مسجدالنبی ص محله ارداجی خوراسگان

به نقل از خبرگزاریها در مورد مسجدالنبی ص محله ارداجی خوراسگان : نگاه مدیریت جدید شهری تهران مداخله مدیران محله ای و شهروندان در تنظیم برنامه هاست؛ اینگونه سهم سرانه خدماتی شهر از محله شروع می شود. موره میبینی که شر و با صفایُم بچه ی محله ی رضایُم ز لیم، حادثیم، بلایم بچه ی محله ی رضایُم هر روز دلومه مبندم به پینجله طلا و ورمگردُم کار و بارم ردیفه با خدایم بچه ی محله ی رضایُم به موبگو بیا به قله قاف اصلا مو ره بزر همونجه علاف! قرار مرار هر چی بیگی مو پایم بچه ی محله ی رضایُم دروغ ، مروغ نیست میون ما باهم الان به عنوان مثال تو حرم چ. نیروهای دموکراتیک موفق شدند سه محله از شهر الطبقه را آزاد کنند ولی عناصر این محله ها را با سلاح سنگین بمباران د. محله بنیادی ترین عنصر شهری و حلقه واسط بین شهر و شهروندان است و به نوعی محله رکنی میان خانواده و شهر است... نیروهای دموکراتیک موفق شدند سه محله از شهر الطبقه را آزاد کنند ولی عناصر این محله ها را با سلاح سنگین بمباران د. مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری از اجرای طرح محله سبز از 15 فروردین ماه سال 96 خبر داد و گفت: اجرای طرح محله سبز از شهرک شهید بهشتی ( ) آغاز شده است. اشاراتی درباره محله اکباتان؛ حالا اکباتان به یک محله تمام عیار تبدیل شده و هم محله ای هایی دارد که ضامن بقا و تداوم حیاتش هستند. شرق نوشت: محله هرندی، یعنی محله ای که ی درباره آن و محلات اطرافش اظهار نگرانی می کنند و گزارش اقدامات در آن مستقیم به دستشان می رسد، حالا حالش چطور است؟ محله ای که شهردار تهران در مدتی کوتاه بگیر و ببندی را با هزینه های بسیار در آن به راه انداخت و مانوری رسانه ای کرد تا آسیب ها را جمع کند، امروز چقدر درگیر آسیب های گذشته خود است ؟ آیا . در حال حاضر، نیروهای جبهه مقاومت از محور غربی و جنوبی در حال پیشروی به سمت مرکز و شمال محله الحمیدیه هستند؛ تاکنون حدود 40 درصد این محله از لوث وجود عناصر تروریستی پا ازی شده است. محله الفاروق١ در منطقه "موصل القدیم" توسط نیروهاى ضد تروریسم عراق آزاد شد و پرچم عراق در این محله به اهتزاز در آمد. طبق اعلام منابع نظامى عراق ٨٠٪‏ از نیمه شرقى شهر مورد توسط این نیروها آزاد شده است.

محور شرق و شمال شرقى
دیروز در خبرها درباره دفاع سرسختانه در محله الصدیق گفتیم، بالا ه در این محله هم مثل محله هاى دیگر دفاع کار به جایى نبرد و این محله هم به جمع محله هاى آزاد شده پیوست.
و نیروهاى "ضد تروریسم" در محله هاى تازه آزاد شده این محور . بخشی از محله صفا واقع در شرق تهران، پیاده راه سازی شده بود که این مسئله باعث بروز مشکلات زیادی در این بخش شد. اکنون با بازگشایی این مسیر، مشکلات محله مزبور هم شکل عوض کرده اند. بعد از چند روز توقف عملیات در محله هاى غربى شهر موصل، امروز صبح نیروهاى پلیس اتحادى و واکنش سریع حمله اى را به محله هاى الدندان، الدواسه، نبى شبت و المنصور شروع د.
طبق آ ین خبرهاى رسیده نیروهاى مشترک عراقى ٩٠٪‏ الدندان را از کنترل خارج کرده اند.
امروز در محله الدندان بعد از ساعت ١٢ ظهر، نزدیک به ١٠ انتحارى براى جلوگیرى از پیشروى .
طرح من محله ام رامی سازم ( از خودمان شروع کنیم) جمعی از اهالی محله اقدام به ایجاد کارگروه محله و بررسی مشکلات محله و ارایه ایده هایی درراستای بهبود محله اقدام میکنندوبخشی از اقدامات درادامه مطالب اراسل خواهد شد این طرح توسط گروه مشاوران جوان مدیریت وبرنامه ریزی شده و درحال اجرایی اهالی محله میباشد
بنام خدای زیباییها ،چرا که هر چه رخ دهد زیباست.... دیگران کاشتند و ما خوردیم ما می کاریم تا دیگران بخورند من یک شهروند هستم و اهل شعار نیستم چون قرار نیست که من اگر منتخب هم محله ایی هام شوم معجزه ایی انجام دهم من با هر یک از عزیزان که منتخب شوم ، می شویم ما حرف ما این است که به اعتماد ما اعتماد کنید وظایف شورایاری: شورایاری انعکاس دهند. حسین رحیمی با اشاره به امنیت محله محور در تهران گفت: تلاش ما این است که در برنامه های امنیت محله محوری که به طور دائم داریم، محله ها را از از لوث وجود انواع و اقسام مجرمین و تخلفات پا ازی کنیم. در راستای اجرای توافق محله القابون دمشق، امروز 1910 فرد مسلح به همراه خانواده های خود از این محله خارج و به ادلب منتقل شدند. آزادسازی محله القابون، سقوط محله شمالی آن یعنی تشرین را در برداشت و از طرفی دیگر توافق صورت گرفته در محله «برزه» باعث شد که نیروهای سوری گام بزرگی برای تامین امنیت شهر دمشق بردارند. محققان آزاد (خوراسگان)اصفهان به روش جدید تحول در علم ژنتیک و تغییر ت جوجه ماده به نر دست یافتند. نیروهاى ضد تروریسم عراق آزادسازى محله المامون به عنوان اولین محله در نیمه غربى شهر موصل را اعلام کرد.
پیشروى ها در چند محله دیگر ادامه دارد ... نیروهای عراقی لحظاتی پیش با آزاد محله النصر شهر تلعفر، وارد محله «قلعه»، واقع در مرکز این شهر شدند. همزمان با هفته بسیج یادواره "شهید آبروی محله" با محوریت گرامیداشت خاطره شهید "حسینعلی کیانی" در محله سعدی زاهدان برگزار شد. محله حصارسرخ از روستا های تازه ملحق شده به بخش ش ز طبق سنوات گذشته آیین سمنو پزی را در این محله جشن گرفت. کمیته نظارت شورای شهر تهران به محله عباسی واقع در منطقه ۱۱رفت تا از نزدیک مشکلات مردم این محله را بررسی و برای رفع مشکلات چاره شی کند. عضو هیئت رئیسه شورای ی شهر تهران از احداث مجموعه فرهنگی در محله خاک سفید و همچنین رفع گره های ترافیکی در محله شمیران نو خبر داد. یادواره ی آبروی محله در محله قاسمیه کوچه شهید شعبان ارومیه برگزار شد. راه و شهرسازی گفت:2700 محله قدیمی در کشور وجود دارد که 19 میلیون نفر در آن ن هستند و مقرر شده تا پایان برنامه ششم توسعه، 1334 محله نوسازی شود . فرماندهی عملیات «قادمون یا تلعفر» از آزادسازی ۲۷ محله از ۲۹ محله شهرستان تلعفر خبر داد. یکی از تیم های محل که از نفرات جوان و آینده داری چون بهنام حاجی زاده-علی شجاعی-پژمان و ... سود میبرد موفق شد در جام محله ظهیرآباد که تیم های خوبی هم در آن شرکت کرده بودند افتخار دیگری را برای فوتبال محل به دست آورند.محله ظهیرآباد محله فوتبال خیزی است که ب مقام در محله فوق می تواند غرورانگیز باشد.تبریک به بازیکنان خوب این تیم و تبریک به . با حضور مردم نمایندگان شورای شهر و شهرداری، اولین سرای محله در محله درکی شیراز به بهره برداری رسید. معاون امنیتی استانداری مازندران از ساخت ۴ خانه محله در چهار محله پرخطر در شهرستان های ساری، نکا، بابل و آمل خبر داد. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: طبق شواهد و آثاری که از محله دوخواهران داریم محل احتمالی معبد لائودیسه در محله دوخواهران است. دبیر شورایاری محله تختی گفت: وجود نقاط جرم خیز در محله تختی مانند مغازه های بسته، باغ چالی، املاک فرسوده و غیره باعث حضور فراوان معتادان شده است. اعظم صوفیانی، فعال اجتماعی، می گوید: داشتن ا و محله های امن از مهمترین خواسته های ن از شورایاری ها و شوراهای شهر و روستاست. فواید رفت و آمد به مسجد


مسجد به عنوان پایگاه عبادت با خداوند متعال و پایگاه جهاد فکری و تعلیم و تعلم معارف ی است، در این پایگاه وحدت مسلمین، روح وحدت و یکپارچگی به دشمنان پیدا و پنهان جامعه ی نمایش داده می شود.

در شرع مقدس بسیار سفارش شده است که را در مسجد بخوانید و بهتر از همه مسجدها، مسجدالحرام است و بعد از مسجدالحر. همایش بزرگ پیاده روی رهروان در اصفهان برگزار می شود کنگره ی خوراسگان سالیان متمادی است به یاد سال های ایثار و حماسه ویژه برنامه «آ ین لحظه، اولین پیمان» را ۲۹ اسفندماه با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می کند. به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، معظم انقلاب فرموده اند «زنده نگه داشتن یاد کمتر از شهادت نیست»، حال باید ببینیم ما در این زمینه . مراسم ازدواج لیونل مسی در شهر زادگاه او و همسرش یعنی شهر «روزاریو» آرژانتین و در یک هتل مجلل در یک منطقه خطرناک (محله لا گرانادا) در شهر روزاریو برگزار شد. برای حفظ امنیت این مراسم، ان یک شرکت امنیتی از مدت ها قبل به این شهر رفتند تا ترتیبات امنیتی لازم را برای این عروسی با همکاری پلیس محلی برقرار سازند. محله لاگرانادا یکی از محله ها. میدان بهارستان تهرانمیدان بهارستان تهران , میدان و محله بهارستان از قدیمی ترین میدان ها و محله های تهران است.این محله از جنوب به محله سرچشمه، از شمال به دروازه شمیران و خیابان بهارستان، از غرب به خیابان (شاه آباد سابق) و چهارراه سیدعلی و از خاور به خیابان مجاهدین (ژاله سابق) و میدان محدود است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید. نیروهای محور مقاومت ضمن ورود به محله های داخلی شهر البوکمال و پس از تسلط بر اغلب محله های این شهر، در حال پا ازی این محله ها از عناصر باقیمانده هستند. منابع میدانی به شبکه المیادین گفته اند سلیمانی فرمانده نیروی قدس شخصا فرماندهی نبرد آزادسازی البوکمال را به عهده داشته است. در محله ای نزدیک به آسمان اش های لس آنجس ، افراد بی خانمان در پیاده روها چادر زده و زندگی می کنند. یکی از شهروندان عربستان که به نانوایی محله برای ید نان مراجعه کرده بود با صحنه عجیبی مواجه شد. معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه بروجرد از آغاز عملیات اجرایی بازآفرینی و بازسازی دره غریب، محله خوشبین درخیابان جعفری و محله بازار قدیمی بروجرد که جزو بافت فرسوده شهر محسوب می شوند با هدف توسعه بافت های پایدارخبرداد. آزادسازی محله «الهرمات الثالثه» در غرب موصل • ای سی ان ان     آزادسازی محله «الهرمات الثالثه» در غرب موصل • ای سی ان ان خبرگزتری مهر: نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در کرانه راست موصل موفق به تسلط بر محله الهرمات الثالثه شدند. به گزارش السومریه، عبدال رشید یارالله فرمانده عملیات نینوا می آییم از آزادسازی. محله تاریخی جویباره ، یکی از مهمترین مکانهای فرهنگی و گردشگری شهر اصفهان محسوب می شود.جویباره اصلی ترین هسته اولیه شهر اصفهان است که منشاء آن به حکومت هخا باز می گردد. از جمله بناهای تاریخی این محله به میدان عتیق، مسجد جامع اصفهان، سرای نور، مقبره کمال الدین اسماعیل وخانه های قدیمی و کنیسه ها می توان اشاره کرد. بر اثر حملات خم ای گروههای مسلح از مواضع خود در محله جوبر به باب توما و محله الامین در دمشق، شماری از غیرنظامیان زخمی شدند. قابل توجه مسئولین و دستگاههای ذیربط شهرستان رشت - طی گفتگو با اهالی این محله ، شهروندان عزیز اظهار داشتند با توجه به تعداد خانوار و جمعیت این محله فاصله زمانی رفت و برگشت یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد از شهرداری تا مسیر پیرکلاچای طولانی وبهره مندی از خدمات برای شهروندان قابل استفاده نیست - این منطقه فاقد مرکز آموزشی شامل ؛ دبستان و مدرسه راهنمائی و دبیرستان میباشد- همچنین درمانگاه و کلینیک پزشکی در این محله وجود ندارد و اهالی درخواست احداث باشگاه ورزشی برای جوانان محله را داشتند . باید زنده بمونم. من بعد از مدتی زندگی در شعبه سعادت اباد  فعلا چند ماهی میشه که به شعبه یوسف اباد رفته ام. از محله اش خوشم نمی اید. محله سعادت اباد را هم دوست نداشتم اما به هر صئرت هر چه که بود بسیار دلپذیر تر از این محله فسیل نشین گدا دارد. مردمی بی فرهنگ که اکثرا لوس بار امده اند. می ایم و می نویسم خیلی حرف برای گفتن دارم ویدئوی زیر حضور مردم تهران در شعب اخذ رای حسینیه جماران، حسینیه ارشاد، مسجد قبا، خیابان باهنر، مسجدالنبی نارمک، مسجد لرزاده و محله نظام آباد را نشان می دهد. موضوع این قسمت از سریال «محله گل و بلبل 2» پرسش و پاسخ است. در شهرک پردیسان قم مسجد فعالی وجود دارد که همه محله را مانند یک سازمان قوی اداره می کند.