مصطفی حسینی طباطبایی دامت برکاته

به نقل از خبرگزاریها در مورد مصطفی حسینی طباطبایی دامت برکاته : شفقنا- حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی درگذشت همسر آیت الله علم الهدی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، در پیام این مرجع تقلید خطاب به آیت الله علم الهدی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون حضرت آیت الله علم الهدی دامت برکاته با سلام و تحیت درگذشت مخدره […] توصیه های اخلاقی حضرت آیت الله وحید اسانی: سؤال 1. برای این که در معنویات پیشرفت نمائیم چه توصیه هایی می نمایید؟! معظّم له (دامت برکاته) به جهت رشد در معنویات و تقرّب به سوی خدای تعالی بر امور زیر تأکید می فرمایند 1- های واجب خود را اول وقت بخوانید. 2- بعد از صبح دعای عهد بخوانید. 3- در شبانه روز لااقل یک مرتبه سورة یس را خوانده و به حضرت زه. پوریا و الضالّین که آوازه ایشان سراسر این کره خاکی به گوش میرسه شخصیت جالبی داره معتقد هست یت الهی که حضرت باری تعالی به اون عطا کرده باید به نحو احسن بی فوت وقت عملی بشه،روزی تکیه به دیوار، زانو بغل کرده، بر تخت سلطنتی حاجی ممد اصفهونی دامت برکاته در خلسه فرو رفته بود ای بر لب داشت نزدیک شدم تا با حال معنوی قبله الشیاطین عالم آشنا ش. تسنیم نوشت: مردم تهران در مجلس شورای ی طی نامه ای سرگشاده به ولی فقیه از آنچه به وی درباره لغو همایش تی نسبت داده بود، عذرخواهی کرد. متن نامه به این شرح است: باسمه تعالی جناب حجت ال آقای حسینی دامت برکاته محترم کرج با اهداء سلام و آرزوی توفیق بیشتر برای جناب عالی، در نامه سرگشاده اینجانب به رئیس جمهور در اوایل داد 94 در خصوص لغو همایش . متن ترانه آتش و باد دنگ شو
من اگر زبانم آتش
من اگر ترانه هایم همه شعله های سرکش
چه کنم که یک دل است و همه دردهای یاران
چه کنم که یک تن است و تب و شعله های سوزان
از گذشته نیست یادی، یاد ها را برده بادی
تو کی آمدی چه گفتی ، به نهان دل نهفتی
نبرم زیاد نامت، نرسد باد به بامت
مرهان مرا ز دامت، مرهان مرا ز دامت
داستانِ روزگار. پوریا و الضالّین که آوازه ایشان سراسر این کره خاکی به گوش میرسه شخصیت جالبی داره معتقد هست یت الهی که حضرت باری تعالی به اون عطا کرده باید به نحو احسن بی فوت وقت عملی بشه،روزی تکیه به دیوار، زانو بغل کرده، بر تخت سلطنتی حاجی ممد اصفهونی دامت برکاته در خلسه فرو رفته بود ای بر لب داشت نزدیک شدم تا با حال معنوی قبله الشیاطین عالم آشنا ش. بسم الله بحث کوتاهى درباره ثامن الائمة، على بن موسى الرضا(علیهما السلام)
نویسنده: آیت الله العظمی حسین مظاهرى(دامت برکاته)
اسم آن بزرگوار على و کنیه او ابو الحسن الثانی و لقب مشهور او رضا است. عمر مبارک آن حضرت پنجاه و پنج سال بود. (1) در یازده ذى القعده سال 148 هجرى به دنیا آمد (2) و در سال 203 هجرى (3) در آ ماه صفر به دست مأمون عباسى مسموم و شهید شد. ادامه مطلب به داداش کوچیکم میگم برو سایت نمره هامو ببین اگه یک درس قبول نشدم تو خونه در حضور پدر بگو (السلام علیکم) و اگه دو تا درس بود بگو (السلام علیکم و رحمت الله) اگه سه تا بود بگو (السلام علیکم ورحمت الله و برکاته) طوری که بابامون متوجه نشه. بعد نیم ساعت از اتاق اومده بیرون میگه: (السلام علیکم و رحمت الله و برکاته ان الله و ملائکته یصلون علی ال. جرم انتقال مال غیر مشمول مرور زمان نمی شود آراء وحدت رویه
شماره:5647/هـ ‎‎‎‎
‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎. تازه فهمیدم این که میگه : بنازم به بزم محبت که آنجا گ به شاهی مقابل نشیند منظور است وقتی در تشهد و سلام می نشینی رو بروی خدا نشسته ای و روبروی خدا می گویی السلام علیک یا ایها النبی و رحمت الله و برکاته پبامبر میگوید سلام بر ما یعنی سلام بر و همه صالحان تاریخ و الله من ورأنا لمحیط از این لحظه خشتود میشه پس و میگه السلام علیکم و رحمت الله. عد و اعتدال باید در جامعه برقرار باشد تا جامعه به سطح بالا برسد امیدوارم اعتدال سرچشمه ی احزاب و مردم باشد ی دامت برکاته توصیه های زیادی به ت نهم ودهم انجام دادند اما ت به ان ها توجه ای نکرد مراجع عظام از دست ت بسیار ناراحت بودن ت با جامعه ی ت خوب نبود در قصه ی ورود بانوان به ورزشگاه ت اصرار داشت ودر مقابل ی و مراجع عظام ایستاد اما هوش. پست 5159: به قلم حجة ال مالک رجبی 204. «سلام. بسمه تعالی. حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (دامت برکاته): هرگز یا معصوم بودن به تنهایی کافی نیست، بلکه آنچه جامعه را نگه می دارد «حضور مردم» است و آنچه مردم را حاضر در صحنه نگاه می دارد، رشد فرهنگی و فکری مردم است و آنچه که به مردم رشد فرهنگی می دهد صفا و وفا و اخلاص تمردان اس. افسران - 9 دی پرچم راهنما zeinabekobraاین اراده و مجاهدت هاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد.
روز نهم دی هم از همین قبیل است .
این مردمندکه ناگهان با یک حرکت روز نهم دی را متمایز می کنند.
ی دامت برکاته به نام خدای مهربان ترین آرزو چاپ دوم فصل بذ اشی (رهنمودهایی در تربیت کودک از بیانات ) با مقدمه حاج حسین یکتا فصل بذ اشی؛ رهنمودهایی در تربیت کودک از بیانات معظم انقلاب؛ (دامت برکاته)، توسط انتشارات سیمای خورشید وابسته به فرهنگسرای تخصصی مهدی(عج) یزد با مقدمه حاج حسین یکتا به چاپ رسید. به نقل از فرهنگسرای تخصصی مهدی(عج)؛ فصل بذ اشی مجموعه ای از رهنمودهای (دامت برکاته) در باب تربیت فرزند است که چندی پیش برای اولین بار در کشور گردآوری شد و توسط انتشارات سیمای خورشید به چاپ رسید، اینک چاپ دوم این کتاب با مقدمه حاج حسین یکتا؛ فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیاء(عج) منتشر شده است. در این نوبت علاوه بر افزودن برخی عناوین و مطالب، مقدمه ای خواندنی از حاج حسین یکتا نیز به این اثر افزوده است. در بخشی از این مقدمه می خوانیم: «...امروز نیز جنگ است، اگر باور کنیم. جنگ، جنگ عقیده هاست و دعوا سر نیروها و عصر(ع) دوازده قرن است که منتظر نیروست. ک نی که هر روز در خانه هایمان و اطراف ما سرگرم بازی اند می توانند هرکدام یک نیرو باشند و یک سرباز واقعی. امروز مهدی(ع) یارانی جهادگر می خواهد که چون زهرا(س) یار و یاور برای مولایش تربیت کند.» فصل بذ اشی در شش فصل به شرح زیر تدوین و تنظیم گردیده است: نقش خانواده در تربیت کودک، نقش آموزش و پرورش در تربیت کودک، تزکیه، تربیت و تعلیم، مانعی به نام غرب، ابزارهای تربیتی و خاطره ای از دوران کودکی انقلاب(دامت برکاته) بررسی نقش خانواده و آموزش و پرورش در تربیت، بررسی ویژگی هایی که می بایست در کودک شکل بگیرد، غرب چگونه در ذهن کودک ما اثر می گذارد، یک معلم واقعی کیست؟ و... از عناوینی است که در این چاپ به آن پرداخته شده است. در فصل پنجم این کتاب به ابزارهای تربیتی اشاره شده است: ابزارهایی چون استفاده از طلبه ها در کار تربیتی، قرآن، شعر قصه، فلسفه، زبان فارسی و بازی. به نقل از مسعود پارسافر؛ پژوهشگر این اثر در این اثر فرهنگی، بایدها و نبایدهای تربیتی از منظر ی(مدظله) در حوزه وظایف والدین، آموزش و پرورش و دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور بیان شده است که می تواند راهنمای خوبی برای والدین، معلمان، مربیان پرورشی، فعالین فرهنگی و مسئولین آموزشی کشور باشد. در بخشی از کتاب معظم انقلاب ذیل عنوان ظلم به کودک می فرمایند: «حقوق ک ن را تضییع نکنید، فقط هم به این نیست که انسان به آن ها محبت نکند نه، سوء تربیت ها، بی اهتمامی ها، نرسیدن ها، کمبود عواطف و از این قبیل چیزها هم ظلم به آنهاست.» لازم به ذکر است که این اثر ارزنده این روزها در یادمان های در مناطق عملیاتی جنوب کشور؛ مشهد شهیدان گلگون کفن انقلاب ی در غرفه های عرضه محصولات فرهنگی به علاقه مندان عرضه می گردد. روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی مهدی(عج) خواهی که ببینی رخ پیغمبر را
بنگر رخ زیبای علی اکبر را
در منطق و خلق و خوی او می بینی
با دیده ی جان محمدی دیگر را
*میلاد شبیه ترین آینه ی پیغمبری مبارک* به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، مراسم جشن و مولودی خوانی برگزار می شود. در این مراسم به تعدادی از جوانان فعال در شهر و بخش مرکزی جوایزی اهداء خواه. بسم الله الرحمن الرحیم به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، صبح امروز "آیت الله محمدرضا مهدوی کنی" رئیس مجلس خبرگان ی پس از گذراندن دوره بیماری در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

گفتنی است؛ آیت الله محمدرضا مهدوی کنی(چهارشنبه 14 داد ماه) پس از بازگشت از مراسم ارتحال (ره) دچار حمله قلبی شد و در پی آن به کما رفت. درگذشت این عالم مجاهدو ولایت مدار راستین رو به همه ولایت مداران تسلیت میگم.بخصوص خدمت ی(دامت برکاته). واقعا الان که این خبر رو خوندم بدجوری دلم گرفت. به داداشم میگم برو سایت نمره هامو ببین اگه یه درسو قبول نشدم تو خونه در حضور پدر بگو (السلام علیکم)..... اگه دو درس بود بگو ( السلام علیکم و رحمت الله) اگه سه تا درس بود بگو ( السلام علیکم و رحمت الله و برکاته)..... طوری ک بابامون متوجه نشه!!! بعد نیم ساعت اومده بیرون میگه: السلام علیکم و رحمت الله و برکاته ان الله و ملائکة یصلون الی النبی یا ایها الذین امنو صلی علیه و سلمو تسلیما در پی درگذشت مرحومه سیده فاطمه خاتمی فرزند ارشد اسبق (س) در یزد، آیت الله سید حسن پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام یادگار به حجت ال و المسلمین سید محمد خاتمی به این شرح است:

بسمه تعالی

سرور معظم حضرت حجت ال و المسلمین اقای حاج سید محمد خاتمی دامت برکاته

ضایعه مولمه درگذشت خواهر گرامی تان مادر شهید سعید حاجیه خانم سیده فاطمه خاتمی را خدمت جنابعالی ، مادرگرامی و بزرگوارتان و اخوان و خواهران گرامی و همچنین خدمت بیت آیت الله خاتمی قدس سره الشریف تسلیت عرض نموده از خداوند متعال علو درجات ایشان و دوام توفیقات و طول عمر با عزت و سربلندی برای جنابعالی مسئلت دارم.

سید حسن شورای جوانان ت تدبیر و امید درگذشت این مادر شهید و مدرس قرآن را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماید. * فیض رحمت * همایش بزرگداشت 42 راحل دهستان آلنی با محوریت بزرگداشت مقام حضرت آیت الله العظمی مشکینی (ره) سخنران : حضرت حجت ال والمسلمین سید حسن عاملی (دامت برکاته) مداح : کربلایی جلال اسمعیلی زمان : شنبه ، 11 مرداد 1393 ساعت 5 عصر مکان : مسجد جامع دهستان آلنی نامه سرگشاده علی مطهری خطاب به رئیس مجلس خبرگان ی را منتشر کرده که متن آن در ادامه می آید:
آیت الله محمد یزدی دامت برکاته
رئیس محترم مجلس خبرگان ی  تازه ها آنلاین
با اهداء سلام و تحیت، نظر به این که در موضوع ممنوع صویری و ممنوع البیانی رئیس جمهور اسبق و نیز در مسئله حصر خانگی نخست دوره جنگ و همسرش و رئیس اسبق مجلس، مراجع مسئول مستند قانونی ارائه نمی کنند و پاسخگو نیستند، مستدعی است این دو موضوع در دستور کار اجلاس پیش روی مجلس خبرگان قرار داده شود تا با تدبیر و هدایت گرانقدر انقلاب ی این دو معضل حل و فصل گردد.
از جناب عالی که محضر درس شهید آیت الله مطهری را درک کرده و با سیره آن شهید آشنا هستید این انتظار نزد اقشار مختلف ملت وجود دارد. قبلا از حسن توجه آن مقام محترم سپاسگزارم.

با تقدیم احترام
علی مطهری بسم الله الرحمن الرحیم ارتحال عالم ربانی، فقیه مجاهد، پرچمدار ولایتمداری حضرت آیت الله مهدوی کنی «رضوان الله علیه» ریاست محترم مجلس خبرگان ی به محضر مبارک حضرت بقیة الله الأعظم «روحی فداه» و ی حضرت «دامت برکاته »، بیت معظم له و حوزه های علمیه و تمامی مردم ولایتمدار ایران ی تسلیت عرض می نمایم. آن فقیه وارسته در تمامی دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و پیروزی انقلاب و مدیریت در عرصه های مختلف و مأمن و مأوی بودن برای فرزندان انقلاب و یکی از ارکان مهم صیانت از حریم ولایت بود. از خداوند منّان مغفرت و علو درجات برای آن مرحوم و اجر جزیل و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم و طول عمر با عزت برای ی از خداوند رحمان خواستارم. محمد علی رحمانی شهرستان آمل آیت الله العظمی جوادی آملی(دامت برکاته): فرمود: «هو شهرٌ دُعیتم فیه إلی ضیافة الله» در این ماه شما مهمان خدا هستید. میهمان باید کاری کند که صاحب خانه می کند. روزه دار، میهمان خ است که «یُطعِمُ ولایُطَعم» اطعام می کند ولی خود اطعام نمی شود؛ پس او هم می تواند «یُطعِمُ ولایُطَعم» باشد. اگر خدای سبحان می بخشد و نمی گیرد، انسان هم بایستی در این ماه خویی پیدا کند که بخشد و نگیرد؛ چون هیچ دستی بهتر از دست بخشنده و هیچ دستی هم بدتر از دست بگیر نیست. خوی گدا را خداوند نا پسند دارد و خوی بخشش را می پذیرد.
آیت الله حسینی قزوینی(دامت برکاته): بنده در سال 1382 به همراه مسئول محترم بعثه ی جناب آقای نواب به طائف سفری داشتیم و با مفتی اعظم عربستان سعودی آقای آل شیخ که در میان وه ون از پایگاه و جایگاه ارزشمندی برخوردار است، گفت وگویی داشتم و از او پرسیدم چرا شیعیان را کافر می دانید؟! جواب داد: به دلیل توسل شما به و قبور بزرگان دین! بنده آیه 97 سوره یوسف را قرائت که پسران حضرت یعقوب می گویند: «َیاأَبَانَا اسْتَغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا»؛ چه فرقی است میان توسل پسران یعقوب که به پدرشان متوسل شوند، شرک نیست، ولی شیعه که می گوید: «یا وجیها عندالله اشفع لنا عندالله» شرک است؟! باز هم در آیه 64 سوره نساء خداوند با صراحت گفته آن هایی که گنا ارند، اگر به خدمت (ص)برسند و هم برای آن ها واسطه شود و از خدا برایشان طلب مغفرت کند، خداوند گناهشان را می بخشد، «وَاسْتَغْفَرَ لَهُمُ الرَّسُولُ لَوَجَدُوا اللَّهَ تَوَّابًا رَحِیمًا». این آقای مفتی اعظم پس از شنیدن دلایل بنده گفت: نه خیر این توسل ها در زمان حیات ان بود، نه الان که از دنیا رفته اند و صدای ما را نمی شنوند! گفتم: شما حرف هایتان بر خلاف سنت است، وی در پاسخ گفت: شما را بهتر درک کرده اید یا صحابه حضرت رسول(ص)، ما حتی از صحابه یک روایت نداریم که بعد از رحلت به ایشان متوسل شده باشند. بنده روایتی را از کتاب «دلائل النبوه» بیهقی جلد 7 صفحه 47 و کتاب «المصنف» ابن شیبه جلد 7 صفح 482 نقل که در زمان خلیفه دوم در مدینه قحطی می آید، یکی از صحابه به نام بلال ابن حارث کنار قبر رفته به ایشان متوسل می شود و از ایشان طلب باران و رحمت می کند، شب در خواب (ص) را می بیند که می فرماید: به عمر بن خطاب سلام ما را برسان و بگو به مردم احسان بیشتری کند و بگو که خدای عالمیان باران رحمت را می فرستد، این صحابه خدمت خلیفه دوم رسیده و خواب را برای ایشان تعریف می کند، خلیفه دوم با شنیدن این حرف گریه کرده و آن فرد را مورد تجلیل و محبت خود قرار می دهد، اگر واقعاً توسل به (ص) برابر کفر بود، حتماً خلیفه دوم می بایست گردن آن صح را می زد! مفتی اعظم عربستان با شنیدن این روایت اظهار داشت که این روایت جعلی و ساختگی است، در پاسخ ایشان عرض دو نفر از بزرگان اهل سنت این روایت را تأیید کرده اند، گفت: مثلا چه انی؟ گفتم: ابن حجر عسقلانی در کتاب «فتح الباری» جلد 2 صفحه 412 و ابن کثیر دمشقی سلفی در کتاب «البدایه و النهایه» جلد 7 صفحه 105 می گویند این روایت صحیح است. ایشان دستور داد که کتاب ها بیاورند و ببینند این مطلب که من ادعا درست است یا خیر و بعد از آوردن کتاب ها و خواندن صفحات مورد نظر ثابت شد که این دو نفر روایت را صحیح دانسته اند و این باعث شد که میان خودشان غوغایی به وجود آمد و با هم به بحث و گفت وگو افتادند و ما فهمیدیم که توانسته ایم کارمان را به انجام برسانیم و از آنجا بیرون آمدیم. بر گرفته شده از مصاحبه خبر گزاری فارس با آیت الله حسینی قزوینی طناز طباطبایی با گریم متفاوت در پرینازگریم متفاوت طناز طباطبایی این بار با گریمی کاملا جسورانه در “پریناز” ظاهر شده است.«پریناز» دومین بلند سینمایی بهرام بهرامیان است که در سال 89 ساخته شد و فاطمه معتمدآریا، حمید فرخ نژاد، طناز طباطبایی، فرهاد آئیش، مصطفی زمانی و… در آن به ایفای نقش پرداخته اند.گریم متفاوت طناز طباطباییگریم مت. حجاب در کلام ی (دامت برکاته) من می گویم چادر بهترین نوع حجاب است؛ یک نشانه ملی ماست؛ هیچ اشکالی هم ندارد؛ هیچ منافاتی با هیچ نوع تحرکی هم در زن ندارد. اگر واقعاً بنای تحرک و کار اجتماعی و کار و کار فکری باشد، لباس رسمی زن می تواند چادر باشد و - همان طور که عرض - چادر بهترین نوع حجاب است. البته می توان محجبه بود و چادر هم نداشت؛ منتها همین جا هم بایستی آن مرز را پیدا کرد. بعضیها از چادر فرار می کنند، به خاطر این که هجوم تبلیغاتی غرب دامنگیرشان نشود؛ منتها از چادر که فرار می کنند، به آن حجاب واقعی بدون چادر هم رو نمی آورند؛ چون آن را هم غرب مورد تهاجم قرار می دهد! به داداش کوچیکم میگم برو سایت نمره هامو ببین اگه یک درس قبول نشدم تو خونه در حضور پدر بگو (السلام علیکم) و اگه دو تا درس بود بگو (السلام علیکم و رحمت الله) اگه سه تا بود بگو (السلام علیکم ورحمت الله و برکاته) طوری که بابامون متوجه نشه. بعد نیم ساعت از اتاق اومده بیرون میگه: (السلام علیکم و رحمت الله و برکاته ان الله و ملائکته یصلون علی النبی یا ایها الذین آمنو صلو علیه و سلمو تسلیما...! ) [ المؤمنین(ع)] می فرماید: «الْهَوی شَریکُ الْعَمَی» هوی و هوس شریک کوری است، آدم کور چه می بیند؟ هوی و هوس هم همین طور است، اگر هوی و هوس در انسان غالب بشود و غلبه پیدا د مثل آدم بدون چشم می ماند، آدم بدون چشم چیزی را نمی بیند، آدمی هم که هوی و هوس در او غلبه پیدا د چیزی را نمی بیند «یُعْمِی وَ یُصِمّ» انسان را کور و کر می کند، لذا انسان ا. آیت الله العظمی جوادی آملی (دامت برکاته):
شرط رسیدن به کمال ایمان این است که انسان، خدا را از هر چیز، حتی از خودش بیشتر دوست داشته باشد؛ «لا یمحض رجل الإیمان بالله حتّی ی الله أحبّ إلیه من نفسه وأبیه واُمّه ووُلْده وأهْله وماله ومن النّاس کلّهم»[بحار ج 67 ص25].
چیزی که حسین(علیه‏ السلام) را وادار کرد در روز عاشورا از همه چیز بگذرد. با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله جنتی را تسلیت گفتند.
متن پیام معظّم انقلاب ی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
آیة الله جناب آقای جنتی
دبیر محترم شورای نگهبان دامت برکاته
درگذشت بانوی مؤمنه و انقل ، همسر مکرّمه جنابعالی را به آن جناب و دیگر بازماندگان آن مرحومه تسلیت عرض میکنم و رحمت و مغفرت پرودگار و علوّ درجات برای ایشان مسألت مینمایم.
سید علی
۷ فروردین ۱۳۹۴ حضرت آیت الله قرهی(دامت برکاته): می گویند: منتظر مصلح، اوّل اصلاح گر نفس خود است و خود، اوّل مصلح است؛ یعنی منتظر مصلح، اوّل باید خودش صالح باشد و تا صالح نباشد، نمی تواند منتظر مصلح باشد.
انی که بد هستند و بدی را دوست دارند، وقتی نستجیربالله، نعوذبالله حرف های زشت و رکیک به آنها بزنید و های آن چنانی را برایشان تعریف کنید، خوششان . صبح امروز، علی لاریجانی لاریجانی در نطق پیش از دستور خود و در سالروز ۹ دی با اشاره به رویدادهای آن زمان و نقش مردم اظهار داشت: در دوره شکوهمند انقلاب ی با یک ارزی کلان، می توان دریافت که نقش در پیمودن صراط درست نظام به ویژه موضوعات استراتژیک بی بدیل بوده است، چه در زمان (قدس سره) و چه در زمان فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله (دامت برکاته) . صادق علیه السلام فرمودند: هر ی که خداوند خیرش را بخواهد، حب حسین علیه السلام و حب زی را در قلب او می اندازد و هر که را خداوند ب را بخواهد، بغض نسبت به حسین علیه السلام و بغض زیارت آن حضرت را در قلب او می اندازد.(وسائل الشیعه/ج14/ص496) جمعی از طلاب حوزه علمیه جعفریه قاین به سفر زیارتی کربلای معلی مشرف شدند. طلاب حوزه علمیه قاین در این سفر دیداری با حضرت آیت الله بشیر (دامت برکاته) از علمای نجف اشرف داشتند. نامه سرگشاده علی مطهری به رییس قوه قضاییه : اگر تصمیم بر محاکمه نیست، به این غائله خاتمه دهید حزب ی کار: علی مطهری تهران در مجلس نهم، نامه سرگشاده ای به رییس قوه قضاییه نوشته و از اظهارات اخیر وی در باره حصر دو ک دای انتخابات سال ۸۸ به شدت انتقاد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی مطهری، متن این نامه به شرح ذیل است: جناب آقای صادق لاریجانی دامت برکاته رئیس محترم قوه قضائیه با اهداء سلام و آرزوی توفیق الهی، در جلسه اخیرتان با مسئولان قضایی، بر قانونی بودن حصر آقایان و و خانم رهنورد برهان اقامه کرده اید اما متأسفانه این برهان، سست و دارای لوازمی است که بنیاد دموکراتیک را متز ل و قانون اساسی را از حیّز انتفاع ساقط می کند. فرموده اید «حصر سران فتنه مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و براساس مصالح نظام تصویب شده است.» گذشته از این که امضای این مصوبه توسط رئیس وقت شورای عالی امنیت ملی یعنی آقای که به گفته خودتان دو بار برای محصوران نامه نوشت مورد تردید است، فاصغَی إِلی صوتِ الجداولِ جاریاتٍ فی السفوح' واستنشقی الأَزهارَ فی الجنَّاتِ ما دامت تفوح و تمتَّعی بالشّهبِ فی الأَفلاکِ ما دامت تلوح من قَبلِ أَن یأتی زمانٌ کالضبابِ أو الدخان لا تبصرینَ به الغدیر ولا یَلَذُّ لکِ ال یر آیت الله جوادی آملی (دامت برکاته) در پاسخ به این سؤال که چگونه نبیّ مکرم کلام وحی را از دیگر مطالب تشخیص می دادند گفت: مرحوم کلینی در همان جلد اول کافی نقل کرده است، از معصوم(ع) سؤال دکه پیغمبر(ص) از کجا می فهمد اینچه که به او شده القا شده وحی و نبأ الهی است؟ درباره هم سؤال د که شما از کجا می فهمید که شدید؟ دو باب است، دو مسئله است و دو جو. یاران اسانیسرخوش زسبـوی غم پنهــانی خویشمچون زلف تــو سرگرم پریشانی خویشمدر بـزم وصـال تـو نگــــویـم زکم و بیـشچون آینه خـو کرده بـه حیرانی خویشملـب بـاز نکـردم به خـــروشـی و فغـانیمـن محـرم راز دل طـــوفــانـی خویشمیک چند پشیمان شدم از رندی و مستیعمری است پشیمان زپشیمانی خویشماز شــوق شکرخند لبـش جــان نسپـردمشرمنـده جان. الا ای آهوی وحشی کجائی

مـرا با تـُست چندین آشـنائی

دو تنها و دو سرگردان دو بی

دد و دامت کمین از پیش و از پس


بـیا تا حـال یکدیگر بدانیم

مـراد هـم بجوییم اَر توانیم


که می بینم که این دشت مشوش

چراگاهی ندارد م و خـَوش


که خواهد شد بگویید ای رفیقان

رفیق بی ان یار غریبان

. حضرت آیت الله یثربی دامت برکاته در پایان درس خارج فقه، به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت حسن مجتبی علیه السلام، ایشان را مظلوم ترین ان معرفی نمودند. این جلسه که در هشتم آذر ماه برگزار شد، برجسته دروس خارج با استناد به شواهد و مدارک تاریخی، هفتم صفر المظفر را قوی ترین قول در مورد شهادت حضرت حسن مجتبی علیه السلام دانستند معظم با اس. کتاب را مه زندگی نامه فقیه وارسته ،حکیم فرزانه حضرت ایت الله العظمی علامه ذوالمعارج حاج شیخ مطفی نورانی (ره) صاحب دائره المعارف بزرگ طب ی چاپ شد دراین کتاب مولف سعی کرده ناگفته هایی اززنذگانی علاه نورانی (ره)رابه رشته تحریردراوردوخازرات گهربازوبیانات ان مرحوم راتبیین وتشریح نماید مرتضی کرامتی مشکینی مولف این کتاب به بررسی اجمالی اثارمعظم له نیزپرداخته است این کتاب بامقدمه فقیه وارسته حضرت ایت الله علامه سیدحسن حسنی مازندرانی(دامت برکاته)می باشدوبخش های اخلاق وعرفان وبیانات گهربارعلامه نورانی(ره)ازمزینات این کتاب می باشد که خواننذگان ازمباحث سلوکی نیزدراین کتاب غافل نیستند ومباحث عرفانی عارف بالله حضرت ایت الله کمیلی(روحی فداه)ازشاگردان ایت حق سیدهاشم حداد(ره)نیزبهره مندمی باشندکه مکمل مباحث طبی دراین عره می باشد چون مباحث طبی بذون اخلاق بی بهره وبی محتواست دراین کتاب مولف دربخش های مجزی به بررسی طبی مرحوم علامه نورانی (ره) ودردگاه های بزرگان دراین وادی پرداخته است که خوانندگان به طورمتقن می توانندازساختاردائره المعارف بزرگ طب ی ونحوه ورود علامه نورانی(ره)به این وادی اشناوازان بهره هاببرندمباحث طبی گزارش اجمالی ازموسسه اهل بیت (علیهم السلام)که کارهای طبی درانجاتبیین میشد ازمباحثات مهم این کتاب می باشد ارشیوع واسنادموجودازمرحوم علامه نورانی (ره)ازجمله مزینات این اثرمی باشد برای یئباشماره09147026388تماس حاصل نمایید خواب دیده ام دست هایت را گرفتم و دور شدیم خواب دیده ام . . . خواب دیده ام. پ.ن مهر؛ چیزی ست که هم به دامت می اندازد و هم از دام می رهاندت، هم درمندت می کند هم از درد می رهاندت، هم ویرانت می کند و هم می سازدت، هم افسرده ات می کند و هم شوق زیستن ات می بخشد... . دیدار اعضای مجمع عالی بسیج با معظم انقلاب به گزارش حوزه دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج با اشاره به برگزاری نشست دو روزه مجمع عالی بسیج اظهار داشت: این مجمع چهارشنبه نشست تخصصی خود را با حضور ۲۵۰۰ نفر از چهره های سرشناس کشور آغاز خواهد کرد. وی رس اصلی این مجمع را تحقق گفتمان ولایت دانسته و تصریح کرد: تمدن نوین ی نیازمند یک الگوی تمام عیار بوده، از این رو اصلی ترین وظیفه ای که آحاد ملت باید به سوی آن حرکت کنند تحقق جامعه ی است که فعالیت مجمع عالی بسیج در همین راستا قرار دارد. مشاور نقدی به سایر برنامه های این نشست اشاره کرد و افزود: اعضای مجمع در دومین روز نشست یعنی پنج شنبه ۶ آذر و در حسینیه (ره) با ولی امر مسلمین (دامت برکاته) دیدار می کنند. وی خاطرنشان کرد: گزارش جامع فعالیت های بسیج به محضر معظم له تقدیم شده که ان شاالله در این دیدار نیز فرمانده کل و رئیس سازمان بسیج مستضعفین گزارش کوتاهی ارایه می کنند. انتهای پیام/ دیدار اعضای مجمع عالی بسیج با معظم انقلاب 244 تصویر خبر حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با صدور حکمی حجة ال آقای حاج علی اکبری را به ریاست شورای سیاستگذاری ائمه منصوب د. ایشان همچنین ضمن تقدیر از خدمات باارزش حجة ال آقای سیّد رضا تقوی در دوران مسئولیت، اعضای جدید شورای سیاستگذاری ائمه را نیز منصوب د.

متن حکم معظم انقلاب ی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اکنون که دوران مسئولیت طولانی و پربار جناب حجة ال آقای حاج سیّد رضا تقوی در رأس مجموعه ی سیاستگذاری ائمه به پایان رسیده با تشکر فراوان از خدمات باارزش شان در مدت نزدیک به دو دهه، جناب حجةال آقای حاج علی اکبری را به ریاست این مجموعه و جناب حجة ال والمسلمین آقای حاج سیّد هاشم رسولی و نیز حضرات حجج آقای حاج سیّد رضا تقوی، آقای حاج سیّد علی قاضی عسکر، آقای حاج شیخ حبیب الله غفوری، آقای حاج شیخ عباسعلی اختری، آقای حاج شیخ محمد جعفری گیلانی، آقای حاج سیّد مهدی خاموشی، آقای حاج سیّد علی شاهچراغی را به عضویت در شورای آن منصوب میکنم. انتظار میرود جناب آقای حاج علی اکبری با ادامه و تکمیل فعالیتهای گذشته و افزودن کیفیت در آن و بهره گیری از نظرات شورا، بر شکوفائی و تأثیرگذاری این نهاد مبارک رحمانی بیفزایند.
والسلام علی جمیع اخواننا و رحمة الله
سیّد علی
۱۶ دی ماه ۱۳۹۶
زندگینامه رئیس جدید شورای سیاستگذاری ائمه ؛ حضرت حجت ال والمسلمین حاج علی اکبری :
حجه ال والمسلمین حاج علی اکبری، متولد 1343 در خانواده ای اصیل و مذهبی، در شهرستان دماوند چشم به جهان گشود و پس از طی تحصیلات مقدماتی، با رتبه عالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق ی از مدرسه عالی شهید مطهری فارغ حصیل شد.
وی علاوه بر این، در ادامه ی تحصیلات حوزوی، در سطوح عالی، از محضر اساتید بزرگواری همچون: حضرت آیت الله ی کاشانی(دامت تأییداته)، حضرت آیت الله مرعشی شوشتری(رضوان الله تعالی علیه)، حضرت آیت الله سید ابوالفضل تبریزی(دامت تأییداته)، حضرت آیت الله خوشوقت(رضوان الله تعالی علیه)، آیت الله قمشه ای(دامت تأییداته)، حضرت آیت الله سید ابراهیم خسروشاهی(رضوان الله تعالی علیه)، حضرت آیت الله بجنوردی(دامت تأییداته)، حضرت آیت الله محقق داماد(دامت تأییداته)، حضرت آیت الله سید علی گلپایگانی(رضوان الله تعالی علیه) و در درس خارج، از محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی (دامت برکاته)، حضرت آیت الله العظمی بهجت(رضوان الله تعالی علیه) و تفسیر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی(دامت برکاته) ، بهره مند شد.
حاج علی اکبری، به عنوان یکی از صاحب نظران حوزه تربیتی در کشور، خود از دوران نوجوانی، پس از آشنایی با معارف الهی از بستر آثار و منظومه ی فکری شهید مطهری(رضوان الله تعالی علیه) و شهید صدر(رضوان الله تعالی علیه)، با جریان انقلاب ی همراه شد و با شیفتگی نسبت به شخصیت والای راحل عظیم الشأن(رضوان الله تعالی علیه) ، در قالب انجمن های ی، به مبارزه با جریانات منحرف فکری از طریق ترویج شه ی ناب ی پرداخت و با تفکر تشکیلاتی، علاوه بر تأسیس مؤسسه فرهنگی رضا(علیه السلام)، در جایگاه مدیریت مدرسه علمیه صادق(علیه السلام)، به صورت میدانی، بر تربیت نوجوانان و جوانان در فضای حوزوی و خارج از آن همت گماشت. این حلقه های تربیتی، طی سال های بعد، با شکل گیری مدارس ی معصومیه(سلام الله علیها) و دارالأیتام حسن مجتبی(علیه السلام)، تکمیل تر شد.
حجه ال والمسلمین حاج علی اکبری، در جبهه های دفاع مقدس، در لشگرها و گردان های : 27 محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلم)، 10سیدال ء(علیه السلام)، 40صاحب ا مان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، 6ویژه پاسداران، قمربنی هاشم(علیه السلام) و 110خاتم الانبیاء(صلی الله علیه و آله و سلم)، علاوه بر انجام وظیفه تبلیغی، به عنوان رزمنده و ت یب چی، حضور فعال و مؤثری داشت و پس از شرکت در عملیات های : والفجر مقدماتی، رمضان، والفجر 10 و کربلای 5 ، در عملیات مرصاد به مقابله با منافقین کوردل شتافت.
سابقه 6 سال مسئولیت در نهاد نمایندگی ی یکی از ها و ایفای نقش در جایگاه نمایندگی ی در اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان - پس از حضرت آیت الله ی کاشانی(دامت تأییداته) و حضرت آیت الله جنتی(دامت تأییداته) – که از سال 1379 تاکنون ادامه دارد، سفرهای کثیر استانی و شهرستانی به اقصی نقاط کشور، با هدف اصلی دیدار و گفتگو با نوجوانان و جوانان فعال در عرصه های فرهنگی – تشکیلاتی و مطالعات وسیع در عرصه ی مبانی تربیت ی و تربیت حماسی نوجوانان و جوانان در بستر تشکل های خودانگیخته، سابقه ریاست سازمان ملی جوانان در ت نهم، عضویت در هیأت مدیره ی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان، عضویت در هیأت امنای جامعه تعلیمات ی و ارتباطات نزدیک و وسیع با نوجوانان و جوانان و در مجموع، قریب به سه دهه فعالیت فرهنگی – تربیتی ستادی و میدانی در حوزه، و آموزش و پرورش، از وی، کارشناسی مشرف، واقع بین، دلسوز و آشنا به پیچیدگی و ظرافت های شخصیتی نوجوانان و جوانان ساخته است که با نگاه مدیریت راهبردی، مبتنی بر جوان باوری و تحول گرایی، بدون جنجال و حاشیه، خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشته است.
حاج علی اکبری که با چهره ی خندانش شناخته می شود، به عنوان یک ساده زیست، در فضای مدیریتی، به اخلاق مداری و تفکر سیستمی منبعث از دیدگاه های شهید بهشتی(رضوان الله تعالی علیه) ملتزم بوده و در ادوار مدیریتی مختلف، از دو ویژگی روزآمدی و ابتکار برخوردار بوده، هرچند که همواره از حضور رسانه ای پرهیز داشته است.
وی از سال های گذشته تاکنون، در جلسات درس اخلاق خود، علاوه بر تفسیر قرآن و نهج البلاغه، بازشناسی ظرفیت های عظیم نهفته در صحیفه سجادیه را وجهه همت خود قرار داده است و در عالم سیاست، از مواضع ولایی، اصولی و انقل شفاف برخوردار بوده، چنانکه به دلیل تفاوت در مبانی فکری، همچون برخی وزرای ت نهم، در حلقه ی ت دهم وارد نشد و لیکن با ملاحظه ی اقتضائات حوزه های مأموریتی که به نمایندگی از معظم انقلاب(دامت برکاته) در آنها حضور داشته و دارد و به تأسی از مشی معظم له، دعوت جناح ها و گروه های را ، فراتر از روشنگری و بصیرت افزایی، برای ک داتوری یا حمایت از افراد در ادوار مختلف انتخابات، موضع گیری له یا علیه اشخاص، یا حضور در حلقات مرکزی احزاب را نپذیرفته، اما در دفاع از خطوط اصلی انقلاب ی سر از پا نشناخته و در دوران بحرانی انتخابات و فتنه 88 ، با حضور در استان های مختلف کشور، سخنرانی های صریح و مواضع اصولی در برابر عملیات روانی فتنه گران و شبهه افکنی ها داشته است.
وی ضمن آشنایی با زبان های عربی و انگلیسی، از تجربه ی سال های طولانی تدریس در حوزه و بهره مند بوده و سفرهای تبلیغی متعدد در کشورهای خارجی، مجال آشنایی با فرهنگ سایر ملل را برای او فراهم نموده است . حاج علی اکبری در فضای مجازی با سایت" افق ها " شناخته می شود و دارای تألیفات و آثار متعدد در موضوعات دینی و تربیتی می باشد که از این میان، می توان به "رساله ی فقهی و حقوقی مسئله ی بلوغ" ، "مبانی و الگوی تعالی دختران" ، " اصول تربیت حماسی" ، "مدیریت زمان" ، مجموعه 40 بخشی " کلیدهای خوشبختی" برای نوجوانان و جوانان، کتاب " سیاحت جمال " با موضوع اخلاق عملی و سیره گرامی (صلی الله علیه و آله و سلم) ، کتاب " عطر سیب " با موضوع شرح زیارت عاشورا و کتاب ارزشمند " مطلع عشق " ، با موضوع گردآوری و تدوین توصیه های معظم انقلاب(دامت برکاته) به زوج های جوان اشاره کرد که با 30 نوبت تجدید چاپ در دو انتشارات، از مرز نیم میلیون تیراژ عبور کرده است. همچنین صدها ساعت سخنرانی و گفتارهای ایشان در جمع دانش آموزان و مسئولین انجمن های ی دانش آموزان، طی سال های گذشته، مجموعه ای کم نظیر از سیمای تشکل ی را ترسیم می کند که برای همگان قابل استفاده است.
حجه ال والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری در سال 73 و در عنفوان جوانی به ت شهرستان دماوند منصوب شد و به فاصله ی کوتاهی نمونه شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت، سپس در سال 79 و پس از پشت سر گذاشتن تجربه موفق حضور در پایگاه ت ، از سوی معظم انقلاب ی(دامت برکاته) ، به عنوان جوان ترین عضو شورای سیاست گذاری ائمه کشور منصوب شد و به مدت 17 سال تجربه حضور و خدمت در این جایگاه حساس را ب نمود.
وی از سال 1390 تاکنون در جایگاه ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران، اجرای دو برنامه عمل دو ساله و سه ساله را پشت سر گذاشته و از ابتدای سال 1396، برنامه راهبردی پنج ساله این مرکز تا سال 1400 آغاز شده که تحولات قابل توجهی را به دنبال داشته و دانش مدیریت مسجد را با امکان مدل سازی، بومی سازی و ارائه به سایر استان ها پایه ریزی نموده است.
حاج علی اکبری، علاوه بر موارد فوق الذکر، عضویت و فعالیت در هیأت امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین، هیأت امنای بنیادنهج البلاغه، هیأت امنای مسجد جمکران و شورای مرکزی هیأت رزمندگان را در مقاطع زمانی مختلف در سوابق خود دارد.
عنایت و محبت فرزانه انقلاب(دامت برکاته) به وی، از سال های جوانی تاکنون برای این خوش فکر و جهادگر که آشنایی عمیقی با منظومه ی فکری عالیقدر انقلاب ی(دامت برکاته) دارد، سرمایه ای بی بدیل و ارزشمند بوده و هست، چنانکه در دیدار پرشور و به یاد ماندنی سال 1395 ائمه جماعات استان تهران با معظم له، پس از استماع گزارش حجه ال والمسلمین حاج علی اکبری درخصوص روند فعالیت مساجد، در مورد ایشان فرمودند: "ما سند می شویم وقتی که مشاهده می کنیم زبان های گویای ت، بحمدالله از برجستگی ها و از زیورهای بیانی و فکری برخوردارند. "
والسلام
هر روز حسین علیه السلام را زیارت کن با گفتن: السلام علیک یا اباعبدالله السلام علیک و رحمه الله و برکاته*

*براساس روایتی از صادق علیه السلام + المستغاث بک یا صاحب ا مان
فرا رسیدن سالروز اربعین حسینی(ع)
و اربعین از رازهای هستی است و اربعین حسین (ع) روز بسط لطف اوست بر پیروان و دوستدارانش. و در مقام حسین (ع) همین بس که در زیارت اربعینش خطاب به جدشان محمد مصطفی (ص) و پدر بزرگوارشان حضرت علی (ع) و مادر گرامیشان فاطمه (س) میگوییم که خداوند عزاداری شما را در رثاء حسین (ع) فبول فرماید. اربعین در فرهنگ عاشورا حکم صادره ازسوی نائب حضرت ولی عصر(ارواحنافداه)بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجة ال آقای حاج شیخ عبدالکریم عابدینی دامت افاضاته
اکنون که جناب حجة ال و المسلمین آقای باریک بین دامت برکاته پس از خدمات ارزشمند انقل و جهادی در حوزه ی تبلیغ و تربیت دینی که سالهای دراز با کمال سلامت و صداقت بدان اشتغال داشتند، از مسئولیت ت کناره گیری کرده اند، جنابعالی را که بحمدالله متصف به علم و عمل انقل می باشید، به ت ی شهر قزوین و نمایندگی خود در آن استان منصوب می کنم.
مجاهدتها و تلاشهای ارزشمند مردم شریف قزوین چه در دوران مبارزات انقل و چه در سالهای دفاع مقدس، برگ افتخارآفرین دیگری بر دفتر قطور افتخارات علمی و آن منطقه ی پر استعداد افزوده است. انتظار می رود جنابعالی در برنامه ریزی ها و فعالیت های علمی و تبلیغی و اجتماعی خود، گام های بلند دیگری در این راه بردارید و بویژه نسل جوان و پر انگیزه را در جهت هدف های انقلاب ی، پدرانه و صمیمانه راهنمائی نمائید. توفیق شما را از خداوند متعال مسألت می کنم.
سیّد علی 13/12/93 حجت ال عبدالکریم عابدینی متولد سال ۱۳۳۵ عضو هیئت علمی بین المللی (ره) و نیز عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین است. از اساتید وی می توان به (ره)، آیت الله عبدالله جوادی آملی، آیت الله ناصر مکارم ، آیت الله جعفر سبحانی، آیت الله حسن حسن زاده آملی، آیت الله محمد فاضل لنکرانی، آیت الله علی مشکینی، آیت الله شهیدمیر اسدالله مدنی، آیت الله محمدمهدی ربانی املشی، آیت الله مرتضی فهیم کرمانی و آیت الله غلامعلی نعیم آبادی اشاره نمود. حجت ال عابدینی مسئولیت نهاد نمایندگی ی در های استان قزوین از سوی معظم انقلاب منصوب شده و در حال حاضر مدرس دوره های تفسیر قرآن کریم و نهج البلاغه در حوزه و می باشد. استقبال مردم قزوین از خود، معظم اخلاق وتقسیر،حجت ال عابدینی ۱۳
اختصاصی از یاری فایل پاو وینت فصل پنجم تئوری حسابداری جلد اول ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی با و پر سرعت .
پاو وینت فصل پنجم تئوری حسابداری جلد اول ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی
پاو وینت فصل پنجم تئوری حسابداری جلد اول ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی پاو وینت فصل پنجم تئوری حسابداری جلد اول ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سید مصطفی سید حسینی با عنوان اندازه گیری در حسابداری(35 اسلاید)
با
پاو وینت فصل پنجم تئوری حسابداری جلد اول ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی
انا لله و انا الیه راجعون اذا مات العالم الفقیه ثلم فی ال ثلمة لا یسدها شی روح پاک عالم مجاهد، فقیه فرزانه و مربی بزرگ اخلاق، حضرت حجت ال والمسلمین حاج حسن اسحقی (اعلی الله مقامه) به لقاءالله شتافت و در جوار رحمت حضرت حق مأوا گزید و دل های دوستدار ارادتمندانش را که شیفته خلق و خوی الهی او بودند به سوگ نشاند. رحلت جانسوز اسوه ی تقوا و مجاهدت و الگوی خدمت و بصیرت و مربی بزرگ معرفت و تربیت، حضرت حجت ال والمسلمین حاج حسن اسحقی (اعلی الله مقامه) را به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) و نایب بر حقش، ی(دامت برکاته) و مراجع معظم تقلید، علما و فضلای حوزه های علمیه، عموم مردم انقل منطقه ، علی الخصوص مردم قدرشناس کجوار و خانواده ی مکرم آن فقیه بزرگوار تسلیت و تعزیت می گوئیم و برای روح پاک آن عزیز سفر کرده، علو درجات و برای بازماندگان و ارادتمندانش، صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند علیم و قدیر تمنا داریم. http://uupload.ir/files/c845_%d8%aa%d8%b4%d8%b1%d9%81.jpg تشرف_آیت_الله_سیستانی  مرحوم آیت الله سید محمد باقر مجتهد سیستانی پدر آیت الله العظمی حاج سید علی سیستانی ( دامت برکاته ) در مشهد مقدس برای آنکه به محضر زمان شرفیاب شود ختم زیارت عاشورا را چهل هر هفته در مسجدی از مساجد شهر آغاز می کند و در هفته سی و ششم ناگهان شعاع نوری را مشاهده می کند که از خانه های نزدیک آن مسجدی که در آن مشغول به زیارت عاشورا بود می تابد از جای برخاسته و به دنبال آن نور به درب آن خانه می رود، خانه کوچک و فقیرانه ای بود، از درون خانه نور عجیبی می ت د ، وقتی در را باز می کند، می بینند که حضرت ولی عصر زمان علیه السلام در یکی از اتاقهای آن خانه کنار جنازه ای که پارچه سفیدی به روی آن کشیده اند نشستند. حضرت به ایشان می فرمایند: چرا اینگونه دنبال من می کردی و رنجها را متحمل می شوی ؟ مثل این باشید (اشاره به جنازه د) تا من دنبال شما بیایم . بعد فرمودند: این بانویی است که در دوره بی حج (رضا خان پهلوی) هفت سال از خانه بیرون نیامد تا مبادا نامحرم او را ببیند... رساله آیت الله سیستانی   اختصاصی از سورنا فایل تئوری حسابداری جلد دوم ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرمی با و پر سرعت .
تئوری حسابداری جلد دوم ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرمی
پاو وینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری جلد دوم ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرمی پاو وینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری جلد دوم ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرمی با عنوان تحقیقات رفتاری در حسابداری(22 اسلاید)
با
تئوری حسابداری جلد دوم ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی،سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرمی
رجب ماه ولایت، و شعبان شهر رسول الله، و رمضان شهر الله است.
و اهل‏ ولایت‏ در آغاز شهر ولایت آماده براى ادراک اسرار شهرالله
به خصوص لیله مبارکه قدر می ‏شوند. علامه حسن زاده آملی دامت برکاته
رساله نور علی نور
صفحه34