داد. بیمارستان ۱۲۰ تختخو حضرت حسین (ع) در شهرستان بهارستان با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید. برای احداث پارک در شهرک بهارستان گنبدکاووس زمین واگذار شده است. در تعطیلات نوروزی تعداد 100فقره پرونده با موضوعات تامین دلیل مفقودی مدارک ،چک ، گوشی تلفن همراه وتخلف رانندگی...در شعبه کشیک شورای حل اختلاف بهارستان رسیدگی شد. مدیر خانه ایثارگران استان تهران در احکام جداگانه ای مسئولان خانه های ایثارگران شهرستان های قدس،دماوند و بهارستان را منصوب کرد. از مهدی علیخانی دانش آموز مجتمع فنی آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان توسط هیئت امنای مجتمع فنی تهران تقدیر به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان، از مهدی علیخانی دانش آموز مجتمع فنی آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان جهت ب رتبه اول برنامه نویسی آنلاین در سطح استان،توسط هیئت امنای مجتمع فنی تهران تقدیر به عمل آم. مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: برای جلوگیری از خطرات احتمالی از شهروندان درخواست می شود از تردد در خیابان های اطراف مجلس خودداری کنند. جلسه علنی نوبت عصر بهارستان با اعلام مسعود پزشکیان به پایان رسید. اولین دوره مسابقه شطرنج قهرمانی رده سنی شهرستان بهارستان (جام دانش آموز) با قهرمانی مقتدرانه جواد ینگی ملکی پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی هیئت شطرنج شهرستان بهارستان، مسابقه قهرمانی رده سنی شهرستان بهارستان (جام دانش آموز) روز شنبه ۲۷ آذرماه همزمان با سالروز ولادت رسول اکرم (ص) با حضور ۲۴ شرکت کننده در دو رده سنی زیر ۱۵ و ۱۰ سال و در ۶ دور به روش سوئیسی در محل هیئت شطرنج برگزار گردید که در پایان جواد ینگی ملکی با ب۶ امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و احسان منافی و محمد حسینی هردو با ب ۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند. همچنین محمد مهدی تقی نژاد٬ اعظمی٬ مهدی مولایی و آریا غیاثی همگی با ب ۴ امتیاز در رتبه های بعدی قرار گرفتند همچنین در رده سنی زیر ۱۰ سال علی یحیی پور با ب ۳ امتیاز٬ محمد علی مبارکی با ب ۳ امتیاز و محمدحسین زیرکی با ب ۲امتیاز در مکان اول تا سوم ایستادند.
از نکات قابل توجه در این رقابت می توان به بازدید رضا محمدی مشاور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان از محل برگزاری مسابقات اشاره کرد.