مطالب به روز

به نقل از خبرگزاریها در مورد مطالب به روز : با عرض سلام با توجه درخواست عده ای از کاربران برای نمایش مطالب مشابه هر مطلب این امکان را اضافه کردیم و معیار نمایش مطالب، همان موضوعاتی هست که مطلب در انها منتشر شده است. برای تعیین تعداد نمایش مطالب به قسمت تنظیمات عمومی رفته و جلوی فیلد آ ین مطالب مشابه یک عدد از 1 تا 20 وارد کنید

مثال :
<relatedentryblock>
<h3>مطالب مشابه</. امروز قابلیتی را اضافه کردیم که به شما این امکان را می دهد تا محبوب ترین(پربازدیدترین) مطالب منتشر شده در وبلاگ خود را نمایش دهید تعداد نمایش لینک این مطالب دروبلاگتان همان تعدادی است که در قسمت تنظیمات برای آ ین مطالب ارسالی تعیین کردید یعنی اگر تعیین کردید 5 تا از آ ین مطالب شما نمایش داده شود 5 تا از پربازدیدترین مطالب شما هم نمای. این گلدان های مینیاتوریِ باکلاس... گیاهان خانگی می توانند به عنوان عنصری سرگرم کننده و دوست داشتنی، کانون توجه و طراوت خانه را از آن خود کنند. در این نمونه ها، گیاهان کوچک و مینیاتوری در پیش زمینه ای از نور و رنگ های سرد و روشن می درخشند. بسیاری از گیاهان به کار رفته در داخل این گلدان های کوچک، کاکتوس هایی با گونه های مختلف هستند که در مواردی پذیرفتن اینکه گیاه مقابل شما یک کاکتوس است سخت به نظر می رسد، برای دیدن این گیاهان متنوع و انرژی بخش در ادامه ع ها همراه ما باشید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
تألیف آن است که مولف فقط مطالبی را ازمواضع متفرقه در آن جمع کرده و بین آنها الفت ایجاد می کند بی آنکه در آن،مولف از خود تحقیقات و مطالب علمی داشته باشد ، اما تصنیف آن است که فراهم کننده آن مطالب ، مطالب علمی و تحقیقات و نتایج افکار و معلومات خود را بیاورد یکی از حاضران در دیدار محسن هاشمی با معظم انقلاب ی در خصوص مطالب نقل شده از این دیدار گفت: مطالب منتشرشده از این دیدار در برخی رسانه های جریان معاند صحت ندارد. رو مه اسان در گزارشی نوشت: کاغذی روی دیوار چسبانده شده است. در شلوغی پیاده رو، هر از گاهی یک نفر می ایستد، مطالب روی کاغذ را می خواند و بعد از مکث کوتاهی به راه خود ادامه می دهد، دوباره یک نفر می ایستد، مطالب را می خواند، گوشی تلفن همراهش را از جیب بیرون می کشد و از روی مطالب کاغذ ع می گیرد و به راهش ادامه می دهد. استفاده از چوب در کنار است
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا معماری و طراحی این ویلا توسط گروه معماری canny architecture در شهر ملبورن استرالیا انجام گرفته است برای ساخت این جزیره ی کوچک و فضای پیرامون است از متریال هاردوود (hardwood) استفاده شده است.
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
طلاب عزیز سلام.دوستان من سعی دارم هر روز یک مطلب در انواع و اقسام موارد مانند زندگی نامه شهیدان و طلاب،داستان های جالب،شگفت انگیز و واقعی و خیلی چیز های دیگر است.امیدوارم که از این مطالب لذت ببرید و ما را با نظرات خوبتان یاری کنید.شما این مطالب را میتوانید در ادامه مطلب ببینید. ایسنا نوشت: یکی از حاضران در دیدار محسن هاشمی با معظم انقلاب ی در خصوص مطالب نقل شده از این دیدار گفت: مطالب منتشرشده از این دیدار در برخی رسانه های جریان معاند صحت ندارد. برای هر چه زیباتر شدن قالب های کاربران و دسترسی سریعتر بازدیدکننده به مطالب وبلاگ ها قابلیت نمایش آ ین مطالب موضوعات وبلاگ ها را اضافه کردیم تا از این پس مدیران وبلاگ ها بتوانند در قالب خود تعدادی از آ ین مطالب هر موضوع را نمایش دهند کدها در ع همراه مثال نمایش داده شده است

مثال :


تگ ها :

<categoryentry id='شناسه زیر موضوع'><a href='<-catentryurl->'><-catentrytitle-></a></categoryentry>
پارک یخی زمستانی در کانادا، از جالب ترین جاذبه های یخی در جهان   هر ساله در فصل زمستان در ادمونتون، کانادا ستون های غول آسای یخی بسیار زیادی یافت میشود که از آنها برای ساخت یک پارک یخی بزرگ استفاده میشود. این پارک یخی یکی از جالب ترین جاذبه های یخی در جهان به شمار می آید.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

محققان بِیلور در یک آزمایش تحقیقاتی متوجه شدند میزان یادآوری مطالب پس از به اشتراک گذاشتن آن با همکلاسی ها به شدت افزایش می یابد. با عرض پوزش از کاربران محترم به علت حذف شدن قسمتی از مطالب سایت پستهای زیادی از وب رتبه گوگل حذف شده و مطالب موجود مربوط به بیشتر از یک سال پیش میباشد در مورد افزایش رتبه سایت در گوگل و افزایش رتبه گوگل مقالات زیادی که حاصل تحقیق و تجربه هفت ساله گروه بود در این میان حذف شد که اکثر مطالب و ترفندهای ارایه شده در باره افزایش رنک سایت در. سلام بر شما سلام بر شما که برما منت گذاشته و از وقت گرانبهای خود مایه می گذارید و مطالب وبلاگ را پیگیری می کنید لازم دیدم به اطلاع برسانم به دلیل مشغله کاری ادامه مطالب و مطالب جدید انشاالله در نیمه دوم آبان با عناوینی چون: 1-طریقه راه اندازی ب و کارهای کوچک با ذکر ادوات لازم 2-پیرامون انواع سیستم های کنترل اتوماتیک 3-سفر به ما ی-تایلن. ایده خلاقانه یک عکاس برای ایجاد لامپ گردبادی ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

به اطلاع کلیه خواندگان و دوستان محترم میرساند بعلت اشکال در سرور مطالب نوشته شده از اسفد 92 تا اردیبهشت سال 94 حذف شده که متاسفانه تاکنون نسبت به رفع ایراد توسط اقدامی نشده . ولی با توجه به داشتن بک آپ از مطالب توسط اینجانب سعی در بازگرداندن اطلاعات خواهم داشت ولی بسیار وقت گیر میباشد . امیدوارم بتوانم سریع رفع ایراد کنم . البته تا دیر. استراحتگاهی زیبا در دل غار در شهر worcestershire انگلستان و در دل غار سنگی‌ با قدمت هفتصد سال ، استراحتگاه زیبایی ساخته شده است که دیدن تصاویر آن ، خالی از لطف نیست. برای دیدن تصاویر این استراحتگاه رویایی ، با ما همراه باشید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
خانه ای زیبا و خلاقانه در زیر زمین ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

بهترین روش درمان کمردرد راه رفتن در آب است‼️ ع های جالب و جذاب و دیدنی ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

د ده ای زیبا در لهستان با نمای نقاشی شده ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  حتماً تاکنون با نقاشی های دیواری در خیابان ها مواجه شده اید، ترسیم نقاشی روی دیوارهای خیابان یکی از راههای تنوع بخشیدن و جذاب نمای شهر است همچنین می توان از این نوع نقاشی ها در خانه نیزاستفاده کرد بدین گونه که با ترسیم نقاشی های مختلف روی دیوارهای خانه محیط خانه را دلنشین تر کرد، در ادامه تصاویری از د ده ای زیبا در کشور لهستان را مشاهده خواهید کرد که اهالی خوش ذوق آن با ترسیم نقاشی های زیبا روی نمای خانه ها و کلبه های خود جلوه ای زیبا و منحصر به فرد به د ده ی خود بخشیده اند، این د ده یکی از جاذبه های گردشگری کشور لهستان نیز محسوب می شود. امیدواریم از دیدن تصاویر این د ده ی زیبا لذت ببرید و از ایده های جذاب آن در خانه و شهر خود استفاده کنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

با سلام ادامه تقریرات مباحث اصولی درایتی جهت استفاده گذاشته می شودلازم به تذکر است که این نوشته ها برداشت بنده از فرمایشات گرامی بوده و گرچه در مباحثه تصحیحاتی صورت گرفته اما ممکن است بنده درست متوجه نشده باشملذا مطالب نا صحیح به بنده انتساب پیدا می کند نه محترممطالب را در ادامه مطالب ببینید: با عرض سلام و عذر خواهی از وقفه ای که در تقدیم مطالب جدید داشتیم و با تشکر از همه عزیزانی که با ارسال پیامهای محبت آمیز شان خواستار قرار دادن مطالب جدید در وبلاگ شده بودند ، به اطلاع می رساند به حول و قوه الهی و دعای خیر شما عزیزان به زودی مطالب جدید به خدمتتان تقدیم خواهد شد . ماس دعا برگزاری نمایشگاه هنر در برلین با نخ های درهم پیچیده ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
همانطور که می دانید واژه ی هنر به معنی ساخت مجموعه ای از آثار توسط بشر است که برای انتقال و ارائه مفهومی خلق می شوند. نمایشگاه فوق در برلین، توسط هنرمند ژاپنی طراحی شده که در سال گذشته نیز با نمایشگاه نخ و کلید در دوسالانه ونیز 2015 شرکت نمود. این گالری به یاد ماندنی با ظاهری پیچیده از نخ های قرمز رنگ، پذیرای عموم مردم واقع شده است. به طوری که رشته های نخ انه در هم بافته شده و حرکت آنها از اسکلت قایق ها آغاز و به سمت دیوار و سقف رشد می کنند. در واقع ایده ی این طراحی از رنگ خون در بدن و  شبکه پیچیده ای از ارتباطات عصبی در مغز برگرفته شده است. 
در این نمایشگاه، طبقه ی اشکوبی نیز در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان امکان تماشای این هنر شگفت انگیز را از بالا داشته باشند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

سلام و خسته نباشید از همه دوستان و همکارانی که از وبلاگ و مطالبش استفاده میکنند معذرت خواهی میکنم که مطالب مربوط به آموزش م ی مدیا رو دیگه نمیزارم یا خیلی کم مطلب میزارم به دلیل اینکه درگیر کارهای مدرسه هستم و رو چند تا پروژه برنامه نویسی دارم کار میکنم که سخت درگیرشون هستم دوستان و عزیزانی که میخان مطالب آموزش م ی مدیا رو داشته باش. با عرض ادب و احترام حضور بازدید کنندگان وبلاگ به آگاهی میرسد با توجه به مشکلات اخیر میزبان وبلاگ blogfa که در دست اصلاح است جابجائی هایی در تاریخ مطالب مشاهده میشود که امید است با حل موضوع ، تقدم و تا مطالب اصلاح شود . در هر صورت مطالب پست شده بعد از تاریخ تیر ماه 94 انشا اله مرتب ثبت خواهد شد. با احترام مدیریت وبلاگ همه مطالب گذشته رو حذف کرد. از بی مسئولیتی مدیریت این سایت همین بس که هر چه ایمیل و گزارش دادم ، خبری نشد که نشد! البته جالب اینجاست که وبلاگ های دیگری از این میزبان، مطالب شان برگشته و ارشیبو گذشته رو دارند، ولی واس ما رفت که رفت! س رست باشگاه پرسپولیس از شیوع مطالب دروغ علیه این باشگاه انتقاد کرد. صندلی و مبلمان جمجمه برای هر ی ایده آل نیست اما هنوز انی هستند که به این نمونه های غیر معمول علاقه داشته باشند.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا     ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید. حوزه علمیه با بیان اینکه نباید روضه هایی خوانده شود که شبهه ناک باشد، گفت: مداحان برای برانگیختن احساسات مردم مطالب غیرواقعی به زبان نیاورند بلکه باید مطالب و روضه های مستند و معتبر بخوانند که وهن…
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تهران - ایرنا – سخنگوی ت با انتقاد از مطالب یکی از رسانه ها درباره آمار و گزارش های رسمی ت در زمینه اقتصاد و ایجاد اشتغال گفت: این ها حرف های ترامپ است که می گوید فشار بیاوریم، تمام است ، این مطالب،… دسترسی به مطالبشرح تمامی مطالب که در فهرست موضوعات آمده است بطور کامل در صفحهات مختلف وجود دارد :برای جستن مطالب موجود در فهرست موضوعات ازقسمت مطالب قدیمی تر در انتهای صفحات استفاده کنید(متاسفانه با کلیک بر روی موضوعات صفحه باز نمی گردد) و برای مشاهده کلیه مطالب موضوع مورد نظرتان از قسمت درج موضوع در بالا و یا ادامه مطالب در پاییی. کار از و عصبانیت گذشته فقط در حد چند جمله عرض کنم با این که اطلاعات زیادی از دست ندادم ولی جدن احترام به کاربرا در حد ی اطلاع رسانی ساده هم نبود که قبل از جابه جایی سرور سایت از اطلاعاتمون ی بک آپ بگیریم و من در تعجبم اینکه چطور مطالب سال 93 و 94 من پاک شده ولی مطالب جنابعالی هنوز سر جاشه... اختصاصی از نیک فایل جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور با و پر سرعت .
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نورمولف : سید محمد تقی رانکوهیفایل : pdfتعداد صفحات : 318
با
جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
در حالیکه بخشی از مطالب به اشتراک گذاری شده در شبکه های اجتماعی در خصوص بهداشت و سلامت است، انتشار مطالب غیر کارشناسانه در این خصوص این سؤال را ایجاد کرده است که آیا این شبکه ها می توانند به درستی سواد… سلام .دوستان عزیز به علت مشکلاتی که در سایت چند وقت اخیر ایجاد شد تعدادی از مطالب و اخبار این وب به گونه ای حذف گردید و الان قسمتی از مطالب این وب ناقص گردیده است که اینگونه مراتب عذرخواهی ما را پذیرا باشید.با تشکر"عباس خانمحمدی" هوش جدید ، پست های حاوی مطالب خودکشی را شناسایی می کند
شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک برای جلوگیری از خودکشی کاربران، هوش‌ ‌ای را توسعه داده که پست‌های حاوی مطالب خودکشی را شناسایی می‌کند. معماری اصیل ایرانی مسجد نصیر الملک در شیراز  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مسجد در شیراز  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  بادگیر ت اباد در یزد ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   مسجد اصفهان  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا     در شیراز ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

جواب این سوال هم مثبت است اما با مقداری ملاحظه. برگردیم به سال 2003 ، زمانی که گوگل اختراعی بنام “امتیاز متن ب ایه آپدیت بودن محتوای آن” را به ثبت رساند. این اختراع اینقدر مهم است که خودش شامل کل یونی از اختراعات کوچکتر است و سال ها توسط گوگل استفاده شده است. تعدادی فاکتور وجود دارد که باعث می شود مطالب جدید و آپدیت مطالب قدیم، در سئو . تا کنون برای خود شان سردبیری و ممیزی مطالب قایل نبود و تنها خود را "پلاتفرمی" برای انتشار مطالب و محتوای تولیدی کاربران می دانست. خانه هایی رنگین و دوست داشتنی رنگ ها در طراحی داخلی جلوه دکوراسیون را به کلی تغییر داده و انرژی و گرمی خاصی به محیط می افزایند. برای شاد و جلوه بی نظیر  در منزل خود می توانید رنگ های شاد را کنار هم قرار داده و ترکیبی فوق العاده ایجاد کنید در ادامه نمونه تصاویری از منازل با رنگ های شاد و رنگی رنگی جهت ایده گرفتن مشاهده خواهید کرد: ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید ایده هایی خلاقانه برای استفاده بهینه از زیر پله! برای هر خانه ای، مکانی به عنوان ذخیره سازی کتاب و اشیاء زینتی کوچک لازم است؛ اما چه بهتر که برای ایجاد چنین مکانی از فضاهای پرت و بلا استفاده مانند زیر پله و دیوار اطراف راه پله استفاده کنیم تا در طراحی فضاها صرفه جویی کرده باشیم. طبقه زدن و قفسه‌بندی زی له، روش مناسبی برای ایجاد چنین فضایی می باشد. حتی در شرایطی می توانید از فضای داخل پله ها به عنوان کشو یا حتی قفسه کتاب استفاده نمایید. این ایده علاوه بر افزایش جا باعث ایجاد جلوه ی زیبا و متفاوتی درمنزل می شود. حتی شما اگر زیر پله پهن و به اندازی کافی جاداری در اختیار دارید، می توانید با زدن قفسه و گذاشتن یک میز، از آن به عنوان محل کار نیز استفاده نمایید. تصاویر زیر نشان می دهد که با کمی هوش و ذکاوت میتوان بیشترین بهره را از این فضای خالی برد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
مطالب فید اینستاگرام تغییر الگوریتم نمایش مطالب فید اینستاگرام جدیدترین تغییری است که در این شبکه اجتماعی اعمال شده است. به این ترتیب کاربران زمانی که همه مطالب منتشر شده طی دو روز قبل را مشاهده د، این اتفاق با اعلام یک پیام به آ ن ها گزارش داده می شود. مطالب فید اینستاگرام از مدت ها قبل به ترتیب زمان انتشار ... نوشته الگوریتم نمایش مطالب فید اینستاگرام تغییر کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. مطالب آموزشی و ب درآمد، شارژ رایگاندر این وبگاه مطالب آموزشی، تفریحی، آموزش شارژ رایگان، ترفندهای ناب، متن های زیبا و ع های کمیاب قرار می گیرد او اکانت اینستاگرامش را به کلی پاک کرد ولی هنوز پیامش در توئیتر باقی مانده است. منابع اسکای تایید د که میلان مطالب اینستاگرام دوناروما را به دقت دیده ولی از سویی چون هنوز دقیقا مشخص نیست که این مطالب توسط رها نوشته یا نه، اقدامی نخواهند کرد. فرمانده انتظامی شهرستان شهر ازدستگیری فردی که در فضای مجازی مطالب کذب علیه یک نفر انتشار داده بود خبر داد. فایل زیر رو و به ترتیبی ک گفته میشه عمل کنید. وارد صفحه مدیریت بشین. 1.png محتوا رو کلیک کنید و مدیریت مطالب و بعد از رفرش شدن صفحه مطالب نمایش پیدا میکنن.شماروی عنوان مطلب صفحه کلیک کنید .توجه کنید ک مجموعه ای ک زیر این عنوان نوشته شده مطالب صفحه اصلی هست. 2.png حالا صفحه مدیریت و ویرایش مطلب صفحه اصلی نمایش پیدا میکنه.عنوان همون عنوانی ه. قسمت پنجم :دراین قسمت اعلام می دارد علت تقسیم مطالب به پنج قسمت به خاطر یادگیری بهتر و ساده تر شما عزیزان بوده شاید اگر همه مطالب دریک قسمت عرضه می شد مطلب سنگین و خسته کننده بود دراین قسمت سعی میشود که تمامی مطالب باقی مانده گفته شود و شما دراین قسمت قادر به روشن نمودن رایانه خود خواهید شد . لطفا جهت بقیه مطالب به ادامه مطلب مراجعه فرمائید . ب خدمت شما دوستان عزیز می خوام امروز یه وبلاگ جالب رو به شما معرفی کنم که می تو نین مطالب و دانستنیهای جالبی رو پیدا کنین مدیرش خودمم و مدیریتش با منه حتما به این وبلاگ سر بزنید.... 100danestani.persianblog.com امید وارم مطالب خوبی رو مشاهده کنید