مطالب جالب و خواندنی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مطالب جالب و خواندنی : دانستنی های جالب و خواندنی مجموعه : دانستنی ها دانستنی های جالب و خواندنی دانستنی های جالب و خواندنی از سراسر دنیا آیا می دانید که …. ن ها عاشق موز هستند؟ آیا می دانید که …. چیپس در ابتدا از بلژیک آمده است؟ آیا می دانید که …. گوش ها عاشق شیرین بیان هستند؟ آیا می دانید که ….چای کیسه ای در سال 1908 اختراع شد؟ آیا می دانید که …. نی مخصوص نوشیدن در سال 1886 ساخته شد؟ آیا می دانید که …. هر چه بیشتر کرفس بخورید کالری بیشتری می سوزانید! آیا می دانید که که تمامی مطالب در ادامه میباشد ع های جالب و جذاب و دیدنی ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

د ده ای زیبا در لهستان با نمای نقاشی شده ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  حتماً تاکنون با نقاشی های دیواری در خیابان ها مواجه شده اید، ترسیم نقاشی روی دیوارهای خیابان یکی از راههای تنوع بخشیدن و جذاب نمای شهر است همچنین می توان از این نوع نقاشی ها در خانه نیزاستفاده کرد بدین گونه که با ترسیم نقاشی های مختلف روی دیوارهای خانه محیط خانه را دلنشین تر کرد، در ادامه تصاویری از د ده ای زیبا در کشور لهستان را مشاهده خواهید کرد که اهالی خوش ذوق آن با ترسیم نقاشی های زیبا روی نمای خانه ها و کلبه های خود جلوه ای زیبا و منحصر به فرد به د ده ی خود بخشیده اند، این د ده یکی از جاذبه های گردشگری کشور لهستان نیز محسوب می شود. امیدواریم از دیدن تصاویر این د ده ی زیبا لذت ببرید و از ایده های جذاب آن در خانه و شهر خود استفاده کنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

خانه را «خال خالی» کنیم شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
 
حتی گل میخ های ! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
سرویس غذا خوری خال خالی ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مبل خال خالی! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ادامه مطلب     برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید صندلی و مبلمان جمجمه برای هر ی ایده آل نیست اما هنوز انی هستند که به این نمونه های غیر معمول علاقه داشته باشند.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا     ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید. خانه را «خال خالی» کنیم
شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
 قاشق های آشپزی نقطه نقطه ای ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
بالش و ن های خال خالی تک رنگ ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
کلا خال خالی چراغ: نور را خال خالی به خانه بیاورید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید چیستان و معما های جالب و خواندنیچیستان و معما های جالب و خواندنی را در ادامه ببینید:  چیستان و معما های جالب و خواندنی ۱- یک نفر با تفنگ به سوی پرنده ای تیری انداخت و او را نقش بر زمین ساخت. پرنده بلافاصله درگذشت. حالا از کجا بدانیم بچه ای که پرنده در شکم دارد حلال است یا حرام؟.۲- یک زن و شوهر هفت پ ند و هر پسر یک خواهر این خانواد. ایده هایی خلاقانه برای استفاده بهینه از زیر پله! برای هر خانه ای، مکانی به عنوان ذخیره سازی کتاب و اشیاء زینتی کوچک لازم است؛ اما چه بهتر که برای ایجاد چنین مکانی از فضاهای پرت و بلا استفاده مانند زیر پله و دیوار اطراف راه پله استفاده کنیم تا در طراحی فضاها صرفه جویی کرده باشیم. طبقه زدن و قفسه‌بندی زی له، روش مناسبی برای ایجاد چنین فضایی می باشد. حتی در شرایطی می توانید از فضای داخل پله ها به عنوان کشو یا حتی قفسه کتاب استفاده نمایید. این ایده علاوه بر افزایش جا باعث ایجاد جلوه ی زیبا و متفاوتی درمنزل می شود. حتی شما اگر زیر پله پهن و به اندازی کافی جاداری در اختیار دارید، می توانید با زدن قفسه و گذاشتن یک میز، از آن به عنوان محل کار نیز استفاده نمایید. تصاویر زیر نشان می دهد که با کمی هوش و ذکاوت میتوان بیشترین بهره را از این فضای خالی برد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
چیستان و معماهای جالب و خواندنیچیستان و معماهای جالب و خواندنی را در ادامه ببینید :چیستان و معماهای جالب و خواندنی   چیستان و معماهای جالب و خواندنی فرض کنید راننده اتوبوس برقی اید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ،در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و 5 نفر سوار می شوند. راننده چند سال دارد؟ پنج کلاغ روی درختی نش. نور در ساختمان امگا این پروژه ، ساختمان اداری است که در زمینی به مساحت 2،255.98 مترمربع واقع شده است. طبقه اول و دوم این ساختمان فضای تجاری است ومغازه‌های زیادی در این دو طبقه وجود دارد. ایده‌ی اصلی ساخت این بنا، ایجاد  ساختمانی نمادین بوده است که از نور راهی برای ایجاد حرکت استفاده می کند. نمای اصلی ساختمان امگا، از کرتن وال (curtain wall) سیاه است و بوسیله یک سیستم نوری با لامپ های led، می توان حرکات و افکت هایی در نما ایجاد کرد. برای سایر نماهای این ساختمان همانطور که در ع مشخص است، از کامپوزیت استفاده شده است. نمایش نور روی نمای این ساختمان، یکی از عوامل کلیدی طراحان برای جذ ت این ساختمان است .  ساختمان امگا در قلب شهر سانتیاگو پرو، با 17 طبقه روی زمین و 8 طبقه زیر زمین با بازی نور روی نما، خودنمایی می کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

5 است رویایی هتل های جهان
است هتل ها برای بسیاری از مسافران که خواهان تعطیلاتی عالی هستند، یک اصل مهم محسوب می شود. براساس نظرسنجی ها، پس از راحت بودن اتاق هتل ها، است دومین امکانات یک هتل از نظر اهمیت بوده و حتی از کیفیت رستوران هم مهم تر است.

 به نقل از پتی فوته، لو ترین هتل های زنجیره ای یا پر بازدید ترین اماکن جهان به داشتن است هایی استثنایی اهمیت زیادی می دهند. برخی از طراحان خود را در چارچوب های سنتی محدود نکرده و است های باشکوهی را برای هتل ها طراحی می کنند.
5 است عجیب و باشکوه هتل های جهان در این گزارش تصویری ارائه می شود.

است تماشایی هتل کاتیکیئس در جزیره سانتورین یونان که در ص ه ای گچی حفر شده است. در واقع، است ی با آب فیروزه ای در غاری سفید رنگ. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا است باشکوه هتل پارادایز آیلند ریسورت در مجمع الجزایر باهاماس درآب های اقیانوس اطلس بین ای فلوریدا و کوبا. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا است هتل اسپا بلو لاگون در منطقه گرینداویک جزیره ایسلند که با آبهای گرم آبفشان ها پر شده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا است هتل جول شهر دالاس ای تگزاس در میان آسمان اش ها. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا است هتل مارینا بی ساندز سنگاپور بر فراز سه ساختمان 55 طبقه در ارتفاع 200 متری از سطح زمین و به طول 150 متر. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
مناظر خیره کننده از فانوس های دریایی فانوس دریایی نماد کاملی برای ایمنی و راهنمایی است که کمک کرده است دریانوردان از زمان های قدیم راه خانه خود را پیدا کنند. اگر چه با پیدایش فناوری های جدید امروزه فانوس های دریایی کاربرد اصلی خود را از دست داده اند اما زیبایی معماری و ایستادگی این بناها در برابر امواج وشان دریاها همچنان دیدنی و ستودنی است. فانوس دریایی ساختمان بلندی است که چراغی در بالای آن نصب شده است. چراغ را سیستم پیچیده‌ای از عدسی‌ها احاطه کرده است و نور آن به صورت باریکه‌ای درخشان متمرکز می‌شود. موتورهای الکتریکی این عدسی‌ها را بی وقفه می‌چرخانند و باریکه‌ی نور به سرعت از مقابل عدسی‌ها می‌گذرد و به نظر می‌رسد که چراغ چشمک می‌زند. هر فانوس دریایی کد مشخصی به صورت باریکه‌های چشمک زن دارد. در مه، بعضی از آن ها کدی شبیه صدای بم شیپور دارند. بیشتر فانوس‌های دریایی با نوارهای درخشانی از رنگ‌های متباین رنگ آمیزی شده‌اند. ملوانان کشتی‌های عبوری می‌توانند فانوس دریایی را در روز یا شب تشخیص بدهند و بلافاصله بفهمند که در کجا هستند. فانوس دریایی می‌تواند جزیره‌ها، ص ه‌ها و آبسنگ‌ها را، که برای کشتی رانی خطرناک‌اند، مشخص کند. با گسترش سامانه‌های نوین و پیشرفته ناوبری، امروزه تعداد فانوس‌ها در جهان به کمتر از ۱۵۰۰ عدد کاهش یافته ‌است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

قصر باشکوه “هتل سحرا” در مراکش باغ های این ساحتمان با درختان نخل و زیتون احاطه شده است. این هتل باشکوه جمعا دارای ۸۹ اتاق و ۱۵ سوئیت لو است که بین کاخ اصلی و چهار ساختمان گسترش یافته قرار گرفته است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مهمانان در تمام اتاق ها به رشته کوه های اطلس، چشم انداز صحرا، است لو و باغ‌ های زیبا دید دارند. این هتل زیبا تقریبا یک ساعت و نیم از شهرستان مدینه (یکی از ای قدیمی این مطقه است) و تقریبا حومه مراکش فاصله دارد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا هر کدام از ساختمان های کوچک آن از ۳۶ اتاق، ۴ سوئیت لو و یک مجموعه خانوادگی تشکیل شده است. همچنین پاسیو مرکزی یک فضای باغ خصوصی و کاهخ های ویژه را شامل می شود. تصویر زیر نمایی از اتاق های لو است که از سقف تا پایین آن به زیباترین شکل ممکن طراحی شده است، همچنین باید به این اشاره کرد که در این اتاق دو شومینه قرار دارد که با ساختار لو تجربه بسیار عالی را به مهمان می دهد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این هتل توسط صاحب ملک معمار یی و طراح مشهور stuart church ساخته شده است که ساخت اولیه آن به سال ۱۹۶۰ باز می گردد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا stuart church همیشه از طراحی پیچیده استفاده می کند و در طراحی داخلی این ساختمان که می توان به سقف آن اشاره کرد الگوهای تزئینی چوبی واقعا خیره ننده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا از اتاق ها گرقته تا سالن ل و راهروها رنگ های زیبا و شاد بسیاری وجود دارد، طراح های رنگارنگ و جواهرات غنی این هتل را زیباتر کرده اند.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
 ضرب المثل های شیمی!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] گیاهان زنده بخشی از دکوراسیون خانه یکی از جذاب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین شیوه‌های استفاده از گل‌ها و گیاهان، به کارگیری آنها در چیدمان داخلی و خارجی خانه است؛ به عنوان مثال برای مرزبندی بین دو حیاط کنار هم، مشخص مسیر حرکت، ایجاد سایه‌بان، پوشاندن گوشه دیوارها یا نماهای تیز و خشن، ایجاد محیطی آرامش‌بخش و زیبا، زیباسازی محیط داخلی خانه‌ها و… گیاهان نقش عمده‌ای دارند. اما گاهی کاربرد نابجای گیاهان می‌تواند هارمونی چیدمان را به هم زده و از زیبایی آن بکاهد. بنابراین برای ایجاد هارمونی مناسب، با استفاده از اطلاعات ج رنگ‌ها، سردی و گرمی و تاثیر آن‌‌ها بر روحیه افراد می‌توانیم دکوراسیون را تغییر دهیم. علاوه بر بافت و شکل گیاه، از  رنگ نیز غافل نشوید. برگ گیاهان، تنوع رنگی بسیاری دارند، حتی حضور یا عدم حضور نور هم روی رنگ آن‌ها تاثیر می‌گذارد. گیاهان در صورتی بر زیبایی خانه می‌افزایند که شرایط نگهداری درست گیاهان را بدانیم. در مقاله بعد چند گیاه با شرایط نگهداری آسان را برایتان معرفی می‌کنیم، توجه به این اصول می‌تواند هماهنگی لازم را برای طراحی‌های منحصربه‌فرد و خلاقانه ایجاد کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

تصاویری از زیباترین مدارس جهان مدارس علاوه براینکه باید مکانی برای تقویت و تعامل با دانش آموزان باشد، میتواند برای آنان الهام بخش نیز باشد. در این مطلب با هم نگاهی میاندازیم به زیباترین مدارس در سراسر جهان. بعضی از آنها علاوه بر طراحی زیبایی که دارند، در برابر بلایای طبیعی نیز مقاومند. با ما همراه باشید.   رنگ های پر جنب و جوش یک حس غنی بصری را به بیننده القا میکند و بطور قطع دانش آموزان از آن لذت خواهند برد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مدرسه kollaskolan در کانگزباکا سوئد در سال 2016 توسط معماری به نام کامینسکی ساخته شد. نمای خارجی آن بسیار ساده است، اما در داخل...    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید

خانه‌ای کوچک که قوانین دکوراسیون را در هم ش ته!
طراحان و صاحبان خانه اغلب همه چیز را سفید انتخاب می کنند مخصوصا برای فضاهای کوچک، زیرا به نظر می رسد سفید فضاهای تنگ و کوچک را بزرگتر نشان می دهد. این خانه 26 مترمربعی اینجاست تا ثابت کند هر ی ادعا می کند که نباید از رنگ های تیره در فضاهای کوچک استفاده کرد، اشتباه می کند   اخیرا رنگ های روشن طرفداران زیادی پیدا کرده اند، طراحان و صاحبان خانه اغلب همه چیز را سفید انتخاب می کنند مخصوصا برای فضاهای کوچک، زیرا به نظر می رسد سفید فضاهای تنگ و کوچک را بزرگتر نشان می دهد. این خانه 26 مترمربعی اینجاست تا ثابت کند هر ی ادعا می کند که نباید از رنگ های تیره در فضاهای کوچک استفاده کرد، اشتباه می کند. در طراحی این خانه به جای استفاده از رنگ های شاد و روشن از رنگ های عبوس و تیره استفاده شده است.    کلید اصلی برای چنین اثر طراحی جسورانه ای در فضاهای کوچک تعادل است. بعضی قسمت های فضا به رنگ سفید روشن هستند تا تیرگی نیلی تضاد و تعادل خوبی قرار کنند. اما احتمالا فضای منتخب و محبوب ما در این خانه، آشپزخانه باشد که ک نت های آبی به جای کاشی با چوب های روستیک جفت شده اند.    اما اگر این ها به اندازه کافی برای شما جذاب نیست باید چیزهای دیگری هم درباره این خانه بدانید، مثل این که سقف آن به اندازه ای بلند هست که بتوانید از آن لوستر آویزان کنید. آشپزخانه پر از وسایل پخت و پز است. حتی اتاق کافی برای شما و یک مهمان هم وجود دارد. طبقه اول یک تختخواب کوئین سایز دارد که به میز تبدیل می شود. تصاویر این خانه کوچک که به زیبایی از فضاها استفاده کرده را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
  رمان من پیش از تو جالب لینک رمان من پیش از تو جالب بهترین رمان من پیش از تو جالب جالبترین رمان من پیش از تو جالب خاصترین رمان من پیش از تو جالب زیباترین رمان من پیش از تو جالب نازترین رمان من پیش از تو جالب
ادامه مطلب پیشنهادی جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک

زمانی که قصد تغییر دکوراسیون اتاق کودک‌تان را دارید، نیازی نیست حتما سراغ بروشورهای شرکت‌های بزرگ بروید و زیر و بم اتاق فرزند دلبندتان را تغییر دهید، کافی است کمی خلاقیت به ج داده و به سادگی و با جزیی‌ترین وسایل خالق طرح‌های دکوراتیو و بامزه برای اتاق کودک‌تان باشید. اگر به دنبال یکی از این ایده‌های خلاقانه هستید با این مطلب همراه باشید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا وسایل مورد نیاز پارچه سفید پنبه نخ بی‌رنگ نخ‌های رنگی مقوا قیچی مداد   1. در مرحله اول طرح یک تکه ابر را روی مقوا بکشید و دور آن را ببرید. حالا از این مقوا به عنوان شابلون استفاده کنید. پارچه را تا کنید و مقوا را روی پارچه قرار دهید و با مداد طرح ابر را روی پارچه بکشید و  با کمک قیچی ببرید.

ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
2. حالا شما دو تکه ابر پارچه‌ای دارید. روی تکه اول همانند تصویر با مداد شکل چشم‌ها را بکشید و با نخ مشکی روی آن را کوک بزنید تا چشم‌های آویز شما نمایان شود.
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

3. در این مرحله با نخ آبی دو تکه ابر را با کوک  ساده به هم بدوزید. توجه داشته باشید   قسمت کوچکی را باز نگه دارید و داخل ابر را با پنبه پر کنید و دوباره با کوک‌های ساده آن را بدوزید. حالا ابر شما آماده است.
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

4. برای ساخت منگوله‌های رنگی همانند تصویر نخ‌ها را چندین بار به دور دست خود بپیچید و با یک نخ هم‌رنگ یک طرف آن را ببندید و طرف دیگر را قیچی کنید.

ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

5. پس از ساخت منگوله‌ها آنها را از نخ‌های بی‌رنگ به سلیقه خود به‌وسیله سوزن رد کنید و به قسمت پایین ابر بدوزید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

6. حالا آویز اتاق کودک شما آماده است!
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   طراحی غرفه چین در نمایشگاه feeding the planet 2015 ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
پیش از افتتاح نمایشگاه expo milan 2015 ، سایت designboom پاویون چین را مورد بررسی قرار داده است. اما انتشار این خبر به بعد از افتتاح نمایشگاه موکول یافت. طرح پاویون چین بر اساس موضوع سرزمین امید (the land of hope) طراحی شده و موقعیت قرارگیری آن از میدان اصلی نمایشگاه شروع شده و تا داخل غرفه ادامه پیدا کرده است. این پاویون توسط tsinghua چین و با همکاری شرکت طراحی link-art طراحی شده است. با توجه به موضوع اصلی نمایشگاه با عنوان تغذیه سیاره (feeding the planet)، این پاویون به وسیله تعدادی از تأسیسات، غذاهای سنتی و محلی چینی را به نمایش گذاشته است. فرم متمایز ساختمان با ادغام خط آسمانه شهر میلان و چشم انداز ضلع شمالی شهر شکل گرفته است. هارمونی طراحی این پاویون، دو عنصر را سنتی را به هم پیوند زده است. با استفاده از یک قاب چوبی و استفاده از تکنولوژی و الکترونیک مدرن، در ادغام با معماری سنتی چین ارائه شده است. با تلفیق سازه و پنل های چادری در ادغان با چوب های بامبو، یک منطقه سایه دار برای مراجعین در طول غرفه به وجود آمده است.
برنامه فرهنگی نمایشگاه به مانند یک تجربه و سفری شگفت انگیز از سالن انتظار بیرونی آغاز می شود و با متصل شدن به یک ساختمان انتظار بیرونی، منجر به تعامل با 40 استان بزرگ چین می شود. بازدیدکنندگان پس از گذر از ساختمان انتظار بیرونی به به یک سالن مزین شده از لامپ های led گسترده وارد می شوند که به صورت ماتریس بزرگ از خصوصیت های چین طراحی شده است. یا آمفی تئاتر بزرگ در سطح بالا واقع شده است که به وسیله سقف تاجدار بیرونی پوشش داده شده است.تقابل سازه سقف بیرونی با آمفی تئاتر منحصربه فرد و بی نشیر است.    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

پل خلاقانه در چین با الهام از نوار موبیوس
پل عابر پیاده جدید منحنی الهام گرفته از نوار موبیوس در چانگشای چین قرار دارد که به عابران مسیرهای متنوعی در رودخانه بندری دارگون کینگ ارائه می دهد. پل «لاکی نات» یا گره خوش شانسی 185 متر طول و 24 متر ارتفاع دارد و با بالا و پایین رفتن در مسیر خود، مناظر تماشایی و جالبی از رودخانه، دریاچه meixi و شهر چانگشا و رشته کوه های اطراف آن را برای عابران فراهم می کند، طراح پل «next architects» حدود سه سال پیش دعوت شده بود در یک رقابت بین المللی برای طراحی یک پل جدید در چانگشا شرکت کند. طرح برنده گره خوش شانسی از نوار موبیوس الهام گرفته شده که چینی های باستان هم در گره های تزئینی از آن استفاده می د.   در هنر مردمی چین، گره نماد شانس و موفقیت است. این پل که سطوح مختلف: ساحل رودخانه، جاده و پارک، با ارتفاع های متفاوت را به هم متصل می کند به معنای واقعی و استعاری همه این مسیرها را به هم گره می زند. لاکی نات چیزی بیش از یک پل و ارتباط بین دو سوی رودخانه است. این پل با موفقیت فرهنگ، تاریخ، تکنولوژی، هنر، نوآوری، معماری و منظره را گرد هم آورده است ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   نمای ساختمان با ورقه های موج دار فضایی 4 هزار و 339 مترمربعی به نمای خارجی پروژه سازه ای در ژاپن اختصاص یافته که معماران  این کشور توانسته اند با استفاده از الگوی رشته‌ ای عمودی، نمای خارجی آن را به خوبی نمایش دهند. در واقع هر یک از قالب‌ های رشته‌ ای این سازه در اندازه ، زاویه ، شیب و قوس‌ های مختلف طراحی شده‌ اند که در نهایت در کنار یکدیگر جای گرفته و معماری سطح خارجی آن را تشکیل داده‌اند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این ورقه‌ های رشته‌ ای در اندازه متری ساخته شده‌ که همچون موج آب در نوسان و حرکتند. البته این حرکت موج‌ دار بسیار نامحسوس بوده و به سبب ایجاد طرح‌ های سایه روشن در بدنه به صورت حرکت‌ های متوالی و تند به‌ نظر می‌ رسند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بخش مجزایی از نمای خارجی این ساختمان با استفاده از انبوه فشرده چوب‌ های بامبو (چوب نی) پوشانده شده که این چوب‌ ها در جذب انرژی گرمایی و افزایش مقاومت اسکلت ساختمان بسیار مؤثر و مفید عمل می کنند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

پیوند حال و گذشته در این چایخانه چینی معاصر معماران آتلیه «دشاوس» یک فضای کوچک غیرقابل استفاده بین ساختمان های اداری در شانگهای را به یک واحد آرام و دنج تبدیل کرده اند. چای خانه چینی مدرن آن ها کوچک، یعنی تنها حدود 12 متر مربع است اما با انتخاب های طراحی هوشمندانه ای که دارد بزرگ تر به نظر می رسد.
این چای خانه در یک باغ کوچک با یک درخت پالونیا به عنوان نقطه مرکزی قرار دارد و در حقیقت فضای مرده بین راه پله های اداره های مجاور است که به بهترین نحو آراسته شده است. پنجره های باز بزرگ به این چای خانه منظره ای زیبا رو به باغ و پالونیای زیبا که مانند مجسمه ای در مرکز این مکان ایستاده است اعطا می کند. خطوط آراسته و منظم و طراحی مینیمال پیج و ت مدرن در معماری چای خانه های کلاسیک هستند. این معماران با استفاده از ابتکار و خلاقیت خود، محل دنجی در یک فضای مرده و کهنه آن هم در منطقه ای که برای استراحت بین کار و خوردن یک چای بسیار مناسب است، ایجاد کرده اند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ادامه مطلب
 برای دیدن ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید.   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید. تصاویری از زیباترین مدارس جهان مدارس علاوه براینکه باید مکانی برای تقویت و تعامل با دانش آموزان باشد، میتواند برای آنان الهام بخش نیز باشد. در این مطلب با هم نگاهی میاندازیم به زیباترین مدارس در سراسر جهان. بعضی از آنها علاوه بر طراحی زیبایی که دارند، در برابر بلایای طبیعی نیز مقاومند. با ما همراه باشید.
مهدکودک و شیرخوارگاه هانازونو در ژاپن که توسط hibinosekkei + youji no shiro طراحی شده است فینالیست فستیوال معماری جهانی در سال 2016 بود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
طراحی داخلی این مهد شادی بخش مانند مدارس مرسوم و مد روز ژاپن چوبی است. انعطاف پذیری این مکان به بچه ها اجازه میدهد هر زمان که دوست دارند به بازی یا کارهای جدی مشغول باشند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید سلام
دوباره یه مطلب جالب دیگه از همه چیزستان.... لینکش این بغل هست... یه سر به اونجابزنید ضررنمی کنید!! خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره (ع ) ایران مطلب : هنرمندی به نام pejac حدود 3 سال پیش در خانه ای پر از پنجره اقامت کرد تا با استفاده از مناظر شهری والنسیا در اسپانیا آثاری جالب و زیبا خلق کند. او با نقاشی کشیدن بر روی پنجره و عکاسی از آن در زاویه مناسب آثاری بسیار جالب و خلاقانه خلق کرد. این نقاشی های ساده که با رنگ سیاه کشیده شده اند وقتی در زاویه مناسبی قرار بگیرند شبیه به منظره هایی هستند که انگار نور خورشید از پشت به آنها می تابد و موقع ع برداری تیره دیده می شوند.

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

تصاویر خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب ادامه مطلب ساخت پادری با کامواهای پارچه ای شاید برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای بخش کوچکی از دکوراسیون منزلتان مانند فضای آشپزخانه و یا حتی مقابل درب ها از فرش کوچکی به عنوان پادری استفاده کنید و دوست دارید به جای فرش های آماده از خلاقیت خودتان برای این منظور استفاده کنید و پادری دلخواه تان را خودتان بسازید، برای این منظور امروز در اینجا می خواهیم ساخت پادری با کامواهای پارچه ای را به شما آموزش دهیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت پادری     کاموا پارچه ای در رنگ دلخواه     سوزن و نخ هم رنگ با کاموا     قیچی     چسب ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   در مرحله اول ساخت پادری ابعاد پادری را در نظر بگیرید و مطابق با ابعاد مورد نظر همانند تصویر به صورت طولی و هم اندازه ببرید. و سپس هر کدام از برش ها را به صورت ۳ تایی دسته بندی کنید و  به هم گره بزنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا نکته: علت دسته بندی سه تایی کامواهای در ساخت پادری با کاموا پارچه ای، بافتی است که در ادامه مفصل در باره آن توضیح خواهیم داد.

در مرحله ی بعدی هر کدام از دسته های سه تایی را همانند تصویر با چسب روی سطحی مانند دیوار فی کنید سپس شروع به بافت زدن کنید. این کار را برای هر کدام از دسته ها انجام دهید تا به اتمام برسد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در این مرحله بافت ها را کنار هم بچینید با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان و رنگ های موجود در فضای داخلی تان می توانید رنگ کاموا پادری تان انتخاب کنید تا ظاهر هماهنگی با دکوراسیون تان داشته باشد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا با کمک نخ و سوزن بافت های فی شده را از پشت به هم بدوزید. در هنگام دوختن بافت ها دقت کنید که کوک ها هم اندازه، منظم و محکم باشند تا در زمان استفاده ظاهر خود را از دست ندهد، حتی اگر مهارت کافی دارید می توانید برای ساخت پادری کاموایی از چرخ خیاطی هم استفاده کنید تا فرش شما مقاوم تر باشد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا پادری تان را پشت و رو کنید و رشته های اطراف آن را مرتب کنید، اگر نیاز به کوتاهی دارند با کمک قیچی آن ها را مرتب کنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا ساخت پادری کاموایی شما به پایان رسیده است و پادری شما آماده است.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

با خانه بدون پنجره چه کنیم طراحی و چیدمان خانه های بدون پنجره شاید در نگاه اول مشکل بزرگی به نظر برسد اما گاهی با چند ترفند می توانید این مشکل را به نقطه ی عطف طراحی و دکوراسیون داخلی خود تبدیل کنید. در این مطلب با ایده های دیگری برای دکوراسیون خانه های بدون پنجره آشنا می شوید که ممکن است به کارتان بیاید.

گام اول: انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون خانه بدون پنجره حتما از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ تر و روشن تر نشان دهد همچنین از انتخاب کاغذ دیواری هایی با طرح و رنگ های شلوغ پرهیز کنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا گام دوم : انتخاب نور پردازی مناسب
 در دکوراسیون خانه بدون پنجره انتخاب نور مناسب اهمیت دارد. قرار دادن  چند منبع نوری در جایی که در دید دیگران نیست باعث می‌شود تا نور به صورت غیرمستقیم وارد اتاق شود، پس منبع نور نقطه ای و نو ردازی مخفی را فراموش نکنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا گام سوم : استفاده از پنجره های مجازی از ساده ترین ترفندها برای دکوراسیون خانه بدون پنجره ، ایجاد پنجره ی مجازی و القای حس پنجره به فضای داخلی تان است ، حتی می توانید برای پشت این پنجره ی مجازی تصویری از طبیعت در نظر بگیرید.   گام چهارم : استفاده از پنجره های داخلی  در دکوراسیون خانه بدون پنجره از دیوارهای شفاف استفاده کنید و یا با ایجاد یک پنجره ی داخلی به سادگی نور را از سایر فضاها به فضای داخلی خود بیاورید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

همه مطالب گذشته رو حذف کرد. از بی مسئولیتی مدیریت این سایت همین بس که هر چه ایمیل و گزارش دادم ، خبری نشد که نشد! البته جالب اینجاست که وبلاگ های دیگری از این میزبان، مطالب شان برگشته و ارشیبو گذشته رو دارند، ولی واس ما رفت که رفت! تنگه چا وه، یکی از عجایب هفتگانه قشم تنگه چا وه در یکی از زیباترین جزایر ایران قرار دارد و در این سفر از دیدن جاذبه های بسیاری بهره مند خواهید شد. این جاذبه طبیعی یکی از عجایب هفتگانه در جزیره زیبای قشم است. هر تکه ای از طبیعت نشان از هنرمندی دست نقاش آن دارد که با صبر و حوصله میلیون ها رنگ را به آن پاشیده و طرح ها و نقش های بسیاری را خلق کرده است. اما به برخی نقاط که می رسیم تابلویی از هزاران نقش پیش رویمان قرار می گیرد که حکایت از میلیون ها سال گذر زمان دارد. دره ها و تنگه های فرسایش یافته یکی از دیدنی ترین آنها هستند که در جای جای جهان و کشورهایی همچون ، آلمان و انگلیس به چشم می خورند. در این میان کشورمان ایران نیز از آنها بی نصیب نمانده و چند نمونه از زیباترین آنها را در خود جای داده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
می خواهیم شما را به آشنایی با یکی از عجایب هفتگانه این جزیره ی دیدنی آشنا کنیم… چرا تنگه چا وه؟

– تنگه چا وه در یکی از زیباترین جزایر ایران قرار دارد و در این سفر از دیدن جاذبه های بسیاری بهره مند خواهید شد.

– این جاذبه طبیعی یکی از عجایب هفتگانه در جزیره زیبای قشم است.

– این تنگه دارای ص ه و ها و تندیس هایی است که به صورت طبیعی و بر اثر گذر زمان شکل گرفته اند و هر یک می توانند ساعت ها شما را به تماشای خود وا دارند.

– اگر به شمارش ستارگان در شب علاقه دارید، تنگه چا وه می تواند چهره ی دیگری از آسمان شب را برایتان به نمایش بگذارد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا تنگه چا وه دره ای مقدس

قسمت شرقی جزیره قشم میزبان دره ای شگفت انگیز است که با نام تنگه چا وه شهرت دارد و با جلوه های خاص خود موجب حیرت بسیاری از بازدیدکنندگان خود می شود. همه ی عناصر طبیعی دست به دست هم داده اند تا ......    ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید برترین موزه‌های جهان این روزها همه چیز رو به پیشرفت و مدرنیزه شدن می‌رود. در این بین معماری بی‌نصیب نمانده و دوره‌ای درخشان را طی می‌کند. عجایب معماری دوران ما به کل با عجایب معماری دوران باستان متفاوت شده‌اند. اگر آن روزها بشر دست خالی اهرام را ساخت، این روزها همه چیز دست به دست هم داده تا شگفتی‌های متفاوتی در این زمینه خلق شود. معماران و طراحان این روزها همه عناصر را به کمک طلبیده‌اند تا اشکال و فرم‌های عجیب‌تری را در ساخت بناها به کار برند. این بار اما به سراغ موزه‌ها و هنر معماری مدرن رفته‌ایم تا ببینیم طراحی چه کمکی به انتقال بهتر مفاهیم ذهنی هنرمندان به مخاطبان‌شان کرده است. در ادامه شما را با تعدادی از این موزه‌های جالب توجه آشنا می‌کنیم موزه هنر دنور،  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این موزه در شهر دنور در ای کلرادو قرار گرفته است و به دلیل مجموعه‌های هنری متعلق به بومیان شهرت دارد. همچنین 68 هزار اثر هنری از گوشه و کنار جهان در آن گردآوری شده است. موزه هنر علمی، سنگاپور ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این اولین موزه از نوع خود در جهان است که در خلیج ماسه‌ای ماریانا واقع شده است. معمار این بنای خاص موشه سفدای(moshe safdie) ، معمار کانا بوده که در طراحی این بنا از گل نیلوفر الهام گرفته است. موزه سالوادور دالی، سن پترزبورگ، فلوریدا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بزرگ‌ترین مجموعه آثار این هنرمند سورئالیست اسپانیایی در خارج از اروپا در این موزه گردآوری شده است. طراحی این موزه برعهده hok یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های طراحی و معماری در سطح جهانی بوده است. گالری هنر آلبرتا، کانادا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این گالری در شهر ادمونتون قرار گرفته و در حدود 6 هزار نقاشی مدرن و قدیمی را به معرض نمایش گذاشته است. طراح این بنا معمار یی رندال استوت (randall stout) می‌باشد. موسسه جهان عرب، پاریس ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این موسسه توسط 18 کشور عربی با همراهی کشور فرانسه تاسیس شده و هدف آن شناساندن فرهنگ و تاریخ ملل عربی به دیگر نقاط جهان است. این بنا توسط معمار، هنرمند و طراح صنعتی رون آراد (ron arad) طراحی شده است. برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.شکار لحظه های خنده دار و دیدنی در این مجموعه از ع های خنده دار و جالب که از شکار لحظه ها در این نوع ع گرفتن ها ثانیه و صدم ثانیه تاثیرگذار را گرد آوری کرده ایم با ما همراه باشید. شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده د. در این گزارش به بخشی از مطالب خواندنی زندگی اجتماعی و می پردازیم. ید آپارتمان مس ی، تهران منطقه 1، زعفرانیه ع مطالب جالب و دیدنی دلتا توضیحات دیزاین شده به سبک مدرن.بالکن به سمت جنوب.متریال دیزاین از چوب.شخصی ساز.کم واحد.است فعال برای مشاهده جزئیات بیشتر از این ملک اینجا را کلیک کنید.
گریم ترسناک و جالب دو بازیگر زن ایرانی + ع     گریم ترسناک و جالب دو بازیگر زن ایرانی + ع گریم ترسناک و جالب دو بازیگر زن ایرانی + ع در ادامه این مطلب از مجله آنلاین توما ع  گریم ترسناک و جالب دو بازیگر زن ایرانی را مشاهده می کنید. elnaz mahia gerim گریم ترسناک و جالب دو بازیگر زن ایرانی + ع ع جدید گریم متفاوت الناز شاکردوست و ماهایا پطروسیان در سینمایی خفه گی سوژه رسانه ها شد. جدیدترین اخبار، مطالب، ع و آهنگ در کانال تلگرام مجله آنلاین توما جالب ترین اسم بچه متولد در عید خاصترین جالب ترین اسم بچه متولد در عید نازترین جالب ترین اسم بچه متولد در عید باح رین جالب ترین اسم بچه متولد در عید خوشگلترین جالب ترین اسم بچه متولد در عید ادامه مطلب interesting scientific مطالب علمی جالب - در هر ۵ ثانیه یک کامپیوتر در سطح جهان به ویروس آلوده میگردد. - ظروف پلاستیکی ۵۰ هزار سال طول میکشد تا در طبیعت شروع به تجزیه شدن کنند. - اغلب مارها دارای ۶ ردیف دندان میباشند. - ۹۰% سم مارها از پروتئین تشکیل یافته است. - ۱۰ درصد وزن بدن انسان (بدون آب) را باکتریها تشکیل میدهند. کلبه چوبی با سقف شیبدار در کنار پیست اسکی whistler معماران patkau  کلبه چوبی با سقف شیبدار در کنار پیست اسکی whistler   طراحی د. این کلبه اسکی چوبی مزین دارای شکل کریستالی است که   طوری طراحی شده تا برف را از سقف و بالای اتاق نشیمن به زمین ریخته تا دید سراسر روستای  whistler     کانادا به خوبی دیده شود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا استودیو معماران patkau  خانه 460 متر مربعی را برای مارتین و سو هادوی واقع در 80 مایلی شمال ونکور و بریتیش کلمبیا طراحی د. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در پی آن معماران نام بروژه را خانه هادوی ( به اسم مشتری ) گذاشتند.شکل غیر معمول وجه ساختمان نتیجه ی شکل بی لطافت ( ناشینه ) سایت شیبدار واقع شده بین تخته سنگهای نا هموار است به گفته معماران : سایت شکل خیلی سختی دارد که فقط امکان  جانمایی اتاق برای گاراژ و وررودی باریک در کنار خیابان در بالای شیب را عرضه می کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا شیب خمیده شده سقف طراحی شده اجازه می دهد برف جمع شده سرازیر شود و از برف جلوگیری می کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا معماران اظهار داشتند :فرم بیرونی خانه از تقاطع دو موضوع اصلی شکل گرفته است : اولی ساختمان خانه با جاپا و مرتفع و دومی احتیاج به نیاز برفگیر از سقف انبارها . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بتن متصل به طبقه همکف عایق کاری شده در برابر اقلیم سرد کانادا ، در حالی که طبقات بالاتر از قاب فولادی و چوب ساخته شده .   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا کل ساختمان پوشیده شده از تخته آی پی ای، تنوع تخته جنگلی سخت hardwoodبه طور معمول در قسمت جنوب و مرکز وجود دارد .گاراژ در پشت خانه قرار گرفته که فضایی را برای نگهداری تجهیزات اسکی ، خشک و شست و شو لباس خیس ارائه داده.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در گاراژ با تخته چوبی همان چوب پوشیده شده .ورودی اصلی در بخش باریک و بلند در ساختار یک سمت گاراژ قرار گرفته .ناحیه نشیمن روباز کل طبقه اول را با صندلی کرده .سقف زاویه دار  نتیجه شکل غیر معمول دیوارها و سقف (داخلی ) که توسط برش شیشه نشانه گذاری شده. ( قسمتهایی با شیشه جدا شده (. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   وسعت زیاد شیشه دید کل روستا رو میسر ساخته و در کشویی به سمت بالکن وارد میشود که بالکن با برآمدگی سقف پوشیده شده ( برآمدگی سقف سایه بان بالکن شده  ،باعث مسقف شدن بالکن شده است (.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این تاج شیبدار  توسط ستون های اریب و  با  نرده شیشه ای رو به رو ی هم قرار گرفته شده پشتیبانی میشه تا بلوک از سالن دیده نشود . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در داخل ، راه پله ( پاگرد) از یک طرف اتاق نشمین به سمت اتاق  اصلی بر کوچکترین و بالاترین سطح بالا میرود ،  در راس سقف این راه چوبی که در شکاف عبور اتاق نشیمن قرار دارد ، اتاق خواب را به یک اطاق مطالعه کوچک ارتیاط می دهد.
اتاق مهمان و  دومین اتاق نشیمن در طبقه همکف قرار دارد ، که متصل به اولین اتاق نشیمن با یک راه پله ای که در پشت دیوار گاراژ قرار دارد.نشیمن طبقه همکف بلافاصله به پیست که با  برآمدگی سقف طبقه اول پوشیده شده توسط پله هدایت می شود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

خانه اپرا گوآنجو خانه ایرای گوانجو در چین یک شا ار هنری و از آثارطراح معروف زاها حدید است.با هم تصاویری از این سا زه مدرن و شا ار هنری را با هم می بینیم. ...  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید بنا ها یی در مکان های هیجان آور البوم  تصاویر بناهایی را که درمکان های خطرناک و هیجان آورساخته شده اند انتخاب کرده ایم که با هم می بینیم . ...... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   دکلهای برقی متفاوت دکل های برقی معمولا سازه های زیبایی نیستند اما معمارانی در نقاط مختلف دنیا طرح هایی خلاقانه برای این منظور پیشنهاد داده اند که برخی از آنها ساخته شده اند. دکل هایی به شکل ن و بدن انسان ، طراحی در سال 2012 در مسکو ...........  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید
سازه های دیدنی در این گزارش تصاویربرخی ازسازه های دیدنی درکشور های دنیا را برگزیده ایم که با هم می بینیم . چین ساختمان پارلمان رومانی ........ ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   تزیین دکوراسیون منزل با «سی دی»های بازیافتی تزیین دکوراسیون خانه با استفاده از لوازم کهنه و دور ریختنی یکی از کارهای جذاب در طراحی داخلی است که هر شخصی می تواند با اندکی زحمت و حوصله به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهد. امروزه تقریبا در هر خانه ای تعدادی سی دی و دی وی دی کهنه در گوشه و کنار خانه پیدا می شود، از آنجایی که دیگر محصولات دیجیتالی به سمت دنیای مجازی و برخط حرکت کرده اند، کمتر استفاده ای از سی دی و دی وی دی ها در بازار می شود.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا       کالکشن های و آهنگ بروی سی دی جای خود را به فایل های دیجیتالی ذخیره شده در تبلت ها، موبایل ها و کامپیوترها داده اند. در چنین شرایطی که تمامی فایل های مورد نیاز شما در اینترنت و دنیای مجازی وجود دارند دیگر نیازی به نگهداری یا ید سی دی ها وجود ندارد، سی دی ها هم مانند نوار کاست ها به کالایی قدیمی و از رده خارج تبدیل شده اند اما در مقابل وقتی می شود با کمی خلاقیت و حوصله آنها را به یک وسیله دکوراتیور در منزل تبدیل کرد بطوریکه فضایی هم از خانه نکنند، دیگر دلیلی برای دور انداختن این کالاهای خاطره انگیز وجود ندارد.    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا با کمی قدرت تصور و خلاقیت می تواند دوباره استفاده مفیدی از سی دی ها کنید، در این مطلب با نمونه هایی .....
 ادامه مطلب   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   خانه های افسانه ای در این گزارش تصاویری دیدنی از خانه های افسانه ای را برایتان برگزیده ایم که دیدنشان خالی از لطف نیست . ...... برای مشاهده جزئیات بیشتر این ملک اینجا را کلیک کنید. سازه ای به شکل کلاه آفتابگیر بناهای موجود در جمهوری آذربایجان با الهام ازمعماری دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق ساخته شده اند. این کشور پس ازاستقلال در سال 1991 تا کنون همواره در پی مدرنیزه معماری پایتخت خود باکو بوده است. ......... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   استراحتگاهی زیبا در دل غار در شهر worcestershire انگلستان و در دل غار سنگی‌ با قدمت هفتصد سال ، استراحتگاه زیبایی ساخته شده است که دیدن تصاویر آن ، خالی از لطف نیست. برای دیدن تصاویر این استراحتگاه رویایی ، با ما همراه باشید. .... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   3 ایده برای انی که کمبود کُمد دارند

نیمه دوم سال یعنی چند لایه لباس روی هم پوشیدن ! لباسهای سبک و خنک تابستونی جاشون رو با پ وها و پلیورها عوض میکنن و خوب واضحه که حجم بیشتری رو هم میکنن. اگر شما هم کمبود جا برای لباسها دارید این مطلب رو از دست ندین! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا هوا سرد شده و وقت خداحافظی با لباسهای رنگی و خنک تابستونیه! برای اینکه حجم بیشتری از کمدتون رو در اختیار داشته باشید می تونید لباس های تابستونی رو موقتا از کمدهای در دسترس خارج کنید و به قفسه های داخلی تر منتقل کنین . اما اگر هنوز هم کمبود جا برای لباس های گرم دارید چند ایده شیک براتون داریم تا راحت تر و منظم تر به لباسهاتون دسترسی داشته باشد . اگر اهل ساخت کاردستی هستید می تونید این قفسه ها رو خودتون به راحتی بسازید . تو این مطلب یک مدل ساخت قفسه رو آموزش دادیم .

با هم چند تا از این قفسه های دست ساز رو ببینیم :   کمد همه کاره

اگر از کمدهای شیشه ای یا کمدهایی که فضای باز دارن خوشتون میاد ، کمد همه کاره میتونه یه گزینه برای شما باشه . مزیت این کمد این هست که هر جور پوشیدنی مثل لباس ، کیف ، کفش و حتی زیورآلات میتونن جای مخصوص خودشون رو داشته باشن .  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  اتاق پرو شخصی

اگر از دکوراسیون های ساده خوشتون میاد ، به این ع خوب توجه کنید . با اضافه آیتم های تزئینی مثل یک چراغ خواب یا فرش بافت قدیمی ظاهر به روز تری به دکورتون بدین . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
  کمد نردبانی خودمون ساز

با استفاده از دو نردبان قدیمی و کمی مهارت نجاری میتونید این قفسه زیبا رو بسازید . ظاهر طبیعی و زیبایی به دکور اتاقتون میده . حتی میتونید به عنوان جا گلدونی هم ازش استفاده کنید .   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
    آموزش ساخت میزِ جلوی مبلِ دست ساز در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. وسایل مورد نیاز: چهار عدد جعبه چوبی (خودتان هم می‌توانید این جعبه‌ها را بسازید.) چهار عدد پیچ سه سانتی‌متری (اگر چوب جعبه‌ها نازک است از پیچ ۱۶ میلی‌متری استفاده کنید.) کاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰ پرایمر چوب روغن پرداخت (می‌توانید از هر نوع روغنی استفاده کنید.) قلم‌مو دریل مته مخصوص سوراخ مسطح   در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. اگر از جعبه آماده استفاده نمی‌کنید و خودتان چوب‌ها را برش می‌دهید با دقت قطعات آن را اندازه‌گیری کنید. حال تصمیم‌گیری کنید جعبه‌ها چگونه کنار هم قرار بگیرند و چه مدل میز عسلی ای را بیشتر می‌پسندید.
بهتر است قبل از شروع به این فکر کنید که دوست دارید جعبه‌ها را روغن بزنید یا به رنگ دیگری برای میز عسلی خود فکر می‌کنید؛ زیرا اگر روغن یا رنگ را در ابتدا به تمام قسمت‌های جعبه بزنید، مطمئن می‌شوید تمام قسمت‌های میز شما به طور یک‌دست کاور شده است.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا پس از رنگ‌آمیزی و خشک شدن جعبه‌ها، آنها را به صورت دلخواه در کنار هم قرار دهید. جاهایی که قرار است  به هم متصل شود را با دریل سوراخ کرده و سپس با میخ مناسب به هم متصل کنید.     ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
اگر تمایل دارید میز عسلی خود را راحت جابه‌جا کنید، می‌توانید با متصل یک صفحه چوبی یکدست به پایین جعبه‌ها و اتصال پایه‌های چرخدار به کف به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید. این پایه‌ها را هم می‌توانید از ابزار‌آلات‌فروشی‌ها تهیه کنید.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   اکنون میز عسلی شما آماده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
    مجموعه: خواندنیهای دیدنی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمل های با معنی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های زیبا
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های زیبا و مفهومی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های جالب
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های جدید
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های جذاب
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمل های زیبا
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمل های زیبا و خواندنی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمل های با معنی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
ع نوشته های زیبا
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
 جمل های زیبا با موضوع خدا
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی
 
جمل های زیبا و خواندنی, جمل های با معنی
جمل تفکر برانگیز
 
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته داستان خواندنی و جالب و خنده دار استخدام ، مردی به استخدام یک شرکت بزرگ چندملیتی درآمد. در اولین روز کار خود، با کافه تریا تماس گرفت و گفت: ” یک فنجان قهوه برای من بیاورید.” ص از آن طرف پاسخ داد: ” شماره داخلی را اشتباه گرفته ای. می دانی تو با کی داری حرف می زنی ؟ کارمند تازه وارد گفت: ” نه ” صدای آن طرف گفت: “من مدیر اجرایی شرکت هستم، احمق” مرد تازه وارد با لحنی حق به جانب گفت: ” و تو میدانی با کی حرف میزنی بی چاره.” مدیر اجرایی گفت: ” نه ” کارمند تازه وارد گفت: «خوبه» و سریع گوشی را گذاشت!!!